>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Adelaide, Auckland - 12.01.2020-18.01.2020

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Adelaide, Australia
Data rozgrywania: 12.01.2020-18.01.2020
Nawierzchnia: Hard (Outoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $610,010
Oficjalna strona turnieju: https://adelaideinternational.com.au/
Lista Startowa: https://adelaideinternational.com.au/mens-singles/
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2019: 
Zwycięzcy Debla 2019: 


Miejsce: Auckland, Australia
Data rozgrywania: 13.01.2020-18.01.2020
Nawierzchnia: Hard (Outoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $610,010
Oficjalna strona turnieju: http://www.asbclassic.co.nz/
Lista Startowa: 
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2019: Tennys Sandgren
Zwycięzcy Debla 2019: Ben McLachlan/Jan-Lennard Struff

 ​
Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik

Panowie czas się postarać, taka rozgrzeweczka przed AO, zapraszam do dyskusji!

Sinner J. - Paire B.  
Kurs: 1,75
BukmacherSTS
AnalizaZaczynamy maraton z tenisem w Australii zakończony AO. I tak na jutro decyduję się postwić swoje pieniądze na rewelację końcówki 2019 roku, 18 letniego Włocha, który wygrał Next Gen i czas, by w 2020 szturmem wdarł się do męskiego tenisa.
Młody gra bez kompleksów, właściwie wszystko ma: serwis, super forehand, nie gorszy backhand, sprawność fizyczną i wydaje się głowę, która będzie coraz mocniejsza z meczu na mecz, tym bardziej mecz wygrany, a taki jutro będzie z naczelnym kasztanem Francji - Paire, który ma psychikę dziecka i jak tylko jakiś element gry nie siedzi to gościa nie ma. Świetny ma serwis jak siedzi, ale jak nie to DF jest multum, a negatywną energię przekształca w piłki wywalane na auty i w trybuny. 
Stawiam na reguralność i zaangażowanie, bo dla każdy mecz w ATP to na razie duże wydarzenie, a potencjał jest ogromny. 

Luźno:

Humbert - Ruud 1.88  
Mecze przedsezonowe Ruuda mnie bardziej przekonują (Fognini i Isner), niż wtopa Francuza z Kudlą w challengerze.

Sonego - Hurkacz 1.27  
Osobiście nie gram, bo kutrs śmieszny, jakby było 1.4 przynajmniej...no ale po tym co Hubert pokazał w ATP Cup można być optymistycznie baaaaardzo nastawionym do jego sezonu 2020.

Ehhh ale lipa.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Sinner-Paire 1 @1.72

Przychylam sie do typu na Sinnera. Moglbym tu wymienic kilka ciekawostek na temat wygrania ATP Next Gen Finals przez Sinnera, ale na poczatku sezonu nie bedzie to miec duzego znaczenia.
Moj kierunek rozumowania jest jednka zupelnie inny. Paire zagral 3 dobre mecze w ATP Cup, a jak u Francuza to bywa czasem z podejsciem to chyba wiekszosc wie. Jestemy na tydzien przed Australian Open i Paire sobei przetarcie juz zrobil.
Sinner gral w challengerze w Canberze i przegral swoj mecz otwarcia w 2 rundzie (w 1 rundzie mial wolny los) z mlodym Finem Ruusuvuorim. Trzeba jednak oddac Ruusuvuoriemu, ze dotarl az do finalu tego challengera i byl to najlepszy turniej w karierze Fina na ten moment.

Paire troche pogral, Sinner nie. Mam watoliwosci do do zaangazowania Frnacuza w tym turnieju po jego wystepie na ATP Gen. Sinner dostal z kolei od organizatorow w Auckland dzika karte i to juz czynnik motywacyjny jest, a i w przeciwnienstwie do Paire'a Wloch sie jeszcze nie ogral. Mysle, ze element determinacji moze tutaj byc decydujacy i tyle. Reszte rozwazan co do dyspozycji moze tu miec o dziwo znaczenei drugoplanowe.
Oczywiscie niezaleznie od typow w jedna czy druga strone polecam grac te turnieje przed AO tylko zachowawcza stawka, ale takie moje przeczucie, ze gora bedzie Sinner.
 
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Witam jestem tu nowy, więc proszę o wyrozumiałość :)

Sandgren vs Venus  Dokładny wynik 2:0  @1,60 forbet       6:4 6:3

Sandgren w zeszłym roku tu wygrał i broni dużej ilości punktów. W pierwszym swoim meczu trafia na debliste, który gra tu tylko i wyłącznie dlatego, że pochodzi z Nowej Zelandii, ale ja bym się tu sensacji nie doszukiwał. Venus w zeszłym roku zero meczy singlowych. W 2018 bilans 0:4 i widać jasno i wyraźnie, że singla ma kompletnie gdzieś, a skupia się na deblu co wychodzi mu z niezłym skutkiem. Ostatnio właśnie w 2018 grał tutaj z Bautistą Agutem i ugrał 3 gemy. Dziś spodziewam się nieco większej walki, ale jakiegoś spokojnego 6:4 6:3 na korzyść Sandgrena, który raczej nie jest z tych co demolują rywali tylko spokojnie trzyma serwis po przełamaniach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Hurkacz i Ruud od razu mi się rzuciło w oczy pierwszy prezetuje wysoką forme od początku sezonu wiec nie powinno być niespodzianki natomiast Ruud to taki rzemieślnik który pewnego poziom nie przeskoczy ale można po nim się spodziewać solidności natomiast miałem okazje oglądać Humberta ostatnio i wyglądał dla mnie na tyle słabo że warto iść w stronę Norwega tym razem
 
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Panowie gdzie jest temat dotyczący Australian Open?
jakieś śmieszne czelki są a nie ma tematu głównego.
Jak zostanie stworzony proszę  przeniesienie do właściwego działu.

Tristan Schoolakte - Varillas Patino   1   2.95

Tristan to 18-letni Australijczyk z dużym potencjałem.
Oglądałem skróty jego obu meczy AO wildcard play-off gdzie pokonał Harrisa i uległ w 5 setach Banesowi gdzie gdyby nie głowa wygrałby tamto spotkanie.
Muszę przyznać, że ma papiery ten chłopak na granie. Jest naprawdę regularny w wymianach, świetny THB i rzetelny serwis.
Peruwiańczyk typowy ziemny baseliner, nabił ranking dobrymi występami w czelkach.
Australijczyk z rosnącą formą u siebie na swojej nawierzchni po takim kursie to duże value.
główny bet Schoolakte +4,5 gema 1.72
do tego wygra mecz 2.95 i można jeszcze handi setowe +1,5 po 1.74

stawki płaskie po 200 i 100zł bo to eliminacje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom