>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Antalya, Delray Beach 05.01.2021 - 13.01.2021

Status
Zamknięty.
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
logo2.png




Miejsce: Antalya, Turcja
Data rozgrywania: 05.01.2021 - 13.01.2021
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €361,800
Oficjalna strona turnieju: http://www.antalyaopen.com/
Lista Startowa: http://www.antalyaopen.com/Home/Players
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2020: -
Zwycięzcy debla 2020: -









1608633309492.png




Miejsce: Delray Beach, USA
Data rozgrywania: 05.01.2021 - 13.01.2021
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $418,195
Oficjalna strona turnieju: https://yellowtennisball.com/
Lista Startowa: https://yellowtennisball.com/atp-250/
Drabinka: https://yellowtennisball.com/draws/
Plan gier: https://yellowtennisball.com/schedule/
Zwycięzca singla 2020 :
Reilly Opelka
Zwycięzcy Debla 2020: Bob Bryan/Mike Bryan




Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz!
 
Ostatnia edycja:
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Sakamoto-Young 2 @1.45 <nie wart stresu bylo, czysta spekulacja, ale weszlo>

Sprobujmy otworzyc sezon tenisowy typem z kwalifikacji. Jak wiadomo kalendarz postawiony na głowie w porownaniu z tym do czego kazdy jest przyzwyczajony. Celuje w pojedynek kwalifikacji w Delray.

Ciekzo tu niby cos wyrokowac. Na pewno Donald Young to niepselniona nadzieja amerykanskiego tenisa, który miewal swietne runy zwklaszcza na USO. W tamtym roku praktycznie Aemrykanin nic nie pogral przez pandemie, ale siegajac dwa sezony wstecz tez rozwo nie. Niemniej jednak otwarcie jest w amerykanskim Delray Beach, miejsce raczej swietnej na wakacje, ale Young zna ten turniej, startowal tu lika razy, raz nawet zameldowal sie w finale. Nie ma to moze az takiego znaczenia, bo to turniej rangi 250 i normalnie w kalendarzu bylby gdzies w srodku lutego, ale uwazma, ze Young moze chciec klika meczow ugrac. Young gral sporo w tamtym sezonie na przestrzeni sierpnia i wrzesnia tych takich turniejow pokazowcych, wiec teoretycznie jakies tam przygotowanie pod gre powinno byc. Z drugiej strony rownei dobrze mzoe nic nie byc. Licze troche na ten czynnik motywacyjny, dlatego sprobuje zagrac na Amerykanina i cos tam dorzuce ze skokow prawdopodobnie.

Zerknalem jeszcze na liste kwalifikantow do AO, które beda rozgrywane wyjatkowo w Doha w dniach 10-13 stycznia, ale z takim rankingiem to Donald obecnie nie ma nawet tam podjazdu. Mam nadzieje, ze sprobuje wiec zaczac w miare ten sezon i wygrac jakis mecz lub mecze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +149
Z 18

Zamoichczasow

Użytkownik
Norrie-Korda 2,22 fortuna

Nie podoba mi się Korda i tyle w temacie. Jego gra w wymianach jest jak dla mnie niepewna. Nie ma uderzenia kończącego. W meczu z Koreańczykiem grał o wiele gorzej od rywala. Jedyne co go ratowalo to głupie błędy przeciwnika w decydujących mementach i serwis który czasami daje mu przewagę. Jednak serwis wcale nie jest jakaś potężna bronią Amerykanina. Wczorajszy mecz z Isnerem wygrany, ale wydaje mi się, że Big John nie miał wczoraj dobrego dnia serwisowego- na pewno nie wynikało to ze świetnych returnow Kordy, bo jak John ma dzień to na przestrzeni 3 setów pod 25 asów wyciąga, a wczoraj mizerne 13. Co do Norrie to nie oglądałem żadnego jego meczuu, ale jest to zawodnik z dobrym serwisem i potrafi przyzwoicie odbijać z Lini końcowej i strzelac winnery. Zwycięstwo z Tiafoe robi na mnie większe wrażenie. W tamtym roku odnotowywał Brytyjczyk fajne wyniki w mniejszych turniejach, dlatego liczę na jego finał z Hurkaczem. Doświadczenie też po stronie Brytyjczyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Z 18

Zamoichczasow

Użytkownik
Norrie-Korda 2,22 fortuna

Nie podoba mi się Korda i tyle w temacie. Jego gra w wymianach jest jak dla mnie niepewna. Nie ma uderzenia kończącego. W meczu z Koreańczykiem grał o wiele gorzej od rywala. Jedyne co go ratowalo to głupie błędy przeciwnika w decydujących mementach i serwis który czasami daje mu przewagę. Jednak serwis wcale nie jest jakaś potężna bronią Amerykanina. Wczorajszy mecz z Isnerem wygrany, ale wydaje mi się, że Big John nie miał wczoraj dobrego dnia serwisowego- na pewno nie wynikało to ze świetnych returnow Kordy, bo jak John ma dzień to na przestrzeni 3 setów pod 25 asów wyciąga, a wczoraj mizerne 13. Co do Norrie to nie oglądałem żadnego jego meczuu, ale jest to zawodnik z dobrym serwisem i potrafi przyzwoicie odbijać z Lini końcowej i strzelac winnery. Zwycięstwo z Tiafoe robi na mnie większe wrażenie. W tamtym roku odnotowywał Brytyjczyk fajne wyniki w mniejszych turniejach, dlatego liczę na jego finał z Hurkaczem. Doświadczenie też po stronie Brytyjczyka.
Typ gram w taśmie z meczami kwalifikacji do AO:

Troicki ugra seta
Lestienne ugra seta
Danilowic win
Dellien ugra seta
Wu Tang-lin win
Smith win
W sumie kurs wychodzi 12zl, jak siadzie to jadę na wakacje do doha😂. Nie jestem pewny co do meczu Smitha z Tomicem, ale z tego co czytałem to bernard się teraz za inna branże zabrał i nie jestem pewien czy tenis mu w głowie.
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
Typ gram w taśmie z meczami kwalifikacji do AO:

Troicki ugra seta
Lestienne ugra seta
Danilowic win
Dellien ugra seta
Wu Tang-lin win
Smith win
W sumie kurs wychodzi 12zl, jak siadzie to jadę na wakacje do doha😂. Nie jestem pewny co do meczu Smitha z Tomicem, ale z tego co czytałem to bernard się teraz za inna branże zabrał i nie jestem pewien czy tenis mu w głowie.
Kurs nie może być w "zł" bo później wygrasz kasę w zł^2 :)
 
typer86 1K

typer86

Użytkownik
Delray Beach finał Hurkacz-Korda typ 2 kurs 2 lub bezpieczniej Korda set 1.45 Totalbet. Witam przed nami już ostatni pojedynek w turnieju . Takiego finału nikt sie nie spodziewał. Gratulacje dla Hurkacza bo początek roku i finał 👌. Do rzeczy, Hurkacz miał dobrą drabinkę pod siebie i jakiś dużych problemów żaden z rywali mu nie sprawił , patrząc teraz na jego dzisiejszego przeciwnika to on miał o wiele cięższą przeprawę i sobie poradził . Ograł nawet dwóch swoich rodaków co napewno go podbudowało niesamowicie.Patrząc na jego potencjał to Amerykanie będą mieli z niego mega pociechę. Jego poruszanie sie po korcie i mądre zagrania w tak młodym wieku robią duże wrażenie. Dziś Hurkacza czeka pierwszy tak naprawdę sprawdzian i podejrzam że tu pojawi sie kłopot. Korda pokazał ze potrafi sobie radzić z serwismenem jakim jest Isner i tak samo poradził sobie z zawsze ambitnym i wybieganym Paulem. Patrząc na to wszystko obiektywnie to typuje dzisiaj wygraną Kordy ide tutaj jednak w solidność to co widziałem po nim to ojciec go dobrze ukierunkował do tenisa 😀.
 
typer86 1K

typer86

Użytkownik
Delray Beach finał Hurkacz-Korda typ 2 kurs 2 lub bezpieczniej Korda set 1.45 Totalbet. Witam przed nami już ostatni pojedynek w turnieju . Takiego finału nikt sie nie spodziewał. Gratulacje dla Hurkacza bo początek roku i finał 👌. Do rzeczy, Hurkacz miał dobrą drabinkę pod siebie i jakiś dużych problemów żaden z rywali mu nie sprawił , patrząc teraz na jego dzisiejszego przeciwnika to on miał o wiele cięższą przeprawę i sobie poradził . Ograł nawet dwóch swoich rodaków co napewno go podbudowało niesamowicie.Patrząc na jego potencjał to Amerykanie będą mieli z niego mega pociechę. Jego poruszanie sie po korcie i mądre zagrania w tak młodym wieku robią duże wrażenie. Dziś Hurkacza czeka pierwszy tak naprawdę sprawdzian i podejrzam że tu pojawi sie kłopot. Korda pokazał ze potrafi sobie radzić z serwismenem jakim jest Isner i tak samo poradził sobie z zawsze ambitnym i wybieganym Paulem. Patrząc na to wszystko obiektywnie to typuje dzisiaj wygraną Kordy ide tutaj jednak w solidność to co widziałem po nim to ojciec go dobrze ukierunkował do tenisa 😀.
Mina niesamowita... Od stanu 1-3 przestał grać. Co chwilę jakieś grymasy bólu i medical. Szkoda mecz bez walki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom