>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Montreal ( 08.08.2022 - 14.08.2022)

Status
Zamknięty.
W 235

Wojak101

Użytkownik
Dla mnie stawianie tutaj na czystą wygrana to duża loteria. Nie jestem jakimś ekspertem tak jak wielu użytkowników z tego działu.


Ale podług tego co Panowie grali do tej pory, dla mnie dobrym betem choćby do jakiegoś dubla jest:

Carreno Busta : wygra przynajmniej jeden set: TAK po 1.54 na betfan
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Ja nie stawialem pieniedzy na Hurkacza w tym meczu ani typu, po prostu mowie co mi sie wydaje.

Obecnie tenis jest tak wyrownany jak nigdy wczesniej i nie mozna powiedziec ze 100 % przekonaniem, ze wygra jeden czy drugi, kiedys byl to latwiejszy sport do typowania. Jezeli sami zawodnicy mowia, ze w takie pierwszej setce kazdy moze wygrac z kazdym to czy potrzebne lepsze uzasadnienie tej tezy. Mozna bardzo duzo wiedziec, a i tak nie gwarantuje to sukcesu.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Obenine tenis jest tak wyrownany jak nigdy wczesniej i nie mozna powiedziec ze 100 % przekonaniem, ze wygra jeden czy drugi, kiedys byl to latwiejszy sport do typowania. Jezeli sami zawodnicy mowia, ze w takie pierwszej setce kazdy moze wygrac z kazdym to czy potrzebne lepsze uzasadnienie tej tezy.

Ja się podpisuję obiema rekoma , rzeczywiście typowanie jest coraz trudniejsze i poziom się wyrównał!
To samo dotyczy tenisa Kobiet.
Post automatycznie złączony:

ALe 100% procentowej pewnosci w typowaniu nie ma , nigdy nie bylo i nie bedzie innaczej buki pozamykali by interesy a co do typu na seta obojetnie cy Busty czy Hutkacza ? tez nie jest to zaden pewniak rok temu w Cinbinatti poległHurkacz z Paulo 2:0 w setach po dwóch Tajbreackach a potem jesienią we Francji na hali wygrał 2:0 hurkacz po jednym tajbreku wiec zadne walu w kursie 1,54 do dubelka moze nawet ci wejdzie a jeszcze zostaje drugi element i tez orzeł reszka.
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Montreal
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hurkacz - Carreno-Busta
Typ: Carreno-Busta zdobędzie seta
Kurs: 1.54
Bukmacher: Etoto
Analiza: Cieszę się że Hubert jest faworytem bo widać że złapał formę i jego gra wygląda bardzo dobrze, życzę mu zwycięstwa w turnieju w Montrealu ale uważam że bez straty będzie bardzo ciężko ze świetnie ostatnio dysponowanym Hiszpanem. Ostatni mecz bezposredni wygral hurkacz 2:0 po zaciętym meczu, mysle że nie powtórzy tego po raz kolejny. Hiszpan jest niewygodnym rywalem który regularnie ogrywa zawodników z topki ale aż tak odważnie nie będę grał. Kurs może nie najwyższy ale prawdopodobieństwo spore, dlatego myślę że warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom