>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Geneva, Lyon (16.05.2021 - 23.05.2021)

Status
Zamknięty.
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
A co sądzicie o meczu Norriego z Chaczanovem? Kursy wyrównane, ale już spadają na Norriego, który walczy tutaj na niezłym poziomie. Chaczanov chyba nie rozwinął skrzydeł grając z Gasquetem będącym pod formą. Dla mnie Norrie gładko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Norrie - Tsitsipas 2 -2,5 gema 1,32 (STS)
Norrie walczy jak w Estoril. Tam uległ Ramosowi, tu prawdopodobnie ulegnie Tsitsipasowi. Norrie owszem wygrywa swoje podania i walczy o przełamania często wchodząc w stan równowagi 40-40, tylko Grek to taki zawodnik, który również stawia na swoim tylko robi to na poziomie top5 next-gen. Sugeruję, że więcej decydujących piłek padnie łupem dla Tsitsipasa, co zadecyduje o wyniku spotkania. Dałem handicap dość niski, bo nie wykluczam tutaj tie-breaka mimo wszystko.
 
Ostatnia edycja:
M 928

majer04

Użytkownik
Chłopie, aż musiałem się zalogować żeby napisać Ci jakie bzdury pleciesz. Dodałeś tego posta o 16:49, tj. gdy Norrie wygrał pierwszego seta 6:1 i miał przełamanie w drugim ze stanem 2:1, więc na jakiej podstawie rozliczasz sobie typ na +? I ten dopisek „gładko” hahaha
Odklejony jesteś chopie. Pozdro
bzdury napisal o15:40 a mecz sie zaczal kolo 16. forum czasami tak podaje nie wiem czemu. nastepnym razem sie nie loguj haha
Post automatycznie złączony:

Norrie - Tsitsipas 2 -2,5 gema 1,32 (STS)
Norrie walczy jak w Estoril. Tam uległ Ramosowi, tu prawdopodobnie ulegnie Tsitsipasowi. Norrie owszem wygrywa swoje podania i walczy o przełamania często wchodząc w stan równowagi 40-40, tylko Grek to taki zawodnik, który również stawia na swoim tylko robi to na poziomie top5 next-gen. Sugeruję, że więcej decydujących piłek padnie łupem dla Tsitsipasa, co zadecyduje o wyniku spotkania. Dałem handicap dość niski, bo nie wykluczam tutaj tie-breaka mimo wszystko.
[/QUOTE
to nie lepiej zagrac handicap +5.5 na norriego kurs 1.6?
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Norrie-Tsitsipas under 20.5 gema @2

Sprobuje tak, by coś ugrac z tego kursu. Trudno sobie wyobrazic by Tsitsipas nie zapisal kolejnego tytulu na koncie, bo final gra sie zasadniczo po to by tytul wygrac. Glownie licze optymistycznie, ze w tym finale zagra na dobrym poziomie i wygra w dwoch setach. W poprzednich meczach roznie to bywalo, ale moze Grek bedzie chciec pewnei wygrac i juz koncentrowac sie na rpzoczynajacym sie za tydzien turniejowi French Open.

W przyszlym tygodniu Tsitsipas juz nie startuje, wiec bedzie odpoczywac i sie przygotowywac. Norrie mial na poczatku zagrac w Parmie, ale tez juz z tego pomyslu zrezygnowal. Dzis wiec ostatni mecz przed szlemem dla obydwu graczy, gdzie stawka jest trofeum, a ja mam nadzieje, ze Tsitsipas bedzie chceic dokrecic dzis srube i wyjdzie dzis z nastawieniem: zagrac dobrze, wygrac i realizowac swoj plan przed szlemem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom