>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Montpellier, Sofia, Quito - 05.02-11.02.2018

Status
Zamknięty.
yanger 100

yanger

Użytkownik
Co myślicie o graniu dziś przeciwko Ivo? Ostatnio kiedy oglądałem go na ziemnej - to był dramat, oczywiście nic dziwnego bo bodajże 38 letnie drewno którego jedynym atutem jest serwis traci te argumenty na takiej nawierzchni. Z drugiej strony jednak czy jest wystarczająco dobry rywal aby doktorek miał przegrać? No i chyba same korty w Quito są stosunkowo szybkie jak na mączke. Trzeba też pamiętać o 3000 m. n. p. m.
Zastanawiam się nad grą przeciwko Ivo.
 
J 6

jakubwedrowycz

Użytkownik
Haase R. - Copil M.
Haase R. -1 gem ::: 1,90 ::: 1/3
Haase w tym momencie ostro napompowany jest kursem, zobaczymy co jutro, a raczej już dzisiaj z tego wyjdzie. Niby w następnym tygodniu jest turniej w Rotterdamie czyli jego ojczyźnie, ale patrząc na lata wstecz to startował nie raz w Sofii czy innym turnieju poprzedzającym turniej w Holandii.
Zatrzymywali go często solidni gracze z czołówek, a takim Copil na pewno nie jest. Mocny serwis na hali go może wybronić i tyle. Liczę na Holendra bo pokazał się z świetnej strony w Auckland, ale to było dobry miesiąc temu.
Wynik:
Myślę że tym razem możemy mu zaufać... :O
1.75 Haase iforbet. Jeszcze mamy dziś dzień bez podatku więc uważam że warto atakować od samego rana.. ;)
 
M 54

misiek9000

Użytkownik
W Quito nie za ciekawe prognozy- ma padać przez cały tydzień więc spotkania mogą być przerywane po kilka razy więc to może być loteria. Osobiście odpuszczam ten turniej z tego powodu.
 
M 493

milo93

Użytkownik
Co myślicie o graniu dziś przeciwko Ivo? Ostatnio kiedy oglądałem go na ziemnej - to był dramat, oczywiście nic dziwnego bo bodajże 38 letnie drewno którego jedynym atutem jest serwis traci te argumenty na takiej nawierzchni. Z drugiej strony jednak czy jest wystarczająco dobry rywal aby doktorek miał przegrać? No i chyba same korty w Quito są stosunkowo szybkie jak na mączke. Trzeba też pamiętać o 3000 m. n. p. m.
Zastanawiam się nad grą przeciwko Ivo.
Ivo może coś ugrać te korty są pod niego samym serwisem powinien wygrywać
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Mój typ na dziś:
Facundo Bagnis 2,00 Totolotek⛔
Myślę że typowe 50/50, Bagnis przeszedł tutaj kwalifikacje, kort ma bardziej rozeznany i uważam go za bardziej sensownego gracza niż Jarry które na dobrą sprawę poprzedni sezon miał najlepszy w karierze,Bagnis potrafi zdominować lepszych od siebie w wymianach na clay i spadający kurs na Jarrego to zasłona dymna
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Rublev - Chardy
1.54
Fortuna
✅ ✅ 6:2, 6:2
Tak jak czułem Chardy trochę się spiął na turnieju u siebie w kraju i ograł po ciężkim meczu Tsitsipasa , jednak Rublev to na ten moment będą za wysokie progi. Dodatkowo dzień odpoczynku miał Rosjanin i jak dla mnie Chardy tutaj nie ogra drugiego młodego gniewnego, tym bardziej, że już trzykrotnie z nim grał i trzykrotnie przegrał, w tym raz u siebie.
 
znamsietylkonatenisie 175

znamsietylkonatenisie

Użytkownik
Escobedo @ 2,34 fortuna
⛔ 1:2
ostatni punkt jest świetnym komentarzem
Jednym słowem value. Przede wszystkim gramy na cegle, czyli &quot;mucha&quot; Ivo wpadła do smoły.
Chorwat już swoje lata ma, doskonale wiemy jakie ma warunki fizyczne i jak się &quot;porusza&quot; po korcie, szczególnie na mączce. W tym sezonie doktorek zaledwie trzy spotkania, wszystkie na AO. Amerykanin to męska Kamilka Giorgi, atak atak i jeszcze raz atak. Super ofensywny zawodnik, który nie czeka na bezsensowne wymiany, tylko co ma to pierze ile fabryka dała. Wyobrażacie sobie Chorwata dochodzącego do tych piłek? Tuż to Escobedo doskonale wie, iż wystarczy z jednej na drugą i doktorek leży. Będzie na pewno Kralovic spowalniał wymiany swoim żałosnym slajsem bo nic po za nim nie potrafi, nie licząc oczywiście podania, dzięki któremu jest w tym miejscu. Moim zdaniem bardzo łatwy mecz do odczytania. Doktorek po prostu nie nadąży nad tak grającym Amerykaninem. Do tajbreka może doprowadzi, ale serwis na pewno w pewnym momencie zawiedzie a gdy Ernesto zagra przyzwoicie na returnie to może to połknąć nawet w dwóch setach. Grzechem jest tego nie zagrać.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A co powiecie o jutrzejszym meczu Lorenziego z Carballes Baena? On od dłuższego czasu na poziomie ATP, a rywal to czelendzerowiec.
1.75 na Włocha to sporo w starciu z gościem spoza pierwszej setki.
W dodatku Hiszpan dość dlugo się męczył w poprzednim meczu z Gaio, który ostatnio to i nawet na itf wystepuje.
Może kurs dlatego, że pierwszy mecz Paolo od dawna na ziemi, a z drugiej strony to właśnie na ziemi Lorenzi wygrał swój jedyny turniej rangi ATP i ma masę rozegranych spotkań na ziemi.
Bardzo dziwna sytuacja z tym kursem...
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Podobny profil graczy,bazują na przebijaniu i bieganiu, Carballes do wszystkiego dobiegnie, Lorenzi sprytniejszy zakończy akcję przy siatce i ma lepszy serwis. Do tego broni punktów za finał. Carballes ma obcykany kort i rozegrał już dwa spotkania.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
A pisalem ze Kchachanow wygra ???? wyliczanka weszła.
na jutro wg mnie fajny kurs az 2.5 na Berankisa vs Kchachanov fortuna . Kchachanow wygral z Ferrerem ale troche sił stracil. Do tego ogladalem kilka meczy popularnego Barana i jak ma dzien naprawde nieźle potrafi zagrac. Pamietam jego zeszloroczny mecz z Dzumhurem gdzie jakby mu sie mozg nie wylaczyl wygral by finał ale no coz glowa nie ta. Dla mnie koleiny mecz 50 na 50 ale patrzac na H2H , do tego Berankis po ograniu Benneteau powinien zlapac pewnosc gry warto sprobowac.
 
Tenis by Dawid 868,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Montpellier
Berankis R. – Khachanov K.
Typ:
Berankis wygra przynajmniej seta (5-3 i 4 piłki setowe w TB - klasyk)
Kurs: 1,58
Bukmacher: fortuna
Nie doceniłem trochę Berankisa, a Litwin w pierwszej rundzie zagrał solidne spotkanie z faworyzowanym gospodarzem – Benneteau i wygrał dość pewnie 2-0. Francuz oczywiście mógł te spotkanie nawet wygrać, lecz na to nie zasłużył, ponieważ popełnił masę niewymuszonych błędów w wymianach czy to na serwisie. Ricardas za to serwował wiele lepiej od rywala i dość pewnie wygrywał swoje podania. Ponadto zainkasował aż 10 asów serwisowych i pierwszy serwis był pewnym elementem jego gry. Do tego sporo świetnie wykończonych winnerów po crossie jak i prostej, przy których Julien nie miał zbyt wiele do powiedzenia. Oczywiście popełnił kilka błędów, lecz nie miało to większych konsekwencji. Z kolei Khachanov zagrał dość trudny mecz z Ferrerem, lecz mecz nie stał na najwyższym poziomie (podobnie jak mecz Benneteau, ale to głównie dzięki Francuzowi niż Litwinowi). Khachanov przegrał pierwszego seta, a później zdołał wygrać kolejne dwie partie z przewagą przełamania, lecz równie dobrze mógł przegrać ten mecz w dwóch setach. Ferrer nie wykorzystał dogodnych okazji i trochę to się zemściło. Obaj popełnili dość sporo błędów własnych, szczególnie Ferrer. Były gemy, gdzie nie było praktycznie gry, gdyż David chciał kończyć zbyt szybko i po prostu wyrzucał piłki w daleki out. Panowie dość słabo serwowali i padło kilka przełamań, a z wielu się wybronili. Khachanov w końcówce grał odważniej, co popłaciło, lecz nie był to jego jakiś znakomity mecz. Z Berankisem powinien mieć wiele ciężej, ponieważ Litwin dysponuje lepszym kończącym uderzeniem jak i serwisem od Ferrera.
ATP Quito
Estrella V. – Melzer G.
Typ:
Melzer wygra
Kurs: 1,8
Bukmacher: fortuna
Ostre spadki na Melzera, nawet z 2,4 do 1,7 (jeszcze zdążyłem postawić po wysokim kursie). Estrella w pierwszej rundzie trochę wymęczył wygraną z powracającym po zawieszeniu Belluccim, któremu brakowało ogrania. Ponadto Estrella zwyczajnie potrafi z nim grać i wygrał z nim 5 na 5 spotkań. Co ciekawe cztery mecze odbyły się właśnie w Quito, a przecież to dopiero czwarta edycja tego turnieju, więc co roku z nim gra. Mecz z Geraldem może być całkowicie inny, ponieważ ten potrafi grać tutaj znakomicie i w roli underdoga powinien spisać się jeszcze lepiej, bez większej presji. Estrella wygrał tutaj wszystkie edycje turnieju, lecz pierwszy mecz w tym roku był zwyczajnie średni. Dość słaba skuteczność serwisu, ujemny stosunek asów do podwójnych błędów i trochę wymęczona wygrana z póki co przeciętnym rywalem. Na plus na pewno ostatni set tego meczu, gdzie serwował już dość pewnie i wygrał go zdecydowanie. Do tego na pewno ciąży na nim presja wielkiego triumfatora. Melzer radzi sobie tutaj świetnie na serwisie, a w wymianach jest całkiem solidny i szykuje się ciężki mecz. Austriak w pierwszej rundzie ograł niewdzięcznego rywala, który potrafi grać na cegle – Cecchinato. Co rzuca się w oczy to Gerald wygrywa praktycznie każdą akcje trafiając pierwszym serwisem (27/29), a trafiał nim ponad 60% z wykonanych prób. Typ oczywiście ryzykowny biorąc pod uwagę historię turnieju.
Typy bez analizy:
  • Jung J. - McDonald M.: Jung wygra przynajmniej seta @1,8 (totolotek)
  • Klizan M. - Wawrinka S.: Klizan wygra przynajmniej seta @1,59 (fortuna)
  • Monfils G. - Ruud C.: Monfils wygra @1,37 (fortuna)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wawrinka S. - Klizan M.
Klizan M. ::: 2,40 ::: 1/3
H2H 2:0, raz z 2010 roku 3 sety na mączce w Casablance i drugi raz mordercza 5 setówka rok temu na Australian Open. Chyba nikt mi nie powie, że w tym przypadku granie Wawrinki po takim kursie ma jakiś sens. W tym roku wrócił po długiej przerwie od tenisa i na Australian Open pokazał się z bardzo słabej strony. Stracił seta z Berankisem i przegrał 2:6 1:6 4:6 z Sandgrenem.
W następnym tygodniu rusza turniej w Rotterdamie do którego jest zapisany Szwajcar. Klizan gra tutaj już 3 rok z rzędu, wygrał 3 mecze łącznie z kwalifikacjami teraz, jest to mecz wieczoru. Słowak co prawda też miał sporą przerwę od tenisa, ale na niego można liczyć w najmniej odpowiednim momencie. Według kalendarza ma zagrać po tym turnieju dopiero na Indian Wells.
Co by nie mówić z reguły takie papierowe perełki nie wchodzą, ale ze startowego 2,70 już zleciało na Klizana. Powodzenia!
Wynik: 2:1
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Paolo Lorenzi 1,60⛔
Jak opisywałem, Paolo sprytniejszy, bardziej solidny, potrafi skończyć akcję przy siatce, broni punktów za finał, lepsze podanie, Carballesa szanuje za jego umiejętności gry na cegle, nie podda się bez walki, bardzo wybiegany waleczny zawodnik, lecz koniec końców zabraknie tutaj na Paolo
Gerald Melzer 1,90✅
Nie wierzę w Victora, choć to jego turniej Geralda oceniam na cegle półeczkę wyżej, do tego jest leworęczny , forhand ze spinem, będzie próbować grać na jednoręczny backhand Victora który nie oszukujmy się jest na żenującym poziomie,Estrella będzie obiegać backhand i nadawać ton gry z forhandu, jednak Melzer bardziej cierpliwy i uważam że poradzi sobie z Dominikańczykiem
Corentin Moutet 2,49✅
No przeciw doktorkowi, jakże by inaczej, Moutet bardzo ciekawy zawodnik, leworęczny, świetna technika, lewa ręka świetna będzie grać dużo skrótów, serwis dobry, oburęczny backhand na gorszym poziomie, forhandem zamiata, dosyć niecierpliwy zawodnik jednak liczę na kilka podwójnych błędów Karlovica, dużo lepszy zawodnik niż Escobedo i myślę że może zaskoczyć na returnie, granie cokolwiek w stronę Ivo na nawierzchni ziemnej mija się z celem
Stevano Travaglia 2,32⛔
Travaglia lepszy gracz niż Jarry, w pierwszej rundzie odprawił po bardzo dobrym spotkaniu solidnego grajka który wygrywał turnieje ATP Pablo Andujara, super serwis i forhand który zdobywa dużo winnerów, grałem dzisiaj przeciwko Jarremu,Bagnis w tie breaku popełnił wiele prostych błędów i podpalił się gdy mógł skończyc proste piłki,Facundo dominował w każdej wymianie,Chilijczyka ratował jedynie serwis, TYP DNIA bo Travaglia to zawodnik o klasę lepszy niż Chilijczyk, kurs papierowy, Travaglia bardziej kompletny gracz, dzisiaj potwierdził to w grze deblowej wyrzucając z turnieju solidnych deblistów , oburęczny backhand Chilijczyka będzie kopalnią punktów dla Włoskiego gracza

Casper Ruud +1,5 seta 1,75✅
Młody Norweg w pierwszej rundzie dosłownie przejechał się jak walec po cegłotłuku jakim jest Berlocq, jego forhand to istna petarda, i do tego bardzo myślący zawodnik na korcie, nie mam pojęcia co robi tutaj Monfils ale granie coś w jego stronę w 1 rundzie mija się z celem, wiadomo Monf król defensywy i trzeba się napocić żeby wygrać z nim punkt na nawierzchi clay, oglądałem Ruuda i zrobił na mnie piorunujące wrażenie, oburęczny backhand na gorszym poziomie niż forhand ale potrafi mieszać tępo gry, bardzo utalentowany zawodnik, myślę że stać go na seta tutaj spokojnie, jeśli będzie trafiać to seta może spokojnie tutaj ugrać.

Carreno + Ramos 1,50
Faworyci do wygrania turnieju, półka wyżej niż rywale, nie ma co się tu wiele rozpisywać
John Millman 2,05⛔
Ciekawe za co Paire faworytem? Millman ostry rzemieślnik, będzie przebijał biegał, biegał i jeszcze raz biegał, to wystarczy na takiego kretyna jakim jest Francuz, Paire zacznie wyrzucać i popełniać błędy i na tym bym zakończył analizę
Haase/Middelkoop 1,84✅
Nestor już stary, Linstedt to chyba był w formie ostatnio jak wygrywał z Kubotem AO, Haase w parze z krajanem wygrany turniej już w tym sezonie, odpadł w singla więc może skupić się na deblu, duże Value w kursie, czuję że spadnie do rana

Blaz Kavcic 3,15⛔
Kpina 1,35 na Rumuna który poza serwowaniem niewiele potrafi, ogromne value, Kavcic dużo lepszy gracz niż Rumun, oceniłbym Słoweńca jako gorszą wersję Milmana, bieganie do wszystkiego i przebijanie to potrafi Kavcic,defensywny gracz, potrafi z obrony przejść do ataku, swoje podanie powinien trzymać, pokonał Djere który jest wg mojej opinii lepszym graczem w wymianach i jeśli chodzi o całokształt niż Rumun, mecz będzie na styku i aż grzech nie spróbować zagrać na Blaza w jakiejś kombinacji, h2h na korzyść Słoweńca, Rumun wygrał z Haase bo ten się wyeksploatował na Pucharze Davisa, grał tam kilka morderczych setów, kursy już zaczynają spadać i wcale się nie dziwie
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Pamiętajcie o głowie Klizana i tam nawet Wawrinka na jednej nodze może gładko wygrać. Z resztą, gruby nie wpadłby na mały turniej, nawet na rozgrzewke, gdyby nie reprezentował jakiegoś poziomu. Jak coś tu grać to jedynie Stana, a najprędzej live. No i Casper Ruud to oczywiście must bet. Norweg od dobrego roku pokazuje kto niedługo będzie rządził na Clayu ????
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Tsonga - Mahut
Mahut nie wygra seta
1.50
forBet
⛔ ⛔ 7:6, 6:7, 7:6 , dziwny mecz
Mahuta nie powinno tutaj być w ogóle w tym meczu, ale w ostatnim gemie wczorajszego meczu Brown przy stanie 7:6, 5:2 doznał poważnej kontuzji. Nie sądzę, aby to jakoś pozytywnie wpłynęło na Mahuta. Co by nie mówić o Tsondze, to akurat graczy na poziomie Mahuta w ostatnim czasie odprawiał w dwóch setach i nie sądzę, aby tutaj pozwolił rodakowi na dużo, tym bardziej, że w formie on nie jest, oprócz wczorajszego meczu z Brownem, przegrał z Petroviciem, Popirynem i wymęczył wygraną z O&#39;Connellem. Przełamania będzie musiał szukać kiedy indziej.

Copil - Kavcic
Kavcic +3.5 gema
1.90
forBet
⛔ 6:2, 6:2
Widzę tutaj podobne spotkanie jak wczorajsze Copila z Haase. W całym meczu Copil nie dał ani jednej szansy na przełamanie Holendrowi, ale sam również miał tylko jedną, którą wykorzystał - Haase również trzymał serwis, pierwszy set zakończony w tie breaku, a w drugim nagle przy stanie 4:4 Haase przegrał swój serwis do zera. Kavcic moim zdaniem powinien więcej zrobić na returnie, tak jak kolega wyżej pisze Haase mógł być nieco zmęczony po Davis Cup. Copil jest faworytem, ale kursy są przesadzone. Obaj powinni skupić się na swoich serwisach. Kavcic wczoraj dał się przełamać Djere na początku meczu, ale potem trzymał już serwis bez zarzutu.
Lorenzi - Carballes
1.68
Fortuna
⛔ 5:7, 6:7 bez komentarza...
Kurs już nieco spadł, ale jeszcze do wzięcia. Włoch jest mega doświadczonym graczem, co prawda sprzedawczykiem, ale nie w tym turnieju, ostatnie dwa lata to finał i półfinał. Baena również całkiem dobrze się tutaj czuje, ale doświadczenie Włocha na ziemi powinno wziąć górę, mimo że w tym sezonie jeszcze na ziemi nie grał. W tym roku porażki z Medvedevem i Dzumhurem, jest okazja czas na przełamanie, które powinno nastąpić.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Baghdatis M. - Mannarino A.
Baghdatis M. ::: 2,29 ::: 1/3
Baghdatis M. -1,5 seta ::: 3,97 ::: 0,5/3
Mannarino nie gra u siebie we Francji, jest zapisany na turniej w Nowym Jorku i tam w następnych turniejach po kolei - Delray Beach, Acapulco, Indian Wells. Rok temu tu szybko odpadł, Bagieta za to fajnie pokazał się na AO i pierwszy mecz ma tutaj za sobą.
Żeby nie było to Francuz w 2016 roku doszedł tutaj do ćwierćfinału. Ostatnio pograł na rozgrywkach Davis Cup - pierwszy przegrany mecz, drugi wygrany po 5 setach z Haasem. 2015 to też porażka w pierwszym meczu z Sijslingiem, ale w Zagrzebiu.
Baghdatis za to dobrze serwuje w tym roku, sporo asów, rok temu w Montpellier zaliczył ćwierćfinał. Na AO urwał seta Rublevowi. Moim zdaniem ma tutaj spore szanse na zwycięstwo. W 2016 roku w tym samym okresie zaliczył półfinał w Zagrzebiu (teraz turniej w Sofii - Bułgaria).
Wynik: 2:1
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Moutet C. - Karlovic I.
Karlovic I. -1,5 seta ::: 2,58 ::: 1/3
Karlovic asem na mączce nie jest, za 20 dni dosłownie ma urodziny. Już rok temu tutaj próbował coś grać, ale skoro odpuszcza turnieje na hali to widocznie zależy mu. 2017 to 3-tiebreaki z 3 krotnych zwycięzcą turnieju Estrellą.
Ktoś kiedyś podsumował grę Chorwata - z nim się nie gra tylko czeka na tie-break. Ja tutaj duże szanse upatruje w tym, że młodszy o 20 lat, Moutet będzie walił błędy jak ponad dwumetrowa wieża będzie ganiała pod siatkę.
Wynik: 2:1
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Paire B. - Pouille L.
Paire B. +2 gemy ::: 2,09 ::: 2/3
Kto jak kto, ale Paire potrafi zaskoczyć zarówno pozytywnie jak i negatywnie. Wydaje mi się, że przygotował dobrą formę o czym świadczą jego wyniki - dwa dość pewnie wygrane mecze po 2:0 z Millmanem i Zverevem. H2H 1:2, ale moim zdaniem akurat w tym przypadku mało istotne.
Forma Pauille to tak naprawdę jedna wielka niewiadoma. Pokonał Tabernera czyli typowego hiszpańskiego ceglarza i to wszystko. Mecz wieczoru więc liczę na zażartą walkę na korcie.
Wynik: 5:12
 
gbpl 76

gbpl

Użytkownik
Millman to wczoraj oddał mu wygranego seta i to uratowało Francuza. Nie był w jakieś super dyspozycji wczoraj, a ja swój typ kieruje w stronę jego rodaka po 1.55 @ totolotek. Pouille zagrał jeden mecz, ale wyglądał w nim dobrze, a Paire jak to Paire potrafi zagrać dobry mecz, a na następny dzień słabo i w obie strony to działa. Odpuściłbym ten mecz, bo w turnieju nie potrafię wytypować dobrze żadnego francuza.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tak na szybko to ja dziś widzę zwycięstwo Tsongi, kurs bardzo przyzwoity jeszcze kilka sezonów temu mielibyśmy tutaj z 1,30. Rok temu KingKong miał bilans na hali 20-4, kilka wygranych turniejów itd. Naprawdę dziś z Francuskich faworytów to on w mojej opinii przynajmniej wygląda najlepiej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom