>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Indian Wells - 09.03-19.03.2017

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Sock J. - Nishikori K.
Sock J. +1,5 seta ::: 1,70 ::: 2/3 ✅ +1,4
H2H 1:1 z lat 2013-2014, czyli dość dawno. Ja w tym meczu widzę przynajmniej jednego seta dla Socka, który w tym roku już wygrał 2 turnieje (Auckland na początku sezonu i dość niedawno Delray Beach). Do tego dochodzi fakt, że Amerykanie od zawsze mają we krwi, że na turniejach u siebie grają o wiele lepiej niż na innych kontynentach. Pokonanie będącego w formie Dimitrova po dramatycznym meczu (tie-break do 7) na pewno jeszcze bardziej go podbudowało.
Japończyk miał dobry sezon 2016, jednak jak znam życie to po dobrym sezonie przychodzi gorszy moment i taki wypada na rok 2017. Nishikori w tym roku przegrał już z Dimitrovem, Federerem, Dolgopolovem czy Belluccim, co tylko potwierdza, że będzie w zasięgu Socka grającego przed własną publicznością.
Wynik: 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nostradamuss 133

nostradamuss

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Indian Wells
Godzina: 22:00
Spotkanie: Nishikori Kei - Jack Sock
Typ: 1
Kurs: 1.40
Bukmacher: Bet365

Co prezentuje Amerykanin w tym turnieju? Jest w bardzo chwiejnej formie. Przegrał seta do zera na dzień doby z Laaksoksenem gdzie to już woła o pomstę do nieba. W kolejnej rundzie niby się zrehabilitował wygrywając z Dimitrovem. W czwartej rundzie mekki z Jazirim. W każdym meczu stracił seta. Zawsze gdzie jego atutem był serwis to w tym turnieju ten element kuleje, nie funkcjonuje dobrze, został bodajże 7 razy połamany i podkreślam raz jeszcze z jak średnimi czy słabymi graczami. Oczywiście ma sezon ma bardzo dobry, bo wygrał 2 turnieje ATP właśnie na hardzie ale poza Dimitrovem to on nie miał godnego rywala a takim na pewno będzie Kei. Azjata jak na swój talent powinien więcej zaprezentować w tym roku, bo zaliczył dwa finały gdzie przegrywał tam jako faworyt. W tym turnieju radzi sobie bardzo dobrze, rundy przechodzi łatwiutko. Też nie pokonał najlepszych, bo Evansa, Mullera i Younga, ale jest świeży i wypoczęty, a w warunkach atmosferycznych, jakie tam panują, czyli upały to bardzo ważne, jeśli mieliby grać dłużej. Grali ze sobą dwukrotnie na hardzie i jest remis 1:1. Moim zdaniem Kei wygra ten mecz, bo jest w lepszej formie, jest lepszym tenisistą o półkę.

Wynik: 3:6, 6:2, 2:6 ⛔
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Federer R. - Sock J.
???? Carreno-Busta P. - Wawrinka S.
Federer R., Wawrinka S. ::: 1,68 ::: 2/3 ✅ +1,36
Sock jest w gazie to prawda, jednak klasie Szwajcara mało kto dorównuje, w końcu to najlepszy zawodnik w dziejach historii męskiego tenisa i do tego wciąż gra jeszcze na bardzo wysokim poziomie, wygrywa szlemy, jest o krok od kolejnego finału Masters 10000 z dużymi szansami na końcowe zwycięstwo. Jack Sock to inny kaliber zawodnika w porównaniu do Rogera Federera, jednak jeżeli Amerykanin będzie trzymał swoje podanie to kto wie co się stanie w tie-breakach o ile do nich dojdzie. Trzeźwo patrząc widzę tutaj zwycięstwo faworyta. H2H 2:0.
Hiszpan miał autostradę do finału i wydaje mi się, że tutaj osiągnął już wszystko. Wawrinka na tym poziomie turnieju to zupełnie inny zawodnik niż w pierwszych rundach turniejów czy niższej rangi. Liczę na to, że spokojnie trafi to finału i tam dojdzie do szwajcarskiego pojedynku rodaków. H2H 0:2.
Wynik I: 2:0
Wynik II: 0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Klaasen/Ram - Kubot/Melo 1 @ 1.8 Sbobet ✅
Oglądałem wczorajszy półfinał Kubota i Melo. Do teraz zastanawiam się, jak oni wyciągnęli to spotkanie. Murray i Soares prowadzili 1-0 w setach i 4-2 + serwis w 2. secie. Para brytyjsko-brazylisjka grała dużo lepiej właśnie do tego stanu. Później jakby za bardzo poczuli, że mecz już jest wygrany. Stracili 2 podania, a przy stanie 5-6 w 2. secie mieli 0-40, więc 4 piłki z rzędu na TB, które zmarnowali. STB to już loteryjna gra, w której Kubot i Melo wyglądali dużo lepiej mentalnie.
U Kubota i Melo wciąż widać brak komunikacji i zgrania. Może to będzie świetny debel na przynajmniej kilka miesięcy, ale wciąż potrzebują czasu na dotarcie się. Limit szczęścia już wykorzystali w tym turnieju. Klaasen/Ram to bardziej zgrana para, która moim zdaniem jest faworytem w tym spotkaniu.
--------------
Dla lubiących poczytać.. Obszerny artykuł o finałowym meczu -&gt; http://www.tennis365.pl/indian-wells-lukasz-kubot-powalczy-o-swoj-pierwszy-tytul-atp-world-tour-masters/
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
nostradamuss 133

nostradamuss

Użytkownik
Roger Federer - Jack Sock
Bet365 1.57 2:0
Wczoraj Sock mnie zaskoczył, że wygrał ale trzeba przyznać, że to Kei był w złej dyspozycji. Dzisiaj Amerykanin będzie grał z Federerem. Roger mimo nie młodego wieku wygrał w tym roku AO gdzie sprawił sporą sensację. W tym turnieju właśnie prezentuje identyczną formę. Zmiażdżył Nadala kolejny raz agresywną grą. Wtopa z Donskoyem? Mega dziwna sprawa tym bardziej, że wygrywał mega w tie breaku decydującego seta. Wpadki zdarzają się każdemu. Moim zdaniem dzisiaj arcymistrz tenisa pokona w dwóch setach Socka. Dostanie dwa returny pod nogi, dwa na bekhend i Sock będzie jak dziecko we mgle. Tym bardziej, że Federer jest wypoczęty, bo przeszedł bez gry. Typ jak najbardziej do grania.
Wynik: 6:1, 7:6 ✅
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Finał ATP Indian Wells
Federer R. vs Wawrinka S.
Typ: Over 2,5 seta
Kurs: 2.5
Stawka: Niska​

Proponuje taki to typ na dzisiejszy finał który powinien mieć swój smaczek i sporo widowiskowych wymian bo spotykają się na korcie stary mistrz &quot;Ferdzio&quot; i doświadczony już w wysokich rangach turniejach &quot;Stasiu&quot; który to głównie a moznaby powiedzieć tylko na takie turnieje się mobilizuje.
Jeśli chodzi o przewidywania bukmacherów to stawiają oni w świetle duzego faworyta o 4 lata starszego Szwajcara - Rogera i wcale się im nie dziwie bo jest on bogatszym w umiejętności tenisistą szczególnie na tak wolnym hardzie ale jest to finał i ze względu własnie ze wszyscy na &quot;hura&quot; idą w strone Rogera i kurs leci już poniżej 1.45 postanowiłem pograć za niską stawke na 3 setowe widowisko i mam nadzieje ze będzie to widowisko jak na finał przystało.
Najlepsze jest to ze Roger nie stracił na tym turnieju jeszcze seta ale wczoraj &quot;skarpeta&quot; miał swoja szanse w tiebreaku gdzie miał nawet minibreak&#39;a. Dziś szansa dla Wawrinki i mam nadzieje ze urwie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nostradamuss 133

nostradamuss

Użytkownik
Roger Federer - Stan Wawrinka
Bet365 1.80
Over 22.5 gemów

Wczoraj Federer w pierwszym secie grał fenomenalnie i zmiażdżył Socka, w drugim secie Jack zaczął lepiej returnować, pierwszy serwis przestał funkcjonować i Fedex wygrał po ciężkim secie dopiero w tie breaku. Wawrinka natomiast przeszedł z palcem gdzieś do finału pokonując Carreno Butę w dwóch setach. O tym spotkaniu i historii ich spotkań można napisać sporo. Bezpośrednie pojedynki? 21 do 3 dla starszego ze Szwajcarów. Gdzie nie ma się tym za bardzo co sugerować. Stan od kilku sezonów jest innym tenisistą, potrafi wygrać z każdym. Jego ostatnie 12 czy 13 finałów to tylko jedna porażka, jest to genialny wynik. To jest finał a nie pierwsza runda więc Stan tego nie oleje a jest z tego sławny. Federer forma jak w tegorocznej edycji AO gdzie wygrał. W tym meczu nie ma jasnego faworyta. Moim zdaniem over gemowy w tym meczu to najlepsze rozwiązanie i tak stawiam. Wynik typu 7:6, 6:4 zamyka kupon na plus, bez konieczności grania trzech setów.

Wynik: ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Wawrinka S. - Federer R. 1 @ 3.0 Sbobet ⛔

Zaryzykuję na Wawrinkę, bo kurs jest naprawdę kuszący. Pojęcia nie mam dlaczego ludzie masowo grają na Federera. Rozumiem, że bilans bezpośrednich pojedynków jest miażdżący na korzyść Rogera, jednak większość tych spotkań rozgrywana była, kiedy to Stan był zupełnie innym zawodnikiem.

Wawrinka znany jest z tego, że czym dalej w turniej, tym bardziej podnosi swój poziom gry. Liczę na to, że w finale zobaczymy najlepszą wersję Stana, a taka na pewno jest w stanie pokonać Federera.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Wawrinka 2:1 @6.0 b365
Ja też jakoś widzę win Stana, jak to zwykle bywa przy masowkach i oczywistych wynikach mi się wydaje odwrotnie... ???? ale nie wierzę, że Roger seta nie ugra, obaj powinni być wypoczeci, Stan nie lubi wygrywać do 0, co widać po jego ostatnich meczach ???? to działa na naszą korzyść! O umiejętnościach obu Panów mówić nie trzeba, ale trzeba powiedzieć o fakcie takim, że Stan w finałach takich turniejów ma mode TURBO STAN, a wtedy nikt nie jest w stanie go pokonać, wystarczy, że wejdzie w mecz, nawet jeśli prześpi pierwszego seta i go przegra, a później odpali to też Nas idealnie satysfakcjonuje. Do Boju!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Wawrinka S. - Federer R.
Wawrinka S. +1,5 seta ::: 1,76 ::: 1/3
H2H 3:19 z lat 2005-2017, znają się doskonale bo obaj pochodzą ze Szwajcarii, a niedawno spotkali się w półfinale AO gdzie górą po 5 setach był Roger, choć zaczął stan meczu od 2:0. Stanislaw wygral 3 razy z Rogerem, ale tylko na mączce. Na 22 starcia spotkali się tylko raz w finale Monte-Carlo 3 lata temu, górą był Wawrinka.
Nie jestem przekonany co do tego typu, ale spadki na Rogera są zbyt duże by na niego stawiać. Wawrinka od 3 lat jest zupełnie innym zawodnikiem odkąd zmienił trenera na Magnusa Normana. Finał to idealne miejsce by grać coś w jego stronę. Stanislaw wygral 12 z 13 ostatnich finałów, przegrał jedynie w Petersburgu rok temu ze Zverevem.
Z drugiej strony gra Federera budzi szacunek jak za starych dobrych lat, o wpadce w Dubaju widać, że już dawno zapomniał. Rogera dzisiaj powinno czekać o wiele trudniejsze zadanie niż z Nadalem sprzed kilku dni. Odnośnie finałów Masters to od razu przypomina mi się Cilic rok temu w Cincinnati który ograł 2:0 Murraya. Liczę na 2:1 dla Federara.
Wynik:
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Bet365
???? Federer - Wawrinka
Typ: Powyżej 22.5 gemów @1.80
Nie ma co przytaczać statystyk, bo akurat rywalizację tych dwóch panów ja (i zapewne nie tylko) śledzę na tyle intensywnie, że nie potrzebuję wspomagać się statystykami. Federer ma świetny ogólny bilans przeciwko swojemu rodakowi, jednak w ostatnim czasie Wawrinka pokazuje, że potrafi mu się trochę postawić. Ciężko było mi wybrać typ na ten mecz, bo spodziewam się, że Roger wygra pierwszego seta, nie wiem czy gładko, czy po tie-breaku. Natomiast drugi set moim zdaniem będzie zacięty i tu Wawrinka będzie najbliżej postawienia się Rogerowi. Jeśli mu się to uda, to w 3 secie może wydarzyć się wszystko. Ale jak widać taki przebieg meczu nie sprzyja typom. Bo postawienie +1.5 seta dla Wawrinki mija się z celem, bo można po prostu postawić na live, że wygra on drugiego seta. Podobnie handi gemowe +3.0 może zostać zabite w 3 secie, więc ja decyduję się na over gemowy, bo pokrywa on kilka skrajnych wyników (6:4,7:6 lub 6:4,6:7, 6:3), które mogą paść, a ktorych nie pokrywają pozostałe typy.
 
S 136

szaronik

Użytkownik
Dla mnie na tym turnieju Roger jest potworem i łyknie ten mecz 2-0. Przyznam się, że nie oglądałem meczu Federera z Jackiem ale oglądałem mecz Federera z Johnsonem i Nadalem. Gra Rafy nie zmieniła się za bardzo od AO, wtedy miał szanse wygrać z Szwajcarem, a na IW Roger pozamiatał! Przypuszczam, ze mecz z Sock&#39;iem wyglądał jak jego każdy na tym turnieju. Jaceka przeciwnik łamie w pierwszym secie, a w drugim spinał się na 100% i łamał przeciwnika albo dojeżdżał go w tb ale Federer to inna pólka. Nie chce mi się rozpisywać o Stachu bo każdy wie jaki to jest chimeryczny zawodnik, nie miał imponującej drabinki, prawie przegrał z Japońcem wygrał z Thiemem. Jeszcze jedno, że to nie jest żaden wielki szlem aby stachu miał gwiazdki w oczach ( w wilelim szlemie postawiłbym na duzy over gemowy ???? albo stana). Kończąc przypomnę, że Roger jest potworem!
Federer wygra 2:0 ✅:cool:
2.12 1xbet
Jednak potwór
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
oglądałeś federera z johnsonem i co on tam takiego potwornego pokazał niby? gosć nie istniał na returnie. Zresztą on od dłuższego czasu ma tak, że potrafi jeden mecz zagrać genialnie a potem dostać po dupsku z donkoyem, albo nie złamać cały mecz johnsona ????
dla mnie mecz nie do gry a jak bym coś grał to już w kierunku Wawrinki, co jak co, ale w finałach z reguły gra on swój najlepszy tenis a im wyżej w drabince tym gra po prostu lepiej
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Sorry za off top ale zwrocilem uwage na taki szczegol ze Wawrinka gra z zegarkiem na rece. Czy czesto zawodnicy maja takie gadzety na swoich rekach bo chyba to jednak troche przeszkadza? :p
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Sorry za off top ale zwrocilem uwage na taki szczegol ze Wawrinka gra z zegarkiem na rece. Czy czesto zawodnicy maja takie gadzety na swoich rekach bo chyba to jednak troche przeszkadza? :p
w czym niby to miałoby przeszkadzać? ???? przecież to nie jest zegar z metalową ciążką bransoletą, tylko taki &quot;sportowy&quot; leciutki
Nadal też bardzo często gra
chodzi o reklame rzecz jasna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom