>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Adelaide 1 , Pune ( 01.01.2023 - 08.01.2023)

Status
Zamknięty.
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Nishioka
Moim zdaniem typ dnia na jutro. Kurs 1,65 piechotą nie chodzi. Sorry McDonald, ale z całym szacunkiem grasz w wielkim skrócie średniawo, a Nishioka poczynił postępy i jeśli nie oleje spotkania, to spokojnie doprowadzi je do wygranej. Na tę chwilę lepszy grajek i tyle państwa proszę. Powodzenia i pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +317
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Hurkacz - Berettini
Berettini i over 19.5 gema
Kurs 2.3 williamhill
Mecz bliski 50/50 buki lekko faworyzują Huberta ale Mateo wczoraj lekko pyknoł Ruda w dodatku korzystny bilans z Hubertem
Screenshot_20230104-103146_Samsung Internet.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1190
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Wielka Brytania - awans

Poczatkowo nie byłem przekonany czy Amerykanie puszcza Brytyjczyków. Teraz nabieram coraz większego przekonania

Sprawa wygląda prosto - USA już są w półfinale jako najlepszy z potencjalnych przegranych. Już Fritz się bawił w swoim meczu w decydującym secie wychodząc na 3:1 i przegrywając 4:6. Teraz Tiafoe odda mecz Evansowi i mikst również dla Brytyjczyków. Moim zdaniem warto spokojnie w to zainwestować
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Karaczew
Co tu dużo kombinować? Karaczew znacznie lepszy na hardzie od swego rywala Martineza. Do tego jeszcze jak dobrze pamiętam to lubi występy w południowo-wschodniej części globu na starcie sezonu. Obaj raczej nie będą się za wiele spinać, a więc przy podobnym nastawieniu wygra śmiem twierdzić że lepszy. Kursy już spadają. Jeszcze za 1,49 da się Ruska wyciągnąć. Powodzenia i pozdrawiam! Nishioka brawo zgodnie z planem!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +328
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Sinner - Kokkinaikis
Kokkinaikis i over 19.5 gema
Kurs 4.2 williamhill
Tutaj za drobne , nie jestem jakimś entuzjastą Kokkinakisa ale dali 3.75 na niego a widziałem mecz pomiędzy nimi w ubiegłym sezonie w Cincinatti chyba wygrał Sinnef 2:1 w setach po dwóch tajbrekach w tym w deciderze i ten kurs wydaje się dobra propozycja ( może z możliwością ubezpieczenia na livie )
KOKKINAIKIS miewa problemy z dowiezieniem do mety wygranych meczów! Z resztą nie on jeden.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Medvedev - Khachanov

Tutaj może być Ciekawie :) nawet już było w poprzedniej rundzie Khachanov był underdogiem w meczu z Draperm hehe a Medvedev w pierwszej rundzie obronił 9 setboli w meczu z Sonego w pierwszym secie przy własnym serwisie:)
Ilość Tajbrekuf over 0.5 kurs 2.25
Wszystko zostanie rozegrane do konca kurs 11.00 za drobne
Bet365.
w h2h 2:1 dla Danila i w trzech meczach 4 tajbreki choć 2 w Next Generation 2017 do czterech wygranych gemów i brakiem przewag.
 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Medvedev - Khachanov

Tutaj może być Ciekawie :) nawet już było w poprzedniej rundzie Khachanov był underdogiem w meczu z Draperm hehe a Medvedev w pierwszej rundzie obronił 9 setboli w meczu z Sinerem w pierwszym secie przy własnym serwisie:)
Ilość Tajbrekuf over 0.5 kurs 2.25
Wszystko zostanie rozegrane do konca kurs 11.00 za drobne
Bet365.
w h2h 2:1 dla Danila i w trzech meczach 4 tajbreki choć 2 w Next Generation 2017 do czterech wygranych gemów i brakiem przewag.
DANIL gral z Sonego, a nie z Sinnerem
 
Otrzymane punkty reputacji: +208
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Daniil Medvedev Karen Khachanov 2 @4.20

5:30, Adelaide. Kilka dni temu pisałem, że nie sądze by teraz były jakieś "ustawki", "odpuszczanie" itp. Zmieniam zdanie, bowiem jestem w tym przypadku(jak i dziś rano)jestem zaintrygowany pewnymi splotami zdarzeń i przesłankami. Ale po kolei. To będzie mecz dwóch, niemal dwumetrowych chłopów, prezentujących bardzo ciekawy tenis. Medvedev chciał sobie potrenować na kortach australijskich przed Australian Open, natomiast Khachanov przed rokiem dotarł tu do finału i ma powód by grać dalej, bo na AO raczej większego sukcesu mu nie wróżę(chyba że zaskoczy jak na US Open). Także obrona punktów powinna być priorytetem. Khachanov to gość, który potrafi potężnie i agresywnie uderzać z linii końcowej. Ma też idealny forehand. Chętnie przejmuje inicjatywę w wymianach i rozrzuca rywali po korcie. Takie moje "werbalne wymioty" nie są jednak podstawą tego typu. Powodzenia upatruję w innym aspekcie. Obaj są Rosjanami, gdzieś też wyczytałem, że Danila nie da się za bardzo lubić, gra "na wyjebce", ma wszystko gdzieś, jest trochę bezczelny ale z Karenem są podobno "dobrymi kolegami z kortu". Tak gdzieś kiedyś wyczytałem.Ta poszlaka nasuwa mi myśl, że Medvedev może "puścić" kolegę dalej. raz w przeszłości Kaczka puścił Meda do finału, potem Med Kaczkę, czemu dziś ma to nie mieć miejsca? Ja uważam typ za value, bo nawet bez teorii spiskowej mecz uważam za 60-40 max.
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: tenis Pune ATP
Godzina: 12:00
Spotkanie: Bonzi - Van De Zandschulp
Typ: powyżej 2.5 seta
Kurs: 2.32
Bukmacher: Fortuna
Analiza: To spotkanie zapowiada się niesamowicie ciekawie, biorąc pod uwagę że obaj nie stracili na tym turnieju jeszcze ani seta. Bonzi pokazał że w nowy rok wszedł z formą, w meczu przeciwko wyżej notowanemu Ruusuvuori, gdzie ma korcie wyglądał o wiele pewniej od Fina. Holender miał trochę łatwiejsze zadanie by zameldować się w półfinale, grał dobrze przez co ograł kolejno Cobolli i Marterera. Uważam że dziś możemy być świadkami pierwszej 3 setowki z udziałem tych dwóch panów w 2023 roku. Obaj mają wiele do zaoferowania i mimo faworyzowania Holendra, ciężko wskazać faworyta. Typowanie spotkania 3 setowego wiąże się ze sporym ryzykiem ale myślę że wysoki kurs to wynagradza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +730
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
T.Griekspoor-Karatsev 2 @1.58

Jeszcze taki typ na oku na dzis z tego najbardziej egzotycznego turnieju, ktory byl w rezerwie, bo spodziewalem sie wygranej Azarenki. Karatsev mial tragiczne drugie pol roku w tamtym sezonie, ale teraz moze sie odbic. Przypomniec warto, ze on byl sensaycjny polfinalista AO w 2021, wygral tez turniej w Dubaju.

Mial dobry start w ubieglym roku, wygrywajac w Sydney, wiec ma punkty do obrony w na poczatku tego roku. Pozniej od seonu na cegle to bylo jednak bardzo slabo juz do konca Licze, ze znowu bedzie to dobra wersja Rosjanina. Griekspoor dostal mecz gratis, wiec nie ma takiego ogrania, sprobuje wiec zagrac na Karatseva.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Tenis ATP
godzina 23.55
Hurkacz - Fritz
Typ : Hurkacz 2:1 w setach
4.8 for bet
analiza :
forbet :
Mecz o większym ciężarze gatunkowym , Fritz ma szanse dać USA awans a Hurkacz przedłuzyc nadzieje.Gracze o podobnych warunkach fizycznych , potencjale obaj dysponują mocnym serwisem , nawet obaj mają trochę pedalski głosik.W h2h 2:1 dla amerykanina w trzech meczach 2 tajbreki i ani razu nie padły w tych meczach sety z obu stron. I to kolejny mały argument by dziś szukać trzsetowego meczu.
Obaj śmiem twierdzić w dobrej formie , Fritza widziałem w przegranym 2:1 meczu z Norie"m a Hurkacza w również przegranym 2:1 meczu z Berrettinim .Zaserwowali w tych meczach odpowiedzio Taylor 16 a Hubert 12 asów serwisowych więc dyspozycja na serwisie również u obu .Mają szansę na kolejny dobry sparing przed wielkim szlemem i to tez kolejny mały argumęt za 3 setowym spotkaniem a skoro tak : próbuję patriotycznie 2:1 Hurkacz , wyższy kurs po Polskiej stronie siatki no i wygrana Huberta dostarczy jeszcze trochę więcej emocji.Szansa na mętalny trening dla obu ale większa presja na Polaku.Co z tego wyjdzie ....??? zobaczymy powinien byc dobry mecz.
WYNIK 6:7 , 6:7
5:4 w tajbreku drugiego seta i serwis i przegrywa do 5 taja drugiego seta;-) to juz duza sztuka :)
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP
godzina 11.00
Medvedev - Djokovic
Typ : Kto więcej podwójnych blędów ? REMIS
kurs 7.00
forbet :
Analiza :
Połfinał turnieju w Adelaide a skład pierwszorzedny jak przystało na finał Wielkiego Szlema dość powiedzieć że w drugim Korda i Nishioka .W kilku meczach pomiędzy panami w tej statystyce było blisko bo nawet róznica 1-nego błedu .Prawsopodobieństo 33%
Z reguły to Danil popelnia więcej podwójnych błedów choć raz o jeden wygrał tę statystykę Novak .Spokojna stawka typ z gatunku z butelkę wódki czy bilet do kina

NOVAK 3 błedy Danil 2
 
Ostatnia edycja:
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Djokovic (-3,5 gema)-S.Korda 1 @1.5

Powiem tak, Korda jest naprawde dobrze przygotowaany do sezonu widac. Korda jako junior wygral AO i chyba chce m w planie pokazac cos na kortch w Melbourne. Serwis jest swietny, return jest i na pewno milaby szanse duze, gdyby na przeciwko nie stal Djokovic.

Jezeli dobrze zapamietalem jest to 131 final w karierze Serba. Dzis swietnie ogral Medvedeva, niby byl p odrodze nwet medical time-out, ale jakos nei odbilo sie to na grze Serba. Djokovic sie cieszy, ze po tych calych perypetaich moze znowu zagrac w Australii. W tym roku kazde inne rozstrzygniecie poza wygrana Djokovica bedzie zaskoczeniem. Serb ma dziewiec tytulow AO i to ideaalny moment, aby dolozyc 10 tytul po tcy zawirowaniach. To po prostu bedzie "statement", jezlei nie wydrzy sie nic nieoczekiwanego. Po drodze po prostu dobrze byloby wygrac jeszcze ten final w Adelajdzie.

Korda bedzie grac swoje, ale Djokovic tyle returnowla Medvedevowi, ze bedzie tez to robci Kordzie. Najbrdziej to jednak zskoczyl dzis serwsi Djokovica, ktory dzialal wspaniale w tym meczu. Zal byloby Serbowi nie wygrac, po breaku w secie lub 7-6 6-3 zrobi robote, wiec proponuje tak, bo trzeba to ugryzc inaczej niz czysta wygrana Djokovica.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom