>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

ATP Tour - Kitzbühel & Waszyngton, 31.07-07.08.2011

Status
Zamknięty.
midel 189

midel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Waszyngton
Data, godzina: 03.08, godz. ok. 1.00
Spotkanie: Nieminen - Kunitsyn
Typ: Nieminen (-1,5 set) ✅
Kurs: 2,85
Bukmacher: Sportingbet

Analiza: W drugiej rundzie turnieju ATP w Waszyngtonie spotkają się: rozstawiony z nr. 16 Jarkko Nieminen i Igor Kunitsyn. Z racji swojego rankingu w pierwszej rundzie Fin miał wolny los. Swój typ motywuję bardzo solidną grą Jarkko w ubiegłych tygodniach. Pokonał takich zawodników jak: Dołgopołow (zwycięzca z Umag), solidny Giraldo czy niebezpieczny Hanescu. Przegrał: w Hamburgu z późniejszym zwycięzcą - Gillem Simonem, w 3. setach oraz z Nicolasem Almagro, również po walce. Teraz Fin będzie starał się budować formę na US OPEN. Kunitsyn do turnieju w Los Angeles grał fatalnie. W LA dzięki beznadziejnej postawie Fernando Gonzaleza oraz zwycięstwu z chimerycznym, bez formy Sweetingiem udało mu się przejść do ćwierćfinału, gdzie grający z kontuzją, przemęczony Fish nie dał mu zadnych szans. Jedynymi znakami zapytania są: długa podróż Jarkko i aklimatyzacja. Sądzę jednak, że skoro zdecydował się grać w Waszyngtonie to jest w pełni sił. Moim zdaniem Nieminen wygra w dwóch setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
robel 153

robel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Waszyngton
Data, godzina: 03.08, godz. ok. 1.00
Spotkanie: Nieminen - Kunitsyn
Typ: Nieminen (-1,5 set)
Kurs: 2,85
Bukmacher: Sportingbet

Analiza: W drugiej rundzie turnieju ATP w Waszyngtonie spotkają się: rozstawiony z nr. 16 Jarkko Nieminen i Igor Kunitsyn. Z racji swojego rankingu w pierwszej rundzie Fin miał wolny los. Swój typ motywuję bardzo solidną grą Jarkko w ubiegłych tygodniach. Pokonał takich zawodników jak: Dołgopołow (zwycięzca z Umag), solidny Giraldo czy niebezpieczny Hanescu. Przegrał: w Hamburgu z późniejszym zwycięzcą - Gillem Simonem, w 3. setach oraz z Nicolasem Almagro, również po walce. Teraz Fin będzie starał się budować formę na US OPEN. Kunitsyn do turnieju w Los Angeles grał fatalnie. W LA dzięki beznadziejnej postawie Fernando Gonzaleza oraz zwycięstwu z chimerycznym, bez formy Sweetingiem udało mu się przejść do ćwierćfinału, gdzie grający z kontuzją, przemęczony Fish nie dał mu zadnych szans. Jedynymi znakami zapytania są: długa podróż Jarkko i aklimatyzacja. Sądzę jednak, że skoro zdecydował się grać w Waszyngtonie to jest w pełni sił. Moim zdaniem Nieminen wygra w dwóch setach.
Ja bym bardzo uważał z tym typem. Mnie Jarkko w ogóle nie przekonuje na hardzie. W tym roku przeważnie kończył na 1 rundach. Kunitsyn potrafi zagrać nieźle, potrafi się też &quot;ślizgąć&quot; jak w Los Angeles. Moim zdaniem jeśli Fin w ogóle wygra ten mecz to się strasznie namęczy, ale życzę aby typ wszedł :razz:.
 
warzyn 158,4K

warzyn

Użytkownik
obserwuje ostatnio poczynania Davydenko i muszę powiedzieć, że chłopak nie może się pozbierać. Porażka ze Stebe w Hamburgu i Stuttgarcie, Tomiciem na kortach Wimbledonu. Ostatni oficjalny win to pokonanie Gremelmayera w Paryżu. Forma spadkowa i dzisiaj mecz z Ebdenem, o którym wiem szczerze mówiąc niewiele. Spotkania, które ostatnio rozgrywał to przeciwnicy z drugiej setki rankingu ATP. pytanie do znawców czy warto zaryzykować na australijczyka z uwagi na nienajlepszą formę Davydenko??
BET365 2.75 EBDEN
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
@up
ciezko powiedziec czy chodzi o jego forme, czy o to ze jemu juz sie nie chce.. jego gra tak wyglada, gra niedokladnie, jest niecierpliwy..szkoda, ze ebden to przecietny zawodnik, ktory moze mimo wszystko nie podolac..
od siebie proponuje zwyciestwo stepanka ✅, w pierwszej rundzie gral z pecznerem, mecz wygladal bardzo dziwnie, jakby radek nie chcial tego wygrac, ale jak przyszlo co do czego w 3 secie potrafil sie wziac do gry, natomiast odesnik to czelendzerowiec, ktory moim zdaniem na poziomie atp nie ma czego szukac
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
duo 303

duo

Użytkownik
Fabio Fognini - Santiago Giraldo @2.10⛔⛔⛔

Jedyne co mnie w tym meczu niepokoi to nagły wzrost kursów na Włocha. Poza tym wszystko przemawia za Fogninim. Ostatnio w Umag doszedł do półfinału, co prawda najlepszym pokonanym przez niego rywalem był Potito Starace, jednak jest to gracz właśnie pokroju Giraldo. Santiago w ostatnim czasie jakichś większych osiągnięć nie miał, najdalej doszedł w Stuttgarcie gdzie pokonał go Kubot. Poza tym H2H 2:0 dla Włocha. Wczoraj to zlekcewazyłem grając na Heider-Maurera, a jak widać Veic chyba rzeczywiście ma na niego patent także tu może być podobnie. Ze stawką nie szaleję, gdyż tak jak mówię niewiem dlaczego kursy tak skoczyły, jednak próbować próbuję, gdyż Fabio w tej chwili wygląda lepiej.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Waszyngton
Data, godzina: 04.08, godz. ok. 0.30
Spotkanie: Bellucci - Haas
Typ: Bellucci (-1,5 set) ⛔
Kurs: 2,2
Bukmacher: Sportingbet

Analiza: W drugiej rundzie turnieju ATP 500 rozgrywanego w Waszyngtonie zmierzą się ze sobą Thomaz Bellucci i legenda weteran, legenda Tommy Haas. Jest to pierwszy pojedynek turniejowy tych zawodników. Moim zdecydowanym faworytem w tym meczu jest młodszy, sklasyfikowany na 36 miejscu w rankingu ATP Brazylijczyk. Tommy w turniejach poprzedzających US Open - US Series gra źle, by nie powiedzieć fatalnie. W Atlancie - porażka w dwóch setach z Ginepri&#39;m, w Los Angeles porażka (ugrane 5 gemów!) ze słabo grającym ostatnimi czasy Dimitrovem. W Waszyngtonie pewna wygrana z Deliciem, który pokazał, że turniej ATP 500 to za wysokie progi jak dla niego. Natomiast Bellucci w Los Angeles ograł Falle, tracąc gema (!), przegrał z Bogomolowem, na własne życzenie, prowadził 6-1 4-3 i miał serwis, ale jak to w tenisie bywa &quot;coś się zacięło&quot; i Brazylijczyk przegrał ten mecz. Wydaje się być jednak w dobrej formie. Sądzę, że dzisiaj Bellucci wygra w dwóch setach z Haas&#39;em.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ATP Waszyngton 22-00
Russell- Malisse
typ; 2-0
4,15
gamebookers
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy duzego turnieju w Waszyngtonie reprezentant gospodarzy michael russell spotka sie z belgiem xavierem malissem. Malisse w pierwszej rundzie mial wolny los, natomiast Russel ogral swietnie serwujacego Ivo Karlovica 6-4 7-6. Malisse nigdy nie przepadal za gra na kortach twardych. Potwierdzaja to wyniki w tym roku po wimbledonie. Belg po Wimbledonie nie wygral jeszcze spotkania. Najpierw przegral z Harissonem, nastepnie z Gulbisem. Russell spisuje sie nieco lepiej. Ogral juz Turusnova, Karlovica tu w Waszyngtonie oraz Younga. Ponadto za Russellem bedzie stala dzis publicznosc co moze okazac sie sporym handicapem. Russell lubi grac na kortach twardych, podobnie jak wiekszosc amerykanow wychowal sie na hardzie. Obaj zawodnicy spotkali sie rowniez na hardzie w San Jose. Wtedy w dwoch setach gora byl Amerykanin. Sadze, ze dzis moze byc podobnie jesli Michael zagra dzis tak jak we wczorajszym meczu z Karlovicem.
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
ciekawa sytuacja.
na livescorehunter.com od godziny w grafiku transmisji widnieja dwa mecze....
seppi-haase.... oraz
giraldo-montanes......
szkopuł w tym że mecze haase i montanesa nie były jeszcze rozegrane... haase juz awansowal.... a montanes wygral wlasnie pierwszego seta z kohlschreiberem..... Zagrałem wiec na Montanesa skoro ma byc transmisja Giraldo-Montanes.... podejrzane czy tylko zwykła pomyłka.... a może już wiedzą....

no i proszę..... Montanes 6-4 6-5 i nagle Niemiec nie zdobywa ani jednego punktu przy swoim serwisie i robi się 7-5..... Wygrana Montanesa
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
ATP Kitzbuhel 4.08.2011r 16-00
Seppi- Haase
typ; 0-2
3,75
Bwin
Analiza
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju w austryjackim kitzbuhel Wloch Andreas Seppi spotka sie z Holendrem Robinem Haase.
Faworytem bukmacherow ktorzy zdecydowali sie wystawic kursy na to spotkanie jest Wloch, ja jednak mam odmienne zdanie. Haase kolejno ogrywal na tym turnieju innego Wlocha specjaliste od gry na ziemi Potito Starace oraz Hiszpana Feliciano Lopeza ktory w tym sezonie spisuje sie bardzo dobrze. Seppi natomiast ogral Denisa Istomina oraz Pere Ribe. Jak widac zatem duzo trudniejszym przynajmniej w moim odczuciu przeciwnikow mial po drugiej stronie siatki Holender. Haase to zawodnik bardzo dobrze serwujacy, swietnie grajacy przy siatce, potrafiacy rowniez grac na ziemi, kiedy to trzeba troche dluzej potrzymac pilke w korcie. Wloch natomiast w moim przekonaniu to zawodnik lepiej czujacy sie na kortach szybszych, dlatego nieco zdziwil mnie fakt, ze wystepuje on na tym turnieju zamiast w Ameryce przygotowywac sie do US Open. Forma, umiejetnosci oraz predyspozycje wszystko to w mojej opinii przemawia za Holendrem i mysle, ze to wlasnie on zwyciezy w tym spotkaniu.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
ciekawa sytuacja.
na livescorehunter.com od godziny w grafiku transmisji widnieja dwa mecze....
seppi-haase.... oraz
giraldo-montanes......
szkopuł w tym że mecze haase i montanesa nie były jeszcze rozegrane... haase juz awansowal.... a montanes wygral wlasnie pierwszego seta z kohlschreiberem..... Zagrałem wiec na Montanesa skoro ma byc transmisja Giraldo-Montanes.... podejrzane czy tylko zwykła pomyłka.... a może już wiedzą....
Też to zlukałem ;) i to jest ewidentnie dziwne ;/ przy stanie 5-5 w drugim secie zlapałem montanesa jako zwycięzce za 1.50 na live ;) a potem szybkie 6-5 i przy podaniu kolby hiszpan do zera wygrywa ;) nie wiem o co kaman z tymi meczami na livescorehunter chyba że jak turniej sponsoruje bet at home to wszystko wiadome (może dlatego fognini odpadł) ;)
 
quatro 4

quatro

Użytkownik
Panowie co się dzieje? Llorda wydaje się być mocnym faworytem w meczu z Dimitrovem, a tu nagle kursy skoczyły i według buków na tą chwilę to Dimitrov jest faworytem? Czy wie ktoś coś więcej o tym spotkaniu?
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Też się zastanawiam bo dla mnie Llodra jest mocnym faworytem. W sumie nie slychać o nim od Wimbledonu ale gdzieś wyczytalem że już z miesiąc w stanach siedzi. Dimitrov gra ostatnio bardzo kijowo ;/ męczył się z przeciętnym grajkiem jakim jest Tim Smyczek ;) Llodra to typowy serv and volley i jak będzie dobrze serwował to powinien wygrać bo skoro Smyczek łamię bulgara to francuzowi też się powinno udać ;)
ale wczoraj było 1.60 na Llodrę i to zastanawia ;/ . ja gram w betsafe tam są zwroty przy kreczach więc zobaczymy
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Panowie co się dzieje? Llorda wydaje się być mocnym faworytem w meczu z Dimitrovem, a tu nagle kursy skoczyły i według buków na tą chwilę to Dimitrov jest faworytem? Czy wie ktoś coś więcej o tym spotkaniu?
Czy ja wiem, Llodra nie jest tu wcale dużym faworytem. Fakt, kursy dziwnie lecą na Dimitrova, ale on jest wałkarzem więc to nie dziwi. Llodra na hardzie przeciętny, Grigor z teoretycznie mocniejszymi rywalami potrafi grać. Lepiej poczekać i ew. coś na live przycelować.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Dla mnie Llodra w miarę w formie jest tutaj zdecydowanym faworytem ;) nie dlatego że jest jakiś dobry tylko dlatego że dimitrov ostatnio gra totalnego &quot;druta&quot; a Llodra nie jest Timem Smyczkiem i powinien dac radę ;) ja gram to w singlu na betsafe i najwyżej się przejadę
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
na dzis proponuje znow stepanka ✅, tak jak mowilem odesnik to chalengerowiec i stepanek mu to udowodnil w szybkich 2 setach, stepanek gral swietnie przy swoim 1 podaniu a ma je bardzo nieprzyjemne. Nieminen gral z moim zdaniem slabym kunitsynem i wygral, ale wg statystyk ( bo niestety tylko na tym sie na razie opieram obstawiajac ten turniej) nie byl to wystep fantastyczny w porownaniu do tego co zaprezentowal stepanek. Forma obydwu zawodnikow stawia w roli faworyta stepanka, moim zdaniem nie bez powodu.
 
pablex 77

pablex

Użytkownik
ATP Waszyngton
Blake/Isner - Frystenberg/Matkowski
typ; 2
2,1
EXPEKT
Analiza
W skrócie 2,5h wczesniej w grze pojedynczej gra Isner vs Blake, wiec wiadomo zmeczenie da sie we znaki
 
midel 189

midel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Waszyngton
Data, godzina: 05.08, godz. ok. 2.00
Spotkanie: Troicki - Anderson
Typ: Troicki (-1,5 set) ✅
Kurs: 2,6
Bukmacher: Expekt

Analiza: W trzeciej rundzie turnieju ATP 500 w Waszyngtonie zmierzą się ze sobą Victor Troicki i Kevin Anderson. Faworytem bukmacherów jest sklasyfikowany na 15 pozycji w rankingu ATP Serb. Według mnie powinien on wygrać w dwóch setach. Jest to pierwsze spotkanie tych zawodników. Po słabym Wimbledonie Troicki zdobył dwa punkty w Pucharze Davisa i Serbowie awansowali do półfinału. Turniej w Waszyngtonie jest pierwszym od tego momentu turniejem dla niego. W drugiej rundzie pokonał świetnie ostatnio spisującego się reprezentanta gospodarzy - Ryana Harrisona. Pokazał świetną formę serwisową - 13 asów. Natomiast Anderson na twardych, amerykańskich kortach prezentuje się co najmniej przeciętnie. Porażka z Mullerem i wymęczone zwycięstwo z Guccione nie świadczą najlepiej o nim. Według mnie Serb wygra w dwóch setach.
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
2 półfinal w Austrii, chela - montanes. Od czasu gdy na french open montanes pokazal ze mozna przegrac z tenisista ktory stoi w miejscu, zawsze staram sie szukac kogos kto moze go pokonac. Chela po 2 zaskakujacych porazkach w 1 rundach w chorwacji i niemczech zaczal grac swoj tenis, dobrze 3ma pierwsze podanie i to wystarczalo dotychczas w tym turnieju, ale najwieksze szanse na zwyciestwo Cheli ⛔ daje mu dlatego, ze montanes w tym turnieju przy swoim serwisie gra jak junior. Jestem przekonany ze Chela pokona dzis montanesa, mysle ze bedzie to szybkie 2:0 ⛔
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ATP Debel Kitzbuhel
Gimeno Traver/Andreev- Ferreiro/ Sa
typ; Gimeno Traver i Andreev nie wygraja seta
2,95
bwin
Analiza
Dziś w spotkaniu polfinalowym turnieju deblowego w kitzbuhel Hiszpan Daniel Gimeno Traver w parze z Rosjaninem Igorem Andreevem spotkaja sie a F.Ferreiro i A.Sa. Rosjanin i Hiszpan nie stracili jeszcze nawet jednego seta podczas tego turnieju. Najpierw pokonali pare gospodarzy Muster/ Haider a w 1/4 finalu ograli pare Kas/Peya. Ich dzisiejsi przeciwnicy natomiast stracili co prawda seta, ale pokonali bardzo dobra pare deblowa, szczegolnie na korcie ziemnym Marca Lopeza i Marcela Granollersa. W 1/4 juz bez straty seta pokonali innych dobrych deblistow Rosola i Waasena. Andreev i Gimeno Traver to przede wszystkim singlisci. Andreev rzadko wogole szuka partnerow do gry deblowej. Hiszpan w deblu wystepuje czesciej ale tez bez jakichs szczegolnych sukcesow. Ferreiro i Sa to natomiast zawodnicy ktorzy wystepuja tylko i wylacznie w grze deblowej. Szczegolnie Sa to utytulowany deblista. Zarowno Andreev jak i Gimeno Traver odpadli juz z gry singlowych podczas turnieju w Kitzbuhel, dlatego nieco licze tez na to ze beda chcieli jak najszybciej przeniesc sie do Stanow Zjednoczonych i przygotowywac sie do US Open, dlatego tez w moim odczuciu moga nieco odpuscic ten mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom