>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Delray Beach, Acapulco, Dubai 23-28.02.2010r

Status
Zamknięty.
F 0

filweb

Forum VIP
Miejsce: Delray Beach, USA
Ranga: ATP World Tour 250
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $500,000
Strona oficjalna: http://www.yellowtennisball.com/online/
2009
Singiel: Mardy Fish - Evgeney Korolev 7:5, 6:3
Debel: Bryan/Bryan - M. Melo/A.Sa 6:4, 6:4


Miejsce: Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Ranga: ATP World Tour 500
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $2,233,000
Strona www: http://www.barclaysdubaitennischampionships.com
2008
Singiel: Novak Djokovic - David Ferrer 7:5, 6:3
Debel: Rik De Voest/Dmitry Tursunov d. M. Damm/R. Lindstedt 4-6 6-3 10-5


Miejsce: Acapulco, Meksyk
Ranga: ATP World Tour 500
Rozmiar drabinki : S-32 D-16
Nawierzchnia: Clay
Pula nagród: $1,226,500
Strona www: http://abiertomextenis.com.mx/
2009
Singiel : N Almagro d. Gael Monfils 6:4, 6:4
Debla: F. Cermak/M. Mertinak d. L. Kubot/O. Marach 4:6, 6:4, 10:7
 
F 0

filweb

Forum VIP
Jak dla mnie, póki co masa błędów w kursach na Delray na Pinnacle :

Russel - Zverev 2 2.73
Malisse - Chardy 2.15
Grosjean - Brands 2 2.19

Wszędzie potężne wtopy buka. Brands zdecydowanie powinien być favem, mimo, że zaliczał ostatnio wtopy, to przynajmniej gra. Chardy w zeszłym tygodniu pokonał niby zmęczonego Verdyego, ale to znak, że powoli się budzi. Zverev całkiem sympatyczne wygrane w Marsylii to z pewnością dla niego spory boost.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Jabym nie powiedział, że to są błędy buków... Delray Beach, Stany, szybka nawierzchnia czyli idealne podkłady pod Malisse, który ostatnio prezentował się w USA naprawdę dobrze. Jakoś mniej błędów i więcej solidnej gry zza linii końcowej. Ogranie Haasa to nie przypadek. Chardy gra tragicznie na razie, a w dodatku kreczował w meczu z Lacko. Faworyt może być tylko jeden... Kurs wystawiony bardzo dobrze. Zverev też niczego nadzwyczajnego nie zaprezentował w ubiegłym tygodniu. Wcześniej natomiast grał wręcz fatalnie! Russel nie tylko w tym sezonie udowadniał, że jest tenisistą niezwykle groźnym. Nie popełnia wielu błędów, za to solidnie rozrzuca rywala po korcie, często przyśpieszając, a i swoim serwisem mimo wzrostu trochę męczy rywali. Też kursy wydają się bardzo rozsądnie dobrane. I wreszcie Grożen z drewnianym Brandsem, którego już widziałem w tym roku. To, że Francuz jeszcze potrafi grać w tenisa jest oczywiste, a gdzie szybko nogi żabojad ma wygrywać jak nie w hali z takim rywalem jak Brands? Praktycznie równe kursy tutaj odzwierciedlają prawdopodobieństwo wygranej jednego i drugiego doskonale...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Chardy kilka dni temu skreczował, wogle wygrał pierwszy mecz od dawna... a Ty chcesz na niego grac i to przeciwko Melisse który pokonał takich zawodników jak Haass...Kurs 2.15 to duzo? Chyba nie.... Mellise 9/10
Co do Brandsa to bym sie skusił....

A Haas rzeczywiście &quot;wymiata&quot;. Od czasu Wimbledonu coraz gorzej niestety Niemiec, a szkoda, bo to jeden z moich ulubionych graczy. Zresztą Malisse to kolejny zawodnik, który raz wygrywa z dużo sklasyfikowanym rywalem, a dzień później wtapia z amatorem.
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Chardy kreczował z powodu problemów żołądkowych - nie ma mowy o kontuzji, jednak też nie do końca wiadomo czy czuje się na tyle dobrze żeby wygrać z Malisse, bo niewątpliwie jest to trudny przeciwnik.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Tommy Robredo- Julien Bennettau 2 2.14
Bardzo dobry kurs. Francuz już od dłuższego czasu wyraźnie poprawił level swojej gry i jego występy z Murrayem w Cincinatti, Fedexem w Paryżu i Tsongą w Marsylii na długo zapamiętam. Tommy ten sezon zaczął niezwykle słabo i bardzo dziwi mnie jego obecność w Marsylii a teraz w Dubaju bo przecież on zawsze mocno uczestniczył w cyklu południowoamerykańskim.

Bjorn Phau - Mohameed Ghareeb 2 6.97
Ten kurs to jakiś żart. Reprezentant Kuwejtu już w zeszłym sezonie napedził sporo strachu będącemu jeszcze wtedy w dobrej formie Simonowi, a w meczu z kiepskim na hardzie Phau ma spore szanse. Dużo większe niż wskazuje na to kurs.
 
S 0

super_arkadiusz

Użytkownik
Bjorn Phau - Mohameed Ghareeb 2 6.97
Ten kurs to jakiś żart. Reprezentant Kuwejtu już w zeszłym sezonie napedził sporo strachu będącemu jeszcze wtedy w dobrej formie Simonowi, a w meczu z kiepskim na hardzie Phau ma spore szanse. Dużo większe niż wskazuje na to kurs.
Bjorn slaby na hardzie?? Phau nigdy nie byl wysoko w rankingu, ani tez nie osiagal wysokich rezultow ale jest to gracz solidny, ktory rzadko schodzi ze swojego poziomu. Technicznie mocny nie jest ale nadrabia sila, serwis pprzyzwoity, dobry FH i BH. Kuwejczyk slaby, nie widze pozytywow w jego grze w tenisa. Napedzil stracha?? hahaha Simon jak to czesto bywa gra rozluzniony ze slabszymi przeciwnikami... i stad ten wynik... ????
Specjalnie dla Ciebie sprawdziłem właśnie historię kursów dla meczu Phau - Ghareeb. Kursy na Kuwejtczyka spadły na Pinnacle już z 7.47 do 6.58. Jak widać, jest trochę osób, które myślą podobnie jak ja. A i mecz nie należy do obstawianych przez amatorów. Wysłałem Ci PW. Pozdrawiam
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą, co do Niemca. Phau jest absolutnym średniakiem, ale jedyna nawierzchnia,która mu pasuje to właśnie hard. Mocny serwis (jak na gościa o wzroście 175cm) z kickiem sprawia niejednym problemy.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Ludzie, jestem ciekaw, który z Was rozmawiał osobiście z Bjornem Phau - bo ja tak. I wiem, że jego ulubiona nawierzchnia to clay.

I niech kolega nie wypowiada się tak &quot;z kopyta&quot;. Pewnie masz kilkanaście lat i zwyczajnie nie możesz pamiętać, jak w ostatnich latach Ghareeb zaliczał niezłe występy z Simonem, Berdychem, czy samym Fedexem.
 
jelinek 126

jelinek

Użytkownik
Kurs zdecydowanie zachęca na zagranie Kuwejtczyka widać w nim &quot;potencjalne&quot; value. Na uwadze odnośnie tego meczu proponuje mieć to, że Phau przeszedł przez kwale w Dubaju. Przeszedł je dość pewnie nie tracąc seta. Miało to pewnie jakiś wpływ na wejście w ten turniej. A warto dodać, że dziś zawodnicy, którzy również grali w kwalifikacjach zaskoczyli. Koubek wygrał z dobrze dysponowanym ostanio Lopezem a Hernych urwał seta będącemu w przeciętnej formie Ivanowi. Dlatego w mojej opinii do meczu Phau - Mohameed należy podejść z dystansem i ewentualnie puścić po rekreacyjnej stawce jak kogoś stać na takie ryzyko.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Panowie spokojnie, wydaje się że po takim kursie trzeba postawić na win Kuwejtczyka grubiej z jakimś ciekawym Hc, tylko na razie nie mogę znaleźć u żadnego buka, Phau gra lepiej na Clayu i nie ma się co oszukiwać.
Na jutro jestem niemal pewny zwycięstwa Jamesa Blake z Dentem, Taylor najlepsze lata ma za sobą, kontuzje pokrzyżowały mu karierę, śledzę jego występy od jakiegoś czasu i nie zachwyca wbrew oczekiwaniom, klasyczny Serv-volley w jego wykonaniu to już nie to co kiedyś, po za tym teraz gra się inaczej. wydaje mi się że Blake będzie go mijaj bez problemu, niestety kursy ostro spadają ale można było to dzisiaj po 1.65 złapać.
Zastanawiam się tez na meczem Kaszkieta, z Dziadkiem Moyą, wiadomo Rysiek najlepiej się czuje na hardzie, Moya z kolei na Clayu, 3x ze sobą grali w ostatnim czasie w Bukareszcie w 2008roku na ziemi góra był Hiszpan 6-4 6-2
wcześniejsze 2 pojedynki 07 i 04 roku wygrał w 3setowych bojach również Moya, jednak uważam że dziadek nie jest w stanie dzisiaj cokolwiek urwać, a jak Rychu się w szatni wzmocni ???? to powinno pójść gładko.
kurs 1.5 na Kaszkieta
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Rysiek jest bardzo uniwersalnym zawodnikiem, nie powiedział bym, ze hard to jego ulubiona nawieszchnia. Na ziemi lubi grać, inaczej wybrał by inny turniej nie ma musu na grze na ziemi ???? Moya dziadek ale clay to jego królestwo i jak ma gdzies wygrywac to tylko w takich turniejach. Jednak miał pecha i Rysiek po ostatnich problemach zdrowotnych wraca do gry i licze na jego win kursy okolo 1.45, ja biore ????
Adam2173 a co problemy z rzołądkiem to nie kontuzja? Jak skreczował to nie pomagały mu lekki przeci bólowe i na pewno jest kilka dnie bez treningu a spedzonych n łykaniu medykamentów itp. No ale moge sie domyslac. Nie gra sie na zawodnika co tydzien temu poddał mecz

Z cyklu uczymy Widza ortografii : nawieRZchnia i Żołądek / Prasa
 
G 0

genezyp18

Użytkownik
Umiecie tylko pisać o przeszłych meczach, żalić się, że coś nie weszło i pisać o super pewniakach za 1.30, którzy i tak mogą nie wejść.
Jak już ktoś poda ciekawy typ, na którym można nieźle zarobić -&gt; przegrana Phau &lt;-, wtedy wszyscy szukają dziury w całym i gotowi są grać ostro na Phau albo napisać &quot;no bet&quot; ????
Warto to ruszyć chociażby handicapem +1.5 seta na Ghareeba.
Z dużych kursów na dziś:
Berrer z drewnem Stakhovskim 1. Berrer to siła spokoju i niemiecka precyzja, a takich stokhovskich, cilicow, isnerow, karlovicow nie da się oglądać. Raz przełamie i z głowy.
Poza tym Clement nie ma szans? Facet umie grać i jest cholernie szybki. Tutaj ta sama sytuacja. Drewniakowi nie wejdą 2/3 serwisy pierwsze w gemie i może być przełamanie. Z wymienionej wyżej czwórki tylko ten cilic umie biegać, no ale kurs 7.0 na Clementa po prostu trzeba wziąć.
Tsonga wygra z Llodrą? Tsonga to już nie to. Dziwna to sprawa, bo ta sama choroba dopadła też Djokovica. Obaj zmiękli. Grzecznie sobie przebijają, top-spinują do us**** śmierci. Kiedyś były lufy, no ale pozmieniali rakiety i kuuuniec czarów. Gdyby nie fakt, że Llodra jest świeżo po wygraniu w Marsylii...yh... Jednak i tak warto ruszyć, bo może pójdzie za ciosem chociaż ten jeden mecz, bo pojedynek z drugim żabojadem będzie prestiżowy.
 
G 0

genezyp18

Użytkownik
Dodam, że i Kubocik powinien przegrać. Widział ktoś jego pożal się Boże finał z Ferrero? No nie miałem już sił klnąć na niego. Co za ułomny człowiek. Nie mam pojęcia jak on urywa ponad 10 gemów Monaco, jak on wygrywa z Andreevem, Montanesem... Cóż, pewnie przypadek. Podoba mi się to, że się nie boi i strzela ze wszystkiego. Czy to trafia w kort to już inna sprawa ???? W pół siatki, w 2 metrowy aut, itd, itd. Najlepsze w finale z Ferrero były niektóre smecze i woleje w linie deblowe :&#39;D Cały kort był jego, no ale tylko według niego.
 
D 41

dalrid

Użytkownik
Panowie,
ale typ na Ghareeba wcale nie jest taki z kosmosu. Może nie mecz ale set po kursie 2.9 jest do wzięcia. Wystarczy zerknąć na to
http://en.wikipedia.org/wiki/Mohammed_Ghareeb
i text zawiera np. takie informacje : &quot;Al Ghareeb was expected to offer little resistance to Federer, but in a surprisingly competitive match, Al Ghareeb led 4-2 in the first set, and 3-2&quot;
i oto Federer się wypowiada :
According to Federer, Al Ghareeb was &quot;definitely the better player and I think only my experience helped me get through.&quot;
i tak dalej.
Poza tym jest Arabem i gra odbywa się w Dubaju, mnie to przekonuje.
PS. Zerknijcie na jego facebook, jak takie coś mu kibicuje, to musi coś ugrać.
 
D 41

dalrid

Użytkownik
Jaki to spokój.....
Ponieważ zawsze jest tak, że ktoś musi zacząć... to może ja.
z ciekawych meczy na dziś, które można próbować przewidzieć
proponuję:
Robredo Tommy - Melzer Jurgen
typ na Jurgena jako czysta 2 po kursie 2.0 i stawce 4/10 BAH
lub również Jurgen ale jako (+1,5) z kursem 1.35 7/10 BAH - czyli dodatek do akiegoś ako
Przemawia za tym bilans na hardzie odpowiednio 2/2 3/3 (win/lost) w tym roku.
Minusem jest to, że w poprzednich latach, jeżeli Ci panowie grali razem na hardzie , to wygrywał &quot;piękny&quot; Tommy.
Obaj panowie z bilans ostatnich spotkań mają mniej więcej taki sam, w ATP mniej więcej te same pozycje (10 miejsc to w ATP).
Liczę na konstruktywną krytykę.
 
jelinek 126

jelinek

Użytkownik
Jaki to spokój.....
Ponieważ zawsze jest tak, że ktoś musi zacząć... to może ja.
z ciekawych meczy na dziś, które można próbować przewidzieć
proponuję:
Robredo Tommy - Melzer Jurgen
typ na Jurgena jako czysta 2 po kursie 2.0 i stawce 4/10 BAH
lub również Jurgen ale jako (+1,5) z kursem 1.35 7/10 BAH - czyli dodatek do akiegoś ako
Przemawia za tym bilans na hardzie odpowiednio 2/2 3/3 (win/lost) w tym roku.
Minusem jest to, że w poprzednich latach, jeżeli Ci panowie grali razem na hardzie , to wygrywał &quot;piękny&quot; Tommy.
Obaj panowie z bilans ostatnich spotkań mają mniej więcej taki sam, w ATP mniej więcej te same pozycje (10 miejsc to w ATP).
Liczę na konstruktywną krytykę.
Nieciekawy mecz do obstawiania. Jurgen ostatnimi czasy w wyśmienitej formie. Przegrywa tylko z zawodnikami ze ścisłej czołówki. W mojej ocenie strasznie niewygodny mecz a to dlatego, że odkąd pamiętam Robredo potrafi przeplatać dobre występy z fatalnymi. Gra strasznie w kratkę. Kilka razy obstawiając go jako zdecydowanego faworyta przegrywał. Dlatego jak będzie dziś? Moim zdaniem ciężko to przewidzieć. Wczoraj oddał tylko 3 gemy Benneteau. Ale usprawiedliwiając Juliena można powiedzieć, że ostatnio miał natłok meczy w tym ostatnio w niedziele po czym podróż do Emiratów. Podsumowując jak dla mnie ten mecz no bet.
Ja natomiast widząc dzisiejsze kursy m.in. na turniej w Dubai&#39;u się zawiodłem. Jednak dostrzegłem ciekawy mecz w USA
Florian Mayer - Leonardo Mayer - 1 1,65
Niemiec w formie co pokazał już podczas AO czy turnieju w Rotterdamie. Dysponujący dobrym podaniem. Wczoraj nie dał szans kwalifikantowi ze Szwecji.
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
Co do typowania pojedynku robredo z melzerem to dla mnie tez NO BET.
Florian Mayer powinien wygrać.

Wyszukałem inny ciekawy typ, mecz w Acapulco.

J.I.CHELA - J.MONACO (CHELA wygra przynajmniej jednego seta) 1.90 bwin

Juan gra z turnieju na turniej coraz lepiej, ostatnio tydzien po tygodniu grali ze sobą i oba pojedynki wygral Monaco, jednak pierwszy łatwiej, drugi trudniej juz z utratą seta.... i teraz wydaje mi się ,ze jeśli Chela tego meczu nie wygra to seta na pewno urwie. Możliwy dla mnie też krecz Monaco, któremu często to się zdarzało,a grał ostatnio bardzo dużo... Ogólnie kusi kurs na Chele...3.40:wowsdf:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Montanes, A - Cuevas, Pablo 1.47
Krótko. Wczoraj obaj mieli trudne mecze, trzy setowe. Hiszpan pokonał po niesamowitej walce rodaka Travela... Pablo meczył sie ze słabym grajkiem. Nie dawno sie spotkali i szybkie 2:0 dla Alberta, teraz powinno być podobnie.
Chardy - Giraldo 1.55
Polecam na dzisiaj jeszcze Chardego. Zdecydowanie słabiutko początek ma za sobą. Ze zdrowiem już chyba wszystko OK, wiec dzisiaj na pewno bedzie walka bo Kolumbijczyk to naprawdę solidny grajek i ostatnio solidna forma, cieżki mecz dla Francuza na pewno, ale jeżeli zagra jak wczoraj to wygra ten mecz.
 
D 41

dalrid

Użytkownik
aj, przecież napisałem że liczę na konstruktywną krytykę. Unzałem, że racja w tym przypadku nie musi leżeć po mojej stronie. Co do typu &quot;poisonick&quot;, przychylam się do typu Chela (+1,5), ponieważ to jest clay, czy coś co ten zawodnik zna bardzo dobrze, a panu MONACO
nie tak dawno ugrał seta po przełamaniu. Biorą pod uwagę kurs 1.8 w BAH typ wart jest stawki 5/10.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom