>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Acapulco, Delray Beach & Dubaj, 25.02-03.03.2013

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Abierto Mexicano Telcel

Miejsce: Acapulco (Meksyk)
Data: 25.02.2013-02.03.2013
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: Clay
Pula nagród: $1,212,750
Oficjalna strona: http://abiertomextenis.com.mx/



Delray Beach International Tennis Championships

Miejsce: Delray Beach (USA)
Data: 25.02.2013-03.03.2013
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $455,775
Oficjalna strona: http://www.yellowtennisball.com/



Dubai Duty Free Tennis Championships

Miejsce: Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
Data: 25.02.2013-02.03.2013
Rozmiar drabinki: S-32 D-16
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $1,785,500
Oficjalna strona: http://www.dubaidutyfreetennischampionships.com/




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Michael Berrer @ 1,61 Bet365
Nie widzę innej opcji w spotkaniu Berrer - Kunitsyn niż zwycięstwo doświadczonego Niemca. Berrer od początku sezonu jest w całkiem niezłej dyspozycji. Ostatnio kreczował w Zagrzebiu z Devvarmanen, ale ciężko powiedzieć czy to przyczyna kontuzji czy złości z powodu uciekającego zwycięstwa. W każdym bądź razie rozegrał przeciwko Hindusowi jeden doskonały i drugi dobry, wyrównany set, przegrany w tb, a jak wiemy Somdev wraca do formy sprzed kontuzji i sprawia teraz wiele problemów o wiele bardziej wymagającym przeciwnikom, z touru. W Marsylii pokonał przecież Paire.
Kto z drugiej strony? Toczący się na dno rankingu Igor Kunitsyn, który słabiutko rozpoczął sezon. W Brisbane przed AO jeszcze coś pokazał, ale ostatnie mecze w Montpellier i Quimper to zawstydzającego porażki z rywalami z 4 i 5 setki rankingu.. Nie wiem naprawdę czym ma się przeciwstawić Niemcowi jutro. Berrer trzyma pewien solidny poziom i powinien spokojnie poradzić sobie z Rosjaninem.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Sweeting.R- Elias.G 1 1.5 STS
Witam! Stawiam na Amerykanina ponieważ w moim odczucia na hardzie to zawodnik , który ma więcej do zaoferowania, Elias to zawodnik bardziej techniczny pasujący na nawierzchnie ziemne. Na hali często występował pare lat temu ale najczęściej w futuresach. W tym sezonie dotarł to półfinału słabo obsadzonego challangera w Sau Paulo, gdzie w półfinale poległ z Zeballosem. Forma nie jest najwyższa u Eliasa, nawet na ziemnej nawierzchni nie osiąga za bardzo dobrych wyników jak narazie. Amerykanin natomiast pomału podnosi się, poprzedni sezon bardzo słaby, męczyły go kontuzje, ale teraz łapie formę. W pierwszej rundzie kwali pokonał Browna 6-4,6-2. Serwis zdecydowanie po stronie Amerykanina, do tego gra u siebie, a wiemy że Amerykanie często osiągają dobre wyniki u siebie. Nie uważam żeby Sweeting zaszedł daleko w tym turnieju, ale powinien zakwalifikować się do turnieju w Derlay Beach. Powodzenia!
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Sweeting-Elias 1 @1.5
Ogolnie wyglada na dobry typ. Sweeting juz 2 razy pokonywal w poprzednich latach kwalifikacje w Delray. Jeden cwiercfinal rowniez tutaj na koncie. Forma widocznie idzie w gore, wiec takie mecze wypada wygrywac. Nie zgadzam sie tylko, zeby serwis byl jakas duza bronia Amerykanina. Sweeting troche talentu ma, bo to juniorski zwyciezca US Open, chociaz wyniki nie przelozyly sie pozniej zbytnio na seniorski tenis. Jeden wygrany turniej ATP, jeden bardzo fajny 3-setowy mecz z del Potro w karierze w takim turnieju jak Indian Wells. Tyle ciekawego na temat Amerykanina. Elias z pewnoscia preferuje cegle bardziej, chociaz gral dla przyklady w finalach challengerow w grudniu ubieglego roku, ale Amerykanin taki mecz powinien wrecz wygrac.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Munoz-De La Nava D. v Young D. ✅
2.35 Unibet

Wydaje się, że zdecydowanym faworytem powinien być wieczny Amerykański talent Donald Young. Ostatnie wyniki, miejsce rozgrywania turnieju - to są atrybuty Younga. Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Hiszpański weteran - Daniel Munoz-De La Nava, który nowy sezon może uznać za niezły. Dziesięć spotkań - siedem zwycięstw, trzy porażki ( z Brandsem, Williamsem i Querrey&#39;em). Dzisiejsze spotkanie odbędzie się na Indorze gdzie w 2013 roku Hiszpan rozegrał osiem spotkań - po sześciu z nich cieszył się z zwycięstwa. Jego Amerykański rywal również zagrał w ośmiu spotkaniach na indyku. Young jednak przegrał jedno spotkanie więcej (Bilans: 5/3), Obaj panowie wczoraj rozpoczęli przygodę z turniejem Delrey Beach. Hiszpan Munoz-De La Nava po wygraniu pierwszego seta z Bemelmansem na sucho 6:0 mógł cieszyć się z awansu do kolejnej rundy kwalifikacji ponieważ jego rywal nie był w stanie kontynuować meczu. Young miał cięższe zadanie. Nie chodzi tutaj o przeciwnika bo sami wiemy jaki poziom prezentuje słabiutki Rosjanin - Bogomolov Jr. Owi tenisisci rozegrali wczoraj trzy setowy mecz (dwa TB!) z którego górą wyszedł Donald Young. Nie wiem czy Young wraca do normalmej formy (dobre wyniki w Memphis przypadkowe?) czy był to przypadek przy pracy? Ja po prostu widzę we wczorajszych wydarzeniach duże szansę dla Hiszpana, który się nie musiał namęczyć wczorajszego wieczoru. Young przystąpi do meczu zmęczony po długim meczu z Bogomolovem i mam nadzieję, że Munoz- De La Nova zweryfikuje jego umiejętności (oczywiście z negatywnym skutkiem dla Donalda Younga). Polecam!
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Kudla - Buchanan 1.40 betsson 8/10✅

Nie wiem skąd taki duży kurs. Mamy tutaj różnice dwóch klas. Buchanan z poza 3 setki, w tym roku bilans 1/5 i to w turniejach najniższej rangi. Woli korty ziemnie na których w tamtym roku rozegrał prawie 40 spotkań, gyd na hardzie 14. Kudla już znana firma, na pewno wyrozniająca sie postać w ostatnich miesiącach na poziomie challi, od czasu do czasu wystąpi w turniejach ATP, bo tacy rywale w kwalach są mu nie straszni. Ostatnio dwie porazki pod rząd z Youngiem który się ogarnał po zeszły sezonowym amoku. Chase sprawił mega sensacje w 1r pokonując 7:5 7:5 Pospisyla, ale to jedno meczowy wyskok, dzisiaj pewnie zwyciestwo Kudli, tylko podziekować buką, że wystarczyli się po meczu z Pospisylem i dali taki kurs. W meczu z Pospisylem był kurs 1.20, tu też taki powinien byc...
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Goffin D. - Bautista-Agut R.
typ: Bautista-Agut R. # 1.70 DOXXbet ✅✅✅ 6:2 7:5
Goffin jest cieniem samego siebie na hardzie w porównaniu do jego gry na cegle. Ostatnio dwa turnieje w hali w Rotterdamie i Marsylii i zaledwie sześć wygranych gemów w dwóch meczach. Co to dużo mówić, z Nieminenem w Holandii dał popis i dostał rowerek, z Llodrą we Francji było już trochę lepiej, ale bez jakiś fajerwerków. Tutaj w Dubaju niby trafił łatwej w pierwszej rundzie, ale i tak w mojej ocenie Belg znowu pożegna się z kolejnym turniejem już w pierwszej rundzie. Bautista-Agut już na początku sezonu pokazał, że nie za darmo wskoczył do pierwszej setki i spokojnie powinien się w niej utrzymać. Chyba jeden z niewielu Hiszpanów, który zdecydowanie woli grać na hardzie, niż na mączce. Jak wspomniałem na początku roku jego zdecydowanie życiowy sukces i gra w finale turnieju w Chennai. Hiszpan ma dobry serwis, który powinien dość mocno odrzucić Goffina od siatki, a ten zza linii końcowej nie jest skuteczny w wymianach. Wg mnie Bautista powinien sobie poradzić i awansować do kolejnej rundy, kurs 1.70 to spore value wg mnie.

Serra F. - Brands D.
typ: Brands D. # 1.57 Bwin ✅✅✅ 7:6 6:4
Co tu dużo mówić, Brands powinien zniszczyć Serrę serwisem, a w wymianach nie powinien być gorszy od Francuza. Dla mnie Daniel bardzo dużo poprawił od zeszłego sezonu. Bardzo fajnie zaprezentował się w Australian Open. Jak serwis siedzi to jest bardzo groźny, a jego poziom gry z głębi kortu jest całkiem przyzwoity. Przy swoim serwisie spokojnie powinien wygrywać gem za gemem, a z przełamaniem Serry powinien sobie poradzić. Brands ostatnio grał w Rotterdamie i przegrał w pierwszej rundzie z Simonem jednak dzielnie przeszedł przez kwale, Serra natomiast dawno nie grał w porządnym turnieju ATP, ostatnio porażka z Gojowczykiem w Quimper, który też jak chce to potrafi serwować. Jestem spokojny o Brandsa, gdyż w tym momencie niemal w każdym aspekcie gry powinien być lepszym od Florenta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Z ciekawości spytam, skoro 1,7 na bautiste to spore value to jaki kurs byś wystawił? Akurat w ostatnich 2 tygodniach przeciwko gicquelowi i fabbiano nie prezentował się tak dobrze jak na początku roku. Ja tu widzę raczej zawyżony kurs na belga.
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Serra-Brands 2 @1.5 DOXXbet
Brands wiadomo jakie ma atrybuty, a jego sila takimi graczami mniejszego pokroju jest znaczacym czynnikiem. Brands ogral dzis Chiudinellego w dwoch tie-breakach, ale byl lepszy, wiec polemizowac co nie ma. Wygrana Niemca ma swoja wartosc, bo turniejw Dubaju to przede wszystkim jeden i te same nazwiska co roku, a CHiudinelli tutaj radzil sobie naprwade bardzo czesto przyzwoicie. Serra rywali w kwalifikacjach mial sporo slabszych. Juz nie wspominam, ze Serra to juz calkiem inny tenisista niz jeszcze 2-3 lata temu. Widze tutaj wygrana Niemca.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Devvarman Somdev vs. Kunitsyn Igor 1.85 DOXXbet 6/10✅
Po takim kursie biore Indyjczyka z zamknietymi oczami, nie wiem czemu buki dają szanse 50 na 50. Devvarman W 1R nie odpada, 3 turnieje 3 porażki w 2r, wiec wyniki solidne. Ograł Paire w zeszłym tygodniu, ogólnie wraca w dobrym styku. Jego miejsce w 1 setce, ale do tego daleka droga. W obecnje formie Rosjanin spokojnie do ogrania. Devvarman niewygodny dla każdego, duzo biega, przebija co się da, gra kombinacyjnie. Igor raczej surowy technie, tutaj udało sie przejść kwale, Sergeyev dzisiaj skreczował w 3 secie, wiec cel osiągnał, teraz Somdev raczej wybije mu tenis z głowy, po takim kursie trzeba spróbować. Solidność zapewni awans do 2 rundy....
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Goffin - Bautista 2 @ 1,68 (Unibet)
O tej porze udało mi się znaleźć dość ciekawy typ na wczesną godzinę Jest to wygrana Bautisty nad Goffinem, która powinna przyjść całkiem łatwo, a to dlaczego..? Goffin uważany za wielki talent, ale nikt nie potrafi go oszlifować, gra słabo w tym sezonie. Na hardzie wygrał zaledwie jedno spotkanie na samym początku z Ebdenem, potem już same porażki. Bautista natomiast bardzo ładnie wszedł w sezon, podczas turnieju w Chennai doszedł do finału przegrywając w 3 setach z Tipsaeviciem, wcześniej jednak pokonał Bardycha czy Paire, więc bardzo optymistyczne wyniki. Na AO dotarl do II rundy gdzie poległ z Melzerem w 5 setach, wcześniej jednak pokonał Fogniniego. Grał tam podobno z lekką kontuzją. W hali zagrał w Challengerze, jednak o tym pisał nie będę, w Marsylii doszedł do II rundy przegrywając z Simonem. Hiszpan zaliczył dobre wyniki, dziś powraca na hard podobny do tego jaki był w Chennai. Powinien spokojnie ogarnąć ten mecz w dwóch setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 2

czita

Użytkownik
Value, value, value....
slowo kluczowe w typowaniu.
Goffin-Bautista
ogolnie bardzo ciezki mecz do typowania. patrzac na ta pare nie musialem zbyt dlugo myslec co z nim zrobic - skip. muszac wystawic kursy jednak delikatnie faworyzowalbym zdolnego belga (49 atp). hiszpan jakos tak z &quot;przyczaiki&quot; wdarl sie dosyc wysoko do rankingu atp (57). wydaje mnie sie ze moze tu dlugo nie zagrzac miejsca i wrocic do kwali i czelkow. w przeciwienstwie do davida o 2 lata mlodszego. wyniki w `13 fatalne i ten rower z jarko. ale wlasnie tlumaczyc to trzeba wiekiem i niezbyt duzym doswiadczeniem. wg mnie value po stronie Goffin @ 2.34 (pinn). a bardziej przekonuje mnie do tego typu trend grajacych, wczoraj w pinn bylo 2.16. a mecz ten chyba tez nadaje sie do grania live. moze byc tu latwo o green&#39;y a napewno typem wyjsciowym powinien byc Goffin...
a drugie valu z meczow na dzisiaj:
Devvarman v Kunitsyn1.828 (pinn)
ja sie spodziewalem ze bedzie @1.3 i zastanawialem sie nad niespodzianka ewentualnie hcp na ruska. ale 50/50?! chociaz zauwazylem teraz h2h 0-3...
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Malisse X. v Falla A.
1.96 Pinnacle Sports

Spotkanie pierwszej rundy turnieju ATP - Delray Beach gdzie zmierzą się dwaj weterani - Xavier Malisse (Belgia) i Alejandro Falla (Kolumbia). Obaj osiągają średnie wyniki w tym sezonie. Belg Malisse rozegrał dziewięć oficjalnych spotkań z czego wygrał pięć i przegrał cztery (Young, Isner, Verdasco, Kohlschreiber). Alejandro Falla rozegrał o jeden mecz więcej. Jego bilans to pięć wygranych i pięć porażek (Querrey x2, Gasquet, Kohlschreiber, Simon). Bilans spotkań bezpośrednich jest na korzyść Belga Malisse. Rozegrali sześć spotkań z czego Xavier wygrał cztery a Falla dwa. Jednak gdy zagłębimy się w szczegóły to dowiemy się, że Malisse trzy z czterech spotkań wygrał na nawierzchni trawiastej. Nawierzchnia na której dziś się spotkają to hard. Na hardzie rozegrali dwa spotkania, które wygrał Alejandro Falla. Dodatkowym argumentem Kolumbijczyka może być fakt, że w czwartek Malisse skreczował podczas meczu z Youngiem (Memphis). Jednak przyczyna poddania nie jest nadal znana. Jak dla mnie faworytem jest Alejandro Falla, który jest w lepszej formie.
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Malisse nie gra dobrze, ale turniej w Delray to jest dla niego tez turniej wyjatkowy. Dwa tytuly tutaj Malisse wygral i jeden final przegrany z Haasem kilka lat wstecz w 3 setach(skonczylo sie przegranym tie-breakiem w ostatnim secie). Rok temu Malisse przegral w 3 setach z KEvinem Andersonem, ktory wygral caly turniej. Dyspozycja Malisse&#39;a slaba, ale tutaj stawianie przeciko X-Manowi moze byc samobojem.
DevVarman to juz 3 czy 4 raz uzywa chronionego rankingu, zeby zagrac w tym roku. Na pewno taki byl w Zagrzebiu i Marsylii, wiec grac bedzie. Troche tylko nie pokoi, ze gra z kwalifikantem. Tutaj i DevVarman i Kunitsyn to sa grajkowie grajacy wlasciwue tylko technika. Malo sily, duzo przebijania, ale typ na Somdeva wydaje sie lepszy. Mijesce tez na pewno lepsze do Hindusa skoro Dubaj, wiec tutaj bylbym w stanie sie przychylic do DevVarmana bardziej.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Jeśli uważasz, że Kunitsyn gra techniką to jesteś w wielkim błędzie. Dla mnie to technicznie on jest.. SUROWY!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Delray Beach i ATP Acapulco
???? Soeda G. - Matosevic M. 2:6 6:4 7:6(6) ⛔ Przegrany tie brek ze stanu 3:6
2,00 Bet365
Panowie grali ze sobą 5 dni temu i wygrał oczywiście Matosevic. W następnej rundzie sensacyjnie wyeliminował gospodarza Sama Querreya, później doszło do kolejnej niespodzianki i Dolgopolov również nie dał rady dobrze spisującemu się Austriakowi. Matosevic przegrał pierwszy set z Nishikorim który wygrał na tym turnieju. W drugim secie nie podjął walki bo skreczował. Warto podkreślić, że rok temu Marinko Matosevic wygrał 7 meczy na tym turnieju grając od kwalifikacji i przegrał dopiero w finale z Kevinem Andersonem. Grajcie tam gdzie krecz = zwrot.
???? Ebden M. - Sock J. 3:6 3:6 ✅
1,94 Pinnacle
Tutaj stawiam na zwycięstwo 20 letniego Jacka Socka który gra na swojej ziemi i przed sobą ma obiecującą karierę. Ebden od początku roku jest bez formy i notuje bardzo przeciętne wyniki, ostatnio w Memphis przegrał z Ukraińcem Marachenko. Sock na turnieju w Memphis pokazał się z dobrej strony i sensacyjnie już w pierwszej rundzie ograł Raonica, później wyeliminował Jamesa Blake by w następnej rundzie odpaść z finalistą turnieju Feliciano Lopezem.
???? Zeballos H. - Bolelli S. 7:5 6:1 ⛔
2,10 Pinnacle
H2H 2:0 dla Włocha i to dwa zwycięstwa z 2012 roku, więc dość niedawno. Zeballos ostatnio został zapamiętany z kapitalnego meczu przeciwko Nadalowi i nic poza tym. Na następnym turnieju w Brazylii pomimo wygrania pierwszego seta z Capdeville Paulem stracił pod rząd 9 gemów i ostatecznie skreczował. Na turnieju w Buenos Aires w 3 setach przegrał z Bedene Aljaz. Włoch to waleczny, oraz dość regularny zawodnik i na mączce jest w stanie pokonać Horaciosa.
???? Berlocq C. - Gimeno-Traver D. 6:3 6:2 ⛔
1,43 Pinnacle
H2H 4:0 dla Carlosa Berlocqa. Dodam do tego, że aktualnie jest w znacznie lepszej formie niż jego rywal. Berlocq przegrał ostatnio tylko w 3 setach z Nadalem, w Buenos Aires z Nalbandianem który zawsze u siebie gra solidnie i z Zeballosem który w Chile miał kapitalną formę i ograł samego Rafaela Nadal. Więc te porażki chluby mu nie ujmują. Hiszpan za to tak dobrych wyników nie ma i jego gra jest poniżej oczekiwań. W mojej opinii w tym meczu wszystko wskazuje na Argentyńczyka. Gimeno-Traver z Nadalem i Wawrinką ugrał zaledwie 5 gemów, a w Brazylii odpadł w pierwszej rundzie z Volarandim.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Surowy technicznie to jest amator, Kunitsyn ma dobrą technikę, wystarczy obejrzeć jeden mecz, ma kontrolę nad piłką z obu skrzydeł. Jego problemem jest ograniczony potencjał ofensywny.
Przyczynę kreczu masz podawaną w drabince turniejowi - w przypadku Malisse&#39;a chodziło o plecy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 58

lgaw

Użytkownik
Viola 2.65 - Rosol
Expekt
Viola od turnieju w Zagrzebiu utrzymuje wysoką formę. Kwalifikacje w Dubaju przeszedł bez problemów, pokonując w ostatniej rundzie Bachingera 2:0, grającego podobny tenis do Rosola. Matteo jest bardzo regularny, czym powinien zdeprymować Czecha. Rosol w tym roku jeszcze nic nie pokazał i mam nadzieje że dziś utrzyma ten trend. Szanse powodzenia typu oceniam na 55%
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Kavcic - Youzhny 1 @ 3.38 Betfair
Trochę dziwi mnie fakt, że nikt wcześniej nie zwrócił uwagi na ten pojedynek. Jeszcze bardziej kurs, jaki bukmacherzy wystawili na Słoweńca, który w tym sezonie gra na niezłym poziomie. Różnica jaka dzieli obu tenisistów to jedynie miejsce w rankingu, bo jeśli chodzi o formę to jest ona bardzo podobna, może nawet lepsza u Kavcica. Na uwagę zasługują wygrane z Bellucim czy Baghdatisem oraz wyrównane pojedynki z Cilicem i Hewittem. Co do Rosjanina to niczym specjalnym w tym roku się nie popisał, a wręcz przeciwnie - porażka w ostatnim pojedynku z De Bakkerem nie wróży nic dobrego. Sądzę, że możemy być świadkami wyrównanego spotkania, a kurs na Kavcica to spora przesada, dlatego jak najbardziej można ryzykować w jego stronę.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Munoz De La Nava D. vs Elias G.
Typ:2 ⛔⛔⛔
Kurs:2,0
Unibet

Nie gram na Hiszpana, bo to średni, siłowy grajek, który najlepiej prezentuje się na mączce i jak dla mnie nie ma prawa wygrywać na kortach twadych w USA. Póki co w Delray Beach wygrał jednak już 2 mecze: z dziwnie grającym Youngiem: 7:6, 6:3 i z Bemelmansem, który skreczował. Wcześniej De La Nava grał a hardzie w Memphis i po sensacyjnej wygranej z Pospisilem odprawił go w dwóch setach R.Williams. Dziś jego rylem jest Portugalczyk Elias zajmujący 131. pozycję w rankingu ATP, a więc jest wyżej od Hiszpana o 23 pozycje. Widać,że Elias jest w rytmie meczowym i ładnie przestawił się z kortów ziemnych na hard. Po wygranych kwalifikacjach na ziemi w Buenos odpadł w meczu z Robredo,a teraz próbuje swoich sił na turnieju Delray Beach. Ograł już 2 Amerykanów: 2:0 z cienkim McClunem i 2:1 z solidnym na hardzie Sweetingiem, który był zdecydowanym faworytem. Portugalczyk jest 8 lat młodszy i zdecydowanie bardziej utalentowany, jak przyznaje hard to jego ulubiona nawierzchnia, więc liczę, że odprawi dziś z kwitkiem sąsiada z Hiszpanii
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom