>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Halle, Londyn (13.06.2022 - 19.06.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
csm_Post_polestar_zuschnitt_e15090986c.png

Miejsce: Halle, Niemcy
Data rozgrywania: 13.06.2022 - 19.06.2022
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: €2,275,275
Oficjalna strona turnieju: https://www.terrawortmann-open.de/en/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/atp/23795-atp-entry-list-13-19-giugno-2022.html
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/halle/500/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/halle/500/daily-schedule
Zwycięzca singla 2021:
U. Humbert
Zwycięzcy debla 2021: K. Krawietz / H. Tecau



_keqnCZq_400x400.jpg

Miejsce: Londyn, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 13.06.2022 - 19.06.2022
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: €2,275,275
Oficjalna strona turnieju: https://www.lta.org.uk/fan-zone/international/cinch-championships/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/atp/23795-atp-entry-list-13-19-giugno-2022.html
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/london/311/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/london/311/daily-schedule
Zwycięzca singla 2021:
M. Berrettini
Zwycięzcy debla 2021: P. Herbert / N . Mahut



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Fabbiano-Querrey 2 (-2,5 gema) @1.59

Dla bylego polfinalisty Wimbledonu, Sama Querrey'a sezon trawiasty to zawsze byl udany. Amerykanin nie jest tytanm pracy i juz dlugimi miesiacami wyniki ma bardzo slabe, ale teraz wyglada to lepiej. Specyfika kortow trawiastych jednak powoduje, ze wyniki sa lepsze, a Querrey bardziej zmotywowany. Amerykanin wygral kilka meczow w Surbitonie i Den Bosch, ale tureniej docelowy to jest z pewnoscia lodynski Queen's Club, gdzie Querrey notowal bardzo dobre wynik iw swojej karierze - raz nawet tutaj wygral i to jeden z jego najwazniejszych tytulow w karierze, ktorych lacznie wygral dziesiec. Wczoraj Querrery z Majchrzakiem w calym meczu wygral wszytskei punkty na swoim pierwszy podaniu, czyli 38/38. Drugie podanei troche szwankuje wciaz, ale jak wspominalem zagral kilka wygranych meczow na trawie w ostatnich dwoch tygodniach i z pewnoscia powinno byc co raz lepiej.

Fabbiano nie jest zbyt wysokim tenisista, ale gra plaska pilke. Niemniej jednak ta dyspozycja Querreya ma tendecje zwyzkowa i cos tam Amerykanin probuje zrobic. Querrey'owi ze wzgledu na ranking awans daje tylko wygrana, wiec sadze ze w jednym ze swoich sztandarowych turniejow da rade.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +471
I 24,7K

iti

Użytkownik
Nie mam czasu przeglądać wszystkich bukmacherów - stąd pytanie tutaj.
Czy znacie buki, w których można grać linie gemowe w deblach? Na live pojawiają się w Totalbet, a mi zależy na przedmeczowej możliwości takiej, bo jest kilka fajnych typów do podania z debli :)
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Godzina 17.30 może ulec
I.IVASCHKA - J.L.Struff
Typ Struff
Kurs 2.9
Analiza:
Niemiec bardzo mocno poleciał w rankingu ATP, dlaczego ? To osobna kwestią ma fatalny sezon ale długo nie grał , ostatnio pojawił się w Sztutgarcie wygrał jeden mecz a w kolejnym poległ z Sonego 2;0 ale po dwóch tiebreackach.
Białorusin ostatnio w holenderskim turnieju ciut lepiej 3 rundy na trawie , a ten trzeci mecz przegrany z Medvedevem gdzie w decydującej fazie meczu dał się połamać jak dziecko.
W H2h 2:1 dla Niemca i dzisiaj ten mecz dla mnie blisko 50/50 więc pójdę w kierunku dużego kursu na doga.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Berrettini 1,52 (Etoto)
Zwycięzca w Nottingham vs. zwycięzca w Stuttgarcie. Podstawowa różnica tkwi oczywiście w randze turniejów. Challenger kontra ATP250. A i przeciwników bardziej wymagających miał Wloch od Brytyjczyka. Ponadto Beret to ścisła czołówka. Obaj lubią grę na trawie, ale wygra lepszy.
 
Ostatnia edycja:
I 24,7K

iti

Użytkownik
Matteo Berrettini - Daniel Evans [2] @2.60 Totalbet
Matteo Berrettini - Daniel Evans [+1.5 seta] @1.57 Totalbet

no niestety, Evans był dzisiaj dysponowany tak jak wydawało mi się, że będzie Berrettini

Totalnie się nie zgadzam z kolegą powyżej, który na tenisie nie za bardzo się zna, co już wielokrotnie udowadniał.
Przyznam szczerze, że nie za bardzo wiem jak turniej w Stuttgarcie padł łupem Matteo. Nie grał od ponad 3 miesięcy, nie ma rytmu, tracił sety z niezbyt wybitnymi specjalistami od gry na trawie jakimi są Albot czy Sonego (tak, wiem, że Sonego zrobił 4r WIM 2021, F w Eastbourne 2021 czy wygrał w Antalyi 2020). W finale ograł Andyego, który jak czytam niestety odczuwał w trakcie meczu problemy z biodrem i grał na jednej nodze. Inny kraj, inna naweirzchnia (trawa trawie nie jest równa), podróż (mimo że krótka to nadal), no i przede wszystkim brak rytmu meczowego, a co za tym idzie im dłużej będzie trwał ten mecz tym to powinno działać na niekorzyść Włocha. Ma serwis, ma forhend, to trawa, więc odczuwalne aż tak to być nie powinno, ale Włoch na pewno celuje w dobry wynik w Londynie, trzeba szanować swoje zdrowie i nie zdziwiłbym się gdyby wziął wpisowe i pojechał trenować w spokoju przed Wielkim Szlemem. Z kolei Evans wygrał challengera w Nottingham, więc forma jest. W dodatku zrobił to bez straty seta, ba, grał tylko jednego tie breaka, co samo w sobie jest wymowne przy grze na trawie. Jest value jak dla mnie.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Matteo Berrettini - Daniel Evans
Tiebreack w pierwszym secie kurs 3.0
Suma Tiebreackow over 1.5 kurs 5.5
Dwa sprzeczne zdania co do wyniku ,
Mecz powinien być na styku.W ubiegłym roku grali tiebreacka w pierwszym secie , jeśli tendecja braku przełamania serwisu utrzyma się u obu , myślę że jest również szansa na więcej niż jeden Tiebreack po tym kursie zaryzykuję.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Matteo Berrettini - Daniel Evans
Tiebreack w pierwszym secie kurs 3.0
Suma Tiebreackow over 1.5 kurs 5.5
Dwa sprzeczne zdania co do wyniku ,
Mecz powinien być na styku.W ubiegłym roku grali tiebreacka w pierwszym secie , jeśli tendecja braku przełamania serwisu utrzyma się u obu , myślę że jest również szansa na więcej niż jeden Tiebreack po tym kursie zaryzykuję.
Kolego, gdzie to zagrałeś? Bo niekoniecznie każdy buk ma linie tb, a na trawie to jest warte grania.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
3.0 na tiebreka w pierwszym secie zagrałem w betfair , u niektórych buków jest jak w for bet ten sam bet jest jako pierwszy set over 12.5 gema ,
A over 1.5 tiebreka po kursie 5.5 jest w Bet365 ale jeszcze nie pograłem , muszę sprawdzić paddy power , ladbrokes i mam nowego jednego buka , nazywa się livescorebet , na razie zagrałem tam walkę błachowicza ostatnią i odebrałem bonus powitalny ,
tam można też znaleźć fajne kursy na konie i tenis czasem.
Ja mam ten komfort że nie mieszkam w Polsce.
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
van de Zandschulp-Dimitrov 2 @1.43

Nieduzy ten kurs, ale Dimitrov pokazla sie z bardzo dobrej strony w meczu 1 rundy z Norrie'm. Obydwaj bardzo chcieli wygrac, wiec mecz byl zaciety i to dobry prognostyk przed kolejnymi. Dmitrov mial okazje wpisac sie na liste zwyciezcow w Queen's. Wtedy byl rok 2014, a Dimitrova podczas finalu dopingowala wowczas z trybun jego owczesna sympatai Maria Sharapova.Troche sie od tamtego czasu pozmienialo, ale Dimitrov to dobry gracz na takie korty. Bulgar poslal 18 asow i byl dosc skuteczny w decydujacym secie.

Rywalem jest van de Zandschulp, czyli Holender o bardzo dobrym seriwsie, lubiacy tez atakowac siatke. Holender niby ma gre na korty trawiaste, ale poki co nie pokazala tego. U Holendra mimo wszystko troche gorzej jest z gra z glebi kortu. Obydowoje miel okazje spotkac sie juz w tym seznie w jednym z australisjkich turniejow przed AO i wtedy van de Zandschulp byl bliski pokonania Dimitrova (serwowal bodjaze po mecz w decydujacej partii), ale nie zamnal meczu i ostatnecznie wygral Dimitrov.

Genralnie jestem zdania, ze Dimitrov po takim meczu jak z Norrie'm musi grac o wiecej, turniej mu sie dobrze kojarzy, wiec pomimo nienajwyzszego kursu uwazam, ze to dobry kurs na typ kombinacyjny.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Carenno Busta - Korda
Młody Czech choć w zasadzie Amerykanin mocno faworyzowany tutaj 1.4 na Kordę a 2.9 na Hiszpana?w ostatnim meczu z Rune Busta też był dogiem a wygrał dosyć pewnie.
Tu powinien być mecz bardziej na styku.
Mój Typ Busta i over 19,5 gema Kurs 3,5
William
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Carenno Busta - Korda
Młody Czech choć w zasadzie Amerykanin mocno faworyzowany tutaj 1.4 na Kordę a 2.9 na Hiszpana?w ostatnim meczu z Rune Busta też był dogiem a wygrał dosyć pewnie.
Tu powinien być mecz bardziej na styku.
Mój Typ Busta i over 19,5 gema Kurs 3,5
William
Busta to idiota,nie raz, to potwierdzal.Kazde granie, w jego kierunku, to podwojne ryzyko.Nie radze isc, w jego kierunku, zwlaszcza, na trawie.

Korda powinien gladko go poskladac
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Nie kolego dzidziok Carreno Busta to z całą pewnością nie idiota !!!to wysokiej klasy tenisista , choć rzeczywiście trawa
to jego najgorsza nawierzchnia.
Novak Djokovic na Igrzyskach w Tokio powinien go gładko poskładać ale nie poskładał.
A Korda wielki talent ostatnio dużo i często składa swoich przeciwników nawet gładko , ale nie zawsze.
Trabernera nie poskładał , Tiafoe nie poskładał, Musetiego nie poskładał
poskładał za to sporo tasiemek i dubelkow po kursach w okolicach 1,5
Jest spora szansa że Korda dzisiaj Bustę poskładał choć nie sądzę by gładko ale moim zdaniem tutaj Hiszpan nie bez szans .Na Australian Open Korda ugrała sera.
Moim zdaniem lepiej pójść w stronę kursu 3 niż 1,4 ale jeśli uważasz inaczej graj Kordę po takim kursie nikt Ci nie broni!!!!!
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Nie kolego dzidziok Carreno Busta to z całą pewnością nie idiota !!!to wysokiej klasy tenisista , choć rzeczywiście trawa
to jego najgorsza nawierzchnia.
Novak Djokovic na Igrzyskach w Tokio powinien go gładko poskładać ale nie poskładał.
A Korda wielki talent ostatnio dużo i często składa swoich przeciwników nawet gładko , ale nie zawsze.
Trabernera nie poskładał , Tiafoe nie poskładał, Musetiego nie poskładał
poskładał za to sporo tasiemek i dubelkow po kursach w okolicach 1,5
Jest spora szansa że Korda dzisiaj Bustę poskładał choć nie sądzę by gładko ale moim zdaniem tutaj Hiszpan nie bez szans .Na Australian Open Korda ugrała sera.
Moim zdaniem lepiej pójść w stronę kursu 3 niż 1,4 ale jeśli uważasz inaczej graj Kordę po takim kursie nikt Ci nie broni!!!!!
Dobra, idiota to zle slowo.Gosc bez psychy,on powinien wiecej osiagnac, ale glowa nie raz nie zagrala.Ile razy przerznal, wygrany mecz, to nie zlicze. Nie ma tez, co krzyczec😉


E

Typu gratuluje, zdanie nie zmieniam, co do Hiszpana.Korda 6 0 wygrywa seta, by nie moc zamknac mrxzu, gdzie tu sens.Gratulacje,dla tych co szli w strone, tego chwiejnego Hiszpana.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dziękuję. Ja też nie zmieniam zdania co do typów po kursie 1,4 w takich meczach i błyskotliwych Analiz typu bo na trawie to go Korda gładko powinien poskładać , lub krejcikova pozamiata.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Gdyby nie miała tej przerwy spowodowanej kontuzją to cóż na pewno by zamiotła. A kursy i rankingi nie grają. Można 5 razy pod rząd ustrzelić typy po 1,3 i tak samo uwalić 5 razy pod rząd jakieś wysokie kursy lub na odwrót...
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Dziękuję. Ja też nie zmieniam zdania co do typów po kursie 1,4 w takich meczach i błyskotliwych Analiz typu bo na trawie to go Korda gładko powinien poskładać , lub krejcikova pozamiata.
Ogolnie to mi chodzilo bardziej,o typ przeciwko Carreno-Busta, anizeli na Korde.Hiszpan nawet w tym sezonie pare razy, zamiast zamknac mecz z brejka czy dwoch, to go przygrywal.O meczu z Nishikorim, na AO kiedys nie mowiac nawet.Dzisiaj, to Korda sie okazal slaby, wygrywajac seta 6 0, przegrywa mecz.Nigdy tego nie zrozumiem, bo juz nie jeden przypadek widzialem taki, ale coz, taki sport.

Co do meczu Kudli i Berretiniego, to Wloch w strasznym gazie,serwis robi robote i zlapal rytm.Z tydzien, dwa tem, bym szedl w strone Kudli.Teraz jednak chyba slabo, choc, po Wimbledonie, uwazalem, ze Kudla na trawie bedzie mocny,challengera wygral, ale oprocz tego sie troche na nim zawiodlem.W finale ogral Murraya, ale Szkot dla mnie jest slabiutki aktualnie, i az dziwne,ze nie tracil setow, do finale chelka i Stuttgartu.
Wracajac do Kudli, to z tym serwisem Berretiniego bedzie mu baardzo ciezko, ale kto wie,potencjal na gre ma, co chociazby z Djoko pokazal kto wie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom