>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Monachium, Estoril - 29.04.19-05.05.2019

Status
Zamknięty.
T 1

tenisowyfuriat

Użytkownik


Cuevas 1.57   Fortuna ✅



Tiafoe nic specjalnego na tym turnieju nie prezentuje. Wczoraj pokazal za nawet przy swoich gemach serwisowych ma duze problemy. Mysle ze regularnosc Cuevasa dzis zwyciezy.
 
hazardzista93 353

hazardzista93

Użytkownik


Garin @ 1.97 unibet ✅



Konsekwentnie w stronę Garina. Co prawda H2H na korzyść włocha 2 razy gładko 2:0, ale po tym co dzisiaj oglądałem nie mogę postawić inaczej. Garin jest w gazie, mało błędów i agresywna, fajna gra. Dzisiaj w drugim secie 2 piłki meczowe, ale trochę się podpalił i musiał się jeszcze pomęczyć ze Zverevem, ale myślę, że ten trzeci set tylko go wzmocni psychicznie. Natomiast Cecchinato w pojedynku z Fucsovicsem na początku w ogóle nie istniał, potem się przebudził, backhand jako tako zaczął funkcjonować i wyciągnął ten mecz, ale uważam, że na jutro to nie wystarczy.



Goffin @ 2,38 unibet ⛔



Tutaj typ bardziej intuicyjny i ryzykowny, więc proszę się nie sugerować. Nie oglądałem ani jednego pojedynku Tsitsipasa w tym turnieju, ani dzisiejszego meczu Goffin z Jazirim. Widziałem natomiast mecz z Sousą i belg wyglądał tam super. Dzisiaj po wyniku widzę, że się trochę pomęczył z Jazirim, ale w ogóle mnie nie dziwi, że tunezyjczyk się postawił, bo widziałem jego mecz z Mayerem i jak na niego to grał nadzwyczaj dobrze. Uważam, że Goffin wygra swoją zimną krwią i poker face. Tak jak pisałem typ bardziej intuicyjny.
 
E 0

emgie1999

Użytkownik


@hazardzista93 goffin dzisiaj tragedia, kompromitował się. Jeśli nie dojdzie do jakiegoś cudu to gładko tsitsipas
 
hazardzista93 353

hazardzista93

Użytkownik


Już i tak za późno więc nie pozostaje nic tylko czekać na cud, których nawiasem mówiąc w tenisie nie brakuje ????
 
T 1

tenisowyfuriat

Użytkownik


Bautista 1.66   Fortuna ⛔



Berrettini rozegral duzo spotkan w ostatnim czasie, w tym wczorajszy brdzo wymagajacy mecz z Kohlschreiberem. Mysle ze w dzisiejszym spotkaniu w ktoryms momencie zabraknie mu mocy. Hiszpan swiezy, umiejetnosci ma duze I powinien wygrac.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Kto by jutro nie zagrał w finale, to trzeba pójść w Tsitsipasa. Dwa mecze w jeden dzień każdy odczuje, chyba, że będzie mega szybciutki. Osobiście uważam, że Agut może troszkę olać i spadać do Hiszpanii,co byłoby dla mnie doskonałym scenariuszem, gdyż zmęczenie u Włocha jest duże już na ten moment.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 5 maja 2019 00:07 przez quick.


Kto by jutro nie zagrał w finale, to trzeba pójść w Tsitsipasa. Dwa mecze w jeden dzień każdy odczuje, chyba, że będzie mega szybciutki. Osobiście uważam, że Agut może troszkę olać i spadać do Hiszpanii,co byłoby dla mnie doskonałym scenariuszem, gdyż zmęczenie u Włocha jest duże już na ten moment.



Coś Ci sie pokrecilo. Zwyciezca z meczu Agut- Berrettini zagra z Garinem a nie Tsitsipasem
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 5 maja 2019 00:24 przez ar0nek
cytat z dnia 5 maja 2019 00:07 przez quick.


Kto by jutro nie zagrał w finale, to trzeba pójść w Tsitsipasa. Dwa mecze w jeden dzień każdy odczuje, chyba, że będzie mega szybciutki. Osobiście uważam, że Agut może troszkę olać i spadać do Hiszpanii,co byłoby dla mnie doskonałym scenariuszem, gdyż zmęczenie u Włocha jest duże już na ten moment.



Coś Ci sie pokrecilo. Zwyciezca z meczu Agut- Berrettini zagra z Garinem a nie Tsitsipasem



Racja, późno jest i głowa też nie ta przy weekendzie już. Zatem jeszcze bardziej podoba mi się ta opcja.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik


W 100% zgadzam się ze Garin dzis zgarnie turniej w Monachium. Gram juz teraz jego wygrana po kursie 2.07 w 1xbet✅



Rywal po zakonczonym polfinale bedzie mial chwile przerwy po której bedzie musial rozegrac od razu final. 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom