>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Miami, 19-30.03.2014

Status
Zamknięty.
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
SONY OPEN TENNIS​

Miejsce: Miami, USA
Data rozgrywania: 19.03.2014-30.03.2014
Rozmiar drabinki: S-96 D-32
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $ 4,720,380
Oficjalna strona internetowa turnieju: http://www.sonyopentennis.com/
Drabinka turnieju głównego: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/403/mds.pdf
Drabinka kwalifikacji: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/403/qs.pdf
Drabinka turnieju deblowego: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/403/mdd.pdf
Plan gier: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/403/op.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-miami/
Lista graczy: http://www.sonyopentennis.com/en/players/acceptance-list
http://www.livesports.pl/tenis/atp-singiel/miami/
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Dzikie karty do turnieju głównego jak na moje oko aż rażą te nazwiska aktualnie nadają się na challenger, 250tkę ale nie na Mastersa.

Marcos Baghdatis, Kyle Edmund, Ryan Harrison, Karen Kaczanow, Guido Pella
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
lista wygląda dokładnie tak:

Entry deadline: February 3, 2014
Seeding: March 17, 2014

1 Nadal, Rafael ESP 1
2 Djokovic, Novak SRB 2
3 Wawrinka, Stanislas SUI 3
4 Del Potro, Juan Martin ARG 4
5 Ferrer, David ESP 5
6 Murray, Andy GBR 6
7 Berdych, Tomas CZE 7
8 Federer, Roger SUI 8
9 Gasquet, Richard FRA 9
10 Tsonga, Jo-Wilfried FRA 10
11 Raonic, Milos CAN 11
12 Haas, Tommy GER 12
13 Isner, John USA 13
OUT Youzhny, Mikhail RUS 14
15 Fognini, Fabio ITA 15
16 Robredo, Tommy ESP 16
17 Nishikori, Kei JPN 17
18 Almagro, Nicolas ESP 18
19 Dimitrov, Grigor BUL 19
20 Simon, Gilles FRA 20
21 Janowicz, Jerzy POL 21
22 Anderson, Kevin RSA 22
23 Gulbis, Ernests LAT 23
OUT Paire, Benoit FRA 24
25 Pospisil, Vasek CAN 25
26 Lopez, Feliciano ESP 26
27 Kohlschreiber, Philipp GER 27
28 Tursunov, Dmitry RUS 28
29 Mayer, Florian GER 29
30 Monfils, Gael FRA 30
31 Seppi, Andreas ITA 31
OUT Melzer, Jurgen AUT 32
33 Verdasco, Fernando ESP 33
34 Dodig, Ivan CRO 34
35 Granollers, Marcel ESP 35
36 Nieminen, Jarkko FIN 36
37 Cilic, Marin CRO 37
38 Roger-Vasselin, Edouard FRA 38
39 Benneteau, Julien FRA 39
40 Hewitt, Lleyton AUS 40
41 Haase, Robin NED 41
42 Monaco, Juan ARG 42
43 Istomin, Denis UZB 43
44 Chardy, Jeremy FRA 44
45 Berlocq, Carlos ARG 45
OUT Andujar, Pablo ESP 46
47 Mahut, Nicolas FRA 47
48 Stepanek, Radek CZE 48
49 Rosol, Lukas CZE 49
50 Sousa, Joao POR 50
51 Bautista Agut, Roberto ESP 51
52 Dolgopolov, Alexandr UKR 52
53 Lu, Yen-Hsun TPE 53
54 Matosevic, Marinko AUS 54
55 Querrey, Sam USA 55
56 Garcia-Lopez, Guillermo ESP 56
OUT Baker, Brian USA @56
58 Przysiezny, Michal POL 57
59 Montanes, Albert ESP 58
60 Kukushkin, Mikhail KAZ 59
61 Davydenko, Nikolay RUS 60
62 Delbonis, Federico ARG 61
63 Ebden, Matthew AUS 62
64 Sijsling, Igor NED 63
65 Gabashvili, Teymuraz RUS 64
66 Carreno Busta, Pablo ESP 65
67 Tomic, Bernard AUS 66
68 Zeballos, Horacio ARG 67
69 Brands, Daniel GER 68
OUT Tipsarevic, Janko SRB 69
71 Falla, Alejandro COL 70
72 Giraldo, Santiago COL 71
73 Mannarino, Adrian FRA 72
74 Hanescu, Victor ROU 73
75 Volandri, Filippo ITA 74
76 Kubot, Lukasz POL 75
77 Gonzalez, Alejandro COL 76
78 Young, Donald USA 77
79 Sela, Dudi ISR 78
80 (Q)
81 (Q)
82 (Q)
83 (Q)
84 (Q)
85 (Q)
86 (Q)
87 (Q)
88 (Q)
89 (Q)
90 (Q)
91 (Q)
92 (WC) Baghdatis, Marcos CYP
93 (WC) Edmund, Kyle GBR
94 (WC) Harrison, Ryan USA
95 (WC) Khachanov, Karen RUS
96 (WC) Pella, Guido ARG

Alternates
IN Karlovic, Ivo CRO 79
IN Klahn, Bradley USA 80
IN Vesely, Jiri CZE 81
IN De Schepper, Kenny FRA 82
IN Stakhovsky, Sergiy UKR 83
IN Robert, Stephane FRA 84
1 Gimeno-Traver, Daniel ESP 85
OUT Ramos, Albert ESP 86
2 Golubev, Andrey KAZ 87
3 Sock, Jack USA 88
4 Kamke, Tobias GER 89
OUT Klizan, Martin SVK 90
OUT Mayer, Leonardo ARG 91
5 Huta Galung, Jesse NED 92
6 Becker, Benjamin GER 93
 
berdshit 3,4K

berdshit

Użytkownik
Lajovic- Berankis 2,4 Pinnacle⛔

Kursy mnie bardzo zdziwiły. Lajovic jest typowym clayowcem, za to Berankis pomimo tego, ze najlepiej się czujś się w hali, to hard tez nie jest mu obcy. W tym meczu lekkim faworytem jest Litwin, jest bardzo ruchliwy, agresywny i ma świetny fh. Lajovic jako typowy clayowiec jest bardziej defensywny, co może być zgubne na tej nawierzchni. Licze na pewne zwycięstwo Berankisa.

Kudla- Dzumhur 1,44 Pinnacle⛔

W tym meczu na Kudle, którego oglądałem w Memphis, gdzie jego gra robiła dobre wrażenie, pokonał Eliasa i Younga. Liczę tez w tym meczu, na doping publiczności. Nie od dzis wiadomo, jak bardzo Amerykanom zależy na zwycięstwach w ich kraju Myśle ze forma jest, wystarczy ją tylko potwierdzic na korcie.
 
aerobet 13

aerobet

Użytkownik
Wydarzenie: Dzumhur D. - Kudla D.
Typ: 2
Kurs: 1.44
Stawka : 3/10
Godzina rozp. 15:00
Bukmacher: bet365
Wynik : 6-3 , 6-4 -
Tutaj na temat Kudly zgodze sie z kolega powyzej, rowniez ogladalem mecze Kudly i gral bardzo dobrze, trafil z forma , ulegl dopiero Lu Y-H , ktory zagral rewelacyjnie;) co do przeciwnika Dzumbura forma zmienna, ostatnie dwa mecze przegrane, nie powinien miec zadnych szans z Kudla.
Wydarzenie: ATP - SINGIEL: Miami (USA) - Kwalifikacje, twarda
Mecz: Golubev A. - Copil M.
Typ: 2
Kurs: 2.0
Stawka: 2/10
Godzina: 15:00
Bukmacher: Bet365
Wynik: 6-4 , 7-6 -
Krotkie podsumowanie: Golubev niedawno zrezygnowal z meczu ze Smyczkiem z powodu kontuzji,pozatym jego umiejetnosci w starciu z Copilem jakos mnie nie przekonuja wedlug moich obserwacji i ostatnich meczy Copil jest po prostu w lepszej formie i dzisiaj to on powinien gladko wygrac ten mecz
Wydarzenie: ATP - SINGIEL: Miami (USA) - Kwalifikacje, twarda
Mecz: Soeda G. - Donskoy E.
Typ: 2
Kurs: 1.53
Stawka: 3/10
Godzina: 15:00
Bukmacher:Bet365
Wynik: 3-6 , 4-6 +
Donskoy zaskoczyl mnie swoja forma na Indiania urywajac gema Andersonowi, jest to naprawde bardzo ambitny tenisista i wedlug mnie nie zakonczy tutaj tylko na kwalifikacjach ;)
 
aerobet 13

aerobet

Użytkownik
CYT:
Lajovic- Berankis 2,4 Pinnacle
Kursy mnie bardzo zdziwiły. Lajovic jest typowym clayowcem, za to Berankis pomimo tego, ze najlepiej się czujś się w hali, to hard tez nie jest mu obcy. W tym meczu lekkim faworytem jest Litwin, jest bardzo ruchliwy, agresywny i ma świetny fh. Lajovic jako typowy clayowiec jest bardziej defensywny, co może być zgubne na tej nawierzchni. Licze na pewne zwycięstwo Berankisa.
ODPOWIEDZ:
Ogladalem ostatnie mecze zarowno Lajovica, ktory zagral naprawde bardzo dobry tenis z Rosolem i mecz Berankisa z Dustovem, ktory zagral bardzo slaby mecz i moim zdaniem Lajovic gladko wygra to spotkanie , dodam ze Berankis w hali gral fatalnie wiec na swojej ulubionej nawierzchni ;) jezeli jeszcze nie postawles to radze wycofac sie z tego meczu, wedlug mnie na 75 procent wygra Lajovic;) i idz w tym kierunku;)
 
K 6

kzo555

Użytkownik
Lajovic- Berankis 2,4 Pinnacle

Kursy mnie bardzo zdziwiły. Lajovic jest typowym clayowcem, za to Berankis pomimo tego, ze najlepiej się czujś się w hali, to hard tez nie jest mu obcy. W tym meczu lekkim faworytem jest Litwin, jest bardzo ruchliwy, agresywny i ma świetny fh. Lajovic jako typowy clayowiec jest bardziej defensywny, co może być zgubne na tej nawierzchni. Licze na pewne zwycięstwo Berankisa.

zwróć uwagę na to że w miami jest dość specyficzny hard, wolny z niskim kozłem.

odemnie:
Struyff L. @ 1.5 fortuna✅
Młody dojcz miał miesięczną przerwę od tenisa, co prawda stroni raczej od nawierzchni hard i skupia sie na hali i clayu. Ladnie zagral w Montpellier, przegrana dopier z Tsonga, ogral bennetau ktory ladnie zaprezentowal sie w indian wells. A Marchenko, jakis taki nijaki ostatnio, do tego krecz z kamke 3 dni temu. Powinno pójść gładko.

Sock J. @ 1.3 fortuna✅

U siebie, niezły serwis. Fucsovics raczej clay / hala. Bez specjalnych fajerwerkow. Sock trafil na mannarino w dallas ktory potem nawet lopezowi urwal seta, jak sie budzic to kiedy jak nie dzis? na IW tez wpadl na smyczka ktory pozniej nawet zawalczyl z dolgopolowem a ten wiadomo gdzie doszedl.

Dla odważnych i z nadzieją devverman @ 1.53 fortuna. Czas sie wkoncu obudzic i przestac zabijac wlasnym serwisem... Tyle, jesli zagra lepiej niz ostatnio gral to wygra to spokojnie, mam nadzieje ze wyciagnal wnioski i podbudowal psychike bo ostatnio wygladalo to tragicznie⛔ nic nie zmienil ????
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
CYT:
Lajovic- Berankis 2,4 Pinnacle

Kursy mnie bardzo zdziwiły. Lajovic jest typowym clayowcem, za to Berankis pomimo tego, ze najlepiej się czujś się w hali, to hard tez nie jest mu obcy. W tym meczu lekkim faworytem jest Litwin, jest bardzo ruchliwy, agresywny i ma świetny fh. Lajovic jako typowy clayowiec jest bardziej defensywny, co może być zgubne na tej nawierzchni. Licze na pewne zwycięstwo Berankisa.

ODPOWIEDZ:
Ogladalem ostatnie mecze zarowno Lajovica, ktory zagral naprawde bardzo dobry tenis z Rosolem i mecz Berankisa z Dustovem, ktory zagral bardzo slaby mecz i moim zdaniem Lajovic gladko wygra to spotkanie , dodam ze Berankis w hali gral fatalnie wiec na swojej ulubionej nawierzchni ;) jezeli jeszcze nie postawles to radze wycofac sie z tego meczu, wedlug mnie na 75 procent wygra Lajovic;) i idz w tym kierunku;)
Ty naprawdę myślisz że Litwin zagrał tak fatalny mecz z Uzbekiem bo był w słabej formie, mecz grał w piątek jak by go wygrał to już jeden dzień dłużej byłby w europie. Najzwyczajniej w świecie odpuścił sobie ten mecz bo wiedział że ma grać tutaj kwale, a do tego dochodzi zmiana stref czasowych i aklimatyzacja, a tego w dzień się nie zrobi.Gdyby chciał to by się po tym Uzbeku przejechał, w tym meczu też bym pograł w kierunku Litwina
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Lajovic - Berankis 2 2.4 5/10 ⛔

Też jestem za Berankisem. Lajovic wydaje mi się nie co bardziej surowy, pomimo, że nawierzchnia w Miami nie jest super szybko, to wciąż hard, gdzie Berankis powinien czuć się najlepiej z racji swojego stylu gry. Powinien Litwin w miarę czasu zdominować Lajovica, który będzie próbował wdawać się w dłuższe wymiany, lecz licze, ze Berankis go rozstrzela i zakończy to się zwycięstwem Litwina.
Odesnik - Bedene 2 2.00 bet365 6/10 ✅
Typ przeciwko zawodnikowi z USA. Odesnik na pewno bardzo niewygodny gracz, z którym Alajz będzie miał ciężko przeprawę, ale jeśli Słoweniec chce w końcu robić jakiekolwiek wyniki na turniejach ATP to musi takie mecze wygrywać, nie ma łatwego rywala, będzie ciężko, ale Aljaza bardziej lubię i jeśli będzie miał dzień, serwis siedział, to prawdopodobnie będzie to wyrównana walka na korzyść mam nadzieję Słoweńca.
 
dx2 251,4K

dx2

Użytkownik
Bellucci-Bemelmans 1 @1.25
Bemelmans to wciaz dla mnie tenisista, ktory ma bardzo ciezko z liczacymi sie graczami. Nie dyskredytuje Belga jako gracza, ale ciezko to widze w starciu z Belluccim, ktory skoro wybral Miami i przyjechal tutaj to powinno byc dobrze.
Soeda-Donskoy 2 @1.44
Donskoy bardzo dobry tenisista od strony technicznej. Rok temu swietny mecz z DevVarmanem w 1 rundzie, W IW dobrze sie pokazal tez, szczegolnie w meczu z Andersonem. Soeda gdzies sie pogubil ostatnio, wiec jednak Rosjanin.
Lajovic-Berankis 2 @2.25
Tez mnie ten kurs bardzo dziwi. Berankis do Miami przyjechac musial. Rok temu przegral minimalnie z Melzerem, ktory to zameldowal sie w polfinale. A to nie jest tez pierwszy wystep Berankisa, poniewaz pamietam tez tutaj swietny mecz 3-setowy z Feliciano Loepzem. &quot;Zamerykanizowany&quot; Litwin gra ostatnio sporo challangerow z niezlymi wynikami. Nie wliczam tutaj ostatniej porazki z Dustovem w Kazaniu, bo to oczywiste, ze Litwin zabral zabawki w tym meczu i pojechal do Miami. Lajovic tez gra przyzwoicie, ale jakos nie moge sie oprzec wrazeniu, zeby postawic na Berankisa. Tutaj podobnie Berankis rezyduje i trenuje czesto na Florydzie, wiec na korty Key Biscane ma rzut kamieniem.

Krajinovic-Reister 1 @ 2.1

Tutaj troche niewiadoma, ale Reister najlepiej gra na cegle. Krajinovic moze jest Serbem ale trenuje na wlasnie na Florydzie w akademii Nicka Bolletieriego (czasem z Mario Ancicem). Pamietam tutaj jeden swietny mecz Krajinovica z Jamesem Blakem, zakonczony wygrana w 3-setach przez Jamesa, takze moze smialo Krajinovic zaistniec tutaj. Bez szalenstw, ale taki wynik mnie nie zdziwi.
 
galacticer07 25

galacticer07

Użytkownik
Moje progonozy, na szybko bo dopiero teraz moge być na forum, a pewne mecze się skończyły i zaraz kolejne zaczynają:

T.Bellucci - R.Bemelmans KRECZ
T.Bellucci @ 1.25

Jak dla mnie pewny mecz. Brazylijczyk gra ostatnimi czasy niezły tenis, szczególnie na hardzie. Gdy przegrywa to z zawodnikami z TOP50. Zawodników ze swojego poziomu pewnie pokonuje. Mam nadzieję, że ten zawodnik w końcu zrobi jakiś przeskok i będzie przebijał się co raz wyżej. Bemelmans to dla mnie słaby gracz. Przegrywa wiele meczów. Gdy uda mu się wygrać to naprawdę ze słabymi zawodnikami. Bellucci awansuje dalej

D.Thiem - R.Williams (7:6 6:1)
D.Thiem @ 1.36

Jak dla mnie Austriak to trochę odkrycie ostatnich tygodni. Świetny występ w IW. Wygrał m.in z Gillem Simonem, który mimo że nie jest u szczytu dyspozycji, ciągle jest solidnym tenisistą. Amerykanin kompletnie mnie nie przekonuje. Dostał ostatnio solidne baty od Istomina i wydaje mi się, że teraz może być podobnie, mimo że walczy u siebie. Gram Europejczyka ????

Myślę, że będą to trafne typy. Więcej uwagi i prognoz przedstawie przy okazji turnieju głównego

Każdy ✅ mobilizuje mnie do dalszej pracy ! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
berdshit 3,4K

berdshit

Użytkownik
Goffin- Struff 2,37 bet365
W tym meczu niewątpliwie dostrzegam value w stawianiu na Niemca. Ma on silny serwis, gra bardzo agresywnie i czesto wychodzi do siatki, z takimi zawodnikami zawsze gra się ciężko na twardych nawierzchniach. Rywalem Niemca bedzie Belg, który jest bardzo chimeryczny i nieprzewidywalny, potrafi zagrac świetne spotkanie by w następnym przegrac z niżej notowanym zawodnikiem. David jest bardzo dobrze ułożony technicznie i zaczyna powoli wracac do formy którą prezentowal przez czesc poprzedniego sezonu o czym swiadczy dobra postawa w Acapulco. Struff też ma dobra formę, choc jak na razie grywal na hali i osiagal duze sukcesy.
 
thecopro 157

thecopro

Użytkownik
Kuznetsov Alex - Johnson Steve
Dzisiaj wpadło mi w oko strarcie dwóch Amerykanów. Gdybym był bukmacherem kursy byłyby bardziej wyrównane. Johnson miał wyczerpujący tydzień w Irving. Trzeba jednak przyznać zaprezentował się tam świetnie, bo doszedł do finału - niestety gładko tam przegrał z Rosolem. Alex z kolei ciągle niedoceniany. Wczoraj dość łatwo uporał się z solidnym ostatnio Lorenzim. Trzeba przypomnieć, że rok temu grali ze sobą w Sarasocie i po wyrównanej walce to Alex wyszedł wtedy zwycięsko. Kieruję się tutaj głównie zawyżonym kursem na Kuznetsova - obaj mają podobne szanse na zwycięstwo.
Pinnacle:
Kuznetsov Alex - 2.50
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Estrella - Sock 2 1.38 8/10 bet365 ✅
Kończąca się runda kwali i jak dla mnie najpewniej wyglądające spotkanie, bo Estrella o ile jest solidnym grajkiem challengerowym i potrafi od czasu do czasu gdzieś jakieś wyniki zrobić w turniejach gorzej obstawionych to tutaj myślę, że będzie ciężka przeprawa dla Estrelli i Sock z racji swoich choćby ścian będzie dodatkowo zmobilizowany, a wiemy, że Jack lata temu określony jako wielki talent, nigdy nie wystrzelił tak na prawdę, ale go spokojnie tutaj stać, żeby przejść Estrella z jego możliwościami.

Kamke - Bedene 2 2.37 4/10 bet365 ✅
Cóż dużo powiedzieć, Aljaz dostał poważnego przeciwnika w kolejnej rundzie, chyba jednak lepszego od Odnesnika, ale to nie oznacza, że nie ma żadnych szans. Co prawda h2h 1:0 dla Kamke, ale czas w końcu na rewanż. Niemiec w Irving zagrał nie zły turniej, pokonał Istomina, no i po kreczach Hajke i Marchenko, więc nie do końca można ocenić jego obecną formę na ten moment. Bedene natomiast myślę, że zawalczy z Niemcem i zrobi wszystko, żeby przejść dalej, a mecz może znowu być bardziej na styku, więc byłbym ostrożny z faworyzowaniem Niemca, Bedene w dobrym dniu, może go tutaj nie źle pomścić, a umiejętnościowo nie ma aż takiej przepaści między nimi, by kurs różnił się tak bardzo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
oskarx 41

oskarx

Użytkownik
Na dziś ????
Andrey Golubev - Damir Dzumhur | 1 | @1.5 6:4 6:2 ✅✅✅
Krótko i na temat. Stawiano na Copila, wygrał Golubev gładko w dwusetówce. To udowadnia, że po lekiej kontuzji nie ma śladu. Nie wiem dlaczego wczoraj zachwycano się Kudlą, bo to przecinek i widziałem kilka jego meczów w 2014 i wiekszosc to dno. Dzumhur po prostu okazał się mniejszym przecinkiem i go ograł. Golubev już tak łatwo nie odpuści, kursy są tylko dlatego tak wysokie, bo Dzumhur ograł faworyta wcześniejszego spotkania, ale zakończy kwalifikacje szybciej niż mu się zdaje.
Jimmy Wang - Daniel Evans | 2 | @1.44 6:4 6:2 ???? // żałosny mecz w jego wykonaniu, co tylko przełamywał, od razu tracił. a końcówka drugiego seta to już jakiś żart, dwa razy 40:0 przy swoim podaniu.
Nie stawiałem wczoraj meczu ze Smyczkiem, z tego powodu, że wyniku tego spotkania nie dało się przewidzieć, ale jeśli Evans pokazał, że po ostatnich niepowodzeniach potrafi ograć Amerykanina w godzinę to zdecydowanie idę w stronę anglika. Wang w ostatnich dniach jedynie zasłynął z wyników w challengerze z kiepskimi graczami i to było w lutym ???? . Ostatnio same porażki. Ogólnie nie wierze żółtkowi, zero wyników ostatnio, tuła się po challengerach. Evans górą w tym spotkaniu, kursy już tylko spadają.
De Bakker - Evgeny Donskoy | 2 | @1.57 7:6 (4) 7:6 (5) Typowy mecz 50/50..
No i tutaj wszystko zależy od dyspozycji serwisowej. Donskoy bardzo ładnie pokazał się w Indian Wells i tylko stąd mój typ. Poradził sobie z Russellem, urwał set Andersonowi, więc radzi sobie z serwismenami. De Bakker to typowy drewniak z serwisem, który jak mu wchodzi to wygrywa swoje podania, jak nie, kaplica.
Typ opieram również na tym, że obejrzałem 90% meczów które były transmitowane z De Bakkerem. I jego grę oceniam na 2/10. Mecz z Kohlschreiberem ukazał jego możliwości, których nie ma. Mecz z Kossakowskim pokazał, że to parówa. Gładkie 2:0. Zwycięstwo nad Devvarmanem sami sobie skomentujcie, ponieważ uważam że ten arab powinien grać w domino, nie w tenis. Ta gra idealnie pasuje do jego psychiki, tak samo się rozpada, z kostki na kostkę, gem po gemie.
Donskoy 4life.

Ja te mecze połączyłem . A wy róbta co chceta :razz: Powodzenia ! Kurs : 3.4
 
aerobet 13

aerobet

Użytkownik
Wydarzenie: ATP - SINGIEL: Miami (USA) - Kwalifikacje, twarda
Mecz: Wang J - Evans D
Typ: 2
Kurs: 1.44
Stawka: 5/10
Godzina rozp. 15:00

Wydarzenie: ATP - SINGIEL: Miami (USA) - Kwalifikacje, twarda
Mecz: Golubev - Dzumhur
Typ: 1
Kurs: 1.50
Stawka: 3/10
Godzina rozp. 15:00
Na godzine 15:00 postanowilem postawic na te same mecze, ktore kolega powyzej, zgadzam sie z nim w 100 procentach, Golubev pokazal klase ogrywajac bardzo dobrego zadownika Copila wiec z Dzumhurem powinien sobie gladko poradzic natomiast Evans juz od Zagrzebia pokazuje ze ma swietna forme ogrywajac m.on.Kolbe i Berrera.
Proponuje zagrac dwa osobne typy ale duzymi stawkami.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Wang - Evans 2 1.50 10/10 Betclic
Kolejne spotkanie o którym kolega wyżej wspomniał, a które ja pograłem sam osobiście, bo uważam, że Evans ciągle robi małe kroki do przodu i na ostatnich miesiącach poszedł bardzo do przodu. Myślę, że z racji całkiem poważnej rangi tego turnieju te kwale potraktuje poważnie, a i jest szansa na zdobycie kilku punktów do rankingu jak i może zrobienia jakiegoś fajnego wyniku. Wang groźny, ale na swoich teranach, a nie sądzę, by z niewygodnym i walecznym, ofensywnym Danielem miał tutaj za dużo do powiedzenia w kluczowych momentach może po prostu zabraknąć czucia Azjacie, a wtedy Evans lubi wykorzystywać słabsze momenty przeciwników. Dla mnie faworytem znacznym jest Brytyjczyk.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Takie luźne spostrzeżenie z mojej strony, uważałbym z graniem na Golubeva, jego ulubioną nawierzchnią jest HALA a nie outdoor hard, ogranie zawsze groznego Kudli przez Dzumhura wcale mnie nie zdziwiło, nawierzchnia bliźniaczo podobna do tej z Australian Open a wiemy jak Damir tam zagrał,Golubev lepszy technicznie w wymianach powinien dominować Bośniak i myślę że jest w stanie ograć Kazacha, z pewnością należy lekko spróbować w jego stronę
Dzumhur 2,50 Bet365
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
De Bakker - Evgeny Donskoy | 2 | @1.57

No i tutaj wszystko zależy od dyspozycji serwisowej. Donskoy bardzo ładnie pokazał się w Indian Wells i tylko stąd mój typ. Poradził sobie z Russellem, urwał set Andersonowi, więc radzi sobie z serwismenami. De Bakker to typowy drewniak z serwisem, który jak mu wchodzi to wygrywa swoje podania, jak nie, kaplica.
Typ opieram również na tym, że obejrzałem 90% meczów które były transmitowane z De Bakkerem. I jego grę oceniam na 2/10. Mecz z Kohlschreiberem ukazał jego możliwości, których nie ma. Mecz z Kossakowskim pokazał, że to parówa. Gładkie 2:0. Zwycięstwo nad Devvarmanem sami sobie skomentujcie, ponieważ uważam że ten arab powinien grać w domino, nie w tenis. Ta gra idealnie pasuje do jego psychiki, tak samo się rozpada, z kostki na kostkę, gem po gemie.
Donskoy 4life.

Thiemo De Bakker vs Evgeny Donskoy dla Mecz. WYNIK 76 76 ✅
KURS: 2.50
Bet365


Na wstępie to czy na prawdę uważasz, że Donskoy się bardzo ładnie pokazał w IW ? Przecież przegrał w kwalach i jako LL wszedł do R2 od razu pokonując słabego Russela... O tym że w kwalach przegrał z serwismanem Grothem to już nie wspomnisz, więc nie wiem czy tak do końca dobrze sobie radzi z serwismanami ????

Tak na prawdę to ten mecz może pójść w każdą stronę, ale na pewno nie grałbym Donskoya po takim kursie z równie nieobliczalnym De Bakkerem, który rok temu przebrnął tutaj przez kwale i grał w turnieju głównym. Masówka idzie na Donskoya a to się zwykle źle kończy. Wczoraj Thiemo stosunkowo gładko pokonał Devvarmana, który się ostatnio trochę pogubił, no ale jednak nie można tego zawodnika lekceważyć. W tym roku Evgeny głównie gra w Chellengerach, więc nie miał w zasadzie kto go sprawdzić. Dziś w końcu będzie miał możliwość zagrać z zawodnikiem, który jak gra na swoim poziomie to bywa bardzo niewygodnym rywalem (ostatnio w Rotterdamie urwał seta Gasquetowi więc ... to coś znaczy) i potrafi zagrać na równi z zawodnikami z TOP20. Donskoy moim zdaniem jeszcze do tego nie dorósł - bywa jeszcze bardzo nierówny i chimeryczny.

Mecz oceniam na 50/50 zatem kurs na De Bakkera trochę przesadzony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
oskarx 41

oskarx

Użytkownik
Russell nie jest taki slaby jak na swoj wiek. Andersonowi ostatnio urwać seta tez nie jest prosto . Moze i przegral z Grothem, ale przynajmniej pozniej powalczyl z tym Kevinem, a nie jak De Bakker ktory pdostaje po piździe od Kossakowskiego -_-. Devvarman ostatnio to zaden przeciwnik. A to, że masowka na Donskoya raczej nie wplywa na przebieg gry, nie uwazasz ? ???? . Jedyne z czym sie zgodze to ze jest to mecz 50/50 ale moim zdaniem w strone Donskoya. Powodzenia ! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom