>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Nottingham & s-Hertogenbosch, 16-22.06.2008

Status
Zamknięty.
M 0

mlody16

Użytkownik
mlody16 ale o czym ty tu w ogóle piszesz? To jest trawa więc po co przypominasz pojedynek Ferrera Roddickiem na hardzie? Trawa to nie hard. Mario najbardziej lubi właśnie trawę. Po mału chyba wraca do swojej optymalnej dyspozycji i David nie ma co szukać na tej nawierzchni. Gdyby grali na cegle mógłby powalczyć. Mario ustawia sobie swoje gemy serwisowe serwisem a nawet gdy przegrywa 0-40 to swoje gemy serwisowe wygrywa. Widać Ty nie masz pojęcia o tenisie pisząc, ze jest on dużo mniej zwrotny i wolniejszy od Ferrera. Bzdura. Mario mimo swojego wzrostu jest bardzo zwrotny, szybki i dobrze gra przy siatce. Popieram Alicję, gdyby Mario był w optymalnej formie zjadłby jutro Ferrera. Nie wiadomo czy już wrócił do formy dlatego możliwy jest np. tiebreak w jednym secie oczywiście na korzyść Mario. Maks, co Ferrer osiągnie w tym meczu to właśnie wygranie sześciu gemów w jednym secie.
Popieraj kogo chcesz, jutro się okaże kto miał racje.
Gdyby grali na cegle mógłby powalczyć.
loooool kolego na cegle to Ferrer by go z kortu zmiótł a nie mógłby powalczyć o czym ty mówisz?
Widać Ty nie masz pojęcia o tenisie pisząc, ze jest on dużo mniej zwrotny i wolniejszy od Ferrera.
Ty chyba rozumu nie posiadasz, wiadomo im zawodnik wyższy tym mniej zwrotny, pisząc że Ancic jest tak samo zwrotny jak Ferrer ośmieszasz się.
Gdy ja oglądałem tenis to ty jeszcze do góry sikałeś - tak apropos tego, że nie znam się na tenisie.
Jeszcze jedno jak wygra Ferrer to będe się z Ciebie brechtał wielki typerze i znawco tenisa.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Nie jestem żadnym znawcą tenisa tylko wyrażam swój pogląd na dany mecz. Za to ty widać uważasz za niewiadomo jak dobrego typera i znawcę. Ja ciebie nie obraziłem a ty pisząc, że rozumu nie posiadam, czy kiedy sikałem do góry itp. obrażasz mnie. Żadnego obrażania na tym forum nie tolerujemy więc albo nauczysz się kultury albo ci podziękujemy.

Ancic wygra jutro gładko 2-0, bo mimo, że dopiero wraca do formy, z meczu na mecz jest coraz mocniejszy. Ferrer trawiastym wirtuozem nigdy nie był i nie będzie. Jest biegaczem, przebijaczem, nie gra finezyjnie i nieobliczalnie. Z takim graniem to tylko na cegłę, chociaz musze przyznać, że ostatnio na hardzie także radził sobie zaskakująco dobrze, zwłaszcza na koniec zeszłego sezonu. Moim zdaniem będzie to łatwy mecz dla Mario. Jak już wspomniałem Mario serwisem ustawi ten mecz. Masz rację, że Ferrer to walczak, jednak Mario jest większym walczakiem. Nie chcę to przypominać odległych spotkań, 2 , 3 lata temu gdy Mario wygrywał mecze z 1-5, czy 2-5 na różnych nawierzchniach. To jest jego ulubiona nawierzchnia, Ferrer najbardziej, jak każdy Hiszpan lubi cegłę, m.in dlatego Chorwat wygra ten mecz.
 
M 0

mlody16

Użytkownik
Ok, nie chciałem nikogo obrazić, może trochę mnie poniosło. Szanuje zarówno twoje zdanie jak i Alicji na temat tego spotkania. Pozdrawiam ????
 
B 0

barthezzz78

Użytkownik
Obserwuje wasze trafne typy w tym akurat turnieju,jestem pełen podziwu,nie wiem dlaczego jest tak wysoki kurs na Clementa w meczu z Del Potro,Clementa ,który w ubiegłym roku grał tutaj w finale,może ktoś mi to wyjaśni,z góry dzieki.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Szanse sa chyba rowne. Del Potro bardzo mocno serwuje, szczegolnie do linii. Clement wieksze doswiadczenie i ogranie na trawie. Duzo mu dala gra w debla przez tyle lat, wygral miedzy innymi Wimbledon w parze z Llodra. Lubi bardzo trawe, na W nic nie osiagnie wiec nie dziwne, ze sie skupia na mniejszych turniejach. Clement w okolicy 2.50 moze byc oplacalny o ile tyle sie znajdzie.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Viktor Troicki - Guillermo Canas 1 @ 2.10 6/10
Ostatnia analiza przed wyjazdem:p Viktor gra obecnie baaardzo dobrze. To będzie jego 7 mecz na trawie w tym sezonie. Pokonał m.in Dudiego Sele czy Denisa Gremelmayera. Ale spore wrażenie może robić dzisiejszy trymuf nad Ljubicicem. Troik miał w tym meczu aż 11 BP!!! Wykorzystał jednego, ale tyle szans na przełamanie, z tak serwującym zawodnikiem jak Ljuba, w dodatku na trawie...W 3 secie w TB przegrywał 0:3 i 2 serwy miał Ivan, jednak mimo to Troicki wygrał 7:5. Serb zdaje sobie sprawę, że Wimbledon to jeszcze za wysokie progi, więc z pewnością powalczy w Nottingham. Co można powiedzieć o jego rywalu? Canas w tej chwili kojarzy mi się głównie z kłótniami z sędzią w Warszawie, bo dobrej gry to on już od jakiegoś czasu nie pokazuje. Przespał Argentyńczyk zupełnie część sezony, gdzie królował clay, przegrywając niemal z każdym na swojej ulubionej nawierzchni. To jego 1 turniej na trawie, pokonał Zvereva i Bopannę. O wiele większe wrażenie robi na mnie pokonanie Ljubicicia oraz przebyte kwalifikacje. Dobra forma Troickiego + słaba Canasa powinny poza tym wystarczyć do zwycięstwa Serba.
Ajde Viktor!
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Gusto i Alicja łyso wam?
Nie wytrzymam, nie mam zwyczaju pisać w tym temacie, ale jak widzę coś takiego to mnie strzyka. Trochę pokory, chłopcze. Tak Cię podnieca trafienie jednego typu? Trafiaj tak przez okrągły rok, a potem się pusz jak paw w ZOO. Też stawiałem na Ferrer&#39;a, a się nie podniecam. Zakład jak każdy inny, ktoś ma rację, a ktoś nie, na tym to polega nie wiem, czy zauważyłeś. Serwis Mario był dzisiaj słaby i cała jego gra się posypała. Ferer wygrał, miałeś rację, można napisać &#39;super, fajnie, wyśmienicie&#39; ale takie docinki są już brakiem taktu i wieśniactwem.
 
M 0

mlody16

Użytkownik
Zarówno Alicja jak i Gusto napisali, że chyba kompletnie nie znam się na tenisie stąd mój ostatni post. Vizjerei dlaczego nie napisałeś analizy do meczu Ferrera, po meczu to każdy cwaniaczy, że na gościa postawił i wygrał. Pochodzę ze wsi i dobrze mi z tym jeśli o to chodzi.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Gratuluję mlody16. Miałeś rację ale po co tak się podniecasz. Wystarczy plusik przy typie i tyle. Vizjerei ma rację, Mario dzisiaj kiepsko serwował chociaż i tak miał więcej asów. Jego drugi serwis był kiepski. Oglądałem kawałek meczu i muszę przyznać, że David zaskoczył mnie pozytywnie. Myślę, że mimo wszystko Mario namiesza w Wimbledonie...
Czekamy na kolejne tak trafne analizy z twojej strony. Ja skrobnę coś dzisiaj wieczorem albo jutro rano.
Zapraszam wszystkich do większej aktywności, jednak jeżeli nie macie nic do powiedzenia nie piszcie postów typu: &quot;Jakieś typki na jutro&quot; itp. Czekajcie cierpliwie na analizy, bo posty nic nie wnoszące niestety musimy usuwać...
 
P 15

panasik

Użytkownik
Nie wytrzymam, nie mam zwyczaju pisać w tym temacie, ale jak widzę coś takiego to mnie strzyka. Trochę pokory, chłopcze. Tak Cię podnieca trafienie jednego typu? Trafiaj tak przez okrągły rok, a potem się pusz jak paw w ZOO. Też stawiałem na Ferrer&#39;a, a się nie podniecam. Zakład jak każdy inny, ktoś ma rację, a ktoś nie, na tym to polega nie wiem, czy zauważyłeś. Serwis Mario był dzisiaj słaby i cała jego gra się posypała. Ferer wygrał, miałeś rację, można napisać &#39;super, fajnie, wyśmienicie&#39; ale takie docinki są już brakiem taktu i wieśniactwem.

kolega faktycznie troche przesadzil ale go rozumiem, bo Gusto strasznie chcial zaszpanowac i negowal bardzo dobitnie typ mlodego, sam napierw wyjechal z textami ze bzdura i kopmletnie sie nie zna.. mysle, ze ton wypowidzi byl zbyt ostry, a jak widac wszystko bylo odwrotnie, po takich wyniku sam chetnie bym wykrzyczal ze lyso wam, bo trzeba przyznac ze kolega bardzo ladnie trafil, gdyby Gusto na poczatku nie napisal, ze kompletnie sie nie znasz itp to na pewno dyskusja potoczyla by sie kulturalniej a przeciez o to chodzi.. gdyby napisal.. : nie zgadzam sie z Twoja opinia bo: to i to.. i by byl git.. tak czy siak brawa za typek dla mlodego i powdzenia w dalszym typowaniu
 
A 0

alicja75

Użytkownik
Witam
mlody 16 - dziecko szczęścia z Ciebie , mimo wszystko gratuluje świetnego nosa i życze dalszych sukcesów .

pozdrawiam

P.s
z niecierpliwością czekam na Twoje kolejne typy.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Trzeba coś skrobnąć:

Kilka słów o każdym z półfinałów:

1. CANAS, Guillermo (ARG) 1.53
2. GICQUEL, Marc (FRA) 2.45
Dla mnie faworytem jest tutaj Francuz. Jest to bardzo uniwersalny tenisista. Podobnie Canas. Jest foaworyzowany, bo bardziej doświadczony jednak moim zdaniem jest tutaj za bardzo faworyzowany. On jednak chyba mimo wszystko najlepiej czuje się na cegle i troche na hardzie. Najmniej lubie trawę. DLatego typ na Marca.

1. FERRER, David (ESP) 1.33
2. DEL POTRO, Juan Martin (ARG) 3.20
David zaimponował mi wcozrajszym zwycięstwem z Super Mario. Del Potro, młody i utalentowany jednak ta rewelacyjną formę Ferrera to nie wystarczy.


1. MONFILS, Gael (FRA) 2.60
2. KARLOVIC, Ivo (CRO) 1.48
Francuz dobrze pokazał sie na cegle w RG. Teraz udowadnia, że na trawie tez potrafi grać. Stąd ten półfinał. Ivo ma dobro serwis i nic poza tym. Myślę, że Francuz swoją charyzmą i niekonwencjonalnością pokona drewno z CHorwacji, a kursik bardzo ładny.

1. VERDASCO, Fernando (ESP) 1.77
2. CILIC, Marin (CRO) 2.00
Ostatni i chyba najbradziej wyrównany półfinał. Po Cilicu nie wiadomo, czego mozna się spodziewać bo widać, że na trawie też dobrze gra. Chociaż wydaje mi się, że miał mimo wszystko łatwiejszą drabinkę, stąd ten półfinał. Verdasco jest wysoki, ale i szybki i waleczny. To będzie ciekawy meczyk ale na korzyść Hiszpana.

kursy z centrebet
 
M 0

mlody16

Użytkownik
Karlovic I. - Monfils G. 1,45
Zakład na set - Typ: 2:0 2,10

Tutaj nie ma co się rozwodzić. Karlovic w tym turnieju prezentuje wyborną formę serwisową i jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Ivo jest niesamowicie cierpliwym zawodnikiem, utrzymuje serwis i czeka na szanse przy serwisie przeciwnika. Monfils też nieźle serwuje, ale nie jest już tak cierpliwym zawodnikiem jak jego przeciwnik, jest nerwowy i wybuchowy. Prawdopodobnie po prostu nie wytrzyma nieustannego bombardowania serwisowego ze strony Chorwata, popełni kilka prostych błędów i będzie po meczu. Na trawie już jedno przełamanie wystarcza by wygrać seta, wierzę, że Chorwat jest w stanie je uzyskać. Poza tym Ivo broni tytułu sprzed roku, więc będzie grał na pełnych obrotach.
 
matys_20 0

matys_20

Użytkownik
Karlovic - Verdasco - 1 @ 1,55 Expekt

Dziś kilka minu po godzinie 15 spotkają się na korcie Ivo i Fernando, nawierzchnia na której grają bardzo służy Ivo jak wiadomo jego gra opiera sie zdecydowanie na serwisie który ma piekielnie mocny i bardzooooo trudno go przełamać pozatym Verdasco moim zdaniem zdecydowanie woli mączkę chociasz warunki fizyczne do grania na grasie też posiada.Oboje bardzo dobrze grają w tym turnieju z tego co zauważyłem oboje narazie przegrali po jednym secie, uważam że moga tutaj zadecydować TB gdzie zdecydowanie większe szansę daję Chorwatowi...Serwis Ivo wyjaśni całą sprawę :spokodfhgfh:
 
gesy14 0

gesy14

Użytkownik
Karlovic - Verdasco - 2 @ 2,45 Expekt


Ogladalem wczorajsze polfinaly i musze powiedziec ze zawiodlem sie bardzo na monfilsie.Stawialem ze wygra ale w meczu nie pokazal nic ciekawego.Slabo przebijal,serwowal mial przeblyski ale na kalovica to nie wystarczy.Ogolnie strasznie slaby mecz bez historii.Usprawiedliwam ta slaba gre monfilsa tym ze mial problem z barkiem przez co nie mogl sie rozwinac do konca.Karlovic owszem,serwowal mocno i gral duzo lepiej niz z seppim gdzie byl poprostu beznadziejny,ale jego gra jest strasznie schematyczna i nudna.Gra czesto dlugie backhandy na koniec kortu i biega pod siatkie.Natomiast jestem zachwycony gra hiszpana we wczorajszym meczu,jesli zagra jak wczoraj z Ciliciem to nie widze tu zadnych szans dla karlovica.Verdasco mocny serwis, zywa mocna gra z glebi kortu,malo bledow,od wczoraj jestem jego fanem;d,w tej formie moze powalczyc w Wimbledonie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom