>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Barcelona, 18-24.04.2011

Status
Zamknięty.
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Feliciano Lopez v Kei Nishikori 2 1,53 ⛔

Obaj wolą grać na szybszych nawierzchniach,ale na clayu bardziej mnie przeknuje Japończyk.Jak narazie Kei dobrze się tutaj spisuje wygrał seta 6-2 z Ribą a później Hiszpan skreczował.W R2 gładko wygrał z Machado 2-0.Lopez najpierw męczył się z Kukushkinem (wygrał dopiero trzech zaciętych setach) a później również 2-1 ograł Garcia-Lopeza,który jest bez formy.Feliciano stara sie nie wdawać w dłuższe wymiany bo nie są one jego atutem.Lubi grać serve&amp;volley i dosyć często biega do siatki,ale ta nawierzchnia nie jest dobra dla niego.Nishikori z kolei potrafi wyczekać przeciwnika,długie wymiany to dla niego nie problem i sądze,że to on zwycięsko wyjdzie z tego pojedynku.Kei w ostatnim czasie zrobił spory progres formy i zaczął dobrze grać,licze,że potwierdzi to dzisiaj.

Simone Vagnozzi(+5,5) vs Juan Carlos Ferrero 1 1,80 ✅

Ferrero radzi sobie tutaj dobrze.Zaliczył udany powrót ogrywając Mallisse i Zvereva po 2-0.Włoch z kolei gra tutaj od kwalifikacji i trzeba podkreślić,że radzi sobie bardzo dobrze.Ogranie wczoraj Monaco było sporą niespodzianką,ale to świadczy o niezłej formie Simone.Ferrero to dobry tenisista,ale niewiem czy przewagą conajmniej 6gemów pokona solidnego Vagnozziego,zwłaszcza,że powrócił po kontuzji i brakuje mu troche ogrania.Kurs zachęca a linia dość wysoka.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Feliciano Lopez - Kei Nishikori - 1 ✅ 6:4, 7:6 ✅
Kurs: 2,37

Ja się tutaj nie zgodzę, że Nishikori to spotkanie wygra. Już trzecią rundę stawiam konsekwentnie na Lopeza i mam nadzieję że dziś także mnie nie zawiedzie. Fakt, że jego mecze to były &quot;męczarnie&quot; ale liczy się efekt, a ten był pozytywny. Wczoraj w końcu przypomniał sobie jak się serwuje a to u niego już połowa sukcesu.
Nishikori, robi postępy to prawda, więc spodziewam się tu raczej wyrównanego pojedynku, ale z lekkim wskazaniem na Lopeza. Tak naprawdę Nishikori miał do tej pory dwóch słabych rywali, teraz dopiero się okaże na co go stać.
Delikatnie można też spróbować 2:1 na Lopeza.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Feliciano Lopez - Kei Nishikori - 1
Kurs: 2,37

Ja się tutaj nie zgodzę, że Nishikori to spotkanie wygra. Już trzecią rundę stawiam konsekwentnie na Lopeza i mam nadzieję że dziś także mnie nie zawiedzie. Fakt, że jego mecze to były &quot;męczarnie&quot; ale liczy się efekt, a ten był pozytywny. Wczoraj w końcu przypomniał sobie jak się serwuje a to u niego już połowa sukcesu.
Nishikori, robi postępy to prawda, więc spodziewam się tu raczej wyrównanego pojedynku, ale z lekkim wskazaniem na Lopeza. Tak naprawdę Nishikori miał do tej pory dwóch słabych rywali, teraz dopiero się okaże na co go stać.
Delikatnie można też spróbować 2:1 na Lopeza.
No a Lopez miał mocnych?Najpierw przeciętny Kukushkin,który w tym roku przez kwalifikacje z ogórkami przejśc nie mógł albo się męczył a potem Garcia-Lopez,który jest bez formy-to mają być nieźli przeciwnicy?Kompletnie się z tym nie zgadzam zwłaszcza,że Feliciano mocno się z nimi męczył a Nishikori za bardzo się nie przemęczył w tych 2 rundach i to też może mieć znaczenie.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
No nie mówię, że Lopez miał mocnych rywali, teraz dopiero przyjdzie mu się zmierzyć z rywalem zdecydowanie lepszym, jakim jest Nishikori. Ale mimo to podtrzymuję swoje zdanie i liczę, że jego forma będzie miała tendencję wzrostową. Jak będzie, już niedługo się przekonamy ????
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Feliciano Lopez - Kei Nishikori DW 0:2 @ 2.37 bet365
Kei Nishikori win @ 1.53 bet365


Spotkanie chimerycznego, nieprzewidywalnego i będącego w kiepskiej formie Hiszpana, przeciwo Japończykowi o niezwykłym potencjale, który bardzo dobrze wykorzystuje patrząc na ostatnie wyniki Kei. Jedyną bronią Feliciano w tej walce wydaje się być serwis, który w Barcelonie mu &quot;siedzi&quot;, co się stanie jak go zabraknie ? Uwielbia zagrania serve &amp; volley, lecz nie ta nawierzchnia do takiej gry, Japończyk będzie zmuszał go do długich wymian, w których znaczną przewagę ma Nishikori. Obaj panowie nie mieli wymagających rywali w pierwszych dwóch rundach, mimo to Hiszpan męczył się z nimi strasznie, Japończyk natomiast przeszedł te rundy jak burza nie tracąc seta. O Formie obu tenisistów mogą świadczyć ostatnie turnieje w których to Nishikori w Houston doszedł do finału. Feliciano występował ostatnio w Monte-Carlo, gdzie w drugiej rundzie jego rodak Ferrer dał mu prawdziwą lekcję tenisa i dał ugrać Lopezowi zaledwie 2 gemy. Co pokazuję w jakiej obecnie formie jes w/w zawodnik. Stawiam na Japońca !
 
babe 17

babe

Użytkownik
Przy warunkach jakie dzisiaj panują w Barcelonie chyba Nishikori będzie lepszym wyborem. U Felka serwis gra tak dużo rolę, że bez niego może sobie nie poradzić. Przy jego wzroście i wyrzucie będzie miał problem żeby trafić w piłkę ???? Nishikori karateka przy pomocy wiatru powinien spokojnie ograć Hiszpana.

K. Nishikori -2.5 @ 1.847 (Pinnacle)
 
P 161

poozon

Użytkownik
Almagro N. - Ferrero J. C. ( AH 0:5 ) Typ 2 , buk Pinnacle Sports , Stawka 9j kurs 1.909
Almagro N. - Ferrero J. C. Typ 2 , buk Pinnacle Sports , Stawka 3j kurs 5.2
No to powtórzę początke opisu z sprzed kilku dni &quot; No i pięknie mamy kurs 1,909 trzeba łapać jak najszybciej bo Pinnacle otworzył kurs 1.909 na Ferrero AH+5 gemów z limitem 962 PLN , więc pewnie pójdzie lekko do góry a następnie jak zwiększa limity zacznie się szybkie zrzucanie kursu . Linia jest zdecydowania zawyrzona ( przyp. + 5 ) a sam kurs na wygraną Ferrero 5.2 to już jakiś kosmos .Value zaczyna się od 2,96 ,więc 5.2 to dużo za dużo . Ok rozumiem ,że wraca po kontuzji , ale tak jak pisałem kilka dni temu .... &quot;Ferrero wraca po kontuzji dlatego jest lekka nie pewność ( dla mnie co raz mniej niepewności co widać było w poprzednich spotkaniach wyeliminował Malisse , wyeliminował Zveereva z którym miał h2h 0:3 skoro przegrywał z nim kiedy &quot; był w lepszej formie &quot; to chyba nie jest teraz z nim tak źle skoro pierwszy raz z nim wygrał , w trzeciej rundzie wyeliminował Vagnozziego który poradził sobie z Fogninim i Monaco ) , ale jeśli ktoś się przyjrzy bliżej powrotom po kontuzji przeze Ferrero od razu zobaczy . Powrót po 3 miesiącach i turniej w Casablance jak się skończyło ... Ferrero wygrywa cały turniej , następny powrót Beijing ATP dochodzi do trzeciej rundy eliminuje m.in Verdasco i zatrzymuje się dopiero na Roddicku 2-6 6-3 6-4 ( nawierzchnia Hard , więc wiele tłumaczy ) . Przykładów jest kilka i mógłbym tak w nieskończoność .&quot; Kilka słów o Almagro . Początek sezonu bomba , teraz ?? Od trzech turniejów nic nie pokazuje . Porażka z Montanesem , Mayerem , Melzerem męka z Gonzalezem i Gilem ( dwójka ostatnik to zawodnicy którzy są dużo słabsi niże Ferrero )
Prawidłowy kurs na to spotkania to 1.7 - 2.4 az szanse ocenia 60 - 40 % , więc polecam grać na Ferrero wszystko powyżej 3,0 można brać smiało
A jeszcze jedno h2h 2:2 z tym ,że dwa ostatnie spotkanie 2:0 dla Ferrero
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nadal, Rafael - Monfils, G
Typ: over 17,5
Kurs: 1,87
Buk: Unibet
Stawka: 5/10
No tak zwyciesce znamy, ilość setów(2:0) też znamy, teraz tylko pytanie ile gemów ugra rywal Nadala. Monfils na cegle z Rafą ugrywał po 4,5 gemów. Jednak dzisiaj liczę na większe walkę z jego strony. Wczoraj z Gasquetem panowie pewnie grali przy swoich gemach serwisowych jak podanie dzisiaj będzie siedziało Gaelowi to Hiszpan może mieć naprawdę problemy aby dobrać się do niego i przełamać go wiecej niż 2 razy w secie. Wczoraj widziałem mecz Rafy i momentami naprawdę wygląda jak grał by na 50%, do niektórych piłek nie startował nawet, Monfils stać na walkę i liczę, na dobry pojedynek
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Ivan Dodig - Feliciano Lopez @ 1,8 Betsafe

Wczoraj wieczorem, gdy raptem kilkanaście minut po zakończeniu meczu Dodiga sprawdzałem kursy, miał je wystawione tylko jeden bukmacher. Nie pamiętam, który to buk, ale kursy miał 1.90 na obydwóch zawodników. W przypadku Lopeza wyglądało to bardzo atrakcyjnie, więc przeczuwałem spadek kursu. No i doczekałem się. Dziś średni kurs na Hiszpana to 1.72. Mimo to uważam, że warto go pobrać. Nie ma co ukrywać, że cegła to nawierzchnia najmniej odpowiadająca atutom (podanie/woleje) Lopeza. Tylko z tego powodu kursy sugerują że nie ma w tym meczu wyraźnego faworyta. Jednak i na clayu radzi sobie bardzo dobrze. W pięciu meczach przegrał tylko z Ferrerem, trzy razy zwyciężał jako underdog. W miarę gładkie zwycięstwa nad Garcią-Lopezem i Nishikorim zrobiły na mnie wrażenie. Spodziewałem się, że po dobrych wynikach w sezonie na mączce rok temu, teraz będzie spadał w rankingu, tymczasem zarówno w Monte Carlo jak i w Barcelonie poprawił zeszłoroczne rezultaty. W poniedziałek wbija do czwartej dziesiątki w rankingu, a po zwycięstwie dzisiaj będzie #31. Widać, że jest na fali.
Nieźle poczyna sobie także jego dzisiejszy rywal, Ivan Dodig. Pokonanie Soderlinga na pewno dodało mu pewności siebie, jednak nie przeceniałbym na tą chwilę umiejętności Szweda. W trzeciej rundzie Chorwat odstrzelił z turnieju Raonica. Obraz solidnego meczu ze strony Dodiga zamazał lekko fakt, że wygrywał już 5/1 w trzecim secie i zrobił z tego *5/3 15-40. I choć wygrał mecz to zakończył się on dość późno i trwał 2 godziny i 30 minut, co w późniejszych fragmentach dzisiejszego spotkania może zrobić różnicę. Będzie się starał regularną grą z głębi kortu wybić Hiszpanowi myśli o półfinale, ale ja wyżej stawiam Feliciano i myślę że to on awansuje do najlepszej czwórki i zapisze pierwsze zwycięstwo w historii ich pojedynków.
Zagrane grubo
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
TENIS ATP Barcelona Debel 15-30
Lindstedt/Tecau- Mirnyi/ Nestor
typ: Mirnyi i Nestor nie wygraja seta
4.25
Bwin
Analiza
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju atp w barcelonie na kortach ziemnych Lindstedt i Tecau zagraja z Mirnyiem i Nestorem. Mirnyi i Nestor dopiero od tego roku graja razem w parze. Wygrali oni jak do tej pory turniej w Mepmhis, byli w finale turnieju w Miami. To ich najwieksze sukcesy razem. Tamte turnieje jednak byly rozgrywane na kortach twardych, w Barcelonie natomiast beda grali na kortach ziemnych, wolniejszych, a jak wiadomo zarowno Mirnyi jak i Nestor zdecydowanie preferuja gre na kortach szybszych. Ich gra glownie opiera sie na serwisie. Mirnyi swietnie serwuje, gorzej gra przy siatce, Nestor jest natomiast zawodnikiem lepiej czujacym sie pod siatka. Mirnyi gdy jednak dojdzie juz do wymiany jakiejkolwiek czesto popelnia bledy. W pierwszej rundzie widac bylo ze na clayu Nestor i Mirnyi nie czuja sie najlepiej. Wygrali pierwszy mecz, w trzech setach z Cuevasem i Dlouhym , wygrywajac super tiebreaku 14-12. Lindstedt i Tecau wygrali juz jeden turniej w tym roku na korcie ziemnym. Zwyciezyli bez problemow w Casablance, kort ziemny to dla nich najbardziej przychylna nawierzchnia.
Casablanca, Morocco, Doubles, Africa
09/04/2011 Final Lindstedt R / Tecau H vs. Fleming C / Zelenay I 2:0 6:2 6:1
08/04/2011 Semifinals Lindstedt R / Tecau H vs. Fognini F / Riba P 2:0 6:2 6:1
06/04/2011 Quarterfinals Lindstedt R / Tecau H vs. Kohlmann M / Ventura S 2:0 6:4 6:4
05/04/2011 R16 Lindstedt R / Tecau H vs. Elgin M / Golubev A 2:1 6:2 5:7 10:5
W Barcelonie ograli w pierwszym meczu bez najmniejszych problemow, Lopeza i Monaco, oddajac im zaledwie dwa gemy.
Barcelona, Spain, Doubles, Europe
21/04/2011 R16 Lindstedt R / Tecau H vs. Lopez M / Monaco J 2:0 6:0 6:2
Bukmacherzy uwazaja ze zdecydowanymi faworytami powinni byc Bialorusin i Kanandyjczyk, ja jednak nie podzielam ich zdania. Nestor i Mirnyi nie prezentuja nic nadzwyczajnego na korcie ziemnym, w pierwszej rundzie powinni zakonczyc juz swoj udzial w tym turnieju. Lindstedt i Horcia Tecau na korcie ziemnym natomiast czuja sie jak ryby w wodzie, wiec uwazam ze sa w stanie awansowac do kolejnej rundy
 
robel 153

robel

Użytkownik
Ivan Dodig - Feliciano Lopez 1 2.0 Expekt
Pozwoliłem się wtrącić. Dodig wyeliminował Soderlinga, Roanica i naprawde czuje się dobrze w Barcelonie. Natomiast Lopez według mnie &quot;mizeria&quot;. Wprawdzie oglądałem tylko 1 jego mecz na tym turnieju ale wrażenia na mnie nie robił. Wygrana Lopeza w tym pojedynku na pewno będzie dla mnie dużym zaskoczeniem.
Dziękuje MistrzowiAA za wychwycenie błędu. Soderling(5#) rozstawiony z 3. Robel
1 mój post i takie błędy, mam nadzieje że ich nie powtórzę w następnych. Oczywiście Barcelona.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Almagro N. - Ferrero J.C. 2:0 1,50 2:0 ✅
O Almagro pisałem już wczoraj, więc nie ma sensu pisania w kółko tego samego. Ferrero wrócił na ten turniej po półrocznej przerwie aż od US Open. Tutaj radzi sobie całkiem nieźle, ale przeciwników nie miał zbyt wymagających. Teraz przyjdzie mu zagrać z dobrze prezentującym się Almagro. W poprzedniej rundzie Juan Carlos męczył się w 3 setach z Vagnozzi, Simone (186 miejsce) którego nie powinno już być tutaj na turnieju. W pierwszej rundzie grał z Fogininim Fabio, przegrał pierwszego seta 2:6, a w drugim przy 4:2 skreczował Fabio. Później Vagnozzi grał z Juanem Monaco który prezentuje się ostatnio beznadziejnie. Więc jeżeli Ferrero męczył się z takim średniakiem jak Vagnozzi w 3 setach to z Almagro powinien gładko przegrać 2:0. Stawka niska bo już nie raz pisałem, że nie bardzo lubię grać takich dokładnych wyników.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Almagro N. - Ferrero J.C. 2:0 1,50

O Almagro pisałem już wczoraj, więc nie ma sensu pisania w kółko tego samego. Ferrero wrócił na ten turniej po półrocznej przerwie aż od US Open. Tutaj radzi sobie całkiem nieźle, ale przeciwników nie miał zbyt wymagających. Teraz przyjdzie mu zagrać z dobrze prezentującym się Almagro. W poprzedniej rundzie Juan Carlos męczył się w 3 setach z Vagnozzi, Simone (186 miejsce) którego nie powinno już być tutaj na turnieju. W pierwszej rundzie grał z Fogininim Fabio, przegrał pierwszego seta 2:6, a w drugim przy 4:2 skreczował Fabio. Później Vagnozzi grał z Juanem Monaco który prezentuje się ostatnio beznadziejnie. Więc jeżeli Ferrero męczył się z takim średniakiem jak Vagnozzi w 3 setach to z Almagro powinien gładko przegrać 2:0. Stawka niska bo już nie raz pisałem, że nie bardzo lubię grać takich dokładnych wyników.
No tak,porażka z Ferdkiem po walce,z Tsongą po trzech setach,wygrana gładka z Dimitrovem to znak,że Monaco jest w beznadziejnej formie.Mimo wszystko szykuje się ciekawy mecz i te 2-0 dla Almagro wcale nie takie pewnie.Będzie grać dwóch hiszpanów,którzy dobrze sobie radzą na cegle.Sporo oczywiście będzie zależeć od kondycji Ferrero,ale sądze,że set w jego zasięgu.Nicolas już w zeszłym tygodniu z Maximo Gonzalezem pokazał,że wcale taki mocny nie jest.Juan napewno ma szanse powalczyć i sądze,że seta ugra.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Jurgen Melzer - David Ferrer 1 @ 4.10 Betsson
Wreszcie jakiś konkretny dog. Niewiele czasu do meczu, więc krótko. Obaj panowie ostatnio w dobrej formie, Melzer ograł w MC Federera i Almagro, a Ferrer przegrał dopiero w finale z Nadalem. W półfinale jednak pokonał Melzera, oddając mu pięć gemów. Trudno mówić o zmęczeniu, bo obaj grali porównywalną ilość meczów, ale Melzer miał jakiś drobny uraz w MC, nie wiem czy to miało jakiś wpływ na jego grę, wątpię. Miał problemy w 2 rundzie z Montanesem, ale jeden słabszy mecz (o ile był słabszy, Montanes to niewygodny rywal) nie mówi nam za wiele o jego formie. W takim meczu decyduje głównie forma dnia, wygrać mogą obaj, więc skąd te kursy? Rok temu w Paryżu, na odrobinę w gruncie rzeczy szybszej cegle Melzer ograł Ferrera 3:0, tak więc i dziś nie jest bez szans jak sugeruje bukmacher...
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Jurgen Melzer - David Ferrer 1 @ 4.10 Betsson
Wreszcie jakiś konkretny dog. Niewiele czasu do meczu, więc krótko. Obaj panowie ostatnio w dobrej formie, Melzer ograł w MC Federera i Almagro, a Ferrer przegrał dopiero w finale z Nadalem. W półfinale jednak pokonał Melzera, oddając mu pięć gemów. Trudno mówić o zmęczeniu, bo obaj grali porównywalną ilość meczów, ale Melzer miał jakiś drobny uraz w MC, nie wiem czy to miało jakiś wpływ na jego grę, wątpię. Miał problemy w 2 rundzie z Montanesem, ale jeden słabszy mecz (o ile był słabszy, Montanes to niewygodny rywal) nie mówi nam za wiele o jego formie. W takim meczu decyduje głównie forma dnia, wygrać mogą obaj, więc skąd te kursy? Rok temu w Paryżu, na odrobinę w gruncie rzeczy szybszej cegle Melzer ograł Ferrera 3:0, tak więc i dziś nie jest bez szans jak sugeruje bukmacher...
Melzer nie ma najmniejszych szans Ferrer jest w super formie jesli ograł go w MC to u siebie miałby przegrac no co ty nie wierze to jest szukanie rzeczy niemozliwych
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Feliciano Lopez-Ivan Dodig

Pojedynek 42-iej i 56-tej rakiety na świecie.Szczerze mówiąc na początku Dodig bardziej mnie przekonywał w tym pojedynku,ale Lopez gra u siebie i wczoraj ograł groźnego Nishikoriego 2-0 (co mnie troche zaskoczyło) i postanowiłem spróbować na Hiszpana.Dodig owsze ograł wczoraj Raonica 2-1,wcześniej Sode i Millota,ale Raonic na clayu duzo nie znaczy (pokazał to już przeciętny Greul),Soderling od dawna nic nie gra a Millot to przeciętny gracz.Lopez owszem męczył się z Kukushkinem,w trzech setach wygrał też ze słabym Garcia-Lopezem,ale ograł wczoraj dobrego Nishikoriego i sądze,że dzisiaj potwierdzi dobrą dyspozycję z wczoraj.Publicznośc z pewnością będzie go wspierać i uważam,że pokona niezłego Chorwata.

Feliciano Lopez 1,66 ⛔
Feliciano Lopez 2:0 2,75 ⛔
Under 22,5 1,80 ⛔
 
M 16

misia.marcysia

Użytkownik
&quot;...Soderling od dawna nic nie gra&quot; :grin: (wygral w koncu w tym roku tylko 3 turnieje ATP i wyrownal najwyzsze w karierze 4th ATP rank, bo to ze potrafi grac na clayu to chyba nie podlega dyskusji)

jeśli Soda nic nie gra to jestem ciekaw co graja wspomniani nizej tenisisci?
odpowiedz: jeszcze wieksze nic
pisanie bzdur zeby poprzec nimi swoj post

rozumiem, ze mozna bazowac na braku doswiadczenia Dodiga, ktory poza turniejem w Zagrzebiu tylko liznal tego poziomu, w tym ze Lopez juz od Dubai prezentuje niezly poziom gdzie zagral swietnie z Djokovicem i jesli serwis sprawuje sie dobrze w ostatnich meczach

to czy Barcelonska publicznosc tak wielce bedzie pomagac mieszkajacemu w Madrycie Lopezowi sprawa dyskusyjna

ciekawe czym Lopez przeciwstawi slabszy 1 hand bh ktory bedzie mocno testowany poprzez krosy forehendowe i 2 hand bh Dodiga (na dobrym poziomie z niezla gra katowa) i niewatpliwa przewage Dodiga w obronie, Dodig potrafi dobrze mijac i lobowac wiec ma skuteczne narzedzia przeciwko Lopezowi schodzacemu do siatki, serwis Dodiga nie odbiega wielce od Lopeza

dla mnie jego duzym problemem jest brak utrzymania poziomu koncentracji przez cale spotkanie, co moze miec decydujace znaczenie dzisiaj

over i tie break duzo prawdopodobne wg mnie



Feliciano Lopez-Ivan Dodig

Pojedynek 42-iej i 56-tej rakiety na świecie.Szczerze mówiąc na początku Dodig bardziej mnie przekonywał w tym pojedynku,ale Lopez gra u siebie i wczoraj ograł groźnego Nishikoriego 2-0 (co mnie troche zaskoczyło) i postanowiłem spróbować na Hiszpana.Dodig owsze ograł wczoraj Raonica 2-1,wcześniej Sode i Millota,ale Raonic na clayu duzo nie znaczy (pokazał to już przeciętny Greul),Soderling od dawna nic nie gra a Millot to przeciętny gracz.Lopez owszem męczył się z Kukushkinem,w trzech setach wygrał też ze słabym Garcia-Lopezem,ale ograł wczoraj dobrego Nishikoriego i sądze,że dzisiaj potwierdzi dobrą dyspozycję z wczoraj.Publicznośc z pewnością będzie go wspierać i uważam,że pokona niezłego Chorwata.

Feliciano Lopez 1,66
Feliciano Lopez 2:0 2,75
Under 22,5 1,80
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
&quot;...Soderling od dawna nic nie gra&quot; :grin: (wygral w koncu w tym roku tylko 3 turnieje ATP i wyrownal najwyzsze w karierze 4th ATP rank, bo to ze potrafi grac na clayu to chyba nie podlega dyskusji)
W ameryce grał przeciętnie, a z backhandu popełniał masę błędów. Widać było, że grał za dużo turnieji bo zdecydowanie brakowało mu siły.
rozumiem, ze mozna bazowac na braku doswiadczenia Dodiga, ktory poza turniejem w Zagrzebiu tylko liznal tego poziomu
Ktorego poziomu? Dodig juz od dawna gra w turniejach rangi atp.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom