>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Houston, Marakesz, Estoril (01.04.2024 - 07.04.2024)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Logo_der_Fayez_Sarofim_&_Co._US_Men’s_Clay_Court_Championship.png

Miejsce: Houston, USA
Data rozgrywania: 01.04.2024 - 07.04.2024
Nawierzchnia: Outdoor Clay
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $742,350
Oficjalna strona turnieju: https://www.mensclaycourt.com/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/houston
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/houston/717/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/houston/717/daily-schedule
Zwycięzca singla 2023:
F. Tiafoe
Zwycięzcy debla 2023: M. Purcell / J. Thompson


Cff870dWwAA1ZNd.jpg

Miejsce: Marrakech, Maroko
Data rozgrywania: 03.04.2023 - 09.04.2023
Nawierzchnia: Outdoor Clay
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €651,865
Oficjalna strona turnieju: https://www.frmt.ma/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/marrakech
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/marrakech/360/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/marrakech/360/daily-schedule
Zwycięzca singla 2023:
R. Carballes Baena
Zwycięzcy debla 2023: M. Demoliner / A. Vavassori


Estoril Open_660x371_2.jpg

Miejsce: Estoril, Portugalia
Data rozgrywania: 03.04.2023 - 09.04.2023
Nawierzchnia: Outdoor Clay
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €651,865
Oficjalna strona turnieju: https://www.millenniumestorilopen.com/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/estoril
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/estoril/7290/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/estoril/7290/daily-schedule
Zwycięzca singla 2023:
C. Ruud
Zwycięzcy debla 2023: S. Gille / J. Vliegen



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Marrakesz
Berrettini vs. Shevchenko

Spotkanie pierwszej rundy turnieju na cegle w Maroku, który w zasadzie jest pierwszym i ostatnim przystankiem przygotowującym do najważniejszych turniejów na tej nawierzchni w Europie. Przed nami Monte Carlo, a później Madryt, Rzym i na końcu Paryż. Dla obu graczy Marrakesz na pewno nie jest miejscem, w którym będą grać do upadłego, ale też nie są w na tyle dobrej formie, by totalnie zlekceważyć ten występ. Zarówno Włoch jak i Kazach nie są asami, jeśli chodzi o mączkę i tu są spore rezerwy. Berrettini niedawno wrócił po dłuższej przerwie do gry i pokazał się z dobrej strony w Phoenix i znacznie gorzej w Miami, ale tamtejsze korty były dla niego teoretycznie wiele bardziej przyjazne niż te. Chciałbym powiedzieć, że Shevchenko będzie w tym meczu nadawał ton grze, ale on na cegle nie ma wyników i wiele razy zawodził. Ostatni raz na tej nawierzchni wystąpił we wrześniu w Szczecinie i męczył się z zawodnikami rodem z challengerów. Matteo z kolei ostatni raz grał w Monte Carlo czyli praktycznie rok temu i serwisem bardzo dużo potrafił nadrobić, a w efekcie wygrywał z teoretycznie wiele lepszymi graczami na tej nawierzchni. Dlatego przy bardzo dobrym serwowaniu nie zdziwiłbym się jakby jednak ten mecz wygrał, lecz zawiodę się jak Alexander nawet nie podejmie walki. W wymianach powinien mieć przewagę i w małej grze. Kazach jest graczem wiele bardziej wszechstronnym, który też potrafi dołożyć swoje na podaniu. Jednak martwi mnie jego nierówna dyspozycja, gdyż miał kilka spotkań, w których totalnie zawiódł (Gasquet, Cerundolo), będąc faworytem. Nieco optymizmu dodał w Miami, bo tam wygrał bliski mecz z Galanem, a rundę wcześniej urwał seta Hurkaczowi. Mam mieszane odczucia, co do występu obu panów, ale overowy wynik nie będzie tu raczej żadnym zaskoczeniem. Spodziewam się niezbyt dobrego meczu z dość sporą liczbą błędów. Jeśli warunki będą wietrzne, to tylko lepiej dla Shevchenki, który będzie miał więcej okazji, by zaistnieć w wymianach. Ciekaw jestem motywacji obu panów, bo raczej nie będą chętni, by grać w Maroku do samego końca, choć z drugiej strony nie będą mogli liczyć na solidne punktowanie w kolejnych tygodniach, gdyż konkurencja będzie wiele lepsza niż tutaj.

👉 powyżej 19,5 gemów @1,4 (superbet) lub Shevchenko wygra seta @1,57 (betclic) ❌

Typy bez analizy:
👉 Goffin wygra @1,57 (vs. Rinderknech) betclic ✅
👉 Borges/Cabral wygrają seta @1,44 (vs. Doumbia/Reboul) betclic

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Marrekesz
Cobolli vs. Kotov

Spotkanie o ćwierćfinał prawdopodobnie najbardziej znanego turnieju w Afryce, który rozgrywany jest od lat na terenie Maroka, w różnych lokalizacjach. W ostatnich latach jest to Marrakesz, który jest tym samym przygotowaniem do prestiżowych turniejów na mączce w Europie. To równocześnie okazja dla mniej uznanych graczy, na zdobycie sporej liczby punktów i powalczenia o najwyższe laury, gdyż ci najlepsi są myślami już gdzieś indziej lub odpoczywają po Miami Open. Z tej pary znacznie bardziej cenię Włocha, który od jakiegoś czasu jest na fali wznoszącej i poprzedni sezon był dla niego najlepszym w karierze, a ten zapowiada się jeszcze lepiej. Spory rozwój na szybszych kortach, ale jego naturalnym środowiskiem jest cegła i tutaj powinien czuć się najlepiej. Oczywiście jeszcze dość często zawodzi w roli faworyta i nie jest stabilny, ale cały czas jest młody i to w pełni normalne. Stricte tenisowo powinien mieć jednak przewagę, gdyż wiele potrafi, a Kotov to gracz dość ograniczony, grający dość siermiężny tenis, którego się ciężko ogląda. Oczywiście trzeba mu oddać, że rok temu był tu w półfinale i grał bardzo dobrze, lecz w tym sezonie spisuje się wiele gorzej. W pierwszej rundzie miał sporo szczęścia, bo trafił na dość miernego Benchetrita, który i tak napsuł mu sporo krwi i mógł urwać chociaż jednego seta. Nie był to dobry mecz dla Rosjanina i jeśli znów tak zagra to Włoch powinien ten fakt wykorzystać. Cobolli trafił nieco trudniej, bo także na zawodnika z kraju arabskich, ale znacznie lepszego, a mianowicie Shelbayha. Flavio wygrał ten mecz pewnie, ale też nie ma co go też przesadnie zachwalać, bo jednak Jordańczyk wiele lepiej czuje się na szybszych kortach. Obaj grali z zawodnikami z dziką kartą, co już sporo mówi. Kotov w tym roku poza całkiem niezłym startem spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań i dopiero tutaj przerwał passę czterech porażek z rzędu. Cobolli z kolei wygrał większość tegorocznych spotkań i stosunkowo rzadko zawodzi. Nie spodziewam się, że ten mecz wygra łatwo, ale wypada mu to zrobić, bo ciężko trafić na takiego rywala w meczu o ćwierćfinał zawodów ATP 250. Takie okazje wypada wykorzystywać, a głównym handicapem po stronie Rosjanina jest to, że on tu jest w roli underdoga, więc nie będzie na nim presji i posiada większe ogranie na tych kortach, gdyż grywał tu kilkukrotnie, a faworyt dopiero debiutował. Co ciekawe H2H wynosi 3-0 na korzyść Włocha, więc trzeba liczyć, że passa akurat nie zostanie przerwana.

👉 Cobolli wygra @1,62 (betclic) ❌

Typy bez analizy:
👉 Fognini wygra seta @1,54 (vs. Djere) betclic ✅
👉 Berrettini vs. Munar powyżej 19,5 gemów @1,4 betclic ✅

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +368
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Estoril
Thiem vs. Gasquet

Spotkanie o ćwierćfinał turnieju w Estoril, nad Oceanem Atlantyckim pomiędzy bardzo doświadczonymi zawodnikami. Turniej na pewno bardzo dobrze się kojarzy Francuzowi, gdyż aż trzy razy był w tej fazie, a raz nawet zdobył tytuł. Oczywiście triumf zaliczył wiele lat temu, a ostatni raz tu grał dwa sezony temu czyli dość dawno biorąc pod uwagę, że z roku na rok wygląda coraz gorzej i widać, że kariera zbliża się ku końcowi, a w tym roku skończy 38 lat. Na szybszych kortach wygląda jeszcze w miarę dobrze, ale w takich warunkach jak tutaj, trzeba się sporo nabiegać, a jego mobilność już jest dość mocno ograniczona, więc to spora szansa dla rywala. Francuz grał już w kwalifikacjach, lecz przegrał w nich ze swoim rodakiem Pouille i ewidentnie w tym meczu zabrakło sił. Los był jednak na tyle przewrotny, że Richard wszedł do turnieju jako LL, a Lucasa już nie ma. Mecz z Austriakiem zapowiada się na bardzo fizyczny, więc będzie musiał znów się nabiegać i pytanie czy Austriak będzie na tyle stabilny, by cierpliwie rozrzucać leciwego rywala. Mam nadzieję, że tak, bo Thiem ma sporo do udowodnienia, a jego ostatnie wyniki były zdecydowanie poniżej oczekiwań, a mam tu na myśli porażki z Michalskim oraz Neumayerem i to bardzo wyraźne. W Estoril wygląda już znacznie lepiej i w trzech setach ograł Marterera, lecz z całym szacunkiem dla Niemca - nie jest to najlepszy wyznacznik formy. Gasquet zresztą też nie będzie, ale jeśli ten mecz wygra to pokaże, że cały czas trzeba się z nim liczyć, a poprzednie porażki mogły być wypadkiem przy pracy. Jeśli jednak przegra, będzie to oznaczać kontynuację kryzysu, bo w głównym cyklu ciężko o słabszych rywali niż Gasquet, który polega jedynie na bekhendzie i błędach rywali. Dominic w Estoril broni punktów za ćwierćfinał, więc niewątpliwie jest to dodatkowa motywacja i nie ma mowy tu o jakimkolwiek odpuszczaniu, lecz tyczy to się zarówno jednej jak i drugiej strony. Możliwe, że zobaczymy dobry mecz i zarazem pojedynek na jednoręczne bekhendy i w tym elemencie przewagę może mieć Richard, lecz po stronie forhendowej dominację musi podkreślić Dominic.

👉 Thiem wygra @1,67 (betclic) ❌

Typy bez analizy:
👉 Hurkacz vs. Choinski powyżej 19,5 gemów @1,5 betclic ✅
👉 Musetti wygra @1,5 (vs. Borges) betclic ❌

Zapowiedź Damiana na mecz Hurkacz vs. Choinski TUTAJ ✅
 
Ostatnia edycja:
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Martinez vs Bautista Agut / Agut win @ 2,07 betfan

Witam, króciutko. Zagram sobie zwycięstwo zdecydowanie starszego z Hiszpanów, który niestety nie do końca jest w stanie wrócić do czołówki. W Miami odpadł z Kordą w czwartym spotkaniu wraz z kwalifikacjami. Teraz gramy na cegle, oglądałem go tutaj w meczu z Kecmanovicem i głównie po tym spotkaniu zdecydowałem się go zagrać. Świetnie na podadniu, Serb miał dwa bp w jednym gemie, których oczywiście nie wykorzystał. Kontrolował ten mecz Agut od pierwszej do ostatniej minuty.
Jeśli Martinezowi przychodzi mecz z kimś polki wyżej bądź na podobnym poziomie to już nie wygląda to kolorowo. Ogólnie męczarnie na poziomie challengera, którego wygrał w Barcelonie, miał rywali jakich miał, ale wygrał i na pewno wpływ na kursy w tym spotkaniu to miało. Ja zaryzykuję i zagram tutaj zwycięstwo Roberto.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Marrakesz
Kotov vs. Fognini

Spotkanie o półfinał turnieju w Maroku z dość nieoczekiwaną obsadą, bo obaj panowie w poprzedniej rundzie nie byli faworytami. Oczywiście można powiedzieć, że Kotov był tu rok temu w półfinale, a Fognini to weteran mączki, więc nie przesadzajmy i przyznam temu rację. Dziś faworytem jest Rosjanin i nie spodziewałem się aż tak niskiego kursu i raczej liczyłem, że będą dość bliskie, a może nawet na korzyść Włocha. Trzeba sobie powiedzieć, że Kotov broni się historią, o której już wspomniałem, ale ogólnie w tym sezonie gra poniżej oczekiwań i przed tym turniejem zaliczył serię porażek w słabym stylu. Tutaj także nie miał łatwo, bo już w I rundzie ogromny problem sprawił mu gospodarz - Benchetrit, który nawet w challengerach przez większość czasu zawodzi. W II rundzie ograł Cobolliego, także w dwóch setach, ale tam popis dał Włoch, który zawalił wszystkie bp w meczu (0/7!), miał piłkę setową, a później jeszcze prowadził w tb, a rywala zaczęły boleć plecy. Praktycznie wszystkie zmarnowane okazje zawdzięcza sobie, bo większość wylądowała w siatce, podczas wymian z głębi kortu. Nie wyobrażam sobie, by Fognini zespół aż tyle dogodnych okazji z rywalem tak ograniczonym technicznie. Djere postawił mu bardzo wysokie warunki, czego się po nim nie spodziewałem, bo Serb był w kryzysie po kontuzji. Fognini jednak wytrzymał ten napór i wygrał pierwszego seta, a w trzecim znów wytrzymał presję i zamknął mecz. Na duży plus trzeba ocenić występ Fogniniego, który potrzebuje takich zwycięstw, by grać w szlemach, bez kwalifikacji, które bywają dla niego problematyczne. Biorąc pod uwagę ich ostatnie mecze, nie zdziwię się jak bardziej doświadczony Włoch nawet wygra ten mecz, ale nie zaryzykuję, bo to cały czas zawodnik bardzo niestabilny. Przed nami także turniej w Monte Carlo, który padł niegdyś łupem Fabio, lecz tym razem tam nie zagra, gdyż wycofał się z kwalifikacji, ale widnieje tam Kotov. Nie mówię, że będzie tankować, gdyż na logikę łatwiej będzie mu tutaj, niż w Monte Carlo i przy okazji może powalczyć o triumf, co nie jest dla niego codziennością. Jednak jeśli przegra to pojawia się furtka nad Lazurowym Wybrzeżem i z niej na pewno skorzysta.

👉 Fognini wygra seta @1,46 lub Fognini powyżej 2,5 przełamań @1,6 (betclic) ❌
 
Ostatnia edycja:
R 580,5K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Tenis, ATP Estoril
Godzina: 18:00
Spotkanie: Gasquet - Martinez
Typ: Martinez
Kurs: 1,57
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ćwierćfinał turnieju w portugalskim Estoril na nawierzchni ziemnej. Mający już najlepsze lata za sobą 122 w rankingu ATP 37-letni Francuz Richard Gasquet do turnieju głównego przebijał się przez kwalifikacje, w których wygrał z Eliasem i mimo porażki z rodakiem Pouille zagrał w pierwszej rundzie sprawiając niespodziankę w postaci wygranej 6:4 7:6 nad Dominikiem Thiemem. Hiszpan Pedro Martinez na swojej ulubionej nawierzchni w końcówce marca wygrał turniej w Gironie a w Estoril pokonał w dwóch setach Niemca Altmaiera i Hiszpana Bautistę. Martinez w swojej karierze na dziesięć wygranych turniejów różnych kategorii aż dziewięć wygrał na nawierzchni ziemnej. Wprawdzie Gasquet wygrał Estoril w roku 2015 ale wydaje mi się, że na pokonanie będącego w swoim żywiole Hiszpana nie wystarczy mu teraz sił.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +806
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Shelton vs Etcheverry Shelton 1,95 lvbet
Hurkacz vs Garin Hurkacz 1,62 lvbet

Dla mnie to jest po prostu krotka pilka. Roznica klas zawodnikow i uwazam ze nawet niekorzystna nawierzchnia nie pomoze underdogom. Mielismy wczoraj nauczke Sheltona z Nakashima gdzie kursy byly podobne, juz wtedy mnie kusilo
 
Otrzymane punkty reputacji: +363
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Różnica klas pomiędzy Hurkaczem a kimkolwiek na mączce ? No ciekawa teoria.
Oczywiście, gdyby gral z zawodnikiem troche gorszym od niego to nawierzchnia zmienia postać rzeczy. Z zawodnikiem pokroju garina uwazam ze wygra nawet na maczce . Co to różnica klasy pokazał shelton ktory podobnie jak hurkacz bazuje na serwisie i preferuje inne nawierzchnie
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Nakashima to niby lubi grać na clay'u rozumiem ?
Bo wg mnie i wg statystyk to jego najgorsza nawierzchnia. Dla Sheltona oczywiście również, ale trzeba patrzeć z perspektywy obydwu zawodników. (pomijając już fakt, że Clay w Houston jest 'najdziwniejszy' w całym sezonie)

Hurkacz na mączce może przegrać z każdym, jego serwis nie robi na tej nawierzchni wrażenia na przeciwnikach. Czyli traci swój największy atut.
 
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Estoril
Hurkacz vs. Garin

Polak zagra pierwszy raz w karierze w półfinale turnieju ATP na mączce i tym samym o swój pierwszy finał na tej nawierzchni. Poprzednie mecze nie były złe w wykonaniu naszego rodaka, ale też nie rewelacyjne. Pamiętajmy, że grał z zawodnikami występującymi przeważnie na poziomie ATP Challenger Tour, choć mają predyspozycje, by niebawem grywać na najwyższym poziomie, bo od czasu do czasu pokazują bardzo dobry tenis. Llamas Ruiz ma bardzo dobrą rękę i technikę, a Choinski dopiero teraz gra swój najlepszy tenis i już wcześniej kilka razy pokazywał swój potencjał. Garin z kolei to ogromne doświadczenie, choć ostatnie miesiące były dla niego złe, bo cały czas męczyły go mniejsze i większe kontuzje. Dopiero teraz gra na miarę oczekiwań i jak sam mówi, jest zadowolony ze swojej gry. Duży potencjał na returnie i co ważniejsze z głębi kortu. Chilijczyk gra dość płasko i może sprawić duże problemy Polakowi, który musi pilnować serwisu, bo z głębi kortu na pewno straci. Oczywiście szansą dla naszego rodaka jest słabszy serwis Garina i będzie musiał go atakować, by zaistnieć na returnie. W poprzednich meczach przełamywał rywali łącznie trzy razy czyli niezbyt wiele i raczej klasycznie. Cristian w ostatnim meczu nie stracił podania, ale już w poprzednim kilkukrotnie i na serwisie nie należy do bardzo pewnych graczy. Na pewno musi liczyć na wysoką dyspozycję w wymianach, a Hubert będzie czekać w głębokiej defensywie na błędy. W poprzednich meczach Garin zawsze bronił dość sporo bp i to niewątpliwie jest przesłanką dla bukmacherów, którzy wystawili dość wysokie linie na przełamania. Wygrana Huberta niewątpliwie będzie dużą sprawą i trzeba będzie ten fakt mocno docenić, bo jednak cegła to nie jest jego bajka i plan minimum na ten turniej już wykonał. Problemy jednak nikogo raczej nie zdziwią i teoretycznie Garin powinien być najtrudniejszą przeprawą w tym tygodniu. Alternatywnie można spróbować over 20,5 gemów.

👉 Garin wygra seta @1,56 (betclic) ✅
👉 Hurkacz poniżej 2,5 przełamań @1,75 (betclic) ❌
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Tiafoe - Darderi typ Tiafoe kurs 1.88 LVBET

Tiafoe jako tenisista oceniam go półkę wyżej jak nie więcej od Darderiego. Jednak dla Darderiego nawierzchnia ziemna jest ulubiona i całkiem osiąga na niej ciekawe wyniki. Tiafoe gra przed własną publicznością. Rozegrał już dwa spotkania na nawierzchni ziemnej i dwa wygrał. Wiadomo ten tenisista preferuje bardziej korty twarde niż ziemne, ale także patrzac na Jego dwa ostatnie spotkania prezentuje się obiecująco. Dodatkową myślę dość znacząca sprawa jest, ze w ubiegłym roku Tiafoe ten turniej wygrał wiec czuje sie tutaj naprawdę dobrze. Potrafi dochodzić na tej nawierzchni naprawdę daleko w turniejach i nawet kilka lat temu wygrał z królem tej nawierzchni Alcarazem. Jak na korty ziemne Tiafoe bardzo dobrze serwuje, w pierwszej rundzie zaserwował aż piętnaście asów serwisowych. Gra na returnie także wygląda na przyzwoitym poziomie chodz od Tiafoe wymagam nieco więcej. Włochowi zdarzały się na tej nawierzchni juz porażki m.in z Cerundolo, Tabilo i Baezem. W pierwszej rundzie jego statystyki chociażby na serwisie czy returnie nie wyglądały jakos bardzo zadawalajaco, w drugiej nieco lepsze, ale to grał z tenisista raczej prosperującym zupełnie inne nawierzchnie i też nie był to poziom Tiafoe. Kurs bardzo wysoki na jednego z gospodarzy turnieju i ja gram w stronę Tiafoe. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1097
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Tiafoe 2.0
Hurkacz 1.52

Hurkacz to ta sama argumentacja co ostatnio, różnica klas zawodnikow i uważam ze mala szansa ze nawierzchnia cos pomoże
W drugim przypadku odwrotnie. Shelton nie lubi maczki i na przeciwko siebie nie ma przeciętniaka tylko solidnego tiafoe który moze i woli inne nawierzchnie ale nie traci az tyle zmieniajac na mączkę
 
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
Shelton vs Etcheverry Shelton 1,95 lvbet
Hurkacz vs Garin Hurkacz 1,62 lvbet

Dla mnie to jest po prostu krotka pilka. Roznica klas zawodnikow i uwazam ze nawet niekorzystna nawierzchnia nie pomoze underdogom. Mielismy wczoraj nauczke Sheltona z Nakashima gdzie kursy byly podobne, juz wtedy mnie kusilo
brawo !

Szczerze mówiąc myślałem ze Hurkacz nie przejdzie Garina - ale co ja tam wiem. Hubert pokazał dobry tenis, nie ustrzegl sie bledow aczkolwiek byl zdecydowanie lepszy od Chilijczyka.

Po tym jak widziadłem skróty spotkań Ruuda bylem prawie pewien faktu iz zagra w finale. Spotkanie przeciwko Martinezowi bylo swietnie do ogladania i hiszpan gral niesamowite pilki i teraz pytanie, mecz byl bardzo wyczerpujacy i czy to odbije sie na nim dzisiaj czy powtorzy wysttep przeciwko Norwegowi ? Wczoraj pierwszy raz pokonal zawodnika z top 10.

kibic-zwierze kibic-zwierze jak to widzisz ?
 
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
ZROBIŁ TO! Hubert Hurkacz wygrał turniej ATP 250 w Estoril!

Hubert Hurkacz is the 1st Polish man to win a clay court title in 42 years. Wojtek Fibak was the last man to do it in 1981. Today, Hubi carves out a new piece of history. Doing big things for Polish tennis.



Ósmy tytuł w karierze
Pierwszy tytuł na mączce

W finale 15 asów i ani jednego break pointa do obrony. Hubert zapewnił sobie 8. miejsce w rankingu ATP w jutrzejszym notowaniu.

Hubert Hurkacz vs Pedro Martinez For The Title | Estoril 2024 Final Highlights - YouTube
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom