>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Kuala Lumpur & Bangkok 28.09-04.10.

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Lopez @ 1.16 3/6 3/6
Gasquet @ 1.14
Monfils @ 1.14

AKO @ 1.50
Taki tryplans na najbliższe dwie noce bo Rysiu gra jutro jak i Gael. Po pierwsze Lopez to jeden z lepszych Hiszpanów preferujących HC jak i grający tutaj s&amp;v gdzie potwierdza to zawsze w Davisie w deblu, za rywala będzie miał okropnie grającego nie mający nic na celu ostatnich czasy Vassallo Arguello który pod koniec sezonu mam nadzieję że jednak spadnie poza 100tkę bo po prostu nie pokazuję nic, a zajmuję miejsce naprawdę dla kogoś zasługującego na to. H2H bardzo interesujące 2-0 dla Argentyńczyka lecz ostatni raz grali ze sobą na cegle @ RG po pięciosetówce wygrał Martin i pierwszy pojedynek pomiędzy nimi to jeszcze czasy na czelkach gdzie pojedynek też był bardzo zacięty, tutaj nie widzę innej opcji nawet przy tym że powinno lepiej wychodzić Argentyńczykowi na hardzie niż na cegle, lecz dla mnie Lopez to jeden z lepszych Hiszpanów na twardej nawierzchni który potrafi tutaj grać.
Drugi typ to oczywiście Rysiu chłopak powoli, powoli wychodzi z kompleksu &quot;coco-case&quot; lecz ciągle podczas gry widać jego zakłopotanie i chwilowe odejście od spotkania w poprzednim tygodniu ćwierćfinał jak się nie mylę w Metz nie jest to zły wynik jak na taki powrót, tutaj zagra z Crivoiem dobrym Rumunem lecz człowiekiem który preferuję mączkę gdzie i tak sukcesów nie ma na arenie #250+ więc gdzie się chłopak pcha do Kuala Lumpur, myślę że tutaj Rysiu wygra spotkanie i znowu zakończy turniej lub dostanie konkretnego olśnienia i zajdzie tutaj daleko.
Ostatni typ to też Francuz czyli (fon.) &quot;Gael Monfiz&quot; który wygrał turniej w Metz w Francuskim stylu czyli po trzysetówce z Kolbą, na początku jakoś mi ten chłopak nie pasował latał jak @ po korcie i nic z tego nie wychodziło po tamtorocznym USO jakoś chłopak się opanował i zaczął myśleć i teraz mu to wychodzi, gdzie Istomin jak i Gołubew nieoszlifowane diamenty z byłych krajów socjalistycznych i chyba tak już zostanie że pozycja pozwoli im na występy, dobre życie QEL czy EL do turniejów ale wyników raczej to nie da, tutaj myślę że Gael da radę Uzbekowi i zamelduję się w kolejnej rundzie. Oczywiście zagrywam to jaki trypel @ 1.50
 
F 0

filweb

Forum VIP
Ernests Gulbis - Somdev Dev Varmaan 2 2.19 PS 3/10

W tym spotkaniu faworytem dla mnie jest Hindus. Warto odnotować, że ostatnio wygrał dla swojego kraju rubber z RPA, dzięki czemu Indie zagrają po wielu latach przerwy w Grupie Światowej. Również na US Open Somdev pewnie pokonał Gila, potem co prawda przegrał z Kohlim, ale Gulbis to zawodnik zbliżony umiejętnościami bardziej do Portugalczyka niż do Niemca (gdybym napisał to rok temu to zostałbym szyderczo wyśmiany). Łotysz całego sezonu nie może nawet w najmniejszym stopniu zaliczyć do udanych, ostatnia jego wygrana to kwale w Montrealu ze świetnym deblistą Dlouhym, który doświadczenie singlowe ma niewielkie.

Warto dodać, że turniej odbędzie się oczywiście na kontynenecie azjatyckim, co także może mieć duży wpływ na spotkanie. Hindus, jeśli trenował ostatnio u siebie, a tak zakładam, dużo lepiej poradzi sobie w pierwszej rundzie turnieju w Tajlandii niż ktoś, kto dopiero przestawia się na zupełnie inną strefę czasową.
 
M 0

micklbn

Użytkownik
CO do typuna Lopeza ja byłbym przeciwny;]co prowda troche się spoźniłem bo juz pierwszy set się zakończył;/ale tak czy inaczje Lopez w ostatnim czasie nie gra naprawdę nic osobiście sam na niego nigdy już nie postawię potrafi przegraćz byle przeciwnikiem.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Johansson Joachim - Gasquet Richard
typ: Rysio Gasquet
kurs: 1.5 [doxxbet]


Gasquet pokazuje, że wraca do dawnej wysokiej dyspozycji, odzyskuje rytm gry po staconych wielu tygodniach z powodu dyskwalifikacji;
tydzień temu finał w Metz, w Malezji w pierwszej rundzie pokonał Crivoi, jest to bardzo przeciętny zawodnik, ale jednak Gasuqet przewyższał go o dwie klasy;
Johansson również powraca, pierwszy turniej od 20 tygodni, w pierwszej rundzie pokonał Hewitta bardzo szczęśliwie, w pierwszym secie po tie breaku, w drugim wykorzystał jedno przełamanie a Australijczyk żadnego z dziewięciu
Myślę że limit szczęścia Szwed już wyczerpał nie jest w rytmie meczowym, natomiast Gasquet jest po prostu lepszym tenisistą, co mam nadzieję udowodni

---------------------------------------------------------

Beck Andreas - Young Donald
typ:Beck
kurs: 1.3 [doxxbet]

Niemiec tydzień temu dobry występ w Metz, w Tajlandii pokonał już Rogera Vasselina 7:5 7:6 choć mogło być bardziej efektownie
Young natomiast nie dość że jest LL to jeszcze w pierwszej rundzie miał wolny los ???? ale mniejsza z tym,
na rozkładzie ma w kwalifikacjach Japończyka Iwami i rodaka Thompsona, potem w Q3 przegrał sromotnie ze słabszym od Becka Mayerem. Young serwuje zbyt słabo by mógł coś ugrał na indoor hardzie, stać go na góra 75% z pierwszego podania, to trochę za mało na Becka, który będzie serwował swoje i nie powinien mieć problemów z przełamaniem Amerykanina

---------------------------------------------------------

Tsonga Jo-Wilfried - Gulbis Ernests
typ: Tsonga
kurs: 1.2 [doxxbet]


w azjatyckich turniejach obserwujemy tendencję odpadania faworytów, którzy grają dopiero pierwszy turniej na hali po US Open, nie uważam jednak by stało się tak z turniejową jedynką - Tsongą, rok temu również był to jego bezpośredni turniej po Us Open i wygrał go , Francuz będzie jutro bardzo trudny do przełamania dla Łotysza. Gulbis w pierwszj rundzie wygrał z Davvermanem głównie pierwszym serwisem (82%, 14 asów). Z Tsongą napewno tego nie powtórzy, a i na returnie zagra znacznie słabiej bo wiadomo że Jo-Wilfried świettnie potrafi serwować​
 
lukasz-janik 0

lukasz-janik

Użytkownik
Spotkanie: Jo-Wilfried Tsonga - Ernests Gulbis
Tenis: Tajlandia, ATP Bangkok, Singles 2009 (01.10.09 06:00)
Typ: 2:0
Kurs: 1.55
Bukmacher: Expekt

Analiza:
Francuz bardzo dobrze radzi sobie na tego typu nawierzchni. Jego gabaryty pozwalają mu w pełni zdominować przeciwnika. Jak wiadomo na twardej nawierzchni gra się szybko i mocno - a Tsonga jest świetnie przygotowany fizycznie i motorycznie. Jego wzrost pozwala mu osiągać bardzo dobre rezultaty przy serwisie, a forhend zza końcowej linii rzadko kiedy daje szanse rywalowi. Jest to bardzo dobry tenisista, który potrafił wygrać nawet z samym Federerem. Trzeba dodać, że walczy on o awans do ATP World Tour Finals 2009, gdzie zmierzy się ze sobą najlepsza ósemka rankingi ATP. Aktualnie zajmuje 7 lokatę, ale po piętach depcze mu Nikolay Davydenko, który już dziś gra swoje spotkanie oraz Fernando Verdasco. Myślę, że Jo-Wilfried wygra to spotkanie, a wynik 2-0 jest troszkę ryzykowny. Jednak postanowiłem zagrać.

Pozdrawiam
Y. &gt;&gt;
 
virgin 0

virgin

Użytkownik
vs

Spotkanie : Zverev - Isner
Typ: 1
kurs: 2.60
Buk: sportingbet
Analiza:
Zverev odniósł dziś pierwsze zwycięstwo na nawierzchni twardej w tej części sezonu przerywając serię ośmiu porażek singlowych z rzędu. Pokonał faworyzowanego Leo Mayera. Mam nadzieję, że pójdzie za ciosem i jutro wyjdzie zwycięsko z pojedynku z Isnerem.
Isner jest dużo słabszym zawodnikiem niż Mayer. Jedynie atomowy serwis sprawia, że jest ponad przeciętnym zawodnikiem. Słabo porusza się po korcie, trudne piłki z głębi kortu najczęściej uderza w siatkę. W 1. rundzie męczył się z Wachiramanowongiem, wygrał tb w 3. secie.
Mischa dziś pokazał charakter. Skazywany na porażkę z Leo po pierwszym przegranym secie zacisnął pięści i wygrał mecz. Do Tajlandii przyleciał dopiero w niedzielę wieczorem, ale już się zaaklimatyzował, bo i w deblu dziś w parze z GGLem wygrali. Mischa świetnie w Bangkoku serwuje. 70% wymian gra z 1. serwisu, ale w meczu z Isnerem i 2. serwisem powinien sobie radzić, w końcu jest zwinniejszy i szybszy od rywala, a także rozegrał więcej meczy w hali w tym sezonie, więc jest przygotowany do specyfiki takiego grania
Wydaje mi się, że Isner nie będzie miał zbyt imponującej końcówki sezonu - swoje już i tak zrobił, a i Zverev musi zacząć wygrywać.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Polecam mecz Isner - Roddick w tegorocznym US Open. Tam widać jakimi bzdurami są stwierdzenia
Isner jest dużo słabszym zawodnikiem niż Mayer. Jedynie atomowy serwis sprawia, że jest ponad przeciętnym zawodnikiem. Słabo porusza się po korcie, trudne piłki z głębi kortu najczęściej uderza w siatkę.
Porównując go z Niemcem, który jest jednym z najsłabszych zawodników w Tour&#39;ze biorąc pod uwagę wytrzymałość psychiczną kurs w okolicach 1,6 na Amerykanina to prezent.
Czy Zverev jest szybszy i zwinniejszy od Jaśka ? Szczerze wątpię, on również gra przede wszystkim opierając grę na serwisie, a w ten sposób z Isnerem mało kto wygrywa ????
 
virgin 0

virgin

Użytkownik
Polecam mecz Isner - Roddick w tegorocznym US Open.
To ja polecam mecz Isner - Verdasco :-D Nie patrzmy na zawodnika przez pryzmat jednego meczu. Ogólnie Big John jest przeciętniakiem z jednym finałem ATP na koncie. A jeżeli gorzej serwuje, to ma Big Trouble. Dzisiaj Zverev znowu udowodnił, że głowę to ma gorącą, ale w Isnera nie uwierzę jeżeli nie nauczy się dobrze grać z mniejszym wkładem siły w serwis, bo szybko się wykończy. Leo lepiej to bilansuje i wkrótce będzie w czołówce.
 
K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik
Spotkanie: Soderling - Berdych
Typ: 2-0
Kurs: 2.00
Bukmacher: expekt
Analiza: Niezwykle ciekawie zapowiada się pierwszy mecz ćwierćfinałowy w Malezyjskim Kuala Lumpur, w którym zagrają ze sobą Szwed Robin Soderling oraz reprezentant Czech Tomas Berdych. Faworytem tego meczu jest na pewno Soderling, który w ostatnich latach poczynił duże postępy jeśli chodzi o grę w tenisa.
Szwed w tym roku ma za sobą finał French Open a jego ostatnie występy są równie udane. Podczas US Open Soderling doszedł do ćwierćfinału gdzie odpadł z samym Rogerem Federerem - wielokrotnym triumfatorem tego turnieju i tegorocznym finalistą. W Malezji Szwed w bardzo dobrym stylu pokonał w pierwszym meczu pokonał Amerykanina Evansa w dwóch szybkich setach 6/1 6/1.
Berdych to tenisista, który wciąż stara się przebić do tej najściślejszej czołówki męskiego tenisa. Reprezentant Czech w Kuala Lumpur zagrał już dwa mecze i oba wygrywał po trzysetowych bojach. W pierwszym spotkaniu Berdych wyeliminował Rosjanina Kunitsyna 6/1 3/6 6/2 zaś wczoraj pokonał Niemca Greula 6/3 4/6 6/3.
Obaj panowie grali ze sobą już wiele razy, statystyka h2h przemawia za Soderlingiem, który prowadzi w niej 5:3. Ostatni mecz obu panów miał miejsce w marcu tego roku podczas turnieju w Amerykańskim Sunrise, gdzie wówczas Szwed po łatwym i szybkim meczu wygrał 6/1 6/1.
Myślę że dziś również możemy się spodziewać dwu setowego zwycięstwa Soderlinga, który jest graczem wyraźnie lepszym od Berdycha nie tylko na przestrzeni całej kariery ale także ostatnich tygodni.
 
K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik
Spotkanie: Verdasco - Gonzalez
Typ: Verdasco
Kurs: 1.85
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Już w sobotę 3 października zostaną rozegrane mecze półfinałowe w ramach turnieju Malaysian Open w Kuala Lumpur. Bardzo interesująco zapowiada się spotkanie dwóch tenisistów ze światowej czołówki męskiego tenisa, Hiszpan Fernando Verdasco zagra ze swoim imiennikiem Gonzalezem z Chile. W tym meczu wskazanie faworyta nie jest proste, ale wydaje się że bliższy zwycięstwa jest świetnie operujący uderzeniem forhendowym Hiszpan, który w ostatnim czasie poczynił ogromne postępy gry w tenisa. Fernando Verdasco ma za sobą udany występ w US Open, gdzie odpadł dopiero w ćwierćfinale przegrywając z Djokovicem, mecz ten jednak był pechowy dla Hiszpana, który opuszczał kort mając problemy zdrowotne. Kto wie czy gdyby nie kontuzja to czy Verdasco nie awansował by dalej. W Malezji Hiszpan rozegrał dotychczas dwa spotkania, w których wygrywał bez straty seta, 6/4 6/0 z Karolem Beckiem oraz w ćwierćfinale 7/5 6/4 z Richardem Gasquetem. Forma Verdasco jest bardo wysoka, o czym świadczą znakomite wyniki osiągane przez tego zawodnika. Gonzalez również może się pochwalić bardzo dobrym występem w US Open, bowiem również dotarł do ćwierćfinału, gdzie musiał uznać wyższość Rafaela Nadala i przegrał w trzech setach. Turniej w Kuala Lumpur jest dla Chilijczyka w miarę udany, ale i ciężki. Już w pierwszym swoim meczu Fernando Gonzalez w potrzebował trzech setów aby pokonać dużo niżej notowanego tenisistę Rohana Bopanne, wygrywając 6/4 3/6 6/4. Mecz ćwierćfinały był już jednak łatwiejszy i szybszy, bo już po dwóch setach Gonzalez wyeliminował Mikhaila Yozuhnego wygrywając 6/3 6/4. Obaj panowie grali już ze sobą 6 razy, co ciekawe w rywalizacji h2h mamy remis 3-3. Myślę że w dzisiejszym meczu półfinałowym zobaczymy świetne widowisko z obu stron ale to jednak Verdasco wykorzysta swój atut gry lewą ręką i awansuje do finału.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Simon - Melzer
Typ: powyżej 22.5
Kurs: 1.91
12BET
Sobota czyli czas w turniejach tenisowych na półfinały. Wybrałem spotkanie z turnieju rozgrywanego w Kuala Lumpur pomiędzy 25-letnim Francuzem Gillesem Simonem a Austriakiem Jurgenem Melzerem. Francuz, który jest obecnie 10 zawodnikiem rankingu ATP rozstawiony w turnieju jest z numerem drugim, a Austriak zajmujący 44 miejsce to turniejowa szóstka. Po dotychczasowych wynikach w tym turnieju wydaje mi się że będzie to wyrównane spotkanie. Spodziewam się że niżej klasyfikowany Austriak może nawet jutro sprawić niespodziankę i wygrać, ponieważ w tym turnieju prezentuje się bardzo dobrze, zagrał do tej pory w tym turnieju 3 spotkania i wszystkie wygrał bardzo pewnie. Najpierw Brazylijczyka Marcosa Daniela 6:3 6:2, miał 81% pierwszego podania, zaserwował 13 asów, wygrał 87% piłek z pierwszego serwisu. W kolejnej rundzie nie dał szans Turkowi Marselowi Ilhanowi, którego pokonał 6:4 6:2, miał 58% pierwszego serwisu, 9 asów i 89% wygranych punktów po swoim pierwszym serwisie. W meczu ćwierćfinałowym równie ławo poradził sobie z Niemcem Andreasem Beckiem, którego pokonał 6:4 6:2, miał 59% pierwszego serwisu, 10 asów i 85% wygranych piłek po pierwszym serwisie. Simon rozegrał 2 mecze, najpierw bez problemu ograł Amerykanina Kevina Kima 6:2 6:2 mając 55% pierwszego serwisu, 10 asów i 77% piłek wygranych po swoim pierwszym podaniu. W ćwierćfinale zaś stoczył bardzo wyrównany pojedynek z Rosjaninem Evgenym Korolevem, wygrywając 4:6 6:3 6:4, 62% pierwszego serwisu, 7 asów oraz 77% piłek wygranych po swoim pierwszym serwisie. Obaj grają wyśmienicie w tym turnieju, faworytem jest Simon, którego pojedynek z Korolevem stał na wysokim poziomie, Melzer przeciwników miał słabszych ale nie zmienia to faktu że w 3 spotkaniach ani razu nie stracił własnego serwisu. W bezpośrednich spotkaniach jest 1:0 dla Austriaka, który wygrał 3 lata temu na ziemi w 3 setach, sądze że i jutro czeka nas wyrównane spotkanie, a over gemowy być może nawet i w dwóch setach uda się pokryć.
 
lukasz-janik 0

lukasz-janik

Użytkownik
Mecz: Viktor Troicki - Gilles Simon
Tenis: Tajlandia, ATP Bangkok, Singles 2009 (04.10.09 10:00)
Typ: 2 - 0
Kurs: 4.70
Bukmacher: Betsson


Spotkanie finałowe turnieju w w Bangkoku. Serb Viktor Troicki od pierwszego spotkania w turnieju z Thomazem Bellucci był skazywany przez bukmacherów na porażkę. Jednak on uparcie awansował dalej. Ze wspomnianym Belluccim wygrał 2:0 [63 76], następnie pokonał Isnera 2:0 [76 62], a w półfinale Tsonge 2-1 [16 62 63]. W finale także nie jest faworytem. Jednak uważam, że jest to spowodowane tylko tym, że Simon jest graczem pierwszej dziesiątki rankingu ATP. W turnieju widziałem spotkanie Francuza z Korolevem, z którym wygrał 2:1 [46 63 64] ale nie prezentował wcale dobrego tenisa. Patrząc na bilans H2H Simon prowadzi 2:0. Oba zwycięstwa przyszły mu bardzo łatwo 26 36 oraz 06 67 - jednak oba te spotkanie były rozgrywane na kortach ziemnych. Viktor gra bardzo agresywni i często ryzykownie. Jak na razie to mu się opłaca. Jeżeli utrzyma wysoką skuteczność serwisu i będzie grał tak ofensywnie w wymianach jak z Jo-Wilfriedem to zwycięstwo w dwóch setach jest bardzo możliwe.
 
K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik
Spotkanie: Verdasco - Davydenko
Typ: Verdasco
Kurs: 1.99
Bukmacher: pinnacle
Analiza: W niedzielę o godzinie 10-30 rozpocznie się mecz finałowy w turnieju Malaysian Open w Kuala Lumpur a na przeciw siebie staną dwaj świetni tenisiści, Hiszpan Fernando Verdasco podejmować będzie reprezentanta Rosji Nikolaya Davydenko. Mecz zapowiada się niezwykle interesująco, bowiem obaj panowie zajmują miejsca w ścisłej czołówce męskiego tenisa. Wskazanie faworyta w tym meczu jest niezmiernie trudne, bukmacherzy szanse na zwycięstwo oceniają mniej więcej tak samo, zarówno jednego jak i drugiego zawodnika. Myślę jednak, że w nieco lepszej formie jest obecnie Verdasco, który w znakomitym stylu wygrywa mecz za meczem. Hiszpan ma za sobą udany występ w US Open, gdzie odpadł dopiero w ćwierćfinale przegrywając z Djokovicem. Na kortach w Malezji Verdasco rozegrał już 3 mecze i wszystkie wygrał bez straty seta. Fernando pokonał 6/4 6/0 Becka, w ćwierćfinale 7/5 6/4 Francuza Gasqueta oraz w meczu półfinałowym Chilijczyka Gonzaleza 6/4 7/5. Nikolay Davydenko w Kuala Lumpur przegrał tylko jednego seta w meczu z Soderlingiem, który ostatecznie wygrał w nieco dziwnych okolicznościach 1/6 7/6 6/2, Rosjanin wcześniej pokonał Gaela Monfilsa dwukrotnie 6/3 oraz Taylora Denta 6/3 7/6. Myślę że to forma Verdasco jest obecnie wyższa a to zadecyduje o jego triumfie w tym meczu. Obaj panowie w rankingu ATP znajdują się bardzo blisko siebie - Verdasco jest 9 zaś Denko zajmuje 8 miejsce. Mimo że historia spotkań przemawia za Nikolayem, uważam że dziś wygra Verdasco, który wykorzysta swój atut silnej a przede wszystkim skutecznej gry lewą ręką.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom