>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour 06-13.10 - Sztokholm, Moskwa, Wieden

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
ATP Kremlin Cup

Place: Moscow, Russia
Date: October 6-12, 2008
Surface: Indoor - Hard
Prize Money: US $1,049,000
Website: http://www.kremlincup.ru

Singles Final:
(1)N Davydenko (RUS) d (4)P Mathieu (FRA) 75 76(9)

Doubles Final:
M Safin (RUS) / D Tursunov (RUS) d T Cibulec (CZE) / L Zovko (CRO) 64 62

If Stockholm Open

Place: Stockholm, Sweden
Date: October 6-12, 2008
Surface: Indoor Hard
Prize Money: €713,000
Website: http://www.stockholmopen.se

Singles Final:
(7)I Karlovic (CRO) d T Johansson (SWE) 63 36 61

Doubles Final:
(2)J Bjorkman (SWE) / M Mirnyi (BLR) d (3)A Clement (FRA) / M Llodra (FRA) 64 64

Bank Austria-TennisTrophy

Place: Vienna, Austria
Date: October 6-12, 2008
Surface: Indoor Hard
Prize Money: €674,000
Website: http://tennistrophy.bankaustria.at

Singles Final:
(1)N Djokovic (SRB) d S Wawrinka (SUI) 64 60

Doubles Final:
(4)M Fyrstenberg (POL) / M Matkowski (POL) d T Behrend (GER) / C Kas (GER) 64 62
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
J. Melzer-I. Ljubicic✅
typ: 2-0
kurs: 2.35

Chorwat po dłuższej przerwie bez oficjalnych występów próbuje wrócić do gry, jednak trochę mu to nie wyszło w turnieju w Metz gdzie w pierwszej rundzie przegrał 0-2 z Hanescu (1-6, 6-7). Melzer natomiast może nie oszałamia swoją grą jednak jest teraz w rytmie meczowym i gra przyzwoicie, w Bangkoku przegrał z Tsongą, a w Tokio z Roddickiem. W tym meczu raczej nie wróżę sukcesu chorwackiemu weteranowi, biorąc pod uwagę lepszą formę Austriaka i w dodatku brak kontaktu Ljubicicia z tenisową czołówką stawiam na wygraną Jurgena Melzera 2-0.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Spotkanie: Karlovic I. - Ferrero J.C.✅✅
Typ: 2
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

Dziś o 16 czasu polskiego Chorwat Ivo Karlovic rozegra mecz pierwszej rundy turnieju ATP w Wiedniu z Hiszpanem J.C Ferrero. W rankingu Ferrero znacznie niżej od Karlovica lecz patrząc a gre obydwu zawodników wydaje mi się że Ferrero powinien wygrać to spotkanie. Ferrero w tym roku dużo nie gra ostatni turniej to turniej w Pekinie z przed tygodnia w którym dotarł do ćwierćfinału w którym urwał seta Roddickowi. Wcześniej grał na Wimbledonie i Roland Gaross. Jeśli chodzi o Karlovica to wszyscy wiemy że gra on tylko swoim serwisem. Ostatnio grał w Metz gdzie w pierwszej rundzie przegrał seta z Baghdatisem, a następnie awansował po kreczu Cypryjczyka. W drugiej przegrał 2:0 z Moyą. Mój typ opieram między innymi na tym że w ostatnim turnieju Karlovic urwał seta Roddickowi który moim zdaniem serwuje lepiej od Karlovica, a po za tym potrafi coś ugrać z gry, a Karlovic poza serwisem to wielkie zero...
 
M 0

mlody16

Użytkownik
Spotkanie: Mirnyi M./Ram A. - Koubek St./Moser N
Typ: 2
Kurs: 4,80
Bukmacher: BAH
Dla mnie ogromny kurs na austriacką parę. Co ważne grają u siebie, przed własną publicznością, która zapewne nie będzie szczędziła gardeł do kibicowania swoim rodakom. Koubek to zawodnik niesamowicie doświadczony, być może to jeden z jego ostatnich sezonów dla tego z pewnością da z siebie wszystko w tym meczu. Moser to zaś młodziutki talent Austriacki. Takie połączenie doświadczenia z młodością daje zazwyczaj bardzo dobre efekty. Mirnyi od dłuższego czasu nie gra nic w deblu. O Ramie też ostatnio się nie słyszy. Jak widać nie są w szczytowej formie. Myślę, że Austriacy przed własną publiką mogą ich pokonać.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Simon G. - Schwank E handicap (-1,5/+1,5)
Typ:2
Kurs:1,6
Buk: BAH
Analiza:
W jutrzejszym pojedynku pierwszej rundy turnieju na szybkich kortach w Wiedniu zmierza sie rewelacje tego sezonu Eduardo Schwank i Gilles Simon . Simon walczyl jeszcze w ubieglym tygodniu o awans do turnieju masters series konczacego sezon , jednak w moim mniemaniu porazka w 1 rundzie turnieju w Metz zaprzepascil ja . Jak wczesniej wspomnialem 17 rakieta swiata przegrala w Metz ze swoim rodakiem , Nicolasem Mahutem w 3 partiach . Argentynczyk jest szczegolnie rewelacja czesci sezonu na ceglanych kortach , gdzie dobrze radzil sobie na kortach Rollanda Garrosa . Jednak w ubieglym tygodniu Eduaro zagral niezly turniej w Metz . Awansowal do cwiercfinalu gdzie musial uznac wyzszosc Radka Stepanka , lecz pokonal dwoch dobrych zawodnikow , z silnymi serwisami Nicolasa Almagro i Victora Hanescu . Ten mlody chlopak pokazal ze potrafi niezle grac rowniez na tej nawierzchni kortow . Z Francuza natomiast napewno zeszlo powietrze , gdyz wydaje mi sie ze nie ma juz szans na awans do czolowej 8 rankingu w tym sezonie , dlatego nie bedzie mu zalezalo jutro tak na zwyciestwie jak Schwankowi , ktory napewno chce skonczyc udany sezon na jak najwyzszym miejscu . Typuje jednak bezpiecznie , ze Argentynczyk wygra conajmniej seta ze swoim przeciwnikiem .
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Melzer - Ljubcic 1.55 3/10 ✅

Ja się zgadzam co do typu na Melzera chociaz na pewno nie dokladny wynik 2:0. Przewidywac DW w przypadku Jurgena to wrozenie z fusow. To jeden z bardziej nieobliczalnych graczy w rozgrywkach ATP Tour. Zacznijmy od tego, ze Melzer gra u siebie lecz on w Wiedniu ostatnio wynikow dobryh nie robil wiec nie wiem czy to ma jakies znaczenie. Porazki np. z Schuettlerem oraz Chelą chwaly mu nie pryznoszą. Z drugiej strony on dobrze gra z Ljubicicem, pokonał juz dwa razy chorwata. No i to co pisal kolega wyzej, Ivan jest w slabej dyspozycji, obecny jego tenis to tylko serwis i tylko pierwszy. Slabo gra z drugiego serwisu, return niezly ze sporym ryzykiem wiec wchodzi glownie kiedy forma jest wysoka. Wiecej atutów ja nie widze po stronie Chorwata, BH zawodzi a wiekszosc tam mu piłki zagrywa bo FH ma swietny i bardzo mocny. Melzer powinien wygrać, ostatnio forme ma wyzsza. Bardzo mozliwe, ze sie skonczy TB tak jak w przypadku meczu Calleri - Lopez lecz wtedy Ljubicic musialby naprawde regularnie i mocno serwowac przez caly mecz, to jest realne.
 
M 0

mlody16

Użytkownik
Mahut - J.Johansson 2 3.00 ✅

Joachim niby zakończył karierę, ale jak to często bywa z tenisistami znów powraca na korty. W swoich ostatnich wypowiedziach podkreślał, że jego ramie ma się dobrze i jest szczęśliwy iż znów może zawitać na korty. Co ważne gra przed własną publicznością. Wiem, że wraca po kontuzji, jest nieograny ale przypominam iż ten tenisista okupował kiedyś 9 pozycję w rankingu ATP i jest o klasę lepszy od swojego dzisiejszego przeciwnika. Mahut nigdy mi nie imponował, notował jakieś pojedyncze dobre występy na trawie i to by było na tyle. Popełnia sporo błędów. Szwed gdyby nie wracał po kontuzji nie byłoby żadnych wątpliwości kto wygra. Buki chyba trochę przesadzają z tą faworyzacją Francuza. Kursy w granicach 1,20 na Mahuta to lekka przesada, ja wobec takiej ich rozbieżności gram na Szweda.

Koubek - Robredo 1 3,99 zwrot

Znów przegięcie z kursem. Robredo na hard się nie nadaję. Koubek wraca po kontuzji, gra u siebie. Po dłuższej przerwie jest głodny gry. Z pewnością ma atuty by pokonać przebijakę Robredo. Jeśli wytrzyma kondycyjnie moim zdaniem jest w stanie ograć Hiszpana.

Monaco - Bjorkman 1 1,48 ✅

Pewniaczek jakich mało. Bjorkman to dziadziuś i nic na korcie już nie zawojuje. Monaco ostatnio słabszy okres ma za sobą. Mimo to myślę, że jego aktualna forma wystarczy by pokonać Szwedzkiego weterana. Przy szybkiej grze Jonas szybko wysiadnie przede wszystkim kondycyjnie. Publika wiele tu nie zdziała Jonas jest po prostu słabszy.

EDIT


Schwank
- Simon 1 3.03 ✅

Schwank gdyby nie jego podejście to pewnie już okupowałby miejsce w pierwszej dwudziestce. Ostatnio bardzo ładny wyrównany mecz ze Stepankiem, przegrany w tie breaku trzeciego seta. Simon to przebijaka jakich mało. Zero ryzyka, puszczanie baloników. Schwank potrafi zepsuć ale potrafi też zaryzykować. Posiada świetny serwis, ciężko go przełamać. Myślę, że Francuz poniesie dziś wyraźną porażkę.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Shwank(+3.5 gema) - Simon 1.80 2/10 ✅

Pełna zgoda co do Shwanka, podobne style gry lecz Argentynczyc uderza mocniej i czesciej ryzykuje, mam na mysli pozytywne ryzyko a nie walenie w ciemno. Ja nigdy nie zrozumiem fenomenu Simona, zero sily, stoi i przebija, czym i jak on wygrywa turnieje?!

3.0 jest przeszacowane bo to sygnal jakby Francuz byl o klase lepszy, nie rozumiem tego ale ja wezme handi dodatnie z prostego powodu, Shwank psychike ma slabiutka i to jest kolejny gracz lubiacy przegrywa 5-7, z Hanescu mial ostatnio 5-6 15-40 i ogolne ten syndrom 57 jego tez dotyczy.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Melo M./Sa A. - Brunstrom J./Ryderstedt M.
Typ:two:0
Kurs:1,75
Buk: BAH
W jutrzejszym spotkaniu drugiej rundy turnieju deblowego w Sztokholmie zmierza sie para gospodarzy Brunstorm i Ryderstedt i brazylijska para Melo/Sa . Brazylijczycy to bardzo dobra , doswiadczona para deblowa . Szwedzi natomiast graja ze soba dopiero drugi turniej i nie radza sobie jako olsniewajaco . Rok temu rowniez w Sztokholmie , odpadli w 2 rundzie sadze ze w tym roku bedzie podobnie . Para Szwedzka w 1 rundzie pokonala Acasuso i Montanes w dwoch setach , jednak ci dwaj do glownie singlisci . Melo i Sa pokonali argentynczykow nalbandiana i monaco bardzo gladko 6:1 6:3 .
Sztokholm Gra Podwójna, Szwecja, Europa
06/10-08 R16 Brunstrom J / Ryderstedt M vs. Acasuso J / Montanes A 2:0 64 76
Sztokholm Gra Podwójna, Szwecja, Europa
06/10-08 R16 Melo M / Sa A vs. Monaco J / Nalbandian D 2:0 61 63
Melo i Sa maja jeszcze prowizoryczne szanse na awans do turnieju masters series dlatego tez bardzo beda chcieli wygrac ten turniej i beda podwojnie zmotywowani . Moim zdaniem Brazylijczycy wygraja jutro 2:0 .
 
M 0

mlody16

Użytkownik
Johansson T.-Montanes A. 2 2.63
Z dziadziem Johanssonem Monti sobie poradzi. Thomas zdecydowanie już u schyłku kariery i raczej nie ma większych szans by obronić finał sprzed roku. Im człowiek starszy tym wolniejszy i popełniający większą ilość błędów. Tak jest i w przypadku ToJo. Montanes na hardzie może nie zachwyca ale na podstarzałego Thomasa powinno to w zupełności wystarczyć. Szwedzka publiczność nic tu nie zdziała - ToJo pożegna się z turniejem w pierwszej rundzie.
Gonzalez F.-Gulbis E. 2 1.90
Piękny kursik na zwycięstwo Łotysza i nie omieszkam się z niego nie skorzystać. Ernests to duży talent - na pierwszą 10 ATP. Przede wszystkim świetny serwis i forhend są wielkimi atutami tego młodziaka. Gonzo siepał się strasznie z ziemniaczanym Bolellim co nie świadczy dobrze o jego dyspozycji. Stawiam na talent rodem z Łotwy.
Petzschner P.-Hernych J. 1 1.62
Petzschner zaimponował mi meczem z Wawrinką. Wygrać ze Stanem prostą rzeczą nie jest. Hernycha widziałem raz czy dwa ale niczym się nie wyróżniał, no może solidnością. Ale to na Niemca będącego na dużym gazie Niemca nie powinno wystarczyć.
Moya C.-Schwank E. 2 1,92
Konsekwentnie na Schwanka. Na pewno ma spore szanse na ogranie Moyi. Hiszpan najlepsze lata ma już zdecydowanie za sobą, choć zdarzają mu się jakieś przebłyski. Schwank to urodzony ryzykant, nie będzie się cackał z długimi wymianami. Załatwi Carlosa w 2-3 uderzeniach.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
mlody16 zgodzę się tylko z jednym twoim typem, na Petschnera. Monti, Gulbis i Schwank maja niewielkie szanse na zwycięstwo. Najmniejsze ma ziemniak Albert, który na każdej innej nawierzchni nie radzi sobie. Przeciwnie do ToJo, który moim zdaniem ma szansę obronić tytuł. Co z tego, że stary? Liczy się jak gra. Ja go dawno w akcji nie widziałem ale widziałem Montanesa i jego poziom to challengery na ziemi. Łotysz Gulbis - talent? Może i tak ale jakoś chyba niespełniony. Co on ostatnio wygrał? Z Ancicem, który jakoś nie może się odnaleźć, z Volandrim, który tylko na cegle coś gra? Te zwycięstwa o niczym nie świadczą. Gonzo to solidny dobry gracz. Co z tego, że męczył się w 1. rundzie z Bolellim? Napisałeś, że Bolelli to ziemniak. Wcale nie bo on dobrze radzi sobie na każdej nawierzchni. Gonzo z niewielkim wysiłkiem, jak np. ostatnio Tipsa, ogra tego Łotysza. Moya także nie powinien mieć problemów ze swym młodszym rywalem. Zastanówmy się kogo ostatnio pokonał Shwank? Wrażenie może robić pokonanie Simona, który jednak mimo wszystko zgubił gdzieś formę sprzed kilku miesięcy. Hanescu i Almagro typowe ziemniaki, więc pokonanie ich na hardzie nic nie znaczy. Moya natomiast, uważany przez wielu za typowego ziemniak, na hardzie i na carpecie gra nadzwyczaj dobrze. W zeszłym roku także zaskoczył kilkakrotnie. Tym razem także powinien namieszać.
 
M 0

mlody16

Użytkownik
Wszystko się okaże dzisiaj nie mam zamiaru się kłócić z nikim. Grajta jak chceta. Żeby offa nie robić polecam grać na Benka z Safinem. Widząc jak grał Safin z niejakim Okunem uśmiałem się po pachy. Z prostymi rotowanymi piłkami nie dawał sobie rady. Benek solidny i grać na niego póki wysoki kurs.
Safin M. - Benneteau J. 2 2.75
 
konowal2 0

konowal2

Użytkownik
Mlody16 niestety nie mogę zgodzić się z typem na Montanesa. Podobnie jak Gusto uważam, iż jest on graczem jednej nawierzchni, a ponadto może osiagać wyższe rundy jedynie w Chellengerach. Na swoim terenie Johansson z pewnością będzie chciał się pokazać i powinien ten mecz wygrać.
Muszę zgodzić się za to z typen przeciko Safinowi. I nie chodzi tu o to, że Bennateu jest jakimś klasowym zawodnikiem. Po prostu Safin jest totalnie bez formy i nie radzi sobie na korcie, tak jak napisałeś, nawet z prostymi piłkami. Patrząc na jego grę myślałem, że już wczoraj zakończy udział w turnieju, jednak przeciwnik był jeszcze za słaby. Bennateu powinien sobie z nim poradzić i gotów jestem nawet stwierdzić, że zrobi to w dwóch setach.
Swoją droga dzięki za wczorajszy typ na J. Johanssona :-D
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Spotkanie: Verdasco F. - Canas G.
Typ: 2
Kurs: 2,35
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

Konsekwentnie gram na Canasa i mam nadzieję że przyniesie to efekt. W pierwszej rundzie Wiedeńskiego turnieju pokonał także faworyzowanego Seppiego 2:0. Verdasco w pierwszej rundzie także pokonał swojego rywala w dwóch setach ale jego przeciwnik (Crivoi) na pewno nie jest zawodnikiem klasy Seppiego. Co przemawia jeszcze za Canasem? A to że Verdasco jest zupełnie bez formy. Ostatnio turniej w Pekinie gdzie w pierwszej rundzie ponał Reynoldsa, a w drugiej już przegrał ze swoim rodakiem Juanem Carlosem Ferrero. Canas przed tym turniejem grał w Metz gdzie przegrał w pierwszej rundzie z bardzo mocnym ostatnio Acasuso. Sądze że dzisiaj Canas wygra spotkanie ponieważ jego gra ostatnio nie jest najgorsza, a forma Verdasco fatalna...

PS. Prasa jednak Wozniacki wygrała :] pierwszy mecz na ✅ dzisiaj dla mnie
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
ToJo moim zdaniem, razem z Petzschnerem, to dla mnie najlepsze typy na dzień dzisiejszy. Aż taki dziadek z Thomasa jeszcze nie jest, solidny serw powinien wystarczyć na Montanesa. Montiego widziałem na żywo, solidny, ale bez jakiegokolwiek błysku, elementu zaskoczenia, ze słabym serwem. Nie widzę dla Hiszpana żadnych szans w pojedynku ze Szwedem.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Rowniez gram na Schwanka tak jak w 1rundzie ale to co piszesz o meczu Johanssona z Montanesem to dramat. Nie masz pojecia chyba o tych graczach wiec nawet nie wdaje sie z dyskusje. Schwank jest faowrytem meczu z Moya, Carlos swietnie serwowal w 1 meczu lecz 1 bp z Berrerem to nie najlepiej wyglada. BH nie ma, gra prosty tenis serwis i FH, ze Schwankiem sie tak nie da bo on wiele pilek odbiera. Wygral z Hispzanem rowniez na RG 2008. Wczoraj ogral Gillesa Simona, jest w formie bo rowniez w Metz gral dobrze. ToJo powinien wygrac 2:0 z Alertem, ktory jedynie na kortach ziemnych spisuje sie dobrze. Gra u siebie na swojej ulubionej naiwerzchni.

Schwank - Moya 1.90 3/10

T.Johansson - Montanes 1.35 5/10
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Canas Verdasco pierwszy set 1-6. Nie spodziewałem się 2:0 ogólnie gładkiego zwycięstwa Canasa ale miałem i dalej mam na drugiego seta nadzieję że będzie walczył może jakiś tie-break. Już trochę zwątpiłem w niego...

Jeśli chodzi o mecz Moya - Schwank. Roxanne faworytem Schwank jest chyba tylko w twoim mniemaniu. Nie mówię że wygra bo tego nikt nie wie ale faworytem według mnie i widzę że kilku innych ludzi chociażby na tym forum jest Moya, według innych może Schwank ale co najważniejsze faworytem u bukmacherów jest Maya. I na pewno nie jest w lepszej formie niż Moya. Patrząc na ostatnie turnieje (obaj grali w Metz) gdzie obaj doszli do cwiercfinałów to trudno powiedzieć który jest w wyższej formie(nie patrze na starsze turnieje bo liczy się aktualna forma). Moya w pierwszej rundzie pokonał może i po dwóch tie-breakach Berrera ale zrobił to na bardzo dużym spokoju i na pewno nie namęczył się w tym meczu za bardzo czego nie można powiedzieć o Schwanku. Może i Simon to lepszy tenisista od Berrer ale nie przesadzajmy Simon teraz wcale nie jest taki mocny jak to było jeszcze w sierpniu. Moim zdaniem wygra tutaj Moya i zrobi to może nawet w dwóch setach.
 
M 0

mlody16

Użytkownik
Rowniez gram na Schwanka tak jak w 1rundzie ale to co piszesz o meczu Johanssona z Montanesem to dramat.
Dziewczyno siedzę w tenisie już od paru pięknych lat i znam styl niemal każdego zawodnika. Jak wygra Montanes to będzie brecht niezły z was. Inwestować w dziadzia to ogromne ryzyko.
EDIT
Łotysz Gulbis - talent? Może i tak ale jakoś chyba niespełniony. Co on ostatnio wygrał? Z Ancicem, który jakoś nie może się odnaleźć, z Volandrim, który tylko na cegle coś gra? Te zwycięstwa o niczym nie świadczą. Gonzo to solidny dobry gracz. Co z tego, że męczył się w 1. rundzie z Bolellim? Napisałeś, że Bolelli to ziemniak. Wcale nie bo on dobrze radzi sobie na każdej nawierzchni. Gonzo z niewielkim wysiłkiem, jak np. ostatnio Tipsa, ogra tego Łotysza.
Pozdro Gusto... Gulbis wygrywa jak na razie 1:0 (6:4 1:1) Zobaczymy jak to się skończy ja już czasu nie mam żeby śledzić.
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Ja w tej &quot;kłótni&quot; zgodze sie z Młodym, po takich kursach wole ryzykować Montanesa niż grać na ToJo! Johansson słabiutki, miałem przyjemność oglądać jego mecz w US OPEN z Gulbisem, oboje zawodnicy w ogóle bez głowy. ToJo może troche mniej robił tych błędów ale naprawde masakra co obaj prezentowali, tylko wygrywające serwisy i niewymuszone błędy, czasem jedynie udało sie Gulbisowi przegonić Szweda po korcie co z drugiej strony Thomasowi w ogóle nei wychodziło.
Z drugiej strony Montana ... Niby fakt że ziemniak ale jak dla mnie w tym sezonie zrobił dość duże postępy w grze, kilka przyzwoitych turnieji, wygranych challengerów, to juz nie jest chłopiec do bicia i to nie tylko na mączce. Odpuściłbym to beznadziejne 1.3 na ToJo ... Sam zagrałem Montanesa i niech sie dzieje wola nieba xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom