>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Basel & Valencia 2.11-8.11.

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Na pierwszy rzut oka, spróbuję Seppiego @ 2.00 rozumiem że ostatnio słabe wyniki niewytłumaczalna porażka z RRH, wpadka z Hajkiem i totalnie bezbarwne pojedynki z Kolbą na USO czy później z Wawrinką i Soderlingiem, rozumiem że ludzie widzą że to dobra szansa dla jednego z gospodarzy Bohliego lecz jeśli Seppi wreszcie ma coś wygrać tu tutaj, a kurs @ 2.00 na pewno mnie zachęca chociaż na spróbowanie Włocha bo to nie ta klasa na tą nawierzchnie i jeśli tutaj nie ma dogrania między sobą pomiędzy Panami których nie ma bo szybciej to jednak Seppi zawsze sam coś psuję, ale sądzę że Włoch wreszcie powinien wygrać jakieś spotkanie, a kurs sami widzicie zachęcający.
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Spotkanie: Berdych T. - Mathieu P.H.
Typ: 1
Kurs: 1,40​
W pierwszym dniu turnieju, rozgrywanego na ciepłych kortach (pomimo, że pod dachem ;p) Walencji staną naprzeciw siebie Tomas Berdych i Paul-Henri Mathieu. Być może kurs 1,4 =&gt; teraz już spadł, nie zachęca ale na kupon &quot;zabawkę&quot; z większą ilością zdarzeń albo jakiegoś ciekawego dubla się nadaje. Po raz ostatni obaj panowie trafili na siebie 25.06.2009 podczas Wimbledonu. Na trawie zdecydowanie lepszy był Czech, który wygrał 3:0 (6:2 6:4 6:4). Zawody w Hiszpanii rozgrywany jest na hali, podłoże inne ale moim zdaniem faworytem w tym spotkanie jest Berdych, który w ostatnich turniejach sprawiał bardzo dobre wrażenie: dwa razy dochodził do ćwierćfinałów, w których niestety trafiał na tenisistę w świetnej formie i schodził z kortu jako przegrany. W przypadku francuza końcówka sezonu nie należy do najlepszych. W ostatnich trzech turniejach po dość słabej grze odpadał szybko z rywalizacji. Sądzę, że Czecha stać na dłuższą przygodę z tym turniejem i nie odpadnie po pierwszym meczu.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Garcia-Lopez-Greul
typ; 2:0
2,32
Unibet
Analiza:
Dziś w spotkaniu I rundy turnieju w Walencii na twardych kortach reprezentant gospodarzy Garcia Lopez zagra z Niemcem Simonem Greulem . Niemiec zdecydowanie bardziej od kortow twardych woli korty ceglane , na ktorych czuje sie po prostu najlepiej . Hiszpan natomiast na kortach twardych radzi sobie calkiem przyzwoicie . Garcia Lopez bardzo dobrze serwuje co procentuje w grze na hardzie . Niecale dwa tygodnie temu w Szwecji , w Sztokholmie Hiszpan gral z Niemcem w drugiej rundzie turnieju i pewnie wygral w dwoch setach 6;3 7;5 . Sadze , ze dzis powinno byc podobnie . Garcia Lopez wspierany dopingiem swojej publicznosci powinien dac sobie rade .
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Tomas Berdych - Gilles Simon 1 @ 2.75

Nie wiem po prostu skąd taki kurs. Nie jestem w stanie tego pojąć. Czyżby oddsmakerzy kierowali się tylko rankingiem i ostatnim pojedynkiem sprzed paru dni? Berdych to świetny tenisista, wciąż niespełniony talent. Dysponuję świetnym serwem, potrafi grać niesamowite winnery z końcowej linii, do tego świetne warunki fizyczne...Jest to bardzo umiwersalny zawodnik, potrafiący dobrze zagrać na każdej nawierzchni. Swietnie pokazuje to jego bilans spotkań z ostatnich 4 sezonów, na każdej nawierzchni przeważają zwycięstwa nad porażkami, i to dosyć wyraźnie. Tak na prawdę największe problemy ma w hali, przyznam że nie wiem czym to jest spowodowane, gdyż szybki kort powinien zdecydowanie sprzyjać jego stylowi gry. Gilles Simon...dla mnie to tenisista-zagadka. Nie jestem w stanie pojąć jakim cudem wygrywa tyle spotkań, jak potrafił dojść tak wysoko w rankingu...przecież on nie ma żadnych poważnych argumentów na solidnych graczy. Fakt, jest wybiegany, potrafi dosięgnąć niemal każdą piłkę dając szansę rywalowi na popełnienie błędu. Ale próżno u niego szukać uderzeń kończących granych swobodnie i regularnie. Dlatego bardzo rzadko zdarza mi się stawiać na zwycięstwo Francuza, nie zawsze w końcu przeciwnicy będą wyrzucali bronione przez niego piłki. Tym bardziej nie zrobię tego dziś, zmierzy się bowiem z bardzo niedocenianym przed bukmacherów Berdychem, na którego zawsze są niezłe kursy ( w tym wypadku wręcz kosmiczny ), a Czech potrafi solidnie namieszać na korcie. Zdecydowanie ma jutro spore szanse na końcowy tryumf.
 
robin-hood 0

robin-hood

Użytkownik
Wawrinka-Ljubicic 2 @ 2.04
Wawrinka jest po kontuzji. Kreczowal w Szanghaju ze Stepankiem i odpuscil ubieglo tygodniowy turniej w Lyonie. Poszperalem po szwajcarskich stronkach i wychodzi na to ze Wawrinka pierwszy raz rakiete do reki wzial w poprzedni czwartek. Jak wszyscy wiedza Ljubicic wygral w niedziele turniej w Lyonie i od kilku tygodni prezentuje dobra forme (widzialem jego wystep w Szanghaju). H2H 3:1 dla Chorwata.
 
C 94

crock

Użytkownik
Fernando Gonzalez - John Isner 3,05
Typowy bet na przelamanie, Isnerowi ostatnio nie idzie, 3 ostatnie turnieje odpadal po 1 spotkaniu. Obaj dobrze serwują, więc spodziewam się wyrównanego spotkania. Wg mnie kurs zawyżony na Isnera, dlatego też w tym kierunku leci mój typ.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Tommy Robredo - Feliciano Lopez 2 2.15 PS 3/10


Tommy to zdecydowanie nie jest zawodnik na halę. Im gra szybsza, tym gorzej dla jedynego modela spośród graczy ATP. Jego rodak, Lopez, ma to do siebie, że wyjątkowo lubi grać na hali. Lubi też zaskakiwać formą pod koniec sezonu. Świetny występ w Szanghaju, podobnie jak w zeszłorocznych turniejach na hardzie wieńczących sezon ( plus finał DC ).


Mikhail Jużny - Pablo Cuevas 2 4.17 PS 1/10

Misza zdaje się wracać do formy, ale mimo wszystko dalej nie jest dla mnie zawodnikiem o tyle lepszym od młodego Urugwajczyka. Cuevas posiada dobry serwis, świetny BH, a w 1 rundzie pokonał dyrektora turnieju, Juana Carlosa Ferrero, więc na hali coś tam potrafi ugrać. Jużny to też zawodnik bardzo chimeryczny, może jutro zagrać znacznie gorzej niż dziś.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Cilic - Troicki
Typ: over 21.5
Kurs: 1.87
Pinnacle
Końcówka sezonu tenisowego, czyli czas niespodzianek W tym tygodniu odbywają się dwa turnieje ATP w Walencji i Bazylei - ja skupiam się na razie przede wszystkim na tym drugim turnieju, z pewnego powodu o którym za chwilę, otóż zauważyć łatwo można że w turnieju tym nie dochodzi do wielkiej ilości przełamań, spotkania są bardzo wyrównane, jest mnóstwo tie-breaków, a jeśli do nich nie dochodzi to o wygraniu seta decyduje jedno przełamanie, brak wygranych setów do 0 czy do 1, a i wygrane do 2 zdarzają się bardzo rzadko. Poprzez takie rozumowanie zacząłem szukać spotkania spośród dzisiejszej oferty które najbardziej odpowiada schematowi który wymyśliłem i myślę że znalazłem takowe Na drugim korcie jako trzeci w kolejności zagrają Chorwat Marin Cilic i Serb Viktor Troicki. 21-letni Cilic to 13 zawodnik rankingu ATP, a o 2 lata starszy Troicki jest 29. Chorwat gra znakomicie w tym sezonie, bilans spotkań 44-19, wygrał na początku sezonu 2 turnieje (w Chennai i Zagrzebiu) a niedawno w dwóch kolejnych był w finałach (w Pekinie i Wiedniu). Serb ma bilans 30-27, wygrał w tym roku challenger w Belgradzie, był także w finale nie tak dawno w Bangkoku. Obaj dysponują świetnym pierwszym podaniem dzięki bardzo dobrym warunkom fizycznym (198cm Cilic, 193cm Troicki). Pierwszą rundę przeszli bez straty seta, Cilic pokonał 6:4 6:4 Niemca Filipa Petzschnera, a Troicki 6:2 7:6 pokonał innego Niemca Banjamina Beckera. Obaj mieli w swych wygranych pojedynkach pierwszej rundy po 56% pierwszego podania, ponad 80% piłek wygranych po pierwszym serwisie i 50% po drugim. Chorwacko - Serbskie pojedynki zawsze mają swoje podteksty gdzie by się one nie odbywały, na razie w bezpośrednich pojedynkach jest 3:0 dla Chorwata, ale to wcale nie znaczy że dzisiaj Serb gładko przegra, otóż pierwszy ich pojedynek to byla dramatyczna 3-setówka, w drugim pojedynku już po 3 gemach Troicki skreczował a tegoroczne spotkanie wygrane 6:2 7:5 odbywało się w Chorwacji więc Cilic pewnie grał na 200% swoich możliwości, teraz myślę że nadchodzi znów czas na wyrównany pojedynek a Troicki nie stoi aż na tak przegranej pozycji jak wskazują to kursy (1.3 - 3.5).
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie: Fernando Verdasco vs Janko Tipsarevic
Typ: Janko Tipsarevic - Wygra 2-1
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tipsarevic w wybornej formie...W październiku zanotował zwyciestwo turnieju rozgrywanym w Mons w Belgii, Finał w Moskwie gdzie uległ Jużnemu w 3 setach i we Wiedniu w 3 setach odpadł w półfinale z Melzerem.
A wiec gdy przegrywał to przegrywał z reprezentantem gospodarzy w 3 setach.
teraz zagra z verdasco ,który również jest reprezentantem gospodarzy,bo turniej ten rozgrywany jest w Walencjii.
W pierwszej rundzie Serb rozprawił sie z Hanescu w 2 setach natomiast Verdasco wygrał po kreczu Oscara Hernandeza na początku drugiego seta.
Verdasco w poprzednim miesiacu również zagrał w Finale w Malezji gdzie gładko uległ Nikolayowi Davydenko.
Mecz ten powinien byc wyrównanym spotkaniem obfitym w szybkie i długie wymiany z głębi kortu.
Stawiam na zwyciestwo Serba w 3 setach poniewaz prezentuje sie od jakiegoś czasu znakomicie .Widac ze poukładał sobie gre i przyszły odrazu owiele lepsze rezultaty.
Dodatkowo Tipsarevic ma jakiś sposób na Fernando Verdasco poniewaz grali dwukrotnie i w obydwu spotkaniach Verdasco niezdobył choć by seta,przegrywajac ich az 5.
Dodatkovo Verdasco powinien oszczedzać siły na turniej konczący ten sezon,gdzie zagraja najlepsi tenisiści tego sezonu.
Jednak niewyobrazam sobie by Verdasco odpuscił mecz ,bo gra u siebie wiec bedzie chciał sie pokazać.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Stanislas Wawrinka - Jarkko Nieminen 2 4.17 PS 1/10

Wielu z Was zdziwi granie przeciwko Stasiowi, ale obok takiego kursu nie można przejść obojętnie. Popularny Kapitan Nemo powoli wraca do formy i zdaje się przezwyciężać wszystkie przeciwności, jakie zgotował mu los. Wielu sympatyków tenisa pewnie pamięta świetną formę Fina w sezonie 2006, kiedy był jednym z bardziej wyróżniających się zawodników ATP. Pod koniec tego sezonu w Bazylei doszedł do finału, przegrywając jedynie z Fedexem. Stan Wawrinka natomiast to zawodnik niespecjalnie lubujący się w grze w hali i warto skorzystać z faktu, że bukmacherzy zaniżyli kurs na niego po wczorajszym dobrym występie w meczu z Ljubą. 1.29 na Szwajcara to żart, z takich prezentów należy korzystać, zwłaszcza pod koniec sezonu.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Fajny typ @filweb, ale jednak Wawrinka strasznie polepszył swoją grę na kortach twardych czy halowych na początku sezonu nie poznawałem chłopaka jak on tak dobrze poprawił serwis jak i swoją psychikę bo nie zawszę miał ją na wodzy w decydujących momentach podczas gry na szybszych nawierzchniach, ale Niemi też kiedyś po kontuzji musi się przebudzić, a jak już pokonał Benneteau który w Lyonie był maszyną do zabijania i poległ na Simonie i teraz na Nieminenie myślę że może jakiś O21.5g @ 1.90 lub może trochę odważniejszy ale nie aż tak jak win Fina typ to, to że urwie seta @ 2.10, bo jednak w Bazylei bardzo duża koncentracja jest ze strony Szwajcarów by jakoś być tym drugim po Fedexie w tym turnieju na włąsnym podwórku tym bardziej tutaj najwięcej będą się starać po Fedexie, Stasiu jak i Chiudinelli wierni kompanie od lat Rogera.
 
C 94

crock

Użytkownik
Isner-Gasquet 1,74
Isner wygrał na przełamanie i wydaje mi się, że na tym się jego epizod w tym turnieju skonczy. Gasquet pokonal wczoraj po dość wyrownanej walce dobrze grajacego Zeballosa i dziś tak samo pokona Isnera.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Dziś chyba najgorszy dzień, od kiedy stawiam ????

Marin Cilic - Radek Stepanek 2 2.12 3/10 PS


Obaj zawodnicy to klasa sama w sobie, jeśli chodzi o grę w hali. Obaj ostatnio notują bardzo dobre wyniki, szczególny postęp poczynił Marin. Jestem pewnien, że gdyby nie Jurgen Melzer to taki mecz oglądalibyśmy w finale turnieju w Wiedniu. Cilic rozegrał ostatnio więcej spotkań, dodatkowo dziś męczył się długo z Troickim. Steps też nie miał bajki z Serrą, ale miał dzień na relaks. H2H 1-1 oba mecze na clayu. Pamiętam, jak Marin ograł w tym roku na RG Radka, ale Stepanek był wtedy w bardzo kiepskiej formie.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Stepanek - Ćilić 4/6 6/3 6/3
Stepanek @ 2.10
Pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe turnieju im. Davidoffa tak jak mój przedmówca typuje tutaj Sexy Radka wczoraj Ćilić mordował się 3h na korcie 39 gemów rozegranych wręcz linia Szlemowa i zwycięstwo po właśnie trzech TB nad Troickim, gdzie Stepanek sobie odpoczywał H2H 1-1 ale najbardziej liczę tutaj na odpoczynek Czecha, dosyć duże zmęczenie Ćilića nawet jako profesjonalistę i lepsze atuty Stepanka s&amp;v jak i dobre rozgrywanie piłek, bo u Cilića to jednak leży ten mocny serwis, ale ostatnio po jego grze nie widziałem żeby potrafił rozegrać porządnie parę piłkę pod rząd.
Djoković - Wawrinka 3/6 7/6
O21.5g @ 1.85
Dosyć miła linia gemowa w tym spotkaniu pomiędzy Djokerem, a Wawrinką a przecież to ciągle ścisła czołówka męskiego świata tenisowego ale z gorszą formą sezonową u Stanislasa bo ork temu walczył jeszcze o Masters, a teraz o miano drugiego Szwajcara po Fedexie na tym turnieju, Djoko wczoraj posłał Hernycha na totalnym rowerze do domu wcześniej pokonał młodego Niemca Becka 6/3 7/5, Stanislas pokonał Ljubę w III. setach 6/7 6/3 6/4, a wczoraj Nieminena 7/5 2/6 6/1 H2H 8-2 po stronie Serba gdzie w ostatnim ich spotkaniu Wawrinka prowadził 6/4 1/6 *3/1 lecz jednak zwycięstwa nie dociągnął do końca, dzisiaj myślę że będzie show jak i rewanż po stronie Szwajcara o Polsko-Czeskich korzeniach.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Stepanek - Djoković 7/6 5/7 2/6
O21.5g @ 1.80
Po wczorajszym spotkaniu z Cilićiem mogę powiedzieć na pewno że Stepanek to najlepszy s&amp;v w tym sezonie, najpiękniejszy dla oka co i też potwierdza to ranking, Sexy Radek szansę na Masters w Londynie ma iluzoryczne ale na bycie rezerwowym całkiem nie takie złe, wczoraj jeśli ktoś oglądał jego spotkanie z Chorwatem może spokojnie powiedzieć że wygrał tenis bo jednak to co pisałem wyżej, bombardowanie serwisem to jedyna broń Ćilića tego czasu która jak karabin od nadmiaru piasku zacina się i nie strzela kiedy trzeba. Wczoraj też miał być wielki dzień tenisa Szwajcarskiego lecz jednak Wawrinka po kolejnym fantastycznym meczu wyczerpał się totalnie po 6/3 6/7 i w trzecim secie już nie dał rady odpowiadać w każdej wymianie Serbowi który też miał nie lada szczęście podczas TB gdzie przy stanie na *3/4 Wawrinka lecąc jak szalony do siatki jednak nie przerzucił piłeczki tuż za siatkę i szansa na serwis po mecz już nie powtórzył się w tym meczu ani razu dla Szwajcara gdzie przy tej piłce Djoković skakał z radości z popełnienia błędu mecz wyczerpujący dla obydwóch gdzie Radek grał na totalnej radości, świeżości, radosny tenis myślę że i dzisiaj powalczy w półfinale z obecną światową trójką i pokryją linię gemową.
Murray - Dasco 6/2 2/6 6/3
Dasco @ 2.70 &amp; Dasco +1.5s @ 1.60
Turniej w kraju, zacięta walka o Masters, półfinał imprezy światowa czwórka naprzeciwko która ma straszne kłopoty z rywalami pokroju kortów ceglastych jak Montanies gdzie jak dla mnie to totalnie Hiszpańska rzeźba, a i tak zagrał bardzo dobrze z Murrayem nie wspominając o Mayerze który był blisko wyeliminowania Murraya, Dasco idzie tutaj jak burza odprawił dziadzię Hernandeza, dosyć w dobrej formie Tipsarevića jak i wczoraj Robredo które swoje w turnieju zrobił, Fernando to co działa u niego przez cały sezon jest i w dyspozycji i tutaj czyli serwis, świetny mocny return i jego porządny fh H2H 8-2 dla Brytola lecz te osiem meczy przyćmiewa ciągle piekne zwycięstwo Dasco na Murrayem na AO gdzie po tym meczu znowu grał z Nadalem i po heroicznej walce przegrał, jeśli Murray dzisiaj będzie ciągle prezentował to co w poprzednich spotkaniach będzie więcej pretensji do świata niż do siebię myślę że Dasco będzie o krok od zameldowania się w Londynie za tydzień.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Panowie każdy może komentować, dyskutować, ale NIE KŁÓCIĆ SIĘ!

Tenis to temat głęboki i szeroki jak ocean, jeden lubi Fedexa pod względem serwisu, a ktoś Karlovicza bo ma mocniejszy i daję więcej asów, tak można gadać, gadać i gadać kto czemu i jak gorszy lub lepszy ważne jeśli ktoś zna się na tenisie i czasami przenosi to na bukmacherke żeby przyniosło mu to zysk na bułkę z dżemem czy na inny rarytas.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Powiem tak - i mam nadzieję, że ten post nie zostanie usunięty, bo będzie ostatnim, jaki napisałem na tym forum : Szczerze, to nie mam zamiaru czytać książek, po których lekturze uważałbym Llodrę za lepszego tenisistę od Stepanka. Poza tym lepiej obejrzeć kilka spotkań, wydaje mi się, że to bardziej wzbogaci Twoją wiedzę, polecam.
Aha - Emsi - skoro jesteś takim ekspertem tenisowym, napisz proszę, ile razy w tym sezonie widziałeś Lllodrę w akcji a ile razy Radka. Ja Francuza z 5 razy, Stepana więcej niż 10.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Finał turnieju ATP w Bazylei:
Federer-Djokovic
typ: Djokovic +1,5 seta

W finale w Bazylei spotkają się dwaj najwyżej rozstawieni tutaj tenisiści - Federer i Djokovic.
Drogi obydwu zawodników do finału były różne. Federer miał czterech przeciętnych przeciwników z drugiej pięćdziesiątki rankingu: O.Rochusa (61), Seppiego (51), Koroleva (58) i Chiudinelliego (73) i zbytnio się nie zmęczył. Krótko mówiąc: 4 razy po 2-0.

Serb w pierwszej rundzie spokojnie z A. Beckiem, w drugiej rowerek z Hernychem, ale już QF i SF to były zacięte mecze (z dobrymi tenisistami - Wawrinką i Stepankiem), w których Dżoker pokazał klasę. Po przegranym pierwszym secie, potrafił wygrać bardzo wyrównany drugi set, a trzecia partia to już miodzio ze strony Nole. Szczególnie dzisiejszy półfinał pokazał jak świetnym zawodnikiem jest Novak. Było 7:6 5:4 dla Stepanka, serwis Dżokera i matchpointy dla Radka, Novak się obronił, potem przełamał Stepanka, wygrał własny serwis i seta. Następnie od razu przełamanie w trzecim. Po prostu koncert.

Myślę, że właśnie to zahartowanie w ćwierć- i półfinale oraz bardzo dobra w ostatnich tygodniach gra Djokovica przemawia za moim typem. Federer po czterech przeciętniakach dostanie gracza światowej klasy.

Na początku zastanawiałem się nad zwycięstwem Djokovica, ale zagram bezpieczniej i pewniej - na to, że Novak zdobędzie przynajmniej jednego seta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom