>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Miami 23.03-04.04.2010

Status
Zamknięty.
R 0

radek1234500

Użytkownik
Spotkanie: Fyrstenberg/Matkowski - Bhupathi/Mirnyi
Typ: 1
Kurs: 1.85
Buk: Centrebet
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz tenisa pomiędzy Fyrstenberg/Matkowski a Bhupathi/Mirnyi. Jest to mecz półfinałowy turnieju ATP rozgrywanego w Miami. Polacy świetnie grają w tym turnieju. W ćwierćfinale pokonali braci Bryanów którzy byli faworytami do zwycięstwa w tym turnieju. Polacy w meczu z Bryanami zagrali świetnie świadczy o tym wynik 6-2 6-2. Sądzę ze para Bhupathi/Mirnyi nie powinna zagrozić polskiej parze. Fyrstenberg i Matkowski wyjdą na kort bardzo zmotywowani po zwycięskim meczu ćwierćfinałowy. Według mnie Polacy pewnie wygrają to spotkanie i awansują do finału. Stawiam na Fyrstenberga i Matkowskiego po kursie 1.85.
 
K 9

kamis_145

Użytkownik
Tenis, godz: 23:10
Spotkanie: Bhupathi M / Mirnyi M-Fyrstenberg M / Matkowski M
Typ: 1
Kurs: 1.86
Bukmacher: Bwin
Analiza: W spotkaniu tenisowym pomiędzy deblami Bhupathi/Mirnyi kontra polskim deblem Fyrstenberg/Matkowski typuje na zwycięstwo pary Bhupathi/Mirnyi. Naszym deblistom od początku sezonu nie idzie gra. Moim zdaniem to cud, że doszli tak daleko w tym turnieju. No może pokonali w ostatniej rundzie braci Bryan/Bryan 6/2 6/2 ale to jest tenis i wszystko zdarzyć się może. Para Bhupathi/Mirnyi zostali w turnieju rozstawieni jako lepsi od polskiej pary. Polska para została rozstawiona jako nr 8 a ich dzisiejszy przeciwnik jako nr 4. Bhupathi i Mirnyi to bardzo dobzi debliści. Wiadomo, że nikt tutaj nie odpuści ale myślę, że to właśnie polacy dzisiaj przegrają a para Bhupathi/Mirnyi awansują do finału tego turnieju. W pierwszych dwóch rundach nie mieli oni właśnie problemów z pokonaniem swoich rywali:
01/04-10 Ćwierćfinały Bhupathi M / Mirnyi M vs. Clement A / Tsonga J W 2:1 64 67 104
30/03-10 R16 Bhupathi M / Mirnyi M vs. Isner J / Querrey S 2:0 63 62
28/03-10 R32 Bhupathi M / Mirnyi M vs. Huss S / Moodie W 2:0 64 75
Natomiast polska para z trudnościami przebrnęła te dwie pierwsze rundy:
31/03-10 Ćwierćfinały Fyrstenberg M / Matkowski M vs. Bryan B / Bryan M 2:0 62 62
30/03-10 R16 Fyrstenberg M / Matkowski M vs. Andreev I / Youzhny M 2:1 46 64 106
27/03-10 R32 Fyrstenberg M / Matkowski M vs. Knowle J / Kohlschreiber P 2:1 67 75 1412
Więc myślę, że Polacy przegrają to spotkanie.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Roddick A. - Berdych T. 2.40
Nie wiem skąd taki kurs, po świetnym meczy Tomasa ze Soderlingiem. Czech grał w meczu ze Szwedem swój najlepszy tenis i wynik 6:2,6:2 musi robić wrażenie! Roddick wykorzystał fatalny dzień Nadala. Jak Rafa grał swoj normalny tenis w 1 secie to Amerykanin praktycznie nie istniał. Ale po pierwszej partii jak to Nadal ma w zwyczaju spuszcza z tonu i popełnia masowo błędy. Miał kilka BP ale wtedy Andy bronił sie genialnym serwisem. Podanie to atut obu zawodników, na pewno każdy bedzie czekał na jakis słabsyz moment przeciwnika i na BP, bo jedeno przełamanie moze przesądzić o losach seta. Po takim kursie na pewno warto zaryzykować na Czecha....
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Roddick A. - Berdych T. 2.40
Nie wiem skąd taki kurs, po świetnym meczy Tomasa ze Soderlingiem. Czech grał w meczu ze Szwedem swój najlepszy tenis i wynik 6:2,6:2 musi robić wrażenie! Roddick wykorzystał fatalny dzień Nadala.
Z pierwszym zdaniem zgadzam się jak najbardziej kurs na Czacha zawyżony, na Roddicka z kolei nieco za mały. Z drugim już absolutnie polemizuje, według mnie to raczej Szwed ten mecz przegrał, niż Berdych go wygrał. Soderling grał fatalny tenis, nieraz zdarzały się mu bezmyślne zagrania, jak metrowe auty. Brakowało regularności, o czym świadczy aż 31 niewymuszonych błędów. Zaledwie 66% pierwszego serwisu Szweda i 27 drugiego. To tyle od strony statystycznej. Najważniejsze jest dzisiaj żeby dzisiaj Jankes nie zlekceważył Berdycha, bo to skończy się jak w przypadku Szweda. Ja jednak byłbym bardziej skłonny ku Roddickowi, ewentualnie over gemów.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
No ja nie widziałem meczu przyznaje, ale taki wynik robi ogromne wrażenie, Soda na pewno nie psuł jak wczoraj Venus, na pewno Berdych musiał to prowokować.... Jak dla mnie szanse 50 na 50 pewnie jakies TB bedą ja juz złapałem kurs 2.70 na Czecha, wiec grzech nie zaryzykować!
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Meczowy over gemowy wg mnie nie bardzo, jest on na poziomie 24 ( GB ), czyli 2 sety po TB lub 3. Jeśli Andy zlekceważy sobie Berdycha, to może byc powtorka meczu z Sodą, a jeśli weźmie go na poważnie, to mecz może odwrócic sie zupełnie w przeciwną strone.
H2H 5-2 dla A&#39;Rodda, w tym ostatni mecz w San Jose prawie 2 miesiące temu 2-0, 7-6 7-6, tu over by pasował. Jednak ja proponuje po nieco mniejszym kursie over gemowy w pierwszym secie 9,5 @ 1,55. W tych 7 spotkaniach między Roddickiem a Berdychem, tylko w jednym nie padł over 9,5 gama w pierwszym secie. Obaj są w formie, myśle że 1 break w secie to MAX.
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Według mnie Roddick nie powinien miec wiekszych problemów z pokonaniem Berdycha.Pokonanie Nadala na pewno bardzo go podbudowało,serwis bardzo dobrze mu siedzi i bardzo trudno bedzie go przełemac.Poza tym watpie zeby Berdych potrafił zagrac pare dobrych meczow pod rzad,już z Verdasco wygrał tylko dlatego że Hiszpan popełniał głupie błędy.Jak dla mnie mecz bez historii moze nawet pokusze sie o 2:0 dla A-Roda.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
No ja nie widziałem meczu przyznaje, ale taki wynik robi ogromne wrażenie, Soda na pewno nie psuł jak wczoraj Venus, na pewno Berdych musiał to prowokować.... Jak dla mnie szanse 50 na 50 pewnie jakies TB bedą ja juz złapałem kurs 2.70 na Czecha, wiec grzech nie zaryzykować!
Skoro nie widziałeś tego spotkania to po co piszesz, że Czech zagrał w tym meczu swój najlepszy tenis ? Owszem pokazał kilka bardzo dobrych zagrań, ale bliższy jestem stwierdzeniu, że to Soda przegrał to spotkanie niż Berdych wygrał ???? Tomas dobrze spisywal się w obronie i przebijał piłkę na stronę Szweda co zupełnie wystarczyło. Robin zupelnie nie czuł gry, wyrzucał mnóstwo piłek poza kort, sporo uderzeń w siatke. Po Sodzie spodziewalem się dużo, dużo więcej. Zwłaszcza, że w poprzednich spotkaniach prezentował się duożo, dużo lepiej ????

Dzisiaj wydaje mi się, że obędzie się bez niespodzianki. Andy zasługuje na zwycięstwo w tym turnieju. W IW prezentował już bardzo dobrą formę. Tu w Miami kapitalnie zagrywa ( co jest jego ogromnym atutem ), z Nadalem stworzyli piękne widowisko. Liczę na powtórkę dzisiaj i na zwycięstwo Andy&#39;ego ????
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Ciężki mecz do typowania. Berdych zagrał bardzo dobre spotkanie, zastanawia mnie tylko ja wyglądałaby jego gra gdyby został przyciśnięty przez swojego rywala. To co pokazał Soderling nie nadaje się do komentowania, grał tak jakby ktoś go obudził w środku nocy i wyciągnął na kort. Meczu Roddicka nie widziałem niestety, ale podejrzewam że wykorzystał chwile słabości nie grającego jeszcze na 100% swoich możliwości Nadala. A połamać Amerykanina, nikomu, nawet ze ścisłej czołówki nie jest łatwo. W dzisiejszym meczu nie widzę zdecydowanego faworyta, więc wstrzymuję się od typowania na zwycięstwo któregoś z graczy.
Jedyną opcją która chodzi mi po głowie jest taka, że w meczu dojdzie do TB. Bwin daje 1,66, może inni więcej - nie sprawdzałem. O serwisie Amerykanina nie trzeba wiele pisać, Berdych roznosił Soderlinga własnym podaniem. O breaki będzie trudno.
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Spotkanie: Tomas Berdych - Andy Roddick
Typ: DW 2:0
Kurs: 4,50
Buk: Tobet

Analiza:

Czy znakomity forehand Berdycha poprowadzi go do zwycięstwa w prestiżowym turnieju Masters w Miami?


Czy Andy Roddick polegnie znowu w finale?

Dziś o godzinie 19 polskiego czasu w Miami rozpocznie się pojedynek finałowy turnieju Masters, gdzie do zgarnięcia za zwycięstwo jest aż 1000 punktów do rankingu ATP. Spektakl dzisiejszego wieczoru tworzyć będą Czech - Tomas Berdych i reprezentant gospodarzy - Andy Roddick. Mecz zapowiada się ciekawie gdyż obaj wydają się być w dobrej dyspozycji. Berdych, który nie jest stawiany w roli faworyta, do czego w tym turnieju już chyba przywknał nie jest bez szans w konfrontacji z Roddickiem. Wystarczy przypomnieć, że Czech w drodze do finału wyeliminował takie tuzy światowego tenisa jak Federer, Verdasco czy Soderling - to o czymś świadczy! Przejdźmy jednak do sedna sprawy...jak to się stało, że Tomas po 5 latach ma znowu szansę na wygranie turnieju Masters? W poprzednich rundach nasz południowy sąsiad grał niezwykle regularnie popełniając dużo mniej niewymuszonych błędów niż jego przeciwnicy, co pozwalało mu na odnoszenie zwycięstw. Jego domeną jest na pewno serwis oraz przyspieszenie z forehandu. Te dwa uderzenia to klucz do sukcesu w dzisiejszym spotkaniu. Co można powiedzieć o Roddicku? Amerykanin prezentuje w ostatnich tygodniach bardzo stabilną i wysoką formę - wystarczy przypomnieć finał w Indian Wells sprzed dwóch tygodni, gdzie dość niespodziewanie przegrał z Ivanem Ljubiciciem. Andy w drodze do finału pokonał między innymi dwóch Hiszpanów - Almagro i Nadala. Szczególnie zwycięstwo z popularnym Rafą może Amerykanina cieszyć tym bardziej, że w spotkaniu tym grał naprawdę świetny, skuteczy i efektowny tenis. Wrócę jeszcze na moment do finału Indian Wells - tam Roddick miał za przeciwnika dobrze serwującego rywala, który lubi od czasu do czasu przyspieszyć grę backhandem. Dzisiejszy przeciwnik prezentuje podobny styl gry co Ljubicic, z tym że przyspiesza raczej z forehandu. Kibice na pewno będą dopingować swojego pupila, ale mam przeczucie, że to może nie wystarczyć...Roddick generalnie gra defensywnie (w półfinale bardzo mnie zaskoczył ofensywną grą, ale ona rzadko się zdarza) i mam nadzieję, że właśnie pasywność w grze Roddicka wykorzysta Berdych, który potrafi przejąć inicjatywę w wymianie. Typ 2:0 dla Berdych oczywiście jest ryzykowny, ale realny, dlatego warto spróbować, bo Czech posiada umiejętności, które mogą mu pomóc w odniesieniu zwycięstwa. Jeśli chodzi o stronę psychiczną to z całą pewnością Tomas będzie się czuł pewnie na korcie uskrzydlony poprzednimi zwycięstwami!
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Zgadzam się w pełni z Redwitzem, jeśli chodzi o to, że raczej to Soda przegrał ten mecz, niż Berdych jakoś szczególnie wywalczył wygraną. Po prostu Czech nie musiał tego robić, bo Soderling chyba wstał tego dnia lewą nogą; nie miał ani ochoty, ani za bardzo pomysłu na grę. Tomas pokazał świetne zagrania - szczególnie kąśliwe forehandy, nisko nad siatką, do których Szwed z reguły dochodził spóźniony i tym samym popełniał błędy. Czy i tym razem Berdych będzie w stanie pogonić tak swojego finałowego przeciwnika? Śmiem twierdzić, że mniej dzisiaj będzie chodzić o czysto tenisową formę, - w której to wydaje się górować Czech - a raczej o nastawienie mentalne - tu natomiast Andy ma niewątpliwą przewagę, zarówno w doświadczeniu, w tym, że gra u siebie i może liczyć na doping Amerykanów, jak i w tym, iż całkiem niedawno pokonał 2 razy Berdycha, a w ogólnym rozrachunku h2h prowadzi 5-2. I tu się pojawia kwestia kursów ...dziwię się Widzowi, że nie wie skąd taki kurs się wziął. Ja spodziewałem się nawet 1.5 (początkowy kurs w betfair gdzie gram wynosił coś koło 1.58 ), biorąc pod uwagę 2 wcześniejsze zwycięstwa Andy&#39;ego w tym roku, po niższych 1.35-1.45 kursach. Oczywiście oddsmakerzy musieli wziąć pod uwagę formę Tomasa, ale...czy Andy jest w jakiejś słabej formie? W meczu z Nadalem pokazał, że potrafi podczas gry wyciągnąć wnioski ze swoich błędów i w drugim i trzecim secie zmienić kompletnie obraz swojej gry - stać się agresorem, a nie czekać tylko na to kiedy przeciwnikowi coś nie wyjdzie.
Reasumując, jak dla mnie, jest to ciężki mecz do typowania, - obaj panowie są w formie, pytanie tylko: który pierwszy pęknie - ale skłaniałbym się jednak ku typie na ARod&#39;a...Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom