>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Brisbane, Chennai, Doha 02.01.-09.01.2011

Status
Zamknięty.
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
No i potwierdziło się, Nadal z chorobą nie miał szans, w pewnym momencie jak kamera pokazała na niego to wyglądał jak na łożu śmierci... ale oczywiście nie ujmując Davydenko który dziś rozegrał dobre zawody i jutro myślę że poleci jakaś masówka na +1,5 seta dla Rosjanina w finale. I nie ma się co dziwić, mnie forma Federera też nie przekonuje, a Rosjanin potrafi z nim grać i jemu na pewno bardziej zależy na wygranej niż Szwajcarowi.
PS. Kolejny szacunek dla Nadala, nie jeden by się poddał w czasie meczu lub nawet nie wyszedł, a on rozegrał całe spotkanie, dostał lanie ale czekam na rewanż zdrowego Nadala z Rosjaninem w AO, tam go zniszczy...
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Bracciali/Seppi - Lopez/Nadal @ 3,1
Nadal bardzo słabo wygląda w trwającym właśnie meczu z Davydenką. Jeżeli stawi się na finale debla, to z całą pewnością zwycięstwo odniosą Włosi.
Radzę się pospieszyć bo buki wycofują mecz z ofert. Grane w Centrebet.
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
No i potwierdziło się, Nadal z chorobą nie miał szans, w pewnym momencie jak kamera pokazała na niego to wyglądał jak na łożu śmierci... ale oczywiście nie ujmując Davydenko który dziś rozegrał dobre zawody i jutro myślę że poleci jakaś masówka na +1,5 seta dla Rosjanina w finale. I nie ma się co dziwić, mnie forma Federera też nie przekonuje, a Rosjanin potrafi z nim grać i jemu na pewno bardziej zależy na wygranej niż Szwajcarowi.

PS. Kolejny szacunek dla Nadala, nie jeden by się poddał w czasie meczu lub nawet nie wyszedł, a on rozegrał całe spotkanie, dostał lanie ale czekam na rewanż zdrowego Nadala z Rosjaninem w AO, tam go zniszczy...
Davidienko potrafi grac z Federerem ? Nie powiedziałbym bilans spotkan 14:2 dla Federera.Jak dla mnie jutro gładki win Rogera.Federer w b.dobrej formie,mało psuje i widac ze dobrze przepracował okres przygotowawczy.Davidienko trzeba przyznac tez prezentuje sie w tym turnieju z bardzo dobrej strony,jednak miewa spore przestoje wlasciwie to powinien juz przegrac z Nieminenem gdyby ten byl bardziej konsekwentny.Sądze ze jutro Davidienko nie wytrzyma presji meczu z Rogerem i ten udanie zemsci sie za ubiegłoroczna porazke w półfinale tegoż turnieju ;)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Kwestia ujecia to w slowa. Dla mnie cala jego gra polega na ataku, jesli cos buduje to tylko pod atak a nie granie dla samej wymiany lub nastawienie obronne. W tej analizie chodzi o to ze ktos kto nie ma pojecia o tenisie zobaczyl statsy sprzed roku ze Haase gral duzo na cegle i wobec tego napisal ze wole cegle itd. Przeciez to chore kpiny z tego dzialu.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
akurat ostatnio to coraz częściej Federer ma problemy z wytrzymywaniem presji w finałach, mimo iż wcześniej prezentował się bardzo dobrze. Także ten argument Guslinger bym odrzucił. Dla mnie sprawa wyniku jest otwarta
 
R 1

rooney1

Użytkownik
Davidienko potrafi grac z Federerem ? Nie powiedziałbym bilans spotkan 14:2 dla Federera.Jak dla mnie jutro gładki win Rogera.Federer w b.dobrej formie,mało psuje i widac ze dobrze przepracował okres przygotowawczy.Davidienko trzeba przyznac tez prezentuje sie w tym turnieju z bardzo dobrej strony,jednak miewa spore przestoje wlasciwie to powinien juz przegrac z Nieminenem gdyby ten byl bardziej konsekwentny.Sądze ze jutro Davidienko nie wytrzyma presji meczu z Rogerem i ten udanie zemsci sie za ubiegłoroczna porazke w półfinale tegoż turnieju ;)
jak dla mnie glupio tutaj kolego rozumuje bo suchy bilans spotkan ktory nam przedstawiles nic nie znaczy, dla mnie statystyki nic nie znaczy bo to juz historia i kazdy mecz nastepny moze byc inny, oczywiscie w tenisie ma ona troch wieksze znaczenie bo tutaj jednak zawsze graja Ci sami ludzie, to nie to co np.w pilce ze zespol sie zmienia na przestrzenia lat. w kazdym razie dla osoby takiej jak ja czyli osoby ktora swoje typy, analizy opiera glownie na tym co zobaczy, a turniej w doha obserwuje dosc uwaznie to jutro granie na federera to samobojstwo poniewaz tak naprawde nic za nim nie przemawia. denko w kapitalnej formike i dzis nawet w pelni zdrowy nadal by mial ogromne problemy by go ograc. federer dzis nie zrobil nic nadzwyczajnego, gral pewnie swoje podania a przy podaniu francuza gral bardzo zachowawczo tak jakby nie chcial go skrzywdzic. a gdy chcial przyspieszyc zawsze cos nie wychodzilo. w kazdym razie denko psuje malo i zagrywa kapitalne winnery czy to z forhendu czy backhendu, fedexa beda troche bardziej niz dzis refe &quot;ratowaly&quot; serwisy ale rosjanin w moim odczuciu jest faworytem. jesli zagra tak jak dzis to sadze ze wygra i obroni tytul. fedex w dobrej formie ale nie zachwyca tak wiec granie na niego po 1,3 jest bezsensu
+1,5 denko 2,05
over gemowy 22,5 2,0
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
jak dla mnie glupio tutaj kolego rozumuje bo suchy bilans spotkan ktory nam przedstawiles nic nie znaczy, dla mnie statystyki nic nie znaczy bo to juz historia i kazdy mecz nastepny moze byc inny, oczywiscie w tenisie ma ona troch wieksze znaczenie bo tutaj jednak zawsze graja Ci sami ludzie, to nie to co np.w pilce ze zespol sie zmienia na przestrzenia lat. w kazdym razie dla osoby takiej jak ja czyli osoby ktora swoje typy, analizy opiera glownie na tym co zobaczy, a turniej w doha obserwuje dosc uwaznie to jutro granie na federera to samobojstwo poniewaz tak naprawde nic za nim nie przemawia. denko w kapitalnej formike i dzis nawet w pelni zdrowy nadal by mial ogromne problemy by go ograc. federer dzis nie zrobil nic nadzwyczajnego, gral pewnie swoje podania a przy podaniu francuza gral bardzo zachowawczo tak jakby nie chcial go skrzywdzic. a gdy chcial przyspieszyc zawsze cos nie wychodzilo. w kazdym razie denko psuje malo i zagrywa kapitalne winnery czy to z forhendu czy backhendu, fedexa beda troche bardziej niz dzis refe &quot;ratowaly&quot; serwisy ale rosjanin w moim odczuciu jest faworytem. jesli zagra tak jak dzis to sadze ze wygra i obroni tytul. fedex w dobrej formie ale nie zachwyca tak wiec granie na niego po 1,3 jest bezsensu
+1,5 denko 2,05
over gemowy 22,5 2,0
Zgodze sie z toba co do tego ze po 1,3 nie opłaca sie grac,ja nigdzie nie napisalem ze bede grał to spotkanie.Finały nie są do grania tylko do oglądania ;) Zgodze sie rowniez ze nie graja statystyki aczkolwiek sa one o tyle ważne ze niektorzy zawodnicy którzy dostali solidne lanie od Federera w poprzednich spotkaniach maja to po prostu zanotowane głeboko w swiadomosci a Davidienko na pewno nie nalezy do najmocniejszych zawodnikow pod wzgledem psychicznym w tourze.Widze tutaj sytuacje podobno do ubiegłego roku,gdzie Rosjanin był wielkim faworytem w meczu z Fedem w AO.Wtedy też był w niesamowitej formie,wszyscy sie nim zachwycali tymczasem jak przyszlo do meczu z Rogerem to przestał istniec.Oczywiscie trzeba wziasc pod uwage ze Davidienko o wiele lepiej radzi sobie na turniejach gdzie gra sie do 2 zwycieskich setów niz na wielkich szlemach,co zreszta sam wielokrotnie podkresla rozgrywa sie w sferze mentalnej gdyz w szlemach jest dzien odpoczynku pomiedzy meczami i wtedy nieustannie mysli o spotkaniu.Ktos napisal rowniez ze ostatnio Federer nie wytrzymuje presji finałów z czym czesciowo moge sie zgodzic,jednak było to rowniez spowodowane jego słabsza forma np.badz co badz półfinał z Monfilsem gdzie grał fatalnie ale psychika miała ogromny wpływ na ta porazke.Jednak w finale z Nadalem w Masters juz pokazal sie z o wiele lepszej formy głownie dlatego ze był w duzo lepszej formie.Dlatego tez mysle ze i jutro Szwajcar okaze sie lepszy aczkolwiek nie ujmuje niczego Davidience bardzo lubie go jako zawodnika a także lubie ogladac jego tenis.Przede Wszystkim licze na dobre widowisko i tego sobie i wszystkim ogladajacym życze ????
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Tomas Berdych - Stanislaw Wawrinka
Typ 1 kurs 1.62 BluesQ
Stawka 7/10


W miarę interesujący typ na początek weekendu. Berdych najwyraźniej całkiem fajnie przygotowany do nowego roku. Gil, Dodig, Kavcic - nawet nie mieli o czym z nim rozmawiać. Ponadto Berdych to zawodnik naprawdę wszechstronny i wciąz, mimo niezbyt ogromnych sukcesów, uważam go za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników. Jego problemem jest koncentracja - potrafi raz wyjść na mecz i grać tak, że Federer w najlepszej formie miałby z nim problem, a drugi raz wyjdzie i przegra z np Przysiężnym. Mimo to wydaje się, że Tomas podchodzi poważnie do tego turnieju, a zawodnik pokroju Wawrinki powinien go dodatkowo zmotywować.
Wawrinka radzi sobie nieźle, ale po jego ostatnich meczach wydaje mi się, że nie wszedł zbyt dobrze w sezon, brakuje mu pewnej pewności siebie i takiego...obycia kortowego. Męczył się z Bopanną i Goffinem, a to dobrze o nim nie świadczy. Hasse, mimo iż świetnie zapowiadający się gracz, to w normalnej formie Wawrinki nie powinien mieć on nic do powiedzenia - a jednak miał.
Jak dla mnie wiele znaków na niebie i na ziemi wskazuje na wygraną Czecha. Dodajmy jeszcze, że na hardzie w klasyfikacji h2h Berdych prowadzi w stanie 3:1, dwa ostatnie mecze wygrane właśnie przez Niego.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Stanislas Wawrinka -Xavier Malisse
Typ: 1 -3
Kurs: 1,90
Buk: Bet365
Stawka: 7/10

Wawrinka gra świetnie w tym turnieju co prawda stracił seta z Haase. Holender to dla mnie najwiekszy talent w turze, na wimbledonie wygrał 2 sety z samym Nadalem.... Stasiu ograł też dzisiaj Berdycha który musi jeszcze poszukać swojej optymalnej formy. Moim zdaniem Szwajcar najwięszych rywali ma już za sobą, jutro spodziewam sie łatwego i pewnego zwyciestwa nad Melisse,który wykorzystał dzisiaj słabości niestabilnego Tipsarevica. W 1/4 bardzo pewnie pokonał Phau, ale teraz rywal z innej półki, jak dla mnie nie ma szans w starciu ze Szwajcarem!
 
villa16 32

villa16

Użytkownik
Soderling R. (Swe) - Roddick A. (Usa)
Typ: 2
Kurs: 2,25
Buk: Bet365
Stawka: 5/10
Roddick po 3 setówce z Andersonem który ma bardzo dobry serwis doszedł do finału w Brisbane o 5 czasu Polskiego zacznie się pojedynek dwóch gigantów w tenisie .
W H2 3-2 dla soderlinga myśle że stan rywalizacji będzie po dzisiejszym spotkaniu wyrównanym które Roddick wygra ???? .
Kurs bardzo ładny czemu by nie spróbować ;).
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Ja tam postawiłem na Malisse. Sam nie byłem do niego przekonany, wczoraj nawet zagrałem na Tipsarevica i do tej chwili tego żałuję. Malisse poza pierwszym setem świetne zawody, pewny serwis, mało niewymuszonych błędów, rozważna gra. Akurat to, że Wawrinka wygrał z Berdychem to nie robi na mnie wrażenia, bo Czech nie zagrał na swoim poziomie, a wiadomo, że on potrafi rozegrać fenomenalny mecz jak i żałosny. Wczoraj zdecydowanie to drugie.
Nie wiem też, dlaczego takie kursy niskie na Wawrinkę, przecież nie jest nie wiadomo jak lepszy, zdarza mu się dużo unforced errors, no i jak nie trafia pierwszym serwisem też jest ogólnie niezbyt ciekawie. Miał dość trudny mecz z Haase, gdzie przegrał pierwszego seta, musiał potem gonić, popełnił sporo błędów, których Holender nie wykorzystał - nie grał agresywnie i to go zgubiło. Każdy wie, że tak gra Szwajcar no i z nim nie wolno przebijać w nieskończoność na drugą stronę. Dla mnie lekki szok, gdy zobaczyłem kursy. Na Wawrinkę dałbym może 1,6 - aż tak wielkie faworyzowanie jest dla mnie dziwne i tym bardziej dziwie się, że gracie handicapy -3 po takim śmiesznym kursie. Ja stawiam na Malisse @ 4 bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
midel 189

midel

Użytkownik
Ja tam postawiłem na Malisse. Sam nie byłem do niego przekonany, wczoraj nawet zagrałem na Tipsarevica i do tej chwili tego żałuję. Malisse poza pierwszym setem świetne zawody, pewny serwis, mało niewymuszonych błędów, rozważna gra. Akurat to, że Wawrinka wygrał z Berdychem to nie robi na mnie wrażenia, bo Czech nie zagrał na swoim poziomie, a wiadomo, że on potrafi rozegrać fenomenalny mecz jak i żałosny. Wczoraj zdecydowanie to drugie.
Nie wiem też, dlaczego takie kursy niskie na Wawrinkę, przecież nie jest nie wiadomo jak lepszy, zdarza mu się dużo unforced errors, no i jak nie trafia pierwszym serwisem też jest ogólnie niezbyt ciekawie. Miał dość trudny mecz z Haase, gdzie przegrał pierwszego seta, musiał potem gonić, popełnił sporo błędów, których Holender nie wykorzystał - nie grał agresywnie i to go zgubiło. Każdy wie, że tak gra Szwajcar no i z nim nie wolno przebijać w nieskończoność na drugą stronę. Dla mnie lekki szok, gdy zobaczyłem kursy. Na Wawrinkę dałbym może 1,6 - aż tak wielkie faworyzowanie jest dla mnie dziwne i tym bardziej dziwie się, że gracie handicapy -3 po takim śmiesznym kursie. Ja stawiam na Malisse @ 4 bwin
W pełni popieram. Xavier cały turniej na super poziomie, a Wawrinka &quot;tylko&quot; wczoraj - i to nie do końca. Tyle zepsutych forhand&#39;ów Berdycha to czarna rozpacz, beznadziejna gra przy decydujących piłkach w gemie. Natomiast Malisse jak już zaczął returnować wspaniale (do pewnego momentu) serwującego Janko tak w 2 i 3 secie po dwa razy go przełamywał, a miał jeszcze inne okazje. Jak dla mnie szanse 60/40 ... Xavier, tym bardziej kurs śmiesznie wysoki.
edit
Stachu w trzecim secie zagrał magicznie, szkoda pierwszego seta, bo Malisse przegrał na własne życzenie.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Wawrinka &amp; Bhupathi/Paes @ 1.61 8/10 ✅ 75 46 61, 62 67(3) 107
Lepszego układu na dzisiejsze popołudnie chyba nie ma. Stanislas o którym wiele osób pisze &quot;męczy, męczy ale wymęcza&quot;.
Chociaż kibicuję mu bardzo długo ciągle zaskakuję mnie swoją gra, jest coraz lepszy w swojej grze za Zavialova w meczu z Berdychem przy *0030 spisywałbym go na straty ale jednak widać powoli rękę trochę nadmiar warzącego geniusza Lundgrena.
Stanislas pod jego okiem używa więcej i mocniej fh który potrafi szarpnąć, miesza serwisem który ma bardzo mocny, a przecież po ruchu serwisowym nie widać by Stanislas wkładał aż tyle siły by wykrzesać pocisk o prędkości większej niż 200km/h i trzeba dodać jego jednoręczny bh jest agresywniejszy.
Całość ta właśnie pokazuję że Stanislas nie musiał grać dobrze tylko na mączce lecz jednak na średnio wolnych nawierzchniach jak właśnie lub na trawie w tym sezonie wierzę że Szwajcar będzie już toczył równe boję z wyżej umiejscowionymi rywalami.
Drugie spotkanie do ekipa Bhupathiego i Paesa chociaż ta para jak już pisałem jest umówiona tylko na Styczeń i wtedy zobaczą co dalej, tutaj są skazani na sukces właśnie dla kibiców którzy dopingują tutaj na poziomie DC, dodam jeszcze że na początku turnieju byłem prawie pewny o finale Bhupathi/Paes - Bopanna/Qureshi to jednak ten scenario spełnił się w 50% ale w ostatnim meczu tego turnieju są pogromcy Indo-Paki więc może i powinien być tutaj mały rewanż za rozmycie marzeń finału wewnątrz Hinduskiego.
Martin/Haase to egzotyczna ciągle para dla mnie ale jeśli Bhupathi/Paes będą nęcili ich zagraniami pod nogi, krótkimi, długimi wolejami nie do zbicia tytuł będzie dla pary Hinduskiej która u siebie gra dosyć jak na pokazówkach ale jednak jak narazie końcowe wyniki są na ich korzyść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom