>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Bazylea, Wiedeń - 24.10-30.10.2016

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Granollers +1.5 seta @2,42 Betsson ⛔
Też mi tu pachnie czymś więcej niż 6/3 6/3 dla Chorwata. Cilic uwielbia grać w hali, wygrał sporo turniejów i jeszcze więcej ważnych spotkań w tych warunkach. Cilic wciąż w walce o Londyn i musi tutaj grać o pełną pulę. Niepozorny, ostatni mecz dzisiejszej sesji i wszystko wskazuje na pewne zwycięstwo faworyta. Gdzie i jak nie spojrzeć, rysuje się zwycięstwo jegomościa z Medziugorie. Z tym czasami różnie bywa, tym bardziej, gdy rywal nie załamie się po trzecim uderzeniu.
Grali ze sobą w tym roku w Australii, gdzie zobaczyliśmy pięciosetówkę. Granollers nie jest bez atutów. Potrafi trzymać piłkę w grze, ma też niegłupi serwis. Technicznie wszystko na miejscu. W deblu jest już w półfinale, w singlu odprawił Laaksonena i Socka. Widocznie czuje się tutaj nieźle w aktualnym momencie. Idę pod prąd i liczę, że czekający cały dzień na to spotkanie Marin, który dobrze wie, że musi, trochę się pomyli i straci partię.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Tsonga-Karlovic 2 @3
Bedzie krazyc w okolicach tie-breakow, wiec to jest bardzo wysoki kurs do ataku. Karlovic mial swietny okres w okoliacach US Series, o malo co nie wygrywajac w Waszyngtonie, ale duzo mial bardzo dobrych wynikow. Nawierzchnhia w Wiedniu jest specyficzna. Tsonga na papierze jest lepszym tenisista, ale Tsonga tez nie jest tak dobrze returnujacym zaowdnikiem jak najlepsi i on tez czesto krazy do szybkiego rozstrzygniecia punktu. Czmeu Karlovic nie mialby miec szansy na wygranie? Gruba przesada z takim oszacowaniem szans wedlug mnie.
Nawierzchnia wiedenska nie sprzyja zbyt dlugim wymianom, a Tsonga tez wirtuozem wymian nie jest. Karlovic w dwoch z trzech meczow uderzyl ponad 30 asow. Moim zdaniem to mecz typu wygram tie-break, bede blizej wygranej, wiec dysproporcja kursow ogromna. Mysle, ze moze Karlovic znalezc sie w finale.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Tsonga-Karlovic 2 @3

Bedzie krazyc w okolicach tie-breakow, wiec to jest bardzo wysoki kurs do ataku. Karlovic mial swietny okres w okoliacach US Series, o malo co nie wygrywajac w Waszyngtonie, ale duzo mial bardzo dobrych wynikow. Nawierzchnhia w Wiedniu jest specyficzna. Tsonga na papierze jest lepzym tenisista, ale Tsonga tez nie jest tak dobrze returnujacym zaowdnikiem jak najlepsi i on tez czesto krazy do szybkiego rozstrzygniecia punktu. Czmeu Karlovic nie mialby miec szansy na wygranie? Gruba przesada z takim oszacowaniem szans wedlug mnie.
Tsonga jednak większy wachlarz zagrań,lepszy technicznie
,młodszy,sprawniejszy. Stat indoor (3/0-4/1) hard (18/9-15/10)Rank (15/23).Spodziewam się zaciętego meczu.Pewnie będzie tie-break,ale raczej wygra Tsonga ;)
 
szpil 313

szpil

Użytkownik
Mam małe wątpliwości, dlatego zapytam, co sądzicie o typie na Kubota i Melo?
Kubot / Melo v Bryan / Bryan 1 @ 2.75 Bet365
1. Kubot i Melo to zwycięzcy tego turnieju z 2015r. Bryany co prawda wygrały ten turniej w 2011, ale raz niema co porównywać formy z tamtych lat z obecną, a dwa że przez następne lata jakoś ich ten turniej już nie interesował. Kubot w 2010 półfinał.
2. Blizniacy bardzo często ostatnio mają wpadki, lata już nie te, a co za tym idzie reflex, szybkość, itp.
3. Do tego dochodzi dosyć wolna jak na halę nawierzchnia, która wydaje mi się ale faworyzuje Kubota i Melo. Bryany bez serwisu dużo tracą.
4. W poprzednich rundach chyba lepiej zaprezentowali się moi faworyci.
5. Wysoki kurs, który z reguły wystawiony jest przez buków w ten sposób aby odstraszyć chętnych ;)
Chętnie usłyszę jakieś opinie na ten temat. Typ wydaje mi się warty uwagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
Kursy z Fortuny
Bazylea:
Nishikori-Muller 1 @ 1.22 ✅
Kei&#39;owi wydaje się zależeć na tym turnieju, w rankingu ATP jest tuż za Raoniciem i pewnie powalczy o 4 miejsce na koniec sezonu. Muller bazuje na grze serwis-wolej, Kei nie da mu szans w wymianach, skutecznie będzie mijał, wyczeka swoich szans na return.
Cilic-Zverev M. 1 @ 1.34 ✅
Marin sprawiał solidne wrażenie we wczorajszym meczu z Granollersem. Uderzał pewnie, mocno, nie powinien okazać słabszego dnia jak Stan. W dodatku, jakby Zverev ostatnio nie grał, Marin na pewno wyjdzie z mocnym postanowieniem wygrania tego meczu, a jest to praktycznie kompletny gracz, grający świetny seriws, soczysty płaski forehand,backhand jak i niezły skrót. Finał Marin x Kei bardzo proawdopodobny.
Wiedeń:
Tsonga-Karlović 1 @ 1.42 ✅
Trochę się mimo wszystko wahałem przy tym meczu, bilans na korzyść Chorwata, jak wstrzeli się w serwis, albo raczej gdy nie ma gorszego dnia, to trudno go nadgryźć, mogą być tie-breaki. Ale Jo też świetnie serwuje i jakoś nie widzę specjalnie szans również i na jego przełamanie. Liczę, że kompletniejszy gracz,jakim jest Francuz, znajdzie swoje szanse na przełamania.
Murray-Ferrer 1 @ 1.11 Ferrer poddał mecz
Formalność. Szkot ma jasno określony cel - idzie na lidera rankingu pierwszy raz w karierze. Jest w dobrej formie, zdrowy, przy gorszym okresie Djokovicia poczuł krew i nie odpuści, da z siebie wszystko. A Ferrer nie ma praktycznie argumentów na Szkota,gra tylko na przerzut, a i w tym Andy jest świetny.
Także typy na faworytów, ale ako wychodzi przyzwoite. Do tego na Kerber z Radwańską @ 1.62 superofoerta ✅ i na Haase z Lamasine @ 1.25✅ w kwalach Paryża.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Zverev M. - Cilic M.
Powyżej 21,5 gemów ::: 1,71 ::: 1/3 Pinek ✅
H2H 1:2 z lat 2006-2015. Spotkali się jakieś 10 lat temu w finale Challengera, byli nastolatkami. Rok temu na trawie w Stuttgarcie padły 3 sety z 2 tie-breakami. Zverev jak już pisałem gra ostatnio z formą życia. Półfinał w Chengdu i porażka po 2 tie-breakach z Gasquetem, ćwierćfinał turnieju Masters w Szanghaju gdzie można by rzec, że miał nawet Djokovica na widelcu, niestety przegrał po 3 setach, ale łącznie w Chinach zaliczył 5 zwycięstw na tym 1000. Tutaj w Bazylei nadal formę trzyma wysoką, 5 zwycięstw i pokonanie Wawrinki na pewno budzi podziw.
Cilic to taka cicha woda i nie wiadomo kiedy odpadli z formą. Tak było na zwycięskim US Open czy w tym roku w Cincinnati gdzie w finale zlał Murraya 2:0 co nie zdarza się #2 dość często. Ogólnie to liczę na zacięty mecz, Chorwat niby faworytem, ale kto wie co pokaże dzisiaj Mischa.

Wynik: 6:4 5:7 3:6
Szacun bukmacherzy! Nie wiem jak oni to robią. Pierwszy set 6:4 w drugim secie robi się przy 4:4 40:0 jednak Cilic wyciąga gema na swoją korzyść czyli wbrew pozorom idealnie trafione w linię, na pograniczu farta, szczęścia, pecha?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Mam małe wątpliwości, dlatego zapytam, co sądzicie o typie na Kubota i Melo?
Kubot / Melo v Bryan / Bryan 1 @ 2.75 Bet365
1. Kubot i Melo to zwycięzcy tego turnieju z 2015r. Bryany co prawda wygrały ten turniej w 2011, ale raz niema co porównywać formy z tamtych lat z obecną, a dwa że przez następne lata jakoś ich ten turniej już nie interesował. Kubot w 2010 półfinał.
2. Blizniacy bardzo często ostatnio mają wpadki, lata już nie te, a co za tym idzie reflex, szybkość, itp.
3. Do tego dochodzi dosyć wolna jak na halę nawierzchnia, która wydaje mi się ale faworyzuje Kubota i Melo. Bryany bez serwisu dużo tracą.
4. W poprzednich rundach chyba lepiej zaprezentowali się moi faworyci.
5. Wysoki kurs, który z reguły wystawiony jest przez buków w ten sposób aby odstraszyć chętnych ;)
Chętnie usłyszę jakieś opinie na ten temat. Typ wydaje mi się warty uwagi.
Masz rację. Buki dalej faworyzują Braciaków dając często na nich bardzo zaniżone kursy. Tutaj mamy podobną sytuację. Wczoraj pograli trochę z Cue i Viktorkiem, a sam mecz zaczęli po 22 kończąc go koło północy. Mają trochę czasu na wypoczynek, ale moim zdaniem lekki dyskomfort z powodu tego, że wychodzą już o 17 na kort mogą odczuwać. Do tego fakt, że Urus z Serbem potrafili urwać im seta, a były takie gemy, gdzie oni, bez wielkiego serwisu wychodzili ze stanu 0-40, czyli kolokwialnie mówiąc Klony nie potrafiły wykorzystać jednej z czterech szans na brejka. Klapki na razie tutaj spokojnie poza jednym incydentem, gdzie przeciwko Petzschnerowi i Johnsonowi połamali się na 4-5. Amerykanin z Niemcem mieli serwis na seta, ale nie dali rady, a Marcelo z Łukaszem poszli za ciosem i ze stanu 4-5* ogarnęli trzy gemy z rzędu i wzięli tę partię 7-5. Obie pary potrafią grać nierówno, ale nie ma czegoś takiego, że Bryany prezentują wysoki poziom przez dłuższy okres, niż ich przeciwnicy. Moim zdaniem mamy tutaj do czynienia z meczem 50/50, jak nie takim, gdzie lekkimi faworytami są Brazylijczyk i Polak. To oni tutaj wygrali rok temu ogrywając naprawdę solidne pary. W tym roku też im idzie nieźle, zagrali razem kilka meczów, więc już jakieś zrozumienie jest. Bracia za to zjeżdżają po pochylni. Nie będą już top1 i z czasem będzie tylko gorzej. Nie ma już meczów, gdzie są mega murowanymi faworytami. Gra na czysty win opłacalna, ale przy kursie 1.8+ na seta Klapków z miłą chęcią to pobieram i polecam innym.
Kubot/Melo-Bryan/Bryan 2-1
Kubot/Melo+1.5 seta 1.81 1xbet✅✅✅ IZZI
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
master. 1K

master.

Użytkownik
Cilic vs Zverev B365
Zverev @ 3.25 ⛔ ⛔
Niemiec nie wytrzymał meczu, trudno się dziwić. Niewykorzystane 4 meczowe w 2 secie. Pierwszy set wzięty wzorowo, później Cilic już ogarnął.
Zverev 1 set @ 2.62 ✅ ✅

Witam! Dawno mnie tutaj nie było. Będe starał się od teraz regularnie raz na jakiś czas coś napisać.

Odnoszenie się do H2H czy poprzedniej części sezonu jest kompletnie bez sensu i mija się z celem. Cilic ma tutaj motywacje i nie da się ukryć, że chcę wygrać ten turniej, a to dlatego, że ma szanse na Londyn. Zverev też ma tutaj motywacje aby wygrać turniej co zresztą pokazały ostatnie mecze i wiadomo nie ze względu na Londyn (bez przesady), ale dlatego, że jak nie teraz to kiedy? Zdaje sobie sprawę z tego, że jest w życiowej formie, koniec kariery bliżej niż dalej co nie zmienia faktu, że może jeszcze pograć kilka ładnych lat.
Osobiście bardzo mi się podoba gra Niemca. Niby typowy Serve&amp;Vollley ale takiego Ivo czy Isnera to w ogólnej ocenie bije na głowe, a to ze względu na gre z lini końcowej. Mischa może przegrać swój gem serwisowy, ale w przeciwieństwie do w/w zawodników nic to nie znaczy bo z lini końcowej gra gra na tyle dobrze, że chwile później odrabia straty. Cillic serwis na całkiem dobrym poziomie, ale jak dostanie piłke zwrotną to w śmiesznych sytuacjach zdarza mu się wyrzucić bardzo łatwe piłki w aut szczególnie na początku meczu. Niemiec na returnie lubi stawać dobry metr a nawet dwa za linią i piłki będą wracać, ile nie wiadomo. Dodatkowo przeciwnicy Zvereva na początku meczu mają problemy z jego grą i dopiero po jakimś czasie sie jej uczą, a jest tak w szczególności z zawodnikami topowymi ze względu na to, że nie mieli, aż tyle okazji, aby się ze sobą zmierzyć. Widze tutaj duże szanse Niemca w pierwszym secie, a jeżeli by go wygrał to także może ogarnąć cały mecz. Jeżeli jednak pierwszy set przegra to o mecz będzie bardzo trudno.
Pozdrawiam! ????
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
A.Murray-Tsonga ponizej 21.5 gema @1.8
Wygrana Murraya raczej wydaje sie formalnoscia. Czlowiek mysli na pierwszy rzut oka, ze graja dwa swietni tenisisci, ale ten kurs na wygrana Murraya po dzisiejszym meczu Tsongi to nie dziwi, wiec szukajac wyzszych kursow sprobuje w under gemowy. Gramy o tytul w &quot;piecsetce&quot;, takze Murray nie pogardzi od strony finasowej, a po dzisiejszym meczu Tsongi z Karlovicem to mysle, ze Murray powinien wygrac pprzekonywujaco.
Murray mial dzien przerwy, ale w turnieju spisywal sie bez wiekszych zarzutow, a troche problemow sprawil mu wlasciwie tylko Simon.
Tsongi z koleii nie powinno tutaj byc w finale. W meczu z Karlovicem tak naprawde wszystko sprowadzilo sie do sytuacji w 2-im secie przy stanie 7-5 4-2 dla Karlovica, gdy Karlovic mial pilke na drugie przelamanie Tsongi na serwisie Francuza. Zeby bylo zabawniej to Karlovic zagral naprawde super akcje i chyba tylko dzieki szczesciu Tsonga jakos zmiescil pike po prostej, odbiajac w jakis nie do konca naturalny sposob.
To co sie stalo pozniej w tym secie to nawet ciezko wytlumaczyc i Karlovic oddal swoje dwa nastepne gemy serwisowe (w jednym zaserwowal trzy double faulty). Swoja droga od tego gema Karlovic tez zaczal psuc wszytsko na potege praktycznie do konca meczu jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki. Zeby bylo jeszcze zabawniej w tie-breaku decydujacego seta przy stanie 5-4 dla Karlovica w malych punktach, Chorwat zaserwował dwa &quot;asy&quot;, ktorych Tsonga nawet nie powachal. &quot;Asy&quot; jednak musialem napisac w cudzyslowiu, poniewaz w obydwu przypadkach zostal wywolany let, gdzie pilka musnela siatke. Jeden z tych punktow oczywiscie na swoje nieszczescie przy powtarzanych serwisach Karlovic oddal, bo jakze mogloby byc inaczej. Karlovic po meczu to zszedl z mina, ktora ciezko opisac. Z reguly nie krytykuje zbytnio graczy, ale ten mecz byl patologiczny.
Reasumujac to mysle, ze Murray wygra i jest w stanie przelamac Tsonge conajmniej raz wiecej zrobic w kazdym secie. Poza tym dla Murraya pojawial sie calkiem realna szansa, zeby probowac atakowac nawet numer 1 rankingu, wiec mysle, ze Szkot pokaze dobry tenis w finale. Ja bym sie tutaj tak duzej ilosci gemow nie spodziewal, stad taki typ.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Marin Cilic - Kei Nishikori
Marin Cilic wygra @ 2,38 PinnacleSports ✅ 6-1 7-6

Finał turnieju w Bazylei i starcie dwóch gości, którzy znają się dosyć dobrze (dosyć to mało powiedziane - grali ze sobą 11 razy na poziomie ATP). Bilans korzystny dla Japończyka (7-4) i to on jest tutaj faworytem - zapewne słusznie, ja jednak idę w stronę Cilica.
Kieruje się tutaj głównie wczorajszymi starciami i nie ukrywam, na pewno mecz meczowi nierówny. Jednak to co wyprawiał na korcie Nishikori z Muellerem było co najmniej dziwne. Japończyk to zawodnik, który lubi pownerwiać stawiających na niego, często kreczuje (tutaj mamy finał, wiec krecz jest bardzo wątpliwy), jednak ogółem z dobrze rokującego zawodnika niewiele pozostało. Owszem, Kei to nadal młody gracz, nadal mieści się w topce i wygrywa z kim ma wygrać, ale z grajkami najlepszymi nie podejmuje nawet rękawic...Nie wiem czym jest to spowodowane, ale za każdym razem wygląda to tak samo - wielkie nadzieje i potem bum - sprowadzenie na ziemię. Teraz na swojej drodze spotka zmotywowanego Cilica.
Cilica, który przebrnął pewnie drogę do finału. Warte odnotowania jest dla mnie zwłaszcza wyrwanie starcia ze Zverevem. Tak, to niedoceniany wciąż zawodnik i kurs 3,4 bodaj z Cilicem był dla mnie nieporozumieniem, ale w drugim secie miał swoje szanse i powinien szczerze powiedziawszy zamknąć mecz. Przy stanie 1-1 wszystko już wskazywało na Cilica, który jeszcze na pewno powalczy. Z tego co się orientuje wciąż ma szansę na Londyn wieńczący sezon a wygranie w Bazylei da mu duży zastrzyk punktów do tego rankingu. Dodatkowo gramy w hali, obaj zawodnicy są tu mocni zatem spotkanie powinno przybrać obrót overowy, być może zobaczymy nawet trzy sety. Ja jednak gram w stronę Chorwata, licząc na jego motywację i dobrą dyspozycję serwisową.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Cilic M. - Nishikori K.
???? Murray A. - Tsonga J-W.
Cilic M. +1,5 seta, Murray A. ::: 1,74 ::: 1,5/3 Pinek ✅
H2H 4:7 z lat 2008-2016. Tylko dosłownie w 2 meczach Cilic nie urwał seta, było to w Barcelonie 2014 gdzie Nishikori od kilku sezonów gra tam kapitalnie i w Memphis 2013 które wygrał bodajże już 5 razy? Pozostałe ich mecze były bardzo zacięte, jednak najważniejszym meczem było ich spotkanie w finale US Open gdzie japońska Toyota straciła moc, zawieszenie padło, zaczęły się awarie, lampka od oleju zaczęła się świecić. Wynik to oczywiście 6:3 6:3 6:3 i zawód Keia, był bez szans tak samo jak wcześniej Federer czy Berdych, wszyscy od Cilica dostali 3:0, a Marin udowodnił federacji, że ta banicja na tenis tylko go jeszcze bardziej zmobilizowała.
Tak jak już wcześniej pisałem, Cilic to taka cicha woda, nigdy nie wiadomo co wygra, a w tym roku nieoczekiwanie, wręcz sensacyjnie wygrał Masters 1000 w Cincinnati pokonując 2:0 w finale Murraya. Skoro zrobił to w finale ze światowym #2 rankingu, to teraz mamy też duże szanse na to, aby zobaczyć Cilica jako zwycięzcę turnieju. Nishikori wiadomo klasa sama w sobie, pokonał tutaj w gazie JMDP, ale Argentyńczyk miał 0 z 8 wykorzystanych BP.
H2H 13:3 z lat 2004-2016. Dla Murraya widać, że cel jest prosty, zostać światowym numerem jeden. Gdyby było inaczej to bardzo prawdopodobnie odpuściłby sobie Wiedeń, jednak jest inaczej. Wygrał Pekin, Szanghaj i teraz chce zdobyć 500 w Wiedniu. Ranking wygląda tak: Djokovic 10 600 punktów, Murray 9,985 więc jeżeli wygra Andy to ma +500. Kluczowym turniejem powinien być Paryż o ile wszystko pójdzie po myśli Murraya.
Wynik I: 6:1 7:6(5)
Wynik II: 6:3 7:6(6)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom