>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Hamburg & Atlanta, 18-24.07.2011

Status
Zamknięty.
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Oj słaniał i się i to masakrycznie. Dozwolone 20 sekund przerwy między piłkami przeciągał za każdym razem do minimum 30 sekund, a czasem to i nawet z 45 sekund przerwy robił. Nie wiem jak on dotrwał do końca meczu, bo w końcówce wyglądał jakby miał się przewrócić. Wygrał ten mecz cudem, raczej Blake go przegrał. Gdyby teraz trafił na mocniejszego rywala, to na pewno grałbym przeciwko niemu, choć i Lu jak zagra dobry mecz to może sobie poradzić.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Na jutro gram dubla Youzhny+Almagro ako około 2,30!
Almagro jest w świetnej formie, jego serwis poza jednym gemem gdzie sie zupełnie pogubił pracował fantastycznie wygrywał do 15 do 0. Gra moim zdaniem ze zdecydowanie słabszym przeciwnikiem. Tenis Mayera jest dla mnie bezbarwny, Hiszpan go spokojnie zdominuje grał dzisiaj bardzo agresywnie jutro też na to liczę.
Youzhny dzisiaj grał na max 80%, jutro może będzie zmuszony do podobnej gry. Cilic po formą, dzisiaj wygrał z Kamke, wiadomo poziom challangerowy nie potrafił grać na wysokim poziomie wiecej niż jeden set. Chodz gra była bardziej wyrównana niż mówi nam to wynik drugiego i trzeciego seta. Misha w takiej dyspozycji może tutaj spokojnie powalczyć o tytuł, Cilic nie powinnien mu sprawić większych problemów. Na koniec dodam, iż H2H 4:1 na korzyść Rosjanina.
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Zgadzam się z Widzu. Oprócz tego zaproponowałbym jeszcze Simona, który na cegle jest strasznie niewygodnym i upierdliwym rywalem, potrafi trzymać piłkę w korcie przez pół godziny. Monfils natomiast ostatnio gra strasznie chaotycznie, popełnia sporo błędów i nie zdziwiłbym się, gdyby Gilou wygrał w dwóch setach. Dzisiaj pomęczył się trochę z Nieminenem, jednak w meczu z Gaelem powinien zagrać na sto procent możliwości i tym samym udowodnić kto na dzień dzisiejszy jest najlepszym Francuzem w tourze.
Gilles Simon @2.30
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Zgadzam się z Widzu. Oprócz tego zaproponowałbym jeszcze Simona, który na cegle jest strasznie niewygodnym i upierdliwym rywalem, potrafi trzymać piłkę w korcie przez pół godziny. Monfils natomiast ostatnio gra strasznie chaotycznie, popełnia sporo błędów i nie zdziwiłbym się, gdyby Gilou wygrał w dwóch setach. Dzisiaj pomęczył się trochę z Nieminenem, jednak w meczu z Gaelem powinien zagrać na sto procent możliwości i tym samym udowodnić kto na dzień dzisiejszy jest najlepszym Francuzem w tourze.

Gilles Simon @2.30
Ja tu odwrotnie raczej widzę ten mecz, Simon raczej bardzo niż trochę pomęczył się w Finem. W pierwszy secie miał 5:2 a skończył dopiero w TB, drugi set to jego serwis nie był żadnym atutem. Sądzę, że Gael wygra to spotkanie na cegle jest znacznie lepszy niż Simon.
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Zgadzam się z Widzu. Oprócz tego zaproponowałbym jeszcze Simona, który na cegle jest strasznie niewygodnym i upierdliwym rywalem, potrafi trzymać piłkę w korcie przez pół godziny. Monfils natomiast ostatnio gra strasznie chaotycznie, popełnia sporo błędów i nie zdziwiłbym się, gdyby Gilou wygrał w dwóch setach. Dzisiaj pomęczył się trochę z Nieminenem, jednak w meczu z Gaelem powinien zagrać na sto procent możliwości i tym samym udowodnić kto na dzień dzisiejszy jest najlepszym Francuzem w tourze.

Gilles Simon @2.30
Znaczy, że co? Wczoraj przed meczem z Niminenem powiedział sobie &quot;A dzisiaj to zagram sobie słaby mecz&quot; A dzisiaj przed meczem z Monfilsem pomyśli sobie &quot;A dzisiaj to zagram mecz życia&quot; Bawisz się w jakąś filozofię, która kompletnie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Męczył się z Niminenem, bo jest w co najwyżej średniej formie. W rankingu jest dopiero 4 Francuzem, a wyprzedzają do Gasquet, Tsonga i Monfils, którzy grają znacznie lepiej, więc nie pisz bzdur o byciu najlepszym Francuzie w turze. Jak dla mnie wygra Monflis, w Hamburgu pokazuje dobry tenis, i powinien pokonać monotonnego Simona, grając dużo bardziej urozmaicony tenis.

ale Isner zawsze tak ma :cool:
Isner nie zawsze tak ma, a raczej nigdy tak nie ma więc pozdro.

Na jutro gram dubla Youzhny+Almagro ako około 2,30!

Almagro jest w świetnej formie, jego serwis poza jednym gemem gdzie sie zupełnie pogubił pracował fantastycznie wygrywał do 15 do 0. Gra moim zdaniem ze zdecydowanie słabszym przeciwnikiem. Tenis Mayera jest dla mnie bezbarwny, Hiszpan go spokojnie zdominuje grał dzisiaj bardzo agresywnie jutro też na to liczę.

Youzhny dzisiaj grał na max 80%, jutro może będzie zmuszony do podobnej gry. Cilic po formą, dzisiaj wygrał z Kamke, wiadomo poziom challangerowy nie potrafił grać na wysokim poziomie wiecej niż jeden set. Chodz gra była bardziej wyrównana niż mówi nam to wynik drugiego i trzeciego seta. Misha w takiej dyspozycji może tutaj spokojnie powalczyć o tytuł, Cilic nie powinnien mu sprawić większych problemów. Na koniec dodam, iż H2H 4:1 na korzyść Rosjanina.
Tutaj w pełni popieram typy na Youzhnego i Almagro i nie widzę innej możliwości jak zwycięstwa obu faworytów, choć ostatnie 1,5 tygodnia obfitowało w niesamowite wały i niczego nie można wykluczyć. Jeśli mecze będą przebiegać w czysto sportowej atmosferze, to oba mecze powinny zakończyć się wynikami 2:0. Tak jak Widzu napisał Youzhny zagrał dzisiaj na max 80%, a i tak zagrał świetny mecz, wychodziło mu praktycznie wszystko, był prawie bezbłędny i nawet to 80% wystarcza na drewnianego Cilica. Almagro i Mayer to jest po prostu różnica klas. Hiszpan lepszy praktycznie w każdym elemencie gry i nie powinien pozostawić Mayerowi żadnych złudzeń, kto jest lepszym tenisistą.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyspcyplina: Tenis, ATP w Hamburgu
Mecz: Monfils G. (Fra) - Simon G. (Fra)
Data: 22.07.2011 13:30
Typ: 0:2
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dzisiaj w drugim meczu podczas rozgrywania turnieju tenisowego mężczyzn w niemieckiej miejscowości Hamburg, na kort wyjdą dwaj Francuzi a są nimi faworyt według bukmacherów Gael Monfils oraz mój faworyt do zwycięstwa, czyli Gilles Simon. Kurs na Simona naprawdę zachęcający do zagrania za grubsze pieniądze, ponieważ 2.60 w starciu z według mnie dobrym, lecz nieco gorszym rywalem to prezent od bukmacherów. Dla większych ryzykantów, polecam stawiać na Simona że wygra bez straty nawet seta. Obydwaj zawodnicy grają bardzo podobny tenis, jednak z rankingu ATP wynika, że lepszy jest jednak Monfils, który jest obecnie siódmą rakietą świata, podczas gdy w tym samym rankingu Simon plasuje się na 18 pozycji. Co ciekawe to fakt, że Monfils rozegrał w tym roku o 8 turnieji mniej niż Simon. Ja jednak myslę, że dzisiaj lepszy okaże się Simon, gdyż jega gra wygląda bardzo dobrze i oby złapał swój rytm gry i nie dał się z Monfilsowi &quot;zjeść&quot;. W pierwszej rundzie Simon pokonał Ukraińca Stakhovskiego oddając rywalowi zaledwie 3 gemy, jednak już później tak łatwo nie było, gdyż przyszło mu się mierzyć z Finem Jarkko Nieminenem i wygrał to spotkanie w trzech zaciętych setach. Na drodze Monfilsa w pierwszej rundzie stanał Ramos Vinolas i przegrał 2:6, 4:6, a później wyższosz Gaela musiał uznać Czech Radek Stepanek, który przegrał 4:6, 4:6. Dzisiaj górą i to w dwóch setach będzie Gilles Simon!!!
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Dyspcyplina: Tenis, ATP w Hamburgu
Mecz: Monfils G. (Fra) - Simon G. (Fra)
Data: 22.07.2011 13:30
Typ: 0:2
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dzisiaj w drugim meczu podczas rozgrywania turnieju tenisowego mężczyzn w niemieckiej miejscowości Hamburg, na kort wyjdą dwaj Francuzi a są nimi faworyt według bukmacherów Gael Monfils oraz mój faworyt do zwycięstwa, czyli Gilles Simon. Kurs na Simona naprawdę zachęcający do zagrania za grubsze pieniądze, ponieważ 2.60 w starciu z według mnie dobrym, lecz nieco gorszym rywalem to prezent od bukmacherów. Dla większych ryzykantów, polecam stawiać na Simona że wygra bez straty nawet seta. Obydwaj zawodnicy grają bardzo podobny tenis, jednak z rankingu ATP wynika, że lepszy jest jednak Monfils, który jest obecnie siódmą rakietą świata, podczas gdy w tym samym rankingu Simon plasuje się na 18 pozycji. Co ciekawe to fakt, że Monfils rozegrał w tym roku o 8 turnieji mniej niż Simon. Ja jednak myslę, że dzisiaj lepszy okaże się Simon, gdyż jega gra wygląda bardzo dobrze i oby złapał swój rytm gry i nie dał się z Monfilsowi &quot;zjeść&quot;. W pierwszej rundzie Simon pokonał Ukraińca Stakhovskiego oddając rywalowi zaledwie 3 gemy, jednak już później tak łatwo nie było, gdyż przyszło mu się mierzyć z Finem Jarkko Nieminenem i wygrał to spotkanie w trzech zaciętych setach. Na drodze Monfilsa w pierwszej rundzie stanał Ramos Vinolas i przegrał 2:6, 4:6, a później wyższosz Gaela musiał uznać Czech Radek Stepanek, który przegrał 4:6, 4:6. Dzisiaj górą i to w dwóch setach będzie Gilles Simon!!!
W przeciwieństwie do Simona Monfils potrafi dobrze serwować i zdobywa przy swoim podaniu wiele łatwych punktów. Wczoraj Simon dał się przełamać aż 6 razy i myślę że jak dziś będzie prezentował taką dyspozycje serwisową to szybko i gładko wygra Monfils.
 
dr.house 16

dr.house

Użytkownik
Dyspcyplina: Tenis, ATP w Hamburgu
Mecz: Monfils G. (Fra) - Simon G. (Fra)
Data: 22.07.2011 13:30
Typ: 0:2
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dzisiaj w drugim meczu podczas rozgrywania turnieju tenisowego mężczyzn w niemieckiej miejscowości Hamburg, na kort wyjdą dwaj Francuzi a są nimi faworyt według bukmacherów Gael Monfils oraz mój faworyt do zwycięstwa, czyli Gilles Simon. Kurs na Simona naprawdę zachęcający do zagrania za grubsze pieniądze, ponieważ 2.60 w starciu z według mnie dobrym, lecz nieco gorszym rywalem to prezent od bukmacherów. Dla większych ryzykantów, polecam stawiać na Simona że wygra bez straty nawet seta. Obydwaj zawodnicy grają bardzo podobny tenis, jednak z rankingu ATP wynika, że lepszy jest jednak Monfils, który jest obecnie siódmą rakietą świata, podczas gdy w tym samym rankingu Simon plasuje się na 18 pozycji. Co ciekawe to fakt, że Monfils rozegrał w tym roku o 8 turnieji mniej niż Simon. Ja jednak myslę, że dzisiaj lepszy okaże się Simon, gdyż jega gra wygląda bardzo dobrze i oby złapał swój rytm gry i nie dał się z Monfilsowi &quot;zjeść&quot;. W pierwszej rundzie Simon pokonał Ukraińca Stakhovskiego oddając rywalowi zaledwie 3 gemy, jednak już później tak łatwo nie było, gdyż przyszło mu się mierzyć z Finem Jarkko Nieminenem i wygrał to spotkanie w trzech zaciętych setach. Na drodze Monfilsa w pierwszej rundzie stanał Ramos Vinolas i przegrał 2:6, 4:6, a później wyższosz Gaela musiał uznać Czech Radek Stepanek, który przegrał 4:6, 4:6. Dzisiaj górą i to w dwóch setach będzie Gilles Simon!!!
Simon z Monfilsem na cegle? Nierealne. Gilles męczył się z Nieminenem którego pokonać ostatnio nie jest trudno a Monfils zrobił to co do niego należało. Serwis na korzyść młodszego francuza, poza tym jest o wiele sprawniejszy co na kortach ziemnych jest wymagane.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Tak serwis dużo wczoraj pomógł Monfisowi. Przy BP to za każdym razem as albo wygrywający serwis. Jeżeli chodzi o wymiany to już tak super Gael nie był dysponowany i jak ktos tu napisał Simon może przebijać przez 30min i na pewno będzie mógł liczyć na błędy Monfilsa. Ja osobiście uważam, iż Monfils wygram ale nie postawie na to nawet złotówki ????
 
H 19

havierx

Użytkownik
Youzhny jak zwykle w swoim stylu, miec kilka malych pilek meczowych, potem TB i podwojne przelamanie i przestaje grac.. Na szczescie jego przeciwnik nie wytrzymal meczbola i juz do konca punktowal Mikhail. No no, wracam do bukmacherki po kilku tygodniach przerwy (wreszcie chwila wytchnienia i wolnego czasu), zaczelo sie nerwowo ale i dobrze, oby tak dalej ;)
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Youzhny co prawda przed chwilą wygrał, ale poziom był nienajlepszy. Cilic sam jest sobie winien, mając dwie piłki meczowe popełnia fatalne błędy. Rosjanin wygrywa ostatnią piłkę, która &quot;tańczy&quot; na taśmie i jednak wpada po stronie Chorwata, myślę że kondycyjnie Youzhny nie prezentuje się najlepiej, trzeba obserwować pojedynek Francuzów i ewentualnie zagrać na któregoś z nich w półfinale
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Czy ktoś mi wyjaśni co sie stało z Monfilsem w trzecim secie?
Odszedłem od monitora po drugim secie,będać pewnym jego wygranej...przychodzę 30 minut później ,a tu 0-6..
Jakiś uraz/kontuzja?
 
H 19

havierx

Użytkownik
Nie, zwyczajnie do dawnej formy duzo mu brakuje a Simon to solidny tenisista. Powiedz mi, w ktorym momencie byles pewien, ze Monfils wygra? Bo chyba ogladalismy inne spotkanie... Kilka zrywow Gaela i to wszystko, pewne zwyciestwo Simona.
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Nie przesadzaj, że takie pewne, Gael wyrzucał sporo piłek na auty. Sam się na nim zawiodłem, ale Simon nie zrobił nic spektakularnego, raczej to Monfils przegrał, niż Simon wygrał.
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Nie, zwyczajnie do dawnej formy duzo mu brakuje a Simon to solidny tenisista. Powiedz mi, w ktorym momencie byles pewien, ze Monfils wygra? Bo chyba ogladalismy inne spotkanie... Kilka zrywow Gaela i to wszystko, pewne zwyciestwo Simona.
Heh?
Simon poza mocnym pierwszym serwisem i bezmyślanym przebijaniem pilki na drugą stronę siatki nie pokazał właściwie nic.
Monfils kontrolował grę,nadawał jej tempo,pomijając kilka jego łatwych do przewidzenia zagrań i wyrzutów piłki w aut zagrał to spotkanie [w 1. i 2. secie] bardzo dobrze i mógł je spokojnie wygrać.
Dlatego dziwię się ,że trzeciego seta przegrał 0-6.
 
H 19

havierx

Użytkownik
Ale nie wygral. Gra sie na tyle, na ile przeciwnik pozwala. Monfils jest bez formy od jakiegos czasu, a faworyzowany jest dlatego, bo JESZCZE znajduje sie w pierwszej 10tce. Ogladalem caly mecz, wygral lepszy ????
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Ależ mecz Verdasco vs Melzer,niektóre wymiany niesamowite... nie wiem z kim jutro gra Dasco, ale widać, że forma jest. Polecam grać na niego
 
G 0

gandzia1405

Użytkownik
haha forma jest melzer nie wtyrzymal moim zdaniem kondycyjnie bo powininen zmiesc hiszpana z powierzchni ziemi jak verdasco bedzie gral tak jak dzis gram przeciwko niemu za all ????
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
No nie mówie że Melzer grał słabo, bo również grał dobrze. Jutro Dasco gra wsumie z Almagro, więc mecz będzie wyrównany. Ja osobicie i tak typuje na starszego z Hiszpanów.
 
S 2

sebcio89

Użytkownik
Też nie mogę uwierzyć jak Melzer mógł nie wygrać tego meczu. Almagro od początku turnieju prezentuje się nad wyraz dobrze, gdy serwis będzie optymalnie funkcjonował Verdasco za dużych szans nie ma. Dużo ciekawiej zapowiada się mecz Jużnego z Simonem, cieżko na kogoś postawić. H2H zdecydowanie na korzyść Rosjanina, ale ostatni mecz wygrał Simon. Może ktoś ma jakieś pomysły.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom