>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Dallas, Cordoba, Marsylia (05.02.2024 - 11.02.2024)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
b7yXexnq_400x400.jpg

Miejsce: Dallas, USA
Data rozgrywania: 05.02.2024 - 11.02.2024
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $841,590
Oficjalna strona turnieju: https://www.dallasopen.com/en/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/dallas
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/dallas/424/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/dallas/424/daily-schedule
Zwycięzca singla 2023:
Y. Wu
Zwycięzcy debla 2023: J. Murray / M. Venus


Cordoba_open_atp_logo.png

Miejsce: Cordoba, Argentyna
Data rozgrywania: 05.02.2024 - 11.02.2024
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $640,705
Oficjalna strona turnieju: https://www.cordobaopen.com/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/cordoba
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/cordoba/9158/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/cordoba/9158/daily-schedule
Zwycięzca singla 2023:
S. Baez
Zwycięzcy debla 2023: M. Gonzalez / A. Molteni


337px-Logo_Open_13_Marseille.svg.png

Miejsce: Marsylia, Francja
Data rozgrywania: 05.02.2024 - 11.02.2024
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €801,335
Oficjalna strona turnieju:
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/marseille
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/marseille/496/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/marseille/496/daily-schedule
Zwycięzca singla 2023:
H. Hurkacz
Zwycięzcy debla 2023: S. Gonzalez / E. Roger-Vasselin



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Herbert-Gigante 1 @1.55

Mysle, ze to dobyr typ jest i nawet udalo mi sie zlapac na wejsciu lepszy kurs. Herbert narawde lubi ten turniej. Byl tu finalista bodjaze 3 sezony temu, w rkeordzie jest jeszcze polfinal i narawde dobre mecze z dobrymi tenisistami w tym turnieju. Troche sie Franzuz odbudowal singlowo. Herbert akurat byl podobnei jak Djokovic tenisiat, ktory byl przeciwko szczepieniom i ta jego kariera mocno podupadl w grze singlowej. Cos jednak sie poprawilo, bo na koniec tamyego seoznu mial dobry wyste w Metzu, a teraz jestesm yw tej Marsylii, w ktorej nieraz pokazal sie bardzo dobrze. Poza tym, dwa tygodnie temu Herbert wygral dobrego challangera we francuskim Quimper i powinien byc dobrze przygotowany.

Nie chce lekcewazyc rywala z Wloch, bo tez w tym seoznie wygrla mniej znaczacego mniejszego challnagera czy byl tam finalista (to chyba byla w Tajlandii, wiec trudni mi przytoczyc nazwe z pamieci) i robi progres, ale ma poczatku tego tygodnia probowal swoich sil w kwalifikacjach do Montpellier i nei poszlo mu zbyt dobrze, przegrywajac swoj pierwsyz mecz. Herbert wydaje mi sie grac co raz lepiej, na pewno ma tu jakies swoje nadzieje w tym marsylskim turnieju, grajac tak ja te swoje najlepsze edycje to na pewno jest faworytem, a szczerze to licze ze Franucz wygra obydwa mecze w kwalifikacjach i awansuej do turnieju glownego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +518
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Marsylia
Bautista Agut vs. Gasquet

Spotkanie pierwszej rundy w kolejnej francuskiej hali, a dokładnie w Marsylii i od razu dostajemy zestawienie, które jeszcze kilka lat temu elektryzowałoby kibiców czyli dwóch weteranów kortów. Jeden jak i drugi chcą jeszcze coś udowodnić, ale niestety czas biegnie nieubłaganie i wyraźnie idą w dół pod każdym względem. Oprócz wieku, duże znaczenie na ich formę miały kontuzje, ale z racji, że bardzo kochają ten sport to dalej grają, nawet obijając się o challengery. Początek sezonu dla obu był obiecujący i nawet zaliczyli parę wygranych, lecz później było już wyraźnie gorzej i licząc od Australian Open nie wygrali żadnego meczu. Gasquet w trzech ostatnich meczach nie urwał nawet seta, ale w Melbourne był bliski urwania pierwszej partii Alcarazowi. Z kolei Agut bardzo podobnie, gdyż także w trzech ostatnich meczach nie wygrał seta, a także miał rywali w zasięgu takich jak Baena czy Ofner. Niewątpliwie dla obu będzie to spotkanie na przełamanie, a bukmacherzy faworyzują Hiszpana, który ma większy wachlarz ofensywnych zagrań, które sprawdzą się w hali. Ponadto jest bardziej wybiegany, a do tego posiada zdecydowanie bardziej korzystne H2H i ostatnie trzy bezpośrednie starcia z Richardem wygrał, choć warto podkreślić, że było to bardzo dawno, gdy obaj byli w całkiem innych momentach karier. Problem Francuza na pewno jest mobilność, ale głównie forhend, który nie jest jego mocną stroną i to podobny "case", co u Paire, tylko tu w wersji jednoręcznej. Na pewno handicapem dla niego będą trybuny, bo zapewne otrzyma ogromne wsparcie, a Francuzi potrafią napsuć krwi rywalom i tu spodziewam się walki do upadłego. Na pewno serwis nie będzie atutem żadnego z nich i spodziewam się, że zobaczymy sporo przełamań, mimo, że gramy w hali, na twardej nawierzchni. Dla obu defensywa jest mocniejszą stroną i raczej grają z dala od siatki, szczególnie Gasquet. Jeśli ktoś pójdzie do przodu to Roberto, a Richard będzie starał się go mijać, co potrafi najlepiej. Myślę, że ten mecz ma potencjał, by był nieco dłuższy i na to liczę. Będzie to mecz w stylu vintage, a ja dziś wybieram przełamania w pierwszym secie. Alternatywnie można pomyśleć o overze gemów, ewentualnie overze przełamań na cały mecz.

👉 powyżej 1,5 przełamań w 1. secie @1,5 (betclic) ❌ (jedno przełamanie, ale były okazje)

Powyższy typ znajdziesz w betclic w zakładce Tenis -> Tenis by Dawid 🇵🇱

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Gaston-Herbert 2 @1.58

Powielam ten sam typ na szybko. Mam nadziej, ze Herbert bedzie w turneju glownym, a moze to sie stac tylko jezeli wygra.Gaston jest "jednka" w eliminacjach, wiec w jego przypadku nawet porazka moze ostatecznie i ta kdac mu awans do turnieju glownego, chcoiaz oczywiscie trzeba liczyc na dobra gre Herberta.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Giulio Zeppieri vs Hugo Grenier
Typ: Giulio Zeppieri
Kurs: 1.45
Stawka: 7j.

ATP Marsylia, kwalifikacje, 13:30. 22 - letni Włoch, od zeszłego roku przeprosił się z nawierzchniami twardymi na hali i zaczął w turniejach halowych odgrywać istotną rolę. Nawet wygrał jeden challenger, natomiast w drugim przegrał w finale. Rzadko się zdarza by Włosi grali na nawierzchniach twardych i to z sukcesami. Wczoraj w 1 rundzie kwalifikacji Włoch zagrał na bardzo dobrych statystykach, nie dając rywalowi zbytnich szans. Zeppieri mocno bije i serwis i piłki z gry, nie lubi długich wymian, jego gra jest agresywna i szybko stara się "wykończyć" rywala. Jego przeciwnikiem będzie Hugo Grenier, zawodnik o dobrych warunkach wzrostu (196 cm), jednak dość siermiężny, lubi długie wymiany w których czeka na błąd rywala, których sam też nie unika. Dobry serwis Włocha powinien sprawić mu sporo problemów.

EDIT: Jak widać handel i inwestycje kwitną w świecie tenisa ;-)
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Marsylia
Barrere vs. Davidovich Fokina

Spotkanie otwierające dzień w Marsylii. Jest to oczywiście turniej na nawierzchni twardej i w hali czyli typowo jak na tę część sezonu. Po obejrzeniu poniedziałkowych spotkań trzeba stwierdzić, że nie jest to szczególnie szybka hala, choć tempo gry było całkiem inne oglądając Gasquet vs. Bautista Agut oraz Bonzi vs. Shevchenko i ten drugi mecz był zdecydowanie szybszy i tam serwis odgrywał jakąś rolę. Raczej nie zaliczyłbym tej nawierzchni do żadnej ze skrajnych kategorii i myślę, że zawodnicy bazujący na wymianach będą mieli tu sporo do powiedzenia i jest to niewątpliwie szansa dla Hiszpana, który w hali nie gra źle, ale swoje braki na podaniu musi nadrabiać w wymianach. I tutaj pod tym względem powinien mieć wyraźną przewagę. Barrere na pewno ma więcej do powiedzenia na serwisie, tym bardziej, że gra u siebie i trybuny będą dodatkowym handicapem, choć z tym też nie można przesadzać, bo raczej koło 13.00 nie spodziewałbym się wielu francuskich fanów. Barrere też nie jest zbyt mocno elektryzującym nazwiskiem nawet w swoim kraju. Zapewne pojawi się trochę okazji do przełamania z jednej czy drugiej strony. Dla Hiszpana będzie to pierwszy mecz po przylocie z Australii. Z kolei dla Francuza to już kolejny mecz w hali, więc pod kątem ogrania też będzie mieć lekki handicap po swojej stronie. Wcale bym go nie skreślał, bo też nie wiemy jakie podejście będzie mieć Alejandro, a z tym bardzo różnie u niego bywa. Co warto zauważyć, że Barrere nie traci zbyt często swoich podań, ale dość często broni bp i to dość skutecznie i to właśnie te momenty będą kluczowe czyli spokój i opanowanie. Nie każdy potrafi grać swój najlepszy tenis w momentach zagrożenia, a często ich to paraliżuje. Dziś zaryzykuję przełamania w pierwszej partii, choć Francuz w ostatnim meczu nie dał się przełamać w pierwszej partii ani razu, a wcześniej raz. Tu jednak jakość na returnie będzie znacznie większa, a może nawet nie na returnie, a w wymianach, o ile Gregoire dopuści do tego, by akcje wychodziły poza trzy uderzenia. Trudny zakład, ale jak najbardziej realny głównie ze względu na nieprzewidywalność faworyta.

👉 powyżej 1,5 przełamań w 1. secie @1,5 (betclic, Tenis by Dawid) ✅

👉 Machac vs. Murray powyżej 1,5 przełamań w 1. secie @1,55 (betclic, Tenis by Dawid) ✅

Oba zakłady życzenie w Betclic w zakładce Tenis -> Tenis by Dawid 🇵🇱TUTAJ

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1257
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Gregoire Barrere vs Alejandro Davidovich Fokina
Typ: Alejandro Davidovich Fokina
Kurs: 1.60

ATP Marsylia, I runda, 13:30. Mecz otwierający turniej we Francji. Tak jak wspomniał w swojej analizie użytkownik "Tenis by Dawid" nazwisko Francuza nikogo nie powala na kolana. Wiadomo, że serwis jest jego mocną bronią, jednak na tym chyba poprzestańmy. Nie jest to typowy gracz "serve&volley", umie zagrać niekonwencjonalnie lecz wymiany nie są jego mocną stroną, zwłaszcza jak jest stroną defensywną. Lubi francuskie hale, rok temu zagrał półfinał w Rennes i finał w Quimper, jednak były to challengery ze słabszą obsadą. Jego rywal preferuje tereny otwarte i to widać po statystkach. Potrafił jednak na Australijskich kortach ograć naszego HH oraz pojawić się w II rundzie AO, co dla zawodników pokroju Francuza byłoby sporym sukcesem. Fokina od AO nie był widziany na kortach. W przyszłym tygodniu leci do Rotterdamu, na mocno obsadzony turniej także wypadałoby trochę pograć na hali, zwłaszcza że 19 dni miał "wolne" i mógł spokojnie się przygotowywać. Kort halowy w Marsyli jest nie tak szybki jak inne, co powinno premiować Hiszpana i dać mu szanse na wymiany, które dla Francuza mogą być bardzo trudne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +640
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Eubanks - Johnson

Eubanks powyżej 11,5 asów @1,75 superbet

Zaniżona linijka na asy Eubanksa. Nawierzchnia w Dallas jest bardzo szybka i widzimy wiele asów. Christopher ma świetny serwis, a mecz wcale nie powinien być krótki. Tą linię może pokryć nawet w dwóch setach. Johnson daje wpuszczać sobie dużo asów. Atmane w poprzednim meczu zaserwował z nim 19 asów.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Steve Johnson vs Christopher Eubanks
Typ: Christopher Eubanks
Kurs: 1.50

ATP Dallas, I runda, 20:30. Amerykanin mimo że gra tu całkiem dobrze w moich oczach nie jest brany pod uwagę jako triumfator tego pojedynku. "Wąsacz" ma już 34 lata i gra raczej tylko na swojej ziemi. Tak końca dobiega jego kariera. W Dallas niby przeszedł kwalifikacje, lecz dwa mecze dla 34 latka, razem 5 setów( w tym jeden TB) to może być za dużo, znając specyfikę hal, a konkretnie tej - bardzo szybkiej. On swoją grę opiera już tylko na serwisie, który wciąż ma niebezpieczny. W oczy jednak rzucił mi się bardzo słaby return, zatem śmiem twierdzić, że swoją grę oprze na serwisie. Po drugiej stronie 33. w rankingu Eubanks. Chyba już dorósł do tego by nie pajacować na korcie, chyba spoważniał. O jego serwis jestem spokojny, fajnie wygląda też na returnie, gdzie ostatnio w Davis Cup miał blisko 50%. Dla mnie sprawa wygląda tak, że wielkolud zajedzie dziada serwisem i dobrym returnem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1492
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Marsylia
Khachanov vs. Bautista Agut

Spotkanie o ćwierćfinał turnieju halowego we Francji. Faworytem bukmacherów jest Khachanov, co mnie wcale nie dziwi i zastanawiam się, co by musiało się stać, by ten mecz przegrał. Obejrzałem spotkanie pierwszej rundy między Bautistą Agutem, a Gasquetem i niestety stało na bardzo niskim poziomie. Wyglądało to trochę jak spotkanie emerytów, którzy grali wolno i przewidywalnie. Nie wyobrażam sobie, by Karen miał tego nie wykorzystać, choć oczywiście mecz meczowi nierówny i raczej Roberto będzie musiał zagrać znacznie lepiej, by postawić jakikolwiek opór. Jeszcze niedawno pewnie kursy na ten mecz byłyby zbliżone, ale to nie jest dobry czas dla Hiszpana i mam wrażenie, że powoli zmierza do końca kariery. Jego atutem zawsze była cierpliwość, solidny mental i wybieganie, a jak zabrakło zdrowia to zatracił po trochu wszystko i mocno sprzeciętniał. Początek sezonu miał niezły, bo zaczął od wygranej z Cerundolo i Marozsanem, lecz później było tylko gorzej i przegrał m.in. z Ofnerem czy Baeną i to na kortach twardych, które bardziej preferuje. Do tego zawsze leżała mu Australia i najlepiej punktował na początku, a tu niestety duży zawód. Pewna wygrana z Gasquetem nic nie oznacza, bo rywal nie postawił oporu i nawet szczególnie nie biegał do piłek. Khachanov musiałby zagrać mocno poniżej oczekiwań, a przecież to gracz, który ma jeszcze sporo do udowodnienia, choć też miał swoje problemy ze zdrowiem i poprzedni rok miał średni. W Melbourne pokazał się z dobrej strony, aż do momentu, gdy trafił na przyszłego triumfatora, z którym nawet trochę powalczył. Znany jest z tego, że raczej ogrywa tych słabszych graczy z małymi wyjątkami, ale też przegrywa ze ścisłym topem, gdyż prawdopodobnie brakuje mu argumentów i trochę kreatywności. Oczywiście od czasu do czasu kogoś pokona, ale jest to typowy łącznik między czołówką, a dalszym zapleczem. Na pewno plusem dla Hiszpana jest H2H i widać, że bardzo lubił grać z Rosjaninem, lecz bilans wyrobił sobie w zdecydowanie lepszych dla siebie czasach i teraz jest dobry moment, by to zmienić. Raczej Karen nie powinien go zlekceważyć właśnie z tego względu. Drugim plusem dla Aguta jest to, że zapoznał się z kortem, ale to trochę szukanie kontrargumentów na siłę. Stricte tenisowo na dziś lepiej wygląda Khachanov i muszę zgodzić się z bukmacherami, a jak będzie inaczej to znaczy, że w ich bilansie bezpośrednim kryje się coś więcej czyli tzw. patent.

👉 Khachanov wygra @1,45 (betclic) ✅
👉 powyżej 1,5 przełamań w 1. secie @1,6 (betclic, Tenis by Dawid) ✅

Typ bez analizy:
👉 Machac vs. Musetti powyżej 1,5 przełamań w 1. secie @1,4 (betclic, Tenis by Dawid) ❌

Drugi i trzeci typ w Betclic w zakładce Tenis -> Tenis by Dawid 🇵🇱TUTAJ

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Nishioka - Martinez
Nishioka wygra
Kurs: 1,60
Superbet


Hej dzis w amerykanskim Dallas dojdzie do pojedynku pomiedzy japonczykiem, a hiszpanem. Panowie grali jeden pojedynek na wielkim szlemie na hardzie i wygral Hiszpan 3:1, po kursie 3,50+. Dzis mecz rowniez na hardzie. Ogolnie lepszym dla mnie tenisista jest japonczyk, ktory jest nie wygodny do gry z kazdym. Moim zdaniem Martinez juz swoje "5minut mial" i teraz juz jego ranking bedzie coraz gorszy, to moje zdanie. Hiszpan glownie znany z gry na mączce, ale na hardzie tez potrafi zaskoczyc. Oboje poza pierwsza top 80 rankingu ATP. Japonczyk 83 w rankingu, hiszpan 97. Faworytem jest Japonczyk, choc ja uwazam, ze mecz bedzie zaciety. Pod konkurs wybralem ten typ. Mam nadzieje, ze azjacie nie zabraknie animuszu, bo umiejetnosci i chlodna glowe ma, aby pokonac Martineza. Nikt tutaj sie nie polozy bo punkty do rankingu trzeba zbierac, w tym turnieju ktory nie jest jako wybitnie obsadzony. Powodzenia
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Bagnis-Carballes B. 2 @1.7

Sprobowalbym zagrac na Carballesa. Obserwowalem koncowke tego jego wczorajszego meczu z Navone i naprawde fajny mecz, gdzie jeden i drugi chcieli bardzo wygrac. Bagnis potrafi dobrze zagrac, ale ostatni sezon mial bardzo slaby. Argentycznyk przeszedl kwalifikacje, wygral niedawno challangera w Buenos, ale jednak to chyba wciaz nie to. Ta Cordoba to takie specyficzne miejsce, turniej nie ma dlugiej histrorii (do tej pory rozegrano 5 edycji), jest spadkobierca turnieju w ekwadorskim Quito niejako. Korty tam dosc szybkie i przede wszystkim nierowne jak na cegle. Cordoba to te taki wstep do przyszlotygodniowego turnieju w Buenos Aires - niby ta sama ranga, ale jednak Buenos to tradycja i kolebka argentynskiego tenisa.

Dlaczego ten Carballes? Dla Hiszpana ubiegly sezon byl najlepszy w karierze, w pamieci zostal przed wszystkim mecz ze Zverevem w Madrycie, duzy progres widac u Hiszpana. Ale Hiszpan to tez taki specjalista od takich bardziej egoztycznych turniejow ze slabsza obsada, bo w swojej karierze wygral dwa turnieje oczywiscie rangi atp 250: wspominaie wczesniej ekwadorskie Quito oraz marokansk Marakesz. Wydaje mi sie, ze tutaj tez sie bedzie starac po tym wczorajszym meczu. Mariano Navone to niby nie jest wielkie nazwisko, ale mlody Argentynczyk byl gwiazda poludniowoamerykanskich cahllangerow w koncowce sezonu i moze w tym roku zaistniec w glownym tourze na tych turniejach na cegle. Navone startowal z dzika karta i tez sie staral i naprawde fajny mecz zrobil sie w koncowce. Po prostu wydaje mi sie, ze jak tyle zagazowania musial Carballes wlozyc, to dzis tez bedzie sie starac z kolejnym Argentynczykiem. Niby te kursy w maire wyrownane, ciut zaczely moze faworyzowac Carballesa, mi wydaje sie, ze jeszcze Carballes moze pokazac tu dobra dyspozycje i zaskoczyc dobra gra, a moze i wynikiem.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Duckworth - Eubanks typ Eubanks kurs 1.65 LVBET

Eubanks wczoraj bardzo pewnie wygrał z Johnsonem, gdzie Eubanks nie stracił swojego serwisu, a przeławał trzykrotnie takiego serwisanta naprawdę bardzo solidnego jakim jest Johnson. Eubanks zajmuje aktualnie 33 miejsce w rankingu ATP, natomiast Duckworth dopiero 104 miejsce. Ostatni mecz Australijczyka solidny w jego wykonaniu, ale patrzac na poprzednie mecze słabo wyglądał na returnie w szczególności. Amerykanin wczoraj trafił aż dziesięć asów serwisowych, zero podwójnych błędów. Cieszy fakt, że drugi serwis Eubanksa był na 85%. Dobrze funkcjonował return z dobrze grającym na serwisie Johsonem. Eubanks gra również na swoim terenie co jest dodatkowym atutem. Amerykanin również wystąpił w tym turnieju w tamtym roku co prawda jakiegoś wielkiego sukcesu tutaj nie zrobił, ale z turniejem jest zaznajomiony, natomiast Australijczyk na tym turnieju z tego co wiem jeszcze nie występował. Według mnie lepiej prezentuje się w tym roku Eubanks, ale także w tym poprzednik grał naprawdę bardzo solidnie, gdzie doszedł do 1/8 rundy na nawierzchni twardej w Miami. Pozdrawiam.
 
donald-young 17,5K

donald-young

Użytkownik
Eubanks - Duckworth

Eubanks powyżej 12,5 asów @1,85 betclic 12 asów, życie

Idziemy dalej za tropem kolegi u góry. Amerykanin wczoraj zdobył asów 10, ale ten mecz był bardzo króciutki 6:1 6:4. Miałem "przyjemność" oglądać całość i niestety Johnson totalnie nie dojechał. Coś zdrowotnie mu dolegało, bo się za bardzo nawet nie ruszał w wymianach. Pomijając, że serwował dramatycznie. Eubanks na returnie wcale lepiej nie wyglądał, ale nie o tym w tym typie. Dzisiaj mecz powinien być dłuższy, po cichu licze nawet na 3 sety. Duckworth to agresywny gracz, chodzący często do siatki i kluczową informacją jest to, że jest agresywny na returnie. Nie stoi daleko tak jak Jonhson wczoraj, a jest blisko lini końcowej i próbuje atakować serwisy. To powinno dać troszkę asów Eubanksowi, któremu pare asów powinno wpaść na samym oszukaniu kierunkiem Australijczyka, oczywiście poza tymi "normalnymi". Przy 3 setach dla mnie formalność, w dwóch przy wyrównanym meczu tez powinno się udać. A na taki mecz się zapowiada, obaj dobrze serwują, są agresywni, powinni się dzisiaj troszeczkę przetestować. Gram to mocno, oby z lepszym skutkiem niż wczoraj.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Marsylia
Hurkacz vs. Shevchenko

Pierwsze spotkanie w turnieju dla turniejowej jedynki czyli Huberta Hurkacza i od razu o ćwierćfinał. To są właśnie plusy wysokich rozstawień, że na turniej można przyjechać już po półmetku turnieju i grać na pełnej świeżości, lecz dzień po dniu. Zawody halowe, które teoretycznie powinny sprzyjać naszemu rodakowi, bo hala średnio szybka, więc pewnie i w wymianach i na podaniu będzie wyglądać bardzo solidnie. Ponadto broni tytułu zdobytego przed rokiem, więc wypada się zmotywować i powalczyć o kolejny skalp, a przecież aż tyle ich nie ma na swoim koncie, by gardzić takowymi okazjami. Drabinka nie należy do bardzo trudnych, a pierwszą przeprawą będzie świeżo upieczony reprezentant Kazachstanu. Przed tygodniem pokazał się z dobrej strony, choć standardowo lepiej grał w roli underdoga, a gorzej jako faworyt. Myślę, że to kwestia mentalna, a jeśli iść tą zasadą to z Polakiem powinien wyglądać bardzo solidnie. W ostatnich czasie złapał rytm w hali i to niewątpliwie jest mały handicap w jego stronę. Co prawda Hurkacz czuje się na takich kortach jak u siebie, a ponadto w weekend grał w podobnych warunkach w Uzbekistanie, lecz ciężko powiedzieć, by to był atut. Co prawda złapał minuty na korcie, ale z drugiej strony rywal był bardzo mierny, a do tego dochodzi podróż z Azji, więc we Francji podejrzewam, że jest co najwyżej od doby. Dlatego trudno stwierdzić czy to plus czy minus. Na pewno Polak zna tę halę bardzo dobrze, a Kazach dopiero ją poznał w starciu z Bonzim. Francuz postawił dość spory opór i nie była to łatwa przeprawa. Benjamin przed własną publicznością chciał się pokazać z jak najlepszej strony i przerwać złą passę, tym bardziej, że przed sezonem grał tutaj w finale, właśnie z Hurkaczem, więc ta hala na pewno musiała mu leżeć. Mimo to, Alexandr zagrał dobre spotkanie, nawet będąc faworytem i dla wrocławianina może być groźny, a przynajmniej powinien. Może Shevchenko nie jest serwismenem, ale potrafi wypracować sobie przewagę na podaniu. Do tego pracuje dużo w defensywie, zresztą jak i nasz rodak, a do tego jest szybki. Szykuje się dobry mecz i widzę go tak, że Hurkacza trzymać będzie serwis, a w wymianach lekką przewagę może mieć underdog. Po cichu liczę, że Hubert pierwszy mecz nie zagra jeszcze na miarę oczekiwań i momentami się pomęczy, ale ostatecznie zdecyduje serwis. Co najmniej jeden długi set jest w zasięgu nowego nabytku kazachskiego związku tenisa. Wypada, by Shevchenko pokazał się z dobrej strony, skoro został skuszony dużymi pieniędzmi.

👉 powyżej 20,5 gemów @1,41 lub Shevchenko +4,5 gemów (ha) @1,49 (betclic) ❌

Typy bez analizy:
👉 Davidovich Fokina vs. Ruusuvuori powyżej 1,5 przełamań w 1. secie @1,4 (betclic, Tenis by Dawid) ✅
👉 Nishioka vs. Mannarino powyżej 1,5 przełamań w 1. secie @1,4 (betclic, Tenis by Dawid) 🔄 ZWROT

Zakłady na życzenie znajdziecie w Betclic w zakładce Tenis -> Tenis by Dawid 🇵🇱TUTAJ

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Emil Ruusuvuori v Alejandro Davidovich Fokina

kirsy u bukmacherów w granicach 1.55 na fina 2.50 na hiszpana i można by się z tym zgodzić obserwując co w ostatnich tygodniach prezentowali.W h2h jednak 2;1 dla Fokiny i wszystkie 3 mecze po dwa zero ale w każdym z meczów mielismy extra gemy w jednym z setów , dokładnie mówiąc w każdym z meczy w jakimś secie padał wynik 7:5 .Chyba spore szanse że dziś może się to powtórzyć , może nawet dotrwają do tajbreka , nie zdziwi mnie 3 sety.Oglądałem trochę wczoraj Emila w meczu z Van Ashe i był w dosyć dobrej dyspozycji serwisowej , zanotował 8 asów a i sporo poszło minimalnie w aut.Alejandro w poprzednim meczu tutaj wygrał łamakiem z Barere zaserwował 4 asy a francuz zrewanżował się cyferką 8.
zagram ;

over 9.5 asa w meczu kurs 1.85 superbet Wynik w asach 2:9
wydaje mi się że idąc trope overa gemovego ta linia ze sporymi szansami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2896
Pablito91 476,9K

Pablito91

Użytkownik
Chandrasekar/Prashanth @2.07 fortuna była szansa to zrypali...

Idę w tym spotkaniu w doświadczenie deblowe oraz zgranie. Para z Indii gra ze sobą cały czas od 2022 roku. Młodzi Amerykanie jedno spotkanie. Owszem Ben Shelton to już dość znany tenisista choć bardzo młody. Słynie z mocnego serwisu ale czy to wystarczy? W 1 rundzie męczyli się z nieznanymi chłopakami ze Stanów ledwo wygrywając. Za to Hindusi sprawili tutaj mega sensację ogrywając rozstawionych z 2 Amerykanów. Zagrali bezbłędnie. Dali rywalom tylko 1 szanse na przelamanie. Mieli ponad 80% wygranych piłek po 1 serwisie. Dzisiaj w teorii powinno być dużo łatwiej i według mnie to Hindusi powinni być w tym meczu faworytami.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Marsylia
Humbert vs. Davidovich Fokina

Spotkanie ćwierćfinałowe na nawierzchni twardej, w warunkach halowych, które zapowiada się bardzo ciekawie i może być pełne emocji, w zależności od przebiegu. Z jednej strony mamy pupila gospodarzy, który gra w ostatnich miesiącach solidny tenis, szczególnie w tych warunkach. Niewątpliwie dostanie ogromne wsparcie, a wiemy co potrafi zdziałać francuska publika. Z drugiej strony mamy wielki hiszpański talent, który ma ogromne umiejętności, lecz jest bardzo nieprzewidywalny i potrafi nawiązać walkę ze ścisłą czołówką jak i przegrać z kimś przeciętnym, co zresztą zobaczyliśmy już w styczniu i wielokrotnie wcześniej. Jego największą wadą, jeśli chodzi o tenis to serwis, ale także potrafi nie dojechać mentalnie, a o tym wie rywal jak i kibice, którzy na pewno będą mu mocno przeszkadzać. Faworytem bukmacherów jest gospodarz, lecz rywal ma wszystko by napsuć mu sporo krwi, lecz wiele zależy od jakiego nastawienia i formy mentalnej. Na pewno potrafi więcej od faworyta, lecz kursy nie są przypadkowe. Osobiście set Hiszpana nie będzie tu żadnym zaskoczeniem, a nawet zwycięstwo, lecz nie zaryzykuję, by pójść aż tak odważnie. Spotkanie z potencjałem overowym, nie tylko pod względem gemów, ale także przełamań, które dziś wybrałem. Obaj na pewno mają rezerwy na serwisie, szczególnie Hiszpan, więc tu będzie okazja dla rywala, by narzucić presję i przełamać Fokinę. Z kolei Ugo lepiej serwuje, lecz tutaj duży argument ma Alejandro, który potrafi znakomicie returnować i narzucać presję. Z jednej i z drugiej strony widzę potencjał na przełamania. Widać to też były w poprzednich meczach, w których Humbert tracił podania z bardzo defensywnym Gastonem, a Fokina przełamywał znacznie bardziej ofensywnego Ruusuvuoriego. Żaden wynik w ten meczu mnie nie zdziwi, lecz zawiedziony będę, gdy obaj będą utrzymywać podania, bo raczej z tego nie słyną. Dwa przełamania w pierwszym secie jak najbardziej są do zrobienia i w poprzednich starciach w Marsylii pokrywali tę linię. Dodatkowym atutem jest to, że hala w Marsylii nie należy do szybkich i spokojnie można wchodzić w dłuższe wymiany. Dobry moment na rewanż dla gospodarza, który przegrał oba bezpośrednie mecze z Hiszpanem, lecz ostatni przez kontuzję.

👉 powyżej 1,5 przełamań w 1. secie @1,45 (betclic) ✅

Zakłady na życzenie znajdziecie w Betclic w zakładce Tenis -> Tenis by Dawid 🇵🇱TUTAJ

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1046
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Jordan Thompson v Ben Shelton
Thompson over 1.5 podwójnego błędu serwisowego
kurs 2.55 superbet

Ciekawe spotkanie w Dallas dzisiejszego wieczora.Sporym faworytem Shelton , prowadzi 2:0 w h2h i warumki dla niego stworzone.
Podłoga bardzo szybka , jeśli nie najszypsza w Dallas tu są zdania podzielone tak czy siak serwis tutaj będzie bardzo ważny,
Jordan Thomson ostatnimi czasy wiele meczów przechodzi suchą stopą , 2 w Dallas tutaj , czterosetówka z Tsitsipasem na A0 0 błędów
i jeszcze kilka meczy można by przytoczyć z ostatnich tygodni .Chyba stąd te kursy na taką linię .
hm Ale są i wyjątki w meczu wygranym z Nadalem na Antypodach 3 , z Vukicem na AO 3 a 2 w drugim secie.
Wydaje mi się że dziś z Sheltonem też Australijczyk może być zmuszony trochę bardziej ryzykować serwisem niż w dwóch poprzednich meczach tutaj.I tak obstawię delikatnie dla lepszego ogladania.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Thompson - Shelton typ (Thompson wygra przynajmniej jednego seta - TAK) kurs 1.70 Fortuna

Thompson znakomity serwis. Bardzo pewnie wygral pierwsze dwie rundy z Neff i Kudła. Strata serwisu z O'Connel Australian Open przegrana w pieciosetowym boju z Mannarino. Thompson wygrał z Rafa Nadalem na nawierzchni twardej w tym sezonie. Amerykanin przegrywał w ostatatnim czasie z Danielem Taro czy Safiullin zawodnikami mało topowymi. Thompson dobrze czuje się na tym turnieju, gdzie doszedł do 1/8 fazy tego turnieju wiec z młodym Shletonem powinien seta ugrac na spokojnie. Bardzo dobrze Australijczyk wszedł w ten sezon i mam nadzieję, że dotrzyma ta dyspozycję. W tamtym sezonie grali razem obaj tenisiści i mecz chociaż przegrany to był niezwykle wyrównany I według mnie graacz, który prezentuje naprawdę dobry serwis oraz return powinien powalczyć o seta, a możliwe nawet, że o całe spotkanie. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1298
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom