>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

ATP Tour - Cincinnati (14.08.2022 - 21.08.2022)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Napisał kolega dzidziok
Medvedev-Tsitsipas

Mam wrazenie, ze strasznie niedoceniaja bukmarzechy Greka tutaj.Wiadomo Medvedev robi swoje,on przekuwa defensywe w ofensywe, czym robi robote, ale Tsitsipas mam wrazenie, ze strasznie glodny gry jest.Duzo winnerow, malo bledow z Isnerem, co wrozy dobrze dzisiaj.Rosjanin troche pomeczyl z Shapo,z Fritzem rowniez.Ogolnie Rosjanin mimo wszystko mnie nie przekonuje.Grek wyglada solidnie zarowno w deblu jak i singlu, nie wierze, ze Medvedev nie straci chocby seta tutaj.

I tu się zgodzę z kolegą Dzidziok
Grek wygląda solidnie do tego znają się dobrze , ja pójdę też w dwa sety Greka dzisiaj ale myślę że sety dzisiaj padną z obu stron .
W ich ostatnim meczu na AO było po 1:1 w swetach po dwóch setach i kolejny mały argumęt na hardzie Tsistsipas jeszcze nie wygrywał z Medvedevem 2:1 tylko raz 2:0
Tistsipas 2:1 kurs 6.0 williamhil

po tym kursie mozna zaryzykować , na pseudo " NR1 " światowego rankingu wszyscy motywują się w dwojnasób.
Grek powinien dziś powalczyć.
[/QUOTE]
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +235
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Norrie-Coric 2 @2.2

Nie bedzie dlugiej analizy, pora nie sprzyja po powrocie do domu, ale nie zawsze trzeba sie rozwodzic. Uwazam, ze Coric jest w stanie wygrac z tym co prezentuje, bliski mecz sie szykuje, wiec kurs zacheca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +731
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Tsitsipas - Coric
Typ: 2
Kurs:2.5
Fortuna

No i mamy finał w którym zmierzy się Grek z powracającym do gry Coriciem(na jak dlugo, ciezko powiedziec), wszyscy wiedzą że kontuzje itp, dziwna sprawa wracać z takiej pozycji rankingu i grac na takim poziomie, ranking jednak nie gra, z Thiemem jest ciezej cos nie moze sie przebic i ciezko to widze, a tu nagle młody z dalekiej podrozy walczy z topowymi zawodnikami jak rowny z rownym (moze Norriego nie uwazam za top), stawialem na Corica z Norriem i choć Stefanos jest lepszym tenisista to jednak jest czajnik, tak mimo wszystko uwazam, z Big Johnem leeedwo co choc tak naprawde tylko przez zasluge dobrego serwisu Johna mielismy taki wynik, uwazam jednak ze lepszy tenisista znalazl by sposob na te bomby a tu mielismy na styk i nawet chwilami bylo groznie przy swoim sewisie! co wydaje sie z takim drewnem niebywale wogole jak ten czlowiek na korcie wyglada to masakra, powinien byc jakis zakaz dla osob powyzej 210cm, do koszykowki, jak taki Ivo czy John wygladaja?jak drewna doslownie, to jest antytenis, tutaj Tsitsipas po ciezkim 3setowym pojedynku i na zmęczenie i gotowanie się trochę liczę + forma Borny, dziwne te plaskie piłki Corica mialem wrazenie ze bardzo blisko siatki, wazne ze skutecznie i rowno poki co, znalazl bez problemu sposob na breaki choc trzeba przyznac ze Cameron troche pomogl, wydaje mi sie ze oprocz zmeczenia w pozniejszej fazie meczu Tsitsi zagotuje sie przy pierwszym mozliwym przelamaniu Borny a w to akurat wierze, serwis Stefanosa nie na poziomie Johna dzieki czemu szybciej znajdzie sposob na breaka a potem juz sie chlopak bedzie gotowal takie mam odczucie, Coric zadziwiajaco rowny jak na powrot po takiej przerwie, mysle ze wygra ale bez duzej kasy jak z Busta z Hurkaczem
 
Otrzymane punkty reputacji: +764
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Typu nie neguje,dla mnie final zagadka.Tsitsipas jednak, jakby mial sie zagotowa, to by zrobil to z Medvedevem.Odrobil on jednak breaka w pierwszym secie, i jeszcE wygral po TB.W drugim secie oddal 2 podania, ale jedno odrobil, a o drugiego breaka powalczyl.Nie sadze,by Grek mogl sie tu zagotowac.Obaj graja swietnie tutaj, ale minimalnie wieksze szanse daje Grekowi.Coric sporo tu juz osiagnal, jak na powrót to mega forma i ile on jeszcze bedzie w stanie grac tak plasko? No bet jak dla mnie
 
K 4,3K

kobe251606

Użytkownik
Tsitsipas - Coric
TYP: Tsitsipas 1,6 (n) Tsitsipas DRAMAT! W 1 secie prowadzi 3:0 i 4:1 i od tego czasu posypał się kompletnie przegrywając w tiebreaku do 0... Nie mam zielonego pojęcia jak Medvedev mógł z nim przegrać w półfinale


Dla mnie osobiście faworytem tego finału jest jednak Grek. Wczoraj Stefanos zagrał bardzo dobre spotkanie półfinałowe z Medvedevem i szczerze mówiąc nie spodziewałem się,że będzie w stanie pokonać Daniła po tym co pokazał w Montrealu gdzie odpadł dość niespodziewanie z niżej notowanym Draperem. To jednak Rusek był tutaj typowany do kocowego zwycięstwa w turnieju. Coric już tutaj niespodziewanie zrobił bardzo dobry wynik dochodząc do dzisiejszego finału po dość długiej przerwie spowodowanej kontuzją. Mimo wszystko uważam tutaj Greka za bardziej doświadczonego zawodnika jeśli chodzi o udział w finałach i dlatego myślę, że jeśli Grekowi nie zagotuję się głowa podczas meczu co niestety czasami się jemu zdarza to powinien tutaj sięgnąć po zwycięstwo. Swoją drogą dobrze, że tacy zawodnicy jak właśnie Chorwat mimo problemu z kontuzjami potrafią wrócić i walczyć jak równy z równym z tymi najlepszymi. Miejmy nadzieję, że z biegiem czasu to samo będzie z Thiemem bo to też zawodnik którego dobrze się ogląda jeśli jest w swojej formie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +168
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom