>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Metz, Sofia (05.11.2023 - 11.11.2023)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
logo-moselle-open-Cinza.png

Miejsce: Metz, Francja
Data rozgrywania: 05.11.2023 - 11.11.2023
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €630,705
Oficjalna strona turnieju: https://www.moselle-open.com/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/metz
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2022:
L. Sonego
Zwycięzcy debla 2022: H. Nys / J. Zieliński


rLPVxcjw_400x400.jpg

Miejsce: Sofia, Bułgaria
Data rozgrywania: 06.11.2023 - 11.11.2023
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €630,705
Oficjalna strona turnieju: https://sofiaopen.bg/?lang=en
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/sofia
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2022:
M. Huesler
Zwycięzcy debla 2022: R. Matos / D. Vega Hernandez



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
versa 397,5K

versa

Typer
Szewczenko - Bourgue
Dokładny wynik 2:0
Fortuna @2.18

7 lat młodszy zawodnik - Szewczenko jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i nie podlega to żadnej wątpliwości. Borgue mimo iż ma 29 lat raczej nie jest znanym sportowcem, prezentuje przeciętny tenis co odzwierciedla w jego przypadku ranking (279) i przeciwnicy, jacy potrafią go pokonywać i ciężko nie stwierdzić, że na takiego zadziora jak Szewczenko już dawno nie wpadł, a ten przecież radzi sobie bardzo dobrze, mimo że zajmuje dopiero 63 lokatę w rankingu ATP jest dosyć znanym teninistom, który nie raz udowadniał, że jest dobry, w ostatnim czasie pokonywał chociażby: van de Zanschulpa, Wawrinke, Fritza czy Fogniniego, także dosyć znane marki w świecie męskiego tenisa, uważam, że Bourgue, który rozegrał już w tym turnieju dwie trzysetowki nie będzie miał zbyt dużo argumentów w starciu z Szewczenko i nie ugra nawet jednego seta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1032
Tenis by Dawid 869,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Sofia
Bolelli/Middelkoop vs. Donski/Lazarov

Nowy tydzień i przed nami dwa małe turnieje w Sofii i Metz. Na start wybrałem spotkanie debla w Bułgarii, które może nie zapowiada się bardzo ciekawie, ale dostrzegam małe value w gospodarzach, którzy w tej hali zagrali już parę dobrych spotkań zarówno w deblu jak i singlu. Dla nich jest to praktycznie jedyna szansa w roku, poza Davis Cup, by pokazać się szerszej publiczności. Przed rokiem udało im się to, ponieważ w I rundzie sprawili niespodziankę ogrywając doświadczoną parę Qureshi/Martin, a w II powalczyli z parą Bolelli/Fognini. Do tego w singlu parę niezłych spotkań, szczególnie Lazarova, który potrafił w świetnym stylu ograć Leheckę i urwać seta Musettiemu. Jeśli dyspozycja dnia dopisze to mogą znów nawiązać walkę. Oczywiście rywali mają bardzo trudnych, bo obaj są nieporównywalnie bardziej doświadczeni, ale na pewno niezgrani, ponieważ parę utworzyli tylko raz i to dość dawno. Tutaj połączyli siły raczej jednorazowo i nie wiadomo czego się po nich spodziewać, choć wątpię, by przegrali, lecz ten kurs jest niegrywalny. Bułgarów jak najbardziej stać na powalczenie chociaż w jednym secie i pokrycie overu gemowego. Grają ze sobą już parę ładnych lat i wręcz wypada pokazać się z niezłej strony przed własną publicznością, w hali, którą znają bardzo dobrze. Porażka z niską liczbą gemów na pewno będzie dla nich zawodem, z kim by nie grali. Kursy delikatnie spadają.

👉 powyżej 18,5 gemów @1,68 (betclic) ✅

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1189
B 47,4K

benzik94

Użytkownik
ATP Metz

Giron - Sonego
Typ : Giron
Kurs : 2.10
Bukmacher: superbet

Przed nami Moselle Open, czyli cwiartka we francuzkim Metz. Na korcie centralnym zagrają Amerykanin Giron z Włochem Sonego. Gdybym wystawiał tu kursy bazując na aktualnej dyspozycji to dałbym sporo niżej w kierunku Girona, dlatego czemu nie spróbować. Amerykanin ma za sobą świetny turniej w ATP 500 Tokio, gdzie doszedł do półfinału i na noże rywalizował jak równy z równym z Sheltonem. Tam przegrał nieznacznie 2:1 po 2 tie breakach, a wcześniej odprawił Ruuda i Felixa Augera Aliassime. Przechodząc przez kwali ograł dwóch reprezentantów gospodarzy, a w 1 rundzie Nishioke wiec drabinka bardzo trudna. W warunkach halowych przegrał 2 mecze z Humbertem i pokonał Lajovica i Koepfera. To wszystko daje nam obraz naprawdę dobrej formy Jankesa. Sonego jest ostatnimi czasy mocno przeciętny. Miałem przyjemnośc oglądać jego mecz z Kotowem w Sztokholmie i tam Wloch zepsuł sporo prostych pilek i nie wygladal zbyt pewnie w wymianach, mocno niedokładny, wydawał się jakiś ciężki? Było to 2 tygodnie temu, może to dyspozycja dnia, ale Włoch musiałby dużo poprawić w grze chcąc przejść dziś 1 rundę.
Należy pamiętać, że Sonego broni tu tytułu, to na pewno sprawia że te kursy rozkładają się w ten a nie inny sposób, rok temu ogral tu w finale Bublika ale Giron mniej więcej w tym samym czasie był w finale turnieju w San Diego. Akurat w tym przypadku zwracałbym uwagę na dyspozycję, obaj mają średni sezon ale Amerykanin ostatnio spisuje się po prostu znacznie pewniej na kortach.

Szewczenko - Bourgue
Typ : Szewczenko
Kurs : 1,42
Bukmacher: superbet

Tutaj raczej krótko, Francuz to półka niżej od Rosjanina, a Szewczenko ostatnio ma na rozkładzie Wawrinke czy Fritza na hali w Bazylei. W tym czasie Bourge dostawał baty we Włoskim czelku od Maksa Kasnikowskiego. Nie chce tu ryzykować handicapów, bo Szewczenko potrafi się delikatnie mówiąc zdekoncentrowac, momentami. Summa Summarum ciężko się spodziewać, żeby nie wyszedł z tego meczu zwyciezko.
 
Ostatnia edycja:
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Spotkanie: Szewczenko - Bourgue
Typ: Bourgue over 2.5 podwójnych błędów
Kurs: 1.64
Bukmacher: superbet

Bukmacherzy i typerzy są zgodni, głównym faworytem do wygrania spotkania jest Szewczenko. Ja jednak idę w stronę podwójnych błędów Francuza. Bourgue jest z pewnością gorszym zawodnikiem od Rosjanina, lecz szukamy tu okazji w jego serwisie, na którym w głównej mierze polega jego gra. Mierzący 1.88 Bourgue posiada imponujący serwis ze względu na swoje warunki fizyczne, notorycznie serwuje około 15asów na mecz. Jeżeli Francuz chce powalczyć w tym meczu, musi więcej ryzykować, z tego powodu liczymy tu na podwójne błędy. W ostatnich 5 spotkaniach notował następująco 1,3,10,4,4 błędy serwisowe, więc linia pokryta była 4 krotnie. Z pewnością atutem w naszym typie będzie pozycja underdoga, gdzie mierząc się z lepszym rywalem trzeba ryzykować i trzymać swój serwis, do tego jeśli dojdą przełamania dochodzi aspekt psychiczny, większą nerwówka, więcej błędów :)
 
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Hemery - Lestienne

Hemery powyżej 7,5 asów @1,75 superbet

Spotkanie dwóch Francuzów w pierwszej rundzie turnieju w Metz. Faworytem jest Lestienne, ale nie skreślam tutaj Hemerego. Idę tutaj w asy Hemerego. Linia jak na niego jest naprawdę niska. W kwalifikacjach do tego turnieju zainkasował 12 asów z Valkuszem i 13 asów z Geertsem. Oba te spotkania kończyły się w dwóch setach. Lestienne nie jest jakimś kotem na returnie i Hemery powinien trochę tutaj asów zaserwować. Dla porównania na innych bukmacherach linia na jego asy wynosi 10,5.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Stan Wawrinka v Bernabe Zapata Miralles

Zapatta Miralles kurs 5.00 Betfair
Hiszpan to ziemniak stąd te kursy ale mnie się bardzo podobał mecz w Hamburgu na cleyu z Rublovem choć przegrany to w Tajbreku decidera i były match pointy dla Zapaty.Ostatnie kilka tygodni na hardzie wygląda już tragicznie ale są pewne przebłyski , tajbrek z Sheltonem przed US open kolejny z Nakashimą.Z druiej strony mistrz Wawrinka , coraz starszy ostatnio nawet tylko pierwsza runda w Genevie choć po dobrym meczu ale przegrał z młodym Schevvhenką do tego porażka z Lajovicem.
Ostatnio obaj miewali trochę pecha .Jednemu się dziś posczęsci .Kurs na Hiszpan kuszący i się skusiłem.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Kolego przytaczasz dojście do TB z kimś wyżej w rankingu jako sukces i odnosisz się generalnie do odległych spotkań a nie wspominasz nic na temat ostatnich wyczynów Hiszpana - dwa mecze w październiku i oba skreczowane na początku drugich setów po dostaniu lania w pierwszym.

Na Stana kurs za niski żeby grać, ale nie widzę sensu polecać tego betu gdzie nie wiadomo co tam ze zdrowiem wyjdzie, bo formy to na pewno nie ma. Nie wiem jak w betfair ale mam nadzieję, że chociaż w przypadku kreczu masz tam zwrot.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Bautista vs kecmanovic 2 2.00
No kurs troche przesadzony. Bautista totalnie bez formy , po wimbledonie zdazyl mu sie na hardzie jeden dobry mecz - z lehecka bez formy. Wyniki kecma też szalu nie robia ale mial udany turniej w szwecji gdzie ogral rune i ymera i odpadl z finalista kotowem. Pozniej mial dwa turnieje gdzie odpadl w 1 rundzie ale po ciężkich walkach z rune i w będącym w formie etcheverym. Na pewno zostawil za sobą lepsze wrazenie niz bautista. Ktoś moze powiedzieć ze h2h zdecydowanie dla Bautisty... Tylko ze bywały okresy gdzie bautista byl serio dobrym tenisista , sufit ma na pewno wyzej niz kecma ale to nie ta dyspozycja
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Tyle,ze Kecmanovic w karierze 24-25 indoors.Biorąc pod uwagę formę to Kecmanovic,ale te kursy dziwne.Bukmacherzy czasem wiedza więcej.Nie zagrałbym Serba,który nie raz pokazywał tez,ze ma czajnik
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Shelbayh-Sonego (-2,5 gema) 2 @1.55

Sonego powinien ogarnac. W ubieglym sezonie wygral turnej w Metzu, w tej edycji musila glebok poszukac by wygrac z Gironem i byl t bardzo emocjonujacy mecz, wiec szkoda byloby przepasc z tak malo ogranym w tourze graczem, ktory na ten moment wygral tam tylko jeden mecz.

Shelbayh oczyiwscie jest bardzo mlodym zawodnikiem. Toche zaskakujaca jest to reprezentant Jordanii, bo w takich krajach jak Katar, Emiraty i te czesci swiata to prozno szukac jakis wielkich nazwisk. Pamietam, ze trafilem gdzies artykul, ze Shelbayh pochodzi z rodziny krolewskiej i faktycznie to prawda. Niemniej jednak jest w duym stopniu wychowaniem AKademii Nadala, wiec na pewno uksztalowany tenisowo jest. Jordanyczk niedawno wygral swoj pierwszy tytul challngerowy w Charlston, ale jednak poki co te 19 lat, jedna wygrana w glownym tourze na ta chwile przy takim gracuz jak Sonego wyglada blado. Sonego w Paryzu odpadl w kwalifikajach od razu w 1 meczu po duzym boju z Thiemem, ktory jakis tam przywoity poziom obecnie ma. Takie mecze na papierze to Sonego powinien wygrywac i licze, ze pooprze ta teze na korcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +146
Tenis by Dawid 869,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Metz
Herbert/Fognini vs. Nys/Zieliński

Spotkanie II rundy turnieju zamykającego sezon dla obu par, gdyż Nys/Zieliński niestety nie załapali się na finały sezonu, choć wiele nie brakowało i w pewnym momencie byli ich bardzo bliscy. Kursy nieco urosły na nich, co mnie jakoś mocno nie dziwi, bo zarówno Herbert jak i Fognini mają duże doświadczenie w deblu, z naciskiem na Francuza, który święcił w tej dyscyplinie najwyższe laury. Włoch oczywiście też trochę wygrał, ale gra podwójna jest dla niego tylko dodatkiem i formą treningu. Obaj zagrają ze sobą pierwszy raz i to na pewno spory minus. Z kolei Janek i Hugo to para już doświadczona i zgrana. Oczywiście ich forma faluje, ale to cały czas wysoka jakość i według mnie powinni ten mecz wygrać, biorąc pod uwagę niepewną dyspozycję Fogniniego, bo akurat u Herberta ona wyraźnie urosła, po fatalnej pierwszej części sezonu. Ogólnie dla obu ten rok jest bardzo słaby. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że Zieliński wygrał ostatnie dwie edycje tego turnieju, a ostatnio razem z Nysem, więc dla nich to nie jest byle jaki turniej i wygrywając go kolejny raz niewątpliwie staną się legendami tych zawodów. Liczę na pełne zaangażowanie i mocny akcent na zakończenie ich najlepszego roku w karierze. Mecz raczej zapowiada się na dość bliski i kluczowa będzie postawa Fogniniego, który w ważnym momencie może zainkasować podwójny błąd.

👉 Nys/Zieliński wygrają @1,62 (forBET) 🔄 ZWROT

Typy bez analizy:
👉 van Assche wygra seta @1,44 (vs. Wawrinka) forBET ✅
👉 Purcell/Smith wygrają @1,44 (vs. Hijikata/Harris) forBET ✅

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
versa 397,5K

versa

Typer
Szewczenko - Herbert
Szewczenko wygra
Fortuna @1.57

Znów pójdę w stronę młodego Szewczenki, czułem, że wygra z Chaczanowem, lecz jednak bałem sie tej propozycji.
Dla mnie faworytem w stosunku 70:30 jest w tym spotkaniu Szewczenko, który idzie jak burza i jeśli się nie zmarnuje, to w przyszłości będzie z niego Pan Tenisista, tak jak wspomniałem do swojej "gablotki" wrzucił wygraną w poprzedniej rundzie z Chaczanowem, a poprzednie spotkania to wygrane np z: Fritz, Wawrinka, Fognini, a Herbert? Herbert dziesięć lat starszy, choć nie wygląda tak imponująco w meczach jakie rozgrywa i z jakim potencjałem mierzy się w tych spotkaniach, rywale nie z najwyższej półki lecz tej mocno średniej, przeciwieństwo Szewczenki.
Jedyny minus to fakt, że Herbert jest gospodarzem, a takto czysto jakościowo wszystko przemawia za Szewczenko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +985
Tenis by Dawid 869,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Metz
Fognini vs. Humbert

Spotkanie półfinałowe turnieju we francuskim Metz, który rozgrywany jest rzecz jasna w hali, na nawierzchni twardej. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest reprezentant gospodarzy i nie zamierzam z tym dyskutować, choć spodziewałem się nieco bliższych kursów, bo jeśli Fognini wygrywa seryjnie spotkania to znaczy, że coś się dzieje. Ostatni mecz przeszedł najśmielsze oczekiwania chyba nawet Fabia, ponieważ wręcz rozgromił swojego rodaka Sonego, którego notowania stały wiele wyżej. Foga oczywiście stać na wygrywanie spotkań z wielkimi graczami, ale umówmy się - ten sezon ma najgorszy od wielu lat i trochę w niego zwątpiłem, gdyż jeździł po turniejach i w zdecydowanej większości nie zaistniał, a wiele meczów było bez historii. Na złą dyspozycję na pewno miały wpływ mniejsze i większe kontuzje, ale też kwestie mentalne, bo wyglądał jakby tenis nie był u niego na pierwszym miejscu. Na zakończenie sezonu postanowił jednak zapaść w pamięć kibiców i ograł poza wspomnianym Sonego, Bublika oraz Seybotha Wilda. O finał zagra z bardzo dobrze dysponowanym gospodarzem, który od kilku tygodni gra na bardzo wysokim poziomie. Duża regularność, technika, lewa ręka i generowane ciasne kąty - będzie to bardzo duże wyzwanie dla Włocha, szczególnie, że raczej pod żadnym względem nie zbuduje sobie wyraźnej przewagi. Będzie musiał liczyć na nieco gorszą dyspozycję Humberta, który męczył się co prawda z Thiemem, ale to żaden wstyd. Łatwo ograł swojego rodaka Mayota, lecz to był dla niego bardziej trening niż mecz o stawkę. Fognini musi liczyć, że będzie lepszy w wymianach i to będzie klucz. W mojej opinii nie warto tu grać ani na gospodarza ze względu na kurs, który jest za niski, a dodając do tego nieprzewidywalność Włocha, to tym bardziej lepiej odpuścić. Z kolei w stronę underdoga też nie zagram, bo zwyczajnie mu nie ufam i według mnie najlepiej poszukać okazji w specjałach. Przejrzałem ofertę i wpadł mi w oko zakład na co najmniej dwa przełamania w I secie, a biorąc pod uwagę fakt, że obaj bazują na wymianach, a serwis nie jest ich głównym atutem, to co najmniej jedno przełamanie dla każdego z graczy lub dwa na korzyść faworyta jest jak najbardziej realne. Wymiany będą zdecydowanie bardziej ważniejsze niż serwis i trochę zdziwi mnie jak będą solidnie trzymać serwis. Jedno przełamanie to dla mnie pewnik, a dwa też wyglądają bardzo realnie.

👉 powyżej 1,5 przełamań w I secie @1,53 (forBET) ✅

Typ bez analizy:
👉 Struff +4,5 gemów (ha) @1,42 (vs. Draper) forBET ❌ (zabrakło gema)

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +985
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Fognini-Humbert ponizej 22,5 gema @1.7

Fognini juz jest na ostatniej prostej w swojej karierze. Wloch podczas tegorocznego FO powiedzial, ze to jego ostatni lub przedostatni FO, wiec przyszly sezon bedzie ostatnim w karierze Wlocha. Po Fogninim widac juz oznaki czasu, po samych rysach twarzy i zakolach, gdy sciaga opaske widac, ze Wloch sie duzo postarzal. Ten sezon bardzo slaby. O dziwo orgaznizatorzy wyczarowali mu tu dzika karte w Metzu za nazwisko i Wloch nie zawiodl, bo wygral trzy mecze, ale uwazam ze tu bedzie juz zbyt wysoka przeszkoda. Ten wczorajszy mecz wygrany przez Fogniniego z Sonego 6-1 6-2 sugeruje, ze mecz nie byl do konca na powaznie, zbyt duzo to wynik. Samego spotkania nie mialem okazji zobaczyc, ale cos mi sie wydaje, ze Sonego sie nie zabijal za ten mecz i zrobil troche uklon w stron Wlocha, ktory w tym roku gra fatalnie.

Humbert wystrzelil z forma w cyklu turniejow US Series, bardzo dobry wystep w Paryzu mial i byl bliki pokonania Zverea tam. Poza tym, nie moze umknac uwadze fakt, e Humbert to zaowdnik wlazsnie z Metz. Do tej pory te jego turnieje w Metz jednak nie zachwycily. Niemniej jednak obecnie Humbert w formie jest i ma szanse wygrac turniej w miesice w ktorym sie urodzil, takze on nie odpusci. Koty sa bardzo wolne, co akurat jest plusem dla Fogniniego, ale nie wydaje mi sie, by mial ograc tak dobrze dysponowanego Francuza w ostatnich trzech miesiacach. Humbertowi a dobra forma moze przelozyc sie na wygrany turniej, bo jezeli pokazuje ja w duzo wazniejszych turniejach, to moze sie to skonczyc koncowym sukcesem w turnieju mniejszym.
Fognini zacznie z werwa, ale na przestrzeni meczu Francuz znajdzie swoja sznase, Humbert tez na podaniu jest zdecydowanie silniejszy, wiec o punkty bedzie mu latwiej. Na moj gust to wydaje mi sie, ze Humbert i ponizej 22, 5 gema.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +360
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Alexander Shevchenko v Pierre-Hugues Herbert
Herbert kurs 2.80 superbet
Herbert i over 19.5 gema kurs 3.10 williamhill
Shevchenko tuatj sporym faworytem i chyba słusznie biorąc pod uwagę ostatni występ w Bazylei gdzie przeszedł kwalifikacje pokonując w pierwszej rundzie Fogniniego i dwie rundy turnieju głownego gdzie odprawił Wawrinkę i Fritza a zatrzymał się na finaliście Aguerze Aliassime któremu urwał seta i przegrał dopiero po tajbreku Decidera .I w tym meczu przegrał dwa tajbreki do 2 i do 1 .WIęc zdecydowanie przegrał.
Mnie się podobł wczorajszy mecz Herberta z Van Ashe gdzie francuz końcówkę zagrał jak profesor , ograł młodszego kolegę w decydujących momętach pod siatką .Do tego wygląda na to że jest zdrowy.Wydaje mi się że publika w Metz też trochę może pomóc.
Dzisiaj przed Herbertem zadanie podobnej trudności co Van Ashe , Wydaje mi się że bendą szanse na złapanie lepszego kursu na livie .
Fognini , Herbert , Struff weterani o sobie w tym tygodniu przypomnieli.
 
Ostatnia edycja:
E 3,9K

embapepe

Użytkownik
Proponuje pograć na over asów Struffa 8.5 jest 1.79 w dwu setówkach przekraczał bodajże tą linie mecz lada moment
10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +328
versa 397,5K

versa

Typer
Szewczenko - Humbert
Szewczenko wygra przynajmniej seta
Fortuna @1.77

A więc doszliśmy do finału turnieju we francuskim Metz, a w nim mój zawodnik na którego dwukrotnie już stawiałem (posty wyżej) - 22 letni Szewczenko - kolejny raz idę za ciosem i pokuszę się o bet w jego stronę.
Sądzę, że Humbert będzie bardziej wymagającym przeciwnikiem niż chociażby Chaczanow ale myślę, że Szewczenko jest w stanie wygrać jednego seta, bądź nawet cały mecz.
Spisuje się rewelacyjnie, widać u niego formę zwyżkową, bardzo rzadko w ostatnim czasie przegrywa do zera, na 20 takich spotkań może z 2 razy się zdarzyło.
Humbert cmto dobry zawodnik, choć w tym finale będzie gospodarzem nie sądzę, by wygrał go zdecydowanie 2:0 w setach, jeśli już to conajmniej po trzysetowce, nie z takimi przeciwnikami Szewczenko ugrywal sety.
 
Ostatnia edycja:
R 632,5K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Sofia
Godzina: 14:00
Spotkanie: Draper - Mannarino
Typ: powyżej 27,5 gemów 3 sety i tie-break
Kurs: 3,20
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Finał turnieju w Sofii to pierwszy finał w karierze dla 21-letniego Brytyjczyka Jacka Drapera.
Naprzeciwko stanie doświadczony Francuz 35-letni Mannarino. Patrząc na kursy na win Drapeera to trochę dziwi takie faworyzowanie młodego gracza z Wysp. Wydaje mi się,że stawka meczu może go trochę sparaliżować i nie będzie tak łatwo jak w poprzednich rundach, gdzie nie przegrał nawet seta. Liczę, że Francuz postawi się i wygra przynajmniej 1 set, a patrząc na poprzednie mecze Mannarini to chociaż jeden set skończy się na stuku tie-breakiem lub 7:5. Jak będą trzy sety to 15-16 gemów w dwóch pozostałych setach będzie do osiągnięcia. Kurs wysoki, ale warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +677
Tenis by Dawid 869,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Metz
Humbert vs. Shevchenko

Ostatni finał sezonu regularnego, który zapowiada się bardzo ciekawie i zdecydowanym faworytem jest reprezentant gospodarzy. Rosjanin z kolei jest rewelacją tego turnieju, choć od początku sezonu pokazywał już sporo jakości. Jego forma to jednak cały czas sinusoida i określam go jako zawodnika, który potrafi wygrać z kimś z szerokiego topu, a przegrać z przeciętniakiem rodem z challengerów. To dopiero jego pierwszy sezon na tym poziomie, ale jakże dobry i ten debiutancki finał jest niewątpliwie dla niego dużą nagrodą. Rola underdoga powinna mu dziś pomóc, ale pamiętajmy, że finały to trochę inne obciążenie mentalne, a przeciwko sobie będzie mieć nie tylko zdolnego i będącego w wysokiej formie Humberta, ale też trybuny. Ugo już trzy razy triumfował na tym poziomie, więc dla niego to nic nowego. Na pewno kwestie mentalne będą tutaj kluczowe, bo forma sportowa u obu jest wysoka. Minusem jest na pewno fakt, że obaj w poprzednich meczach nie za bardzo tracili serwisy i jestem w stanie zrozumieć ten kurs. Z drugiej strony obaj więcej znaczą na returnie niż na podaniu, więc cierpliwość będzie bardzo ważna. Nie widzę tutaj seta bez przełamań, więc dwa wyglądają dość realnie. Gdyby nie wysoki kurs raczej bym nie ruszył, a tak myślę, że warto spróbować. Nie jest to nic pewnego, bo jednak przełamania niosą ze sobą trochę loterii. Zazwyczaj okazje są, ale decyduje na koniec skuteczność czyli chłodna głowa przy break-pointach.

👉 powyżej 1,5 przełamań w I secie @2,0 (forBET) ❌

Dziś o 20.00 analiza na żywo Nitto ATP Finals TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +131
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom