>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monte Carlo (09.04.2023 - 16.04.2023)

Status
Zamknięty.
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Kopriva-Popyrin 1 2,7

Dno..1 set 6-3 wygrany z 2 breakami a potem dramat

Kurs ok 3,5 bedzie,ale wstawie jutro jak wiekszosc bukmacherow wystawi przelicznik.Ogolnie wg mnie warto probowac bo:
1.Popyrin na clayu gra malo i bez szalu
2.Kopriva to challengerowiec,ale ogranie na maczce znacznie wieksze
3.Nie wierze,ze Czech po tym blamazu w Maroku nie bedzie chcial sie zrehabilitowac
To Tak jak Liverpool wygrywa 7-0 z MU a pozniej w pape od Bournemouth,tylko,ze tu najpierw w pape a pozniej (oby) wygrana
 
Ostatnia edycja:
adik1992 415,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Hurkacz - Djere o20,5 @1,44
fortuna

Hurkacz na mączce nie gra jakoś wybitnie, jednak w Monte Carlo przed rokiem wykręcił 1/4 tak samo jak w Madrycie. W FO dotarł do 4 rundy, w której przegrał z Ruudem, czyli finalistą tamtej edycji. Serwis nie będzie odgrywał tak ważnej roli w przypadku Huberta jak na hardzie, ale będzie pozwalał ułożyć sobie punkt pod siebie. Djere to natomiast gracz, który lubi ten rodzaj nawierzchni. Najwięcej meczów w ciągu roku rozgrywa na kortach ziemnych. Wygrał nawet dwa turnieje ATP w Sardynii i Rio właśnie na nawierzchni ziemnej. Nie spodziewam sie szybkiej wygranej jednego zawodnika. Powinien to być wyrównany mecz podobny do ostatniego pojedynku Huberta z Zapatą. Kurs przyjemny do dubla. Początkowo chciałem grac set Djere jednak Hubert potrafi zaskoczyć, czasem pozytywnie ale też negatywnie, a po porażce w Estoril może chcieć się odegrać, a że sporo pkt do obrony to jednak decyduję się pójść w over.

Munar @1,53

Jarry @1,83
+1,5 seta @1,37

Lehecka @1,6

Tiafoe wczoraj dwa mecze rozegrane w Houston, ze wzgledu na opóźnienie turnieju z powodu opadów. Dziś czega go półfinał i jeżeli go wygra to finał. Następnie lot kilkugodzinny do Europy co juz samo w sobie jest męczące, plus zmiana stref czasowych. Tiafoe nigdy nie błyszczał na mączce, zwłaszcza europejskiej. W zeszłym roku jedynie finał w Estoril, tak przeważnie porażki w pierwszych bądź drugich rundach. Czech ten sezon bardzo dobry. Zrobił przeskok w rankingu i kilka cennych wygranych z lepszymi rankingowo zawodnikami. Większe ogranie na korcie ziemnym od Tiafoe. Uważam, że będzie lepiej przygotowany do tego meczu a według mnie kurs jeszcze spadnie do meczu. Jeżeli Tiafoe zagra w finale w Houston to pewnie ich pojedynek zostanie wyznaczony na wtorek. Ale uważam że jest to zbyt mało czasu na przestawienie sie na tę nawierzchnię, bo mączka z Houston nie ma za duzo wspólnego z europejską.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +763
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Gasquet - Thiem
Typ: 2
Kurs: 1.58
Fortuna

Na pierwszy rzut oka odrazu rzucił się ten typ, głównie opieram go na dość przeciętnej jak na Ryszarda grze, przegrana ze słabiakiem w Marrakech, tu mamy atp 1000 obaj nie będą odpuszczać, tylko co z tego jeśli wieku, częściowego wyeksploatowania nie oszukasz, Thiem wiadomo nie ten sam co np 5lat temu, ale mączka jednak jego ulubiona nawierzchnia, pozatym widać ewidentnie że walczy, nie odpuszcza, po długiej przerwie widać postępy, chociażby turniej w Indian Wells, w sumie na życzenie, po walce z dobrze dysponowanym Mannarino, dopiero tiebreak 3seta musiał zadecydować o przegranej(wezmy pod uwage ze nawierzchnia była Francuza w przeciwienstwie do Austriaka, w Estoril przegrana dopiero z póżniejszym półfinalistą Halysem, polecam super typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +215
adik1992 415,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Baez @1,53
Fortuna

brawo Draper. Dobry mecz z obu stron. Jednak w kluczowych pilkach Baez z miekkimi nogami a Draper pewnie po swoje. Baez 1/12 wykorzystane bp. Draper 3/4.

Argentyńczyk to typowy gracz na korty ziemne. Najlepiej sie czuje na tej nawierzchni. Draper ostatnio problemy zdrowotne. Po AO zrobil sobie przerwe lecząc uraz. Wrocił w IW i mimo dobrego poczatku znów krecz w meczu z Alcarazem a w Miami sie nie pojawil. Na kortach ziemnych nigdy nie brylowal. Liczę na większe ogranie na tej nawierzchni Baeza.
Sebastian to młodsza wersja Diego Schwartzmana. Bardzo dobry w defensywie ale potrafi być agresywniejszy jeżeli chodzi o ofensywę. Draper woli szybsze nawierzchnie, dlatego dziś przewagę powinien mieć Baez.

Inne typy:
Berrettini @1,22
Wawrinka +1,5 seta @1,39
Lajovic - Popyrin o19,5 @1,36
Norrie @1,55
Zapata Miralles @1,44

Wszystkie kursy z fortuny
 
Ostatnia edycja:
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Gasquet-Thiem 2 @1.6

Nie ma juz tu czasu dla Thiema i cos musi sie teraz ruszyc w bardziej prestizowym turnieju. Gasquet juz jest blisko konca, moze ten koniec nastapi w tym roku, szanuje go bardzo za caloksztakt, nawet wygral zaskakujaca tytul w tym roku, ale jezeli nie jest sie Nadalem lub Djokovicem to granie na cegle nie pomaga w tym wieku.

Do porazki Gasqueta w Marakeszu w 1 meczu wagi nie ma co przykladac, bo tak egoztyczne turnieje maja takei rozstrzygniecia na co dzien. Thiem w Estoril w miare nizle, przyszla porazka z Halysem, ale kto widzial jak Francuz tam genialnie serwowal przez caly turniej to nie ma co tego przekladac na wynik, o tu bedzie zupelnie inny mecz. Mysle, ze to czas na Thiema i ze pokona Gasqueta w wymianach z glebi kortu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +776
Tenis by Dawid 934,8K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
11.04. (wtorek) 🎾

👉 Humbert vs. Sonego powyżej 19,5 gemów @1,4 ✅ faworytem Włoch, co mnie szczególnie nie dziwi, ale w mojej opinii może mieć tu problemy. Humbert zapoznał się z nawierzchnią w czasie kwalifikacji i wrócił do gry z Lajoviciem, który postawił trudne warunki. Sporym handicapem są też kibice, którzy mocno wspierają Ugo. Ten miał problemy z serwisem i przytrafiały mu się podwójne błędy, ale poziom wymian stał na dość wysokim poziomie. Włoch dopiero wchodzi na cegłę, co też może być lekką przewagą Humberta.

👉 Fokina wygra seta @1,4 (vs. Khachanov) ❌ Hiszpan grał z Rosjaninem dwa razy i oba mecze wygrał w trzech setach, więc można rzec, że gra mu się z nim dość dobrze. Przed rokiem Fokina był rewelacją turnieju w Monte Carlo i teraz poświęcił turniej w Estoril, by tu walczyć o obronę punktów. Cegła to jego nawierzchnia, czego nie można powiedzieć o Khachanowie, który raczej wszędzie gra solidnie, ale cegła na pewno nie jest jego najmocniejszą nawierzchnią. Minusem Karena jest też fakt, że dopiero wejdzie na mączkę, więc może potrzebować trochę czasu.

👉 Vacherot vs. Nardi powyżej 3,5 asów @1,85 ✅ linia niska się wydaje i do spróbowania. Nardi nie robi zbyt wielu asów, ale po drugiej stronie nie ma zbyt silnego defensora. Zazwyczaj inkasuje 0-2 asy na mecz. Z kolei gospodarz miewa mecze, w których sam pokrywa powyższą linię. Jeśli się postawi to jak najbardziej do pokrycia.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Monte Carlo
Godzina: 14.00+
Spotkanie: Novak Djokovic - Ivan Ghakov
Typ: Ghakov wygra seta
Kurs: 4.8
Bukmacher: forbet
Analiza:
Wiadomo jest to bet przynakmnie w teori mocno życzeniowy.Novak od pamiętnego ćwierćfinału w ubiegłym roku w Paryzu nie zagrał nic na cleyu.W Dubaju miesciąc temu wyglądał bardz dobrze.W ubiegłym sezonie Novak zaliczył tu w Monte Carlo wpadkę 2:1 z Fokiną.
A to co potem wyczyniał w Belgradzie , w kazdym kolejnym meczu az do finału przegrywał pierwszego seta , pewnie ćwiczył łamaki;-)
każe mi dzisiaj próbować seta gracza no name.
Ale ten no name wygrał tu już trzy mecze i dwa też nie z no name tylko z Mannarino i McDonalsem , tym samym który wyrzucił Nadala w drugiej rundzie AO.
Ja widziałem Ghakova krótko w meczu z van Asseche nasz kolega Sitarski podał udany typ na niego ja też za drobne pograłem.
Ghakov 26 lat , przyzwoita gra żadnej rewelacji ale dzisiaj staje chyba do meczu życia.
Podkusiło mnie tu spróbować seta.Tyb z gatunku Bo Kto Bogatemu w Kaloszach i raczej nie poszaleję ze stawką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +235
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Humbert-Sonego 2 @1.54 <jak on to wygral ... Humbert dwukrtonie podawal zeby zamknac mecz w 2 i 3 secie ... a 10 gem decidera jeden blad Humberta i jeden winner Sonego przy pilce meczowej Francuza to szok> :)

Troche zaskakujaca dzika karta jest dla Sonego, ale to w sumie gwarancja, ze Wloch bedzie sie starac. Mimo wszystko na ceglanej to Sonego wydaje mi sie miec wieksze szanse. Obydwaj oczywisice odobrze serwuja. Humbert ograny po kwalifikacjahc, ale Sonego tez juz z calkie dobrym wystepem raz w Monte Carlo. Ogolnie wiec typuje w strone Wlocha.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +780
M 542

Melbourne

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Evans - Iwaszka
Evans @ 2.20 Superbet

Evans nie jest specem od mączki, ale dla mnie to gwarancja pewnego poziomu na każdej nawierzchni. Iwaszka od października do Indian Wells nie wygrał meczu. Ostatnio przerwał złą passę w Indian Wells i Miami (wygrał w sumie 3 mecze) a w weekend przeszedł kwalifikacje w Monaco. Mimo ostatnich zwycięstw nie wydaje mi się żeby był w jakiejś spektakularnej formie, zresztą to też nie jest jego nawierzchnia. Serwis może mu pomóc, ale nie powinien mieć kluczowego znaczenia. Zdecydowanie wyżej cenie umiejętności Evansa, ranking w tym przypadku dobrze odzwierciedla możliwości tych zawodników. Evans to solidność i zdecydowanie bardziej urozmaicony tenis. Przed tygodniem doszedł do 1/4 w Marrakeszu, powinien być przygotowany.
 
Tenis by Dawid 934,8K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Na dziś oprócz tego co wcześniej:

👉 Bublik powyżej 4,5 df-ów @1,46 (vs. Zverev) fortuna ✅

👉 Musetti vs. Kecmanovic powyżej 1,5 podwójnych w I secie @1,95 ❌ forBET

👉 Djokovic powyżej 3,5 przełamań @1,72 (vs. Gakhov) ❌ forBET
 
Ostatnia edycja:
M 542

Melbourne

Użytkownik
Trwa mecz Bublik - Zverev, mecz inny niż typowe batalie na mączce. Dodatkowo ciekawa jest historia ich dotychczasowych pojedynków. H2H 2:0 na Bublika, Zverev nie wygrał z nim jeszcze seta i zaraz może mieć bilans 0:3. Sascha daleko od najwyższej formy, ale ewidentnie widać, że styl Bublika kompletnie mu nie pasuje, jakby mentalnie nie mógł udźwignąć tej rywalizacji. Pierwszy set 6:3 dla Bublika, w drugim 3:2 dla Zvereva. Nie wiem czy jeszcze warto iść w stronę Bublika, ale warto włączyć transmisje, bo można zobaczyć fajny, kombinacyjny tenis i ciekawą mentalną batalie dwóch charakterystycznych zawodników.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Jak narazie bez wiekszych niespodzianek w Monte Carlo (kursy <3).
Sprobujmy zatem cos upolowac jutro.

Ruud-Van de Zandschulp 2 4,00 ➖➖➖

z 4-1 w drugim mial szanse,ale potem przy setowej przegral 8 punktow pod rzad 🙁

Ruud forme podlapal,wygrywajac Estoril,ale wg mnie to nie jest Jeszcze to,Norweg popelnia troche bledow,a i maczka w Estoril byla szybsza niz tutaj I Holender powinien powalczyc.
Medvedev-Sonego 2 3,4➖➖
Wloch lubi takie wyzwania,dawno dobrego turnieju nie rozgral a grac potrafi.Medvedev I clay sie nie cierpia,w przeszlosci potrafil przegrywac z Karajcewem czy Humbertem na clayu,czemu Nie mogl by przegrac z Sonego?

Schwartzman Sinner 1set 1 4,33➖➖

Mam wrazenie,ze Sinner po tym wygranym,kosmicznym meczu z Alcarazem moze nieco popuscic z tonu.Juz final z Danilem,dosc gladko przegral,dodatkowo mial medicala.Tu zmiana nawierzchni a Schwartzman badz Co badz,to walczak.
Argentynczyk z Goffinem rozegral niezle spotkanie,wiadomo.

+dubel:
Schwartzman i Sonego set 4,99➖➖➖
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +241
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Nardi-Musetti (-3,5 gema) 2 @1.5

Musetti z Kecmanovicem dzis bardzo dobry mecz, duzo swietncyh wymian i technicznego tenisa w 1 secie. W 2 secie Kecmanovic juz zluzowal, ale po tak zacietym oporzednim secie juz mental oslabl. Musetti z koeli od lewej do prawej, kilka swietnych uderzen. Slabo poki co Włoch w tym sezonie, ale jest gotowy na granie. Nardi dopiero wchodzi do tak duzych turniejaow, przeszeld kwalifikacje i nie umniejszajac nic dzisiejszemu rywalowi to za przeciwnika mial zawodnicka z dzika karta z Monako. Bedzie grac Musetti, nagroda moze byc mecz z Djokovicem w nastenej rundzie.
Mimo wszystko bdzie dobra atmosfera nielzaleznie od kortu. W Monako wiecej na trybunach jest kibicow wloskich niz francuskich jak dzis wspominali w komentarzu dziennikarze. Musetti jest gotowy na wieksze turnieje juz, a dam mu tu ten zapas handicapowy tez.
 
Otrzymane punkty reputacji: +600
Tenis by Dawid 934,8K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
12.04. (środa) 🎾

👉 Berrettini powyżej 4,5 asów @1,85 (betclic) ❌ minimalnym faworytem jest Berrettini, choć nie podejmę się typowania zwycięzcy, bo triumf każdego z nich mnie nie zdziwi. Włoch w I rundzie pokonał fatalnego na cegle Cressy'ego, a Argentyńczyk dość niespodziewanie Norrie'ego i to w dwóch setach. Dlatego tym bardziej stać go na ogranie zawodnika, który ma ogromną lukę na bekhendzie i uzależniony jest od serwisu. I właśnie ten element to główny temat mojej analizy, ponieważ betclic wystawił linię na asy Włocha na poziomie 4,5 i według mnie jest to dość dobra linia do spróbowania. Co prawda w ostatnim meczu zaliczył tylko 3 asy, lecz warto podkreślić, że spotkanie było krótkie, a też nie było potrzeby przesadnego ryzyka, gdyż Amerykanin nie był zbyt groźny przy returnie. W poprzednich meczach bardzo często pokrywał tę linię czy to betonie, czy to na mączce. Jego normalne liczby w tym elemencie to okolice 7-10 asów, więc ta linia jest do zrobienia, szczególnie, że mecz może być znacznie dłuższy niż ostatni, a po drugie Cerundolo może być znacznie lepszy w wymianach, więc Berrettini powinien skupić się na wysokim procencie pierwszego serwisu.

👉 Musetti powyżej 2,5 asów @1,8 (vs. Nardi) ❌ forBET. Lorenzo potrafi korzystać z serwisu, a jego poprzedni mecz pokazał, że być może wraca do formy. W bardzo dobrym stylu odprawił zmęczonego po finale w Estoril Kecmanovicia i pokrył powyższą linię. Oczywiście tu jest ryzyko, że mecz będzie dość krótki, ale spotkania rodaków często rządzą się własnymi prawami i w sumie mocno się nie zdziwię jak Nardi nawiąże walkę. Im dłuższy mecz tym lepiej. Luca nie jest wybitny na returnie, więc tu jest szansa na over.

👉 Sonego powyżej 7,5 gemów @1,4 (vs. Medvedev) ❌ fortuna. Lorenzo po thrillerze ograł można rzec miejscowego Humberta, który już z Lajoviciem pokazał się z dobrej strony i dzień później to potwierdził. Włoch jednak wyszedł z opresji w wielkim stylu i odwrócił losy spotkania, co zapewne doda mu jeszcze więcej pewności. Ponadto będzie wyraźnym underdogiem, więc cała presja będzie faworycie, który dopiero wchodzi na nawierzchnię ziemną, która na pewno nie należy do jego ulubionych i miewa z nią największe problemy. Tutaj pojawia się duża szansa przed Włochem, który będzie miał przewagę ogrania i spory zastrzyk pewności, który jemu jest szczególnie potrzebna. W mojej opinii jak najbardziej ma szansę na seta, co przy okazji pozwoli pokryć over gemowy, który może też spokojnie wejść w dwóch przegranych partiach.

Typy bez analizy:
➡ Thiem więcej asów niż Rune @2,6 betclic ✅
➡ Zverev powyżej 1,5 podwójnych błędów @1,8 (vs. Bautista) forBET ✅
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Jeżeli Theim ma się jeszcze obudzić to powinno się wydarzyć w nadchodzących tygodniach.Coś ewidętnie drgnęło lekko w dobra stronę
ale z Austiakiem troche jak z Radwańską zeby grał bardzo dobrze wszystkie elemęty muszą funkcjonowac.
Rune ewidętnie ma umiejętności, jest chyba największym zaskoczeniem ostatnich miesięcy ale moim zdaniem miał sporo szczęścia.Do pierwszej dziesiątki dostać się nie łatwo ale jeszcze trudniej będzie obronić ta pozycję i będę w jego meczach od czasu do czasu próbował dogów.
Ostatnio Wawrince udało się go sprowadzić na ziemię.
Dominic Thiem v Holger Vitus Nodskov Rune
Theim i over 19.5 gema Kurs 3.5
Theim win kurs 2.75
Williamhill

Post automatycznie złączony:

Wawrinka - Fritz
Wawrinka 2.75
Wawrinka i over 19.5 gema 3 5
Williamhill
Fritz teoretycznie na mączce gra najsłabiej ale nie jest to taka różnica jak u Medvedeva ale jest.
HM co do Stacha mam mieszane uczucia.Chyba rusza się lepiej ostatnio ale z kondycja jeszcze lekko na bakier ale jego ostatni mecz mógł się podobać.
H2h 2:0 dla Szwajcara ale mecze sprzed 7 i 5 lat od tego czasu wielki się zmieniło albo i nie wiele zależy jak na to spojrzeć.
ALE PO TYCH KURSACH PRÓBUJĘ W STARE DOBRE JEDNORECZNE BEKHENDY.
Chyba nie do końca odeszły do lamusa jeszcze.
 
Ostatnia edycja:
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Hurkacz - Sinner
Typ: 2

Kurs: 1.28
Fortuna

Na wstępie chciałem napisać że nic innego pewniejszego do głowy nie przychodzi, jutro dużo nazwisk, dlatego też sporo wyrównanych prócz tych 2 typów meczów, oglądałem Hubiego z Draperem i ewidentnie widać było że ich ta mączka męczy, poziom spotkania był słaby, to odbijanie w decydujących momentach, czekanie na błąd przeciwnika, kiepsko to wyglądało, w dodatku Polak grał długie ostatnie 3setówki, Jannick jest wypoczęty, i lepiej potrafi grać na ziemi (JEST WSZECHSTRONNIEJSZY)tak obiektywnie, nie oszukując się, będzie ganiał naszego aż zbraknie sił, tak po prostacku pisząc, polecam u buka który krecz rozlicza za wygraną.

Jarry - Tsitsipas
Typ: 2
Kurs: 1.28
Fortuna

Tutaj bliżniaczy typ choć za pewniejszy uważam z Jannickiem, Tsistsipas powoli się zapoznaje z turniejem, wypoczęty, nie ma mowy o odpuszczaniu, wiadomo ziemia to jego nawierzchnia tak jak i Jarrego, natomiast Jarry również rozegrał 3 setówkę dzisiaj z beznadziejnym Popyrinem, który jakby zachował odrobinkę zimnej krwi w 2 secie to mecz by się skończył 0-2, polecam do dubla

Djokovic - Musetti
Typ: Musetti +5,5 gema
Kurs: 1.5
Fortuna

Tutaj mamy takiego jeszcze nie obytego z turniejem Nola, zupełny amator prawie by mu urwał seta, wiem że to bardziej przez zlekceważenie, odpuszczenie, mimo wszystko panowanie nad meczem, ale - skoro udalo mu sie doprowadzic do tiebreaka, to dlaczego nie miałby tego powtorzyć w super formie Włoch który wyrwał mu 2 sety na ostatnim Rolandzie w Paryżu?jak najbardziej do grania, dla odważniejszych set dla Musettiego
 
Otrzymane punkty reputacji: +224
N 18,2K

norbertb

Użytkownik
Hurkacz - Sinner over 30.5 gemów 5.50 Fortuna

Szczerze to wyniki jakie widzę w tym meczu to 6-3 6-4 oraz 7-5 (dla kogo? - różnie z tym może być). W sam raz aby pokryć tak wysoką linię jaką jest over 30.5. Dla odważniejszych można spokojnie zagrać over 31.5.
Tak, jak najbardziej - tu Sinner jest faworytem. Ale spójrzmy na ten mecz z perspektywy underdoga jakim jest Hubert.
I tu powiedzmy sobie szczerze - przez co najmniej ostatni rok ŻADEN tenisista nie powie, że wygrał z Hubertem 2 sety gładko. Jeden to max maxów. A tak to zazwyczaj w każdym z tych setów była mordercza walka. I w każdych setach morderczo walczył Hubert. Zawsze wyniki były zacięte i regularnie pokrywały wysoką linię gemów.
Dlatego gdy Hubert nie jest faworytem a przegrywa mecz - to zawsze po mega zaciętej walce.
Tak się dzieje z pozostałymi tenisistami którzy nie są faworytami. Gdyby Hubert nie był faworytem - to on był przegrał 3 seta z Draperem 7-5. To on by przegrał z Djere w 3 secie w TB 5-7. Ale to on był tym faworytem - tym minimalnym mentalnie lepszym graczem dzięki której to on mógł wygrać.
Hubert się na mączce męczy, bo wiadomo jest, że to gracz halowy a nie ziemny. Temu też męczy się z faworytami.
Zatem polecam i zachęcam do grania tego typu jakim jest tenże over. Zwłaszcza, że HH mieszka w Monte Carlo, więc czuje się jak u siebie.
Też widzę w Sinnerze faworyta, ale to też nie jest specjalista kortów ziemnych.

Nie wiem jak mam skomentować ostatniego seta... takiego Huberta ze straconą głową (co boli podwójnie, bo to Sinner dawniej przy nim tracił głowę i HH wygrał w finale) nie widziałem nigdy i mam nadzieję, że już go nie zobaczę. Gdyby nie to, Hubert spokojnie zrobiłby over 30.5 gemów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +187
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Berrettini-Rune 2 @1.47

Mlody Dunczyk lawto dzis odprawil Thiema, dobrze trzyma pilke, jest glebia uderzen przede wszystkim. Berrettini'ego co prawda nie widziałem w tutejszych meczach, ale podczas turniejow w Indian Wells czy Miami furory nie zrobil i ta dobra dyspozycja jeszcze nie jest taka jak powinna. Wloch ma swietne podanie, ale Wloch ma jednak swoje ograniczenia i na wolniejszych kortach w Monte Carlo to nie musi sie sprawdzic sila Berrettini'ego. Rune ma jednak dwie strony, jezlei idzie o uderzenia i jest wybiegany, wiec tez cos tego drop shota Berretiniego odegra nieraz.

Na pewno bedzie bardzo duze wsparcie z trybun do WŁocha, bo z Monte Carlo do Wloch jest praktycznie rzut kamieniem, ale nie da sie wygrac niesionym samym dopingiem i na przestrzeni calego mecze decyduja przede wszytskim umiejetnosci. Licze jednak na Dunczyka, dla ktorego tak naprawde wstep do tak duzego grania mial wlasnie miejsce rok temu w Monte Carlo, a pozniej ta kariera juz nabrala zawrotnego tempa. Rune jest w tej chwili graczem lepiej dysponowanym, wiec jako zwyciezce meczu wskazuje w jego kierunku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom