>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Barcelona 18-25.04.2010

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Lalo +4.5g - Soderling @ 1.75 ⛔ 3/6 2/6
Poziom gdzie byłem pewny że Lalo musi zajść więc teraz pojedynek w którym Lopez nie powinien się czuć jako prawdziwy underdog. H2H 4-4 na mączce 1-0 dla Hiszpana. W pierwszej rundzie Lalo pokonał Dolgopolova po kreczu nie kreując żadnych punktów przy własnym serwisie na przełamanie dla rywala. Wczoraj z Istominem dając trzy szansę wybronił każdą i po wyniku nie widać ale Lopez kontrolował spotkanie czyhając na dobry moment. Szwed był fajny do grania jak był dogiem kiedy miał niezły run na TOP lecz aktualnie nie zawsze wytrzymuję presję wyniku od kibiców na #8 rakietę świata i tutaj upatruję szansę Lopeza który będzie tonował Sodę przy jego mocnych, dobrych głębokich i płaskich uderzeniach, nie łudzę się na zwycięstwo Hiszpana chociaż fajnie byłoby jeśli ograłby Soderlinga liczę tutaj na sety na styku i pokrycie handi w wykonaniu Hiszpańskiego wolejisty.
 
M 0

mekczan

Użytkownik
dzisiejsze typy
Witam,
kilka szybkich typów i &quot;2 słowa&quot; do każdego z nich:
1. Bellucci - Ferrer (1,19 typ 2), pewniak a jet prawie 20% procent do zarobienia, Bellucci ze względu na wiek i doświadczenie jeszcze nieregularny i pod presją lepszych gra dużo gorzej, Ferrer - stała forma (wysoka), gra u siebie, na ulubionej nawierzchni.
2. De Bakker, T- Tsonga, J-W (3,9 typ 1), jeśli De Bakker utrzyma poziom (wygrana z Ferrero) to underdog masz spore szanse, Tsonga sam powiedział, że obawia się tego meczu, bo zagrali b.wyrównane spotkanie w pucharze Davisa, zakład wart ryzyka przy takim kursie,
3.Schwank, E-Söderling, R (1,14 typ 2) , różnica klas mówi sama za siebie, kurs nie za wysoki ale idealny do połączenia np. z 1. (Ferrer). Ostatnie wyniki Robina (jeden gorszy jedynie mecz z Berdychem w Miami) to wygrane ze zdecydowaną przewagą, ograny dość łatwo teraz Lopez (Hiszpan/clay) i mistrz z Houston Chella - potwierdzenie wysokiej formy i klasy gracza,
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Domyslam sie, że nie oglądałeś meczu i nie wiesz czy to Bakker tak super pięknie grał czy to może Ferrero psuł co sie dało? Ja meczu tez nie widziałem bo nie było takiej możliwości, wiec z super opiniami na temat gry Holendra zaczekam do jutra ???? Widziałem mecz Tsongi i wygląda poprostu znakomicie! Almagro od 2 seta nie miał nic do powiedzenia a naprawdę nie grał zle ale był bezsilny. Kurs 1,30 na Tsonge mnie nie przekonuje, Holender to dla mnie zagadka wiec odpuszczam. Skusze się chyb na over gemowy, oboje mają dobry serwis. Jak De Bakker zagra dobre spotkanie to Jo go nie zdominuje i powalczy moze w dwóch TB? kus pewnie koło 1.80...
Tak samo kurs 1,30 na Naldo śmieszny, dzisiaj mogł, powinien odpaść, ale Jurgen nie od dzisiaj ma problemy z głową... Gulbis wielki talent, solidny grajek na pewno stać go na walke.
Ferrer,Soderling peffki ale kursy około 1,15... na podbicie kuponu ????
 
picia 13

picia

Użytkownik
Widzu, co do dobrej gry Tsongi.. ;] Nie grał dobrze, Jego przewaga rozpoczęła się w momencie, gdy Almagro przeciął nogę (pewnie zauważyłeś). Może niewielka ranka, ale nagle Hiszpan przestał biegać. Potem co prawda się rozruszał, ale już było po meczu.
Tsonga grał naprawdę przeciętnie - dużo nietrafionych piłek, często nawet najprostszych. Ratował Go właściwie tylko serwis.
Z kolei De Bakker, ja już wczoraj widząc na livescorze jak zmienia się wynik spotkania Ferrero - De Bakker kibicowałem De Bakkerowi, który już dzień wcześniej dał mi zarobić. I wygrał po wyrównanej walce, więc dzisiaj prawdopodobnie będzie podobnie. Ja dzisiaj pewnie stawię lekko na De Bakkera, bo przy takiej grze Tsongi ze swoim serwisem jest w stanie ugrać nie tylko set, ale i mecz ;]
Tak samo zastanawiam się nad spotkaniem Gulbis - Verdasco. Wczoraj obejrzałem dwa sety spotkania Melzer - Verdasco i byłem pod wrażeniem gry Melzera. Verdasco taki jakiś niewyraźny, lecz wygrał spotkanie. Dzisiaj po cichu liczę na niespodziankę :p
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Ernests Gulbis - Fernando Verdasco
Typ: 2
Kurs: 1,44
Wynik: ✅ 0-2 (2-6, 6-7)
Co prawda wczorajsze spotkanie Verdasco z Melzerem odradza granie na niego w tym turnieju i po meczu sam sobie powiedziałem, że nie ma Nadala, ale on raczej nie wygra tego turnieju grając tak w kratkę, jednak gdy jeszcze wczoraj wieczorem zobaczyłem kurs 1,48 (teraz spadł do 1,44 w Pinnacle), przespałem się z tym i postanowiłem się skusić. Gdyby grali ze sobą np. w pierwszej rundzie, oddsmakerzy wystawiliby najwyżej 1,25. A wszystko przez wczorajszy słaby mecz Fernando, o którym parę słów - nie grał źle, ale często miałem wrażenie, że gra od niechcenia, szybko chciał kończyć wymiany ryzykownymi zagraniami, co albo wychodziło, albo nie. Mimo to kilka najlepszych wymian bezapelacyjnie należało do niego. Jurgen natomiast grał dobrze, z pewnością lepiej niż w poprzednich spotkaniach, mnie przynajmniej zaskoczył, przede wszystkim w pierwszym secie dosyć łatwo utrzymując serwis. Nawet złapałem na live po pierwszym secie kurs 2,10 dlatego postanowiłem zainwestować w niego ponownie, bo gdy mecz się zacznie kurs może spadać;] Gulbisowi na razie idzie dobrze, 76 63 z Luczakiem, 6362 Chardy i 61 63 Ramos-Vinolas, ale umówmy się - nie są to jacyś rewelacyjni tenisiści. Dla przykładu w Monte-Carlo odpadł z Wawrinką przegrywając dosyć mocno, bo 16 46. Verdasco tam osiągnął oczywiście finał przegrywając jedynie z niepokonanym pogromcą Nadalem. Dowiedziawszy się, że Rafa zrezygnował z Barcy, od razu pomyślałem, że Verdasco będzie chciał wygrać ten turniej, mimo zawahania w pierwszym zdaniu tej analizy, cały czas ma na to szansę i dzisiaj to go upatruję w roli zwycięzcy.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Tak samo zastanawiam się nad spotkaniem Gulbis - Verdasco. Wczoraj obejrzałem dwa sety spotkania Melzer - Verdasco i byłem pod wrażeniem gry Melzera. Verdasco taki jakiś niewyraźny, lecz wygrał spotkanie. Dzisiaj po cichu liczę na niespodziankę :p
Bo ja wiem czy Melzer pokazał coś wielkiego? Jurgen przestał zdobywać punkty gdy Verdasco się ogarnął i przestał posyłać wszystko w aut albo w pół siatki. Nie wystrzegał się błędów w decydujących momentach, dlatego przegrał.
Verdasco faktycznie niewyraźny, w pierwszym secie myślał chyba o wszystkim tylko nie o meczu. Dużo błędów, fatalny serwis. W 2 i 3 secie zmniejszył ilość UE i dzięki temu odesłał Austriaka z imprezy.
Jedyny mój typ na dzisiaj to Gulbis (5/10). Ze stawianiem na niego czekałem aby przekonać się jak mu wyjdzie przesiadka na cegłę. Póki co wyniki bardzo zadowalające, widać że jest w formie. Powinien dzisiaj dać radę zupełnie przeciętnemu Verdasco. Na chwilę obecną 3,33 w bwin warte jest grania.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Soda - Schwank @ 1.17 ✅ 6/2 6/3
Szwed jak dla mnie to nawet tutaj nie gra w 70% swojej mocy, a nawet to powinno starczyć na Schwanka którego w tym roku już ogrywał w DC 6/1 7/6 7/5 nie widzę tutaj innego wyjścia jak inkasacja dużej ilości punktów Sody pod nieobecność TOP6 w tym turnieju.
Dasco - Gulbis @ 1.45 ✅ 6/2 7/6
Fernando jedzie dalej, ciągle sądzę że będzie tutaj celował w tytuł przez zniewagę Nadala w MC jak i zrezygnowanie Rafaela z tego turnieju więc Dasco będzie chciał pokazać że w Hiszpanii nawet na mączce jest jednym z lepszych graczy. gdzie Gulbis to jednostrzałowiec i nie widzę go by nawet na rc ciągle wytrzymywał trudy wymian nadawanych przez Hiszpana.
AKO @ 1.70
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
J.Knowle/A.Ram vs Ch.Kas/J.Melzer ✅
@1,96
By
Pinnacle Julian i Andy idą przez Turniej jak Burza,w pierwszej Rundzie pokonali niezbyt zgrany,choć z Racji nawierzchni,faworyzowany przez Oddsmakerów debel Pablo Cuevas/Fernando Gonzalez,dla których ten dzień,nie był zbytnio udany również w Singlu,gdzie także odpadli.W drugiej Rundzie wprost roznieśli,będących ostatnio w świetnej formie,Lukasa Dlouh&#39;ego i Leandera Paes&#39;a,co mnie szczerze mówiąc bardzo zadziwiło,dlatego dziś grzechem było by nie zagrać na Izraelczyka i Austriaka.Dziś po przeciwnej stronie siatki,staną podmęczony po singlowej batalii z &quot;Johnnym Bravo Verdasco&quot; Jurgen Melzer(tu również upatruje szansę) i Niemiec Christopher Kas,Którzy zbytnio zgranymi ze sobą deblistami nie są,Spotkanie z pewnością będzie zacięte i całkiem możliwe,że zakończy się w super TB,ale sądze że zwycięsko wyjdą Moi Faworyci i co również bardzo ważne w rozgrywkach deblowych,zdecydowanie bardziej doświadczona para.Powodzenia;)
 
M 0

mails

Użytkownik
Gubilis-Verdasco - 1 3,1⛔
Moim zdaniem dzisiaj Verdasco nie wygra tego meczu, wczorajszy mecz z Metzlerem, szczerze zeby nie słaba głowa Metzlera Verdasco by tego meczu nie wygrał. Wczoraj Verdasco pokazał takze ze juz jest zmeczony, nie biegal tak jak to czynil na poczatku tego turnieju nie wspominajac juz o Monte Carlo. Gubilis nie ma nic do stracenia, napewno bedzie walczył a ostatnio jest naprawde w dobrej formie. Verdasco takze bardzo dobra forma, jednak wczoraj pokazal naprawde, ze juz sporo w krotkim okresie czasu sie nabiegał, we wczorajszym meczu czesto popełniał błedy. Mysle ze dzisiaj Gubilis wykorzysta swoja szanse i wygra.

Verdasco naprawde ma farta, przy stanie 5-5 w drugim secie kilka szans Gubilisa na przełamanie, jutro moim zdaniem Verdasco bez szans z Ferrerem. Kurs na Fererra na Bwin 1,8 Rewelacja biore ???? ????
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Fernando Verdasco - Robin Soderling
Typ: 2
Kurs: 1,57
Wynik: ⛔ 2-1 (6-3, 4-6, 6-3)
Cały czas aż do finału typowałem na Verdasco i mimo niełatwych meczy, wszystko wygrywał. Planowałem ponownie na niego postawić, ale trochę żałowałem przez chwilę, że nie zrobiłem tego przed ćwierćfinałami (kurs na to, że wygra turniej wynosił bodajże przeszło 7). Przemówił do mnie rozsądek, mam nadzieję że na szczęście, i jednak typuję tutaj Robina. Soderling jest z pewnością mniej zmęczony, ponieważ przed Barceloną miał ponad dwa tygodnie wolnego, nie grał w Monte-Carlo. Ma znacznie stabilniejszą formę i nie wiem czemu, ale wygląda na bardziej zmotywowanego. Do tej pory wszystkie mecze wygrał bez straty seta. Dasco już w spotkaniach z Melzerem i Ferrerem ocierał się o przegraną. Przypomnijmy sobie jak było w MC - też męczył się z Berdychem i nawet trochę z Montanesem, a w półfinale łatwo pokonał Djokovica - i tutaj też można się trochę obawiać takiej dyspozycji, ale raczej nie widzę szans na powtórkę. Fernando w tej chwili to niepewny serwis i sporo niewymuszonych błędów, więc chyba trzeba się pożegnać. H2H 1:4 dla Szweda. Na pewno zachęca duży kurs, szczerze spodziewałem się góra 1,3-1,4 i nawet ok. 3 na Hiszpana. Podobno nie gra się finałów, ale chyba warto spróbować. 6,5/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom