>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Metz, Sankt Petersburg - 19.09-25.09.2016

Status
Zamknięty.
uskok 90

uskok

Użytkownik
Pouille wygra seta 1.55 STS
Wczoraj bardzo dobry mecz z benneteau , zresztą benek tez dobrze grał i mecz mógł się podobać.jednak od poczatku zmierzało to w stronę pouille i nawet strata seta nie zmienia obrazu meczu.taktycznie posyłał mu piłki na bh gdzie benek mógł tylko ewentualnie przebić i następowała egzekucja z forhendu.serwis tez dobrze, kondycyjnie bez problemu, poza przegranym ost gemem w drugim secie tylko raz bronił bp.trzeci set to juz dominacja i brak jakich kolwiek marzeń dla benneteau.niestety nie widziałem meczu gofin-mahut, ale sadze ze set dla pouille jest do ugrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
S 136

szaronik

Użytkownik
Wawrinka - Bautista
Wawrinka 2-0
1.98 1xbet
W tym meczu idę w stronę Staa Wawrinke. Stan jedzie do Rosji zaraz po wygranym wileko szlemowym turnieju w USA. Patrząc na Wawrinkę on w podobnej rangi turniejach oddaje sety, mecze ale tutaj jest inaczej Trociki swoja taktyka chciał wyprowadzić z równowagi Szwajcara i prawie to mu się udało z tego i dobrego serwisu Serba wynikały szybkie gemy Troickiego. Stanowi podoba się kort w Rosji ponieważ piłka wysoko podskakuje i może grać szerokie piłki po lini. Hiszpan gra jak zawszę, w niczym sie nie wyróżnia ale we wszystkim jest solidny. Z Sous&#39;a oddał pierwszy set przez swoje głupie błędy. Chłopaki nigdy ze sobą nie grali ale w tym meczu liczę na pokazanie przez Wawrinkę swojego normalnego tenisa to wtedy Bautista nie będzie miał szans nawet na ugranie jednego seta.
Pozostałe mecze widzę tak:
Poullie - Goffin 1 /2-1
Thiem - Simon 1/ 2-0
Berdych - Zverev powyżej 2,5 seta
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Pouille-Goffin 2 @1.5
Zgodze sie, ze Pouille zagrali z Benneteau bardzo fajny mecz. Ogolnie Pouille jest w tym sezonie sensacyjny i wdarl sie do czolowki swiatowej. Nie ma w tym krzty przypadku, znakomite ostatnie dwa szlemy w wykonaniu mlodego Francuza, co zwieczyl m.in. pokonaniem Tomica na Wimbledonie, Nadala czy Bautisty na kortach Flushing Meadows w Nowym Jorku. Goffin jednak tez wczoraj znakomity mecz zagral z Mahutem i Belg jest jednak moim faworytem tego spotkania. Belg jest po prostu mega dobry w grze z glebi kortu, a technika i umiejetnosci zmiany kierunku uderzenia to scisla swiatowa czolowka i przypomina to Djokovica. Probowalbym oczywiscie w kombinacji, zeby powiekszyc kurs, poniewaz mozemy byc swiadkami ciekawego meczu, ale wydaje mi sie ze to jednak Goffin po raz drugi stanie przed szansa zagrania o wygranie turnieju w Metz jak dwa sezony temu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Wawrinka S. - Bautista-Agut R.
???? Pouille L. - Goffin D.
Wawrinka S., Pouille L. +1,5 seta ::: 2,27 ::: 0,5/3 Pinek ✅
Pierwsze starcie Wawrinki z Bautistą-Agutem, więc może być ciekawe, aż dziw bierze, że zagrają ze sobą po raz pierwszy. Jednak co tu dużo pisać, Wawrinka to jest monster który może pokonać każdego, jak i z każdym przegrać. Szwajcar doszedł już do takiej fazy turnieju, że nie ma co się oszczędzać, powinien wziąć cały Petersburg. Hiszpan w mojej opinii jest daleki od formy z 1 połowy roku gdzie wygrał bodajże nawet 2 tytuły ATP.
H2H 2:0 z 2016 roku, dwa razy padły po 3 sety. Teraz czas na 3 starcie i tym razem w Metz, czyli we Francji, gdzie publika powinna dopingować swoją &quot;sensację&quot;. Pokonanie Benneteau na pewno robi wrażenie. Lucas wydaje mi się, że to też jest taki zawodnik który rozkręca się podczas turnieju. Kto wie, a może zdobędzie tutaj swój 1 tytuł w karierze, ale na razie to musi pokonać Goffina. Belg jak już wcześniej pisałem, po Wimbledonie niczym mi nie zaimponował, wyniki średnie, traci sety, nic szczególnego nie pokazuje. Magiczne &quot;walju&quot; w mojej opinii jest w typie na Pouille. 18 ranking vs. 14, 22 lata vs. 25.
Wynik I: 7:6(8) 6:2
Wynik II: 7:6(6) 6:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
rooni 135

rooni

Forum VIP
oglądał ktoś dzisiaj Pouille ? Ja osobiście nie miałem czasu. Chodzi mi o kontekst jutrzejszego finału ja oglądałem mecz z Herbertem, większą połowe z Benneteau, i dzisiaj półfinał Thiema. To co grał Austriak do stanu 4/6 4/5 to była trzoda. Dużo błędów, dużo niepotrzebnych pójść do siatki, złe określenie sytuacji, w drugim secie niski procent pierwszego serwisu który był mu potrzebny, męczył wszystko. Nie ujmując Simonowi grał walecznie ale na mnie szału nie zrobił przez ten okres po prostu Thiem dużo psuł a Francuz był bardziej regularny. Ale od tego stanu co napisałem wyżej Thiem zagrał koncertowo. Wszystko zaczeło wychodzić. Beckhendy chodziły po samych narożnikach liniach itd. Volley zaczął funkcjonować oraz podanie się poprawiło. Simon walczył walczył no ale nie był w stanie go pokonać w takiej grze jaką zaczoł później prezentować Dominic. Pytam się ponieważ kursów jeszcze nie ma, podejrzewam że będą wystawione z małym wskazaniem na Thiema lub po równo. . Jakie są wasze opinie ?
 
S 136

szaronik

Użytkownik
Poulie - Thiem
Poulie
2.62 bet365
Dzisiaj bedzie krótko ponieważ pisze z telefonu. Ide w stronę Francuza, chłopak ostatnie miesiące ma świetne i kontynuuje dobra grę. Dobrze serwuje, dobrze wyglada w wymianach (czasami popełnia głupie błędy) jest zmotywowany aby wygrywać turnieje szczególnie jeśli sa rozgrywane we Francji. Thiem strasznie męczył sie z Simonem, przez niecałe 2 sety nie mogl znaleść sposobu na przebijanie i serwis Simona. W ogole dziwią mnie kursy na ten mecz, powinny być wyrównane albo minimalnie większe na Poulie, a tu takie miłe zaskoczenie. Prócz tego typu gram jeszcze ze Poulie wygra 1 seta na live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
mnie kursy nie dziwią w ogóle, zawsze gość z wyższym rankingiem jest faworyzowany... jeśli piszesz, że francuz ma świetny okres to o austriaku trzeba napisać, że sezon ma genialny w takim razie. I nie zmieni tego faktu męczenie buły z Simonem. W końcu jak zaskoczył i wszedł na swój poziom to nie było co zbierać. Z taką grą Dominic jest przynajmniej level wyżej od Poulie. Dla mnie faworyt jest tylko jeden choć meczu nie ruszę i przy piwie obejrzę ;)

poza tym trwa wyścig o miejsce w turnieju kończącym sezon w Londynie, konkretne pieniądze do wzięcia i na pewno będzie to istotny czynnik motywacyjny :cool:
 
sowicjusz 68

sowicjusz

Użytkownik
kursy są dobrze wystawione, Pouille nie jest zawodnikiem, który często dochodzi aż tak wysoko w turniejach ATP, niemniej jednak w Metz spisuje się świetnie. Thiem jeśli złapię grę to jego kończące zagrania są nie do odbioru dla większości zawodników, lecz tu pojawia się pytanie jak to będzie wyglądało dzisiaj. Jeżeli tak jak w decydującym secie meczu z Simonem to będzie 2:0, jeśli zacznie gorzej to może być różnie, bo Poullie jest w tym turnieju dość regularny.
Tak jak kolega wyżej nie ruszam raczej tego, ewentualnie na live.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Wawrinka S. - Zverev A.
???? Thiem D. - Pouille L.
Wawrinka S., Pouille L. +1,5 seta ::: 2,01 ::: 0,5/3 Pinek ⛔
W pierwszym meczu sprawa jest prosta, Wawrinka i tyle. Choć nie wykluczam opcji, że młody Zverev będzie dwoił się i troił, żeby zdobyć tytuł jednak doświadczenie robi swoje, presja itd. Wawrinka to jest facet jak sami zapewne wiecie, zawodnik który jest w stanie pokonać dosłownie każdego. Z bodajże Evansem na US Open bronił meczowej, a skończyło się to tak ostatecznie, że wygrał w finale z Djokovicem 3:1. Obaj grają z jednoręcznego backhandu, ale Stan to jest jednak klasa. W ostatnim czasie dużo się mówi o dopingu na temat zawodników +30.
Pouille? Sprawa jest prosta jak wczoraj z Simonem Gillesem. H2H 0:1 i to na mączce z 2015 roku. Teraz gramy w hali, do tego we Francji. Cel dla gospodarzy jest prosty, pierwszy tytuł dla swojego 22-letniego &quot;Łukasza&quot;. Pokonanie Benneteu, Goffina na hali robi na mnie wrażenie.
W ogóle to droga do finału była dla obu zawodników nie oszukujmy się... dość słaba. Thiem ma już sporo tytułów na swoim koncie, jednak jak już niejednokrotnie zaznaczam ten Pan w mojej opinii często traci sety. Zresztą jak znam życie, to rówieśnicy bardzo często grają zacięte mecze, a tutaj mamy 23 lata vs. 22.
Wynik I: 2:6 6:3 5:7
Wynik II: (5)6:7 2:6
 
columbia 347

columbia

Użytkownik
Tenis - ATP St. Petersburg Finał
Godz: 15:00
Spotkanie: Stan Wawrinka - Alexander Zverev WYNIK 1:2 (2:6 6:3 5:7)
Typ: Alexander Zverev +3.50 (AH)
Kurs: 2.00
Pinnacle
Stawka: 10j
Zysk: 10j ✅ ✅ ✅

Analiza:
Zverev jest w niesamowitej formie. On wygra ten final, badz przegra po zacietej bitwie. Handicap +3.50 gema jest bardzo komfortowym zagraniem. Kazdy set bedzie rowny i bardzo realny jest tiebreak. Zverev bardzo swobodnie czuje sie na tych kortach. Bardzo dobrze sie porusza i ma dziś nad rywalem przewagę warunkow fizycznych (wzrost i zasieg ramion). W każdym pojedynku ma zawsze dużą ilość winers&#39;ow. Jego serwis jest na wysokim procencie. Zverev bardzo ryzykuje w obronie. Wywiera caly czas presje na rywalu. Probuje wygrac punkty w pierwszym uderzeniu. Nie spodziewalem sie tak dobrej dyspozycji młodego Niemca na tym turnieju. Wawrinka nie może sobie pozwolić na żaden błąd, jeżeli chce wygrać ten Final. Polecam ten typ !
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
wiking 87

wiking

Użytkownik
Wawrinka przegrał swój pierwszy finał na poziomie ATP? Czy coś pomyliłem?
pierwszy od 22 czerwca 2013 gdzie przegrał z Mahutem w Hertogenbosch, ponad to przegrywał finały z Nadalem, Ferrerem, Djoko czy Murrayem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom