>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monte Carlo 11.04-18.04.2010

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Jutro to co ubóstwiam, czyli kwalifikacje.

GT ✅, Nieminen ✅ &amp; De Bakker ✅ @ 1.92

Najbardziej zaskoczony jestem jestem istnieniem w tych kwalifikacjach Smirnova nie mówiąc o Bastlu który przez cały sezon robi sobie labę, a ma realną szansę na niezły zastrzyk punktowy jak dla aktualnych zaspokojeń jeśli wygra z Gabą, a punkty Szwajcarowi się przydadzą bo pamiętam że rok temu nie raz przechodził gąszcz kwalifikacji do ATP i radził sobie tam nieźle skąd polubiłem gościa, a teraz jest mu ciężko wpisać się na kwalifikację do jakiegoś challengera.

Bastl - Gabashvili @ 5.40 ⛔ 2/6 2/6

Kursy już są i trypel dnia według mnie figuruję wyżej, a tutaj jeden dog który przy nim można spróbować bo Gaba to Gaba. Jak już wczoraj pisałem Bastl rok temu czy nawet dwa lata temu dosyć często gościł przynajmniej w kwalifikacjach do ATP z pozytywnym skutkiem. W tym sezonie opadł tak nisko że to spotkanie może być dla niego jednym z ważniejszych w sezonie ponieważ jeśli wygra podskoczy z #820 miejsca na #650 takiej okazji aktualnie nie miał i raczej w poźniejszym okresie nie będzie miał przy takim rankingu, zagrać jeden mecz i zainkasować tyle punktów, a z wyższej pozycji można już gdzieś pukać. Pokazał mu to jego rodak Valent który przebijał się gdzieś właśnie z jego okolic, a aktualnie jest na #416. Bastl jak pamiętam dobrze operował serwisem notował dosyć konkretną ilość asów jego ulubiona nawierzchnia była to hc/grass. Co do Gaby może ukąsić np. Seppiego, a przegrać nie szukając daleko z El Amranim który nawiasem mówiąc dosyć dobrze sobie poczyna. Jeśli Bastl podejdzie do tego spotkania poważnie i uświadomi sobie że to może być punkt zwrotny w tym sezonie powinien powalczyć, a kurs jak i gorąca głowa Gaby pozwala na ryzyko.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Uzupełnię temat o kilka przydatnych informacji w typowaniu pojedynków turnieju głównego ;)

Monte Carlo - lista zgłoszeń:

1. Novak Djokovic SRB 2
2. Rafael Nadal ESP 3
3. Juan Martin Del Potro ARG 5 (Out)
4. Robin Soderling SWE 7 (Out)
5. Marin Cilic CRO 9
6. Jo-Wilfried Tsonga FRA 11
7. Fernando Verdasco ESP 12
8. Mikhail Youzhny RUS 13
9. Juan Carlos Ferrero ESP 14
10. Gael Monfils FRA 15 (Out)
11. David Nalbandian ARG 15
12. David Ferrer ESP 16
13. Radek Stepanek CZE 17 (Out)
14. Stanislas Wawrinka SUI 19
15. Gilles Simon FRA 21 (Out)
16. Tommy Robredo ESP 23
17. Lleyton Hewitt AUS 24 (Out)
18. Tomas Berdych CZE 25
19. Ivan Ljubicic CRO 26
20. Juan Monaco ARG 27
21. Jurgen Melzer AUT 28
22. Ivo Karlovic CRO 29 (Out)
23. Albert Montanes ESP 30
24. Philipp Kohlschreiber GER 31
25. Thomaz Bellucci BRA 32
26. Marcos Baghdatis CYP 33
27. Feliciano Lopez ESP 34
28. Viktor Troicki SRB 35
29. Janko Tipsarevic SRB 36 (Out)
30. Julien Benneteau FRA 37
31. Igor Andreev RUS 38
32. Benjamin Becker GER 39
33. Nicolas Almagro ESP 40
34. Paul-Henri Mathieu FRA 41
35. Lukasz Kubot POL 42
36. Victor Hanescu ROU 43
37. Jeremy Chardy FRA 44
38. Ernests Gulbis LAT 45
39. Andreas Seppi ITA 46
40. Pablo Cuevas URU 47 (Out)
41. Andreas Beck GER 48
42. Guillermo Garcia-Lopez ESP 49
43. Horacio Zeballos ARG 50
44. Michael Berrer GER 51
45. Carlos Moya ESP 52 (Out)
46. (Q)
47. (Q)
48. (Q)
49. (Q)
50. (Q)
51. (Q)
52. (Q)
53. (WC) Richard Gasquet FRA
54. (WC) Andy Murray GBR
55. (WC) Bernard Tomic AUS
56. (WC) Simone Bolelli ITA

In:

Philipp Petzschner GER 54
Fabio Fognini ITA 55
Marco Chiudinelli SUI 56
Evgeny Korolev KAZ 57
Simon Greul GER 58
Olivier Rochus BEL 59
Stephane Robert FRA 62
Florent Serra FRA 63
Eduardo Schwank ARG 64
Michael Llodra FRA 65

Lista rezerwowa:

1. Potito Starace ITA 67
2. Michael Russell USA 68
3. Sergiy Stakhovsky UKR 708

----

Wiadomo jak ważnym turniejem jest Masters w Monte Carlo. Wklejam całą listę zgłoszeń po to, żeby pokazać jak wielu tenisistów ostatnio się niestety z zawodów wycofało. Zobaczymy tylko 4 zawodników z czołowej 10 ATP! Turniej w Monaco jest bardzo specyficzny, rozgrywany na niesamowicie wolnej i grząskiej cegle, która jednym odpowiada, innym nie, w dodatku od lat mówi się tu o przekrętach. Ja jednak polecam strony ze statami i informacje o wynikach osiąganych tutaj przez danych tenisistów w poprzednich edycjach turnieju. Dla wielu tenisistów będzie to też domowy turniej, więc emocji nie powinno zabraknąć.

Drabinka turnieju głównego: link
 
M 28

mitch

Użytkownik
Murray jednak gra. To dobrze. Chocia na Clayu nie daje mu duzysz szans z Djokovicem, ktory w zeszlym roku gral na tej nawierzchni rewelacyjnie. Ciekawy turniej sie zapowiada. Transmisje w PS Extra od poniedzialku?
P.S - Hanescu zagra z Wawrinka dwa razy w ciagu kilku dni. O ile oczywiscie oboje do Monte Carlo pojada (Wawrinka raczej na pewno)
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Jutro decydująca runda kwalifikacyjna i jedno mnie zastanawia, dlaczego tutaj nie zaryzykował startu Ołówek. LAD&#39;em został Dodig #155 jak się nie mylę, Ołówek gra coraz lepiej kąsi coraz lepszych i za jeden mecz miałby +14pts i jeśli odpadłby miałby cały tydzień na odpoczynek, a w Meksyku gdzie Polak zagra z #1 za dwa wygrane mecze będzie miał mniej niż tutaj, a do czołowej setki brakuję mu jakieś 12pts fajnie że Przysiężny gra na dobrym poziomie lecz ciągle próbuję swoich sił w challengerach, a powinien powoli, powoli startować w kwalifikacjach do ATP&#39;ków bo jeśli będzie chciał przeskoczyć próg z challengerów do MD na Szlemach nie sądzę że dużo ugra.
Co do finałowej rundy jutro spróbuję zagrywki na Nieminena który od meczu z Polską w Davisie wraca do starej tej najlepszej formy za którą go podziwiam gdzie jest człowiekiem ścianą biję swoim serwisem i wyczekuję tego jednego słabego gema serwisowego przeciwnika, jak i oczywiście potrafi grać maratony. Fin zagra jutro z Hernandezem.
Drugie spotkanie do De Bakker - Gabashvili, farbowany Rosjanin z czterech gemów które dał ugrać Bastlowi to dwa breaki. Holendra widziałem w akcji w tamtym tygodniu w Miami i świetnie prowadził wymiany jak i serwis nie sądzę żeby Gaba wytrzymał trudy tego spotkania.
Nieminen ✅ &amp; De Bakker ✅ @ 2.12
 
F 0

filweb

Forum VIP
Szczerze mówiąc, to Murray ma małe szanse w potencjalnym pojedynku drugiej rundy z Brazylijczykiem Belluccim. Szkot przegrał w Miami na swojej ulubionej nawierzchni z Fishem, więc tutaj, na wyjątkowo wolnej mączce raczej nie ugra nic wielkiego. 1/4 z Ferrerem to szczyt jego możliwości ( jeśli przejdzie 2 rundę, to w 3 zagra z kimś z 4 - GGL, PHM, Melzer lub Petzschner ), ale w starciu z Hiszpanem to go nie widzę kompletnie. Myślę, że po półfinałach Cilic - Djokovic i Nadal - Ferrer będziemy mieli powtórkę z zeszłego roku i Rafa już po raz szósty z rzędu wygra Monte Carlo. Nie będzie miał jednak łatwo, bo jego drabinka jest arcytrudna - Monaco, potem Ferrero ( ew. Almagro ), Ferrer. Sami znakomici clay - courterzy i każdy z nich byłby dla mnie takim samym faworytem do wejścia do finału jak Serb, gdyby przyszło im być po drugiej stronie drabinki.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Myślę, że warto podyskutować o tym arcyciekawym turnieju już przed jego rozpoczęciem! Jeśli chodzi o pierwszą część drabinki to nie widzę tutaj innej opcji niż pewny awans do ćwierćfinału Djokovica. Najgroźniejsi rywale, czyli Wawrinka, Hanescu, czy Serra w dodatku będą zmęczeni turniejem w Casablance, w którym wszystkim dobrze idzie. W kolejnej ćwiartce mamy Łukasza Kubota, który jednak szczęścia w losowaniu nie miał i ucieszę się jeśli wygra choć pierwszy mecz z Troickim. Dalej Zeballos lub Robredo, którzy będą walczyli z Nalbandianem i Youzhnym (już 13 rakietą świata) o miejsce w ćwierćfinale. Stawiałbym tutaj mimo wszystko na świetnie dysponowanego Miszkę! Kolejna ćwiartka jest nieco słabsza. Marin Cilic to nie do końca tenisista na cegłę, a i Baghdatis woli szybsze korty. To właśnie Cypryjczyk powinien zdominować tę część drabinki. W kolejnej stawiam na Verdasco, który będzie musiał najpewniej ograć wreszcie Berdycha. Na pewno na cegle będzie o to dużo łatwiej. Mimo to w tej połówce drabinki zdecydowanie faworytem wydaje się być Djokovic który bardzo lubi ten turniej, dla niego w końcu &quot;domowy&quot;. Czyżby MC to czas na odbudowy formy Novaka? Bardzo prawdopodobne.

Pierwsze dwie części dolnej połówki drabinki również mają swoich faworytów. Są nimi Ferrer i... Murray, choć tylko rankingowo, bo przeprawy łatwiej wcale miał nie będzie ani z Belluccim, ani jeśli uda mu się pokonać Brazylijczyka (lub ewentualnie Kohlschreinera) z innym rywalem, w końcu na cegle to zupełnie inny tenisista. Dla Ferrera otwiera się więc droga do półfinału. Kolejna ćwiartka z Tsongą i Ferrero, faworytem w ogólnym rozrachunku na cegle chyba jest ten drugi. Ostatnia część i wielki faworyt całego turnieju czyli Rafa Nadal! Drabinkę ma niby łatwą, ale już w trzeciej rundzie czeka kąśliwy rywal czyli (prawdopodobnie) Juan Monaco!

Jeśli chodzi o cały turniej to z dużym przekonaniem stawiam na Nada!
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Strasznie słaba obsada jak widzę że Nadalowi mają tutaj przeszkodzić Almagro czy Ferrer to ja nie wiem.

Pierwsza ćwiartka liczę tutaj na Nalbandiana z dogów ponieważ będzie najbardziej wypoczęty, bo Stasiowi nie wiem czy będzie mu się chciało grać po jutrzejszym zainkasowaniu przynajmniej 150pts, tak samo Hanescu, jeśli Djoker nie mógł się odnależć na hc to tutaj totalnie go nie widzę z takim serwisem jakim prezentuję.

W drugiej ćwiartce jakby Andreev się wkurzył mógłby powalczyć, ale nie zdziwie się jak już jutro będzie coś cudował. W tej ćwiartce nie mam faworyta ale tutaj prawa bytu w SF nie ma Cilić.

Trzecia ćwiartka jedynie chyba bigos mogą zrobić Belu/Kolba. W czwartej to po prostu cake draw dla Nadala jak on tego turnieju nie wygra to może sobie dalsze poczynania odpuścić, chyba że ktoś zagra mecz życia jak to kiedyś było potrzebne do pokonywania Fedexa i Nadala, a nie jak teraz.

Tak samo jak @Mozi, myślę że Nadal powinien i musi wygrać ten turniej no nie ma innego wyjścia przy tak słabej obsadzie.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Ja czasem kompletnie nie rozumiem tego, co piszecie. Jak Baghdatis ma zdominować swoją ćwiartkę - Cypryjczyk rozegrał w życiu relatywnie mało spotkań na tej nawierzchni, pokonując Monfilsa w meczu pokazowym i Moye i Stepanka w 2007. Ogólnie rzecz biorąc, nie miał nigdy wielkich sukcesów na mączce i raczej to się już nie zmieni.

Natomiast stwierdzenie, że Nadal ma &quot;cake draw&quot; uważam za najbardziej idiotyczne, jakie kiedykolwiek przeczytałem na tym forum. Przepraszam Cię Hell, jeśli czujesz się obrażony, ale tego nie można inaczej skomentować.

Schwank - Monaco - Ferrero ( Almagro ) - Ferrer

Brakuje mi tu tylko Fedexa i Del Potro, biorąc pod uwagę, że obaj nie grają, a Djoker jest w drugiej połowie drabinki, można śmiało powiedzieć że jest to najgorszy draw, jaki komukolwiek mógł się trafić.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Spoko loko, każdy ma swój gust, ale jednak przeceniasz Hiszpanów.
Schwank?, on ma zagrożić Nadalowi? po karze nałożonej przez ATP za styl jaki prezentował z Chelą ogólnie to mówił że chcę odpocząć wyleczyć plecy. Tutaj nie powinien nic ugrać jeśli trafi na Nieminena czy De Bakkera, a gdzie zagrożić w meczu z Nadalem.
Monaco szybciej zagra z Nadalem niż Almagro sądzę że cygan odpadnie z Tsongą oboje trochę podreperowali sobie główki, ale i tak psychika im siądzie w jeśli z #1 Hiszpańską lub szybciej.
Ferrer i Ferrero to że w Ameryce Południowej dzielili i rządzili nie znaczy że @ MC będą ogrywać każdego, ale może z tej ekipy jedynie Ferrer zagra na styku chociaż po prostu sobie tego nie wyobrażam w żadnym wypadku żeby ktoś z tej ekipy ograł Nadala na &quot;swojej ziemi&quot;.
Zobaczymy jak to będzie.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nadal jest faworytem od 5 lat, pod nie obecnosc Federera nie ma co dyskutować o tym kto ten turniej wygra. A kto może mu zagrozić?
Ja stawiam jednak na Hiszpanów; Ferrero zrobił sobie przerwe przed tym turniejem i na pewno solidnie sie przygotował, podobnie Ferrer. Ferrero mysle, ze bd naprawdę grozny, licze, ze Monaco tez napsuje trochę krwi Nadalowi. Ja jednak obawiam sie, iż Djoko wreszcie sie obudzi i tutaj zrobi pierwszy poważny wynik w tym sezonie ale co do tego obym sie mylił ???? Narazie patrzy na spotkania 1r bo jest kilka ciekawych par a o tym ktp wygra popiszemy za tydzien ????
 
M 28

mitch

Użytkownik
Monaco szybciej zagra z Nadalem niż Almagro sądzę że cygan odpadnie z Tsongą oboje trochę podreperowali sobie główki, ale i tak psychika im siądzie w jeśli z #1 Hiszpańską lub szybciej.
Almagro prawie wyeliminowal Tsonge z AO, w ktorym to Tsonga od kilku lat mocno sie spina i daje z siebie 100%. A na tak specyficznie wolnej nawierzchni wydaje mi się, że francuz polegnie z Nicolasem.
W ogóle uważam Almagro za czarnego konia tego Claycourt season. Ostatnio prezentował się bardzo solidnie. Ma naprawdę mocny serwis i myślę, że wiekszość hiszpanów może mu tego zazdrościć.. Jeśli tylko będzie mocny psychicznie to jest w stanie dużo namieszać w najbliższych miesiącach.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Hell, mi chodziło o stwierdzenie &quot;cake draw&quot;. Każda drabinka w MC jest dla Nadala relatywnie łatwa, ale tym razem wylosował praktycznie najgorzej jak mógł.
Moje typy na dziś/jutro :
Marcos Baghdatis - Albert Montanes 2 2.04
Jak dla mnie nawierzchnia w Monte Carlo to jedna z tych, które wyjątkowo nie pasują Cypryjczykowi. Hiszpan natomiast na clayu potrafi grać bardzo przyzwoicie, co pokazuje już od kilku sezonów, w zeszłym roku w przekonujący sposób wygrał turniej w Bukareszcie.
Faboi Fognini - Michael Lllodra 1 1,549
Naprawdę nie wyobrażam sobie Llodry i jego serve &amp; volley na ultra grząskich kortach w Monaco. Francuz w całej swojej karierze raczej omijał clay. Fabio natomiast w Monte Carlo w zeszłym roku zaprezentował się bardzo przywoicie i gdyby nie przerwa w spotkaniu z Murrayem spowodowana deszczem ( prowadził 5-1 w secie ) być może zaszedłby dużo dalej.
EDIT : o widzę, że za długo spałem, bo rano jeszcze kursy na Fogniniego były w okolicach 1,70 ;/
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Troicki - Kubot @ 1.73 ✅ 4/6 6/2 6/2
Serbski kat Kubota znowu trafia na naszego Polaka, kurs wprost nie proporcjonalny do formy naszego gracza. Kubot w Casablance gdyby nie nieudolność Clementa odpadłby już w spotkaniu z Francuzem, lecz lekcji prawdziwego tenisa pokazał mu Starace. Nasz Polak nie będzie cudował z nową taktyką znowu będzie serwował na końcową linie kara na ciało i jeśli wymiana będzie się ciągła i nie zakończy jej przy siatce będzie zagrywał pod nogi rywala lecz czy jednak będzie mu się to udawało?. Troicki bardzo lubi grać z końcowej linii na zagrywkach przy siatce mało się zna lecz jeśli nie będzie dopuszczał Polaka jak i agresywnie odbierał serwis sukces jest murowany. Kubot gdyby nie regres swojego serwisu mógłby powalczyć, lecz totalnie nie fundował sobie żadnych tanich punktów nawet je rozdawał, słaba forma jego serwisu trzyma się już trochę i nie sądzę by nagle znalazł na to złoty środek.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dzisiejsze mecze:

David Nalbandian (ARG) vs Andreas Beck (GER) 1 @ 1.20
[10] Tomas Berdych (CZE) vs Feliciano Lopez (ESP) 1 @ 1.33
[Q] Daniel Gimeno-Traver (ESP) vs [WC] Richard Gasquet (FRA)
[Q] Marcel Granollers (ESP) vs [9] Juan Carlos Ferrero (ESP)
Jeremy Chardy (FRA) vs [Q] Andrey Golubev (KAZ)
Julien Benneteau (FRA) vs [Q] Oscar Dolgopolov Jr. (UKR)
[Q] Peter Luczak (AUS) vs [11] David Ferrer (ESP)
[14] Juan Monaco (ARG) vs [Q] Jarkko Nieminen (FIN)
Nicolas Almagro (ESP) vs Simon Greul (GER) 1 @ 1.17
Thomaz Bellucci (BRA) vs Philipp Kohlschreiber (GER)
Ernests Gulbis (LAT) vs Marco Chiudinelli (SUI)
Guillermo Garcia-Lopez (ESP) vs Philipp Petzschner (GER) 1 @ 1.35

----

Trudno będzie dzisiaj o wielkie typy. Ja dlatego zagram jakieś kupony kilku zdarzeniowe. Analizując mecze od początku, 1.20 na Nalbandiana jestem skłonny zagrać. David powinien mieć wreszcie motywacje, w końcu trochę nie grał w tenisa i po powrocie prezentuje się przyzwoicie, a przecież powinno być coraz lepiej. Beck nie wygrał jeszcze w tym sezonie meczu. Nalbi lubi cegłę, w końcu to dwukrotny półfinalista Roland Garros, nie ma innej opcji niż jego pewny awans do kolejnej rundy. Nie ma sensu wypisywania tutaj typów ze stawkami (dodałem tylko moje spostrzeżenia do par powyżej) a już ułożone kupony znajdą się w moim temacie. Kolejnym tenisistą, którego porażki jutro sobie nie wyobrażam jest Nicolas Almagro. Hiszpan świetnie rozpoczął sezon i od początku trzyma równy wysoki poziom. Nawet taki kurs ostatecznie mnie usatysfakcjonuje. Berdych pokazał kawał dobrego tenisa w Miami. Wiadomo tam korty były szybkie, jego serwis siał spustoszenie, a forhendowymi atakami straszył każdego rywala, ale i tak myślę, że po prostu jest w dobrej formie, a przecież talent ma ogromny i na cegle też grać potrafi. Lopez na tak wolnej cegle? Nie widzę tego, tym bardziej z tak dobrym technicznie tenisistą jak Tomas. I wreszcie Guillermo Garcia-Lopez zagra z Philippem Petzschnerem, graczem, który cegły unika jak ognia. I nie ma się czemu dziwić, brakuje mu tu kompletnie atutów. GG-Lopez może i nie jest typowym Hiszpanem, powiem nawet że woli hard court, ale sporo przebija i to będzie klucz do sukcesu z grającym pierwszy raz w karierze w Monaco Niemcem. Kursy w meczach które wybrałem niskie, ale to dopiero pierwszy dzień zawodów. Nie ma co szarżować, mączka w Monte Carlo jest (o czym już wspominałem) bardzo specyficzna i odradzam grę przeciwko kwalifikantom w pierwszej rundzie. Meczu Bellucci - Kohlschreiber kompletnie nie czuje, może się zakończyć każdym wynikiem i to w obie strony...
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie:Benneteu-Dolgopolov Oleksandr
typ: DW 1-2
kurs 4
Gamebookers
ANALIZA:
przed nami spotkanie 1 rundy tenisowego turnieju panow w Monte Carlo rozgrywanego na kortach ceglanych. Naprzeciwko siebie stana- Francuz Julien Benneteu sklasyfikowany aktualnie na 36 pozycji w Swiatowym rankingu oraz Ukrainiec Oleksandr Dolgopolov okupujacy 72 lokate. Dla Dolgopolova bedzie to juz trzecie spotkanie w tym turnieju bowiem musial przechodzic 2 rundy kwalifikacji. Pokonal w nich kolejno po 2-0 w setach Santiago Venture oraz Mische Zverewa. Francuz z kolei wystepowal w obudwoch turniejach w Ameryce. W indian Wells zakonczyl swoj udzial na 1 rundzie ulegajac Mario Ancicovi 1-2. Na tym samym etapie zakonczyl rozgrywki w Miami gdzie przegral z Sergiejem Stakovskim 0-2. Dzis spodziewam sie zacietego 3- setowego pojedynku z ktorego gora wyjdzie ten nizej sklasyfikowany. Stawiam 2-1 w setach dla Dolgopolova
 
reeq 73

reeq

Użytkownik
Spotkanie: Tomic B. v Becker B. [Games HC] 3.5:0
Typ : 2
Kurs : 1,90
Buk : Gamebookers
Analiza :
Dzisiaj o godzinie 14:30 rozpocznie się mecz w ramach pierwszej rundy turnieju w Monte Carlo. Niestety , Becker nie zagrał w turnieju w Houston , niewiem jak bedzie mu się grało na clayu. To co ostatnio gra Niemiec budzi respekt. Był bardzo blisko w Miami , wyeliminowania Roddicka . Tomic to nie tenisista z pierwszej wybieranki. Potrafi ograc nawet Djokovicia , zagrac 5 setówke z Ciliciem. Ostatnio wygrał chalangera w Australi. Jest to 18 letni tenisista , a już tak wysoko zachodzi. Benjamin napewno nie da tutaj urwac seta młodemu Australijczykowi , jest to turniej Masters , gdzie można zdobyc dużo punktów , a także dużo $$. Benjamin ma potęrzny serwis , cieżko go przełamac. O Tomiciu niemoge powiedziec dużo , nigdy niewidziałem jak gra , lecz ze statystyk wynika że ten tenisista ma duży potencjał. Becker woli raczej twarde nawieżchnie. W Sounrise miał dużego pecha , kiedy przegrał z Gilardo w 3 rundzie w Tiebreaku. W Indiana Wells porażka w pierwszej rundzie. Mecz moim zdaniem bedzie jednostronny i Benjamin wyjdzie zwyciesko w dwóch setach.
Burnie, Australia, Australia
07/02/2010 Finał Tomic, Bernard vs. Jones, Greg 2:0 6:4 6:2
06/02/2010 Półfinały Tomic, Bernard vs. Sirianni, Joseph 2:0 6:4 6:4
05/02/2010 Ćwierćfinały Tomic, Bernard vs. Zemlja, Grega 2:1 6:7 6:3 6:3
05/02/2010 R16 Tomic, Bernard vs. Lindahl, Nick 2:1 4:6 7:6 6:4
02/02/2010 R32 Tomic, Bernard vs. King-Turner, Daniel
Miami, USA, Ameryka
30/03/2010 R16 Becker, Benjamin vs. Roddick, Andy 0:2 6:7 3:6
28/03/2010 R32 Becker, Benjamin vs. Robredo, Tommy 2:1 1:6 6:4 7:6
27/03/2010 R64 Becker, Benjamin vs. Ljubicic, Ivan Zwycięstwo 4:6 0:1 (I. Ljubicic retired)
24/03/2010 R128 Becker, Benjamin vs. Greul, Simon 2:0 6:3 6:2
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
De Bakker - Schwank @ 1.83 ✅ 6/3 7/5
Niezmiernie się cieszę że De Bakker miał świetne losowanie to mnie bardzo zadowala bo jak pisałem parę postów wyżej jeśli Schwank trafi na Nieminena lub właśnie Holendra, Argentyńczyk powinien żegnać się z turniejem. De Bakker jak burza przez kwalifikację trochę go już opisywałem dzięki grze w weekend. Teraz czas na Argola który dostał karę 1000$ za styl drop&amp;lob w meczu z Chelą 1/6 7/6 1/6 po meczu tłumaczył się że nie lubi kreczować, a bolały go plecy i jedynie mógł grać tak jak na to pozwalał ból. Schwank bez tej kontuzji nie wiem czy nadąży przy Holendrze który ogólnie uczył się gry na mączce w kraju i świetnie mu to wychodziło już parę lat temu kiedy był prawdziwym młodzieniaszkiem i grał na niższych poziomach rozgrywkowych, chociaż i teraz ma zaledwie 21 lat nabrał trochę doświadczenia i rozumu. Myślę że sam &quot;Piekarz&quot; wie że na tym Mastersie może zainkasować niezłą sumkę pieniędzy jak i mocny zastrzyk punktowy do rankingu ATP.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Ja natomiast kompletnie nie rozumiem tak wielkiej masówki na Holendra. Obaj odnoszą podobne, zauważalne sukcesy w Challengerach na mączce. Można powiedzieć, że w tych rozgrywkach prezentują podobny poziom. Edu rozegrał kilka dobrych spotkań na mączce także w cyklu ATP, przegrywając z takimi nazwiskami jak Hanescu, Gonzalez czy Ferrero. A i wtedy jego przeciwnicy nie mieli lekko. De Bakker przeszedł w ładnym stylu kwale i co warte odnotowania, pokonał w zeszłym sezonie, po US Open, Monfilsa na clayu w Davis Cupie.
Bądź co bądź, ja zamierzam skorzystać z histerii stawiających na Holendra i zagram Schwanka ???? .

Thiemo De Bakker - Edu Schwank 2 2,65
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Viktor Troicki - Lukasz Kubot 1.60
Nie wiem czemu jeszcze tu nie ma tego typu, chyba jeszcze wszyscy wierzymy w super gre Łukasza, ja po ostatnim &quot;wystepie&quot; straciłem juz zapał do talentu naszego gracza. Po serii świetych jak n niego wystepów przyszła słabsza forma, a gra jeszcze z Viktorem który wyraznie mu nie lezy. Wiecej nie ma senus pisac. Dla odważnych 2:0 dla Serba kurs na pewno warty ryzyka.
Fabio Fognini - Michael Llodra 1.52
Sezon na mączce to jest na pewno coś na co Włoch czekał, jego rozwój chyba trochę sie zatrzymał spodziewałem sie dużo wiecej po nim, ale teraz czas aby sie pokazać. Korty ziemne to zdecydowanie jego królestwo. LLodra jak ma coś ugrać to tylko na szybkich kortach, tutaj nie daje mu szans jak dojdzie do dłuższych wymian....
Do tego z mniejszyk kursów
Robredo 1,35
Wawrinka 1.40

Edit by Hell:
A post #14 to tylko Ja widzę? ; o

Edit:
Sorrki Hell, ale nie zauwazyłem, patrzyłem tylko na dzisiejsze wpisy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom