>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Halle, Londyn (13.06.2022 - 19.06.2022)

Status
Zamknięty.
W 750

wiseodds24

Użytkownik
Jak się zapatrujecie na mecz Paul vs. Wawrinka? Paul @1.80 wydaje się interesujący kursem.

Szczerze powiedzawszy byłem zaskoczony, tym, że Wawrinka pokonał Tiafoe po bliskim meczu. W zasadzie to Tiafoe oddał wygrany mecz, patrząc po przebiegu. Samego spotkania niestety nie oglądałem. Przyznam, że kurs na Paula jest kuszący, bo Wawrinke nigdy nie był ekspertem od grania na trawie, a także od dawna jest po za swoim "primem".
 
qkens1986 15K

qkens1986

Użytkownik
We
Jak się zapatrujecie na mecz Paul vs. Wawrinka? Paul @1.80 wydaje się interesujący kursem.

Szczerze powiedzawszy byłem zaskoczony, tym, że Wawrinka pokonał Tiafoe po bliskim meczu. W zasadzie to Tiafoe oddał wygrany mecz, patrząc po przebiegu. Samego spotkania niestety nie oglądałem. Przyznam, że kurs na Paula jest kuszący, bo Wawrinke nigdy nie był ekspertem od grania na trawie, a także od dawna jest po za swoim "primem".
Wawrinka nie był ekspertem od grania na trawie? To na czym niby on lepiej grał?
 
W 750

wiseodds24

Użytkownik
We

Wawrinka nie był ekspertem od grania na trawie? To na czym niby on lepiej grał?
Korty ziemne i korty twarde przede wszystkim. Bilans na trawie ma 32/30 w całej karierze, a jedyny szlem, którego nie wygrał to Wimbledon. Zresztą na Wimbledonie to nigdy do półfinału nawet nie dotarł. Nie wygrał też nigdy żadnego turnieju ATP na trawie, raz tylko był w finale w 2013 roku w Holandii.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
A mnie się udało obejrzeć końcówkę meczu Wawrinka Tiafoe.I chętnie się podzielę wrażeniami.Trafiłem nawet Kurs 7 gdy Tiafoe serwował na mecz.
Tiafoe to dobry chłopak , pomógł Stachowi wrócić , na 5:5 a Tiebreacka już sobie Stachu wygrał sam!
HM Tiafoe to dobry chłopak dokładnie tak samo pomógł Murrayowi w Antferpi na Hali.
A co do Stacha to trzeba przyznać że wyglądał lepiej niż w Rzymie , kulao przedewszystkim serwis 22 asy nieźle, ciut lepiej poruszanie się po korcie , kulał trochę ten jeden z lepszych
jednoręcznych backhandów , to znaczy parę razy siadł znakomicie , ale drugie parę razy kompletnie w kosmos , skuteczność 50/50 choć nie wiem czy tu też jakieś niedoskonałości nawierzchni nie miały wpływu.
Stacha chyba lubią koledzy , w Rzymie Opelka bardzo pomógł, po kilku nieudanych brejckach , w końcówce drugiego seta Opelka połamał się sam podwójnym błędem .No ale i Opelka może się czasem pomylic:)
Na Stacha wtedy był Kurs 21 do ustrzelenia , niestety nie zagrałem :-(
A co do meczu jeśli coś tutaj , to chyba tylko na livie , a kolega Paul z Fritzem pięknie wrócili wczoraj w deblu , wygrali drugi set po Tiebreacku I tajbrek meczowy , nawiasem mówiąc Dimitrov wczoraj wypuścił dwa mecze ! Screenshot_20220616-084333_William Hill.jpg
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Ja natomiast widziałem mecz Paula z Shapo i mówiąc wprost, to Shapo podarował mu to zwycięstwo. Paul nic ciekawego nie grał. Wiele swoich gemów serwisowych wymęczonych i ugranych często na dużym szczęściu lub ogromnych błędach Shapo.

W 1 secie słabe wejście Shapo a później dominacja. O ile jeszcze 1 set mimo zaciętych gemów Paula nie udało się odwrócić, to 2 set totalnie już Shapo górą. Gdyby kończyli ten mecz dalej to nie widziałem żadnych szans dla Paula.

Następnego dnia, 3 set i Shapo zaczyna ostro. Szybko 3 BP których niewykorzystuje i mimo kontroli i dominacji w wymianach oddaje błędami swoje podanie i mecz.

Jak dla mnie Paul mega średni mecz i oglądając mówiłem sobie, że jak on wygra to przeciwko niemu.

No i zobaczyłem dziś Wawrinke za przeciwnika. Stan na trawie grać umie i jak będzie miał swój dzień to Paul jest tu beż szans dla mnie. Pytanie w jakiej formie Stan I jak bardzo mu się chce.

Może być różnie ale idę w wygraną Wawrinki.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ja chyba też pójdę w stronę Wawrinki na livie jeśli pojawi się jakiś dobry kurs na livie , ten Tiebrek w decydującym secie z Tiafoe mógł się podobać , w najważniejszych momętach Stachu dał radę.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Otte - Katchanov
Otte i ponad 19.5 gema 2,7
Otte miał dobry występ w Sztutgarcie z Berretinim.Przegrał 2;0 w dwóch tajach 7:6 9:7 , 18 asów zaserwowała, dał Mateo tylko jedną szansę na przełamanie , którą oczywiście obronił.
Katchanow miewa przestoje i chwilę dekoncentracji , c,asem też słabo wchodzi w mecz.Tutaj po tym kursie chyba warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +945
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Otte u0,5 przełamań @1,94
1xbet

Medvedev w Halle wygląda duzo lepiej niz w Holandii gdzie osiągnął finał który przegrał dość gładko, nie wiem na ile wpływ miały problemy zdrowotne i krwawienie z nosa w początkowej fazie meczu ale wyglądał jakby był bez siły do gry. W obecnym turnieju odprawił po 2:0 Goffina, Iwaszke i Aguta i nie stracił jeszcze serwisu. Otte przepycha kolejne wygrane. Mecze bardzo na styk. Gdy nie funkcjonuje serwis zaczynają sie kłopoty. W wymianach mega drewniany. Często chodzi do siatki i genialne zagrania przeplata prostymi błędami volleyowymi. W wymianach nie daje mu większych szans. Chyba że trafi mocno z returnu. Jeżeli Rusek go ruszy po korcie to Otte będzie mieć ciężko. Wczoraj z Kaczanowem w 3 setach miał 1 bp i go wykorzystał. Jeżeli Danil nie pomoże przy serwisie to nie sądzę by Niemiec zdołał przełamać Medvedeva.

Krajinovic - Cilic set z najmniejszą sumą gemów o8,5 @1,61

Serba widziałem w meczu z Querreyem i Penistonem. W obu meczach grał przeciętnie i w meczu z Samem przez dwa sety lepszy był Amerykanin, tak samo w meczu z Brytyjczykiem gdzie mega wyrównany mecz do 3:3 w 3 secie. Serwis zbytnio nie pomaga. Cilic utrzymuje formę z RG. Miewa chwilę dekoncentracji jednak mają one miejsce przy pewnym prowadzeniu. Sadzę że Filip nie da sie przełamać więcej jak jeden raz na set bo przełamać Cilica może być ciężko.

Dodatkowo
Kyrgios - Hurkacz 1 set o10,5 @1,98
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Halle
Godzina 16:00
Spotkanie: Kyrgios - Hurkacz
Typ: Kyrgios
Kurs: 1.63
Bukmacher: fortuna
Analiza: W żadnym wypadku nie odbieram tutaj umiejętności Hubertowi który robi mega robotę swoją grą, ale poprostu wydaje mi się że ten mecz wygra Kyrgios który swoją postawą na tym turnieju pokazuje że zależy mu żeby go wygrać. Australijczyk to bardzo niewygodny zawodnik, z którym gra się ciężko i mimo że wiele turniejów odpuszcza to tutaj widać że jest inaczej. Spodziewam się bardzo ciekawego spotkanie, być może Hurkacz nawet ugra seta ale zwycięstwo Kyrgiosa wygląda na papierze bardzo dobrze, kurs nie powala ale do dubla można jak najbardziej dorzucic. Zawodnicy jeszcze nigdy ze sobą nie grali więc tej statystyki nie mogę dorzucić do analizy.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Hurkacz 2,45
Kyrgios ma problemy z meczami granymi na szczycie drabinki. Jak ktoś tu powiedzial: nie dojeżdża mentalnie. Nie powiem co może być tego powodem, choc widać to po oczach, nie ujmując temu chłopakowi albo jest zbyt skupiony albo całkowicie zdekoncentrowany. A im dalej w turniej tym bardziej się to pogłębia. Ale dość psychologii. Gramy na trawie tak? Tu często decyduje jedno przełamanie jak i tie breaki. Hubert z dużym prawdopodobieństwem znów doprowadzi do taja w 1.secie, wygra go, bo jest w tym elemencie skuteczny jak Djokovic, a w drugim może już zdominować swego roztrzepanego acz genialnego niekiedy rywala.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +312
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Halle
godzina 16.30 zapewne ulegnie
Hurkacz - Kyrgios
typ pierwszyset/mecz Hurkacz/Kyrgios
kurs7.00
forbet :Nigdy ze soba nie grali , Hubert na trawie jest grozny co udowodnil nie raz i na pewno stac go tutaj na co najmniej seta , jesli nie 2?
Z kolei granie zwyciestwa Kyrgiosa z roznych wzgledow jest zawsze obarczone ryzykiem.Nick na szybkiej trawie ma sporo argumentow , lubi tu grac w Halle.W tym sezonie na trawie przegral pierwszego seta z Batchilaschvilim i z Tsitsipasem ale wkolejnych dwoch juz gral jak profesor .On tez ma tendencje do wolnego wchodzenia na obroty.Mysle ze Hubert moze zaczac mocno .W trzech ostatnich meczach we wszystkich wygral pierwszego seta.
prawdopodobienstwo 12.5 procent po tym kursie sie skusze.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Halle trawa Final
godzina 15.00
Typ Hurkacz 2:0
kurs 5.60
forBet
Anzliza :Danil Medvedev pierwsza rakieta swiata ;-)))) Nie pamietam aby tak ranking ATP zafalszowal rzeczywistosc .
Druga rakieta Zveref na rekonwalescencji , potem Novak i Rafa .Nie chce rozwijac tego tematu ale aktualny ranking jest pokovidowy.
Na dobra sprawe mozna by sie spierac czy Medvedev miesci sie w pierwszej piatce ale nie o to mi chodzi.Za Wimbledon w tym roku nie bedzie rzadnych punktow wiec ten stan bedzie jeszcze trwal co najmniej kilka miesiecy , ale tak sobie tylko mysle ze to dobrze , bedzie jeszcze sporo okazji zarobienia na dogach.
Hubert mial duzo trudniejsza droge do finalu , Cressey , Humbert Aguer , Kyrgios .Duzo trudniejszy zestaw niz Goffin , Ivashka , Bautista i Otte.
W h2h 2;2 w tym wygrana Hurkacza na wimbledonie i cwiercfinal z Miami 7:6 6:3 Hurkacz , powtorka byla by mile widziana.
Ja nie depracjonuje osiagniec Miedviediewa , wygrana w US Open , final w Australian Open ale i prysznic od Nadala ,
Na French Open z Cilicem 3:0 i tu juz zimny prysznic i ostatnio HERTOGENBOSCH 2:0 Tim Van Rijthoven 6:4 , 6:1 w drugim secie to juz lodowaty prysznic.

Vincenz Priessnitz - wynalzca prysznica i prekursor wodolecznictwa ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2143
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Hubert zamknął usta krytykom, niby forma jest ale przyjdzie wielki szlem i znów może polecieć w drugiej , trzeciej rundzie, jak to w zwyczaju ma robić chociaż Wimbledon to turniej w którym hurkacz dochodził najdalej, o ile dobrze pamiętam ale ja w szlemach przejechałem się na hurkaczu już kilka razy więc pewnie jego meczy nie będę stawiał tylko oglądał, a z ruskiem oglądało się go bardzo fajnie, Danil nie miał nic do powiedzenia, pożyjemy zobaczymy oby miał dobre losowanie
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Niby tak , ale trzeba mu przyznac ze sie zmobilizowal w finale i uderzyl w miekkie Rosjanina , choc spodziewalem sie ze to akurat kyrgios zrobi ale to nawet lepiej.A z Wielkimi szemami to juz jest wyzsza pulka , ale na ubieglorocznym Wimbledonie bylo ok , zatrzymal sie na Berretinim ale ten mial forme konia i nawet wyglada ze znowu ma dwa turnieje z rzedu , fajnie by bylo gdyby Berret na nowaka wpadl z poczatku drugiego tygodnia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom