>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Cincinnati (15.08.2021 - 22.08.2021)

Status
Zamknięty.
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Ruud-Schwartzmann
Typ:1
Kurs:1.75
Buk :Totolotek

Przeglądając dzisiejsze kursy natrafiłem na bardzo ciekawy typ, otóż oglądałem w nocy kawałek meczu Argentyńczyka
z Tiafoe i nie było to nic szczególnego, Tiafoe wybijał na aut, niewiele wygranych bezpośrednio winnerów tylko przebijanie, a wiemy że Norweg również jest tak samo w tym dobry,posiada lepszy serwis którego Diego nie posiada, WTA się kłania ,dlatego tylko kwestìą czasu będzie jak zacznie go przelamywać,Diego zagrał dość długi bo 2,5godzinny mecz,w dodatku skończyli przed 4 w nocy a następny mecz jeśli warunki pozwolą już po 19czy 20,dlatego będzie trochę podmęczony,piękny typ i kurs,z pełną ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ POLECAM ten typ,dokładam Zvereva o śmiesznym kursie i puszczam dość mocno,pozdrowienia
 
Otrzymane punkty reputacji: +101
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Ruud - Schwartzman @ 2

Ja na ten mecz patrzę nieco inaczej i upatruję w nim zwycięstwo małego pitbulla z Argentyny. Ruud w tym roku jest niesamowity i gdyby ten mecz odbywał się na mączce to nie miał bym takiego dylematu aczkolwiek na ten moment mam ograniczone zaufanie i uważam że Schwartzman jest obecnie w takiej dyspozycji że jest w stanie nawiązać walkę, zwłaszcza na twardej nawierzchni na której ma większe doświadczenie i póki co lepiej się na niej odnajduje. Seriwis wiadomo po stronie Norwega ale serwis to nie wszystko a Schwartzman to inteligentny gracz i wg mnie w wymianach w ostatnich meczach wygląda pewnie i czuję się dobrze zmieniając tempo gry i wachlarz zagrań z którymi Ruud na tej nawierzchni mam nadzieję będzie mieć często problem.
 
Ostatnia edycja:
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
John Isner - Benoit Paire

W 1/16 turnieju w Cincinnati dojdzie do meczu 36-letniego Johna Isnera z o sześć lat młodszym Benoit Paire. Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo Amerykanina i powyżej dwudziestu dwóch gemów. Będzie to trzecia konfrontacja tych zawodników, bilans dotychczas rozegranych jest remisowy. W lepszej formie jest, Amerykanin, o czym świadczą wygrany turniej w Atlancie oraz półfinał w Toronto. Z kondycją widać, że też jest dobrze, bo po wyżej wspomnianych turniejach ogranie po trzysetowych bojach Norrie i Sinnera robi wrażenie. Paire zanotował sporo przegranych w tym sezonie na pewno stać go na więcej, ale musi on popracować nad emocjami. W ostatnim czasie da się zaobserwować lekki wzrost jego tenisowych możliwości. Mecze Isnera to przeważnie pojedynki, w których worek z gemami zostaje rozwiązany. Scenariusz na ten mecz to trzymanie serwisu przez jednego i drugiego i to, że w kluczowych momentach lepszy okaże się Amerykanin, o czym zadecyduje mocniejsza psychika.

John Isner i powyżej 21,5 kurs: 1.89 Fortuna

Matteo Berrettini - Felix Auger Aliassime


W ostatnim zaplanowanym meczu na 1/16 turnieju w Cincinnati zagrają 27-letni Matteo Berrettini z o sześć lat młodszym Felixem Augerem Aliassimem. Prognozuje przekroczenie linii dwudziestu dwóch gemów. Do tej pory zawodnicy ci mierzyli, się dwukrotnie na kortach trawiastych po zaciętych pojedynkach zwyciężał Włoch. Berrettini zaczął turniej od drugiej rundy, w której to pomęczył się Ramosem-Vinolasem. Kanadyjczyk po wpadce na IO z Purcellem zanotował kilka słabszych meczów. Z kolei na obecnym turnieju ograł dwóch solidnych zawodników Fucsovicsa i Khachanova. Specyfika kortów w Cincinnati jest szybka, czyli sprzyja, ona graczom bazującym na dobrym podaniu a do takich należą Matteo i Felix. Wiadomo, że w sporcie nie ma pewniaków, ale grana przez mnie zdarzenie wydaje mi się bardzo prawdopodobne.

powyżej 21.5 kurs: 1.50 Forbet
 
Ostatnia edycja:
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Daniil Medvedev - Pablo Carreno-Busta

W jednym z ćwierćfinałów turnieju w Cincinnati zagrają 25-letni Daniil Medvedev z o pięć lat starszym Pablo Carreno-Bustą. Stawiam w tym meczu na Hiszpana. Uważam, że kursy na to spotkanie są nieadekwatnie wystawione w stosunku do tenisowych umiejętności Carreno-Busty. Będzie to szóste spotkanie tych tenisistów. Bilans meczów może zostać wyrównany, ponieważ Rosjanin wygrał, trzy mecze z Hiszpanem ponosząc dwie porażki. Ostatnia ich konfrontacja to ćwierćfinał Igrzysk Olimpijskich, z którego zwycięsko wyszedł, Hiszpan a kursy na tamto spotkanie były wystawione podobnie jak na dzisiejsze. Obydwaj ostatnimi czasy mieli, za przeciwnika Huberta Hurkacza o zwycięstwie jednego i drugiego nad Polakiem zadecydowały tie-breaki. Na przykładzie tych meczów widać, że ich dzisiejszy pojedynek może pójść w każdą stronę. Kolejnym aspektem przemawiającym za Carreno-Bustą jest fakt, że może on czuć się bardziej wypoczęty od Medvedeva, który to miał tylko dwa dni przerwy przed turniejem w Cincinnati. Widzę wartość w kursie zaoferowanym przez oddsmakerów na underdoga i dlatego gram na jego zwycięstwo.

Pablo Carreno-Busta kurs: 4.60 Fortuna
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Auger-Aliassime - Tsitsipas 2
To że Auger wygrał z Berrettinim 2:0 a Tsitsipas grał dłużej z Sonego, bo dopiero w trzecim secie mógł odetchnąć z ulgą niewiele znaczy w tenisie. Bo co? Auger skoro pokonuje Włocha szybko a Grek męczy się z Sonego, to kto powinien wygrać w ich potyczce? No właśnie kto? A no większa marka. Poprzedni mecz następnemu meczowi nierówny. Owszem, Kanadyjczyk może tutaj wygrać, ale lepszym grajkiem, mimo mniej zaakcentowanego zwycięstwa z młodym Włochem jest zdecydowanie Tsitsipas. Czyli reasumując,, "gorzej" zagrał ostatnio Grek od Kanadyjczyka, ale to Grekowi należy się win jutro w nocy. Dokładnie tak.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Witam,całkiem możliwe ale chodzi o sam mecz Daniłem?Uważam że lepszym,pewniejszym typem jest:
Barty-Kerber
Typ:1
Kurs:1.32
Buk:Totolotek

Medvedev-Rublev
Typ:1
Kurs:1.3

Proszę wybaczyć że zamieszczam jeden typ z działu WTA ale piszę dla wyższego podbicia bo kursy nie za wysoki aczkolwiek z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jakoś jestem tych typów pewny,po pierwsze wyczucie ,po drugie oglądałem mecz Niemki z Czeszką i grała normalny tenis to Petrze zaczęło coś dokuczać czego dowodem był pas,spotkanie mogło by się i zakończyło by się inaczej gdyby nie walkower,z początku Kerber nie radziła sobie z bombami i wygrywała swój serwis "na przewagi",Barty jej nie odpuści będzie odpowiadać returnem a o drugim serwisie Niemki nie wspomnę, polecam typ i to bardzo.

Medvedev zniszczył Hiszpana, wszystko wychodziło bezbłędnie,serwis,returny, Rublev miał przestoje w meczach z dużo gorszym przeciwnikami i na Danila będzie to o DUZO ZA MAŁO ,polecam obydwa typy z całego serca,kurs łączny 1.7 coś pięknego
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
(y)No ta para najpewniejsza na dzisiaj. Coś ten Tsitsipas mi nie pasuje dzisiaj do końca w meczu ze Zverevem. Na papierze powinno być spokojnie dla Zvereva, ale coś mi nie gra. Barty i Medvedev przechodzą.

Edit: Co ten Medvedev?
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis ATP Cincinnati
Godzina 19:00
Spotkanie : Miedwiediew - Rublow
Typ : Rublow handi +1.5 seta
Kurs : 2.20
Bukmacher : Superbet
Analiza : Nieprawdopodobne wydaje się to że Rublow który zajmuje 7 miejsce w światowym rankingu, mierząc się 5 razy z Miedwiediewem, nigdy nie wygrał z nim nawet seta, wszystkie pojedynki zostały rozegrane na nawierzchni twardej. Aktualnie starszy z Rosjan ma serię 5 spotkań bez straty seta co może robic wrażenie patrząc że mierzył się z takimi zawodnikami jak Opelka czy Isner czyli atomowym serwisem czy Carreno-Busta który był w półfinale Igrzysk Olimpijskich. Wczesniej regularnie tracił sety z zawodnikami z dalszych miejsc rankingu, takimi jak Hurkacz, Bublik czy Fognini albo przegrana w ćwierćfinale z Carreno-Busta. Wiele będzie zalelezalo od dyspozycji dnia, uważam że zmotywowany Rublow po serii przegranych z Miedwiediewem do 0, wkoncu zdobędzie seta bo ma umiejętności żeby zagrać jak równy z równym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +37
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Nie ma. Medvedev nie będzie tracił czasu na trzysetówki, gdy ma w finale zagrać ze Zverevem/Tsitsipasem.

Edit: Już chyba od 15min ważą się losy, czy dwu- czy trzysetówka na podaniu Meda. Nieźle.
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
To sa wlasnie te detale.Medvedev od starcia z kamera obnizyl loty, Rublev po drugim secie wygladal jak zajechany kon po westernie a mimo to wygral.W trzecim secie Andrey szachowal silami I nie biegal do wszystkich pilek Co zaowocowalo w pozniejszym etapie seta. Mimo wszystko wg mnie bardziej Danil to przegral, bo to Co gral Medvedev w 1 secie to kosmos.

Osobiscie uwazam, ze ta porazka zaowocuje mu w Szlemie,zobaczymy.

Zverev narazie pod kontrola mecz. 5 4 I serwis, jesli wygra dzisiaj to nie widze argumentow Rubleva na jutro.
Saszka gra bardzo dojrzale,ustabilizowal emocje a przede wszystkim serwis Co jest kluczem do jego dobrej gry

E:

Zverev 64 20 - - > 64 36 14
2-10 w gemach

1-4* 7-6 MECZYCHO
 
Ostatnia edycja:
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Rublev-A.Zverev (-2,5 gema) 2 @1.57 <egzekucja>

Spodziewalem sie jednak wyzszych kursow na Zvereva, wiec niejako jestem zmuszony by sprobowac z handicapem w strone Niemca, ktory od olimpijskiego triumfu trzyma bardzo wysoki poziom. Mentalnie Zverev tez juz dojechal, bo kiedys mial w szlemach problemy, a ostatnie 3 szlemy na twardych kortach to naprawde swietne wyniki, ktore powtarzaja sie regularnie.
Reasumujac, widac, ze czlowiek ktory kiedys prawie doslownie zabil swoja dziewczyne jest skoncentrowany obecnie na grze w tenisa.

Zverev ma juz 4 tytuly rangi ATP 1000 na swoim koncie, Rublev poki co ani jednego, takze w tym aspekcie Zverev tez ma przewage. Zverev po duzym boju wczoraj z Tsitsipasem. Rublev ogral wczoraj w koncu Medvedeva po kilku nieudanych wczensiej probach, ale tez ilosc meczow Medvedeva rozegranych na przestrzeni ostatnich dwoch tygodni pewnie nie pomagala.

Sadze, ze Zverev bedzie jednak gora w tym meczu, ale chyba lepiej probowac to ugryzc z hc, by ten kurs podniesc.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom