>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Indian Wells (10.03.2022 - 20.03.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
unnamed.png

Miejsce: Indian Wells, USA
Data rozgrywania: 10.03.2022 - 20.03.2022
Nawierzchnia: Hard (outdoor)
Kategoria: ATP Master 1000
Pula nagród: $9,554,920
Oficjalna strona turnieju: https://bnpparibasopen.com/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/atp/23743-atp-entry-list-7-20-marzo-2022.html
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/indian-wells/404/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/indian-wells/404/daily-schedule
Zwycięzca singla 2021:
C. Norrie
Zwycięzcy debla 2021: F. Polasek / J. Peers



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Nishioka-Grenier 1 @1.44

Bede zdziwiony jak Nishioka tutaj nie wygra. Japonczyk z Florydy gra co raz lepiej. Miewal juz swietne wystepy na Indian Wells i ogrywal duze nazwiska, to mega wazny turniej w jego kalendarzu. Grenier ostatnio zagral dobry challenger w Europie, ale IW to zupelnie inny kontynent i ramga, a Nishioka tak wolne korty uwielbia, a tu jwszcze kursy rosna. Ja sie widocznie nie znam, ale puszczam Nihioke na dwoch osobnych kuponach akumulowanych i mam nadzieje, ze nie bede zalowac.

Gerasimov-V.Pospisil 2 @1.66

Gerasimovowi to te turnieje w IW i Miami nigdy nie pasowaly i nie ma tam wynikow. Pospisil zszedl odbudowac forme do challengerow i gra sporo i dobrymi wynikami. Mysle, ze u Kandyjczyka bedzie jeszcze wiekszy wzrost formy. W ubieglym tygodniu przegral w challngerze na etapie polfinalu we Francji, ale mozna zalozyc ze plakac za tym nie mogl, bo trzeba sie bylo zawijac do Kalifornii na IW i to pewnei jest priorytet. oczywiscie Pospisil duzo lepiej ograny i lepszymi wyniami w Indian Wells w swoim CV, a gry spodziewam sie jeszcze lepszej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1036
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Nigdy bym sie nie spodziewal, ze Nishioka moze miec takie problemy z Grenierem.Owszem,grali na hardzie ale tutaj nawierzchnia wolna,mimo to japonczyk nie raz nie wytrzymywal wymian.Ciezko sie na to patrzylo, jak w sumie drewniany Grenier byl bliski zwyciestwa.Ciekaw jestem, co gdyby fizycznie wytrzymal Francuza czy bylaby niespodzianka.


E Kohlschreiber jest juz mega slaby,mniej niz 50% pilek wygranych na serwisie z Boltem to znak.W ostatnim sezonie bilans 15/15, w tym bedzie gorzej.Czas juz na Niemca,chyba, ze chce zgarniac wpisowe albo tulac sie gdzies po challengerach.

Pospisil ciezko bedzie mial dzisiaj z Gierasimovem, serwis jak narazie(4 3) trzyma bez problemu.Kanadyjczyk ma twardy orzech do zgryzienia
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
ATP Indian Wells - kwalifikacje

🎾 Juncheng Shang - Matts Moraing | Shang wygra seta @1,61

1xbet


Gram u Ruska to wydarzenie bo w Unim nie wiem czemu nie ma jeszcze kwali męskich do IW. Gram w kierunku 17 latka z Chin, który ma ogromny potencjał przed sobą i akurat w tym meczu może moim zdaniem mocno powalczyć. Zacznę jednak od Niemca, który przyjeżdza tutaj jako zwycięzca challangera w Turynie co odrazu nam winduje tutaj kursy na Chińczyka. Pewnie wygrany mały turniej we Włoszech, ale tam było szybko a przeciwnicy podobni grą do Morainga. Doceniam go, uważam że naprawdę solidnie serwuje i trzyma piłkę i jest niebezpieczny na szybkich nawierzchniach ale... zmiana kontynentu, wczoraj krecz Madena w 1 rundzie kwali więc nie za bardzo mogliśmy cokolwiek zobaczyć. Nawierzchnia tutaj wolniejsza co będzie sprzyjać returnom Shanga. Chińczyk to były nr 1 juniorów, bardzo niewygodny styl, jest leworęczny na codzień trenuje i mieszka w USA, wczoraj oglądałem fragmentami mecz z Cerundolo i naprawdę fajnie returnuje. Nie spalił się i widzę tutaj sporo problemów dla Niemca, jeśli mocne serwisy będą wracały. Shang wchodzi w profesjonalną karierę i może nam się tutaj pokazać w tak wielkim turnieju bardzo szybko. Zobaczymy jak zmiana kontynentu wpłynie na Niemca, obawiam się że turyńska hala a Amerykańska pustynia to duży przeskok i gra może się sporo różnić. Od finału we Włoszech minęły 2 dni. Młody Chińczyk, z takim stylem, motywacją i talentem może mu dzisiaj poważnie napsuć krwi. Oby tylko się nie spalił, ale to kwale więc powinno być jeszcze spokojnie.

Wynik: 6:3 Shang i krecz Morainga
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +309
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Tenis ATP Indian Wells kwalifikacje
Holger Rune - Stefan Kozlov
typ: Zwycięstwo Holger Rune
@1,73


H. Rune zaczynał rok 2021 z pozycji 473 . Obecnie zajmuje 86 miejsce. Ma 18 lat i jest wychowankiem Tennis Academy Patricka Mouratoglou. Dwa lata temu wygrał juniorski turniej Rolanda Garrosa. Chłopak robi olbrzymie postępy, rośnie, nabiera masy mieśniowej i z tego co można wyczytać w necie, nie robi nic innego jak tylko ciężko pracuje.
W 2021 roku wygrał 5 tytułów rangi Challenger
Jego ambicją jest prześcignąć Rafaela Nadala we French Open. Poprzeczka bardzo wysoka, ale to tylko świadczy o jego podejściu do tenisa. https://www.essentiallysports.com/i...n-on-surpassing-rafael-nadal-atp-tennis-news/
Ostatni etap kwalifikacji. Idę w stronę chłopaka, który w tamtym roku w US Open urwał seta Djokovicovi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +799
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Nishioka-Kukushkin 1 @1.5

Ogolnie wszystko to co wyzej. Najlepszy turniej tej rangi Nishioki, jezeli chodzi o wyniki - dwukrotnie 4 runda, w polu pokonani zawodnicy pokroju Bautista, Auger czy Berdych, prawie tez Wawrinka, gdzie przesadzil tie-break w deciderze (oczywiscie mowimy tu o Wawrince i Berdychu z dobrych czasow). Ratio 7-4 na samym Indian Wells. Wczoraj strasznie meczyl Nishioka z Grenierem, ale Francuz byl bardzo skuteczny na 1 podaniu i mega słaby na 2 podaniu.
U Nishioki takie dlugie, ciagnace sie mecze to codziennosc przy jego slabych warunkach, ale czesto wychodzi z nich zwyciesko. Mysle ze moze mu ten mecz pomoc rozkrecic. Kukushkin tez nie nalezy do silowo grajacych graczy, wiec tu wszystko rozegra sie bardziej na jakosci prowadzenia wymian. Kukushkin co raz rzadziej juz pokazuje sie z dobrej strony. 34-letni Kazach juz powoli zmierza w druga stronę, jednak warto zauwazyc, ze wczoraj wygral pewnie z innym "dinozaurem" kortow Seppim.

Jedyne co daje mi do myslenia troche to fakt, ze Nishioka jest czwarty z zawodnikow, ktorzy zostali w kwalifikcjach Szanse na zostanei lucky loserem nieduze, ale wiadmo zawsze ktos tam sie pewnie wycofa, ale to musialby juz byc naprawde bardzo zly uklad. Nie szukajac az tak niesprzyjajacych rozwiazan to typuje dzis rowniez na nieduzego Nishioke.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
To nie jest przypadkiem tak, ze sie losuje LL a nie ranking decyduje? Od pewnego czasu chyba jest wlasnie taka zmiana,ze LL jest losowany z ostatnie rundy kwali, a nie jak to bylo kiedys, ze rozstawienie decydowalo.
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Pojawiły się kursy na mecze na ktore czekałem

Tomas Machac - Alexei Popyrin
Typ: Zwycięzca Alexei Popyrin
@1,91

............
Gasquet, Richard - Oscar Otte ( krecz brak zwrotu )
Zwycięzca Oscar Otte
@ 2,01


Facundo Bagnis - Henri Laaksonen
Zwycięzca Henri Laaksonen
@ 1,63

Ugo Humbert - Rune, Holger
Zwycięzca Holger Rune,
@ 2,06

Holger Rune - pisałem już o nim wyżej. Ugo bez formy.
Henri Laaksonen - gra przeciwko Baginsowi, którego preferowna nawierzchnia to mączka. Na twardej mało gra i nic nie osiąga.
Oscar Otte - Otte błysnął w zeszłorocznym sezonie podczas turniejów wielkoszlemowych, przechodząc kwalifikacje do French Open, Wimbledonu i US Open. Otte ma super pierwszy serwis a do tego, pomimo "średniego" poruszania się po korcie, nieźle trzyma się w wymianach. Gasquet - lata świetności ma za sobą i podatny na kontuzję. ( krecz brak zwrotu )
Alexei Popyrin - talent, talen i jeszcze raz talent. kiedy odpali?

kursy betfan
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Humbert ponad miesiac nie gral, wyniki przedtem slabe ale on lubi takie wolniejsze hardy.Rune, jak spojrzec przed tym turniejem tez gral slabo I ja bym faworyzowal Humberta.
Bagnis no bet wg mnie.
Popyrin, zgadzam sie.
Otte nie wiem czy nie jest zbyt drewniany, wczoraj szedlem w kierunku Pospisila, ale jego poruszanie sie po korcie jest slabe a Otte gra podobnie.Gasquet najlepsze lata za soba, ale moze powalczyc. powodzenia
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Novak Djoković poinformował, że nie wystąpi w rozpoczynającym się właśnie turnieju Indian Wells, ani w Miami. Serb nie przedstawił paszportu covidowego, który jest wymagany przy podróżowaniu do USA i został usunięty z drabinki turnieju głównego. Jego miejsce zajął Dimitrov, który został rozstawiony z 33. numerem.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Giron-Musetti 1 @1.6

Do Musettiego nie mam przekonania, na pewno jeszcze bedzie grac dobrze, ale tak na dobra sprawe od ubieglorocznego French Open i pamietnego 5-setowego meczu z Djokovicem to do konca roku gral juz bardzo źle inie dotarl dalej niz do 2 rundy juz w zadnym turnieju przez reszte sezonu. Ta granice 2 rundy przelamal dopiero w tym sezonie w Rotterdamie. Rozumiem, ze bedzie lepiej, ale jedan kzatypuje tu na Girona, ktory w Indian Wells dobrze sobie radzil w dwoch ostatnich edycjach i na pewno wykaze sie tu duza determinacja. Amerykanin zagral bardzo dobry turniej w Dallas okolo miesiaca temu, pokonujajac tam m.in. Fritza po swietnym meczu, wiec forma raczje sie nie ulotnila i powinien zaprezentowac ja w tak lubianym przez siebie turnieju. Musetti jest duzymznakime zapytania i ciezko powiedziec do jakiego pulapu urosla jego forma. Pewne jest ze Amerykanin da z siebie maks zaangazowania i sadze, ze moze to przechylic szale zwyciestwa na jego korzysc w tym pojedynku.
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Humbert ponad miesiac nie gral, wyniki przedtem slabe ale on lubi takie wolniejsze hardy.Rune, jak spojrzec przed tym turniejem tez gral slabo I ja bym faworyzowal Humberta.
Bagnis no bet wg mnie.
Popyrin, zgadzam sie.
Otte nie wiem czy nie jest zbyt drewniany, wczoraj szedlem w kierunku Pospisila, ale jego poruszanie sie po korcie jest slabe a Otte gra podobnie.Gasquet najlepsze lata za soba, ale moze powalczyc. powodzenia
już wczoraj chciałem odpisać:

" No to już wszystko jasne...
3 typy poddane w wątpliwość a z jednym zgoda... No więc, Popyrin nie wchodzi - a reszta tak". :D
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Otte-Hurkacz 0:2 @1.76

Najwyzasz pora na Hurkacza. Poki co zostala mu ta latwa, ze poza Wimbledonem na innym szlemie nie blysnal, ale jednak Hurkacz mial znakomity ubiegly sezon, gdzie znalazl sie w TOP 10 rankingu i zagral w ATP Cup. Hurkacz trenuje w Stanach jak kazdy chyba wie, a jego sensacyjne zwyciestwo w Miami bylo chyba najbardziej szokujaca niespodzianka w tak duzych turniejach w sezonie 2021, no moze jeszcze pozniej NOrrie dolozyl tez zwycietwo w Indian Wells. Mimo wszytsko dobrze sobie Hurkacz radzi w tym duecie IW-Miami i to nawet wczesniej niz w ubieglym roku. W Indian Wells dwa wystepy i dwa cwiercfinaly jak dotad - ten z 2019 to byl taki przelomowy turniej tych wiekszych jezeli chodzi o Hurkacza. Mam taki dluszy kupon na 4 zdarzenia od piatku w grze z Hurkaczem co prawda, ale kursy zaczely pikowac, wiec zaproponuje ryzykowniejszy typ, ze Hurkacz wygra w dwoch setach.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
🎾 Carlos Alcaraz - Roberto Bautista Agut | Alcaraz @1,45
🎾 Daniil Medvedev - Gael Monfils | Medvedev @1,13

@1,63 Unibet


Na dzisiaj proponuję zagrać takie AKO na Indian Wells. Trochę za mały kurs na Alcaraza, więc dokładam Ruska z Monfilsem. Bardzo ważnym czynnikiem do tych typów, że mecze w sesji porannej. Akurat w tym turnieju praktycznie nie trzeba sprawdzać pogody, prawdopodobnie w pełnym słońcu, bardzo ważna będzie fizyczność zawodników. Młody Hiszpan to przyszły potwór i absolutna gwiazda już nawet teraz i tutaj powinien starszego kolegę po prostu zajechać. Agut zagrał bardzo ciężki mecz z Amerykaninem Wolfem skończony dopiero w TB trzeciego seta i tutaj moim zdaniem nie wytrzyma. Prezentuje w prawdzie bardzo solidny poziom, ale to moim zdaniem dzisiaj nie wystarczy. Alcaraz to weźmie choćby w 3 setach. Gładko pokonał Mcdonalda 6-3 6-3 w pierwszej rundzie, gładko przeszedł z mączki gdzie wygrał ostatni turniej w Rio i jego tenis jest po prostu niesamowity. Co do Medvedeva to nie ma co sie rozpisywać, bo to nie jest wynikowo jego najlepszy turniej ale to zawsze Daniil na Amerykańskim hardzie. No nie widzę tutaj szans, żeby Monfils to wygrał mimo że naprawdę ma fajne ostatnie pół roku. To jednak jest już rozsypany, a przy takiej pogodzie i stylu gry Ruska to może powalczyć w pierwszym secie conajwyżej. Wygrał z nim wprawdzie w Rotterdamie ostatnio, ale dzisiaj Rosjanin bierze rewanż. Zbyt ważny turniej i zbyt duża różnica w fizczyności zawodników.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
BERRETTINI-Harris DW 2-0 @ 1,85 na duzym farcie, nie jestem przekonany czy Wloch jest w pełni zdrowy.

Fatalnie gra Afrykaner w tym sezonie. Bilans 2-6 w tym porazka z Izraelczykiem w Davisie. Tutaj wymeczyl w II rundzie, ale to byl tylko Bagnis. Jego gra pozostawia duuuuuzo do życzenia. Dzisiaj na przeciwko niemu bedzie moc. Matteo chce tutaj sie liczyc w tym turnieju. Po pierwszym meczu widac, ze chyba z miesniami brzucha jest juz w porzadku. Powinien szybko rozstrzelac Harrisa. Win Berrettini.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +583
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
🎾 Andrey Rublov - Grigor Dimitrov | Dimitrov +1.5 seta @1,85

Unibet

No to jest ewidentnie turniej Grigora. Potrafił nie grać nic i dojść tutaj w edycji jesiennej do półfinału eliminując w fantastycznym stylu groźnego Hurkacza. Chciałem go stawiać z Isnerem już i zapomniałem. Jest na pewno w stanie urwać seta Rosjaninowi. Rublev gra tutaj bardzo dobrze. Nie stracił jeszcze seta, pewnie wygrał z Hurkaczem, ale Dimitrov podobnie. Wytrzymał nawałnicę serwisową Isnera, dostosował się, bardzo pewnie wygrał wcześniej z Thompsonem i Bublikiem. Oczywiście Rusek faworytem, ale akurat w tym turnieju stać Bułgara na urwanie choćby seta Andreyowi. Czasami zdarza się Rublevowi tracić łatwo swoje serwisy i sądze, że może mieć przestój w takim spotkaniu. Grali ze sobą 4 razy i bilans wynosi 2-2. Biorąc pod uwagę jak tutaj gra Dimitrov to ten set wydaje mi się bardzo realny. Trochę przesadzone kursy na Dimitrova, który tutaj bardzo dobrze returnuje i powinien mieć swoje szanse w meczu.
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
🎾 Carlos Alcaraz - Rafael Nadal | Alcaraz @2,35

Unibet

Zdumiewający run na początku tego sezonu Nadala. W wieku 35 lat takie coś to naprawdę niespodzianka dla mnie. Dla mnie jeśli Hiszpan ma z kimś przegrać to właśnie tutaj ze swoim młodszym kolegą z reprezentacji. Nadal pomimo pasma zwycięstw dokonywał już cudów takich jak w meczu z Kordą, gdzie przegrywał w decydującym secie 5:2. Nie wyglądało to też super dobrze z Kyrgiosem. Może lekkie zmęczenie dopada Hiszpana, który gra wszystko od początku sezonu, bo przecież nie przegrał jeszcze meczu. Alcaraz gra tutaj jak z nut. Nie przegrał jeszcze seta, co więcej pokonał w ostatnim spotkaniu ubiegłorocznego zwycięzcę Norriego. Jego tenis jest brutalny. Z moich obserwacji ma większą inklinację do gry na hardzie niż Nadal. Jego piłki lecą bardziej płasko, jest mega silny, wybiegany i bardzo ciężko go tu będzie pokonać. Na pewno nie da sobie wyrwać zwycięstwa tak jak Korda. Dysponuje świetnym wolejem, co jest rzadkością u tak młodych zawodników. Nazwałbym go Nadalem na sterydach, zobaczymy jak będzie mu wytrzymywała głowa. Nadal pomimo tego, że dalej jest w turnieju to nie gra tutaj aż tak dobrze jak wcześniej i po takim kursie mogę zaryzykować że dzisiaj zobaczymy pierwszą porażkę wielkiego Nadala w tym sezonie. Na bank będzie to świetny mecz tak czy siak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom