>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Gstaad, Los Angeles, Umag 26.07-01.08.2010

Status
Zamknięty.
gruby85 183

gruby85

Użytkownik
Czy na pewno Dolgopolov naciągnął sobie wczoraj wiązadła? Bo to dość ważna informacja, bo kurs na Chorwata prawie 2.4 to naprawdę kusząca propozycja.


Czy polecacie zagrać dziś Dodiga z Navarro. Chorwat też u siebie gra, ale nie wiem, jak się spisywał ostatnio na tej nawierzchni.
To ze naciagnal to pewne, bo wczoraj mecz ogladalem. Bandaz na noge i gral dalej i nie sprawialo mu to jakichs problemow. Takze watpie aby bylo to cos powaznego.
 
V 0

varg1

Użytkownik
na dzisiaj proponuje spotkanie w Gstaad o 15.00
Gimeno-Traver - Beck
Gimeno-Traver wygra @1.57 Sstawka 6/10 at WHild / PaddyPower ✅
Gimeno-Traver wygrał 7-5 6-4 ✅ 3.42 u na plus

Gimeno-Traver (ATP 74) kontynuuje dobra gre w Szwajcarii pokonujac wczoraj bardzo pewnie Hanescu (co prawde ten po Wimbledonskim incydencie z Brandsem pod forma), z Rumunem bardzo pewnie prowadzil swoj serwis, tylko w jednym gemie dal 3 break pointy Rumunowi ale utrzymal serwis od stanu 0-40, wczesniej polfinal w Stuttgarcie gdzie Chardego (wyraznie zwyzkuje u Francuza forma), Davydenko and Chiudinelli (wczoraj pokazal jak rowniez w Stuttgarcie, ze cos jednak potrafi na clayu). Hiszpan mial w zeszlym tygodniu przerwe wiec nie mozna mowic o zmeczeniu, wczesniej niezle zaprezentowal sie na chelach we Wloszech gdzie zaszedl do polfinalu i finalu. Andreas Beck (ATP 79) ostatnio bardzo slaby, przegral ostatnie 5 z 7 spotkan na clayu, m.in. w chelu w Niemczech z Piotrem Gojowczykiem (ATP ranked 350)... widzialem go pare razy, duzo bledow, slabo biega, serwis potrafi psuc seriami, wczoraj wygral w 2 setach ale z Velottim (ATP 676) pewnie ciezko by bylo przegrac. Oboje zreszta pokazali wyjatkowa indolencje w polu serwisowym. Beck z G.T spotkali sie wczesniej 2 razy na maczce i wygral dwukrotnie Hipszan. Pomimo, ze Beck broni sporo punktow sprzed roku, po tym jak gral w finale, widze tutaj wygrana G.T.
 
V 0

varg1

Użytkownik
typ na jutro, mysle ze kursy spadna na Francuza do poziomu 1.3-1.4

29.07.2010 Chardy - Nieminen ATP Gstaad
Chardy @1.6 w Gamebookers 6/10

7-5 6-2 3.6 u. na ✅
Chardy powoli wraca do niezlej formy, w sumie najbardziej &quot;postawil&quot; sie Jurgenowi M. w Hamburgu (nie liczac finalu) i w sumie sprawil mu najwieksze problemy, dobrze (fizycznie) prezentowal sie w deblu, w Hamburgu latwo odprawil Petzschnera i Chiudinelliego, Nieminen w niezlej formie i zawsze niebezpieczny, bardzo podobal mi sie jego pojedynek z J.C. Ferrero i mimo, ze przegrany mysle, ze zagral w nim naprawde dobrze, ale jak widzialem wczoraj jak sie meczyl ze słabybiutkim Alvesem to jestem dosc pewny, że nieporownywalnie bardziej utalentowany Francuz wyjdzie jutro zwyciesko z pojedynku.
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Na dziś polecam wam grać Dolgopolova.Pewnie wszyscy myślą że kontuzja przeszkodzi wygrać ze słabym Skugorem który poza serwisem nie ma nic ukrainiec lubi i umie grać z takimi zawodnikami.Bardzo dobry kurs wynikający z tego że 80% gra na Skugora który co tu dużo ukrywać jest słabiutki napewno będzie bronił bp serwisem ale tylko do czasu.To że gra u siebie nie jest żadnym atutem,w 1 rundzie wygrana ze słabym Volandrim pozbawionym siły fizycznej.Dolgopolov z Lorenzim zagrał bardzo słabo dlatego myśle że wyciągnoł wnioski z tego meczu i dziś może nie koniecznie 2:0 ale win napewno.
Sam postawiłem na ten mecz 300zł po kursie 3.1 polecam
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Sam również właśnie zagrałem na Dolgo, bo kurs urósł jak nigdy. Nie sądzę, żeby tanio sprzedał skórę jak Pudzian biorąc pod uwagę jego formę z ostatnich tygodni. Byle kontuzja mu nie przeszkodziła to nawet 2-0 powinno być. Kurs 3,1 obowiązkowo do wzięcia.
 
V 0

varg1

Użytkownik
Na dziś polecam wam grać Dolgopolova.Pewnie wszyscy myślą że kontuzja przeszkodzi wygrać ze słabym Skugorem który poza serwisem nie ma nic ukrainiec lubi i umie grać z takimi zawodnikami.Bardzo dobry kurs wynikający z tego że 80% gra na Skugora który co tu dużo ukrywać jest słabiutki napewno będzie bronił bp serwisem ale tylko do czasu.To że gra u siebie nie jest żadnym atutem,w 1 rundzie wygrana ze słabym Volandrim pozbawionym siły fizycznej.Dolgopolov z Lorenzim zagrał bardzo słabo dlatego myśle że wyciągnoł wnioski z tego meczu i dziś może nie koniecznie 2:0 ale win napewno.
Sam postawiłem na ten mecz 300zł po kursie 3.1 polecam
skoro napewno to postaw wszystko co masz, sporo zarobisz bo kurs 3.1 :]
a tak na serio to sens na stawianie na Chorwata mialo na poczatku jak kursy byly ok. 3 teraz mozna postawic w druga strone u tego samego buka i mamy surebeta na 50% ???? , smieszne kursy na Chorwata w Bwin 1.18 ..., roznie moze byc, duzo pieniadzy jest postawione, bardzo duzo...
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Ja dzisiaj zdecydowałem postawić się na Schukina po bardzo ładnym kursie 2.8.Obaj zawodnicy mają takie same szanse na starcie a nawet większe ma kazach moim zdaniem.Gil ma tylko forehand i waleczność.Schukin nic wielkiego nie gra ale powinien ograć i to dość łatwo Gila na 2:0 nie licze ale jednak dość pewne zwycięstwo.Solidny zawodnik czego nie można powiedzieć o Gilu potrafi wygrać z lepszym zawodnikiem by w następnej rundzie odpaść z każdym.To zwycięstwo z Robredo to jednak spory przypadek 6:1 w 3 secie oglądałem mecz udało mu się poprostu.Dzisiaj kazach da zarobić i to sporo:razz:
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Dosyć biadolenia o jednym i tym samym, bo będa kartki, bany nawet jeśli będzie jedna analiza na miesiąc wolę to niż wymiana &quot;argumentów&quot; jeden przez drugiego że tamten sprzedał, a tamten drewniany, a że trzeci JATP na 100 % ; )
@topic
Mecz otwierający NS w LA to mecz pomiędzy Beckerem a Blakiem, trochę oddsmakerzy powariowali po meczu z Mayerem że od razu tutaj Blake jest faworytem chociaż H2H 2-0 z Niemcem ale ostatnio to nie ma znaczenia bo James zaczyna jakby wszystko prawie od nowa jak w ostatnim sezonie Mardy Rybka. Przed turniejem liczyłem że James będzie tutaj grał na poziomie i jeśli utrzyma to co w meczu z Mayerem czyli nie przesadną ambicję, grę na tak i co najważniejsze chęć do gry w tym przypadku taki jeden turniej na USOS i dobry powrót Jamesa da mu jakieś miejsce w 70-90 miejsce, a USO Series się dopiero zaczyna i pobrać Amerykanina @ 1.62 ✅ można i warto.
 
M 0

mexes1989

Użytkownik
James Blake- Benjamin Becker 1 1.55 Tobet
James po ciężkim okresie gdy leczył kontuzje wraca do gry, widziałem jego występ w poprzednim tygodniu z Dentem i grał naprawdę słabo dużo niewymuszonych błędów słabe poruszanie się po korcie i ogólny brak chęci gry i w konsekwencji pożegnał się z turniejem w Atlancie. Teraz stawił się do turnieju w Los Angeles gdzie w pierwszej rundzie odprawił Leonardo Mayera, również oglądałem to spotkanie i James bardzo pozytywnie mnie zaskoczył bardzo dobra gra z głębi kortu, bardzo mocno uderzał i niemalże wszystkie pilki siedziały w korcie, bardzo mała ilość niewymuszonych błędów, walczyl o każdą piłke do końca, w pierwszym secie zmiutł rywala z kortu natomiast w drugim James troszke się rozluznił i oddał pola rywalowi a Mayer wyraznie zwiększył moc uderzeń gdyż zobaczył że w regularnej grze w tym dniu jest bez szans z Jamesem. Jednak cały czas Bleik kontrolował spotkanie i moim zdaniem bardzo pewnie wygrał. Bardzo polecam to spotkanie na dziś za taki kurs dla mnie warto. Beker męczył się w pierwszej rundzie z G.Lapenttim, jak pierwszy serwis niebędzie mu siedział to jest bez szans z Bleikiem jeżeli ten utrzyma poziom z poprzedniego spotkania.
 
M 0

mexes1989

Użytkownik
Ernests Gulbis- Alejandro Falla 1 1.39 Tobet
Ernests jeden z moich ulubionych tenisistów skrzyżuje dziś rakietę z Kolumbijczykiem Fallą. Ernests wraca do gry po kontuzji i jest to jego drugie spotkanie po przerwie w 1 rundzie turnieju w LA pokonał solidnego Lacko był to dość wyrównany mecz jednak Ernests w najważniejszych momentach seta pokazał swoją wyższość i zasłużenie wygrał. Pierwszy set pod dyktando Łotysza bardzo dobrze funkcjonował serwis i Fh i Lukas nie miał nawet cienia szansy na przełamanie. 2 set to już inna historia Ernests w swoim stylu mocno się rozluznił zaczęło się strzelanie po autach niepotrzebne niewymuszone błędy i wkradła się nerwowość w poczynania Łotysza, naszczęście Lacko niepotrafił tego wykorzystać, i znowu w najważniejszym momecie seta to Ernests pokazał klase i przełamał przeciwnika. Falla w tym sezonie w turniejach z cyklu ATP na hardzie ma bilans 4-4 więc bardzo solidnie jadnak myśle że Ernests zrobi swoje i z bardzo dobrym serwem i spokojną grą z głębi kortu zamelduje się w ćwierćfinale i powalczy tam z Andym. Bilans Ernestsa na hardzie w tym ezonie to 11-4 więc budzi respek ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ferrero J.C. - Dolgopolov A.
Typ: 1
Kurs: 1,58

Alexander ma problemy ze zdrowiem- to prawda, ale nie na tyle powazne aby przegrywać z zawodnikami z poza pierwsze 200, no ale teraz zupełnie inne zadanie. Musi zagrać z grajkiem, który jest stworzony do długich wymian, Cavanes postawił mu trudne warunki trzymał piłke w korcie, gonił Hiszpana FH, ale On to wytrzymał u udowdnił, ze jest w tym sezonie na mączce b. silny. Scenariusz na ten mecz, wyrównany poczatek Ukrainien trzyma swoje podanie z z minuty na minuty musi biegać od prawej do lewej Ferrero go sobie ustawiam i z biegiem czasu walki bedzie coraz mniej...
Mysle, ze jutro mozna za drobne zaryzykować na Rochusa...
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Turniej w Umag od początku wyglądał przeciętnie na tle pozostałej dwójki i jest tak dalej, także pod względem typerskim. Czy typowanie turniejów na cegle, przed samym wyjazdem tenisistów na turnieje do USA ma sens? Nie wiem, ale warto spróbować niską stawką:
Gimeno-Traver - Andreev 1 @ 1.64 Betsafe (2/10) ✅
Gimeno-Traver złapał dobrą formę i jest bardzo blisko najwyższego miejsca w rankingu ATP w karierze (brakuje dwóch oczek). Tydzień wcześniej półfinał turnieju w Stuttgarcie, wcześniej dobre występny w challengerach na cegle. Andreev nadal bez formy, tutaj pokonał dwóch tragicznie dysponowanych ostatnio rywali, mimo zeszłorocznego półfinału nie wierze w niego w żadnym wypadku, tym bardziej z tak niewygodnym rywalem. Hiszpan ma fajny forhend, nawet potrafi nim skończyć, do tego świetnie się porusza po korcie i nie gra &quot;balonami&quot; tylko dużo niżej nad siatką, agresywniej od klasycznych &quot;ziemniaków&quot;. Do tego solidny serwis. Andreev teoretycznie też na swojej nawierzchni, niby ma swój super forhend, czy kąśliwe podanie, ale to wszystko ostatnio nie funkcjonuje. Wdaje się wymiany w których oddaje inicjatywę, popełnia błędy. To nie jest tenis na Hiszpana...
Chardy i 2.73 z Almagro? Do przemyślenia, bo Jeremy ostatnio robił fajne wyniki. Poza tym hit dnia Montanes - Gasquet o którym może zdążę jeszcze napisać. Coś czuje, że to może być tydzień Ryśka, pamiętam jeszcze jego popisy z R1 Roland Garros kiedy to po dwóch znakomitych setach z Murrayem, kontuzja i zmęczenie doprowadziły go do porażki 2:3. Tutaj ma szanse wreszcie odżyć, chociaż trzeba być wielkim ryzykantem by stawiać na niego w meczu z nieprzewidywalnym ostatnio Montanesem.
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Nicolas Almagro - Danel Gimeno-Traver, Over 22,5 gemów Unibet (k.1,95) ✅7/6 3/6 6/3
Na początek wybrałem pierwszy półfinałowy mecz w Gstaad, pomiędzy dwoma Hiszpanami,
Nicolasem Almagro i Danielem G-T. Nie wiem dlaczego buki aż tak faworyzują tutaj
Almagro, mecz będzie bardzo wyrównany, szanse tu oceniam 50/50, a nawet z lekkim
wskazaniem na Daniela. Ja jednak nie będe bawił się w typowanie tutaj zwycięzcy
i wybrałem dużo bezpieczniejszą opcję jaką jest over 22,5 gemów. Lepiej w tym turnieju
wypada Daniel, idzie przez ten turniej jak burza, nie daje szans rywalom wygrywając
bardzo pewnie po 2-0, a rywale to nie ogórki, wręcz przeciwnie, doświadczeni tenisiści,
którzy są w pierwszej setce i są dobrze znani każdemu kto interesuje się tenisem.
Blisko 2 metrowy Rumun Hanescu - G-T niszczy go 6/4 6/4, Andreas Beck - 7/5 6/4
i wreszcie wczorajszy mecz z Igorem Andreevem 6/2 6/4. Wyniki robią wrażenie
i chciałbym Daniela zobaczyć w finale. Należy mu się to najbardziej z wszystkich
tenisistów, którzy tu zostali. Almagro, no cóż on ostatnio formą nie błyszczał,
po wygranym turnieju w Bastad, 3 dni później już przegrywa z bardzo przeciętnym
ostatnio Denisem Istominem 6/7 6/7. Również tu w Gstaad pokazał na co na prawde go
stać tracąc seta z ogórkami jak Lammer, czy Granollers. Jak stracił seta z takimi
słabiutkimi tenisistami to dlaczego nie miałby stracić z mocnym ostatnio Gimeno-Traverem ?
Przy dwóch wyrównanych setach typ powinien wejść, ale moim zdaniem zobaczymy tu
trzy-setówkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom