>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Hamburg & Bogota, 14-20.07.2014

Status
Zamknięty.
B 0

binio77

Użytkownik
Ja powiem tak nikt do końca tego nie zanalizuje bo nie ma co wiadomo jaka jest sytuacja wokół Szopy.Ja sobie mysle tak h2h nie wyglada zle Jurek broni te punkty ta cała otoczka ze nie jest zdrowy to według mnie mydlenie oczu.Szopa zapewne jutro wygra i ja wchodzę w jego win po takim kursie z takim przeciwnikiem trzeba zaryzykować Szopa win:2.780 Pinnacle

Swoją droga Brown wygrał z Hiszpanem niezła masoweczka poszła tego drugiego i stało sie ja tam nie wierze ze ten sport jest czysty dlatego wchodzę w Szopę.
w końcu ktoś zauważył, że tenis nie jest czysty? to są pojedyncze osoby które odstawią &quot;szopkę&quot; i idą do domu...Jurek też ciągle nie będzie przegrywał chociaż postawiłem, że jutro przegra :cool:
 
B 0

binio77

Użytkownik
Panowie co natomiast myślicie o meczu-
Przysiezny M.-Wang J.

?? Będę wdzięczny za sugestie.
Pozdrawiam
spokojnie postaw na przegraną Przysiężnego + dodaj porażkę Janowicza i można iść balować tak jak i oni balują w tym sezonie :cool:
 
thecopro 157

thecopro

Użytkownik
Przysiężny od dłuższego czasu tkwi w destrukcyjnym dla sportowca transie - widziałem go ostatnio na korcie, niestety brakuje w nim woli walki, jakiegoś bojowego impulsu do gry. Sportowa psychologia i mentalność może wiele powiedzieć o zawodniku. Po cichu liczę na jakieś przebudzenie, ale na ten moment będzie to trudne.
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Ebden/Falla - Groth/Guccione Groth/Guccione @ 1,70 William Hill
Nieznacznymi faworytami bukmacherów są Australijczycy. Dla mnie jednak wygrana Kangurów jest oczywista. Świetnie się rozumieją. Grają ze sobą już sporo czasu. Wygrali kilka turniejów. W tym sezonie na 26 spotkań przegrali tylko 3. Na hardzie natomiast 14/2. W sumie na twardej nawierzchni w bieżącym roku wygrali 3 turnieje. Groth w dobrej formie. Półfinał w Newport o czymś świadczy. Guccione natomiast w Newport pomógł koledze, Hewittowi, w zgarnięciu podwójnego trofeum. W finale pokonali parę Erlich/Ram.
Para Ebden/Falla stworzona chyba tylko i wyłącznie pod turniej w Bogocie. Nigdy ze sobą nie mieli styczności.
Dla mnie gra w stronę Australijczyków to czysty zysk. Oboje są w świetnej formie. Warto naprawdę spróbować.

Lukas Rosol - Julian Reister
Rosol @ 1,69 Pinnacle Sports
✅✅✅
Faworytem do zwycięzca jest Czech, który jeszcze w niedziele rozgrywał w Stuttgarcie finałowe spotkanie z Bautistą-Agutem. Spotkanie przegrał 2:1, jednak po całym turnieju zostawił dobre wrażenie. Do domu odsyłał między innymi takich grajków jak Kohlschreiber, Lopez czy Youzhny. W Wimbledonie postraszył nawet samego Nadala, jednak tego spotkania nie brałbym jako wyznacznik. Bo jak wiadomo, grass to najsłabsza nawierzchnia Hiszpana. Lukas na cegle w tym sezonie całkiem dobrze, 19 wygranych i 9 porażek. Czech ma na koncie zwycięstwo w Czeskim Challengeru, gdzie w finale pokonał Wesołego.
Julian natomiast w średniej formie. Na pewno za sobą będzie miał publikę, ale czy umiejętności starczy, szczerze wątpię. Na clayu w tym roku 14/9. Jeden warty oka wynik, zwycięstwo w jednym z włoskich Challengerów. W Rolland Garros nie zdołał nawet przebrnąć kwalifikacji. Na tą chwilę notowany jest w drugiej setce, bo na 125 miejscu.
Liczę na zwycięstwo Czecha. Jest w optymalnej formie, by poradzić sobie z Niemcem.
~Dzięki M@jster za zwrócenie uwagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 236,5K

dx2

Użytkownik
Janowicz-Ramos V. 2 @1.45
Hiszpan obeznany z turniejem, od 3 lata przechodzi minimum runde, chociaz byl juz w i w 3 rundzie. Ramos zdecydowanie zwyzka formy jak to bywa w tym okresie, a co rowniez potwierdza rok w rok w Bastad. Janowicz z kolei bez formy od dluzszego czasu. Slaby Wimbledon w porownaniu do mozliwosci, m.in. porazka z Robredo w meczu ktory Polak chcial wygrac serwisem, poniewaz w korcie jest bardzo slabo. Jest oczywiscie szansa dla Polaka i mozliwosc, ze w Szwecji byl tanking i dobrze bedzie w wiekszym i wazniejszym turnieju, ale to chyba nie ten przypadek. Ramos forme ma, takze musi byc faworytem w tym zestawieniu i jego typuje na zwyciezce. W przypadku Polaka przewiduje popularne stwierdzenie, ze pozostanie &quot;przeprosic za wtopy i wziac sie do roboty&quot;, poniewaz narazie przeslanek do optymizmu nie ma.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Janowicz-Ramos V. 2 @1.45
Niby wszystko w tym meczu wskazuje na zwycięstwo Hiszpana, ale mnie ten kurs zupełnie nie przekonuje. Piszesz, że od 3 lat przechodzi minimum rundę - ok, ale rok temu Janowicz też był tu w trzeciej rundzie i rozumiem, że forma może nie ta, ale taki kurs na Polaka, że aż żal nie spróbować. Gdzieś musi te punkty do rankingu zdobywać, tym bardziej, że tutaj broni 45pkt, więc jego porażka może spowodować kolejny spadek, już na 55-60 miejsce. A lepiej ciułać te punkty do rankingu w turniejach rangi ATP 500, niż męczyć się w tych 250&#39;tkach. Niby coś na rzeczy może być też z jego kontuzją, ale myślę, że jak będzie dawała ona w kość, to Jurek po prostu skreczuje i będzie zwrot.
2,83 na Janowicza z - w dobrej formie bo dobrej, ale mimo wszystko - kwalifikantem? Biorę! :jezora:
Do wyhaczenia nawet 2,90 w Ónibet, ale tam po pierwszym secie krecz rozliczany jako przegrana, więc lepiej nie kusić losu ????

Janowicz - Ramos-Vinolas 1 @2,83 ComeOn
✅
Wynik: 6:0 7:5 =&gt; obyło się bez większego stresu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
betking1x2 6

betking1x2

Użytkownik
Ja także dziś grałem Janka, i mam nadzieje że to będzie dobra inwestycja.

Na 2 rzut, rzucam pojedynek Alexander Zverev-Robin Haase grając na Alexandra Zvereva, dlaczego ? Oglądałem go w turnieju w Stuttgarcie młoda nadzieja tenisa mierzyła się z Lukasem Rosolem przegrał ten mecz ale zostawił bardzo dobre wrażenie na korcie, bardzo dobry serwis, forhend nie najgorszy widać ten zawodnik coś w sobie ma i stać go w przyszłości na TOP40 do tego tydzień wcześniej wygrał dobrze obsadzony chelanger w Braunschweig pokonując między innymi Kamke,Golubeva,Mathieu jak widać nazwiska robią wrażenie kogo pokonał, co do jego rywala ostatnio obniżył loty 3 sety z Marcanem i porażka z Huta Galungiem nie robią go w tym meczu wg mnie faworytem i granie na Zvereva po korsie 2,5 to jest już lekkie value.
Haase-Zverev
typ:2
Odds:2,5
DOXXbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
betking1x2 6

betking1x2

Użytkownik
Michał Przysiężny-Jimmy Wang typ:1 Odds:2,5
Myślę że to odpowiednia pora i nawierzchnia dla Michała na przełamanie swojej złej passy na pewno długo wyczekuje zwycięstwa nasz rodak, może powinien zagrać w mało prestiżowym turnieju rozgrywanym teraz w Poznaniu ? Mimo to Michał udał się do Bogoty, w pierwszej rundzie mierzy się z Wangiem który jest na pewno dość regularnym zawodnikiem. Nawierzchnia w Bogocie jest szybka to sprzyja Michałowi gdyż serwis od Wanga na pewno ma dużo dużo lepszy. Stawiam na Michała bo liczę na mobilizacje z jego strony aby tą słabą jego serie przerwać, do tego serwis po stronie Michała na pewno zaliczy kilka asów jak nie kilkanaście, do tego wymianę także trzymać potrafi.
 
K 65

konji

Użytkownik
Mecz: Alejandro Gonzalez - Evgeny Donskoy
Typ: 2 @2.62 Bet365
Spojrzałem na kursy wczoraj (~1.60-2.30) i byłem pewien, że dziś polecą na łeb na szyję na korzyść Donskoja... tymczasem na dwie godziny przed meczem za Rosjanina dostajemy aż 30 groszy więcej i nie mogę wobec tego przejść obojętnie. Wydaje mi się, że buki sugerują się rankingiem, którym legitymują się ci zawodnicy (74. Alejandro i 111. Evgeny), bowiem - choć obaj panowie są raczej umiarkowanie ograni w turniejach rangi ATP - różni ich tryb przygotowań do tej części sezonu. Gonzalez ostatni raz na twardej nawierzchni grał w marcu, z kolei Donskoy od początku lipca ogrywa się na hardzie (po kiepskim występie w Winnetce, w Portoroz odpadł dopiero w półfinale z późniejszym triumfatorem - Kavcicem). Obaj dysponują niezłym serwisem, ale wierzę, że czucie nawierzchni będzie handicapem dzisiejszego &quot;underdoga&quot; przy returnie - w tym upatruję szansy Rosjanina na sprawienie &quot;niespodzianki&quot;, a przy okazji, jak pisałem na początku, kurs wydaje mi się zwyczajnie zawyżony.
// Niestety, po wygranym drugim secie kompletny blackout na początku trzeciego, a i Gonzalez zrezygnował z chętnie praktykowanego wcześniej produkowania błędów.
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Fognini (-1,5 seta)
@1.60 @ónibet

W tamtym tygodniu graliśmy w Stuttgarcie, teraz bardzo podobny turniej na nawierzchni ziemnej w Hamburgu. Włoch Fognini mierzy się z serbem Krajinovicem. Młodszy tenisista jest dosyć solidnym clay&#39;owcem, jednak statystyki to sobie w challengerach podbija. W tym roku bilans 18/6, ale czy to wystarczy na Foga? Moim zdaniem nie i po trzech meczach wyleci z turnieju. Fognini to moim zdaniem TOP5 na nawierzchni ziemnej, w Stuttgarcie póki nie odpadł grał bardzo solidnie, rozrzucał przeciwników po korcie jak chciał, podobała mi się jego gra, piłki uderzał z centymetrową precyzją. Nie od dziś wiadomo, że nieraz włoch ma problemy z głową, ale nie w meczach kiedy kontroluje sytuację, a wątpię, żeby jutro stracił w jakimś momencie kontrolę na meczem. Typuję 2:0 dla Fogniniego.
I jeszcze bez analizy Delbonis(-2,5 gema) @1.80 @ónibet. Ta sama sytuacje co powyżej, Kamke to do challengerów się nadaje, nie pomoże mu to, że gra u siebie w kraju.
 
dx2 236,5K

dx2

Użytkownik
L.Mayer-Garcia L. 2 @1.65
Ogladalem mecz Garcii Lopeza z Bautista w Stuttgarcie, ktory o malo co Garcia nie wygral. Nie nagral sie wiec chyba Guillermo, a forma jak widac jest. Przypomne, ze Garcia-Lopez przegral w tie-breaku 3 seta, tutaj w Hamburgu jeszcze wolny los w 1 rundzie, takze o zmeczeniu tutaj mowy byc nie moze. Turniej wazniejszy, Mayer w takich przewaznie miewa problemy. Oczywiscie serwis Mayera lepszy, ale umiejetnosci to juz u Hiszpana. Powienien Garcia korzystac z okazji, skoro forma jest bardzo dobra.
Ewentualnie jakis inny typ proponuje laczyc z Fogninim. Wiadomo jak wazne 2 tygodnie sa to dla Wlocha.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Fognini to wiadomo - ma sporo pkt do obrony, chociaż jak wiadomo z Fabio nigdy nic nie wiadomo ????
Ale w sumie miałem pytać o co innego. Nie oglądałem w akcji Zvereva, ale po wynikach widzę, że radzi sobie calkiem dobrze. Zmasakrował Haase, ale dziś z Youzhnym, który zaczął grać dość dobrze - pomijam mecz z Rosolem, bo tam akurat zagrał słabiej. Kursy ok 1,35-1,40. W Sportingbet widzę nawet 1,48...Jakie Wasze opinie ? Ja bym się skłaniał ku Ruskowi jednak...
 
puchal 399

puchal

Użytkownik
Zverev zagrał bezbłędnie z Robinem. Holender momentami był bezradny, a wynik oddaje ewidentnie to co się działo na korcie. 17-latek w formie i jeżeli ominą go kontuzje to śmiem twierdzić że to będzie gracz pokroju Nadala czy Djokovica. Youzhny nie jest w optymalnej formie już od jakiegoś czasu, po tym co wczoraj widziałem młodego stać jak najbardziej na wygranie seta dlatego:
Zverev +1,5 Seta@1,75 Betsafe✅
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Zverev Alexander-Youzhny Mikhail 0:2, Bet365 1.90

7:5, 7:5 ⛔⛔⛔

VS.


Czy bukmacherzy nie przesadzają za bardzo z niedocenieniem Rosjanina,a widzą tylko wielki talent młodego Niemca? Chyba tak. Młodszy z braci Zverev w ostatnim czasie robi ogromnie pozytywne wrażenie w świecie tenisowym i bardzo dobrze ponieważ miło oglądać jak rocznik 1997 rywalizuje,a co lepsze pokonuje już dobrych zawodników rasy ATP. Na mnie też Alexander zrobił niesamowite wrażenie, oglądałem jego poczynania w Braunschweig challenger gdzie wygrał ten turniej pokonując po drodze: Kamke 83 ATP 6:4, 7:6, Langera 400 ATP 2:6, 7:6, 7:5, Souzę 116 ATP 7:5, 7:6, Golubieva 60 ATP 6:2, 6:3 i w finale wykazał się chłodną głową ponieważ potrafił odwrócić wynik meczu przegrywając pierwszego seta z Mathieu 80 ATP 1:6, 6:1, 6:4. Zverev przed tamtym turniejem plasował się na 665 miejscu,a teraz zrobił wielki skok rankingowy ponieważ zajmuje 285 pozycję. Niemiec jest bardzo utalentowanym zawodnikiem,jeśli jego rozwój będzie szedł prawidłowo niebawem zobaczymy go w TOP 100,a z czasem jeszcze wyżej. Utalentowany młodzieniaszek wygrał tegoroczne Australian Open juniorów,a w 2013 dotarł do finału juniorskiego French Open oraz na dokładkę zaliczył półfinał US Open juniorów,te wszystkie wyniki pokazują jakie dobre papiery na grę on posiada. Alexander rezyduje w Hamburgu czyli publika będzie szaleć za głodnym gry młodzieńcem. W I rundzie kolejny raz pokazał,że nie znalazł się tutaj z przypadku ponieważ pokonał Robina Haase 51 ATP 6:0, 6:2. Youzhny natomiast powoli wraca na swoje tory,on często ma lepszą drugą cześć sezonu niż pierwszą. W poprzednim turnieju czyli w Stuttgarcie doszedł do półfinału pokonując po drodze Mayera Leonardo 6:1, 6:1, Delbonisa 7:6, 6:2 i przegrał z późniejszym finalistą tego turnieju, Rosolem 7:6, 6:2. Zverev tak jak wspomniałem pokonał już dobrych grajków,ale moim zdaniem Souza, Mathieu czy Haase to inna półka niż Mikhail. Według mnie Rosjanin to o dwie klasy lepszy zawodnik jak nie więcej od tamtych tenisistów. Ja rozumiem,że Niemiec jest na gazie i robi super wyniki i można sobie zadać pytanie &quot;dlaczego nie miałby pójść za ciosem?&quot;. Uważam, że jednak klasa,doświadczenie, styl grania oraz taktyka Rosjanina weźmie w dzisiejszym meczu górę i pokona on swojego rywala młodszego o 15 lat w dwóch setach.
 
betking1x2 6

betking1x2

Użytkownik
L.Mayer-Garcia Lopez
typ:1
Odds:2.2
Krótko i na temat bo zaraz mecz, Garcia chaotyczny zawodnik, Mayer tak samo mimo wszystko typ kieruję 60-40% w kierunku Mayera gra agresywny tenis,mocny serwis przy czym wczoraj z Gojowczykiem robił mało błędów.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie sprawa prosta wchodzę znowu dzisiaj w Szopę widać ze ambicja go zżera jest chłop głodny gry po takiej serii wtop wczorajsze 6:0 w 1 secie pokazało ze te jego kontuzje to zasłona dymna oczywiście zeby noobki wtopily grając przeciwko besti z Szopy.Jasmin tam u siebie fajny wpis ze Dolgo odpadał za każdym razem w tym turnieju w 1 rundzie.Nie grał od 27 czerwca wiec to moze zadziałać na jego niekorzyść jak go nasza Szkapa z Szopy weźmie w obroty ???? Dawaj Jurek pokaz niedowiarkom ze wracasz!!!!: Szopa win 2.60 Pinnacle
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
zeby noobki wtopily grając przeciwko besti z Szopy
Dzisiaj Janowicz przegra,a Ty będziesz VIP noobkiem po takiej pewności siebie która z Ciebie kipi aż za nadto....zobaczymy z czasem jakie określenie wymyślisz na siebie po tym meczu. Czekam z niecierpliwością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom