>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Atlanta, Hamburg 19.07-25.07.2010

Status
Zamknięty.
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
International German Open
Miejsce : Hamburg, Niemcy
Ranga turnieju : ATP &quot;500&quot;
Data : 19.07-25.07 2010 r.
Nawierzchnia : cegla
Pula nagród : 1&#39;115&#39;000 €
Oficjalna strona : http://www.german-open-hamburg.de

Atlanta Tennis Championships
Miejsce : Atlanta, Stany Zjednoczone
Ranga turnieju : ATP &quot;250&quot;
Data : 19.07-25.07 2010 r.
Nawierzchnia : twarda
Pula nagród : 600&#39;000 $
Oficjalna strona : http://www.atlantatennischampionships.com
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Mayer F. - Cuevas P. 1.50
Florian ostatnio naprawdę niezłe wyniki. W zeszłym tygodniu porażka dopiero z Monfisem i to po dwóch setach... Pablo przebijał sie tu przez kwale, w Bastad przegrał z Hiszpanem Ferrerem, wczesnej pokonał Ribe i Mathiu wiec jak na niego na pewno dobry wynik. Kwale udane, no ale na Mayera grającego u siebie i to w takiej formie to i tak za mało, chodz spodziewam sie dobrego, wyrównanego spotkania.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Trochę czasu dzisiaj mam, to można jakąś bajkę z cyklu ATP napisać:
Jak na razie, na ostatnich turniejach ciężko kasę zgarnąć (przynajmniej dla mnie). Sporo niespodzianek, a jak już się zagra w tzw value, to tradycyjnie wchodzi po kursie. No ale nie ma co marudzić, nowy tydzień i nowy turniej.... Oby lepszy w typowaniu.
Cuevas Pablo - Mayer Florian: typ - 2 @ 1.57 Unibet ✅
Jak dla mnie Florian powinien odprawić Urugwaja do domu. Po pierwsze jest gospodarzem turnieju, więc wśród swojej publiczności będzie chciał pokazać się jak z najlepszej strony. Pozwolą mu na to jego umiejętności, jak również i forma w ostatnim czasie. Chociaż Pablo też złapał ostatnio dobrą przyczepność na clay&#39;u ogrywając Rybkę, Pawła-Henryka z Francji to jednak na Dawida Ferrera było za mało. A Florian, chociaż strażakiem nie jest, potrafił zgasić kumpla z reprezentacji Kohliego oraz zawsze groźnego GG Lopeza. Wydawało się że wszystko idzie ku półfinałowi, ale po dobrym pierwszym secie z Monfilsem, Niemiec uległ w dwóch kolejnych i marzenia o nowiutkim mercedesie odleciały w sina dal... Nie mnie jednak ma chłopak formę i to on moim zdaniem będzie faworytem w spotkaniu z Cuevasem.

Ramirez Hidalgo Ruben - Fognini Fabio: typ - 1 @ 2.03 Unibet ⛔

Słówko na temat &quot;Makarona&quot;. Taki to dla nie dziwak, można znaleźć go praktycznie na każdej nawierzchni, ale tak naprawdę to nigdzie nie osiągnął czegoś znaczącego. Nie jest totalnym zerem, bo umiejętność gry na każdej nawierzchni ma, jednak druga runda to dla Fabio zdecydowanie za duże progi. Potrafi zagrać świetny mecz, wykorzystać błędy rywala, by przegrać w kolejnej rundzie z mało znanym ogórkiem challengerowym.
Z kolei Hiszpan jest jak dla mnie bardzo ambitnym zawodnikiem, a tam gdzie gra, zostawia po sobie świetne wrażenie. I nie ważne, czy to challenger czy może Masters lub Grand Slam - on gra i widać jego pracę oraz formę. W czerwcu Koszyce, półfinał w Mediolanie, oraz twardy challenger na własnym podwórku. Teraz tydzień urlopu, przetrzymanie upałów lub też przystosowanie do innego dywanu... A wszystko po to, aby dalej wymiatać. Wierzę w Rubena, jak dla mnie pojedzie Fogniniego.

Istomin Denis - Rosol Lukas: typ - 1 @ 1.45 Unibet ✅
Nie ma co rozpisywać się na temat tego spotkania. Zdecydowanym faworytem jest tutaj Uzbek, który mimo falstartu w Bastad prezentuje ostatnio solidną formę. Zwłaszcza na trawie błyszczał, ale to już historia i nie ma co porównywać. Rosoł to taki challengerowy kartofel, nie wiem co on robi w tym turnieju? Jeszcze żeby osiągnął coś w którymś z nich to nie dziwiłbym się nagrody od organizatora. Druga runda to dla niego maks, z tym ze nie dzisiaj, nie w tym turnieju i nie z tym przeciwnikiem. Różnica 120 miejsc rankingowych odzwierciedla poziom obu panów.
Hajek Jan - Beck Andreas: typ - 2 @ 2.24 Unibet ⛔⛔ dno i wodorosty:;/:
Beck wyraźnie bez formy, ale to już najwyższy czas pokazać się swoim kibicom. Czwarty turniej na krajowym podwórku i jak dotąd druga runda w Oberstaufen to byłoby na tyle. Wierzę w zawodnika i wierze że się w końcu przełamie, a grac potrafi, o czym udowadniał chociażby w poprzednim sezonie. Na turnieju w Stuttgarcie trafił na wymagającego Zeballosa - przegrał po walce, teraz moim zdaniem Hajek - typowy rzemieślnik, nie jest również w optymalnej formie, dlatego Niemiec powinien wykorzystać sytuację na podbudowanie własnego ego. Lepszej szansy chyba nie będzie, a cierpliwość kibiców może się skończyć.

Bolelli Simone - Greul Simon: typ - 2 @ 1.8 Unibet ⛔⛔ dno i wodorosty :;/:
Włoch przyleciał do Hamburgu podbudowany zwycięstwem w krajowym challengerze w Turynie. Jednak pokonał tam praktycznie własnych rodaków, co nie jest jakimś pokazem siły Simone. Walczakiem na kortach w Hamburgu będzie z pewnością Greul, mimo iż też nie pokazał się rewelacyjnie, to jednak mobilizuje się w takich turniejach. W Stuttgarcie uległ dopiero w 1/4 Ferrero, teraz tez będzie chciał zajść daleko. Mobilizację myślę ma dużą a i odgryźć się rywalowi również by wypadało za porażkę w rzymskim challengerze w kwietniu tego roku. Stąd stawiam na Greul&#39;a ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nie zgodzę się co do Istomina. Nie przepada grać na ziemnych kortach, po tym turnieju leci na serię turniejów w USA i już tam jest myslami ???? ) Rosol gra b. dożo w Niemczech, za codzień tam trenuje. Wiec czuje sie prawie jak u siebie, na pewno powalczy ja ten mecz omijam z daleka. Jak Uzbek w zeszłym tygodniu przegrał z kwalifikantem to czemu teraz nie ma tego zrobić z zawodnikiem o podobnych zdolościach?!
Ja dodam na dzisiaj jeszcze jeden typ
Muller vs Levy 1.45
Mecz dostepny u wiekszości buków. Są to kwale, decydujące starcie. Muller zawodnik lepszy o klase jak nie o dwie. Ostatnio miał trochę problemo dlatego spadł w rankingu i musi teraz przebijac sie przez kwale, traktuje to na powaznie bo to jest klucz do powrotu do dawnej pozycji w rankingu. Levy jeden z wielu Amerykanów w turze, nawet za słaby na amerykańskie challe, szybkie 2:0 dzisiaj ???? )
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Kas/Beck - Almagro/Chiudinelli 1,85 3/10 zwrot

Zle sie dzieje z Chiudim, ostatni turniej fatalny, myslalam, ze ten jego powrot bedzie efektowniejszy. Chyba nic z tego. Debel z lapanki, Nicolas po sukcesie z Bastad, tam byly ciezkie mecze, 3 setowki i nagle po takim sukcesie ma wpasc do Hamburga i zajmowac sie deblem. Nie wierze. Zmeczenie po Bastad na pewno jest spore a debla nigdy nie traktowal bardzo serio. Kas, Beck w domu. Kas po finale ale on tlucze samego debla wiec zmeczenie niewielkie, Beck ma warunki na gre podwojna. Na bym dala kurs z 1,55-1,6 na Niemcow.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Chela - Stakhovsky
Moim zdaniem buki nie doceniają Ukraińca wystawiając fajny kursik w okolicach 2.9. Nie jest to już anonimowy gracz zaliczający kolejne challengery. Widać wyraźny postęp i umocnienie swojej pozycji w 50 najlepszych zawodników. Tak jak pisał user Phillips, na turnieju w Stuttgarcie Chela prezentował się katastrofalnie słabo. Dla mnie takim właśnie jest zawodnikiem, który już dawno stracił płynność i elastyczność gry. Swoje dobre pojedynki przeplata z tragedią na poziomie ITF. A Sergiy ostatnio wraca na korty ziemne po wizycie na trawce. Choć pierwszy występ na niemieckich kortach nie wypadł okazale, to wierzę że ten zawodnik jest w stanie powalczyć z Argentyńczykiem
typ: Stakhovsky @ 2.85 / Stakhovsky (+ 1,5 seta) @ 1.8 Unibet

Mayer - Dolgopolov
Florian powinien kontynuować swój poziom gry sprzed tygodnia i nawet z wczoraj, kiedy odprawił z kwitkiem Urugwajczyka Cuevasa. Jeśli przez ostatnią dobę nie wydarzyło się nic o czym nie nie wiem, to w dzisiejszym pojedynku powinniśmy zobaczyć taką sama postawę Niemca jak wczoraj, a przeciwnik - myślę że łatwiejszy. Alexandr od prawie miesiąca nie startował w żadnym turnieju, ciężko mu będzie wejść w rytm meczowy, czego nie można powiedzieć o Florianie, który na własnym podwórku z pewnością ogra Dolgopolova
typ: Mayer @ 1.5 / Mayer (-1,5 seta) @ 2.2 Unibet

Schwank - Kamke
No i w końcu jest mój ulubiony niemiecki Fighter, który już wielokrotnie dał mi zarobić. Dzisiaj na krajowym podwórku mierzy się z Argentyńczykiem Schwankiem, którego gra od kilku miesięcy może nosić miano: &quot;dno i wodorosty&quot;. Gdzie nie pojechał to przegrał i stosunkowo w kiepskim stylu - nie można sądzić aby nastąpiła znacząca poprawa w spotkaniu z nadzieją gospodarzy, która rozwija się w imponujący sposób. Podopieczny Ralpha Grambowa, 24 letni zawodnik, osiągnął już 100 pozycję w rankingu. Warto dodać, że na początku obecnego roku był ok 250 miejsca. Owszem, miejsca nie grają, ale w jego przypadku jest ewolucja i jest gra, co widać było na RG, Wimbledonie oraz innych mniejszych turniejach. Zawodnik się rozwija, ciągle pręży do przodu. Myślę, że dzisiaj też pokaże się z bardzo dobrej strony. Gram na Tobiasa ????
typ: Kamke @ 2.2 / Kamke (-1,5 seta) @ 3.4 Unibet/Bah

Na dzisiaj jeszcze kilka suchych typów:
Ramos-Vinolas vs. Gonzalez
- 1
Brands vs. Reister
- 2
Simon vs. Nieminen
- 2
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Seppi A. - Robert S. 1.30
Kurs mały, wiec kto jak ma tam u buka niech próbuje grać handi. Seppi dobrze sie ostatnio prezentuje. Roberts od dawna pod formą, gdzie sie pokaże to porażka. Seppi lubi takie korty szybkie 2:zero ???? )
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Gonzalez M. - Ramos-Vinolas @ 2.40

Czas na dziada Maximo żeby już dalszą fazę turnieju oglądał z trybun. Po powrocie jedyne co go trzyma w ATP to zamrożony ranking którego zaraz szybciutko straci i nie odzyska pozycji na stały pobyt w turniejach cyklu głównego. Ramos-Vinolas rzemieślnik z dobrym słowa znaczeniu oglądałem go z Ollie Rochusem, grali na rc w jakimś Francuskim challengerze może to był turniej w Bordeaux i gdyby nie jakieś kurcze nagminne wołanie lekarza Ramos mógł szukać tutaj zwycięstwa bo zmuszał nawet taką mendę jak Ollie do jeszcze żywszego ruchu niż zwykle, dodać zwycięstwa na właśnie szybszych mączkach z Gonzo, Venturą, VA, Kavcicem, Marrero czy Hanescu w nadanym tonie challengerowym tego spotkania daje mi jednak lepszą ostatnio formę i chęci walki Vinolasa.

Lacko - Kunicyn @ 2.31

Igor trochę spadł w rankingach, a ostatnie w ogóle Rosjanie bez woli walki w obojętnie gdzie wyrusza jedynie coś tutaj było widać że Igor chyba chcę w USA sobie pograć wygrał kwale w pierwszych rundach gracze bardziej z NCAA czy z prawdziwej egzotyki ale jak się komuś by nie chciało to i można byłoby i z takimi przegrać, a Igor serwis ma jak i Rosyjską szkołę tenisa, chociaż dawno chłopa nie widziałem na hc, co do Lacko prawdziwy Joker obojętnie co robi na korcie rogal na ustach, ale jednak jest tak chłopczyna nie równy i jak tylko Kunicyn chcę tutaj coś zagrać w JUESEJ no to ma Lukasa na tacy, Lukas oprócz dobrej techniki serwisu ma jeden wielki minus jak i Igor czyli głowa i jeszcze raz głowa ale gorzej niż Rosjaninowi pozbierać się właśnie wyżej sklasyfikowanemu graczowi.

Simon - Nieminen @ 1.83

Dosyć dobry, klasyczny pojedynek i Jarrek ze swoją niezbyt wielką taktyczną grą powinien ograć Simona u któego widać zmierzch, kto pamięta że był w TOP6 i klepał na początku jesieni prawie każdego?, teraz to mozna wsunąć między bajki bo podzielił los jak inne Francuskie talenty co miały zdobywać Rg czy coś innego. Jedyna tutaj obawa to, to że forma sprzed tamtego czasu jakoś cudownie powróci.

Granollers - Gołubew @ 2.30

No i ostatni pojedynek gdzie widzę zwycięstwo kursowego underdoga. Coś ostatnio albo buków pokręciło albo coś wiedzą. Andrzej rozumiem dobry serwis, ostatnio dba o siebie i uczył się grać na mączce ale jego gra jest pod hc, tak jak u Murraya. Granollers taki cichy chłopczyna coś pojął o woleju i to w jego wykonaniu jest dosyć zabójcze ale nie lata do siatki jak jego rodak Navarro, nie widzę tutaj takiego wielkiego faworyta po stronie Kazacha.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Powiem szczerze że czasami mnie te Twoje opisy śmieszą... Gonzalez już wygrał, Simon właśnie przełamał Jarrko w decydującym secie a w meczu Granollers - Gołubew ja widzę przeciwnie do Ciebie faworyta w Kazachu. Łatwo nadspodziewanie poradził sobie z Zverevem, który jest sporym walczakiem ale ostatnio jakby zgubił rytm... Golubev całkiem dobrze radzi sobie ma mączce mimo że przegrał z &quot;pięknym Tommym&quot; 2:1 ale powalczył... Dziś myślę że pokaże miejsce w szeregu Hiszpanowi i mimo że dzieli ich tylko 4 miejsca w rankingu to większy progres zdecydowanie robi Golubev.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Faktycznie, ciężko było znaleźć racjonalne argumenty za Ramos-Vinolasem czy Granollersem, sam stawiałem zdecydowanie przeciwko nim i były to jedne z moich najpewniejszych zakładów na dziś (Golubev, Max Gonzalez), Golubev to była zresztą totalna, obok Sevastovej, perełka na dzisiejszy dzień w tenisie (chociaż za podobną uważałem Daniela Brandsa, który przegrał). To samo co do Kunicyna, który moim zdaniem zdecydowanie przegra, jednak mimo tego nie ma co pisać od razu, że to typy ośmieszające autora, bo każdy ma te trafione i nie, opisy są drastyczne, ale przydają się i można z nich wyciągnąć sporo wniosków.
Ja na noc proponuję:
Janko Tipsarevic - Kevin Anderson 2 2,07 ✅ Pinnaclesports
Janko jak zwykle chimerycznie, ale wydaje się, że coraz słabiej sobie radzi. Odpalił w turnieju w Hertogenbosch, gdzie doszedł do finału i to na tyle, po wysokiej porażce ze Stakhovskym uszło z niego powietrze. W pierwszej rundzie Wimbledonu wysoko pokonał go Clement, choć nie powinno się to zdarzyć. Potem wygrana z Veiciem w Davis Cup, jednakże to nie jest rywal na miarę Kevina. Anderson wreszcie na swojej ulubionej nawierzchni, dobre występy w tym sezonie sprawiły, że trochę czasu spędził na trawie. Powrót na hard może być efektowny. Świetny serwis, jeśli będzie siedział, Janko nie powinien mieć większych szans. Owszem, Tipsarevic może zagrać ni z tego ni z owego świetny mecz i wykorzystać błędy rywala, jednak ja skłaniam się ku wersji, w której Janko będzie po prostu gorszy.
 
gju 134

gju

Użytkownik
berrer - seppi 2 (1,45)
buk: Gamebookers
berrer w ostatnich 6 turniejach nie był w stanie wygrać ani jednego meczu. dodatkowo z wimbledonu wyrzuciła go kontuzja. z włochem berrer spotkał się stosunkowo niedawno i również na clayu. było to w nicei i seppi wygrał bez większych problemów. teraz wydaje się, że włoch ma naprawde niezłą formę i nie wiele brakowało a w bastad wyeliminowałby soderlinga. a sam byłem bardzo pozytywnie zaskoczony grą tego gościa.
montanes - riba 1 (1,33)
montanes świetna forma. chela, monfils, ferrero, melzer to większość z tych którzy próbowali przeciwstawić się hiszpanowi ale nie dali rady. wygranie b.dobrze obsadzonego turnieju atp w stuttgarcie to najlepsza rekomendacja. riba natomiast radzi sobie najczęściej co najwyżej z zawodnikami z 3 setki ATP albo z tymi bez formy.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Faktycznie, ciężko było znaleźć racjonalne argumenty za Ramos-Vinolasem czy Granollersem, sam stawiałem zdecydowanie przeciwko nim i były to jedne z moich najpewniejszych zakładów na dziś (Golubev, Max Gonzalez), Golubev to była zresztą totalna, obok Sevastovej, perełka na dzisiejszy dzień w tenisie (chociaż za podobną uważałem Daniela Brandsa, który przegrał). To samo co do Kunicyna, który moim zdaniem zdecydowanie przegra, jednak mimo tego nie ma co pisać od razu, że to typy ośmieszające autora, bo każdy ma te trafione i nie, opisy są drastyczne, ale przydają się i można z nich wyciągnąć sporo wniosków.
Ja na noc proponuję:
Janko Tipsarevic - Kevin Anderson 2 2,07 Pinnaclesports
Janko jak zwykle chimerycznie, ale wydaje się, że coraz słabiej sobie radzi. Odpalił w turnieju w Hertogenbosch, gdzie doszedł do finału i to na tyle, po wysokiej porażce ze Stakhovskym uszło z niego powietrze. W pierwszej rundzie Wimbledonu wysoko pokonał go Clement, choć nie powinno się to zdarzyć. Potem wygrana z Veiciem w Davis Cup, jednakże to nie jest rywal na miarę Kevina. Anderson wreszcie na swojej ulubionej nawierzchni, dobre występy w tym sezonie sprawiły, że trochę czasu spędziła tak na trawie. Powrót na hard może być efektowny. Świetny serwis, jeśli będzie siedział, Janko nie powinien mieć większych szans. Owszem, Tipsarevic może zagrać ni z tego ni z owego świetny mecz i wykorzystać błędy rywala, jednak ja skłaniam się ku wersji, w której Janko będzie po prostu gorszy.
No w sumie może się rozpędziłem z krytyką ale argumentowanie wydało mi się bezsensowne ... Vrazzo a nie wiesz może jak sie Anderson po kontuzji ramienia czuje ? Doszedł do formy ? Walka z Davydenko na Wimbledonie pokazuje że chyba tak... Mnie korci na kunistyna zagrać jednak też, myślę że da rade
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Schüttler R. - Russell M. 1,75
Od wczoraj kursy już spadły, nic dziwnego. Kurs jak dla mnie i tak promocja. Panowie mają b. zbliżony ranking, no ale co z tego? Amerykanin ciuła punkty w jakiś śmiesznych amerykańskich challach ogrywa mało znanych rywali jak już mu sie idzie zmierzyć z kimś w okolicach pierwszej setki to... przegrywa. Tutaj pokonał Beckera dość gładko, ale Niemiec grubo pod formą. Dzisiaj z innym Niemcem czega go zupełnie inne wyzwanie. Dobry serwis, regularna gra o poziom albo dwa wyżej.
 
uub 0

uub

Użytkownik
Petzschner P. v Chardy J. - 2 @2.00 Gamebookers ✅
Chardy win 6-3 6-3 ;-)
Zacznę od tego iż nie rozumiem dlaczego buki faworyzują (zresztą niesłusznie) Niemca, chociaż mam jedną przesłankę ku temu a mianowicie niedawno wygrany debel podczas Wimbledonu, ale ile to znaczy w stosunku do jutrzejszego starcia? To nic nie znaczy. Clay jest najmniej lubianą nawierzchnią przez Pecznera i analogicznie najbardziej lubianą przez Chardego, którego śmiało można podciągnąć pod miano ceglarza. Kolejna istotna rzecz, Chardy nienawidzi grać z graczami posiadającymi potężny serwis i to z nimi miewa problemy (nawet na clay), a Peczner serwis posiada conajmniej przeciętny, aczkolwiek całkiem regularny, w każdym razie krzywdy tym Francuzowi nie wyrządzi (podobnie jak Chiudinelli). Chardy, który umie zmieniać tempo gry, maskować swoje zagrania, i czuje się jak ryba w wodzie na cegle powinien zmieść Niemca z kortu. Nakładając na siebie style gry to zdecydowanie styl Niemca będzie leżał Chardemu. Nawet mimo licznych występów w deblu pana na P. śmiem sądzić iż przy siatce również lepszy jest Francuz. Tak świetny technik na swojej nawierzchni jest zdecydowanym faworytem starcia, mimo iż na papierze jest underdogiem. Tak dodam jeszcze iż talent Chardego śmiało można porównać do niestety zmarnowanego kilka lat temu talentu Ryśka Gasqueta, ale w tym wypadku mam wrażenie iż chłopak po prostu go wykorzysta. Czasu ma jeszcze masę. Pozostało tylko obserwować progres i cieszyć się oglądając grany przez niego tenis.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Istomin wygra chociaż 1 seta - 2,50 2/10 ✅

Czemu nie? Almagro po morderczym turnieju w Bastad, pisalam juz o tym przy okazji debla wyzej. Zazwyczaj po takim wyczynie ktos uwala w 1 rundzie albo meczy sie, Istomin to bardzo trudny rywal, set w zasiegu reki. Nico jak nie jest w genialnej formie to moze miec problem z bh, w Szwecji wchodzilo ale musi teraz nastapic male rozprezenie. Chociaz sa gracze ktorzy potrafia grac 2-3 tyg na wysokim poziomie nie obnizajac lotu ale to chyba nie przypadek Hiszpana.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Fish vs Ginepri 1.40
Ja zagram chyba na DW 2:0 no ale zobaczymy. Rybka o klase lepszy od starszego kolegi. W pierwszym pojedynku zniszczył Warda, Ginepri męczył sie starsznie w pierwszym secie ze swoim słabym przeciwnikiem. Zapewne gdyby grał z kimś kto ma odobine wieksze pojecie o tenisie już wczoraj by poległ, dzisiaj szybkie 2:0 dla Rybki.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Istomin - Almagro 1 4,84 ✅✅✅
Wydawało się, że Almagro bez formy, a tymczasem wygrał Bastad. Denis męki w pierwszej rundzie ze słabym Rosolem, mimo wszystko gra nieźle, choć pewnie wolałby, żeby sezon na trawie potrwał dłużej. Styl gry Istomina może być dość niewygodny dla Almagro, który zupełnie w Bastad mnie nie przekonywał, a mimo to udało mu się wygrać. Wynik był świetny, ale gra, szczególnie w pierwszych rundach, nie do końca dobra. Istomin może wygrać, warto pokusić się o postawienie za małą stawkę.
Bellucci - Bolelli 1 1,49 ✅
Thomaz długo nie grał, jednak to wyborny zawodnik, w przeciwieństwie do Bolelliego. Simone moim zdaniem sprawił małą niespodziankę, eliminując po 2 TB Greula, jednakże jeśli Bellucci nie zagra na drastycznie niskim poziomie, to Bolelli nie ma z nim szans.
Hanescu - Reister 1 1,69 ⛔
Reister pokonał w pierwszej rundzie Brandsa, jednak na Hanescu to, co pokazał, może być za słabe. Viktor rozczarowująco przegrał z Chiundellim, po czym zrobił sobie krótką przerwę w startach. Taki zawodnik jak on dwa razy z rzędu nie zalicza sporej wpadki i nie kończy turniejów średnio obsadzonych na pierwszych meczach. Ale oczywiście nie to mu da zwycięstwo, dadzą mu je umiejętności, którymi bije na głowę właściwie w każdym aspekcie Juliana.
Schuettler - Russell 1 1,91 ⛔
Russell niby nieźle sobie radzi w tych amerykańskich turniejach na Hardzie, jednakże z takimi rywalami jak Schuettler nie wygrywa. Obu panów w rankingu dzieli tylko jedna pozycja, ale to nie oddaje umiejętności i możliwości. Schuettler z Gabashvilim uporał się bez problemów, choć były obawy o grę obu panów. Russell pokonał Beckera, ale Michael nie jest typowym amerykańskim graczem na Hard, a taki miałby dużo większe szanse w meczu z Niemcem.
Petzschner - Chardy 1 1,87 ⛔
Można argumentować, że Petzschner na clayu czuje się gorzej, niż na innych nawierzchniach, można mówić, że styl jego gry pasuje Chardy&#39;emu, można mówić, że Jeremy ma większy potencjał i predyspozycje do odbijania na mączce, ale nie można zapominać, że Philipp ostatnio spisuje się bardzo dobrze. Gdziekolwiek i z kimkolwiek gra notuje dobre rezultaty, tutaj będzie miał ze sobą niemiecką publiczność. Chardy z kolei ma słaby sezon. Ograł Chiudinelliego, ale nie jest to ta sama klasa rywala, co Petzschner. Z Philippem może być dużo ciężej.
Kohlschreiber - Chela 1 1,76 ✅
 
A 10

atpwta

Użytkownik
Anderson K. - Young D. 3 sety [2.00]

Niewątpliwie jest to trudne spotkanie do wskazania faworyta, dlatego też wybrałem opcję taką, że zostaną rozegrane 3 sety pomiędzy w.w zawodnikami.
W H2H prowadzi Amerykanin 3:1. Reprezentant RPA jeszcze nie wygrał na twardym korcie z jego młodszym rywalem. Pokonał go tylko na mączce w Houston w tym roku. Co ciekawe, trzykrotnie między tymi graczami dochodziło do 3 setów.
Widzę, że kursy spadają na Kevina Andersona... Dla mnie stawianie na któregoś z nich nie jest dobrym rozwiązaniem.
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Davydenko -Golubev myślę że wygrana rosjanina wrócił na korty powoli wraca do formy wygrał gładko ze Serrą co o tym spotkaniu myślicie dzięki za komentarze
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Davydenko jest w duzym kryzysie po kontuzjach. Kursy na takie mecze sa po 1,20 wiec po co w ogole sie tym zajmowac? Nikolay zmienia otoczenie, stary wałkarz z Rosji postanowił szukać nowego trenera. Brat pomocnik chyba idzie w odstawke. Ciekawe kto przejmie kariere Davydenki. Ten sezon ma stracony, mysle, ze od nowego moze byc inny jego tenis.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom