>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Beijing, Tokyo 29.09-05.10.2014

Status
Zamknięty.
dx2 236,5K

dx2

Użytkownik
Ben.Becker-Sock 1 @2.4
Nie mam przekonania ani w jedna, ani w druga strone. Ogolnie jednak sadze, ze w tym meczu z wszystkich meczow cwiercfinalowych jest najwieksze prawdopodobienstwo na wygrana underdoga. Simon, Raonic, prawdopodobnie tez Niskhkiori, ktorego mecz trwa zaliczyli badz zalicza wygrana. Duzo tu niewiadomych, zeby tak od reki brac wygrana Socka. Becker rok temu niby przegral bodajze w 2 rundzie (sprawdzalem to przed turniejem, wiec mozna mnie ewentualnie poprawic), ale byla to porazka w dwoch tie-breakach z Nicolasem Almagro, a jak ktos wtedy ogladal azjatyckie turniej to sam wie jak znakomicie gral wtedy Hiszpan. Przy tych kursach zaryzykuje wiec delikatnie za malo kwote wygrana zawodnika niefaworyzowanego, tym bardziej ze Sock mial duze problemy z Golubevem, ktory tez ostatnio forma przeciez nie blyszczal. Nie ma sie czym emocjonowac, ale granie Socka tylko dla zasady z powodu sugerujacego to kursu, to troche malo przy tylu niewiadomych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rickross 71

rickross

Użytkownik
Fognini F. / Mayer L.-Rojer J-J. / Tecau H. 2 1.50 Unibet atp pekin
Półfinał turnieju w Pekinie.Para holendersko-rumuńska w tym sezonie mało kiedy zawodzi.Bilans z ostatnich 30 spotkan to 24/6,imponujące bo panowanie w danym składzie grają pierwszy sezon.Wygrane turnieje w Casablance,Bukareszcie,Den Bosch,Waszyngtonie i przed tygodniem w Shenzhen.Obaj są ograni w meczach o stawke od lat takze presje przed meczem wykluczam.Ostatnie miesiące pokazują,że są w bardzo dobrej formie,Tecau jak i Rojer dysponują dobrymi serwisami co jest ważne w męskim deblu,ale i gra voleyem stoi na wysokim poziomie co jest naturalne po wystepach z sukcesami tyle lat w tych rozgrywkach.Na przeciw siebie bedą mieć parę utworzoną na potrzebny tego turnieju,która w pierwszej rundzie dosc nieoczekiwanie pokonała duet Nestor/Zimonjic.Jednak serb z kanadyjczykiem są bez formy od dluzszego czasu. Fognini w debla grac potrafi,odnosił sukcesy z Bolellim.Jednak to był inny poziom zrozumienia co jest kluczowe na korcie.Oglądalem mecz Mayera w Kuala Lumpur gdzie grał w parze z Sousa vs Inglot/Mergea. Ten mecz przegrali a argentycznyk był najslabszym ogniwem na korcie.Rojer/Tecau w tym sezonie wygrywali nie z takimi przeciwnikami a forma w ostatnich tygodniach napawa optymizmem. Mimo nieduzego kursu ja w to wchodze✅ 4-6 4-6
 
dx2 236,5K

dx2

Użytkownik
Djokovic-A.Murray 1 @1.35 (+Nishikori 1.15) ok @1.55 w sumie
Moze ktos pomysli, ze dziwny typ, dziwny kurs, ale Serb w mojej opinii powinien wygrac i tyle. Dlaczeg tak sadze ? Jakby to okreslic jezykiem biznesowym, Azja to jest dla Djokovica bardzo wazny target i rownie wazny merchendasing na tamtejszym rynku. Mowiac za to serio wielcy tenisisci maja czesto te swoje zakatki swiata gdzie maja wrecz prawie &quot;mus&quot; by zaistniec. Djokovic rok temu wygral napierw Pekin, gdzie zdemolowal Nadala w finale, a pozniej Szanghaj po znakomitym meczu z obydwu stron z del Potro. Na pewno Serb nastawia sie na konkretny wynik, tym bardziej ze nie poszlow turniejach US Series, a sam US Open tez raczej nie do konca udany. Murrayowi wciaz jakby czegos brakowalo po powrocie, nie wyszedl ponad bardzo dobry przywoity poziom. Szkot na pewno szykuje sie do Szanghaju, gdzie zwyciezal juz dwukrotnie w przeszlosci. Tutaj winien wygrac jednak Djokovic. Moze bedzie jeszcze starcie z Nadalem przy dobrym ukladzie, kto wie. Miejmy nadzieje, ze przy potencjalnym starciu z Hiszpanem, nie bedzie az tak takiej demolki jak w ubieglym sezonie.
Serb na swoje ostatnie 4 starty w Pekinie wygral 4 edycje turnieju China Open w 2009,2010,2012 i 2013 roku (w 2011 nie wsytartował)
Dorzuce jeszcze informacje, ze bilans meczow Djokovica w Pekinie wynosi 22-0 !
Kei gra 3 rok o wygrana. 2 lata temu osiagnal w Tokio pierwszy ogromny sukces wygrywajac turniej ATP 500, rok temu przegral dramatyczny cwiercfinal z Almagro, w tym roku znowu szykuje sie walka o wygrana w ojczyznie.
 
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
Nie zgadzam się z kolegą dx2
stawiam na :
Murray @3.40 bet365
Szkot powolutku powraca na swój najwyższy poziom. Rozbił zwycięzce US Open Marina Cillicia w drobny pył. Djokovic wygrał gładko z Dimitrovem, ale miał problem z utrzymaniem swojego serwisu. Widać, że są małe problemy od jakiegoś czasu. Mimo że wygrywa to raczej dlatego że przeciwnicy bardziej przegrywają. Gdy Murray jest wściekły, a ta złość jest pozytywna to nikt ale nikt nie może go powstrzymać na kortach szybkich ! jest głodny gry, głodny zwycięstw. Murray serwuje dobrze i ciężko go przełamać. A tak jak wspomniałem Djoković dobrze returnuje fajnie prowadzi akcje, ale serwis dużo błędów nie jest już taki mocny ten drugi serwis bardziej slicowany lub mocno na środek. Dla Szkota to pestka i nie raz będzie go łamał i z tą yspozycją serwisową jestem przekonany że wygra spotkanie. H2h 13:8 dla Djoko, ale co z tego.Andy nie raz z nim wygrywał i czas polepszyć troszkę statystyki. Kurs 3.40 to przesada warto z tej okazji skorzystać.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Zgodzę sie z kolega cichociemnym94 za długo ta dominacja nad Murrayem trwa ze strony Djoka ale wiadomo Szkot ostatnio nie był w formie dzisiaj jak go oglądałem w pierwszym secie to było cos zniszczył Cilica.Stawianie po 1.33 na Djoka jest słabe Murray +1.5 seta to moja peweczka na jutro.Win Szkota tez jak najbardziej.To jest mecz z serii must win dla Andego bo go Serb sponiewierał ostatnio.Forma jest wiec czemu nie teraz? Djok wiadomo wszystko pięknie ale do czasu.Mecz z cyklu 50% szans także ja wchodzę w Szkota.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Z pozostałych meczów jutro to Nishikori i Berdych powinni wygrać, ale kursy okropnie marne. Jedynie teoretycznie zacięty mecz szykuje się w meczu Raonic vs. Simon.

ATP Pekin:

Kto wygra ATP Pekin?
Djokovic N. ::: 1,57 ::: Bet365 ::: 3/10
Murray co prawda poprawił swoją grę po kolejnej zmianie trenerów, jest bardziej agresywny, ale nadal jest to ten sam nieobliczalny Murray, który ostatnio wybronił kilka match pointów z Tommym Robredo w finale Sheznhen. Dzisiaj według przewidywań Marin Cilic zawiódł na całej linii, ale tego można było się spodziewać. Nawet niekiedy używał tych samych schematów gry co podczas US Open tylko różnica była dzisiaj taka, że piłki po prostu lądowały w siatkę, albo aut.
Djokovic rok temu po US Open wygrał Pekin, Szanghaj, Paryż i Londyn WTF. Zresztą on w Pekinie czuje się jak ryba w wodzie i tylko dodaje co mecz kolejne cyfry bilansu z turnieju w Chinach, aktualnie jest to na poziomie 22:0. To, że Djokovic odpadł z US Open dość szybko to pomijam, bo grali wtedy w morderczych warunkach (okropny upał) z Keiem Nishikorim.
Po drugiej stronie drabinki Klizan który z Xin Gao bronił kilku match pointów w kwalifikacjach, a dzisiaj pokonał Rafaela Nadala po dość dziwnym meczu. Berdych też jest mocny, ale nie tak jak Djokovic. Jedynie Murray coś tutaj może napsuć nerwów, ale jedynie to moim zdaniem set.
Wynik: Djokovic N. ✅ @Edit: Lol co to było w finale?! 6:0 5:0 i Djokovic się przełamał ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 26

ravoldi88

Użytkownik
Klizan(+4,5 games)- Berdych
typ Klizan
kurs 1.88
Drugi z półfinałów rozgrywek w Pekinie. Pojedynek czecha Berdycha oraz słowaka Klizana. Skąd typ na Martina?? Jest to zasługa jego dobrej gry w dzisiejszym spotkaniu z Nadalem. Bardzo dobry serwis, świetna gra z głebi kortu a przede wszystkim piłki grane pod końcową linie po słabszym drugim serwisie były dziś przekleństwem dla Rafy a okazją dla Klizana, który skrupulatnie wykorzystywał słabsze odegrania hiszpana. Jedni mogą mówić, że Nadal dopiero co powrócił po przerwie i nie był w stu procentach przygotowany, jednak mimo to nie należy umniejszać osiągnięcia słowaka. Berdych będzie cięzki do ogrania, już pomijając fakt, że prowadzi z Martinem 3-0 w bilansie ich spotkan. Czech walczy o udział w turnieju wieńczącym sezon w Londynie, gra o prestiż jak i niezłe sumki pieniężne. Styl gry podobny, płaskie mocne uderzenia. Jeśli Klizan zagra porównywalnie do dziś ma szanse na spory sukces, którym na pewno byłby finał w Pekinie.
⛔ 4-6 1-6
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Djokovic N.(-2.5 games) - Murray A. 1 @1.61 Pinnacle

Djoković gra ostatnio bardzo dobrze, w Chinach jeszcze nie stracił seta. Murray nie przekonuje mnie do końca swoją grą, nie jest to jeszcze ten najlepszy Andy. Ani jeden, ani drugi nie mają mocnego serwisu i tutaj można upatrywać szansy na przełamania, bo obaj również dysponują znakomitym returnem. W tym roku na hardzie spotkali się już 2 razy - raz w Miami i raz w Nowym Jorku. 2 razy górą był Serb. Za pierwszym razem wygrał w dwóch setach, na US Open potrzebował czterech. Wydaje mi się, że Novak da radę przełamać Murraya i może nawet wygra w dwóch setach.

Becker B. - Nishikori K.(-1.5 sets) 2 @1.49 Pinnacle

Benek miał trochę szczęścia, że dotarł do półfinału. Jutro wreszcie spotyka rywala z górnej półki. Tutaj już nie wróżę mu większych szans na wygraną. Kei póki co znajduje się w takiej formie, że z Niemcem powinien uporać się w dwóch setach. Finał w Nowym Jorku, wygrana w Kuala Lumpur przypadkiem z pewnością nie były. Teraz jest dla mnie głównym kandydatem do wygrania w Tokyo.

Berdych T. - Klizan M. 1 @1.25 Unibet

Faworyt jest tylko jeden - Berdych. Wygrana Klizana z Nadalem jest zaskoczeniem, ale to był podobno dziwny mecz. Nie biorę tego wcale pod uwagę. Berdych jest zdecydowanie lepszym tenisistą i to on powinien wygrać.

Oba spotkania łączę w AKO:
Nishikori K.(-1.5 sets) + Berdych @1.83 Unibet
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Brunstrom/Monroe vs Benneteau/Pospisil 1 2.94 5Dimes
Przecudowane te kursy i widac ze wystawione od tak sobie. Kursy wystawione bez jakichkolwiek zmian kursowych ktore nie maja odzwierciedlenia w grze. Brunstrom/Monroe = doswiadczenie i pokonanie Cabal/Farah, ktorzy z kolei ogrywaja rozstawionych z numerem 2 Peya/Soares, to daje do myslenia. Benneteau/Pospisil niby 2 x 2:0, ale z kim niby wygrana? Niung/Liu?. Co najwyzej wygrana z Mirny/Lopez ktorzy pokonali pare polsko-szwecka, ale dopiero po dwoch tie-breakach. Jesli juz Benneteau faworytami to z kursami 1.8 vs 1.9, bo 1.36 vs 2.95 to smiech na sali.
 
S 0

szymbora90

Użytkownik
Mój typ :
M. Klizan : T Berdych over 2,5 seta @3,00 Bet365
nie zgodze się z kolegą saltan, ponieważ mecz Rafy na Martinem byl strasznie wyrownany do samego konca. Klizan pokazał że załuguje na bycie w najlepszej 30 na świecie. Jeśli chodzi o jutrzejszy mecz to dałbym over 2,5 seta, dla Berdycha gra z leworęcznym zawodnikiem nie będzie łatwa .
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Berdych - Klizan
Berdych -1.5 sety
Owszem Klizan pokazał że zdecydowanie nie pasuje na tak niskiej pozycji w rankingu i jeśli będzie nadal tak grał to szybko będzie piął się wyżej, ale w samym meczu dużo pomógł mu Nadal, kontrolował 2 seta, jednak nie wyciągnął żadnych wniosków z gry Klizana i przez cały mecz non stop popełniał te same błędy, do tego brak odwagi, skuteczności i Nadal wygrał w tym meczu całkiem inaczej niż w meczu z Gasquetem, bo już z Gojowczykiem zagrał gorzej niż z Francuzem, a teraz w trzecim meczu zagrał jak jakiś średniak, a nie jeden z dwóch najlepszych graczy na świecie.
Berdych rozprawił się z Isnerem jak chciał, ten też mu pomógł mocno wygrywając 30% punktów pierwszego serwisu w 1 secie, jednak sam jego serwis, return, forehand działały tak dobrze jak dawno u niego nie widziałem, przez cały mecz grał agresywnie i mu to dobrze wychodziło. Zdecydowanie poprawił swoją bardzo słabą grę z US Open i nadal walczy o miejsce w Londynie. Klizan popełnił mnóstwo błędów, grał bardzo dobrze, ale jednak te błędy dawały się we znaki i jedynym powodem że wygrał ten mecz było to że Nadal nie wykorzystywał tych błędów, a potem popełniał sam jeszcze gorsze przy swoim serwisie. Berdych jeśli zagra tak jak z Isnerem, szybko agresywnie i skutecznie to Klizan się podłamie bardzo szybko, już mu działała psychika było widać w niektórych momentach comebacków Nadala, przy takiej regularności Berdycha będzie mu trudno zachować dobrą grę przez cały mecz.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Herbert/Przysiezny - Butorac/Klaasen @ 2.50 Bet365 ✅
Stawiam tutaj na niespodzianke turnieju czyli Herbert/Przysiezny ktorzy notuja zyciowy turniej w grze podwojnej. Pokonanie braci Bryan i Murray/Peers gdzie w meczach mieli 86 i 90% pilek po 1 serwie robi bardzo duze wrazenie i pokazuje jak pewnie trzymaja oni podanie. Panowie to typowa sklejka ale widac ze dobrze dogaduja sie razem wiec dzisiaj bedzie kolejna szansa na zwyciestwo. Butorac/Klaasen napewno nie sa lepsi od poprzednikow wiec zasada bij mistrza bedzie kontynuowana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
john90 115

john90

Użytkownik
Panowie, czy ktoś może mi wyjaśnić co oznacza handicap 0:4 w Betssonie? Jest napisane, Berdych - Klizan - 0:4 - kto wygra więcej gemów wliczając handicap - kurs 1.76 (na Berdycha). Czy jest to zatem handicap -3.5 czy raczej - 4.5 na Berdycha, czy może wręcz - 4 azjan ze zwrotem w przypadku zwycięstwa 4 gemami? W bet365 jest na - 4.5 kurs 2.00, więc wydaje mi się, że jest to handi -3.5. Czy ktoś mógłby wyjaśnić?
Post do usunięcia potem.
 
bruksel1990 948

bruksel1990

Użytkownik
Berdych - Klizan. Berdych CS 2:0 @ 1.72 4/10 Unibet

Klizan wczoraj supr mecz z Nadalem. Lewa ręka, groźna. Dziś Berdych, niezmęczony lubiący ten turniej. Siła po stronie Czecha, doświadczenie również. Fizycznie dziś lepszy Tomasz. Klizan sporo błędów, Nadal to jeszcze nie ten Nadal, poza tym Rafa zawsze się męczył z Klizanem. Tomek dzisiaj nawet jeśli w TB to powinien to w dwóch setach zamknąć. Serwis po stronie również Pepika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nishikori K. - Raonic M.
Raonic M. ::: 1,80 ::: Bet365 ::: 2/10
Stawka delikatnie niższa niż zazwyczaj, ale z wiadomych względów. To jest finał, a finały rządzą się swoimi prawami. Zresztą sam mecz wygląda na bardzo wyrównany. Na serwisie będzie przeważał wiadomo Raonic, który z Istominem miał 38 z 39 punktów wygranych po 1 serwisie, a z Tomicem walną 22 asy.
Grają w Tokio... ale rok temu Kanadyjczyk tutaj zagrał w finale z Juanem Martinem del Potro i wcale nie był bez szans w tym meczu. W 2012 roku wygrał tutaj Kei Nishikori po 3 setach właśnie z Raonicem, ale moim zdaniem Milos zrobił olbrzymi progres w swojej karierze przez te 2 lata i teraz jest naprawdę bardzo groźnym zawodnikiem i na pewno będzie chciał się zemścić za 5 setówkę podczas US Open. Ale warto dodać, że w tym roku spotkali się jeszcze 2 razy, na Wimbledonie górą był Raonic w 4 setach, a w Madrycie gdzie Kei doszedł do finału i był w genialnej formie gdzie prawie pokonał Nadala, wygrał wtedy z Raonicem po 2 tie-brekach, zresztą wszystkie ich mecze były bardzo zacięte.
Nie jest to żadna &quot;peffunia&quot; jak widzicie, ale lepsze wrażenie w turnieju i lepszych przeciwników pokonał przynajmniej moim zdaniem właśnie Raonic.
Wynik: 7:6(5) 3:6 6:4 ⛔ @Edit: Według mojego &quot;systemu&quot; to powinien wygrać Nishikori, ale zdałem się na swoją intuicję i wyszło jak sami widzicie ;).
 
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
Nishikori @1.90 bet365

Nishikori jest bardzo zdeterminowany podobnie jak Raonić, aby wygrać całą imprezę, bo cały czas walczy o udział w Mistrzostwach ATP, w których weźmie udział ośmiu najlepszych tenisistów świata. Ale nie zapominajmy że gra u siebie, 2 lata temu wygrał tutaj paradoksalnie właśnie przeciwko Raoniciowi rozbijając go w 3 secie 3:0. W tym roku spotykali się 3 razy. 2 razy wygrał Japończyk. Raonic dla mnie zbyt łatwo przedarł się do finału. Bezbłędny serwis, przyzwoity return. Bez solidnej przeprawy wyjdzie zbyt rozluźniony na finał w moim odczuciu. Japończyk ma na niego patent i wole zaufać tenisiście który jest ponadprzeciętny w każdym aspekcie niż temu który żyje tylko i wylącznie z serwisu ( tak wiem Raonic zmienił trenera poprawił aspekty, ale gdy przychodzi co do czego to pęka )
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Nishikori K. - Raonic M. @ 1.80 William Hill ⛔ Jednak musiało być po gospodarsku (Nie lubię ???? )
Rewanż za US Open, gdzie Nishikori wygrał 3:2(przegrywał 1:2). H2H 3:1 dla Japończyka, gramy w Tokyo, także publika zdecydowanie za nim, ale na tym według mnie kończą się argumenty na jego korzyść. Nie mówię, że jest słabszym zawodnikiem, bo nie o to chodzi, ale okoliczności sprawiają, że dzisiaj powinien być gorszy. Nishikori gra z kontuzją, sam o tym mówi, nie ukrywa tego, walczy o Londyn i gra ponad swoje możliwości. No i taka gra sporo kosztuje. Rozegrał 8 meczy w 10 dni. To jest spora dawka gra, szczególnie jak na zawodnika nie w pełni zdrowego. Pamiętamy co się stało na US Open gdzie w finale Japończyk był totalnie bez sił do gry. Tu oczywiście nie było tak wyczerpujących 5 setówek, ale czasu na regenerację nie było za dużo. Raonic też walczy o Londyn. W ostatnich 2 latach był w Tokyo 2 razy w finale teraz czas na zwycięstwo. Gra znakomicie. Bardzo pewne zwycięstwo po 2:0. W sumie w 4 meczach dał rywalom tylko 3 BP. W każdym meczu dwu cyfrowa liczba asów. I tak jak Cilic w finale US Open szachował Japończyka serwisem, tutaj może być podobnie i wystarczy poczekać na chwilę słabości Nishikoriego, a taka według mnie na pewno nastąpi. Raonic ma po swojej stronie za dużo atutów, aby nie pokonać pod męczonego rywala i nie jest to tylko jak niektórzy twierdzą serwis. Jak słyszę określenie drewniak to aż mi włosy na głowie stają. Zawodnik który do perfekcji opanował swoje zagrania. Jego poruszanie po korcie może nie należy do najpiękniejszych, ale nie ma być piękne tylko skuteczne. Rzadko zobaczymy Raonica źle ustawionego do piłki, praca na nogach genialna. Nie wiem czy ludzie myślą, że on sobie na baczność wali z całej siły piłkę i za każdym razem przypadkiem ląduje w samym narożniku kortu. Nie ogarniam takiego ślepego podejścia. Niełatwe uderzenie jak odwrotny cross to poezja w jego wykonaniu. Jest regularny i powtarzalny, trudno znaleźć jakieś słabe strony. Osobom, który co rusz go obrażają polecam obejrzeć jego jakiś mecz i zobaczyć jaką on niesamowita pracę wykonuje na korcie. Dobra bo się za bardzo rozpisałem, a nie o to w tym typie chodzi jak Raonic gra.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Nishikori K. - Raonic M. 2 @1.80 WH

O tym meczu wszystko zostało już napisane. Raonic do tej pory został przełamany zaledwie 1 raz, a w sumie dał swoim rywalem tylko 3 BP. W dwóch ostatnich meczach ani Simon, ani Istomin nie mieli ani jednej okazji na przełamanie. Różnica między pierwszym a drugim serwisem u tego zawodnika jest naprawdę niewielka. Kiedyś może i był drewniany, ale teraz nie można tego o nim powiedzieć. Na 12 BP w całym turnieju aż 8 wykorzystał, co jest rzadko spotykanym wyczynem. Kei dawał swoim rywalom więcej okazji do BP niż Rao, był także częściej łamany. Jedynej szansy dla Japończyka upatruję w trzymaniu swojego serwisu i liczeniu na wygranie w TB. Podsumowując, Raonic może tutaj wygrać nawet w dwóch setach.
 
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Po 1 secie i wygranej Nishikoriego 7:5 w tiebreaku napiszę to co napisałem w typach dnia.
Raonic notorycznie przegrywa z ludźmi, którzy potrafią returnować jego serwis, czyli prawie wszyscy gracze w top10, wciąż jest bardzo słaby w wymianach i wciąż jest prawie drewniany. Umie bronić swój serwis i ten jego second serwis na backhand, a potem crosscourtowy winner jest bardzo fajny, ale pada bardzo przeciw graczom specjalizujących się w grze z baseline&#39;u. Mimo wszystko jego serwis jest imponujący, a gdy przegrywał parę razy minibreakami w tiebreaku to pokazywał nawet fajne zagrania próbując porozrzucać Keia po korcie i wymusić UE, jednak wciąż musi nad tym mocno popracować bo będzie nadal z top10 przegrywał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom