>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - Madryt, 01-08.05.2011

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Carlos Berlocq - Lukasz Kubot 1,53 1:2 ⛔ W 3 secie z 2:0 robi się 2:6. ????
Kubot chyba trafił najgorzej jak mógł. Carlos Berlocq to solidny zawodnik który przede wszystkim preferuje grę na kortach ziemnych. I tak oto w 2010 roku miał bilans 62:25 w kwalifikacjach i challengerach. Zresztą Argentyńczyk w tym roku nie ma szczęścia do losowania. Na turnieju w Estoril trafił na solidnego Simona Gillesa. Wcześniej na turnieju w Barcelonie na samego Ferrera. W Houston na gospodarza Blake Jamesa, w Miami odpadł dopiero z Berdychem no i w lutym w Acapulco z Ukraińcem Dolgopolovem. Więc wszystkie jego porażki można jeszcze jakoś wytłumaczyć. Tutaj nie powinien mieć większych problemów z Kubotem który ostatnio jest grubo pod formą.
Victor Hanescu - Albert Ramos 1,40 2:0 ✅
Rumun wyleciał z poprzedniego turnieju szybko bo chyba chciał właśnie zagrać w Madrycie. Co tu dużo pisać, jest znacznie lepszy od Ramosa. Powinien tutaj gładko przejść. Zresztą Victor odpadł ostatnio z Andersonem który całkiem dobrze się prezentuje wbrew poprzedniej opinii.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Gimeno-Traver – Ramirez-Hidalgo 1 1,60 (unibet) – 5/10j
Kwalifikacje do turnieju w Madrycie. Pojedynek Hiszpanów, którzy preferują zdecydowanie korty ziemne. Gimeno-Traver to zawodnik obecnie przynajmniej o klasę lepszy od Ramireza-Hidalgo. Jest młodszy, bardziej utalentowany i ma większe możliwości.
Daniel zawiódł wszystkich swoich fanów na początku sezonu, grał słabo i przegrywał niemal z każdym. Dopiero od Monte Carlo jego gra zmieniła się na lepsze, niestety pech w losowaniu i musiał uznać wyższość takich graczy jak Monifls, Nadal czy Berlocq.
Ruben także od początku sezonu zalicza fatalne wyniki, widać, że jego kariera powoli dobiega końca.
Jedynie unibet zaspał i wystawił 1,60 na Gimeno-Travera, u innych bukmacherów kursy w granicach 1,4-1,5.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Almagro - Tsonga
Typ - 1(-1,5)
Kurs - 1.90
Bukmacher - Expekt
Witam serdecznie, mamy dziś ciekawy typ do zagrania w prestiżowym turnieju w Madrycie, gospodarz turnieju w niezłej formie zagra ze słabo spisującym się na mączce Tsongą, o ile Francuz na twardej nawierzchni coś jeszcze potrafi ugrać choć w tym roku bez rewelacji tak na mączce nie widzę żadnych szans z dobrze dysponowanym Hiszpanem który czuję się na tej nawierzchni jak ryba w wodzie w dodatku gra u siebie co w małym stopniu również może mieć wpływ na wygraną, kurs i typ godny uwagi, pozdrawiam.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Wawrinka - GGL @ 1,47 ⛔
Stasiek ostatnio się skompromitował przegrywając z Dustinem Brownem na cegle. Mam nadzieję, że wyciągnął wnioski z tej porażki i do meczu z Garcią-Lopezem podejdzie w pełni skoncentrowany. Obaj w słabej formie, jednak Szwajcar to zawodnik o klasę lepszy, dlatego stawiam na niego.
Monaco - Golubev @ 1,48 ✅
Kazach w tym roku na 18 meczów wygrał 4, w tym ani jednego na cegle. Argentyńczyk wraca do niezłej dyspozycji, powinien gladko to spotkanie wygrać.
edit: dno i totalna kompromitacja. nie udzielam się w sprawach tenisa bo się nie znam.
 
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
Almagro - Tsonga
Typ - 1(-1,5)
Kurs - 1.90
Bukmacher - Expekt
Witam serdecznie, mamy dziś ciekawy typ do zagrania w prestiżowym turnieju w Madrycie, gospodarz turnieju w niezłej formie zagra ze słabo spisującym się na mączce Tsongą, o ile Francuz na twardej nawierzchni coś jeszcze potrafi ugrać choć w tym roku bez rewelacji tak na mączce nie widzę żadnych szans z dobrze dysponowanym Hiszpanem który czuję się na tej nawierzchni jak ryba w wodzie w dodatku gra u siebie co w małym stopniu również może mieć wpływ na wygraną, kurs i typ godny uwagi, pozdrawiam.
h2h 0:3 na korzyść Tsongi, uważałbym na to spotkanie, zwłaszcza, że Almagro gra na cegle, ale jakoś tego błysku u Niego nie widzę ostatnio w meczach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Juan Monaco- Andrey Golubev
typ: 2-0
2.10
Bwin
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju atp w madrycie argentynczyk juan monaco zagra z kazachem andreyem golubevem. Nie od dzis wiadomo ze zawodnik z Argentyny najlepiej czuje sie na korcie ceglanym. Z taka nawierzchnia mamy wlasnie doczynienia w Madrycie. Kazach natomiast preferuje korty szybsze, niezle serwuje na korcie ziemnym jednak nie ma wiekszych sukcesow. Argentynczyk jednak nie zbyt dobrze rozpoczal ten sezon na korcie ziemnym. W Monte Carlo odpadl w I rundzie z Tsonga po trzysetowym boju, odpadl w II rundzie w Barcelonie i w I rundzie w Belgradzie. Trzeba jednak przyznac ze nie przegrywal tam z byle kim bo w Serbii ulegl Lopezowi ktory ostatnimi czasy prezentuje bardzo dobra dyspozycje, natomiast w Hiszpanii przegral z mniej znanym Wlochem Vagnozzim , ktory jednak byl tam rewelacja turnieju. Golubev jeszcze gorzej spisuje sie w ostatnich tygodniach. Ostatnie piec turniejow to przegrane w pierwszych rundach.
Monachium, Niemcy, Europa
26/04-11 R32 Golubev, Andrey vs. Stepanek, Radek 1:2 16 64 36
Barcelona, Hiszpania, Europa
18/04-11 R64 Golubev, Andrey vs. Hanescu, Victor 0:2 36 26
Monte-Carlo, Monako, Europa
10/04-11 R64 Golubev, Andrey vs. Kohlschreiber, Philipp 1:2 75 67 46
Casablanca, Maroko, Afryka
06/04-11 R16 Golubev, Andrey vs. Riba, Pere 1:2 60 16 57
Miami, USA, Ameryka
23/03-11 R128 Golubev, Andrey vs. Dodig, Ivan 1:2 76 46 06
Na tej nawierzchni kortu duzo wieksze umiejetnosci posiada Argentynczyk. Juan Monaco musi sie wreszcie przelamac i zagrac lepszy turniej, gdyz stac go na to, by dochodzic do koncowych rund w takich turniejach na tej nawierzchni. Kazdy inny wynik niz zdecydowane zwyciestwo Argentynczyka bedzie dla mnie sporym zaskoczeniem.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Lopez F. - Raonic M. NO BET
Jak dla mnie to typowe spotkanie którego nie warto obstawiać. Jeżeli będą grać jutro, to tym bardziej radziłbym odpuścić. Z jednej strony świetnie prezentujący się Lopez który dopiero uległ Djokovicowi, a z drugiej strony musi przecież pewnie dziś lecieć z Belgradu do Madrytu. Raonic też niby tam skreczował w meczu z Verdasco.
Del Potro J.M. - Youzhny M. 1,30 2:1 ✅
Tutaj podobna sytuacja jak wyżej, tylko, że Portugalia jest o wiele bliżej niż Serbia. Więc nawet jeżeli będą grać jutro to Del Potro nie powinien zostawić suchej nitki na Rosjaninie który jest bez formy. Jak dla mnie bet dnia.
@Edit: Grają 3 maja więc warto zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Sam Querrey - Michael Llodra @ 1,7 Pinnacle

Jakby to powiedział Fernando Verdasco, tenis, który grają obydwaj to nie real tennis. Ponadto rok temu nawierzchnia w Madrycie była bardzo szybka jak na mączkę, z dotychczasowych statystyk można wnioskować, że w tym sezone nie jest wolniejsza niż wtedy.
Dla Querreya, zawodnika z TOP 20 ten sezon narazie słabiutki. Jednak widać u niego progres w porównaniu do początku sezonu, w amerykańskich Mastersach był gotów na walkę z TOP 30. Potem przegrał na green clayu z będącym na fali, a byćmoże nawet grającym turniej życia Sweetingiem. Querrey broni w tym tygodniu sporo punktów, bo 250 za zwycięstwo w Belgradzie. Napewno motywacja jest, miesiąc przerwy od gry w turniejach został ciężko przepracowany, o czym poinformował swoich fanów na facebooku:
- Working on my game, hitting tons of balls in California. I&#39;ll be heading to Madrid next week..
Jako fana Amerykanina, wieście te napawają mnie optymizmem.
Jeśli chodzi o Llodrę, to analizowałem jeden z jego meczów w Miami, zagrał wtedy nienajlepiej. Potem w Monte Carlo przegrał jeszcze z Raonicem (3/6 6/0 0/6 - ciężko mi wysnuć z tego jakiś wniosek).
Liczę, że rosnąca dyspozycja Jankesa przełoży się na zwycięstwo w meczu z francuskim net-rusherem, który nie imponuje przegrywając z Granollersem czy dostając obwarzanka od Raonica.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
Tak swoją drogą Panie i Panowie w tym turnieju, tak na moje oko na 75% ( chyba, że Ferrer albo Delpo coś pomieszają ) dojdzie do fascynującego pojedynku Djokovic - Nadal - Kursy na Nadala - najwyższy 1.54 na zwycięstwo w turnieju, na Djokovicia około 5.
Bardzo ciekawie prezentuje się pierwsza połówka, gdzie swoje mecze rozgrywają Nadal, Federer, Del Porto i Gasquet - naprawdę z niecierpliwością wyczekuję na mecz Del porto - Nadal. Wiem, że zaraz dostanę silne kazanie jak to Nadal jest bogiem i pokona del porto nawet po 0,5 Whisky przed meczem, ale sam twierdzę, że wcale tak do końca nie musi być, Argentyńczyk wrócił po kontuzji, jak pokazał ostatni turniej czuje się już świetnie i na pewno będzie miał ochotę zamieszać - a umiejętności do tego ma.
Z drugiej strony znowuż przed finałem zapewne dojdzie do arcyciekawego pojedynku Ferrer - Djokovic. Obaj Panowie w naprawdę świetnej formie i to będzie kolejny z meczów must watch, zwłaszcza, że Ferrer udowodnił już jak świetnie czuje się na cegle.
Tak krótko podsumowując - jeśli nie będzie niespodzianek to finał Nadal-Djoko dużo nam wyjaśni co do tego co będzie się działo na RG. Djokovic w swojej najlepszej formie, Nadal jak zwykle na cegle w zabójczej...ciekawe jak Novak sprawdzi się w jaskini potwora, choć szczerze mówiąc jeśli miałbym wskazać na największego konkurenta dla Nadala to wskazałbym...del Porto. Z turnieju na turniej ten odzyskuje siły i formę i jak nie teraz, to na RG na pewno nie da się łatwo rozgryźć hiszpańskiej potędze.
Tak czy owak, wydaje się, że w tym sezonie tytuł na RG nie będzie dla Nadala już tak prosty jak dotychczas. Przy upadku Federera rozkwita wiele nowych gwiazd i nowych szans. Nadal nie może ciągle rządzić na tej powierzchni ( choć prawdopodobnie jeszcze trochę to potrwa ???? ) a im dalej w las tym pojedynki stają się coraz bardziej atrakcyjne.
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Rzeczywiscie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że po raz kolejny w tym roku dojdzie do finału Nadal-Djokovic.Moim zdaniem kursy na zwycięstwo Novaka w całym turnieju w okolicach 5 zł to spory value,przede wszystkim korty w Madrycie są szybkie co już jest dużym plusem na korzyść Serba.Od 2 lat gdy turniej został przeniesiony z kortów twardych na mączke,Nadal raz przegrał w finale z Federerem,rok później zrewanżował się swojemu arcy rywalowi.Dąże jednak do tego że w Madrycie nigdy nie grało mu sie tutaj tak łatwo i przyjemnie jak chocby w Monte Carlo,tracił tutaj sety między innymi z Almagro czy własnie z Djokovicem gdzie po przegraniu pierwszego seta,dwa kolejne udało mu sie wygrac w tie-breakach po wspaniałej walce.Myśle jednak że od roku 2009 wiele sie zmieniło i to zdecydowanie z korzyścią dla Novaka Djokovica.Nadal na pewno bedzie chciał sie tutaj zrewanżować za porażki w Indian Wells i Miami,ale tak na prawde to nie został jeszcze na tej nawierzchni w tym roku przetestowany w Monte Carlo i Barcelonie łatwe wygrane,jednak jego gra nie wydawała mi się aż tak dobra jak choćby rok temu,pare razy zdarzyło mu się stracić serwisów i popełniał sporo błędów.Reasumując po takim kursie warto zagrac że z Madrytu zwycięski wyjedzie Djokovic.Szanse oceniam 50-50.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
TENIS ATP Madryt 16-00
Juan Carlos Ferrero- Thiemo De Bakker
typ: 2-0
2,1
Bwin
http://media.expekt.com/affiliates/redirect.aspx?pid=27561&amp;bid=1545Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju atp w madrycie Hiszpan Juan Carlos Ferrero powracajacy pod dlugiej przerwie spotka sie z De Bakkerem. Hiszpan po ubieglorocznym us open nie gral bardzo dlugo w tenisa. Jednak tydzien temu w bardzo dobrym stylu powrocil do zawodowego cyklu. Ferrero dotarl do cwiercfinalu turnieju w Barcelonie.
Barcelona, Hiszpania, Europa
22/04-11 Ćwierćfinały Ferrero, Juan Carlos vs. Almagro, Nicolas 0:2 36 36
21/04-11 R16 Ferrero, Juan Carlos vs. Vagnozzi, Simone 2:1 76 46 64
20/04-11 R32 Ferrero, Juan Carlos vs. Zverev, Mischa 2:0 64 75
19/04-11 R64 Ferrero, Juan Carlos vs. Malisse, Xavier 2:0 64 62
Nie od dzis wiadomo, ze Hiszpan najlepiej czuje sie na ceglanej maczce. Ferrero na tej nawierzchni osiagal najwieksze sukcesy. De Bakker natomoiast w ostatnich tygodniach nie najlepiej sie spisywal. W Indian Wells I runda, w Estoril rowniez porazka w I rundzie. Holender musial przebijac sie przez kwalifikacje w Madrycie pokonal w trzech setach Bautiste i naszego rodaka Lukasza Kubota rowniez w trzech partiach. Te wyniki chocby z kwalifikacji gdy Holender meczy sie z Kubotem ktory ostatnio jest w slabej dyspozycji oraz nikomu blizej nieznanmy Bautista swiadcza o tym ze De Bakker nie jest w najwyszej dyspozycji. Hiszpan natomiast udanie powrocil na korty i widac, ze dobrze czuje sie na clayu. Przed wlasna publicznoscia Ferrero moze zajsc daleko w tym turnieju.
 
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
Warto dodać, że męczarnie z Kubotem, to mało powiedziane. Przy stanie 1:1 w setach wczoraj prowadząc 2:0 mógł wyjść na prowadzenie 3:0. W tym momencie psycha mu odpadła i wiemy jak to się skończyłe, jednak niewiele brakło a to Polak teraz mierzyłby się z Ferrero.
Ferrero zrobił udany comeback na ostatnim turnieju. Sądzę, że obecnie forma z meczu na mecz będzie mu rosła, w końcu trzeba się do RG odpowiednio przygotować. Ponadto gra w swoim kraju, gdzie może liczyć na duży doping kibiców. De Bakker ostatnio naprawdę słabo i o tyle o ile sam rzadko stawiam na DW to sama wygrana Ferrero wydaje mi się dość pewnym typem na dzień dzisiejszy.
 
suti 16

suti

Użytkownik
Panowie, czy myślicie że w meczu Karlovic - Monfils może być coś ustawionego ? Oczywiście zawsze coś może być. Ale tutaj jest o wiele więcej argumentów na &#39;&#39;ustawkę&#39;&#39; niż w każdym innym meczu. Najbardziej dziwią mnie kursy które z godziny na godziny idą w górę na Monfilsa. Jak dla mnie dziwne. Wg. mnie powinny one spadać i to znacząco gdyż gra 9 z 130 zawodnikiem.
 
derrick 0

derrick

Użytkownik
Myślę, że w tym meczu można zagrać over 22,5 w okolicach kursu 1,80. Monfils w formie powinien pokonać Karlovica, ale teraz w formie nie jest. Karlovic jak zawsze trudny do przełamania, więc nawet jeśli będą 2 sety to over do pokrycia.
 
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
Panowie, czy myślicie że w meczu Karlovic - Monfils może być coś ustawionego ? Oczywiście zawsze coś może być. Ale tutaj jest o wiele więcej argumentów na &#39;&#39;ustawkę&#39;&#39; niż w każdym innym meczu. Najbardziej dziwią mnie kursy które z godziny na godziny idą w górę na Monfilsa. Jak dla mnie dziwne. Wg. mnie powinny one spadać i to znacząco gdyż gra 9 z 130 zawodnikiem.
Kursy tak samo wczoraj szły w górę na Bartoli, a ta wygrała. A argument pozycji ATP, bez obrazy, ale jest śmieszny ????
Karlovic jest w formie, co udowodnił parę razy. Gra fajny tenis, super serwis, jak do tego dodaje działanie w korcie ( co ostatnio, o dziwo, zrobił ) to wychodzi naprawdę fajna gra. Jak wspomniał kolega wcześniej korty tutaj jak na cegłę są dość szybkie - to sprzyja jego serwisowi. Ja sam jako zwycięzcę stawiałbym właśnie Ivo.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Pierwsza runda i od razu jakie kursy ;)

Potito Starace - Marin Cilic 1 @ 2.90 Pinnacle

Kurs wystawiony tak chyba tylko ze względu na rankingi. Starace pokazuje się w tym sezonie z całkiem niezłej strony. Przegrał przed tygodniem z Petzschnerem, ale po bardzo zaciętym meczu. Niemiec grał u siebie, prezentował się wręcz jak nie on. Cilic na cegle to dużo słabszy grajek niż na hardzie, praca nóg, długie wymiany, serwis który nie przynosi takich korzyści, przez to ma wiele problemów. Przed tygodniem męczył się z Bolellim (który jest kompletnie bez formy!), uległ Davydence, który wygrał cały turniej w Monachium, ale mimo to wcale mnie do siebie nie przekonał. Bardzo chaotyczny na korcie, Starace ze swoją solidnością, walecznością powinien dzisiaj wygrać. Dziwi mnie taki kurs...
John Isner - Mardy Fush 2 @ 1.78 Pinnacle
Krótko, bo za bardzo nie ma o czym pisać. Fish ma dobry sezon, oczywiście to za sprawą gry na hardzie. Na cegle traci wiele ze swoich atutów, ale wciąż powinien mieć ogromną przewagę z głębi kortu nad Isnerem, który ze swoim wzrostem nijak nie pasuje do cegły. Przed tygodniem dostał bęcki od słabiutkiego Mello, czas na kolejną porażkę, ze swoim rodakiem, który z głębi kortu przewyższa go o głowę.
Alejandro Falla - Marcos Baghdatis 1 @ 2.80 Pinnacle
Kompletnie pomylony kurs. Bagieta to straszna &quot;fujara&quot; na cegle, nie potrafi dostosować stylu do nawierzchni, sporo kończy, jeszcze więcej psuje. Fallus to regularny i uniwersalny grajek, któremu także atutów ofensywnych nie brakuje (forhend i serwis). Ma za to także umiejętność podtrzymania wymiany, zmuszenia rywala do biegania, rozrzucając go po korcie. Baghdatis w tym sezonie na cegle przegrał już z dużo mniej regularnymi tenisistami, dlatego dzisiaj zdecydowanym faworytem jest dla mnie Falla.
Juan Carlos Ferrero - Thiemo De Bakker 1 @ 1.55 Pinnacle
Tutaj króciutko. Typ opieram na tym co widziałem w wykonaniu De Bakkera po kontuzji. W meczu z Andersonem w Estoril był cieniem zawodnika sprzed kontuzji. Masa błędów, prostych błędów, serwis nie funkcjonował, widać że trochę czasu zajmie mu powrót do formy. W kwalach stracił nawet seta z Kubotem, był bliski przegrania meczu. JCF to klasa sama w sobie, wrócił po długiej przerwie, wygrał 3 mecze, teraz znów gra u siebie i na pewno podejdzie do tego meczu w 100% skoncentrowany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
suti 16

suti

Użytkownik
Kursy tak samo wczoraj szły w górę na Bartoli, a ta wygrała. A argument pozycji ATP, bez obrazy, ale jest śmieszny ????
Karlovic jest w formie, co udowodnił parę razy. Gra fajny tenis, super serwis, jak do tego dodaje działanie w korcie ( co ostatnio, o dziwo, zrobił ) to wychodzi naprawdę fajna gra. Jak wspomniał kolega wcześniej korty tutaj jak na cegłę są dość szybkie - to sprzyja jego serwisowi. Ja sam jako zwycięzcę stawiałbym właśnie Ivo.
Wiesz, mi przeważnie wystarcza Ranking ATP lub WTP (jeśli jest znacząca różnica) Do tego patrzę jak idą kursy po przez stronę livesports.pl ( Jeśli lekko spadły na &#39;&#39;mojego gracza&#39;&#39; [ i nie we wszystkich bukmacherach ] ) to już mniej więcej jestem w stanie ocenić &#39;&#39; gram ten mecz czy nie &#39;&#39; Do tego patrzę na ostatnie wyniki meczów owych i już w 9/10 przypadkach wiem.

No i proszę, Monflis wygrał 2:0 - tak jak się spodziewałem i postawiłem. Ranking mi to mówił w 100%, tylko bałem się o kursy które idą w górę na Gaela.
 
jasmin_bogow 34,4K

jasmin_bogow

Użytkownik
No i proszę, Monflis wygrał 2:0 - tak jak się spodziewałem i postawiłem. Ranking mi to mówił w 100%,
Ok, to zdanie idzie do mojej prywatnej hall of fame ????
Ranking to chyba jedna z najmniej ważnych statystyk. A co np z zawodnikami którzy powracają? Zapewne jeszcze kilka tygodni temu stawiałeś przeciwko del Potro...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom