>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Barcelona 18-25.04.2010

Status
Zamknięty.
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Feliciano Lopez v Denis Istomin
Hiszpan wczoraj grał swoje, w pierwszym secie Dolgopolovi bardzo siedział serwis, jednak Feliciano dał rady złamać go 2 razy, dobra gra z głębi kortu, no i porządny, jak na niego przystało, serwis. Wczesniejsze turnieje w jego wykonaniu dość szybko się kończyły, ale trafiał w początkowych rundach na zawodników lepszych i wyżej notowanych od siebie, może prócz porażki z Koubkiem w Dubaju.. Meczu Istomina wczoraj nie widzialem, ale odprawił Roberta po 3ech setach, po wyniku sądząc dziwny mecz, w pierwszym secie walka (7-6), potem łatwa przegrana Istomina (1-6), nastepnie to Robert odpuścił (6-1). Wcześniej Istomin bez rewelacji, przeszedł kwale w Miami, i odpadł w 1st Rundzie z Russelem, w Houston porażka z Kavcicem, również w 1st rundzie. H2h 1-0 dla Lopeza, w tamtym roku w Londynie 2-1 po dwóch TB dla Lopeza. Myśle że jeśli Hiszpan nie da się złamac to tego meczu nie przegra, a kurs w okolcach 1,4 moim zdaniem warty grania.
 
D 0

domel86

Użytkownik
Melzer Jurgen - Hernandez Oscar @ 1

Co Panowie Specjaliści sądzą o tym spotkaniu ? Zastanawia mnie gra na Melzera... Hernandez w swoim poprzednim pojedynku strasznie się męczył, wygrał po dużej walce. Melzer pomijając przepaść w rankingu dzielącą go od Oscara ostatnio w przyzwoitej dyspozycji. Typ na podbicie kursu ogólnego... Warto ?


Ja myślę, że Melzer jest strasznie niestabilny ostatnio, a Oscara widziałem w Casablance w całkiem niezłym spotkaniu z Mathieu. 1.40 nie zadowala, a wręcz przeciwnie.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Lopez-Istomin
typ: -3,5 gema Lopez
2.0
Pinnacle
Analiza:
Dziś w spotkaniu II rundy turnieju atp w barcelonie hiszpan feliciano lopez zagra z uzbekiem danielem istominem . Zawodnik z uzbekistanu to gracz ktory przede wszystkim dobrze czuje sie na kortach twardych . Jest wysoki , gra ofensywnie i ciezko przebic mu sie na clayu , gdzie nie osiagnal jeszcze zadnego sukcesu . Lopez natomiast potrafi radzic sobie na tej nawierzchni kortu . Pokazal to w pierwszym swoim pojedynku gdzie nie dal wiekszych szans na zwyciestwo Dolgopolovi . Istomin w tym sezonie wygral zaledwie jedno spotkanie na tej nawierzchni kortu , wlasnie w barcelonie . Hiszpan natomiast gra przed wlasna publicznoscia . Feliciano Lopez potrafi grac cierpliwie , jest bardziej doswiadczony od swojego dzisiejszego rywala . Obaj panowie spotkali sie jak do tej pory raz , wtedy gora na trawie byl Lopez , sadze , ze pokona on rowniez Istomina na ceglanej maczce .
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Myślę, że Lopez powinien pewnie poradzić sobie z Istominem, ale kurs 1.35 na Hiszpana na cegle mnie odstrasza i na pewno nie będę się w to ładował. Tym bardziej po kiepskich wynikach jakie ostatnio osiągałem. Po dwóch dniach przerwy (Kubot strasznie zawiódł, nie chodzi nawet o wynik tylko wręcz żałosny styl gry) wracam i mam ciekawy typ:
Simone Bolelli - Alberto Martin 1 @ 1.55 (8/10)
Alberto to walczak, który najlepsze lata ma za sobą. W Barcelonie zawsze czuł się dobrze, ale najlepszy wynik (gdy był w super formie) to ćwierćfinał. Powiedziałbym że gra siłowo, dużo przebija, dużo biega, ale popełnia za dużo błędów. I tu dobrze powinien znaleźć się Bolelli, który z rywalami tej klasy powinie wygrywać zawsze. Sam nie jest mistrzem regularności, ale swoje błędy przeplata ze świetnymi akcjami. Topspinowe zagrania rywala nie powinny stanowić problemu. I dodałbym jeszcze ładny forhend, którym potrafi zagrać agresywniej. Ma też Włoch kilka mankamentów nad którymi musi pracować, np. volleye, czy słabszy bekhend, ale to i tak powinno spokojnie wystarczyć na Hiszpana.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Lopez - Istomin @ 1.47 ✅ 7/6 7/5
Mecz dnia na drugim korcie tego turnieju, wolejista Lopez podejmuję Istomina coś myślę że Lalo chcę się trochę pokazać bo zawsze jest niedoceniany wśród Hiszpanów, a dzięki absencji Nadala, Dave&#39;a i Berdycha podwórko robi bardziej otwarte, Istomin nigdy nie specjalizował się na mączce i zbytnio tutaj nie pogrywał ale jeśli ranking pozwala otwiera się furtka na większe pieniądze jak i szansa na jakieś przejście pierwszych rund. Uzbek licząc rok rozegrał tylko pięć spotkań na mączce przy takiej samej ilości spotkań Hiszpana który radzi sobie na mączce ma dosyć dobrą defensywę lecz niszczy jego spotkania te notoryczne dziwne i niepożyteczne pomysły u Istomina można rozpracować Hiszpańską rzeźbą której jednak Lalo nie gra lub właśnie zmiana tempa czy głęboka gra defensywna.
Dasco - Gasquet @ 1.33 ✅ 7/5 6/3
Przy Lalo sądzę że powinien przynajmniej zmierzyć się z Sodą, przy Dasco sądzę że będzie chciał odkuć się we własnym kraju po porażce z Nadalem @ MC i dojść wysoko w Barcelonie bo po prostu nie istniał w meczu z Nadalem i jak zawsze ściemniał i brał MT żeby mieć alibi na to że mu nie idzie. H2H 4-5 patrząc ze strony Dasco ale jednak w L4 wygrał wszystkie mecze pomiędzy nimi i Rysiu w ogóle rozpisywać mi się już też nie chce ale chłopak to jest pewne do TOP10 już nigdy nie wróci jak i nie wiem czy jeszcze będzie kiedyś rozstawiany na Szlemie. Sądzę że jak w każdym meczu Dasco coś będzie wyczyniał ale jednak przy tak słabej formie Rysia powinien go ograć, bo u Rysia widać zanik instynktu killera jak i lepszy fh niż bh, a to jest już naprawdę źle u Francuza.
AKO @ 1.95
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Martin - Bolelli 2,48 2/10 ⛔

Warto zaryzykowac Martina, ktory konczy kariere i na pewno zagra ten turniej na maksa. Bedzie walczyc o kazda pilke. Wloch jest w tym sezonie bez formy, ma straszne klopoty z uderzeniem bh i może puscic Hiszpanowi ten mecz, sa wyjatkowe do tego okolicznosci. Alberto powalczy o wygrana jak nigdy, byc moze juz w ogole nie zagra takze sa jasne przeslanki dlaczego warto zaryzykowac na Martina. Bolleli juz z duzo gorszymi graczami w tym roku przegrywal, brak stabilnej formy, slaby drugi serwis i wspomniany bh. Tyle bledow spokojnie moze regularny Hiszpan wykorzystac i wypunktowac rywala.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Nicolas Almagro - Jo-Wilfried Tsonga
Typ: 1
Kurs: 1,80
Wynik: ⛔ 1-2 (7-5, 1-6, 4-6)
Almagro u siebie, w Hiszpanii, na kortach, na których gra całe życie i co ważniejsze - potrafi grać. W MC niezbyt mu poszło, odpadł już w 2 rundzie właśnie z Tsongą 6-7 5-7, wynik potwierdza zaciętość gry. Francuz ogólnie o dziwo grał bardzo dobrze w Monako, mimo że nie jest wirtuozem na mączce. Już dzisiaj można było upatrywać porażki Tsongi z Hajkiem, ten drugi jednak sobie nie poradził. W ogóle sądząc po statystykach to serwis funkcjonował solidnie i to pewnie było kluczem do wygranej. Nicolas do tego spotkania dotarł błyskawicznie, eliminując Venture 61 62 i Greula 61 63. Tym razem seta może stracić, ale ostateczny rezultat powinien być po jego stronie.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Serwis Tsongi to była jakaś masakra. Bo jak inaczej nazwać 78% trafionego serwisu u gracza, który serwuje w taki właśnie sposób jak Francuz - za każdym razem szuka asa albo serwisu wygrywającego. Z jednej strony trzeba zaznaczyć, że gdyby Francuz serwował gorzej to i szanse gracza bardzo przeciętnego jak Hajek byłyby dziś znacznie większe i być może wynik meczu był dużo bardzo wyrównany, ale z drugiej ręki - jeśli Tsonga utrzyma taką skuteczność serwisu jutro, to Almagro jest bez szans. Ja poczekam na ruchy kursów i postawię na Francuza, jeśli dobije do 2,4-2,5.
 
N 0

nani

Użytkownik
GGL - Bellucci 2 1.44
To chyba jakiś żart. Nie jestem w stanie zrozumieć tak pięknego kursu na Brazylijczyka. Nie będę opisywał stylu gry obu panów, bo nie ma sensu. Każdy, kto interesuje się tenisem, wie jak grają ci panowie. Dlaczego Thomaz?
Brazylijczyk zdecydowanie bardziej pasuje mi na te korty. GGL męczy się tutaj niesamowicie, a gra w 3 rundzie to szczęśliwe zrządzenie losu. Zupełnie nie rozumiem tego kursu. Pewnie dlatego jest taki, a nie inny, bo Lopez jest Hiszpanem. To jedyny argument, który za nim przemawia. Garcia-Lopez nie błyszczy ostatnio formą. Tak jak mówiłem, męczy się tutaj niesamowicie, a porażki ostatnimi czasy na mączce z
Petzchnerem chwały mu nie przynoszą Almagro jutro powinien zniszczyć Hiszpana swoją grą.
Bardzo chętnie poczytam opinie innych użytkowników na temat tego meczu.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Soderling - Lopez 2 4.39
Hiszpan nigdy nie był wirtuozem na clayu, ale wystarczy spojrzeć, jak bardzo ciężko miał z nim zawsze Soderling. Nie ważne, na jakiej grali nawierzchni i kto był w jakiej formie - H2H mają 4-4, ale wynik 6-4, 6-4 to najmniej zacięty mecz w historii ich pojedynków! Dlatego bardzo wysoki kurs na Lopeza, który póki co serwuje na dobrym poziomie i wygrywa najpierw spokojnie z Dolgopolovem, który taki słaby na mączce wcale nie jest a dziś zacięte, ale zakończone w 2 setach z Istominem. Szwed to jeden z najbardziej cenionych przeze mnie zawodników, uniwersalny, groźny na każdej nawierzchni, sezon zaczął fatalnie od 1 rundowych porażek w Chennai i AO, ale potem się zrehabilitował w wielkim stylu wygrywając Rotterdam i zaliczając 2 razy 1/2 w Miami i Indian Wells. Na clayu narazie sprawdził go Chela, ale po zaciętym spotkaniu górą był Szwed, teraz mecz z Lopezem, w którym głownych szans dla Hiszpana upatruję w tie - breakach, które są bardzo realne.
Co do Tsongi - to Almagro robi od dłuższego czasu bardzo ciekawe postępy i z takim talentem jaki posiada może na stałe wejść do TOP 20. Ma jeden z najlepszych serwisów w tourze, no i jest jednym z najlepszych shotmakerów, piękny, jednoręczny backhand. Trochę gorzej z psychiką - ale wiadomo, to jest element niezwykle istotny i gdyby i tuta prezentował się dobrze to pewnie ocierałby się o TOP 10. Bardzo dużo zależy u niego od losowania na tegorocznym French Open, jak dla mnie to on może być czarnym koniem, jeśli, oczywiście, nie będzie musiał w 3 rundzie grać z Nadalem. Kiedyś już doszedł do 1/4, było to chyba w 2008 roku i spokojnie może ten sukces powtórzyć. Tsonga natomiast to zawodnik z mojego punktu widzenia dosyć niestabilny, ma miejsca, w których zawsze daje z siebie wszystko - przykładem Melbourne, ciekawe, co pokaże podczas Wimbledonu, bo tam ma warunki nawet na finał, jeśli dobrze drabinka się ułoży. Także Roland Garros 2009 był dla niego bardzo udany, więc zagranie go jutro przeciwko Almagro jest jak najbardziej logiczne. Zwłąszcza, że pokonał Hiszpana tydzień temu w Monte Carlo w 2 zaciętych setach.
Almagro - Tsonga 2 2.24
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Filweb Ty nigdy nie przestaniesz mnie zaskakiwać. Szwed super forma, świetnie gra na mączce, nie grał w MC, tutaj przyjechał po pełną pule. Wygrał 2:0 z Chellą któey gra obecnie naprawdę solidny tenis na mączce, trochę sie męczył ale w odpowiednim czasie wcisnał 6 bieg i wygrywał kolejne piłki. Lopez męczył sie strasznie dzisiaj ze słabym Uzbekiem, miał 2 pilki setowe.... i Hiszpan wcale tak super nie serwował, jego gemy były wyrownane.... radze nie ryzykować ani zł na ten mecz.
Belluciego popieram, dodałnym do tego Gulbisa, ale analizy nie napisze nie mam czasu, pozdrawiam.

Widzu, spójrz sobie w historię spotkań tych dwóch panów i będziesz miał odpowiedź, dlaczego stawiam na Feliciano Lopeza przeciwko Sodersowi. Kurs 4.43 na to spotkanie to śmiech na sali, tak jak napisałem obaj panowie walczyli zawsze do ostatniej kropli potu i tak samo powinno być i tym razem.
Gdyby tenis był taki przewidywalny, jak niektórym się wydaje, to ja dawno rzuciłbym pracę i żył ze stawiania pięciocyfrowych kwot na pewniaków. Ale tenis to przede wszystkim forma dnia, dopasowanie do stylu gry przeciwnika i drobne szczegóły. Czasem natrętna mucha może temu lepszemu zawodnikowi popsuć cały game plan.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Garcia-Lopez Guillermo - Bellucci Thomaz
typ: 0:2
2.10
Betsson
Analiza:
Jutro w spotkaniu III rundy turnieju w Barcelonie Hiszpan Garcia Lopez zagra z Brazylijczykiem Beluccim . Mimo , ze Garcia Lopez to Hiszpan , i tak jak wiekszosc zawodnikow z tego kraju powinien najlepiej czuc sie na clayu , to chyba jednak tak nie jest . Garcia Lopez preferuje raczej korty szybsze , jest wysokim zawodnikiem , ciezko poruszajacym sie na maczce . Jakies pojecie ma o grze na maczce , gdyz wygral juz jeden turniej atp na tej nawierzchni , ale w moim odczuciu z brazylijczykiem nie powinien miec nic do powiedzenia . Tym bardziej , ze moze czuc sie podmeczony po dwoch trzy setowych pojedynkach w barcelonie . Garcia Lopez okrutnie meczyl sie z Rochusem oraz z Gabashvilim . Belucci natomiast pewnie w pierwszej rundzie ogral groznego fina nieminena , a w drugiej po ciezkim pojedynku ogral bedacego w dobrej dyspozycji hanescu . Brazylijczyk najlepiej czuje sie wlasnie na tej nawierzchni kortu . Potwierdzaja to jego wyniki i 2 tytuly atp oraz 6 challengerowych na tej nawierzchni . W takiej dyspozycji Belluci powinien awansowac do cwiercfinalu bez wiekszych problemow .
 
ths 0

ths

Użytkownik
Filweb tak jak mówisz historia spotkań pomiędzy Lopezem i Soderlingiem jest wyrównana i bardzo zacięta, jednak ja muszę zwrócić uwagę na jedną rzecz. Jak ogólnie wiadomo Lopez jest o wiele jepszy zawodnikiem na kortach szybszych, a 7 z 8 rozegranych pomiędzy nimi spotkań odbyło się na kortach twardych. Tak więc ja uważam, że jutro wygra Soderling.
Nie bez powodu zrobił sobię dwutygodniową przerwę występach i sądze, że jest dobrze przygotowany do gry na mączce.
I jeszcze jedno, Chela wygrał ostatnio turniej w Houston na Clayu i był w naprawdę dobrej formie. Widziałem mecz finałowy turnieju w Houston i mecz z Soderlingiem i potrafił nawet przełamać szweda, a wszyscy dobrze wiemy, że słynie on z dobrego serwisu.
Tak więc jeśli uporał się z Chelą, czemu miałby żegnać się z turniejem w Barcelonie już w 2 rundzie.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Ale ja wcale nie szukam jutro na siłę wygranej Lopeza czy odpadnięcia Soderlinga w 3 rundzie Barcelony. Po prostu jestem zdania, że kurs oferowany przez bukmacherów na Hiszpana jest opłacalny w długim okresie czasu. Zwyczajnie realizuję mój plan grania. A co do kortów - zauważ, że ich jedyne spotkanie na clayu także wygrał Lopez. Nawierzchnia w Barcelonie to relatywnie szybka odmiana ceglanej mączki, dlatego, tak jak pisałem - mecz zapewne będzie polegał na utrzymywaniu przez tenisistów własnych podań i może dojść do tie - breaków. Ale też pamietąjmy, że to tylko tenis - może skończyć się 6-0,6-7,0-6, podczas gdy wygrywający pierwszego seta będzie miał 6 meczboli w 2 secie ????
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Albert Ramos-Vicolas - Ernests Gulbis
Typ: 2
Kurs: 1,38
Wynik: ✅ 0-2 (1-6, 3-6)
Jurgen Melzer - Fernando Verdasco
Typ: 2
Kurs: 1,20
Wynik: ✅ 1-2 (6-3, 6-7 [1-7], 3-6)
Jeszcze takie moim zdaniem dwie pewki na dzisiaj. Z góry sorry, że tak krótko, ale śpieszę się + tu nie ma o czym rozmawiać. Oba typy to imo 8/10. Ramos-Vicolas fartem w ogóle tu dotarł przechodząc kwale 76 67 64 z Lapenttim, a wczoraj męczarnia z niedysponowanym najlepiej Gonzalesem i to własciwie porażka tego drugiego.
Verdasco to wiadomo, finał w Monte-Carlo, Melzer słaby i to musi być jego koniec przygody w Barcelonie.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
No ja rozumie, pisales o tym w analizach. Hiszpan jest grozny na pewno, gra wyrownane spotkania z Sodą, ale na mączce Szwed ma duż przewagę, jeszcze gdyby był pod formą, a Feliciano pokonał w 1r kogoś dobrego.... ale nie. Lubie jak ktoś szuka niespodzianek, trzeba to robić. Teraz robisz to na siłe, wg mnie ale zobaczymy...
 
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Gulbis E. - Ramos-Vinolas A. (-1.5/+1.5)
Typ: 2, 1,80

Uważam, że ten kurs jest jednym z najlepszych na dzisiaj. Hiszpan nie tylko może wygrać seta, ale nawet całe spotkanie. Widać, że korty w Barcelonie mu służą, z turnieju miał już odpaść w 1 rundzie, ale szybko udowodnił, że ma zamiar grać w Barcelonie jak najdłużej. Jego wczorajsze zwycięstwo z Gonzalezem to na pewno niespodzianka, poradził sobie z Fernando to dlaczego miałby przegrać z Gulbisem. Ramos Vinolas to czarny koń tego turnieju. Oprócz tego typu zaryzykuje również zagranie na Hiszpana 0:2 po kursie 5,20. Warto !!!!
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
Wczorajszy dzień w Barcelonie pokazał, ze ten turniej to wielka zagadka.
Ciężkie spotkania GGL i Melzera oraz Belluciego. Łatwe zwycięstwa Schwanka i Tsongi oraz niespodzianka w postaci zwycięstwa Ramosa.
Dziś moim zdaniem spotkania dużo bardziej łatwe do przewidzenia. O ile każdy z zawodników zagra no optymalnym poziomie.
G. Garcia-Lopez T. Bellucci 2
GGl pokazał wczoraj klase podnosząc się z takiego wyniku. Jednakże jego forma jest słaba. Na mączce powinien jako Hiszpan prezentować sie lepiej. Bellucci natomiast wcxoraj pokonał bedą cego w wysokiej formie hanescu w trzysetowym pojedynku i ze spotkania z Hiszpanem powinien wyjsc zwycięzko.
F. Lopez R. Soderling 2
Rózne są głosy na temat tego spotkania. Ja obstawiam Sode. Szwed odpuścił MC i wydaje mi sie ze obok Verdiego, Ferrera i Ferrero jest jednym z kandydatów do zdobycia pełnej puli. Soda w ostatnich dwóch turniejach dochodził do półfinałów. Lopez w ostatnich miesiacach nie osiagnał nic konkretnego. 2 pojedynki w barcelonie 1 poprzez ret., Drugi z Uzbekiem overowy, 7-6-7-5. Z taka formą Hiszpana szwed powinien sobie poradzić.
J. Melzer F. Verdasco 2
melzer nie wiadomo jak, jakimś cudem znalazl się w kolejnej rundzie. oscar wczoraj mial og na wyciagnięcie ręki ale oddał mecz. Melzer nie stabilny jak wczesniej ktos pisał. Verdasco w formie. Turniej MC pokazał ze Hiszpan na mączce gra świetnie. Dobry serwis. jeśli Dasco pokonal w ostatnich spotkaniach Djokkovica, berdycha, to nie moze sobie nie poradzić ze słabym Melzerem.
N. Almagro J.-W. Tsonga 2
Tsonga, 2.16. Skreslany juz był na początku MC a przegrał dopiero z Ferrero po 3 setowym boju. Miał byc ciężki pojedynek z Hajkiem bo teoretycznie Tsonga słabo gra na tej nawierzchni. jednak Francuz z e swoim świetnym serwisem moze postraszyć w Barcelonie. Almagro pojechany 2-0 przez Tsonge w MC. Dzis obstawiam podobnie. Przynajmniej po tym co pokazał z Hajkiem trzymajac 78% serwisu.
A. Ramos-Vinolas E. Gulbis 2
na tym etapie moim zdaniem kończy się przygoda hiszpana. gulbis calkiem nieźle prezentuje sie w Barcelonie. Pewne zwycięztwa z Luczakiem i Chardym. Natomiast Hiszpan ledwo przeszedł kwalifikacje. W pierwszej rundzie juz był na wylocie po czym Russell dał ciala. No i wczoraj Gonzo, który w tak słabej formie zabrał seta Hiszpanowi w 2 setach prowadził po 3-0 . Gulbis dzis win. I to jeden z pewniejszych typów na dzień dzieiejszy.
I. Navarro Pastor E. Schwank 2
Schwank w tym turnieju zostawił za sobą Fogniniego i Hewitta . Navarro rozegrał jeden mecz z Cuveasem. Obaj panowie maja szansę na zwycięztwo. nie ma tutaj żadnego faworyta. Navarro spotkania nie odda bez walki. Schwank jeśli utrzyma to co pokazał do tej pory to mam minimalną przewagę. Obstawiam Schwanka choć to najmniej pewny typ z e wszystkich dnia dzisiejszego.
Ferrer i Ferrero po dwa-zero ???? więc o nich pisał nie będę ????
Oby na ✅$
Ja nie wiem, jak można postawić na Verdasco po kursie 1,20 z Melzerem. Hiszpan nic ciekawego nie pokazuje, jak wygrywa, to z kontuzjowanym Berdychem albo robiącym wszystko, żeby przegrać Djokovicem. Poza tym Ferrero też nie będzie miał tak łatwo - akurat w Hiszpanii nie idzie mu tak dobrze, jak zagranicą - słabe występy w zeszłym sezonie w Barcelonie, Valencii i Madrycie. A De Bakker to całkiem niezły claycourter, dlatego nie zdziwię się, jak urwie seta.
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie: G. Garcia lopez-Belucci
typ 2-0 DW
kurs 5
Expekt
ANALIZA:
przed nami spotkanie 3 rundy tenisowego turnieju panow rozgrywanego na kortach cegielnianych w Barcelonie. Naprzeciwko siebie stana- reprezentant gospodarzy Hiszpan Giullermo Garcia Lopez zajmujacy aktualnie 42 lokate w swiatowym rankingu oraz okupujacy 9 pozycje wyzej Brazylijczyk Thomas Belucci. Hiszpan w poprzednich rundach pokonal po 3 -setowych pojedynkach kolejno Ch. Rochusa oraz Gabaschwilego. Belucci zas 1 rundzie ogral Fina jarko nieminena 2-1 a w 2 rundzie okazal sie lepszy od Victora Hanescu zwyciezajac 2-1 w setach. Obaj panowie grali ze soba nie tak dawno na nawierzchni twardej W miami wowczas gora okazal sie ten nizej sklasyfikowany wygrywajac 2-1. Dzis stawiam takze na niego aczkolwiek uwazam iz zwyciestwo przyjdzie mu nieco latwiej i zwyciezy 2-0 w setach
 
M 28

mitch

Użytkownik
Ciesze sie, ze filmweb pisze o tym, ze Almagro ma jeden lepszych serwisow w tourze. Juz klocilem sie z trzema osobami o to ???? No ale czemu sie dziwic. Do dzisiaj pamietam jak Mats Wilander podczas AO mowil, ze Almagro musi poprawic serwis... Nie wiem czemu tak mowil. Skoro nawet w tym samym turnieju Almagro byl chyba na 4 miejscu pod wzgledem asów.
Co do typów:
Feliciano Lopez to jest z pewnoscia value. Soderling jest zawodnikiem lepszym, ale pamietajmy, ze Barcelona to nie jest jakis mega wypasiony turniej, a za tydzien mamy Rzym. Motywacja moze byc rozna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom