>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Hamburg, Atlanta & Gstaad, 16-22.07.2012

Status
Zamknięty.
hmmmm 113

hmmmm

Użytkownik
@Lopez
Wydaje się że postawienie kliku groszy na Lopeza w spotkaniu z Brazylijczykiem nie jest złym posunięciem. Belluci lubi odwalić i jeśli Lopez dobrze będzie trzymać serwis mecz będzie wyrównany a po takim kursie warto spróbować.
 
komar77 18

komar77

Użytkownik
Gulbis - Mathieu +22,5 gema 1,83 (bet365)
Ciekawy mecz ,dwóch zawodników silnie serwujących ,oraz nie mągących się ostatnio odnaleźć z formą. Gulbis dawno nie wygrał 2 meczy z rzędu i to z całkiem niezłymi zawodnikami. Warto też dodać że 3 ostatnie mecze Gulbisa zakończyły się w 3 setach, zaś francuz dość niespodziewanie wyrzucił z turnieju gospodarza Stasia Wawrinke w 2 tie breakach. Mecz uważam będzie zacięty bo nie ma mocnego faworyta, warto grać na 3 sety w meczy i uważam + w gemach.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, Hamburg ATP, 14-30, 20.07.2012
Haas Tommy - Florian Mayer
typ: 0-2
3,10
Unibet
Analiza
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju atp na kortach ziemnych w Hamburgu, zmierza sie dwaj reprezentanci gospodarzy, starszy, bardziej doswiadczony i utytulowany Tommy Haas zagra ze swoim mlodszym rodakiem, Florianem Mayerem. Nieznacznym faworytem bukmacherow wydaje sie byc ten mlodszy. Nie ma sie czego dziwic, Tommy zmierza juz niestety do konca swojej kariery, oczywiscie prezentuje niezla dyspozycje, ale nie na granie w czolowych rundach turniejow. W Stuttgarcie tydzien temu Tommy przegral gladko w dwoch setach z Cervenakiem. Tutaj pokonal juz Klizana oraz Gilles Simona, ktory jednak jest calkowicie bez formy. Tommy zdecydowanie preferuje szybsze nawierzchnie, w Hamburgu mamy doczynienia z ceglana maczka, na ktorej z kolei bardzo dobrze czuje sie mlodszy Niemiec. Florian Mayer ogrywal tutaj gladko Horacio Zeballosa oraz Roibna Haase. Obaj panowie o dziwo jeszcze sie na korcie nie spotykali. Dzis bedzie wiec szansa do skrzyzowania rakiet. Za Mayerem przemawia praktycznie wszystko, poza mniejszym doswiadczeniem, ale sadze, ze w dzisiejszym meczu nie bedzie ono takie istotne. Mayer powinien wygrac to spotkanie w dwoch partiach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 32

gosc83

Użytkownik
A.Ramos-Cilic
Typ:1(+4,5gema)
Kurs:1.85
Bukmacher:Expekt
Moim zdaniem buki przesadzili trochę z tą linią, o ile Chorwat może liczyć na gemy serwisowe to o przełamanie będzie o wiele trudniej, Ramos, pomimo może nie za &quot;pewnego &quot; początku rozkręca się z meczu na mecz, nie twierdze że to wygra ale linia jest jak najbardziej do pokrycia tym bardziej jeśli spotkanie rozstrzygnie się w 2 setach, buki zasugerowali się ostatnim wygranym bodajże finałem Cilica oraz miejscem w rankingu a jak wiemy nie zawsze to się sprawdza w realu, będzie mu bardzo ciężko przełamać Hiszpana dlatego decyduję się na ten typ i polecam go innym.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Belucci T. - Dimitrov G. 1,65 bwin 2:0 ✅
Miałem dziś przyjemność oglądać zarówno spotkanie Dimitrova jak i Bellucciego.
Lopez w meczu z Brazylijczykiem grał często długie piłki z rotacją wsteczną, zwalniał tak grę, bo Thomaz gra agresywny i silny tenis... Mocno uderza piłki, a korty w Szwajcarii są bardzo wolne.
Skoro są wolne to jednoręczny backhand Bułgara na mało się zda z takim stylem jakim prezentuje Bellucci. Do tego Brazylijczyk umiejętnie dzisiaj rozrzucał Lopeza po krocie.
Obaj Panowie mają dobry serwis, ale jak dojdzie do dłuższych wymian to górą powinien być starszy kolega po fachu... Bellucci Thomaz.
Jeszcze dodam fakt, że Brazylijczyk jest lewo ręczny, więc o wiele łatwiej niż innym będzie się mu odbijać backhand Bułgara. Podobała mi się dzisiaj też zawziętość w grze Thomaza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
komar77 18

komar77

Użytkownik
Roddick- Russel +22,5 gema 2.22 Pinnacle Sports
Ciekawy mecz, wg mnie będzie zacięty gdyż , Roddick powracający do formy lubiący hard, zaś Russel w dość średniawej formie , ale grający równo. W poprzedniej rundzie Roddick, nie bez problemów ograł Mahuta, zaś Russel pokonał świetnie serwującego , wieżowca Andersona. Będzie to ich 2 mecz , wcześniej grali na US Open 2011 , gdzie Russel o dziwo ugrał seta Roddickowi.
Faworytem oczywiście Andy, ale uważam, że seta powinien ugrać jego przeciwnik , a nawet przy odobinie szczęścia nawet wygrać.
 
H 902

hank

Użytkownik
Z mojej strony polecam over gemowy w spotkaniu Isnera z Roddickiem. Nawierzchnia jest bardzo szybka, jak panowie serwują każdy wie, nawet jeśli bedą 2 sety to bedą to 2 Tb, bo po tym co widziałem w nocy cieżko mi sobie wyobrazić jakaś zapaść serwisowa tych panow, Big John niby raz podanie oddal, ale dziś jeśli sobie na to pozwoli to zwyczajnie przegra seta, więc myśle koncentracja będzie wieksza. U Roddicka mozna sie tylko przyczepić do gry na bh, reszta na wysokim poziomie.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Almagro-Monaco 1,50

Wczoraj napisałem trochę na temat Almagro, mozna zobaczyć na wcześniejszej stronie- teraz nie bede tego powtarza. Rywal inny, ale czy lepszy to nie wiem, Monaco typowy przebijacz niby wczoraj w dwóch setach pokonał Franzuca, ale gra mnie nie przekonała na Almagro z taką gra nie ma szans. To Hiszpan rozdaje tutaj karty, jest w bardzo dobrej fomie i jest poza siegiem rywala jak tylko zagra swój tenis.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Chardy/Simon-Dutra Da Silva/Munoz De La Nava 1 1,36 Fortuna
Francuzi ograli dużo bardziej solidne pary niż Brazylijczyk z Hiszpanem i są tutaj zdecydowanymi faworytami tej potyczki.Brazylisjko-hiszpański składak z poziomu challengerowego nie będize miał zbyt wiele do powiedzenia z Chardym i Simonem,zwycięzca może być tylko jeden.
Erlich/Ram-Marrero/Verdasco 2 1,7 Fortuna
Hiszpanie na mączce powinni sobie na luzie poradzić,Erlich z Ramem grają kaszanę w tym sezonie,nic a nic mnie nie przekonuje by przeciwko nim nie zagrać.Jeśli tylko Fernando nie odwalili kilkunastu dfów albo jakiś fochów powinno być dobrze.

Fleming/Hutchins
-Ebden/Harrison 1 1,67 Fortuna
Ebdena i Harrisona widziałem wczoraj w akcji i powinni odpaść już wczoraj z Afrykanami ale,że De Voest zbyt dobrym deblistą nie jest to Australijczyk z Amerykanem wciąż w grze.Fleming z Hutchinsem to jednak conajmniej półka wyżej od Andersona i De Voesta i nie widze pary australisjko-amerykańskiej w dzisiejszej potyczce.Oglądałem wczorajszy mecz Ebdena i Harrisona i przy siatce grali naprawdę słabo a serwis też jakoś zbytnio dobrze nie funkcjonował także dużo szansa dla Brytyjczyków na zameldowanie się w jutrzejszym finale.
 
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
P-H. Mathieu (+ 1,5 HS) - J. Tipsarevic 2,04 Pinnacle ⛔ w pierwszej partii Mathieu zmarnował 5 piłek setowych ????

Półfinał turnieju w szwajcarskim Gstaad. Faworytem buków oczywiście Tipsa i ciężko się z tym nie zgodzić. Jednak według mnie dzisiejsze spotkanie nie będzie dla Serba spacerkiem. Trapiony częstymi kontuzjami P-H. Mathieu rozgrywa tutaj naprawdę dobre mecze i odesłał z kwitkiem faworyta gospodarzy Wawrinkę, nieobliczalnego Gulbisa oraz Andreeva. Tipsarevic od turnieju w Stuttgarcie odniósł sześć kolejnych zwycięstw, jednak aż czterokrotnie rywale potrafili urwać mu seta (m.in. niżej notowani Phau i Fischer). Liczę, że na to samo stać dziś Francuza. Dodam, że ostatni raz obaj panowie spotkali się dość dawno bo w 2009 roku, a H2H to 3-2 na korzyść Tipsy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Nico rozgrywa fajny turniej, podczas gdy moim zdaniem Monaco wydaje się być lekko opadnięty z sił. Co prawda doszedł do tego półfinału raczej bez większych problemów, ale dziś mimo wszystko przeciwnik z górnej półki.
Nawierzchnia w Hamburgu dość szybka, co podziała na pewno z nawiązką dla Hiszpana i jego silnych uderzeń po obu skrzydłach. Stawiam na Almagro.

W drugim meczu Tipsarevic według bukmacherów jest tutaj wyraźnym faworytem, ale uważam że będący od kilku tygodni w formie Mathieu może tutaj jak najbardziej namieszać. Nawierzchnia w Szwacjarii jest niesamowicie wolna i wygląda to momentami jakby tenisisci grali na piachu i widać nawet, że Janko choć z fachowcami nie grał tak widać było że tutaj się męczy - z resztą dla mnie on nigdy nie pasował na cegłe - tymbardziej tak wolną. Uważam ,że ta podórka gemowa jest tutaj dobrym posunięciem, ponieważ Francuz jak najbardziej może to wygrać, a z pewnością powalczyć przynajmniej o seta.

Almugro &amp; Mathieu +4,5 @ 2,41 Bet365

Poul-Henri Mathieu @ 3,75 Bet365
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Buki tutaj oszlały z tymi kursami. Serb się męczy od dawna, niby wygrał w zeszłym tygodniu ale nie zachwyca z Phau powinnien przegrać. Tutaj wreszcie przeciwnik z naprawdę wysokej półki. Jak Mathieu zagra jak na RG to moża tutaj spokojnie wygrać i to w dwóch setach. Te handi to bym brał z pocałowaniem ręki, na pewno będzie to wyrównany mecz...
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, 16-30, 21.07.2012 ATP Hamburg
Tommy Haas - Marin Cilic
typ: -1.5 seta Tommy Haas
5,05
pinnacle
Analiza
Dziś w drugim spotkaniu polfinalowym turnieju atp na kortach ziemnych w Hamburgu, reprezentant gospodarzy, Niemiec, urodzony wlasnie w tym miescie, Tommy Haas spotka sie z Chorwatem, Marinem Cilicem. Chorwat to ubieglotygodniowy zwyciezca z turnieju w Umagu. Miedzy tymi turniejami mial zaledwie niecaly dzien przerwy. Chorwat ma prawo czuc sie troche podmeczony. Rozegral w Chorwacji piec spotkan, tutaj juz w przeciagu praktycznie 1,5 tygodnia. Mimo, ze Cilic ma juz na swoim koncie kilka tytulow na koncie na ziemi, to nadal nie przekonuje mnie do gry na korcie ceglabnym. Slabo sie porusza, oczywiscie jest to wina wzrostu, gra ofensywnie, lepiej radzi sobie, wiec na szybkich nawierzchniach. tommy Haas rowniez nie specjalnie przepada za ceglana maczka, ale gra tutaj na wlasnym kortach, na ktorych sie wychowal i jak do tej pory prezentuje bardzo dobra dyspozycje. Jesli dzis zagra na miare swoich mozliwosci, mysle, ze ma ogromne szanse sprawic niespodzianke i pokonac Chorwata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
komar77 18

komar77

Użytkownik
Soeda - Muller - SOEDA 1.90
Bet365


Już dziś o 19 na kortach twardych w Atlancie wybiegną naprzeciw siebie wyjdą Go Soeda z Japoni oraz Gill Muller z Luksemburgu. Będzie to ich pierwszy mecz na kortach zawodowych, i uważam bardzo zacięty.
Faworytem bukmacherów, nieznacznie jest Muller , lecz wg mnie wygra japończyk. Soeda prezentuje ostatnio wyśmienitą formę , wyrzucił z turnieju już takie nazwiska jak Nishikori czy Malisse, zaś Muller gra równo co pokazują ostatnie wyniki, ograł łatwo Matosevica oraz wczoraj Ebdena , zaś przegrywając mecz z Fishem, miał szczęscie ponieważ amerykanin skreczował. Świetnie grający w wymianach Soeda myślę że wygra to spotkanie nie bez problemów , lecz gdy tylku uda mu się złamać świetnie serwującego Mullera będzie już z górki. 27 letni japończyk jest notowany obecnie na 54 miejscu w rankingu ATP zaś jego starszy o 2 lata rywal na 63 miejscu. Podobne pozycje , wskazują podobne umiejętności i zapowiada nam się zacięty mecz, z którego , mam nadzieję zwycięsko wyjdzie Soeda.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Zasada jest prosta; jesli Haas dochodzi we własnej imprezie, na własnym podwórku, w rodzinnym mieście do finału eliminując po drodze groźnego Mayera czy gromiąc będącego ostatnio w gazie Cilica nie dając mu najmniejszych szans - to innej opcji jak końcowe zwycięstwo tutaj nie przewiduję.
Słowa uznania należą się na pewno wobec Monaco, który ciągnie ostatnio długi maraton zwycięstw i dziś po pełnej determinacji, standardowej regularności na korcie i woli walki wyeliminował Almagro. Jednak Hiszpan trochę pomógł, bo mecz miał w garści. Brakło w końcówcę jedynie trzeźwego umysłu, jak to w jego przypadku bywa.
Tommy już w Halle kilka tygodni temu potrafił rozprawić się w finale z Federerem i jak najbardziej uważam ,że jego ostatnio fenomenalna forma i pewność siebie wyczaruje kolejny triumf w niemczech. Łatwo z Argentyńczykiem na pewno nie będzie ,który prawdopodobnie da z siebie wszystko , ale przy dodatnich kursach uwzględniając to ,co Niemiec ostatnio &#39;wyprawia&#39; - korzystam z tego betu aż miło.

Juan Monaco - Tommy Haas @ 2,10 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 3

rafciu166

Użytkownik
Tipsarevic J. - Bellucci T. ✅✅✅
Bellucci T. wygra seta- kurs 1.45
Buk: Milenium
Mysle ze ten typ ma bardzo duze szanse powodzenia, gdyż obaj zawodnicy grali ze soba 2 krotnie, w obu tych przypadkach spotkania kończyly sie wygrana 2-1 raz na korzysc Bellucciego a raz na korzysc Tipsy. Do tego uwazam ze Bellucci wygra to spotkania bo gra bardzo dobrze na tym turnieju, zreszta od dłuższego czasu utrzymuje swietna forme, co prawda ostatnie zwycieztwo Tipsy nad Belluccim nie było tak dawno bo 14 lipca w Stutgarcie jednak uwazam ze tym razem gora bedzie Bellucci a seta w moim przekonaniu urwie Tipsie.
Monaco j.- T. Haas
Haas T. wygra seta - 1.40
Buk: Milenium
Wczoraj zagrałem przeciwko Monaco jednak troszke sie przejechałem, mimo tego ze Almagro miał spotkanie prawie rozstrzygniete nie wykorzystał szansy i przegrał, w ostatnim secie tego spotkania było bardzo dużo przełamań. Mysle ze Haas przed własna publicznoscia da z siebie wszystko i byc moze nawet wygra, ale ja dam bezpieczniejsza opcje i zagram wygrana w jednym z setow przez T. Haasa. Monaco jak i Haas grali ze soba 2 krotnie z tego co udało mi sie znalezc i dwykrotnie Haas przegral 3-1 i 2-1 a wiec za kazdym razem urwał seta i mysle ze tym razem zrobi to jeszcze raz albo nawet wygra to spotkanie.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Granollers/Lopez-Giraldo/Farah1 1,36 Bet365
Hiszpanie conajmniej półkę wyżej a,że doszli już do finału to wypada im wygrać.Dla Kolumbijczyków finał to i tak duży sukces a Marcel z Marciem odbiją sobie słabe występy na trawie tryumfując w Gstaad.
 
chinaski 25

chinaski

Użytkownik
Monaco - Haas 2 @2.20 bet365 ⛔

Haas u siebie, w finale, podczas imprezy w Hamburgu zaskakuje z pewnością nie tylko mnie. Wyeliminował po dwóch setach Cilica i Mayera, wyrzucił też Simona. Całkowita zmiana formy o 180 stopni w porównaniu z poprzednim tygodniem, gdzie już na początku odpadł z Cervenakiem. Monaco mimo dojścia do finału nie przekonuje mnie tutaj, był już o włos od porażki ze Stebe, w trzecim secie 3-5*. Późniejsi rywale bardzo łatwi, aż do wczorajszego półfinału z Almagro, który Hiszpan przegrał na swoje życzenie. Jeśli Tommy dochodzi daleko na turniejach rozgrywanych w Niemczech, z pewnością możemy oczekiwać od niego wspaniałych występów- było tak chociażby w Halle, gdzie wygrał turniej pokonując w finale samego Rogera Federera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Roddick - Muller - Co sądzicie o tym spotkaniu w Atlancie? Oglądałem wczoraj mecz Mullera i byłem pod wrażeniem jego gry przy swoim podaniu, myślę, że po kursie w okolicach 4.50 wcale nie jest on bez szans. Przyznam się, że nie oglądałem wyczynów Roddicka, także jakby ktoś mógł coś napisać o meczu z Isnerem byłoby miło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom