>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Montpellier, Cordoba, Singapore ( 22.02.2021 - 28.02.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
montpellier_tournlogo_2020.png



Miejsce: Montpellier , Francja
Data rozgrywania: 22.02.2021 - 28.02.2021
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €323,970
Oficjalna strona turnieju: https://www.opensuddefrance.com/fr/home
Lista Startowa: https://www.opensuddefrance.com/fr/actualites/news/210
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/montpellier/375/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/montpellier/375/daily-schedule
Zwycięzca singla 2020:
G. Monfils
Zwycięzcy debla 2020: N. Cacic/M. Pavic



cordoba_tournlogo.png


Miejsce: Cordoba, Argentyna
Data rozgrywania: 22.02.2021 - 28.02.2021
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $393,935
Oficjalna strona turnieju: http://www.cordobaopen.com/
Lista Startowa: http://www.cordobaopen.com/jugadores
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/cordoba/9158/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/cordoba/9158/daily-schedule
Zwycięzca singla 2020:
C. Garin
Zwycięzcy debla 2020: M. Demoliner/M. Middelkoop



singapore_tournlogo_2021.png

Miejsce: Singapore, Singapore
Data rozgrywania: 22.02.2021 - 28.02.2021
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $361,800
Oficjalna strona turnieju:
Lista Startowa:
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/singapore/9460/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/singapore/9460/daily-schedule
Zwycięzca singla 2020:
Zwycięzcy debla 2020:



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
M 4,7K

mateuszex1

Użytkownik
Tsonga vs. Korda 2 @ 1.69 efortuna + + +

Jeszcze nie wszystkie buki mają kursy, lecz pewnie raz, że spadną dwa, że będę polecał coś typu -1.5 gema np, na Unibecie jak tylko się pojawi.

Co do typu: Tsonga, który wraca po bardzo długiej przerwie w grze. Przecież rok bez grania na turniejach robi bardzo dużo, nawet dla klasowych zawodników.
Po pierwsze Francuz ma już 35 lat i dawno temu miał swoje najlepsze chwilę na korcie, które nie uwierzę, że jeszcze wrócą. Do tego młody i wciąż rozwijający się Amerykanin, który pokazuję, że nie chce zostać zawodnikiem challengerowym tylko pnie się powoli do góry. Faktem jest również forma, którą prezentuję w tym roku 20 latek z bilansem 9:2. Ostatnio zaliczył w mojej opinii wpadnę z Popko, ale poza tym przegrał tylko z Hurkaczem w finale Delray Beach gdzie nie miał czego się wstydzić.
Tenisowo Korda jest bardzo dobrze ułożonym graczem technicznie. Posiada mocny kończący forehand, ale potrafi również trzymać piłkę i rozgrywać ją bez pośmiechu. Do tego mimo ogromnego wzrostu (196cm) jest całkiem sprawny i dobrze porusza się na korcie, nie jest typowym drewnem, który plącze się o swoje nogi. Jest szybki i zwinny jak na takie wymiary. W tym sezonie wygrywa ponad 80% gemów przy swoim serwisie.
Francuza największą bronią był zawsze serwis, ale w tym sezonie Korda znowu pokazał, że i z takimi graczami może wygrać. Bo jednak Isner czy Paul należą do tej grupy. Mimo wszystko nie wierzę, że Tsonga będzie miał jakiś wysoki procent serwisu biorąc pod uwagę, że wraca po kontuzji pleców. Przede wszystkim kondycja i regularność powinna wziąć górę w tym meczu.
Osobiście gram to z dodatnim handi setowym na Miedwiediewa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Bagnis-Collarini 1 @1.6 <tradycyjnie mozna dostac na glowe typujac Bagnisa, ale na koniec zwycieski>

Bagnis prawie zawsze sprawdza sie w tych argentynskich turniejach na maczce i kwalifikuje sie do turniejow glownych. Jako ciekawstke dodam, ze Bagnis w Buenos Aires startowal w 6 edycjach podrzad i 5 razy docieral tam z kwalifikacji. Pozniej to generalnie ugrywla w drabince glownej 2 runde, ale czesto podejmuje walke z dobrymi zawodnikami. Buenos bedzie za tydzien teraz jest turniej w argentynskiej Cordobie, ktorego dopiero jest trzecia edycja, ale Bagnisowi tez w poprzedniej edycjach wiodlo sie calkiem niezle, poniewaz w dwoch ostatnich edycjach scenariusz byl taki sam i Bagnis dwukrotnie docieral do turnieju glownego z kwalifikacji.

Licze, ze Bagnis znowu pokaze w tych argentynskich turniejach troche lepszej gry (bardziej w Buenos, ale nad czym sie tutaj zastanawiac).
W 1 rundzie eliminacji Bagnis gral 3 sety z rodakiem Tirante. Tirante to malo znane nazwisko, ale mial dobra koncowke challengerowa pod koniec tamtego roku na cegle, wiec rywal to nie byl latwy. W decdujacym secie jednak Bagnis wygral dosc pewnie, poniewaz oddal 1 punkt na 1-szym podaniu i 4 punkty na 2-gim podaniu.
Jego rywalem jest Andrea Collarini, ktory swego czasu zapowiadal sie na niezlego tenisiste i zagral kiedys w w finale juniorskiego French Open, ale jednak jego zawodowa kariera nie potoczyla sie tak jakby z pewnoscia chcial i Argentynczyk nigdy w karierze nie dotarl do turnieju glownego szlema. Na koncie ma jedne final challengera i brak wiekszych sukcesow singlowych.

Facundo Bagnis to troche taki moj krolik z kapelusza w ostatnich 2-3 sezonach w tych argentynskich challengerach, jesli mowa o kwalifikacje i praktycznie co sezon go wyciagam i jakby sie cofnac to tematow z ubieglego roku przy Buenos to na pewno sie tam takie typy na niego znajda. W Cordobie tez poki co wyglada to w miare dobrze, wiec probuje tak zagrac.

Bagnis to nie jest tenisista o zabojczym podaniu, jego mecze czesto sa dlugie i obfituja w zwroty akcji, ale koniec koncow prawie zawsze sie sprawdza w tych argentynskich 250-tkach i licze, ze tym razem bedzie podobnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +201
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Tsonga 2.90 Unibet
Tsonga wraca po ponad rocznej przerwie. Jego dyspozycja jest wielką niewiadomą. Jednak lubi te turnieje w Montpellier. Zawsze się tu dobrze prezentował (zwycięstwo 2019, i dwa półfinały 2017,2018) i myślę że dzisiaj również pokaże moc. Wybaczcie tą beznadziejną analizę ale skoro inni mogą takie pisać to czemu ja nie? Przynajmniej krótko i na temat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Popieram przedmówcę. Masówka niesamowita na Korde. Grać go po jakimś kursie 1,40 to śmiech na sali. Jak dla mnie bezpiecznie handicap setowy na Tsongę można grać śmiało jeśli ktoś ma obawę przed czystym winem.
Tsonga jakby nie był zdrowy to by nie wychodził. Jak coś mu będzie to też nie będzie się zarzynał tylko pójdzie krecz. Turniej u siebie. 2019 win, wcześniej dwa pólfinały.
Kim jest Korda, żeby stawiać go w roli takiego faworyta? Przeciętniakiem, którego amerykanie z braku laku próbują zrobić wielkim talentem, bo po prostu ich nie mają za dużo w chwili obecnej. Ok. Ma fajny bilans w tym roku, ale nie ma tam wybitnych nazwisk. Ok jest Isner, który wiadomo jakie ma argumenty oprócz serwisu. W tej chwili żadnej. Jest kilku solidnych graczy z wątpliwą formą. Hurkacz się po nim przejechał dosyć gładko. Ostatnio porażka z Popko. To nie jest zawodnik, który cały rok będzie wygrywał. Dobry początek i teraz przyjdzie gorszy moment, a dla Tsongi nie ma lepszego turnieju niż w Montpeliere ,żeby wrócić do touru.
Podsumowując nie ładował bym majątku życia na Tsongę.
Osobiście gram hc +1,5 seta bezpiecznie, ale granie na Kordę to kryminał i odradzam mocno szczególnie po takim kursie.
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
ATP CORDOBA

Galan Rivieros-Kovalik 2 2.17(Fortuna) 1-2

Oboje to przecietniaki i tu zadecyduje dyspozycja dnia.Jak dla mnie Kovalik mimo ze gra daleko od domu nie powinien miec problemow.Mial bardziej wymagajacych przeciwnikow i mysle ze na Galana to spokojnie wystarczy

Munar-Jarry 1 1.31(Fortuna) 1-2
Zdecydowany faworyt,nie widze tu innej mozliwosci niz bezproblemowa wygrana Munara.

Kooepfer-Coria 2 1.74(Fortuna) 0-2
Argentynczyk nie ma ostatnio dobrej passy i grajac u siebie musi to wykorzystac i przelamac swoja niemoc.Coria jest zdecydowanie szybszym zawodnikiem i mysle ze na ten nawierzchni poradzi sobie lepiej od Niemca

DEBEL:
Kraicej/Skugor-Beana/Ramos 1 1.30(Fortuna) 2-0
Przewaga doswiadczenia i zgrania powinna byc dostatecznie duza na latwe zwyciestwo
 
Ostatnia edycja:
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
ATP CORDOBA

Galan Rivieros-Kovalik 2 2.17(Fortuna)

Oboje to przecietniaki i tu zadecyduje dyspozycja dnia.Jak dla mnie Kovalik mimo ze gra daleko od domu nie powinien miec problemow.Mial bardziej wymagajacych przeciwnikow i mysle ze na Galana to spokojnie wystarczy

Munar-Jarry 1 1.31(Fortuna)
Zdecydowany faworyt,nie widze tu innej mozliwosci niz bezproblemowa wygrana Munara.

Kooepfer-Coria 2 1.74(Fortuna)
Argentynczyk nie ma ostatnio dobrej passy i grajac u siebie musi to wykorzystac i przelamac swoja niemoc.Coria jest zdecydowanie szybszym zawodnikiem i mysle ze na ten nawierzchni poradzi sobie lepiej od Niemca

DEBEL:
Kraicej/Skugor-Beana/Ramos 1 1.30(Fortuna)
Przewaga doswiadczenia i zgrania powinna byc dostatecznie duza na latwe zwyciestwo
Chyba juz niektórzy zapomnieli, że Jarry odnosił świetne wyniki na mączce . Grac przeciwko niemu po 1.30? Nie ma takiej opcji. Value nie widze w tym kursie. by podjąć jakiekolwiek ryzyko

Edit: Jarry wygrywa 2-1 ✅ @3.60
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 4,7K

mateuszex1

Użytkownik
Taka mała dygresja. Nie jestem z tych co się lubią kłócić, wyzywać itp. Ale Panowie, żenujące jest pisanie i odradzanie komuś grania przez pryzmat tego jakim ktoś kiedyś był zawodnikiem. Nieważne, że mi "weszło", a Wam nie. Tylko z czysto sportowego punktu widzenia, opieranie się na tym, że dany zawodnik lubi w danym turnieju grać, że go wygrywał i dochodził wysoko nie ma totalnie nic wspólnego z rzeczywistością.
Jak Federer wróci na Wimbledon to też będziecie pisać, że dojdzie gdzieś wysoko, bo kocha ten turniej i go wygrywał 8x?
W takim sporcie jak tenis gdzie nie ma kolegów do pomocy liczy się dany dzień i dana forma i widać, że nie macie kompletnego doświadczenia ze sportem. Ostatnie co dodam to kolejny przykład, czyli Murray. Też wraca po kontuzji, a nawet kilku. Gra w challegerach, których nawet nie jest w stanie wygrać!
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Taka mała dygresja. Nie jestem z tych co się lubią kłócić, wyzywać itp. Ale Panowie, żenujące jest pisanie i odradzanie komuś grania przez pryzmat tego jakim ktoś kiedyś był zawodnikiem. Nieważne, że mi "weszło", a Wam nie. Tylko z czysto sportowego punktu widzenia, opieranie się na tym, że dany zawodnik lubi w danym turnieju grać, że go wygrywał i dochodził wysoko nie ma totalnie nic wspólnego z rzeczywistością.
Jak Federer wróci na Wimbledon to też będziecie pisać, że dojdzie gdzieś wysoko, bo kocha ten turniej i go wygrywał 8x?
W takim sporcie jak tenis gdzie nie ma kolegów do pomocy liczy się dany dzień i dana forma i widać, że nie macie kompletnego doświadczenia ze sportem. Ostatnie co dodam to kolejny przykład, czyli Murray. Też wraca po kontuzji, a nawet kilku. Gra w challegerach, których nawet nie jest w stanie wygrać!
Moim zdaniem to ty niestety nie masz pojęcia nic o tym Sporcie, skoro piszesz takie uwagi.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Taka mała dygresja. Nie jestem z tych co się lubią kłócić, wyzywać itp. Ale Panowie, żenujące jest pisanie i odradzanie komuś grania przez pryzmat tego jakim ktoś kiedyś był zawodnikiem. Nieważne, że mi "weszło", a Wam nie. Tylko z czysto sportowego punktu widzenia, opieranie się na tym, że dany zawodnik lubi w danym turnieju grać, że go wygrywał i dochodził wysoko nie ma totalnie nic wspólnego z rzeczywistością.
Jak Federer wróci na Wimbledon to też będziecie pisać, że dojdzie gdzieś wysoko, bo kocha ten turniej i go wygrywał 8x?
W takim sporcie jak tenis gdzie nie ma kolegów do pomocy liczy się dany dzień i dana forma i widać, że nie macie kompletnego doświadczenia ze sportem. Ostatnie co dodam to kolejny przykład, czyli Murray. Też wraca po kontuzji, a nawet kilku. Gra w challegerach, których nawet nie jest w stanie wygrać!
czyli nie mozna robic formy na konkretny turniej? wydaje mi sie, ze jest takie cos w sporcie jak 'szczyt formy'. niezaleznie od dyscypliny buduje sie 'szczyty formy' na konkretny turniej, okres itp. wielu zawodnikow tak robi w wielu dyscyplinach. forma dnia zalezy od szczytu formy, ale ja nie mam nic wspolnego ze sportem. w sumie obozy przygotowawcze sa po to, zeby szczyt formy przyszedl w odpowiednim miejscu i czasie. sek w tym, ze nie zawsze przychodzi wtedy kiedy chcemy... wydaje mi sie, ze tenisisci tez tak robia, ale ja nie uprawialem zawodowo sportu.
 
M 4,7K

mateuszex1

Użytkownik
No zgadza się, że się przygotowujesz i robisz formę na dany turniej czy walkę itp. Ale tutaj wciąż jest rozmowa na temat gościa, który nie grał przez rok, bo był po kontuzji pleców, ludzie. Jak ktoś nie miał styczności z tenisem i tylko ogląda i typuje po statystykach to powodzenia.
A kolega A ar0nek właśnie pokazał jak się zna i jakich argumentów potrafi używać. Ja już skończyłem. Pozdro!
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Jeśli uważasz, że niestosownym bylo, że odradziłem grę na Munara po 1.31, który ostatecznie przegral to przepraszam. Ja swoje uwagi zachowam następnym razem dla siebie. Tutaj czasem szkoda cokolwiek doradzać, bo jest to traktowane jako atak na innych użytkowników
 
A 0

aqinfeev

Użytkownik
D darter180 , za to ty masz pojęcie :ROFLMAO: Tsonga na korcie nie pojawił się od roku, typowy kot w worku. A ty doradzasz grać, że ugra seta. Kim jest Korda? 1. Pokazał kim przejeżdżając się po tej szklance. 2. Korda ogrywał dużo innych klasowych zawodników na hardzie, nie tylko Isnera.

Pisząc do kogoś "nie masz pojęcia o tym sporcie", lekko się ośmieszasz. Obstawiałbym że nigdy nie trzymałeś rakiety w ręce, a tym bardziej nie wiesz co to roczna pauza w tenisie. Ale co ja tam wiem, lepiej sprawdzić jakim potężnym zawodnikiem BYŁ Tsonga, i filozofować co to nie ja.

@1.40 na Korde był prezentem, każdy kumaty wziął i skorzystał, handicap jak widać też easy.
 
Ostatnia edycja:
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
A ar0nek, za to ty masz pojęcie :ROFLMAO: Tsonga na korcie nie pojawił się od roku, typowy kot w worku. A ty doradzasz grać, że ugra seta. Kim jest Korda? 1. Pokazał kim przejeżdżając się po tej szklance. 2. Korda ogrywał dużo innych klasowych zawodników na hardzie, nie tylko Isnera.

Pisząc do kogoś "nie masz pojęcia o tym sporcie", lekko się ośmieszasz. Obstawiałbym że nigdy nie trzymałeś rakiety w ręce, a tym bardziej nie wiesz co to roczna pauza w tenisie. Ale co ja tam wiem, lepiej sprawdzić jakim potężnym zawodnikiem BYŁ Tsonga, i filozofować co to nie ja.

@1.40 na Korde był prezentem, każdy kumaty wziął i skorzystał, handicap jak widać też easy.
Chyba mnie z kimś pomyliłeś, ale to już norma. Nie pisalem nic o meczu Tsongi,
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Cordoba:
Barrios-Kovalik 1.57 1-2

Ogladalem pojedynek Kovalika z Galanem (1-2) i nie bylo to porywajace widowisko,Co wyroznia Kovalika to to ze dobrze gra w obronie i technicznie tez potrafi zagrac mimo dosc malej ruchliwosci z jego strony.Widac ze traktuje ten turniej powaznie kiedy denerowal sie w 3 secie na swoje bledy,potrafil sie skupic i zmobilizowac dobra gra.Jednyna wada jest serwis ktory jest latwy do przelamania.Barrios to nie jest wysoka polka i mysle ze nawet jak na te srednie umiejetnosci Slowaka to wystarczy do wygranej.

Montpellier:
Sonego-Korda 1 2.38 2-0

Nie zebym mial cos przeciwko Amerykanionowi ale zdecydowanie cenie sobie tenis w wykonianiu Wlocha,jest bardziej opanowany,technicznie tez wydaje sie lepiej dysponowany.Korda w dobrej formie ale spotkanie z emerytem Tsongom nie biore wogole pod uwage.Dla mnie duze value na Sonego.

Barrere-Basilashivilii 2 2.55 2-0
Gruzin dla mnie jest wielka niewiadoma ale mysle ze po poczatkowych problemach w zyciu osobiostym jest juz gotow do gry,glowa slaba ale technicznie jest o wiele lepszy od Berrere jak dla mnie.

Zapata-Davidovich 2 1.55 1-2

Singapur:
Kwon-Kwiatkowski 2 2.75 2-1
lub-liczba setów 3 2.35 2-1

Tych dwoch panow ogladalem podczas kwalifikacji do US Open 2020 (1-3) i nie widze powodu dla ktorego sa az tak wysokie kursy na Kwiatkosia.Pojedynek byl wyjatkowo wyrownany pomimo pozycji w rankingu.Mysle ze i dzis latwo nie bedzie dla obu zawodnikow bo style gry maja bardzo podobne.wiem ze ostatnie spotkanie odbylo sie dawno ale nie sadze by przez ten czas style obu zawodnikow ulegly zmianie.Przy 2 setowym pojedynku mysle ze Kwiatkowski powalczy dzielnie i moze sprawi mala niespodzianke.
Co do Koreanczyka ogladalem final z Mussetti a wlasciewie 2 set w ich wykonaniu i Kwiatkowski naprawde nie ma sie kogo bac.

I cos za drobniaki:
Gran Canaria:
Mussetti-Marti Pujorlas 2 6.80(Fortuna) 2-0
Marti Pujorlas gemy handicap 2(4,5+) 2.70(Fortuna) 6-3 7-5

Po tak fatalnym finale w Biella Mussetti moze byc troszke nerwowy w swoich poczynaniach wciaz jest mlodym zawodnikiem(18l) i z pewnoscia beda mu sie zdarzaly jakies glupie wpadki.Miejmy nadzieje ze z zawodnikiem gospodarzy bedzie mu bardzo ciezko,licze na niespodzianke
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
T.Griekspoor-Humbert ponizej 23,5 gema @1.55 Griekspoor 3 pilki meczowe na wlasnym podaniu by wygrac 7-6 6-3... Pech straszny

Ogólnie licze na Humberta. Francuzi nie maja tam zbytnio innego zawodniak, ktory moglby powalczyc w tym turnieju o koncowe etapy, bo wczoraj odpadl Simon i zostal im tylko Barrere. Humbert jest dziwnym graczem, bo potrafi szybko odpasc, ale tu wygral juz 1 mecz, wiec mysle, ze pojdzie za ciosem. W 1 rundzie pewna w miare wygrana Humbert,a ktory posla z Gombosem 18 asow w meczu. Gombos nawet gral calkiem niezle, bo Słowak wygral tu w ubieglym roku nawet dwa mecze, jesli sie nie myle (sprawdzalem przed turniejem).

Dla niektorych zawodnikow turniejem docelowym bedzie przyszlotygodniowa "500" w Rotterdamie, stad pewnie tez lepsza forma Griekspoora. Holender oczywiscie kalkulowac nie bedzie, bo nie ma duzych osiagniec w ATP, ale wydaje mi sie, ze Humbert bedzie bronic honoru Francuzow skutecznie. Francuz bardzo udanie konczyl ubiegly seozn zwyciestwami w turnieju halowym w Anwerpii i swietnym wystepem w Paryzu. Jego gra z pewnoscia mocno poszla do przodu.
Mlodszy z braci Grieksppor wczoraj wygral dopiero 1-szy mecz w cyklu ATP world Tour poza Rotterdamem. Swoja droga to w tym Rotterdamie ogral wowczas Wawrinke i Khachanova, ale wiadomo ze nie kazdy zawodnik sie tam wtedy przykladal do gry.

Taka linia gemowa w miare bezpieczna jesli beda dwa sety, bo pokrywa to wynik pokroju 6-4 7-6 nawet. Oczywiscie jest tez tolerancja w druga strone, ze moze wygrac Griekspoor i tez jest mozliwe pokrycie tej linii. Niemniej jednak licze na Humberta, ze zamknie ten mecz w dwoch setach i uda mu sie pokryc zaproponowana linie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +51
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Cordoba:
Jarry-Paire
gemy handicap 2(+2,5) 2.04 (Fortuna) 0-2

Bilans spotkan miedzy oboma panami 0-3.Po takim kursie biore Francuza z dodatkiem handicapu gemowego.Licze tu na wyrownane spotkanie z tie breakiem na czele.
Schwartzman D.-Cecchinato M 2-0
1 1,31(Fortuna)

Na tej nawierzchni jest zdecydowanym faworytem.Kurs nie zachwyca ale do combo w sam raz

Montpellier:
Vesely-Gojowczyk 2 2.39(fortuna) 1-2
Fokina-Hurkacz 2 1.63(fortuna)2-0

Do gry Czecha nie jestem wogole przekonany,ostatnio dobrze mu idzie ale mysle ze tym razem polegnie z doswiadczonym Niemcem.
Co do Hiszpana gra naprawde niezle,dzis sie meczyl z Zapata Mirallesem ale ma zdecydowanie wieksze umiejetnosci.Nie jestem przekonany do tego typu bo Hiszpan gra nierowno a Hurkacz z pewnoscia to moze wykorzystac.Kieruje sie tu przeczuciem bo z gry jak dla mnie 50/50
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Al.Bedene-Gerasimov 1 @1.8

Obydwaj zawodnicy znajduja sie na liscie do kwalifikacji w Rotterdamie, wiec typ jest obarczony z gory ryzykiem i nie bede szalec ze stawkowaniem. Bedene nawet dobry wystep zanotowal w Rotterdamie w ubieglym sezonie, ale licze ze jednak Słoweniec po wczorajszym dobrym meczu bedzie grac i nie bedzie kalkulowac. Widziałem wieksza czesc decydujacego seta Bedene z Sinnerem i naprawde jakosciowo byl to dobry mecz. Obydwoje grali na dobrym poziomie i trzymali swoje podanie az do tie-breaka, w ktorym Sinner wzial zadziwiajaca troche przerwe medyczna przy stanie 4-2 dla Slowenca.
Wydaje mi sie, ze jakosciowo byl to lepszy mecz niz starcie Gerasimova z Murrayem. Bedene ma takie okresy, gdy gra bardzo dobrze i serwis mu siedzi i tak bylo wczoraj. Ma potencjal do gry w hali, wczoraj w wywiadzie pomeczowym wspomnial ze dobrze sie czuje w takich warunkach i przegranym finale w Metzu z Tsonga sprzed dwoch sezonow, gdzie byl jakze blisko wygrania.

Jak wspomnialem, licze ze Bedene nie bedzie kalkulowac (Gerasimov z pewnoscia nie bedzie ze wzgledu na gorsza sytuacje rankingowa) bo sporo serca wczoraj musial na korcie zostawic. Nawet wygrywaac dzis i odpadajc w nastepnej rundzie moze wciaz myslec o tych kwalifikacjach do Rotterdamu, gdzie w tamtym roku pokonal Tsitsipasa. Nie wiem co sobie mysli sam Bedene, ale jestem zdania ze jak zagra to co wczoraj to jest slusznym faworytem, a takze uszanuje swoja wczorajsza ciezka prace i jakze trudno wywalczona wygrana nad Sinnerem i pojdzie za ciosem.

Stawka oczywiscie zachowawcza ze wzgledu na opisane wyzej okolicznosci i typ obarczony dodatkowym ryzykiem, ale sprobuje zagrac w dublu z Liga Europy.

Etchevery-Ramos V. 2 @1.65

Sprobuje zagrac jeszcze na Hiszpana. Ramos powili jzu pikuej w dol i peak swoje kariety juz osiagnal z 2 -3 lata temu, ale to jednak duzo bardziej uznany zawodnik w tym starciu. Przede wszystkim Ramos ogral Londero w 1 rundzie, czyli Argentynczyka wychowanego na tych kortach w Cordobie, ktory tutaj pare sezonow stecz wygral sensacyjnie turniej i tutejsze korty zna doskonale.
Etcheverry to taki bardzo wysoki tenisista, ktory rusza sie calkiem przyzwoicie i gdzie od razu skojarzenia nasuwaja sie do del Potro.

Etcheverry calkiem dobrze radzi sobie na podworku challengerowym, niemniej jednak jeszcze to tenisista bardzo niedoswiadczony na najwyzszym szczeblu. Chyba to jego wczorajsze zwyciestwo ze Andrejem MArtinem to byla 1-sza wygrana na szczeblu World Tour, jesli sie nie myle. Stawiam wiec n aRamosa, ktory ogral jednego Argentynczyka i jest duzo bardziej doswiadcznym graczem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Al.Bedene-Gerasimov 1 @1.8

Obydwaj zawodnicy znajduja sie na liscie do kwalifikacji w Rotterdamie, wiec typ jest obarczony z gory ryzykiem i nie bede szalec ze stawkowaniem. Bedene nawet dobry wystep zanotowal w Rotterdamie w ubieglym sezonie, ale licze ze jednak Słoweniec po wczorajszym dobrym meczu bedzie grac i nie bedzie kalkulowac. Widziałem wieksza czesc decydujacego seta Bedene z Sinnerem i naprawde jakosciowo byl to dobry mecz. Obydwoje grali na dobrym poziomie i trzymali swoje podanie az do tie-breaka, w ktorym Sinner wzial zadziwiajaca troche przerwe medyczna przy stanie 4-2 dla Slowenca.
Wydaje mi sie, ze jakosciowo byl to lepszy mecz niz starcie Gerasimova z Murrayem. Bedene ma takie okresy, gdy gra bardzo dobrze i serwis mu siedzi i tak bylo wczoraj. Ma potencjal do gry w hali, wczoraj w wywiadzie pomeczowym wspomnial ze dobrze sie czuje w takich warunkach i przegranym finale w Metzu z Tsonga sprzed dwoch sezonow, gdzie byl jakze blisko wygrania.

Jak wspomnialem, licze ze Bedene nie bedzie kalkulowac (Gerasimov z pewnoscia nie bedzie ze wzgledu na gorsza sytuacje rankingowa) bo sporo serca wczoraj musial na korcie zostawic. Nawet wygrywaac dzis i odpadajc w nastepnej rundzie moze wciaz myslec o tych kwalifikacjach do Rotterdamu, gdzie w tamtym roku pokonal Tsitsipasa. Nie wiem co sobie mysli sam Bedene, ale jestem zdania ze jak zagra to co wczoraj to jest slusznym faworytem, a takze uszanuje swoja wczorajsza ciezka prace i jakze trudno wywalczona wygrana nad Sinnerem i pojdzie za ciosem.

Stawka oczywiscie zachowawcza ze wzgedu na opisane wyzej okolicznosci i typ obarczony dodatkowym ryzykiem, ale sprobuje zagrac w dublu z Liga Europy.

Witam!! Czy możesz mi podać z jakiej stronki czerpiesz informację kto zagra w kwalifikacjach do turnieju w Rotterdamie i innych turniejów w tenisie?? Z góry dzięki za odpowiedż!!
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
i oczywiscie nieraz pomaga twitter zawodnika/zawodniczki

Nawet strzeliłem malego byka chyba, bo Bedene jest na liscie alternatywnych zawodnikow, a nei kwalfikantow, ale to teoretyczne nawet lepiej dla typu.
Ta druga strona nie jest zweryfikowana jak mensforumtennis, ktore jest bez watpienia najbardziej rzetelnym zrodlem, ale przyjmuje ze pokrywa sie w rzeczywistoscim, tym bardziej ze na niebiesko aktualizuja zmiany na biezaco.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom