>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Monachium, Belgrad & Estoril, 24.04-01.05.2011

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
BMW Open

  • Miejsce: Monachium (Niemcy)
  • Data: 24.04.2011-01.05.2011
  • Rozmiar drabinki: S-32 D-16
  • Nawierzchnia: clay
  • Pula nagród: €398,250
  • Oficjalna strona: http://www.bmwopen.de/



Serbia Open 2011
  • Miejsce: Belgrad (Serbia)
  • Data: 25.04.2011-01.05.2011
  • Rozmiar drabinki: S-28 D-16
  • Nawierzchnia: clay
  • Pula nagród: €373,200
  • Oficjalna strona: http://www.serbiaopen.rs/


Estoril Open

 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP BELGRAD = SERBIA OPEN
Kei Nishikori - Janko Tipsarevic 1,60 1:2 ✅ (3 set 6:6 TB 0:7 ???? )
Doskonale zdaje sobie sprawę, że Kei w tym sezonie prezentuje całkiem dobrą formą, ale tutaj jakoś kompletnie mi się nie widzi. Co prawda Tipsa nie jest jakimś mistrzem ziemi, ale myślę, że tutaj na turnieju w ojczyźnie, w mieście skąd pochodzi, powinien spokojnie przejść przez tą 1 rundę. W tym roku panowie już 2 razy się spotkali na hardzie i 2 razy był lepszy Serb. Wszystkie sety wygrał w stanie 6:4.
A i jeszcze jest taki mini atut po stronie Serba. Zarówno Japończyk jak i Tipsarevic spotkali się niedawno z Feliciano Lopezem. Kei przegrał w Barcelonie (4:6, 6:7) 21 kwietnia. Tipsarevic przegrał z nim na turnieju w Monte Carlo 1:2 (6:4, 3:6, 6:7) 12 kwietnia. Więc Lopezowi potrafił urwać seta, a Japończyk już nie.
Do tego należy dodać fakt, że Janko miał sporo czasu na odpoczynek. A Kei jeździ z turnieju na turniej, co może wpłynąć negatywnie na jego kondycję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Jestem właśnie po obejrzeniu spotkania Tipsarević vs Nishikori i powiem Wam,że od dawna nie widziałem tak stronniczego sędziowania,załatwili Japończyka w TB jak największego naiwniaka,a ten ani raz nie sprawdził,czy Tipsa zaznacza prawidłowy ślad,oczywiście tak nie było,bo to gość bez honoru,stawiającym w tym meczu na Tipsę,życzę w przyszłości takiego lub większego farta jak dziś ???? Przegrał lepszy,a szkoda:?
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Nie zmienia to faktu, że Tipsa grał solidnie, serwis dobrze funkcjonował i potrafił zaatakować z obu stron. Jeśli weźmie się pod uwagę słabą dyspozycję Zvereva to na jutro szykuje się dobry bet na Janko.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Raonic M. - Andreev I. 1,72 2:0 ✅
Rozumiem, że jest to pierwsza runda (której nie powinno się obstawiać), a młody Kanadyjczyk jest jeszcze nieokrzesany psychicznie, ale w tym meczu postaram się zaryzykować na jego zwycięstwo. W 2011 roku prezentuje genialną formę. W rankingu już jest bliski top 20. Na hardzie prezentuje się całkiem nieźle, na clayu również potrafi powalczyć. Bilans w tym roku na mączce 6:2. A porażki to z Ferrerem i ostatnio z Dodig Ivanem w 3 setach na ATP Barcelona. Ale porażka z Ivanem o niczym nie świadczy, bo ten ograł Lopeza czy Soderlinga, który dopiero uległ Nadalowi.
Rosjanin w tym roku prezentuje się średnio, a nawet można powiedzieć, że słabo. Martwi mnie jedynie fakt, że często na turniejach przechodził przez 1 rundę, ale już w 2 odpadał. Do tego od 7 kwietnia nic nie grał. A w tym roku bilans na mączce 4 porażki i tylko 2 zwycięstwa.
Monaco J. - Lopez F 2,10 0:2 ✅
Value po stronie Lopeza.
Volandri F. - Lajovic D 1,45 2:0 ✅
Jeżeli nie będzie tu żadnego przepychania gospodarza to Włoch powinien spokojnie sobie przejść słabego Lajovica który w tym sezonie kompletnie nic nie gra w przeciwieństwie do Włocha.
Dodig I. - Petzschner P. 1,50 0:2 ⛔ ????
Tu tak samo jak wyżej. Jak nie będzie przepychania Niemca do dalszej fazy to Dodig powinien spokojnie go ograć. W Barcelonie Chorwat całkiem solidnie się pokazał. Ograł Sodę, gospodarza Lopeza, solidnego Roanica. Do tego należy dodać fakt, że Petz nie lubi grać na mączce, a Dodig wręcz przeciwnie. Tak wysoki kurs jest pewnie spowodowany, że Piter jest Niemcem ???? , a turniej w Monachium.
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
zgadza się Zverev bardzo miernie zagrał z Selą. Warto zagrać na 2:0 dla Tipsarevica, serwis Zvereva nie jest jego zabójczą bronią, więc jest jak najbardziej do przełamania, zastanawiam się jutro nad zagraniem nad Schuettlera z Gabashvilim
 
drago 108

drago

Użytkownik
Co do Tipsy, szkoda, że nie napisałem nic przed meczem, ale po meczu moge w ciemno potwierdzić, że w tym meczu gospodarz po prostu musiał wygrać i tyle. easy @1.6
Co do Raonica byłbym sceptyczny... Milos nie jest tak pewny jak na hardzie. Jednak życzę powodzenia, bo dopinguje tego młodziana.
Volandri F. - Lajovic D 1,45 Jeżeli nie będzie tu żadnego przepychania gospodarza to Włoch powinien spokojnie sobie przejść słabego Lajovica który w tym sezonie kompletnie nic nie gra w przeciwieństwie do Włocha.
No i tu właśnie jest problem. Pippo jest ewidentnym przykładem, że o dziwo najlepsze wyniki robi we Włoszech. Buki wystawiły jeszcze na Pippa @1.45... no mocno za dużo, czemu? Rywal wygrał jeden mecz na jakieś 10, a Volandri zaliczył finały dwóch czelendzerów... a do tego rywal jest rakietą 279... Szybki przykład, niedawny mecz z Heider-Maurerem, z którym grał na własnej ziemi: kursy na zwycięstwo Volandriego @1.58, a Austriak jest w TOP100. Dla mnie zbyt podejrzany kursy, do tego otoczka gospodarza... Żałuję, że nie mam jak grać live, bo bym sie nastawiał na replay z meczu Tipsy.
Dodig to samo. Trafił na gospodarza, z nikąd wyskoczył w Barcelonie i osiągnął półfinał i nawet przełamał Nadala. Phillip od hardowego sezonu zagrał tylko w Q MC i odpadł z Cipollą, który chyba wygrał 1rd w MD (ale to całkiem z pamięci). Również podejrzany mecz. Ivan może okazać się jednorazowym wybrykiem. ✅
Z typów własnych sądże, że się skuszę na Reistera. Troche irracjonalnie, bo gra w meczu dwóch gospodarzy i jedynie to mnie niepokoi. Jednak nie sądzę, by ktoś przepychał Brandsa, który jest słabszy od Juliana. Poza tym w Hamburgu w &#39;10 Julian wygrał 2:0. ✅
Więcej nie patrze, bo trzeba się przespać ;)
PS. Może ktoś się orientuje ile było na Tipsarevica po 1. secie z Keiem?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Milos Raonic - Igor Andreev @ 2.17 Pinnacle

Igor Andreev w 1 rundzie nie jest faworytem z wiadomych wzgledow , duzo slabsza dyspozycja w ostatnich tygodniach spowadowala wlasnie taki ruch przez bukmacherow. Rosjanin jak wiadome preferuje clay i tu widze jego przewage gdzie na tej nawierzchni jest niesamowicie grozny i ograny. Forma moze ostatnio nie dopisywala ale przeciez tak nie bedzie caly czas. Raonic nie zachwyca mnie na cegle tak jak to robil na nawierzchniach twardych i jesli serwis nie bedzie mu pomagal to moze to byc 2-setowy pojedynek na korzysc Igora. Dodatkowo patrze na porazki Igora na cegle z przymruzeniem oka , w koncu przegrywal on ze swietnymi ceglarzami jak Schwank , Mayer czy tez Giraldo i z Nishikorim ktory jest w formie. 2.17 w Pinnacle zrobilo na mnie wrazenie wiec z przyjemnoscia pobieram ten typ.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
F.Gonzalez - Klizan 2 (1.93) PINN
dosc ciekawie zapowiada sie ten mecz FGonzalez kiedys nawet niezly na tej nawierzchni, ale ostatnio nigdzie nie gral, kursy duze i rowne, stawiam na Klizana zawodnika ktory troche juz pogral i jesli chodzi o kondycje to bedzie na jego korzysc
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
M.Kukushkin -S.Devvarman 2 1,80 6,5/10 tobet ✅

Mały sprawdzian przed Hindusem. Regularny, niezly na cegle dostaje rywala dość chaotycznego, przeciętnego w obronie, słabo się porusza z tyłu kortu Kuku biorąc pod uwage jego dobre warunki fizyczne. Nie lubie jak rywal gra katowo, czesto odgrywa bh slajsem. Atut to fh, serwis i najlepiej czuje sie na kortach twardych. FH bardzo mocny, BH slaby i trzeba mu grać piłki techniczne na bh, dropy itd. Devvarman byl oceniany bardzo surowo to wejsciu do rozgrywek, obecnie zbiera bardzo pozytywne noty, dobry na cegle i hardzie. Od Houston Hindus odpoczywal, wczensiej ogral takich graczy jak Malisse, Raonic, Mannarino, Starace, Baghdatis, Tipsarevic w Serbii oraz finał w RPA. Dobre wyniki, naprawde dobre. Kazach nie zachwyca. W Monte Carlo 3/6 3/6 z Bollelim a co gra Wloch w tym sezonie to wszyscy wiedza. W Casablance przegrana z Gutierrezem Ferrol, wczensiej Clement, Jouan - kompletnie bez formy Mikhail.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Nishikori/Zovko - Bozoljac/Vemic 2 2.10
Nishikori odpadł już w singlu a przed sobą ma kwalifikacje w Madrycie. Jako że do debla nigdy specjalnie się nie przykładał można przypuszczać że nie będzie chciał w Belgradzie zostawać na dłużej;) Nishikori nigdy nie grał w parze z Zovko. Natomiast ich rywale Bozoljac/Vemic na pewno traktują ten turniej poważnie, a do tego grali już nie raz ze sobą z dość dobrym skutkiem.

Gil - Cipolla DW 2:0 1.72

Gil w ostatnim czasie jest w bardzo dobrej dyspozycji, m.in. po przejściu kwalifikacji w Monte Carlo doszedł do ćwierćfinału gdzie przegrał z Murrayem, wcześniej radząc sobie w dwóch setach kolejno z Stakhovskym, F. Mayerem i Monfilsem. W decydującej rundzie kwalifikacji grał właśnie z Cipollą (dzieli ich 100 miejsc w rankingu ATP) i nie pozostawił mu złudzeń oddając 4 gemy. Dziś na własnych kortach, gdzie broni punktów za zeszłoroczny finał nie ma innej możliwości niż 2:0 dla Portugalczyka.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
A dopiero co Gil przegrał, po bardzo słabym meczu, z Minarem w Napoli więc czy można napisać, że nie ma innej opcji jak wygrana Gila a jeszcze koniecznie 2:0? Jest faworytem i jest lepsyz od rywala ale to bardzo naciagane bo Gil gra w kratke, Cipolla jest trudniejszym rywalem dla niego niz Ivo bo Czech sam robi duzo bledow a Wloch gra regularniej. No i Cipolla niesamowicie w kwalach. To noe musi byc taki latwy mec,z radze uwazać.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
nie przemawia do mnie Twoja argumentacja, dla mnie proste, odpadł w challengerze mając zapewne na uwadze że w kolejnym tygodniu u siebie w domu broni punktów. Cipolla niesamowicie w kwalach? Carreno-Busta i Marrero...
do tego to 6:1 6:3 dwa tygodnie temu, nie ma dla mnie innej opcji ????
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
nie przemawia do mnie Twoja argumentacja, dla mnie proste, odpadł w challengerze mając zapewne na uwadze że w kolejnym tygodniu u siebie w domu broni punktów.
nie bardzo rozumiem... A gdyby wygrał challengera to by nie mógł bronić tych punktów?
Bo czas na odpoczynek by miał tak czy siak.
 
malinowy 22

malinowy

Użytkownik
Po zachowaniu obu tenisitów - zwłaszcza Dodiga śmiem twierdzić że mecz Dodig-Petzschner jest niestety ustawiony lub po prostu Dodigowi nie zależy ..
To strasznie irytujące bo postawiłem sporą stawkę na ten mecz ,wczoraj specjalnie odpuściłem sobie grę by nie grać na siłę a tu taki zonk :/
p.s tylko teraz w drugim 3-0 dla Dodiga ...nie wiem czy ustawili sobie mecz na sety czy na wynik końcowy
 
drago 108

drago

Użytkownik
F.Gonzalez - Klizan 2 (1.93) PINN
dosc ciekawie zapowiada sie ten mecz FGonzalez kiedys nawet niezly na tej nawierzchni, ale ostatnio nigdzie nie gral, kursy duze i rowne, stawiam na Klizana zawodnika ktory troche juz pogral i jesli chodzi o kondycje to bedzie na jego korzysc
Gonzo &quot;nawet niezły&quot; na clayu to sprzeczność. Jak można powiedzieć o zawodniku który był #5 w rankingu (co prawda w &#39;07, ale kiedyś to kiedyś) i clay to jest jego nawierzchnia. :/ Przed kontuzją grał słabo, jednak ostatnio powroty są &quot;w modzie&quot;, np. Ferrero przebrnął się przez kilka rund i odpadł z Almagro. Myślę, że można się tutaj zastanowić nad betem na Chilijczyka, bo sądzę, że niedługo nie będzie na niego takich kursów z zawodnikami pokroju Klizana. ✅
Jeszcze wezmę 2:1 Lajovica @3.8 a znajdzie sie pewie i 4+ ⛔
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Po zachowaniu obu tenisitów - zwłaszcza Dodiga śmiem twierdzić że mecz Dodig-Petzschner jest niestety ustawiony lub po prostu Dodigowi nie zależy ..
To strasznie irytujące bo postawiłem sporą stawkę na ten mecz ,wczoraj specjalnie odpuściłem sobie grę by nie grać na siłę a tu taki zonk :/
p.s tylko teraz w drugim 3-0 dla Dodiga ...nie wiem czy ustawili sobie mecz na sety czy na wynik końcowy
Od razu ustawiony...Dodig miał przebłysk na ostatnim turnieju, gdzie Soderling przegrał sam ze sobą, a później Dodig odpadł ze słabym na tej powierzchni Lopezem. Petzschner gra u siebie, kibice są za nim, nie ma co tu na siłę czegoś szukać. Od jakiegoś czasu za każdym razem jak ktoś przegrywa to krzyczy, że na pewno ustawka...
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Od razu ustawiony...Dodig miał przebłysk na ostatnim turnieju, gdzie Soderling przegrał sam ze sobą, a później Dodig odpadł ze słabym na tej powierzchni Lopezem. Petzschner gra u siebie, kibice są za nim, nie ma co tu na siłę czegoś szukać. Od jakiegoś czasu za każdym razem jak ktoś przegrywa to krzyczy, że na pewno ustawka...
To ja ci podam mecz ustawiony na 100 % przez fixera Vagnozziego
grał pierwsza runde kwali w Estoril z Kumantsovem wygrywa pierwszego seta kurs na zwyciestwo ruska idzie strasznie w góre i potem dwa sety do tyłu i Kumantsov przechodzi dalej i leje go w kolejnej rundzie Pedro Sousa.
Dodam że rusek gra ostatnio piacch przegrywa jak leci i gra wiecej na hardzie niż clayu.
Co innego Vagnozzi forma wysoka przeszedł kwale do Barcelony jak burza ograł Donskoya i Marchenke, w turnieju głównym ogrwał Monaco 2:0 i przegrał dopiero z Ferrero w trzech setach
wałek poleciał FYXER SIMONE VAGNOZZI ????
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Gonzalez F. - Klizan M.
Typ: Gonzalez Fernando
Kurs: 2.01✅2:0✅
Buk: Pinnacle

Gonzalez w Belgradzie przygotowywał się już osiem dni. Po ośmiu miesiącach wraca na kort i jak sam powiedział jest bardzo walecznie nastawiony na wtorkowy mecz i bardzo zmotywowany po tej przerwie. Chilijski tenisista powiedział, ze po operacji i rehabilitacji już nie odczuwa żadnych problemów i jest w pełni zdrowy. Klizan czuje się najpewniej na cegle, ale Gonzalez również. Dla obu, to będzie sprawdzian psychiczny. Po słowach Gonzaleza ryzykuję na Fernando Gonzaleza.
GL
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom