>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

ATP Tour - Madryt, 05-12.05.2013

Status
Zamknięty.
dx2 240,4K

dx2

Użytkownik
Djokovic - BYE
Dimitrov - Marti
Qualifier - Klizan
Copil - Wawrinka
Raonic - Davydenko
Goffin - Verdasco
Qualifier - Dolgopolov
Tsonga - BYE
Murray - BYE
Bellucci - Mayer
Chardy - Zeballos
Benneteau - Simon
Tipsarevic - Monaco
Anderson - Qualifier
Janowicz - Querrey
Berdych - BYE
Nadal - BYE
Qualifier - Paire
Fognini - Youzhny
Qualifier - Almagro
Haas - Seppi
Baghdatis - Robredo
Qualifier - Istomin
Ferrer - BYE
Gasquet - BYE
Lopez - Gimeno-Traver
Isner - Qualifier
Andujar - Cilic
Nishikori - Melzer
Troicki - Granollers
Tomic - Stepanek
Federer - BYE
Powrot do czerwonej cegly.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Mathieu Paul-Henri 2.10 bet365 ✅✅✅✅✅6-4, 7-6(7-4) tak czyli wałki na Eliasa były w Portugali;D
ja chyba śnie z 2;5 i swoje podanie w 2 secie robi się po 5:5 to sa jaja jakieś ja pie..... wygrał ale tak mnie zezłościł xd :zoltakartka::zoltakartka:
Ok, Francuz bez formy zgadza się, ale czy nie ma szans na pokonanie Portugalczyka? Moim zdaniem ma. Portugalczyk to zawodnik na chalangery i zacytuję tutaj użytkownika Mad3Rs &quot; Elias w tym roku nie grał zbyt często w turniejach tej rangi. Poza epozodem w 1R turnieju w Buenos Aires, nie osiągnął nic więcej. Powiem tak, umiejętności czysto sportowe większe ma Denis Istomin, jednak mączka to nie jego bajka. Wierzę jednak, że doświadczenie pomoże osiągnąć zwycięstwo nad młodym Portugalczykiem, którego miejsce jest w turniejach rangi Challenger.&quot;
Ja się z tym zgadzam. Nie oszukujmy się dopiero tutaj Portugalczyk będzie musiał pokazać na co go stać. U siebie pokonał Zeballosa i Istomina, tylko kto oglądał mecz z Uzbekiem ten wie co Istomin wyprawial. Dla mnie to był jakiś wał i tyle bo nie da się tego inaczej wytłumaczyć, tych podwójnych błędów albo tych wywalanych w powietrze piłek Istomina. Może i Elias zagrał dobry mecz przeciwko Wawrince ale Stasiu na pewno nie grał na 100% swoich umiejętności. Znowu mecz z Zeballosem też taki dziwny, jak Argentyńczyk mocniej zaatakował to Elias nie wiedział co się dzieje i gubił się jak małe dziecko. Wszystko zależy od Francuza bo jeżeli zagra agresywnie i nie będzie dużo błędów popełniał to Portugalczyk nie będzie miał tu czego szukać. Powtarzam Elias mnie nie przekonuje, wyniki na swoim podwórku były bardzo naciągane w mojej opini.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dx2 240,4K

dx2

Użytkownik
Falla-J.Souza 1 @1.44
Falli w Madrycie zabraknac nie moglo. Dwa ostatnie lata to 2 pewne awanse to turnieju glownego Kolumbijczyka. Lubi Falla tutaj grac i nawet w turnieju glownym zawsze sprawia rywalom duze problemy. Poza tym nie ma co negowac umiejetnosci Falli, bo w swoim CV ma 4 runde French Open.

Cipolla-Levine 1 @1.75

Cipolla ten rok ma fatalny, ale skoro pofatygowal sie tutaj z challangera w Maroku, gdzie przegral z Nedovyesoem to tez zakladam, ze bedzie dobrze. Rowniez Wloch bardzo ten turniej lubi i tutaj odniosl taka bardzo symbliczna i znaczaca wygrana kiedys w 3 setach nad Andy Roddickiem w 2011 roku. Mysle, ze na Levine&#39;e moze wystarczyc jezeli maly Wloch znajdzie troche swojej formy.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Matosevic M. - Gonzalez A.⛔
Typ: 2
Kurs: 3.50

Ruch przeciwko Matosevicowi, tylko dlatego, że preferuje szybkie powierzchnie. Natomiast Kolumbijczyk to typowy tenisista, który lubi grać na twardej powierzchni. Na innych nawierzchniach jego liczba występów szału nie robi. Nawet jakieś wygrane odniósł Gonzalez w Ameryce Południowej.

Liczę tutaj na niespodziankę .


Krecz...:;/:
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Riba-Madrid Pere v Donskoy Evgeny, ⛔⛔⛔
1,50 Betsson
v
Kwalifikację do turnieju głównego w Madrycie. Z jednej strony dobrze mi znany talent z Hiszpanii, który nie wiadomo z jakich powodów spadł na tak daleką pozycję. Jeszcze w 2011 roku był w pierwszej setce rankingu. Teraz gra zazwyczaj w Futuresach. Największym jego sukcesem w tym sezonie jest R16 w Santiago, gdzie następnie przegrał z Delbonisem, 6:4 6:4. Z drugiej strony Rosjanin, Evgeny Donskoy, który jest znany z wygrania seta przeciwko Andy&#39;emu Murrayowi w Miami. Najwięcej gra na clay&#39;u jednak sam mówi, że ulubioną nawierzchnią jest hard. W tym sezonie doszedł do trzeciej rundy Australian Open, gdzie uległ wyżej rozstawionemu Japończykowi, Kei&#39;owi Nishikori. Poza tym wyniki średnie R16 w Delray Beach, dwie pechowe porażki na kortach ziemnych. Najpierw w Bukareszcie przegrał z Nieminenem, potem w Oerias w drugim secie od wygrania meczu dzieliły go dwa punkty, (prowadził w tiebreaku 5-3) jednak ostatecznie Istomin wygrał tiebreak a następnie cały mecz. Riba-Madrid to nie jest zawodnik na turnieje ATP, zatracił gdzieś swoją formę, Futuresy to jego miejsce. Ciężko mu się przebić do Challengerów, więc w ATP gra tylko z powodów narodowościowych. W normalnych okolicznościach Donskoy musi wygrać ten mecz, innej opcji nie widzę.
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
Wie ktoś może jak w tym roku będzie wyglądała mączka w Madrycie ? będzie taka szybka jak w tamtym roku ?
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
z tego co pisał dx2 ma być czerwona cegła jak widać wyżej, czyli nie będzie taka szybka
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
W tym roku nie będzie niebieskiej tylko czerwona

moim zdaniem łatwy tripel z kwali
Falla x Giraldo x Berlocq
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
z tego co pisał dx2 ma być czerwona cegła jak widać wyżej, czyli nie będzie taka szybka
z szybkoscia to nie chodzilo o kolory tylko o to ze maka jest wysypana na twardym nie gruba warstwa, w tamtym roku byly placze bo korty nie byly dobrze przygotowane, za pozno sie zabrali za to i bylo &quot;niebezpiecznie&quot; dla biegaczy jak djoko i nadal ktorzy to zbojkotowali
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Sijsling Igor - Brugues-Davi Arnau 2(+3.5gems) @ 1.96 Marathonbet 4-6,6-3,6-4 ✅

Gram w stronę gospodarza. Obaj panowie jak dotąd rozegrali w tym sezonie po 2 spotkania na clay&#39;u, niestety wszystkie z negatywnym skutkiem. Sijsling, który w rankingu ATP jest sklasyfikowany wyżej o ponad 100 pozycji, na ziemi nie prezentuje się najlepiej, stąd mój typ. Wg mnie rywale z którymi ostatnio przegrał prezentują się podobnie do przeciwników, którzy pokonali Hiszpana, dlatego zdecydowane faworyzowanie Igora jest nie na miejscu. Sądzę, że Brugues-Davi stać na wygraną, dla bezpieczeństwa zagram handi gemowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
Igor Sijsling - Jesse Levine 1 1,75 bwin ⛔ szkoda tego 3 :1 w 2 secie
Obaj panowie nie błyszczą jednak zdecydowałem się na grę na Holendra ponieważ widziałem go niedawno na turnieju w Oeiras w Portugali w meczu z Paire gdzie przynajmniej w 1 secie nawiązał wyrównaną walkę przegrywając po Tie Breaku . Levina nie widziałem dawno natomiast śledziłem jego dzisiejszy mecz w kwalifikacjach z będącym ostatnio bez formy Włochem Cipollą na live score ( obserwując inne spotkanie które grałem ) i po wygranym łatwo pierwszym secie przez Levine 6 :1 drugiego przegrał 3 :6 w trzecim Levine wygrał co prawda 6:3 ale panowie łamali się co chwilę i na dobrą sprawę Cipolla mógł również wygrać ten mecz swoje szanse miał których nie wykorzystał. Reasumując jeżeli Holender będzie trzymał swój serwis ( wczoraj 14 asów) i przyzwoicie odbijał na pewno stać go na pokonanie Levina ( po tym co wyczyniał Levine z Cipollą w 3 secie a w zasadzie już od 2 seta gdzie Cipolla go przełamał i kontrolował sytuację sam pewnie się zastanawia jak to się stało że tego meczu nie wygrał ???? myślę ze Sijsling da rade ) i zameldowanie się w 1 rundzie turnieju w Madrycie
Zagrałem jeszcze Kamke z Matosevicem 7:5 6:2 easy win Kamke✅ po kursie 1.91 w Bwin. Niemiec łatwo dziś pokonał Herrere niedawno ładnie powalczył z Brandsem w Monachium . Matosević natomiast dziś męczył się okrutnie z Alejandro Gonzalezem grając 2 godziny 46 minut. W kwalifikacjach rozstawiony jest z nr 1 i jutro może chcieć sobie odpocząć ???? Niemiec jutro powinien dać mu solidny wycisk ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
M 2

messsi18

Użytkownik
Dokładnie ten sam typ przyszedł mi do głowy z kwalifikacji do turnieju w Madrycie.
Matosevic moim zdaniem jutro przegra, a kurs na Kamke, nie powiem - elegancki!
Czym się sugeruję? A no właśnie tym, czym sugeruje się mój poprzednik:
1. Zmęczenie Matosevica
2. Przyzwoita postawa Kamke
3. Na clayu moim zdaniem Kamke bardziej przekonuje niż Australijczyk
 
L 77

low

Użytkownik
Też wydaje mi się, że Kamke powinien pokonać Matosevicia i jest tutaj value. Ja zagrałem jeszcze Stepanka w meczu z Tomicem po 1,92 w pinku pare godzin temu. Aussie jest słaby na mączce w dodatku jego rozwój się zatrzymał, Radzio to doświadczony gracz, przyzwoita gra w Monachium i rok temu pokonał Tomica w dwóch setach właśnie w Madrycie, wiec powinien i w tym roku zrobić to samo.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
też myślałem o Kamke ale ten Matosevic to z nim różnie bywa, ale jest z jedynką rozstawiony ???? a jak często z jedynkami czy dwójkami w kwalach bywa to sami wiecie ???? Podejrzewam że żeby nie krecz To Matosevica mogło by tu nie być ????
moje typy na pierwszą rundę:

Simon Gilles bet 365 1.44
Simon troszkę odpoczął, w Bukareszcie mu nie wyszło ale na rodaka powinno starczyć. Bennetau nie pasuje na mączke nawet w Madrycie, do tego bardziej skupia się na Deblu i ciężko mi powiedzieć coś pozytywnego w jego strone. Simon mimo iż nie najlepsza forma, ale poniżej pewnego poziomu nie schodzi dlatego uważam że jutro wygra. Bennetau tutaj zawsze odpadał albo w kwalach albo w pierwszych rundach, a Simon broni 3 rundy z tamtego roku.

Janowicz bet365 1.72
Wiem powaliło mnie z tym typem, taki niby no bet. Ale ja widzę odpowiednią szansę na przełamanie dla Jurka. Dlaczego? Querrey tak jak Bennetau nie pasuje mi tutaj całkiem. Forma też nie najlepsza chociaż dawno nie grał. W poprzednich latach nic wielkiego tu nie osiągał. Jerzyk na pewno nie utrzyma się w pierwszej 30 do końca roku, ale jest bardziej ograny na clayu i bardzo. A że szybszy clay to dla jednego i drugiego odpowiada. Ciężki typ ale zdaję mi się że Jerzyk ma tu spore szanse.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Goffin - Verdasco over 22,5 2,07
Pinnacle

Moim zdaniem najciekawiej zapowiadające się spotkanie dzisiejszego dnia. Verdasco w tym sezonie gra poniżej oczekiwań. Jednak w Madrycie, gdzie miesza i urodził się, będzie chciała zaprezentować się z najlepszej strony.
Goffin młody, ambitny. Do tego potrafi grać na kortach ziemnych. Obecnie prezentuje zbliżony poziom do Verdasco i w żadnym wypadku nie należy go skreślać w tym meczu.
Kort centralny, zapewne spora liczba kibiców. Czuję 3 sety.
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
@sebo
dobre argumenty na janowicza, wspaniale
..ale jest bardziej ograny na clayu i bardzo.
to jest dobre zdanie, chetnie poczekam na tlumaczenie, bo nie rozumiem
Forma też nie najlepsza chociaż dawno nie grał.
skoro nie gral, to skad mozesz wiedziec jaka forma ? z dupy, typ to typ
nie radze nikomu tego stawiac.. 2 tenisistow ktorzy opieraja cala gre na serwisie, a tu nawierzchnia na ktorej trzeba biegac..jak bedzie? chcialbym zeby nasz wygral po PL, czy wygra? biorac pod uwage jego ostatnie wystepy, nie sadze
 
mariuszm127 134

mariuszm127

Użytkownik
@sebo
dobre argumenty na janowicza, wspaniale

to jest dobre zdanie, chetnie poczekam na tlumaczenie, bo nie rozumiem

skoro nie gral, to skad mozesz wiedziec jaka forma ? z dupy, typ to typ
nie radze nikomu tego stawiac.. 2 tenisistow ktorzy opieraja cala gre na serwisie, a tu nawierzchnia na ktorej trzeba biegac..jak bedzie? chcialbym zeby nasz wygral po PL, czy wygra? biorac pod uwage jego ostatnie wystepy, nie sadze
Przestańmy robić z Janowicza jakąś super-gwiazdę. W obecnej formie nie zasługuje na miejsce, które zajmuje. Strasznie nieregularny, dużo wyrzuca. Querrey powinien go odprawić w dwóch setach.
Też jestem zdania, że nasz polegnie ????
Janowicz - Querrey 2 @ 2.00
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
super_pit3r
no masz rację zagalopowałem się, typ bardziej patriotyczny, ale zauważasz że Sam tak jak i Jurek nie zachwyca, z tym że sam nawet na swoich śmieciach nie grał wybitnie, do tego statystyki mówią same za siebie co on gra na clayu. Fakt jest trochę szybciej tam, ale mimo to Janowicz jest bardziej sprytny, a Querrey nawet w najlepszej swojej formie odpadał tu w pierwszych rundach.
Napisałem tam że ciężki typ, ale Jerzyk ma spore szanse powalczył z Andersonem, który jest w lepszej formie niż Querrey. Nie chce mi się wierzyć że po ponad miesiącu nieobecności Querrey przyjedzie do Madrytu i będzie super extra grał. Jak Jerzyk się ogarnie to spokojnie mecz do wygrania. Przynajmniej moim zdaniem ????
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Kwalifikacje Madryt, 5.05 12:30
Giraldo - Stakhovsky
typ: 2-0
2,75
Bet365
Analiza
Dzis finalowa runda kwalifikacji do turnieju ATP w Madrycie, a ja po raz kolejny w ostatnich tygodniach gram przeciwko Stakhovskyemu. Czy bukmacherzy wciaz nie zdaja sobie sprawy ze Ukrainiec duzo lepiej czuje sie na szybszych nawierzchniach? Chyba nie, bo wciaz wystawiaja przeciw niemu dosyc wysokie, atrakcyjne kursy. Tak bylo w przypadku spotkania z Rogerem Vasellinem w Monte Carlo, podobnie bylo w Bukareszcie gdy przychodzilo mu sie zmierzyc z Garcia Lopezem. Dzis jednak juz prawdziwie przesadzili, bo mimo, ze Giraldo nie jest w najwyzszej formie, to sposrod wymienionej trojki jest on chyba najlepszym zawodnikiem na clayu. Zgodnie z przewidywaniami Sergei odpadal w spotkaniach z wymienionymi zawodnikami, dzis powinno byc podobnie. Stakhovsky to typowy serwis man, ktory czesto po podaniu leci do siatki, stara sie jak najszybciej konczyc wymiany, taki styl wszedzie tylko nie na clay. Giraldo to typowy rzemieslnik, ktory potrafi przyspieszyc, majac dzis naprzeciw siebie Ukrainca zapewne nastawi sie na kontry i mijanie przy siatce, bedzie wciagal Ukrainca w dlugie wymiany, ktorych zapewne wygra ok. 90%. Nie jest on w swojej najwyzszej dyspozycji, lecz nie jest jeszcze z nim tak zle aby nie wygrac ze Stakhovskym. W Bukareszcie byl w drugiej rundzie ogral Malisse, przegral z Tipsarevicem. W Monachium przegral w trzech partiach w kwalifikacjach z rewelacyjnym Korolevem, ktory w turnieju glownym ogral Baghdatisa. W Monachium jest jednak troche szybciej, a to nie do konca moglo odpowiadac Santiago. Tutaj bardzo pewnie ogral challengerowca z Portugalii Souse oddajac mu zaledwie 4 gemy. Co by tu wiecej pisac? Jesli Giraldo dzis nie wygra pewnie bedzie to uznane za spora niespodzianke.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom