>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Barcelona, Belgrad (19.04.2021 - 25.04.2021)

Status
Zamknięty.
G 0

gubernator_nh

Gość
Ja to potrzebuję do konkretnego konkursu o duży hajs. Dlatego pytałem.
Post automatycznie złączony:

I to nie jest głupie pytanie ....pytanie w konkretnym celu.
Post automatycznie złączony:

Może lepiej by brzmiało. Gdzie prędzej będą 2 lub 3 sety .Ale nie odpowiadajcie. Heh
 
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Nadal Rafael - Carreno-Busta Pablo
6:3, 6:2
Nadal w ostatnim czasie jest daleki od swojej formy, ale często potrzebuje czasu żeby się rozkręcić. Pablo wygrał 9 meczów na clayu w tym wygrał jeden turniej i tylko jeden przegrał mecz. Ale też nie miał przeciwników pokroju Nadala. Faworytem oczywiście jest Rafa. Ale stracił seta z Iwaszķą, Nishikori czy porażka z Rublovem. To i teoretycznie szanse ma Carreno-Busta. Mimo wszystko uważam, że na tym etapie Rafa odpali i zniszczy młodszego kolegę z reprezentacji. W bezpośrednich pojedynkach jest 7 do jaja.

Nadal -5.5 gemów 1.78, efortuna (stawka 10j)✅
Nadal -6.5 gemów 2.30, efortuna ( stawka 5j)✅
Nadal - 7.5 gemów 3.30, efortuna (stawka 3j)❌
Nadal -8.5 gemów 5.20, efortuna ( stawka 1j)❌
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Nadal - Tsitsipas 2 @ 2,45 bs ⛔ niewykorzystane sytuacje szybko się zemściły
H2H 7/2 przy czym ostatni mecz wygrał Grek na AO 2021. Od bolesnej porażki w Miami z Hurkaczem mamy na mączce nowego Stefanosa. 9 meczów bez straty seta! Pisałem na początku tygodnia, że Grek z pewnością liczy na mecz z Nadalem by go ograć po raz kolejny na mączce tak jak w roku 2019 w Madrycie. 2 lata doświadczeń i rozwoju myślę, że pomogą jutro wygrać Tsitsipasowi. Grek gra pewniej, gra agresywniej i będzie lepiej serwował niż dzisiejszy rywal Rafy. Hiszpan widać, że momentami gra lepiej niż w poprzednim tygodni, ale też w wielu momentach niepewnie (jak dzisiejszy smecz). Szykuje się tenisowa uczta i mam nadzieję, że zmiana warty w męskim tenisie już blisko...
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Nadal-Tsitsipas 1 @1.58

A ja jednak pojde w strone Nadala, chociaz nie mozna wykluczyc wygranej Tsitsipasa. Grek gral swietnie w Monte Carlo zgraniajc swoj pierwszy tytul ATP 1000, ale gdy Nadal jest w finale turnieju na cegle to zazwyczaj wychodzi zwyciesko.
Napisalbym, na korcie nazwanym imieniem Nadala nie wypada przegrac, ale oczywiscie kazdego da sie pokonac. Nadal wie, ze on musi zagrac bardzo dobrze i tego sie spodziewam. Zawsze jak gra sie do dwoch wygranych setow to szanse rywali Nadala sa wieksze, bo na French Open mamy pojedynki best-of-five i Nadala w najlepszym wydaniu to wtedy ograc Hiszpana graniczy prawie, ze z niemozliwym.

Jest to powtorka finalu z Barcelony bodajze sprzed 3 sezonow i wtedy lawto wygral Nadal. Teraz bedzie o to duzo turniej, bo Grek jest w zupelnie innym miejscu. Tsitsipas troche tych meczow w nogach juz ma i mimo ze wychodzi z zalozenia, ze to jest ostatni przed dluzsza przerwa to jednak moze to miec znaczenie. Nadal wie jak dobrze musi tu zagrac i jest swiadomy, ze przede wszytskim serwis musi funkcjonowac zupelnie inaczej niz w meczu z Rublevem, o czym sam mowil. Bedzie chciec sie Nadal "zemscic" za ten mecz w tegorocznym AO i to tez powod do mobilizacji. Zapowiada sie emocjonujacy mecz do ogladania, ale mysle, ze to jednak Hiszpan opusci Pista Rafa Nadal jako zwyciezca.
 
Ostatnia edycja:
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nadal Rafael - Tsitsipas Stefanos
1 handicap -2.5 gemów, 1.85 STS
6:4, 6:7, 7:5 ✅
Jeśli chodzi o liczby i statystyki to Hiszpan wali na łopatki Greka. Dla Nadala będzie to walka o 12 tytuł jeśli się nie mylę a dla Stefanosa ewentualne pierwsze zwycięstwo. Moim zdaniem Nadal zemsci się za porażkę za Australian Open. Tsitsipas miał ogrom szczęścia, że nie stracił seta w meczu z Sinnerem. Włoch w najważniejszych momentach psuł punkty wyrzucając piłki w siatkę. Jeśli Tsitsipas zagra nieco w kratkę z Nadalem jak z Sinnerem to nie będzie miał tyle szczęścia. Ja to widzę tak, że Nadal z meczu na mecz gra lepiej a Stefanos nieco gorzej. Mimo, że w dalszym ciągu osiągnięcia młodszego tenisisty robią wrażenie. Król mączki pokonał gładko Carreno-Buste 6:3, 6:2 pokazując właśnie, że poprawia się z meczu na mecz. On ma świadomość, że nie jest w najlepszej formie, ale tak jak i rywal dołoży wszelkich starań aby wygrać 12 raz w swoim ulubionym turnieju, grając na własnej ziemii na korcie swojego imienia i nazwiska. Moim zdaniem początek będzie najważniejszy, pierwsze przełamanie. Stawiam na wygraną Hiszpana.
 
Ostatnia edycja:
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Jakoś nie przekonuje mnie Nadal. Oczywiście wiadomo, że jest i będzie królem mączki na zawsze, ale nie oszukujmy się, czas leci, lata lecą, do stawki pukają nowi chłopcy te tak zwani „ młodzi wilcy” ;) i nie byłbym jakiś wielkim optymistą w sprawie jutrzejszego meczu. Dziś poleciał już Nowaczek, który szykował się i odpoczywał na domowy turniej a ograł go Karacjew. Notabene Karacjew 23/28!!! razy bronił przełamanie w 3 setowym pojedynku! Takiej staystyki można chyba szukać w annałach godzinami. Słusznym faworytem na jutro jest Nadal, ale dysproporcja w kursach moim zdaniem jest za duża. Sporo głosów krytykuje Greka, że czasem fartem wygrał, że ktoś oddał mu mecz itp., ale trzeba spojrzeć na to obiektywnie i powiedzieć sobie, że Tsitsi jest na mączce jak maszyna i póki co w tym sezonie wygląda na tej nawierzchni lepiej od Nadala. Jutro szedłbym w stronę Greka, którego wielką zaletą jest granie z teoretycznie lepszymi gdzie często pokazuje się z bardzo dobrej strony.
 
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Tsitsipas @2.55 Fortuna
Tsitsipas 2-0 @4.30 Fortuna


Nadal nie jest w najwyższej formie i wszyscy to widzą. Prawdziwa szpryca szykowana jest na Madryt / Paryż. Upuszczony set z Iwaszką, Nishikorim, wcześniej przegrana w Monte Carlo z Rublevem. Grek jest w tym roku maszyną do zabijania na mące. Jak bardzo nie pałam do niego sympatią, to muszę stwierdzić, że robi coś nieprawdopodobnego. 9 meczów z rzędu wygranych bez straty seta, co więcej... W ostatnich 5 spotkaniach stracił swój serwis tylko raz. Dawno nie widziałem takiej dyspozycji, a co ważne, Stefanos nie wystraszy się Hiszpana, jak większość, która staje naprzeciwko Nadala i jest spalona przed meczem. Grek to bierze i nie wykluczone, że w 2 setach.
 
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Bardzo się cieszę że Nadal to wygrał. Wbrew nieprzechylnym ~komentarzom!!! To jest mistrz nad mistrze i jeszcze długo będziemy szukać takiego gracza!!!
 
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Parera może i wygrał, ale to nie zmienia faktu, że diagnoza chłopaków odnośnie jego formy była prawidłowa. Cycek mógł to wygrać, ale jeszcze głowa tak nie pracuje na takim poziomie by regularnie brać takie mecze. Takiego Rafito na pewno nie będzie na Frenchu, będzie dużo lepszy. Hiszpan na tej nawierzchni jest królem, ale nadchodzi czas podgryzania i Grek na pewno jest jednym z tych, którzy mogą krzyżować mu plany.
Jeśli Rafa na 60 % wygrywa Barcelone to wiadomo jak to się może skończyć w Paryżu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom