>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Houston, Marakesz 10.04-16.04.2017

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Kolschreiber vs Struff Kolschreiber 1.45 bet-at-home
Mecze Kolby i Struffa zawsze byly zaciete, w h2h obaj bodaj po dwie wygrane. Ide w strony Kolby bo po prostu jest lepszy technicznie i stac go na dobre mecze, Struff gra nierowno, czasem odpala i te wygrane z Niemcem to przez to, ze mial dzien i wszystko trafial. Kolba jest wg mnie lepszym tenisista i powinien ten mecz wygrac, nie mowie ze gladkie 2:0 ale wygrana powinna byc jego.
2:1 Kolba. w drugim sie wzial a trzeci set to juz pewna gra.

QUerrey vs Belluccci Belucci 2.7 bet-at-home

Tutaj ide w brazylijczyka. Querrey na trawie i na hardzie grozny, ale nie na clayu. Belluccci co prawda nie imponuje forma, ale jego ostatni mecz wygrany w 3 secie 6:2 prorokuje cos dobrego. Przegrywal z moze i przecietnym graczem Gonzalezem , ale wygral druga partie w tie - breaku i potem set do 2. Jak znam tenis, po takich meczach gdzie jest sie o krok od porazki, gra sie w kolejnych meczach lepiej. Querrey opiera tenis na bombach FH , BH, i jak zacznie mu nie wchodzic glowa mu sie wylacza i gra zenujacy tenis, nie jestem jego fanem i z Nole na trawie mial po prostu dzien , a pozniej sami wiemy jakie baty zebral w kolejnej rundzie.. Ide w Bellucciego bo jest to typowy ziemniak i na pewno mecz w ktorym byl bliski odpadniecia powinien go wzmocnic a Querrey gra tragedie ostatnio nawet na hardzie, wiec na clayu tymbardziej go nie widze. dla mnie duze Value .
2:1. dwa razy łamany w 3 secie Querrey .
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
juras333 802

juras333

Użytkownik
Querrey na trawie i na hardzie grozny, ale nie na clayu.
na europejskim clayu, może i tak, ale tutaj to całkiem inna bajka. jego wyniki z ostatnich lat w tymże turnieju:


Querrey gra tragedie ostatnio nawet na hardzie, wiec na clayu tymbardziej go nie widze.


faktycznie, strasznie słabo to wygląda :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
matiee 407

matiee

Użytkownik
Kolschreiber vs Struff Kolschreiber 1.45 bet-at-home
Mecze Kolby i Struffa zawsze byly zaciete, w h2h obaj bodaj po dwie wygrane. Ide w strony Kolby bo po prostu jest lepszy technicznie i stac go na dobre mecze, Struff gra nierowno, czasem odpala i te wygrane z Niemcem to przez to, ze mial dzien i wszystko trafial. Kolba jest wg mnie lepszym tenisista i powinien ten mecz wygrac, nie mowie ze gladkie 2:0 ale wygrana powinna byc jego.

QUerrey vs Belluccci Belucci 2.7 bet-at-home

Tutaj ide w brazylijczyka. Querrey na trawie i na hardzie grozny, ale nie na clayu. Belluccci co prawda nie imponuje forma, ale jego ostatni mecz wygrany w 3 secie 6:2 prorokuje cos dobrego. Przegrywal z moze i przecietnym graczem Gonzalezem , ale wygral druga partie w tie - breaku i potem set do 2. Jak znam tenis, po takich meczach gdzie jest sie o krok od porazki, gra sie w kolejnych meczach lepiej. Querrey opiera tenis na bombach FH , BH, i jak zacznie mu nie wchodzic glowa mu sie wylacza i gra zenujacy tenis, nie jestem jego fanem i z Nole na trawie mial po prostu dzien , a pozniej sami wiemy jakie baty zebral w kolejnej rundzie.. Ide w Bellucciego bo jest to typowy ziemniak i na pewno mecz w ktorym byl bliski odpadniecia powinien go wzmocnic a Querrey gra tragedie ostatnio nawet na hardzie, wiec na clayu tymbardziej go nie widze. dla mnie duze Value .
Kolego, może zanim coś dodasz na tym forum to sprawdź dokładnie? Ok?
Wystarczy sprawdzić wyniki Sama na tym turnieju w poprzednich latach i od razu część Twojego postu idzie do kosza. A druga przez to, że amerykańska nawierzchnia ziemna jest o wiele szybsza od tej europejskiej. Pozdrawiam
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Sock - Johnson typ 2 kurs 2.82 Bet-at-home
Aktualnie daję na Johnson po raz trzeci w turnieju Huston (USA). Jestem zachwycony jego grą a najbardziej rewelacyjnym serwisem. Dzisiaj w nocy pokonuje Verdasco moja opinia się sprawdziła był to łatwy dwu setowy pojedynek. Sock wczoraj pokonał Lopeza który widać że powalczył w tym meczu przegrywając 7-6 (8-6), 1-6, 6-4 więc ten mecz mógł być zarówno po jednej jak i po drugiej stronie. Sock według mnie możecie mnie poprawić ale według mnie nie wygląda tutaj jakoś obiecująco. Wygrywając z Lopezem 2-1 oraz ze słabiutkim Haasem 2-1. Widać że dzisiaj Johnson ma ogromną szansę wygrać w Sockiem. Polecam kurs niczego sobie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Kolego, może zanim coś dodasz na tym forum to sprawdź dokładnie? Ok?
Wystarczy sprawdzić wyniki Sama na tym turnieju w poprzednich latach i od razu część Twojego postu idzie do kosza. A druga przez to, że amerykańska nawierzchnia ziemna jest o wiele szybsza od tej europejskiej. Pozdrawiam
Do kosza to poszedl twoj kupon z Querreyem. 2:1 Belluccci i pokazal klase amerykanin tracac w 3 secie dwa razy swoj serwis, klasa. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 241K

dx2

Użytkownik
Bellucci-Escobedo 1 @1.5
Bellucci z Querreyem wczoraj naprawde dobry emocjonujacy mecz. Wygral Bellucci to stawiam na Bellucciego dzis. W trzecim secie sytaucja zmienial sie jak w kalejdoskopie, najpierw Querrey byl bliski podwojnego przelamania, pozniej w srodku seta przelamywal Bellucci i w ostatnim gemie Bellucci tez mial spore klopoty, zeby zamknac mecz pod presja, ale sie udalo. Duzo naprawde mocnych zagran i fajnych winnerow w meczu. Gramy o final, a ten wczorajszy mecz powinien zaprocentowac dzisiaj i typuze, ze w finale zagra Brazylijczyk. Escobedo gra o pierwszy final, wiec tutaj moze tez dojsc wieksza presja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
juras333 802

juras333

Użytkownik
Do kosza to poszedl twoj kupon z Querreyem. 2:1 Belluccci i pokazal klase amerykanin tracac w 3 secie dwa razy swoj serwis, klasa. ;)
tu nikt nie przywalał się do Twojego typu, tylko do tego co napisałeś. typ Ci wszedł - ok, fajnie - ale pisząc analizy wypadałoby trochę więcej realnych faktów podać, zamiast kilku zdań pod typ mijających się z prawdą
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
tu nikt nie przywalał się do Twojego typu, tylko do tego co napisałeś. typ Ci wszedł - ok, fajnie - ale pisząc analizy wypadałoby trochę więcej realnych faktów podać, zamiast kilku zdań pod typ mijających się z prawdą
Chetnie poczytamy twoje analizy, bedzie sie na kim wzorowac.
Moze tylko w gebie jestes taki madry?
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
Chetnie poczytamy twoje analizy, bedzie sie na kim wzorowac.
Moze tylko w gebie jestes taki madry?
żadnych analiz nie piszę i pewnie pisać nie będę, bo nie muszę i najzwyczajniej w świecie mi się nie chcę, a już na pewno nie zacznę robić tego z powodu, że ktoś ma takie widzimisię. ale to w żadnym stopniu nie dyskwalifikuje mnie z prawa do wytknięcia komuś błędu. i nie mówię tutaj o czepianiu się bez powodu, tylko zwrócenie komuś uwagi jeśli napisał coś niezgodnego z prawdą - a w tym przypadku właśnie tak było. ale jak dalej masz do mnie jakiś problem to zapraszam na PW zamiast robić tutaj offtop, pozdrawiam bodyguardzie
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Paire B. - Kohlschreiber P.
Paire B. +1,5 seta ::: 1,48 ::: 2/3 ⛔
Paire B. ::: 2,25 ::: 1/3 ⛔

H2H 3:3 z lat 2012-2015 i tylko w jednym meczu Paire nie urwał set. Francuz jak już nie raz pisałem to zawodnik tuż obok Dolgopolova czy Gulbisa posiadający niezwykły talent do dobrej gry. Jednak nonszalanckie podejście do niektórych meczów czy turniejów skreśla go jako zawodnika z topu.
Pomimo to skoro doszliśmy do tej fazy turnieju to liczę na niego, że powalczy w tym meczu. Stać go nawet na zwycięstwo, bo Kohlschreiber jak na razie tutaj w 2 meczach stracił po secie, a jego forma jest mocno wątpliwa. Paire dość dobre statystyki miał na serwisie z Robredo, 10 asów i tylko 1 podwójne błędy.
Wynik: 0:2
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
żadnych analiz nie piszę i pewnie pisać nie będę, bo nie muszę i najzwyczajniej w świecie mi się nie chcę, a już na pewno nie zacznę robić tego z powodu, że ktoś ma takie widzimisię. ale to w żadnym stopniu nie dyskwalifikuje mnie z prawa do wytknięcia komuś błędu. i nie mówię tutaj o czepianiu się bez powodu, tylko zwrócenie komuś uwagi jeśli napisał coś niezgodnego z prawdą - a w tym przypadku właśnie tak było. ale jak dalej masz do mnie jakiś problem to zapraszam na PW zamiast robić tutaj offtop, pozdrawiam bodyguardzie
Myślę, że jednak dyskwalifikuje.
Ja bym się skłaniał, żeby spróbować Coric DW 2:1 @3.90 1xbet⛔, bo Chorwat się strasznie męczy w tym turnieju. Widać, że to jeszcze nie jest optymalna forma. Z Veselym bilans niezły, ale ostatnie spotkanie wygrane po dwóch tie-breakach.
Edit: świetny mecz Coricia, wszystko mu wychodziło.
 
uskok 90

uskok

Użytkownik
Poieram typ na +1,5 seta Paire, czy wygrana nie wiem.
widziałem Kolbe z chardy i struff.chardy nie grał na maxa, ze struffem przez 1,5 seta wszystko zapowiadało wtopa 2:0 i wtedy struff potwierdził dlaczego balansuje na krawedzi gracza chalenger/atp , odcieło go a na koniec seta na 1-1 połamał rakiete.pozniej juz planowo dla kolby.ogolnie kolba nie przekonuje, taki bez energii, widac że przyjechał pograć ale napeweno nie walczy o życie w tych meczach.jesli Paire nie odstawi numeru w swoim stylu , to seta powinien ugrać
Niedorozwój mózgu u Paire znów sie odezwał
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
żadnych analiz nie piszę i pewnie pisać nie będę, bo nie muszę i najzwyczajniej w świecie mi się nie chcę, a już na pewno nie zacznę robić tego z powodu, że ktoś ma takie widzimisię. ale to w żadnym stopniu nie dyskwalifikuje mnie z prawa do wytknięcia komuś błędu. i nie mówię tutaj o czepianiu się bez powodu, tylko zwrócenie komuś uwagi jeśli napisał coś niezgodnego z prawdą - a w tym przypadku właśnie tak było. ale jak dalej masz do mnie jakiś problem to zapraszam na PW zamiast robić tutaj offtop, pozdrawiam bodyguardzie
Ostatnio na hardzie gra tragedie.. Chodzilo mi o te dwa turnieje ostatnie w Miami i Indian wells i tam pokazal zenujacy poziom. Wygral tylko Acapulco i od razu robicie z niego gwiazde. Kolejne turnieje w Miami i Indian zagral tragicznie wiec napisalem prawde, ze gra ostatnio nawet na hardzie tragedie . Bo odpadanie w 1 rundzie a potem koeljny turniej i porazka w 2 rundzie pokazywala, ze forme zlapal spadającą.
Johnson i Belucci to dzis tez ciekawa opcja. A, ze dzis juz te typy byly nie bede powielal typow. Belucci jak juz zlapal rytm to powinien dzis tez pojsc za ciosem, a Sock mnie nie przekonuje w tym turnieju, meczy sie niemilosiernie i dobrze by bylo gdyby Johnson te meki mu skrocil i powinien go ograc, ogranie tak gladko Verdasco w poprzedniej rundzie wskazuje, ze zlapal forme. Z Rogerem w Indian Wells odpadal po tie-breakach. Wiec z Sockiem powinien tymbardziej powalczyc a nawet wygrac .
Johnson i Belluccci w finale ;)
 
bstjn 9

bstjn

Użytkownik
Jack Sock - Steve Johnson
Johnson handi +2,5 gema kurs 2,10
Johnson Win kurs 2,85
Johnson ostatnimi czasy gra naprawdę dobrze. Niespodziewanie gładko ograł Verdasco, nie tak dawno zagrał bardzo dobry mecz z Federerem który co prawda przegrał, ale nieznacznie. Sock nie zachwyca, spodziewałem się, że odpadnie już z Lopezem i nie sądzę by nagle na mecz z rozpędzonym Stevem zaczął grać lepiej. W handi wchodzę grubo ????
 
typer.grzegorz 6

typer.grzegorz

Użytkownik
Ale ten Escobedo jest miękki grać dobrze w 1 secie , a potem coraz gorzej. Naprawdę dziwię się jak nie moźna utrzymać dobrej gry. Zwykła amatorka.
 
bstjn 9

bstjn

Użytkownik
Ale ten Escobedo jest miękki grać dobrze w 1 secie , a potem coraz gorzej. Naprawdę dziwię się jak nie moźna utrzymać dobrej gry. Zwykła amatorka.
Gość jest młody zjadła go presja. Mimo wszystko pokazał się z bardzo dobrej strony w Houston.
 
typer.grzegorz 6

typer.grzegorz

Użytkownik
Gość jest młody zjadła go presja. Mimo wszystko pokazał się z bardzo dobrej strony w Houston.
Wiedziałem że to ktoś to napisze. Młody i presja. Nadal czy Djokovic w tym wieku wygrywali już szlemy i też byli młodzi. Poprostu gość pogra , jak wielu tych amatorów , jakiś tam wygra turniej atp rangi 250 i tyle. Szybciej zacznie handlować jak wielu w tenisie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom