>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami (20.03.2024 - 31.03.2024)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Martin Landaluce v Ben Shelton
powyżej 11.5 asa w meczu 2:7 ciut zabrakło dystansu może też szczęscia bo kilka poszło w out
kurs 1.95 superbet

Tutaj ciekawy mecz ze względu na 18 letniego Hiszpana .Widziałem w ubiegłym roku jakieś 2 mecze na cleyu i młody Landaluce jak na nasttolatka na pewno posiada nieprzeciętne umiejętności w tym niezły serwis.
Shelton wsród serwismenów jest w czołowce choć do kilku gości sporo mu jeszcze brakuje
wczoraj w Miami Hurkacz 28 asów , Grieksporr 25 , Korda 21 , Draper 20 , Jarry 18 i może dla Sheltona było by dobrym pomysłem zaznaczyć swoją obecność w takim towarzystwie??Nie wiem ale wydaje mi się to prawdopodobne.
Młody Hiszpan w zeszły roku posłał 6 Gasquetowi w Madrycie , 4 Greinerowi w Barcelonie , ostatno Martin coś tam zaczął grać na hardzie ograł tu w pierwszej rundzie Munara i zanotował 5 asów , mecz wcześniej z radzieckim Djoko Kukuszkinem przegrał 2:1 ale po tajbreku
w deciderze i zaliczył 5 asów.
Myślę że dziś coś do meczowej statystyki asów dołozy , Shelton dołoży na pewno pytanie ile???ale myślę że wypadało by co najmniej dwa razy więcej niż przeciwnik:) 12 asów wespół w zespół moim zdaniem ze sporymi szansami.
A tak w ogóle to chyba warto się przyjrzeć Hiszpańskiemu zawodnikowi , powinien dać coś zarobić w jakiejś bliższej czy dalszej przyszłości , w wielu meczach będzie dogiem.
Dawno nie widziałem Landaluce ale ten mecz z Sheltonem może nie będzie wcale underowy i do jednej bramki.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 869,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Griekspoor vs. Sinner
Spotkanie o czwartą rundę turnieju na kortach twardych w Miami, które są nieco szybsze niż w Indian Wells, więc teoretycznie zawodnicy powinni solidniej trzymać serwis. Mówię o tym, bo dziś celować będę w przełamania, ze względu na bardzo niską linię. W pierwszym spotkaniu Jannika padły tylko dwa przełamania i oba na jego korzyść. Widać było, że Sinner bardzo powoli wszedł w turniej i wygrał z rodakiem najmniejszym nakładem sił przełamując go tylko raz w każdym secie. Vavassori zagrał bardzo poprawnie, ale to było zdecydowanie za mało na tej klasy rywala. Podejrzewam, że Jannik będzie się rozkręcać i już z Tallonem zagra zdecydowanie lepiej, choć tak niskie kursy wydają się przesadą. Holender przy dobrym serwowaniu ma szansę nawiązać walkę, choć panowie ostatnio grali ze sobą w Rotterdamie czyli w ulubionym turnieju Griekspoora i dostał dość srogą lekcję, choć gospodarz zmarnował swoje okazje na przełamanie (0/6). Wtedy trzy razy Sinner przełamał jego serwis i pokrył dzisiejszą linię. Dziś jednak warunki są bardziej dogodne do przełamywania serwisu i po cichu liczę, że może Griekspoor dołoży coś od siebie, bo rola underdoga powinna go rozluźnić. On tutaj nic nie musi, a tylko może. W poprzedniej rundzie ograł Michelsena w trzech setach, lecz powinien w dwóch. Przy piłce meczowej popełnił podwójny błąd, a zaraz kolejny i przegrał seta. Co ważne stracił serwis aż trzy razy i serwis nie był aż tak wielkim jego atutem. Takie braki powinien wykorzystać faworyt i liczę, że nawet jak Griekspoor nie przełamie ani razu to może jednak Sinner dołoży coś od siebie i zobaczymy powtórkę z Rotterdamu. Co ciekawe Tallon nigdy nie ugrał z nim nawet seta. Gram ten kierunek głównie ze względu na bardzo niską linię i przypadkowy brejk na korzyść underdoga praktycznie załatwi nam sprawę tego typu.

👉 powyżej 2,5 przełamań @1,5 (betclic) ✅

Typy bez analizy:
👉 Marozsan vs. Rune powyżej 20,5 gemów @1,47 betclic ❌
👉 Arnaldi wygra seta @1,42 (vs. Shapovalov) superbet ✅

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +506
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Eubanks o68,5% wygranych pkt po 1 serwisie @1,85
superbet


O Amerykaninie pisałem podczas ostatniego meczu z Evansem. Bardzo dobry serwis i jeżeli ma dzień to ciężko się do niego dobrać. Zverev ostatnio forma w kratkę, półfinał w Los Cabos a następnie porażka w pierwszym meczu w Acapulco. W IW 1/4, w Miami wygrał pierwszy mecz z przeciętnym w ostatnim czasie Aliassime. Eubanks po serii porażek, wreszcie wygrał mecz w głównym cyklu ATP. Korty w Miami mu pasują, bo jest dość szybko co sprzyja jego grze. Sądzę, że dzięki dobremu serwisowi powinien zdobyć trochę łatwych punktów.

Cerundolo o67,5% wygranych pkt po 1 serwisie @1,85
Korda o72,5% wygranych pkt po 1 serwisie @1,85
Shelton o74,5% wygranych pkt po 1 serwisie @1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1101
Tenis by Dawid 869,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Alcaraz vs. Monfils
Spotkanie kończące rywalizację w ramach III rundy Miami Open, które zapowiada się bardzo ciekawie, choć kursy w ogóle na to nie wskazują. Nie ma jednak co się dziwić, gdyż Carlos Alcaraz od Indian Wells jest w bardzo wysokiej formie i w sumie można zapomnieć, o jego ogromnych problemach w turnieju na mączce. Ponownie wygrał IW i celuje Sunshine Double. Na ten moment jest w mojej opinii faworytem tego turnieju, oczywiście obok Sinnera i Medvedeva, lecz ten pierwszy zagrał dość przeciętnie w dwóch pierwszych meczach, a drugiego dopiero ograł w finale. Alcaraz ma wszelkie narzędzia, by zdominować Monfilsa, szczególnie pod względem fizycznym. Gael jest bardzo groźny jeśli działa mu pierwszy serwis, który odrzuca rywala w głąb kortu, a on wtedy ma pełne pole manewru i może zagrać wszystko od krótkich uderzeń po atomowy winner. Na drugim podaniu już straci wiele bardziej, bo będzie musiał ryzykować, by liczyć się w wymianach. Tutaj już zdecydowanie więcej do powiedzenia będzie mieć Alcaraz i jeśli Monfils nie wejdzie na wysoki procent trafień pierwszego podania to raczej gładko przegra. Oczywiście trzeba zaznaczyć, że Francuz też jest w wysokiej formie i nieprzypadkowo ograł Hurkacza, Norrie'ego, Thompsona i był bliski z Ruudem. Z ostatnim z wymienionych zwyczajnie zabrakło kondycji i to kolejny aspekt, w którym Alcaraz powinien dominować. Pamiętajmy, że ostatnie sześć spotkań Monfilsa było na dobrym lub bardzo dobrym poziomie i dziś ma prawo być optymistą, tym bardziej, że tylko może, a nic nie musi! Jeśli chodzi o typy to wybieram przełamania, które mogą zostać pokryte przy różnych scenariuszach. Ten najbardziej optymistyczny to dominacja od początku do końca i po dwa przełamania w secie, co oczywiście jest realne, lecz za bardzo na to nie liczę. Mam nadzieję, że Monfils dołoży chociaż jedno przełamanie, na które na pewno go stać, choć w ich jedynym pojedynku tego nie zrobił, a Alcaraz aż cztery razy. Oczywiście nie obrażę się jak zobaczymy powtórkę z Indian Wells 2022. Najbardziej przeszkodzić nam może znakomita dyspozycja serwisowa Monfilsa, a co za tym idzie bliski mecz, zakończony w dwóch setach.

👉 powyżej 1,5 przełamań w 1. secie @1,4 (betclic, Tenis by Dawid) ✅
👉 powyżej 3,5 przełamań @1,55 (forBET) ✅

Typy na życzenie zawsze TUTAJ

Typ bez analizy:
👉 Shelton vs. Musetti powyżej 20,5 gemów @1,44 (betclic) ✅

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +724
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dimitrov - Hanfmann typ (Handicap gemowy +5.5 gema Hanfmann) kurs 1.60 LVBET

Dimitrov jest faworytem tego spotkania i z tym sie zgadzam, ale czy tak wyraźnym jak wskazują na to kursy? Według mnie nie. Dimitrov ostatnio męczył się Tabilo wlasnie Miami, gdzie rozegral dwa tie-breaki z czego jednego przegrał. Niemiec wygrał w pierwszej rundzie z Ruusuvuori, gdzie zaserwował jedynascie asów serwisowych. Na returnie w tym meczu uzyskał prawie 50% przy drugim serwisie przeciwnika. Następnie pokonał Mannarino, gdzie także nie był faworytem i poprawił również procent na serwisie przy pierwszym i drugim podaniu. Dimitrov przegrał ostatnio z Miedwiediewem, De Minaurem czy stracił seta z Szewczenko. Jak dotąd Niemiec dość przeciętnie prezentował się na kortach twardych, ale występy w Miami potwierdzają, że potrafi na nich grać. Według mnie handi jak najbardziej do pokrycia przez Niemca. Pozdrawiam.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Carlos Alcaraz v Gael Monfils
Each Player Over 4 Aces kurs 5.00 williamhilll
Tutaj to może i jakieś szanse są , nie za wielkie , nie bardzo mam czas na analizę , grali w Indian Wells 2022 w asach 3:4 7:5 6:2
Od tego czasu Lolek na pewno poprawił serwis a Gaelovi widać służy małżeństwo i fakt że został ojecem .
Hitowy mecz i dwóch showmenów ,Kibice powinni dopisać Alcaraz na pokazówce z Nadalem serwował asy i mieli małą serwisową rywalizację .
Kurs dobry szanse??? chyba nie wielkie

Dodatkowo Each Player Over 9 Aces kurs 76.00
Alcaraz 10+ asów kurs 23.00 Betfair
Monflis 20+ asów kurs 23.00 Betfair

hm włożyłem w kilka kuponów za bilon bo nie ma restykcji ako , jak na przykłaf ten kupon ale nie łudzę się zbytnio
Zrzut ekranu (267).png
1:2 w asach , szkoda że dopiero w końcówce drugiego seta zaczęli podejmować jakoę próby , to już Świątek z Alexandrować miały więcej w pierwszym secie
 
Ostatnia edycja:
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, dosłownie w na kolanie bo w biegu a nie chce podawać na sucho.

Machac vs Arnaldi / Machac wygra @ 1,80 bet365

Dla mnie Czech gra lepszy tenis, świetnie się go ogląda, jest tam niesamowita intensywność i myślę, że Włoch może mieć ogromne problemy. Jak by nie patrzeć to tutaj bez straty seta, ale Bublik...chyba tego Pana komentować nie trzeba, Shapo którego dyspozycja zależy również od dnia. Urwał seta Alcarazowi na IW, ale później zrobił z niego Hiszpan miazgę. Zdecydowanie solidniejszy jest dla mnie Czech, który musiał się mocno napocić z Endim czy Rublevem. Gram zwycięstwo Machaca.

Dimitrov vs Hurkacz / Dimitrov wygra @ 1,80 bet365

Gram Bułgara. Nie lubię grać Huberta a Dimitrov to świetny przeciwnik, aby go odprawić do domu. "Federer" od dłuższego czasu wygląda dobrze i zaczyna to przekładać na grę. Pomeczył się z Tabilo, któremu siedział serwis i udało mu się dociągać te sety do TB, ale ostatecznie Bułgar jak MAŁO kiedy zachował zimną głowę. Teraz zmiażdżył Hanfmanna, oddając mu zaledwie jednego gema.
Hubert męka z Kazachem, kolejna męka z Kordą czyli dzieckiem USA, nadzieja tenisa a co z tego wyszło wszyscy doskonale od kilku lat widzimy. Nie widzę tutaj zwycięstwa Huberta, po prostu nie widzę. Już nie wspominając o tym, że na kilka spotkań ze sobą, wszystkie wygrał Bułgar i dziś nie liczę na przełamanie tej serii przez Huberta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1394
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dimitrov - Hurkacz o23,5 @1,85
superbet


Hubert lubi ten turniej. Wygrał go w 2021, a rok później dotarł do półfinału. Odpowiada mu ta nawierzchnia oraz warunki panujące w Miami. Serwisem można dużo zdziałać. Jednak na Bułgara Hurkacz nie znalazł jeszcze recepty, grali 4 razy i wszystkie mecze padły łupem Grigora, jednak we wszystkich linia została pokryta. Były to zacięte mecze, trzy razy rozegrane na dystansie trzech setów, a raz spotkanie zakończyło się po dwóch tb. Dziś patrząc na obecną formę obu zawodników szykuje nam się również zacięty pojedynek. A biorąc pod uwagę, że w meczu Hurkacza jest najwięcej tb, to liczę, że i dziś taki zobaczymy. Obaj bardzo dobrze serwują i nie przegrali jeszcze gema przy swoim podaniu.

Dimitrov o77,5% wygranych pkt po 1 serwisie @1,85
o1,5 tb w meczu @4,6
1 set o10,5 @2,20


dodatkowo:
Kaczanov o70,5@ wygranych pkt po 1 serwisie @1,85
 
Ostatnia edycja:
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
Ode mnie dziś dubelek
Ruud - Jarry + Arnaldi - Machac
Kurs : 2.94
Bukmacher: superbet

Widzę całkiem niezłe bet value w tym becie patrząc przez pryzmat formy obu panów. Ruud zalicza ostatnio udane turnieje, dwa finały w Meksyku a ostatnio ćwierćfinał IW gdzie ostatecznie uległ 2:1 po niezłym meczu z Paulem. O Jarrym najgłośniej w tym roku było jak wyrzucił z Buenos Aires Alcaraza, ale to było na mączce, na kortach twardych raczej od dłuższego czasu bez rewelacji. Dwa trudne, ostatecznie przepchnięte mecze z Draperem i Seybothem-Wildem po trzy setowkach a dziś zderzenie ze znacznie cięższym rywalem. Styl gry czilijczyka może rzeczywiście średnio leżeć Ruudowi, tam raczej nie ma pragmatyzmu tylko chęć skracania wymiany ale jeśli dzisiaj pokaże się ta wersja Ruuda z Acapulco gdzie ogrywał Sheltona, Rune czy Eubanksa czyli też mocno ofensywnie usposobionych graczy to uważam że ten kurs oscylujący o 1.50 przy jednak czysto tenisowo dużo wyższych umiejętnościach Norwega jest naprawdę ciekawy i idę w to.

Arnaldi też się wydaje ciekawą opcją, ostatnio złapał niezła formę, dość powiedzieć że w marcu przegrał jedynie z Alcarazem 2:1 na IW, tam w 2 setach nie miał nic do powiedzenia ale Alcaraz tam robił mielonkę nawet z Medvedeva czy Sinnera. Włoch wygląda bardzo obiecująco na serwisie, oglądałem mecz z Filsem gdzie Francuz nie miał nic do powiedzenia na returnie. Machac to też obiecujący gracz, na pewno jego kurs podbija wygrana z Rublewem i Murrayem ale obaj Ci tenisiści mają swoje problemy mentalne czy też zdrowotne. Ja bym tutaj dał minimalnie większe szanse Arnaldiemu, a buki wystawiają kursy odwrotnie więc spróbuję tutaj pójść w jego wygrana.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Arnaldi vs Mahac Arnaldi 2,04 Fortuna
Po pierwsze - jeżeli chodzi o całoksztalt to dla mnie Arnaldi jest po prostu tenisistą lepszym a kurs jest tylko i wyłącznie dlatego że w ostatnim czasie Mahac notuje dobre wyniki.
Nie zgadzam się jednak że po tym co widzieliśmy nawet w tym turnieju faworytem jest Mahac. Arnaldi wsztstkie trzy mecze bezproblemowe: odpawieni Bublik , Shapovalow i Fils bez wiekszych problemow.
Co ciekawe Arnaldi nie był faworytem bukmacherów w żadnym z tych spotkań. Mahac tak naprawdę mocno męczył się z typowym ITFOWCEM Blanchem (ogladalem caly mecz) , wygral z emerytem Murrayem ktory w zasadzie przegral z kondycją, i niespodziewanie z Rublewem ktorego zaangazowanie było bardzo wątpliwe. Warto wspomnieć że Arnaldi przyjechał tutaj po Indian Wells gdzie ugrał seta z samym Alcarazem
 
Tenis by Dawid 869,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Ruud vs. Jarry
Spotkanie o ćwierćfinał turnieju Masters 1000 w Miami i niewątpliwie dla obu będzie to już bardzo solidny wynik, szczególnie dla Chilijczyka, który rzadko bywa w tak wysokich fazach tysięczników. Już od pierwszego meczu był skazywany na porażkę. Najpierw w trzech długich setach ograł Drapera, choć Brytyjczyk prowadził 5-3 i miał dwie piłki meczowe przy swoim serwisie. To kolejny kryminał Jacka w odstępie kilku tygodni (vide Kokkinakis). W III rundzie spotkał się z bardzo groźnym w ostatnim czasie Seybothem Wildem i znów zamykał mecz w trzech setach, a musiał wracać ze stanu 0-1. Co ciekawe przez całe spotkanie nie musiał bronić ani jednego, co jest dość znamienne. Przypomnijmy, że z Draperem stracił serwis aż cztery razy, więc teoretycznie dwa długie mecze, ale z trochę inną historią. Oba jednak wygrane po dość poważnych perturbacjach. Teraz zapowiada się równie ciężko, bo Ruud jest wyraźnym faworytem tego meczu i posiada większe doświadczenie, a co także ważne zachował znacznie więcej sił, bo zamknął w dwóch setach zarówno mecz z van Assche jak i Davidovichem Fokiną. Oczywiście to też nie były łatwe dla niego przeprawy, bo z Francuzem stracił serwis dwa razy, a z Hiszpanem co prawda ani razu, ale musiał bronić aż siedmiu bp. Na pewno nie jest to optymalna dyspozycja Norwega, bo już w Indian Wells bardzo się męczył z Monfilsem, a później z Paulem. Trzeba też dodać, że bekhend jest jego zdecydowanie gorszą stroną. Przy bardzo dobrym serwisie Chilijczyka i mądrej grze na gorszą stronę Norwega, ma szansę powalczyć o coś więcej, niż choćby set. Oczywiście zza linii końcowej nieco więcej do powiedzenia będzie mieć Casper, ale oglądając choćby Struffa czy Eubanksa można dojść do wniosku, że serwis + presja mogą dać tu dobry efekt. Jeśli spojrzymy w historię gier tych panów, a były to trzy spotkania to w każdym mieliśmy dość sporo przełamań, bo co najmniej cztery. Dlatego widząc linię na poziomie 2,5 i tak zdecydowałem się zaryzykować, choć nikogo nie powinno zdziwić jakby jednak do tego nie doszło. Kierunek ryzykowny, z małą liczbą mocnych argumentów, ale historycznie jak najbardziej się broni i już w tym turnieju pokrywali overy. Ważne, że obaj potrafią naciskać rywali i w każdym meczu co najmniej po dwa razy przełamywali swoich oponentów.

👉 powyżej 2,5 przełamań @1,85 (betclic) ✅

Typy bez analizy:
👉 Roger-Vasselin/Melo vs. Eubanks/Shelton powyżej 20,5 gemów @1,73 (betclic) ✅
👉 Koepfer vs. Medvedev powyżej 3,5 przełamań @1,5 (betclic) ✅

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1145
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Alexander Zverev v Karen Khachanov 6:1 6:4 w asach 9:5
Total sets over 2.5 kurs 2.30
Khachanov 2:1 w setach kurs 5.0
Kto wygra więcej gemów Remis kurs 16.00
Livescorebet
Faworytem raczej słusznie Zverev prowadzi w h2h 3:2 ale na hardzie jest remis i wszystkie mecze po 2:0 a jeden mecz na mączce na Garossie 3:2 w setach wygrał Zverev.Minimalnie prowadzi w przełamaniach i 2:0 w Tajbrekach , ale nie licząc meczu na mączce w przełamaniach prowadzi Karen.Trochę typuje w ciemno bo niewiele widziałem tylko poczatek Khachanova z Cerundolo i końcówkę meczu Zvereva z Eubanksem , obaj w poprzednich meczach grali Tajbreka i rozstrzygali go na swoją korzyść.Myślę że dziś spora szansa że padną sety z obu stron.Ostatni raz grali ze sobą w Tokio na Igrzyskach gdzie osatecznie Zverev zdobył złoto , ale wydaje mi się że wciąz
jest daleki od tamtej dyspozycji .

hm jeśli iść tropem trzech setów to delikatnie zagram też dwa typy na statystyki .
obaj gracze po 10 asów bądz więcej kurs 12.00 Betfair
Zverev 10+ asów kurs 3.40 Betfair
hm ponieważ wczoraj odniosłem wrażenie że Monflis wyciągnął z torby rakietę z twardą ramą dopiero pod koniec meczu więc dzisaj wszystko za pół butelki szczęścia.
Nie polecam grać tu wysokich stawek bo w razie kreczu któregoś z zawodników bukmaher nie robi zwrotów choć ma w nazwie FAIR.
Ale bukamcher Williamhill który oferuje ten sam zakład robi dokładnie tak samo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +236
Tenis by Dawid 869,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Sinner vs. Machac
Spotkanie o półfinał prestiżowego turnieju rozgrywanego na Florydzie, który na papierze wygląda dość prosto i zarazem nudno, gdyż bitym faworytem bukmacherów jest reprezentant Włoch. Dziś podejmę się bardzo trudne zadania, gdyż poszukam przesłanek, dzięki którym Czech mógłby chociaż momentami nawiązać walkę z jednym z faworytów turnieju. Na wstępie zaznaczę, że nie mam wielkich oczekiwań, co do Machaca. Jest to zawodnik, który w sumie od niedawna regularnie gra na poziomie ATP Tour i zaliczył dość płynne przejście z turniejów niższej rangi. Może nie był tam dominatorem, ale pod wieloma aspektami się wyróżniał, a teraz zalicza ciągły progres. Czech ma duży potencjał, by być w szerokiej czołówce na długie lata, choć nie ma jednego bardzo dużego argumentu, a po prostu jest solidny w każdym aspekcie, a do tego potrafi grać mądrze, co widzieliśmy choćby w starciu z Arnaldim, którego doskonale wypunktował i to na wielkim spokoju, a podkreślmy, że Włoch rozegrał w mojej opinii życiowy turniej. Wcześniej zaliczył zwycięski thriller z Murrayem, ale co ważniejsze rozgromił Rubleva. Takie zwycięstwa na pewno budują, a dziś ma pojedynek z serii tych, w których nic nie musi, a tylko może. Takowe podejście potrafi dodać jakże bardzo potrzebnego luzu w grze, a wtedy może znacznie więcej wychodzić. Cała presja będzie na Sinnerze, a co do jego gry mam pewne wątpliwości, choć po wynikach raczej tego nie widać. Obejrzałem większość jego spotkań nie tylko w tym turnieju, ale i w sezonie. Trzeba mu oddać, że rozpoczął sezon znakomicie. Porównując jego grę z Indian Wells, do Miami to mam wrażenie, że wygląda nieco gorzej. Na start nieco męczył się z Vavassorim, którego przełamał zaledwie dwa razy, a przecież rywal grywa głównie w challengerach. Później ogromne problemy z Griekspoorem i odwrócenie wyniku z 0-1 w setach, a dopiero trzecia partia była w pełni pod jego dyktando. W IV rundzie ograł O'Connella czyli zawodnika, który rozegrał życiowy turniej i podobnie jak Holender zdołał przełamać Jannika. Dziś poszedłbym właśnie w takim kierunku, bo jak widać da się z nim rywalizować, a nawet przełamywać, ale trzeba zagrać na wysokim poziomie. Machac niestety raczej nie będzie dominować w żadnym elemencie, ale może doczeka się jakiejś szansy, którą będzie musiał wykorzystać. Na pewno kursy nie są adekwatne, bo rozstrzał między nimi jest ogromny i biorąc pod uwagę osiągnięcia trzeba się z tym zgodzić, ale jeśli o samą grę w ramach Miami Open, to jest zdecydowanie bliżej. Liczę, że Czech zaczepi się na grę, lecz nie ukrywam, że ciężko o mocne argumenty za Tomasem i musi liczyć na jakieś potknięcia rywala i na co najmniej tak samo dobrą grę, bez kompleksów.

👉 Machac powyżej 0,5 przełamań @1,7 (betclic) ✅

Typy bez analizy:
👉 Dodig/Krajicek vs. Melo/Roger-Vasselin powyżej 19,5 gemów @1,6 (LVBET) ✅
👉 Medvedev vs. Jarry powyżej 2,5 przełamań @1,5 (betclic) ❌ (2)

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +924
Tenis by Dawid 869,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Alcaraz vs. Dimitrov
Spotkanie o półfinał zawodów na Florydzie, w którym mamy wyraźnego faworyta i jest nim rzecz jasna Carlitos, który od początku Sunshine Double idzie jak burza i w zasadzie można zapomnieć o głębszym kryzysie, który miał miejsce w zawodach na mączce. W mojej opinii jest faworytem do zwycięstwa w Miami i wygląda nieco lepiej od Sinnera, choć w ich meczach zazwyczaj jest bardzo blisko i jeśli się spotkają to zdecyduje forma dnia i detale. Najpierw jednak Hiszpan musi pokonać Dimitrova, z którym miał świetny bilans, lecz został on zepsuty w ich ostatnim pojedynku w Szanghaju, gdzie Bułgar odwrócił wynik i wygrał w cuglach drugą oraz trzecią partię. Tam korty są dość szybkie, lecz w całkiem inny klimacie. Dziś liczę na determinacje w celu wzięcia rewanżu i zgadzam się z bukmacherami, choć kursy mogłoby być zdecydowanie bliższe, bo Dimitrov może się bardzo podobać. Grigor jak zawsze jest świetnie przygotowany fizycznie, co jest arcyważne w takich starciach, ale co jeszcze ważniejsze to działa mu bekhend, który w przeszłości bywał kopalnią punktów dla rywali. Dimi oczywiście nie ustrzegł się błędów i kryzysowych momentów w tym turnieju, bo przecież był bardzo bliski porażki z Tabilo czy też Hurkaczem, ale znakomicie z tego wyszedł, co niewątpliwie dodało mu pewności. Dziś może być mu o tyle łatwiej, że pierwszy raz w turnieju jest aż tak wyraźnym underdogiem i on może, ale nic nie musi. Gładka porażka nie będzie dla niego wielką ujmą i każdy przyjmie to normalnie, więc jest to furtka do pokazania czegoś ekstra jak to było w Chinach. Bułgar ma argumenty zarówno ofensywne i defensywne, więc pewnie będzie miał swoje małe szanse i pytanie czy zdoła je wykorzystać. Na ile też pozwoli Carlitos, bo to jednak on będzie rozdawać karty i jak sam zniesie kluczowe momenty czyli sytuacje przy bp. Pod względem mentalnym wyżej cenię Alcaraza, który mam wrażenie, że często w ogóle nie odczuwa presji i jeśli nie obniży nagle poziomu gry to wygra ten mecz i pytanie brzmi w jakim rozmiarze. Z jednej strony nie warto po takim niskim kursie grać w stronę Carlitosa, tym bardziej, że jeszcze maleje, a z drugiej nie mam na tyle dużego zaufania do Grigora, by zagrać cokolwiek w jego stronę i liczę, że chociaż raz przełamie rywala, co mocno przybliży nas do pokrycia tego kierunku. Oczywiście można rozpatrzeć też przełamania samego faworyta, lecz doceniam serwis Dimitrova i może być z tym problem, więc over meczowy teoretycznie wygląda bezpieczniej. Alcaraz tracił serwis zarówno z Monfilsem, jak i Musettim, a nawet Baena miał trzy okazje, by go przełamać. Pamiętajmy, że ma dość sporo w nogach, bo to już czwarty tydzień grania, zaledwie z kilkoma dniami przerwy na transfer i adaptacje. Można zwrócić także uwagę na punkty zawodników w meczu, bo linie w betclic bywają godne rozpatrzenia.

👉 powyżej 3,5 przełamań @1,55 (betclic) ✅

Inna opcja w zapowiedzi Damiana TUTAJ

Typ bez analizy:
👉
Marozsan vs. Zverev powyżej 20,5 gemów @1,51 betclic ✅

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1786
Tenis by Dawid 869,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Sinner vs. Medvedev
Spotkanie o wielki finał i drugi dla Rosjanina w tegorocznym Sunshine Double, więc ma sporą szansę zostanie najlepszym zawodnikiem tegorocznego cyklu. Dziś przed nim jednak arcytrudne zadanie, gdyż faworytem spotkania jest rzecz jasna Sinner czyli zawodnik, który w tym roku przegrał tylko raz (Alcaraz IW) i zgarnął najważniejszy skalp czyli Australian Open, gdzie w finale ograł właśnie Medvedeva. Będzie to przy okazji rewanż za tamten spektakl, który trwał aż pięć setów i na długo zostanie w mojej pamięci. Wtedy Daniil dość niespodziewanie zaczął bardzo mocno i wydawało się, że to jest jego dzień, a w mojej opinii rozegrał najlepsze spotkanie turnieju, mimo, że przegrane. Przez pierwsze dwa sety Sinner praktycznie nie istniał, a Medvedev wszystko bronił i szukał winnerów. Wydaje się, że by ten mecz wygrał, ale zabrakło sił, gdyż w ciągu turnieju zaliczył o wiele większy przebieg. Dziś kto wie czy nie zobaczymy powtórki, bo Rosjanin wygrywa kolejne spotkania w bardzo dobrym stylu, a w finale Indian Wells pokazał, że może rywalizować z najlepszymi i mocno postawił się Alcarazowi. W Miami zdał trudny test z Jarry'm, który rozegrał życiowy turniej, a wcześniejsze spotkania też wygrywał w miarę pewnie. Jeśli nie zejdzie z poziomu, a zapowiada się, że nie to będzie bardzo groźny dla Włocha, który mnie szczerze mówiąc nie przekonuje. Zaliczył spore problemy z Griekspoorem i stracił seta, a O'Connellem oraz Machacem tracił podania, a nawet Vavassori sprawił mu problemy i przełamał go tylko dwukrotnie. Nota bene najłatwiejszą przeprawę miał z Machacem, ale to też wynikało ze stylu Czecha, który nie mógł go niczym zaskoczyć i wydaje się, że Medvedev postawi poprzeczkę znacznie wyżej. W Australian Open byłem znacznie pewniejszy, że wygra Sinner, a dziś w ogóle tego nie czuję. Oczywiście Jannik to ogromny talent i można już rzec, że mistrz, bo potrafi z meczu na mecz podnosić swój poziom, co cechuje tych najlepszych, dlatego liczę na dobre widowisko, być może z dużą liczbą przełamań, bo obaj mają sporo do powiedzenia w wymianach z głębi kortu, a tych pewnie będzie bardzo. Alternatywnie można spróbować over liczby gemów, bo jakoś nie czuję, by ten mecz wygrał którykolwiek bardzo gładko.

👉 powyżej 3,5 przełamań @1,6 (betclic) ✅

Typ bez analizy:
👉 Zverev vs. Dimitrov powyżej 2,5 przełamań @1,5 betclic ❌ (2)

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +150
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Witam forumowiczów, chciałem zapytać o mecz Dimitrova który odbędzie się o północy, może to głupie ale chciałem poznać opinie innych, otóż wydaję ( przyznacie) się że Dima jest w życiowej formie, musiał mocno się starać by te winnery przynosiły efekt, ciezko pracował, musiał przejmować inicjatywę, ostro do przodu, nie było innego wyjścia, sposobu na Alcaraza, przyniosło to efekt choć Carlitos próbował, było blisko nieraz przełamania, Bułgar zachowywał jednak w ważnych momentach zimną krew, tylko mam pytanie jak na ten mecz patrzeć, czy to że pokonał Carlitosa ma znaczenie do przegranych wszystkich meczy z NiemcoRuskiem w h2h?chodzi mi o to że boję się że pomimo że będziemy mieć gorszego tenisiste od Hiszpana po drugiej stronie to może mieć inny przebieg- będzie ciężej odbierać mocniejszy i celniejszy serwis, w grze zawsze uważałem że jest dryblas, trochę drewno, ale jednak skuteczne, nie przez przypadek się jest 5atp, brzydki tenis, nie do oglądania, jak na to patrzycie, Dima podtrzyma passe czy jednak będzie miał w głowie pojedynki i ciężej będzie wyższe piłki na returnie odbierać?o wymiany jestem spokojny, z góry dzięki za info
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Grigor Dimitrov v Alexander Zverev
Zverev 15+ asa serwisowego w meczu kurs 7.00 betfairZverev miał 14 asów jednego zabrakło
Warti jednak dodać że na obaj gracze 10+asów był kurs 9.00
A na wysokie linie asów Grigora były kursy dwucyfrowe a Dimitrov posłał 18 asów !!!


Typ z gatunku za drobne w 2-3 kupony .W ostatnim meczu z Marozsanem serwis Saszy nie siedział , za to w meczu popszednim z
Katchanovem zdecydowanie tak.Faworytem Zverev h2h miażdzące 7:1 a Grigor ten jeden wygrany mecz zaliczył podczas ich pierwszego spotkania niemal 10 lat temu , potem seria kolejnych 7 porażek z Niemcem.Cóż każda seria się kiedyś kończy.Gdyby Dimitrov zagrał dzisiaj coś w podobnej jakości do wczoraj to chyba są szanse na 3 sety i mecz na długim dystansie.W h2h panowie grali też sporo tajbreków.Linia wysoka i ryzykowana kurs też adekwatny.Za pół butelki ulubionego płynu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +426
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Oglądał ktoś Sinnera z Medvedevem ? To Med zagrał tak słabo, czy Włoch wybitnie?
Sinner I over 18,5 gemów zamyka mi 2k z 10 zł i nie wiem, czy czekać, czy cashowac ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom