>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Madryt, 01-08.05.2011

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nadal R. - Djokovic N. 1 set Nadal 1,40 5:7 ⛔

Djokovic jest jak wino, im starsze tym lepsze. Tak samo z jego grą. Im dłużej gra w meczu tym gra coraz lepiej. Dziś mieliśmy kolejny na to dowód. Pierwszy set przegrany, w drugim już był nawet przełamany, ale ostatecznie Serb wrzucił na wyższe obrony i wygrał ten mecz deklasując kompletnie rywala w III secie. Już kiedyś pisałem podobną analizę w meczu z Nadalem i się opłaciło. Nadal wygrał 1 set, ale przegrał mecz. Dziś być może po cichu liczę na podobny scenariusz. Co prawda Rafael przegrał 1 seta, ale Roger przez chwilę przypomniał sobie jak się gra co zaowocowało odrobieniem brejka i później przełamanie Nadala. Później już Federer nie grał tak kolorowo, a Rafael zdominował kompletnie mecz.
Myślę, że Nadal już nie popełni tego samego błędu co wczoraj ze Szwajcarem. Znowu skupi się od początku spotkania. A mając wygraną w 1 secie, Novak zacznie dominować w drugiej części meczu i kto wie jak ten mecz się zakończy i kto z niego wyjdzie zwycięsko. Dla mnie to wielka niewiadoma bo ziemia to nawierzchnia Nadala, ale ten nie gra na 100% swoich możliwości, z drugiej strony Novak który w 2011 gra kapitalnie, lecz jego passa się w końcu kiedyś skończy. Ale czy na pewno dzisiaj ?
 
michal0707_87 5

michal0707_87

Użytkownik
Rafael Nadal - Novak Djokovic @ 3.25

Witam, jak dla mnie zdecydowane zwycięstwo Serba, wczoraj pokazał w meczu z Bellucim, że ma żelazną psychikę, i nie poddał się, mimo tego, że Brazylijczyk go przełamał w 2 secie. Zgadzam się z tą osobą co napisała wyżej, że Djokovic jest jak wino, im starsze tym lepsze. Poza tym myślę, że tak samo jak Nadal jest postrachem dla Federera, to Djokovic zaczyna być postrachem dla Nadala. Moim zdaniem Hiszpanowi zaczyna pekać psychika, jak ma grać z Serbem. Trzeba przyznać, że aktualnie to ta właśnie dwójka rozdaje karty w Tenisie, i jedynie Serb jest godnym podjęcia wyrównanej walki z Hiszpanem. Tak jak powiedziałem, spodziewam się łatwego zwycięstwa Novaka, mimo, że graja w Hiszpanii, i to na nawierchni której niewątpliwie królem jest Nadal. Publiczność wiadomo bedzie za rodakiem, pomaga to zawodnikowi, ale może również zadziałać w drugą stronę, na co liczę - Nadal może się spalić. &quot; Lepiej atakować, niż się bronić&quot; Do Boju Novak!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dlord 5

dlord

Użytkownik
Trochę nie rozumiem wysokiego kursy na Serba. Nadal gra u siebie ale Djokovic powinien poradzić sobie z Rafaelem, szczególnie że jest on od dłuższego czasu w formie. Głupio było by nie zagrać za taki kurs na Novaka. Kursy oscylują w okolicach 3,10 - 3,30
Novak Djokovic @ 3,10 Betsafe
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Kursy oscylują w okolicach 3,10 - 3,30
To czemu podajesz najniższy z tego przedziału?
Moim zdaniem warto grać na nadala, kursów rzędu 1.35 na zwycięstwo w pojedynczym meczu na cegle dawno nie było i pewnie po tym meczu długo nie będzie. Takie przeliczniki bukmacherzy dają na wygranie całego turnieju i tylko formie życia Serba możemy zawdzięczać możliwość większego zarobku.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
To czemu podajesz najniższy z tego przedziału?
Moim zdaniem warto grać na nadala, kursów rzędu 1.35 na zwycięstwo w pojedynczym meczu na cegle dawno nie było i pewnie po tym meczu długo nie będzie. Takie przeliczniki bukmacherzy dają na wygranie całego turnieju i tylko formie życia Serba możemy zawdzięczać możliwość większego zarobku.
Całkowicie się zgadzam. Nie podoba mi się ta niepewność Djokovica. Widać, że jest mocny psychicznie po wczorajszym meczu. Ale powiedzmy sobie szczerze Belucci miał wczoraj fantastycznego 1seta, a Djokovic miał problemy, żeby nawiązać równorzędną walkę. Nie wiem czy to powinno się zdarzyć zawodnikowi takiego formatu.
Nadal jeśli będzie serwował tak z Fedexem widzę szybkie i gładkie 2:0.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Kapitalne spotkanie jak na chwilę obecną fundują nam Panowie Djoković i Nadal,niesamowite zwroty akcji i pokaz wytrzymałości psychicznej z obydwóch stron ???? Szczególny szacunek w stronę Nole,jak wiadomo łatwiej się goni,ale kiedy Nadal potrafił dociągnąć stan pierwszego seta z 0:4 na 5:5,pomyślałem sobie,że zwycięzca tego seta jak i całego meczu może być tylko jeden,Serb pokazał jednak cojones i szykuje nam się kapitalne widowisko,coś nie chce mi się wierzyć,żeby Nadal przegrał 0:two ???? Będzie gryzł mączkę,żeby pokazać swojej publiczności,że jest Nr.1 na tej nawierzchni,zachęcam do obejrzenia,jeśli ktoś ma chwilkę a zajmuje się czym innym,zaczynamy 2 set;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom