>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Barcelona, Monachium, Bukareszt (15.04.2024 - 21.04.2024)

Status
Zamknięty.
adik1992 407,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
433745881_791574883015933_68493853283962909_n.jpg

Miejsce: Barcelona, Hiszpania
Data rozgrywania: 15.04.2024 - 21.04.2024
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: €2,782,960
Oficjalna strona turnieju: https://www.barcelonaopenbancsabadell.com/en/home/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/barcelona
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/barcelona/425/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/barcelona/425/daily-schedule
Zwycięzca singla 2023: C. Alcaraz
Zwycięzcy debla 2023: M.Gonzalez/A. Molteni


5454.jpg

Miejsce: Monachium, Niemcy
Data rozgrywania: 15.04.2024 - 21.04.2024
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €579,320
Oficjalna strona turnieju: https://www.bmwopen.de/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/munich
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/munich/308/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/munich/308/daily-schedule
Zwycięzca singla 2023: H. Rune
Zwycięzcy debla 2023: A. Erler/L. Miedler


432766898_122129346854185445_463448261777729523_n.jpg

Miejsce: Bukareszt, Rumunia
Data rozgrywania: 14.04.2024 - 21.04.2024
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €579,320
Oficjalna strona turnieju: https://www.facebook.com/TiriacOpen/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/bucharest
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/bucharest/4462/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/bucharest/4462/daily-schedule
Zwycięzca singla 2023:
Zwycięzcy debla 2023:


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
Zapata M. -Mager 1 @1.53 <milo ze strony Hiszpana ze postanowil dograc 2-ego seta na stojaco glownie drop shotami zamiast skreczowac ... ale rozczarowal na calego>

Wydaje mi sie, ze Hiszpan wraca na dobre tory. Zapata ma swojej karierze m.in. 4 runde French Open, a w ubieglym sezonie bardzo dobre wystepy w Madrycie i Rzymie (odpowienio 4 i 3 runda). W drugej czesci ubieglego sezonu juz zaginal i w tym roku bez blysku poki co, ale teraz nadchodzi sezon ceglany w Europie i duzo turniejow w Hiszpanii, wiec to powinny byc dla niego starty docelowe. Niespelna dwa tygodnei temu Zapata byl w finale challangera w Barcelonie, wiec jest szansa ze przelozy to na dobra gre w cyklu ATP Tour w biezacym turnieju.
Mager tez uznane nazwisko, jego najwiekszym sukcesem byl final turniej uATP 500 w Rio dwa sezony wstecz, ale to byl najlepszy seozn WLcha w karierze, ktory duzo gral i duzo wygrywal nawet jezlei to byly challnagery. Poznie jdlusza przerwa spowodowana urazem i bardzo slaby ubiegy sezon. W tym seoznei Wloch cos probuje juz grac, ale to chyba wciaz nie to co prezentowal w optymalnej formie. Na pewno Wloch ma bardzo dorbe warunki do silowego grania z bardzo mocnym podaniem, ale brakuje w ostatnich miesiacach wymiernych wynikow poza jednym wygranym challangerem.

Wydaje mi sie, ze Zapata sie dobrze przygotowal do tego sezonu. W Barcelonei tez ma fajen wystepy w poprzednich edycjach i z pewnoscia liczy na dobry okres teraz. Mager mozliwosci ma, ale nie przekonuje mnie wciaz od dluszszego czasu, a Hiszpanowi jestem zdania, ze bedzie mocno zalezec i w teorii wydaje sie miec wieksze szanse w ym pojedynku.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 880,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Barcelona
Arnaldi vs. Cazaux

Spotkanie pierwszej rundy turnieju na nawierzchni ceglanej w Barcelonie czyli dość prestiżowego turnieju w kalendarzu ATP, w którym ostatnio dominował Alcaraz, lecz teraz w tych zawodach nie wystąpi, ale ma za to zagrać Nadal. Dziś jednak skupię się na pojedynku włosko-francuskim, bo wydaje się ciekawy pod kątem bukmacherskim, ale też stricte tenisowym i posiada kilka niewiadomych kwestii. Po pierwsze zacznijmy od charakterystyki obu zawodników i naturalne się wydaje, że Arnaldi na cegle ma nieco więcej argumentów, choć w ich jedynym meczu na cegle kilka lat temu lepszy był akurat Francuz i to dość zdecydowanie. Obecnie panowie są w zdecydowanie innym miejscu i na pewno lepszym niż wtedy. Obaj dojrzeli i weszli na wysoki poziom pozwalający na regularną grę w głównym cyklu. Obaj też mają inne atuty, bo Matteo skupia się na wymianach i jego zagrania są bardziej wszechstronne, a Arthur opiera swoją grę na serwisie, ale też wiele potrafi w wymianach. W ostatnim czasie trochę u obu się działo, bo Francuza nie oglądamy już od Miami. Pamiętamy jak Francuz upadł i stracił przytomność, a od tego czasu nie wrócił do rywalizacji, choć miał to zrobić w Monte Carlo. Nie wiem czy trenował i jak wygląda jego dyspozycja, więc ocenimy dopiero na korcie. Niewątpliwie wtedy jego forma miała tendencję spadkową, więc przerwa mogła dobrze na niego wpłynąć. Pytanie jak kondycja i mental, bo taki powrót może być obarczony niepewnością w zagraniach. Arnaldi z kolei w USA wyglądał bardzo dobrze i myślę, że grał swój najlepszy tenis w karierze i gdy wydawało się, że jak zmieni nawierzchnię na cegłę to będzie wyglądać jeszcze lepiej, ale tak się nie stało, bo zawiódł z Nagalem i przegrał już w I rundzie, popełniając dość sporo niewymuszonych błędów. Oczywiście Hindus zagrał bardzo dobrze, o czym przekonał się później Rune, ale niestety to Włoch był głównym winowajcą tej porażki. Ma teraz winy do odkupienia i wydaje się, że ma idealnego rywala, by nabrać pewności. Cazaux w wymianach powinien być nieco gorszy, ale powinien przeważać pod kątem serwisowym. Potrafi znakomicie umiejscowić pierwszy serwis i to z prędkościami przekraczającymi 200 km/h. Mam nadzieję, że podczas przerwy udoskonalił podanie, bo to niewątpliwie będzie klucz. Arthur nie może przesadnie przedłużać wymian i według mnie będzie szukać asów, choć nie będzie o to łatwo z dwóch prostych względów. Arnaldi ustawia się dość głęboko do obrony, a po drugie gramy na dość wolnej cegle, choć jak spojrzymy w historię to kilku graczy, którzy nie są serwismeni potrafili spokojnie pokryć ten over. Mam nadzieję, że Cazaux nawiąże tutaj walkę i będzie czas, by te kilka asów zainkasować. Przed wymuszoną przerwą zazwyczaj zaliczał tę linię, ale nie były to imponujące wyniki, a pamiętajmy, że grał na betonie czyli na teoretycznie dogodniejszych kortach. Nie mam dużego przekonania, co do tego kierunku, ale jeśli ma zamiar ten mecz wygrać to musi postawić na serwis i szukać łatwiejszych punktów.

👉 Arnaldi wygra @1,45 (betclic) 🔄 ZWROT
👉 Cazaux powyżej 3,5 asów @1,6 (betclic) 🔄 ZWROT

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Moro Canas A. - Thiem D.
typ:1
@2.5 ✅


Dominik ostatnio znów miał problemy z nadgarstkiem, odnowił się stan zapalny. Zmniejszył intensywność treningów. Po najlepszym w życiu sezonie 2020 nie jest już sobą. Ciągle próbuje podciągnąć formę. Zmienił sztab, ogrywał się w challengerach. Ale pewność siebie została zgubiona.
W Tym wszystkim upatruje dziś szansy dla Hiszpana. Kursy są zachęcające.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1179
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Wydaje mi sie ze podzielam zdanie kolegi wyzej. Hiszpan to oczywiscie przecietniak ale na thiema to ja bym po tym kursie złamanego grosza nie postawil. Przegrywal już na maczce z zawodnikami pokroju Neumayera i Michalskiego
 
Otrzymane punkty reputacji: +164
Tenis by Dawid 880,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Monachium
Huesler vs. Topo

Spotkanie pierwszej rundy turnieju rangi ATP 250 w Bawarii, który cieszy się długą historią i prestiżem. Na mecz dnia wybrano dość nietypowo, bo starcie graczy z dalszych miejsc rankingowych i być może to ukłon w stronę Topo, który te korty zna bardzo dobrze i można rzec, że się na nich wychował. W poprzednich sezonach grywał w kwalifikacjach i skutecznie je przechodził, ogrywając lepszych rywali w roli underdoga, ale później zatrzymywał się na pierwszej przeszkodzie w turnieju głównym. Teraz został wyróżniony i otrzymał dziką kartę, więc zapewne ma nadzieję na dobry start jak i sami organizatorzy. Szwajcar z kolei musiał przechodzić kwalifikacje, ale zrobił bardzo dobre wrażenie. Na początek ograł dość słabego obecnie Giannessiego, ale w finałowej rundzie rozegrał bardzo jakościowy mecz z Choinskim, który mógł potoczyć się w dwie strony i byliśmy świadkami kilku zwrotów akcji. Choinski zasłużył na seta, którego ostatecznie wywalczył, ale Huesler 2-0 miał na wyciągnięcie ręki i to nie raz. Jego atutem był niewątpliwie serwis i w trzech setach zaliczył aż 21 asów, inkasując czasem po trzy asy w gemie. Jan nie miał zbyt wiele do powiedzenia i wiele punktów Helwet rozegrał na własnych warunkach, zresztą jak i z Włochem, z którym w dwóch partiach zaliczył 9 asów, więc też dość sporo. Jeśli mecz z Topo nie będzie zbyt krótki to powinien zbliżyć się do wartości dwucyfrowej, a sam Marko powinien dołożyć kilka sztuk. Nie jest to zawodnik, który inkasuje wiele asów, ale na kilka sztuk w meczu go stać. Spojrzałem też w poprzednie edycje i potrafił zbliżyć do dwucyfrowych wartości, więc jakiś potencjał pod tym względem także posiada, ale nie ma co ukrywać, że większość będzie zależne jednak od Hueslera. Można pobrać wyższą linię z betclic, ale też spróbować opcji bezpieczniejszej. Dłuższy mecz niż 20 gemów powinien dać nam over asów. Minusem może być pogoda, bo jeśli znów będzie padać deszcz to korty staną się wilgotne, a co za tym idzie wolniejsze, a tego nie chcemy.

👉 liczba asów 9+ @1,45 (betfan) ❌

Topo w połowie III seta upadł i doznał kontuzji, ledwo chodząc dogrywa do końca. Kryminał.

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 880,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Barcelona
Jarry vs. Trungelliti

Spotkanie II rundy zawodów w Katalonii o randze ATP 500, które dla Jarry'ego są już chlebem powszednim, ale dla Trungellitiego to okazja wyjątkowa, pomimo bardzo dużego stażu na zawodowych kortach. Dla Argentyńczyka to być może nawet życiowa szansa, bo w turniejach tej rangi nie miał osiągnięć, a jak słyszeliśmy o nim w pozytywnym kontekście to chodziło albo o challengery albo niespodziankę na szlemie, bo kilku mocnych graczy zdołał ograć lub napsuć im sporo krwi. W ostatnich sezonach nieco przepadł, na co wpływ miały też sprawy poza sportowe, ale to nie jest miejsce, by teraz o tym pisać. W tym roku wygląda już znacznie lepiej i widać, że się odbił, co zaprocentowała kilkoma dobrymi startami na poziomie ATP Challenger, choć nieco martwi, że kilka razy kreczował, więc ma co jakiś czas problemy ze zdrowiem. W Barcelonie musiał rzecz jasna przechodzić kwalifikacje, ale zaprezentował się w nich bardzo solidnie, bo ograł Llamasa Ruiza i Magera, a w I rundzie turnieju głównego ograł w dwóch setach Ajdukovicia. Najgroźniejszy z nich był rzecz jasna Hiszpan, który jest sporym talentem, ale nie ulega wątpliwości, że każdy z nich to cały czas poziom challengerowy, więc Jarry będzie niewątpliwie najtrudniejszym sprawdzianem, co zresztą widać po kursach, które nawet wzrastają. Bukmacherzy nie widzą szans dla Marco, lecz jest parę argumentów, które za nim przemawiają. Po pierwsze zna te korty, pomimo, że nie odnosił na nich sukcesów. Nie każdy wie, ale na co dzień mieszka w Barcelonie i można rzec, że jest gospodarzem. W przeciwieństwie do Nicolasa jest w rytmie meczowym. Na wolnych kortach czuje się dobrze, a poziom jego wymian może być wystarczający, by postraszyć faworyta, który mocno uzależniony jest od serwisu. Jarry grał tu już w ćwierćfinale, ale to był jego jedyny sukces na tych kortach. Trungelliti w roli underdoga nie ma nic do stracenia i jeśli dalej będzie tak solidny zza linii końcowej to jak najbardziej może nawiązać walkę i przy odrobinie szczęścia nawet urwać seta. Warto przypomnieć, że niebawem mamy turniej rangi 1000 w Madrycie, a tam Jarry powinien być groźniejszy, bo tamten turniej cechuje znacznie wyższa szybkość. Na równie wolnych kortach, co w Barcelonie czyli w Monte Carlo Jarry zawiódł. Szansa dla underdoga i wskazana luźna ręka.

👉 powyżej 19,5 gemów @1,48 (betclic) ✅

Ryzykowna opcja to Trungelliti wygra seta @2,07 ✅

Dodatkową propozycję zawsze wrzucam w dział Typ Dnia na stronie TUTAJ ✅

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +756
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
Vavassori-Bautista A. (-2,5 gema) 2 @1.48
Bautista A. @1.35

Bautista odzyskal juz duzo ze swoje dobrej formy, bardzo dobry wystep w Monte Carlo jakby nie patrzec, gdzie wygral trzy mecze wliczajac kwalifikacje i wyrownany mecz z Hurkaczem. Tutaj tez dobrze wygladal i bardzo dobrze sie poruszal w meczu z Safiullinem.
Duzym jednak motorem napedowym jest fakt, ze Bautista stanie jutro przed szansa wygrania meczu nr 400 w karierze i fajnie byloby to zrobic na hiszpanskiej ziemii. Hispzan jest faworytem, kursy zbijane od wejscia, wiec wydaje mi sie, ze taki nieduzy handicap powinien pokryc nawet przy wyrownanym meczu, bo licze na jego wygrana w dniu jutrzejszym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +435
Pablito91 488,6K

Pablito91

Użytkownik
Marozsan @1.62 LVbet 6:0 3:2 i krecz Francuza.. szkoda.

Próbuję iść w Węgra, Marozsana ktory zagra dzisiaj z młodym Francuzem Van Assche. Skupię się na sylwetce Węgra, który Miał imponujący marzec w swoim wykonaniu. Rozegrał 9 meczów z czego wygrał 7. Porażki doznał z takimi gwiazdami jak Zverev czy Alcaraz. W Miami potrafił pokonać De Minaura czy Rune. Mecz w Barcelonie będzie jego pierwszym w tym sezonie na mączce. Ale grać potrafi, udowodnił to w zeszłym roku pokonując Carlitosa w Rzymie. Uważam, że jeśli jego obecna forma nie uleciała przez te 3 tygodnie, gdzie nie miał żadnego oficjalnego meczu to młodego Francuza spokojnie powinien ograć.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 880,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Barcelona
Tsitsipas vs. Ofner

Spotkanie II rundy w Barcelonie, które zostanie rozegrane na sam koniec dnia, pewnie ze względu na wysoką formę Greka i fakt, że dopiero triumfował w Monte Carlo, więc wypada mu dać jak najwięcej czasu na odpoczynek. Dlatego jego mecz zostanie rozegrany w środę wieczorem i jest zdecydowanym faworytem starcia z Ofnerem, dla którego ten sezon jest póki co mocno przeciętny i tylko od czasu do czasu gra na miarę swojego potencjału. Austriak to gracz dość fizyczny, który nie zwalnia ręki, stara się przyśpieszać grę i szukać winnerów. W I rundzie ograł wymagającego Kotova, który w Marrakeszu znów pokazał tenis wysokich lotów i był faworytem tego meczu, ale Sebastian odwrócił losu meczu i zasłużenie ten mecz wygrał. Na pewno jest to dobry prognostyk i swego rodzaju boost do pewności siebie, która będzie mu bardzo potrzebna. Tsitsipas przyleciał do Barcelony bardzo podbudowany i zaskoczył wszystkich w Monte Carlo, gdyż jego forma w ogóle nie wskazywała, że nawiąże do wyników z poprzednich lat, ale widocznie te korty bardzo mu pasują. Zresztą te w Barcelonie także, które też należą do dość wolnych i to kolejny handicap na korzyść Greka. U Stefanosa zaczął w końcu funkcjonować bekhend i widzieliśmy tego efekty, a przecież ten element był w ostatnim czasie główną przyczyną jego porażek, jak to zazwyczaj bywa u zawodników operujących jednoręcznym bekhendem. Przewagą faworyta jest też historia, gdyż nigdy nie odpadł tutaj w pierwszym meczu i aż trzy razy był w finale, a przy tym nie przeszkadzały mu sukcesy w Monte Carlo, więc aspekt ewentualnego braku świeżości był nieistotny. Grek to jeden z najlepiej przygotowanych fizycznie zawodników i mimo wymagającej mączki zazwyczaj dawał radę. Teraz jeszcze bardziej potrzebuje sukcesów, gdyż jego ranking dość mocno ucierpiał i skoro jest w formie to warto wycisnąć z tego maksimum. Dla Ofnera jest to debiut w tych zawodach i biorąc pod uwagę niepewną dyspozycję oraz niekorzystne H2H to też nie można się dziwić bukmacherom, że wystawili aż tak rozbieżne kursy. To też sprawia, że nie warto grać niczego w kierunku Tsitsipasa, bo ryzyko jest niewspółmierne do ryzyka, a jedyna opcja jaka przychodzi mi do głowy to zaryzykowanie przełamania underdoga. Austriak niewątpliwie musi nastawić się na return i szukać winnerów, a być może znajdzie się okazja na bp. To oczywiście typowanie dość życzeniowe, ale Grekowi w końcu przydarzy się słabszy mecz, a rywal nie ma tu nic do stracenia. Jeśli przegra bardzo wysoko to dla niego nic nie zmieni, a dziś może tylko zyskać. W ubiegłym roku spotkali się na Roland Garros i Ofner raz przełamał rywala, a jeszcze kilka lat wcześniej urwał nawet seta, lecz w całkiem innych warunkach. Podsumowując, wszelkie argumenty są po stronie Tsitsipasa, a kursy do przesady niskie, więc jeśli grać to tylko ryzykowne zakłady pod underdoga.

👉 Ofner powyżej 0,5 przełamania @1,72 (betclic) ✅

Typy na życzenie społeczności z tenisa m.in. TUTAJ
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +820
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
Hanfmann-Huesler 1 @1.6

W Monachium trudna pogoda do gry, jak dotad zimno i deszczowo i jutro tez nie bedzie inaczej. Faworytem jest tu wedlug mnie Hanfmann. Ma dla niego ten turniej znaczenie, to zawodnik, ktory trenuje w Monachium, a w przeszlosci debiutowal w tym turnieju w tourze i zrobil tutaj swoje pierwszy bardzo dobry wynik w tourze notujac polfinal. Ostatni sezon byl zdecydowanei najlepszym w karierze Niemca, w obecnym poki co nie blysnal, ale teraz ma szanse pokaac sie z lepszej strony znowu w tym okresie. W 1 rundzie odprawiony rozstawiony Shevchenko i tam ogladalem decydujacego seta i obaj walczyli o wygrana.
Co do Hueslera to ostatnio wiecej gra, przeszedl przez kwalfikacje i jest rozegrany, co dziala na jego korzysc. Niemniej jednak w 1 rundzie mial spore klopoty by pokonac niemieckiego zawodnika z dzika karta Marko Topo. Austriak sporo praktyki meczowej, ale Hanfmann to duzo bardziej uznany zawodnik niz Topo. Dla Hanfmanna to dobra szansa na dobry wynik, bo obsada turnieju w Monachium w tym roku nie powala, a sam Niemiec pokazal duzo determinacji w poprzednie rundzie, wiec tutaj tez widzi mi sie jako faworyt w tym spotkaniu, a wypadaloby sie rozkrecac, bo zwlaszcza w Rzymie bedzie duzo punktow do obronienia.
 
Ostatnia edycja:
B 48K

benzik94

Użytkownik
Thomas Martin Etcheverry - Brandon Nakashima
Typ : Etcheverry powyżej 2,5 przełamań
Kurs : 2.10
Bukmacher: superbet

Etcheverry po kompromitującej porażce z Tsitsipasem w Monte Carlo będzie szukał szansy na odbudowanie w Barcelonie. To bardzo solidny ziemniak, półfinalista zeszłorocznego French Open. Rywalem Nakashima który dość sensacyjnie (a może i nie?) ogral w poprzedniej rundzie Rubleva. Tam nie został przelamany, ale patrząc na mecz kwalifikacyjny z cieniutkim ostatnio Evansem to Amerykanin dwukrotnie tracił podanie, dlatego idę w kierunku minimum 3 przełamań Argentyńczyka, jest bardziej doświadczonym graczem na mączce a kursy na Nakashime mocno podyktowane ograniem Rublewa, ale Rosjanina w tej formie przy odpowiedniej koncentracji pokonałby byle Czelendzerowiec.

Dodatkowo w tych pierwszych dzisiejszych spotkaniach w Barcelonie mam wrażenie ze będzie dość stykowo, dlatego idę w kierunku overow gemowych po najniższych liniach na superbet, bo wydaje mi się że powinny być pokryte :

Davidovich Fokina - Lajovic
Typ : over 19,5 gemow
Kurs : 1.40
Superbet

Lajovic w meczu z Humbertem do minimum ograniczył ryzyko i to się opłaciło bo Francuz był bardzo nierówny na przestrzeni calego meczu i popełniał sporo niewymuszonych błędów, poszedłbym nawet bardziej w jego kierunku dzisiaj w meczu z Hiszpanem, ale mam wrażenie ze ADF po powrocie na clay do Hiszpanii będzie tylko rósł bo ostatnio z forma mizernie. Myślę, że może być dość równy mecz.

Arnaldi - Trungelliti
Typ : Powyżej 18,5 gemów
Kurs : 1.35
superbet

Nie wydaje mi się, żeby Włoch był w aż takim gazie żeby wystawiać na niego kurs 1.28, może być trochę ciekawiej niż sugerują tu buki, te 7 gemow Argentyńczyka nawet przy 2:0 dla Włocha raczej spokojnie do ugrania.

Bautista Agut - Norrie
Typ : powyżej 19.5 gemow
Kurs : 1.40
Bukmacher: superbet

Normalnie bym poszedł w stronę Aguta bo myślę, że jest całkiem niezle bet value w jego kierunku ale w meczu z Vavasorrim przespał 1 seta a w 2 też nie wyglądało to jakoś rewelacyjnie i to Wloch prowadzac 1:0 mial jako piereszy break pointy w 2 secie. Strasznie miałki był Hiszpan, sporo pilek do złapania odpuszczał w 1 secie a myślałem że na ziemi Hiszpanskiej będzie bardziej eksplozywny. Norrie jest ciut zagadka, ale czy Hiszpanowi będzie łatwiej niż z Włochem? Wątpię, tutaj według bukmacherów Norrie jest faworytem pomimo raczej kiepskiej formy, w 1 meczu przeszedł po kreczu Mayota ale do momentu kreczu było całkiem rowno, nie lubię gdybania ale kto wie jakby to się skończyło.
 
Tenis by Dawid 880,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Bukareszt
Barrientos/Matos vs. Tabilo/Martinez

Dość nietypowy kierunek, gdyż od święta ruszam starcia deblowe, ale jest kilka argumentów i to niekoniecznie sportowych, które mogą sprawić, że to faworyci będą górą w tym starciu. Spotkanie ćwierćfinałowe turnieju w Rumunii, w którym mamy w roli faworytów parę stricte deblową z bardzo dużym doświadczeniem oraz dwóch singlistów, którzy okazjonalnie połączyli siły, choć w deblu grywają od czasu do czasu, więc mają o tym pojęcie. Jednak najważniejszy jest dla nich singiel, szczególnie teraz, gdyż nie widzę interesu, by mieli grać w turnieju debla za wszelką cenę, a składa się na to kilka aspektów. Po pierwsze turniej w Bukareszcie nie ma ani wysokiej puli nagród, ani prestiżu, ani niczego ekstra, dla którego warto byłoby tam dłużej przebywać. Po drugie turniej torpedowany jest przez deszcz i jakość kortów pozostawia sporo do życzenia, a organizatorzy dwoją się i troją, by doprowadzić je do stanu używalności i przez to też były spore opóźnienia. W piątek zostaną rozegrane jeszcze spotkania 1/8 finału, a później ćwierćfinały, a międzyczasie starcia deblowe. Martinez zagra rano z Kecmanoviciem i jeśli przegra to czekać będzie na debla do wieczora, który nie będzie mu zbytnio potrzebny, tym bardziej, że przed sobą ma Madryt i na pewno chciałby wejść do turnieju głównego. Jeśli jednak wygra z Serbem to jeszcze tego samego dnia zagra ćwierćfinał i debla, więc razem trzy mecze i raczej debla albo odpuści albo będzie tankować. Z kolei Tabilo czeka już w ćwierćfinale i po meczu singlowym będzie miał jeszcze debla, więc mu też może brakować sił. Podsumowując, kompletnie nie opłaca im się forsować w deblu i na ich miejscu wycofałbym się lub po prostu potraktował ten mecz luźniej. Podejrzewam, że w singlu zagrają na maksimum możliwości, a obaj mają przed sobą trudne starcia, a w deblu i tak nie będą faworytami i czekać na nich będą wypoczęci i doświadczeni debliści, którym wypada ten mecz wygrać. Oczywiście forma obu singlistów jest wysoka i mogliby ten mecz wygrać, ale tutaj teoretycznie nie ma to sensu i zdecydowanie ważniejszy jest singiel i w perspektywie Madryt, gdyż Martinez w poniedziałek musi być na miejscu.

👉 Barrientos/Matos wygrają @1,6 (betclic) 🔄 ZWROT

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Lajovic vs Fils Lajovic 2,40 Superbet
Lajovic to troche taki zawodnik ze nie ma u niego nic posrednio. Jak jest slaby to przegrywa jak leci ale czasem potrafi sie pojawic i wygrywa jak leci z duzo lepszymi zawodnikami.
Ja pamietam ze on odpalil dokladnie rok temu w kwietniu tamtego roku znikad i wygral turniej w bośni pokonując takich graczy jak Djokovic czy Rublew. Tutaj tez zaczal z wysokiej polki pokonując humberta i fokine. Fils za to ostatnimi czasy przecietny , kurs jest spowodowany tez w duzej mierze tym ze odprawil De Minaura, ale myslacy ludzie nie uwierzą że wygral bo byl lepszy tylko po prostu Australijczyk odpoczywa bo przed nami dwa turnieje ATP 1000 a potem French Open
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1569
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Lajovic 4,75 Lvbet
Argumentacja ta co wczoraj , Lajo jak ma wene to potrafi kazdego pokonac a nie jestem taki przekonany czy tsisipas bedzie tu sie zabijal o zwyciestwo jak za chwile ATP 1000. Oczywisccie mozna probowac seta lajo i bardziej bezpieczne handi ale ja probuje czysciutki win
 
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
Ruud (-2,5 gema)-Etcheverry 1 @1.4

Powiem szczerze, ze Ruuda nie widzialem w tym turnieju, ale wczesniej w Estroil i Monte Carlo tak. Dla Norwega to duza szansa na czwarty final w tym roku, a do tej pory przegral swoje trzy tegoroczne. Niby duzo grania na przestrzeni ostatnich dwoch-trzech tygodni, ale tu jednak zawsze w Barcelonie jest dzien przerwy. Mysle, ze da sobie Ruud jeszcze jedna szanse na kolejny final, to jednak juz polfinal turnieju ATP 500.
Jak dotad Ruud bardzo pewnie, chociaz rywale nie az tacy mocni i to akurat moze dzialac na minus. Z drugiej strony Ruud rozegrany po turnieju w Monte Carlo, gdzie gral swietnie, wiec nie powinien to byc az taki problem.
Etchevery swietny ubiegly sezon zwienczony cwiercfinalem French Open, ale tez naprawde duzo dobrych wynikow i sporo wygranych meczow a koncie. Na razie te nseozn Argentynczyk slaby, ale chyba tez juz ruszyl do przodu. Tenis idealnie pasujacy do Juana Martian del Porto z bardzo mocnym serwisem i poteznym forehandem.

Koniec koncow, Ruud to jednak lepszy tenisista. Wydaje mi sie, ze Norweg moze nawet poswiecic dobry start w Madrycie kosztem na koszt tego startu. W Madrycie to roznie u niego bywalo w przeszlosci, natomiast kolejny turniej w Rzymie to jeden z jego ulubionych turniejow. Duzo wskazuje nawet na powtorke finalu z Monte Carlo, czyli pojedynek Tstsipas-Ruud, ale uwazam, ze tym razme Norweg zagralby juz lepiej i mecz bylyby bardziej wyrownany. Mysle, ze Ruud wygrana, ale dorzucam nieduzy handicap gemowy, ktory jak to powtarzam - zazwyczaj wystarcza przy prawidilowym wskazaniu zwyciezcy. Niby nie jest to oplacalne obarczone ryzykiem skoro nie widzialem, ale wiadomo ze to kombinacyjny zaklad bedzie, a i ktorys mecz wybrac musze, by cos zobaczyc. Zachowawczo.
 
Ostatnia edycja:
dx2 226,4K

dx2

Użytkownik
Musze sie podzielic taka mala uwage, jak czasem nawet ... "nieprzegrany" punkt, moze zmienic przebieg meczu.

Ludzie sie czesto dziwia w sytuacji, ze gracz prowadzi w gemie 40-00 lub 40-15 i sprzecza sie o przegrany punkt jak o zycie. A dzis w meczu Ruud-Etcheverry sytuacja nastepujaca: Ruud w 1-szym secie prowadzi 4-2 i 40-15, serwuje wygrywajaca pilke, ktora Etcheverry wbija w siatke, pilka jednak zahacza o net i jest powtorka, za chwile Ruud przegrywa tego gema i mecz sie wyrownuje. Dwa gemy pozniej Etcheverry znowu ma dwie sznase na przelamanie, a w tie-breaku jeszcze pilke setowa. Ostatecznei Ruud wygrywa tibe-breka i seta, ale rownie dobrze tego seta mogl wygrac Etcheverry, a o przebiegu seta zadecydowal tak naprawde net i powtorzenie punkta, ktory bylby pewnei wygrany, gdyby pilka o ta siatke nei zahaczyla.

Taki jeden punkt, ktory trzeba powtorzyc, a moze wplynac na wynik meczu, over/under lub handicap gemowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +967
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom