>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Nottingham & s-Hertogenbosch, 16-22.06.2008

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP


Place : Nottingham, England
Surface : Grass
Prize money: €370,000
Official Website: www.nottingham.lta.org.uk

2007
Singles Final : I Karlovic (CRO) d. (8)A Clement (FRA) 3:6 6:4 6:4
Doubles Final : (3)Butorac/J Murray d. (WC)Goodall/Hutchins 4:6 6:3 10:5 (Match TB)



Place : s-Hertogenbosch, Holandia
Surface : Trawa
Prize money : €370,000
Official Website : www.ordina-open.nl

2007
Singles Final: (2)I Ljubicic (CRO) d. (Q)P Wessels (NED) 7:6(5) 4:6 7:6(4)
Doubles Final : (3)Coetzee/Wassen d. (1)Damm/Paes 3:6 7:6(5) 12:10 (Match TB)
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
Stepanek R. - Isner J. 1 1,45

Skad tak wysoki kurs na Czecha? nie wiem, ale jak jest trzeba korzystac. Radek ostatnio w formie: polfinal w Rzymie, 1/16 RG gdzie przegral 2:3 z Ferrerem chociaz prowadzil juz 2:1 w setach, no i falstart Halle... zdarza sie. Jego rywal jakos bez historii, w I rundzie RG napedzil stracha przecietnemu Cheli i troche wymeczyl Mahuta w Londynie. Wczesniej turnieje glownie w USA wiec raczej nie jest przyzwyczajony do europejskich nawierzchni. Stepanek rozstawiony z nr. 1

Monfils G. - Guccione C. 1 1,40

Monfils wraca do formy! Poflinal RG z Federerm, wygrany turniej w Marakesz, jest dobrze. Australijczyk ogral jakims cudem w Londynie Lu, w RG gladkie 0:3 z Devilderem, wczesniej tez niewiele lepiej. Kurs podobnie jak w przypadku Radka chyba przesadzony. Monfils rozstawiony z 8-ka.

Verdasco F. - Daniel M. 1 1,20

Brazylijczyk cos probowal zagrac w Warszawie, ogral Volandriego i wszyscy mysleli ze moze cos z tego bedzie, jednak pozniej Granollers sprowadzil go na ziemie. Wczesniej slabo, m.in. na RG 2 runda dzieki... kreczowi Ferrero. Vedrasco duzo lepiej: 1/16 w Rzymie, cwiercfinal w Hamburgu no i pechowo trafil w RG na Nadala. Londynie troche slabo, 2 rudna po kreczu Lee, porazka z Anciciem 6:7 4:6. Rozstawiony z 3 Hiszpan ma jedak wieksze ambicje od Daniela, stad tez ten kurs... dla podbicia dobry.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Stepanek R. - Isner J. 1 1,45

Skad tak wysoki kurs na Czecha? nie wiem, ale jak jest trzeba korzystac. Radek ostatnio w formie: polfinal w Rzymie, 1/16 RG gdzie przegral 2:3 z Ferrerem chociaz prowadzil juz 2:1 w setach, no i falstart Halle... zdarza sie. Jego rywal jakos bez historii, w I rundzie RG napedzil stracha przecietnemu Cheli i troche wymeczyl Mahuta w Londynie. Wczesniej turnieje glownie w USA wiec raczej nie jest przyzwyczajony do europejskich nawierzchni. Stepanek rozstawiony z nr. 1
Niewiem czy to prawda ale gdzies przeczytalem ze Stepanek ma problemy z plecami.
 
G 0

gimeno

Użytkownik
# 1 Kei Nishikori v Thomas Johansson
Nottingham Open - Runda 1 - Mecze

Bardzo ciekawy pojedynek pomiędzy dwoma różnymi szkołami tenisa. Japończyk, który dopiero zaczyna grę na światowym poziomie, kontra niezwykle doświadczony i można powiedzieć kończący powoli karierę Szwed Thomas Johansson. W tym meczu upatruję większe szanse tego młodego zawodnika. Biorąc pod uwagę jego ostatnie występy na trawie i brak takowych w przypadku Johanssona jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie że Japończyk to spotkanie powienien wygrać. Bardzo ładnie zaprezentował się w ostatnim turnieju na kortach w Londynie. Pokonał kolejno takich rywali jak Falla i Patience.
W 1/8 finału był bliski sprawienia ogromnej niespodzianki, mianowicie taką niespodzianką, a wręcz sensację można byłoby nazwać wyeliminowanie Hiszpana Rafaela Nadala. Ugrał pierwszego seta, dwa kolejne jednak przegrał. Trzeba zaznaczyć że nie poddał się bez walki, grał jak na fajtera przystało.
Tak więc jeżeli chodzi o dzisiejsze spotkanie to według mojego odczucia spotkanie wygra Japończyk.
 
mwrona87 101

mwrona87

Użytkownik
te gemy dodawane są do całego meczu, nie do każdego seta.
Monfils - Guccione +24,5 gema
Pewniak dnia, obaj świetnie serwujący zawodnicy, myslę że cięzko bedzie o przełamanie, więc 7-6 7-6 daje nam więcej gemów niż próg wystawiony przez buka. Śmiało można grać
Buk: efortuna
Kurs 1,80
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
Co myślicie o tych typach na jutro :

Canas-Bopanna 1 1,55
Del Potro-Schuttler 2:0 w setach 2:25

Według mnie dosyc pewne Canas juz w 1 rundzie odprawił Zvereva co pokazuje ze wraca do wysokiej formy.Natomiast Schuttler wiadomo najlepsze lata ma już za sobą rzadko zdarza mu sie ugrac seta nawet z duzo słabszymi rywalami aczkolwiek w pierwszej rundzie dosc niespodziewanie odprawił Berrera no zawsze był dobry na trawie ale mysle ze Del Potro wygra z nim równie gładko jak z Santoro w pierwszej rundzie z którym niedawno przegrał Schuttler w pierwszej rundzie Halle 2:0 który również rozgrywany był na trawie.
 
M 0

mlody16

Użytkownik
Clement A. - Granollers M. 1,40


Francuz jest tu zdecydowanym faworytem. Clement to powszechnie znany spec od trawy. W ubiegłym roku zaliczył tu finał, gdzie przegrał po jakże wyrównanym spotkaniu z Karloviciem. W pierwszej rundzie Arnaud pokonał niezłego Beckera. Granollers przede wszystkim na cegle grywa i tam osiąga najlepsze wyniki. Szybsze nawierzchnie Hiszpanowi zdecydowanie nie leżą. W pierwszej rundzie wygrał z Vliegenem, ale jakiż to może być wyznacznik jego formy, skoro utalentowany Belg jest zupełnie bez formy i do tego grał z urazem. Według mnie wygra Clement, chociaż niekoniecznie będzie to łatwe spotkanie, dlatego dokładam jeszcze:

Grane sety - Typ: 3 sety 2,20
 
G 0

gimeno

Użytkownik
Dmitry Tursunov v Thomas Johansson 2 2,50
Mówi się o Rosjaninie jako o talencie. Niestety, talent ten jest coraz starszy i nie do końca spełnia się w tej roli. Jutro zmierzy się ze Szwedem Johanssonem. Śmiem twierdzić że będzie to dla Rosjanina ostatni mecz na tym turnieju.
Pokonał co prawda w pierwszej rundzie 7-5 6-4 Lu Yen, ale nie oszukujmy się nie jest to godny rywal.
Tojo pokonał dzisiaj Japończyka Nishikoriego 7-5 ( krecz rywala po pierwszym secie). Nie wiem na ile wpływ miała ta rzekoma kontuzja Japończyka na grę Johanssona, może żadnego....
Tursunov na trawie czuje się bardzo słabo, może świadczyć o tym ostatnia porażka z Youzhnym 3-6 1-6. Zdecydowanie preferuje inne nawierzchnie np. hard.
Mówi się że serwis na trawię to połowa sukcesu. Może to i prawda. Ale dla mnie Dmitry tej drugiej połowy potrzebnej do odniesienia sukcesu nie posiada...
Johansson też gra nieźle serwisem, ale potrafi w przeciwieństwie do Rosjanina prowadzić wymiany.
Podsumowując po takim kursie można zdecydowanie zagrać na Szweda, myślę że dzięki dzisiejszej wygranej (połowicznej może) odzyskał pewność siebie i spokój. Na pewno jest w stanie przejść tą rundę.
 
G 0

gimeno

Użytkownik
#3 Gilles Simon v Samuel Groth 2 3,25 2/10
Nottingham Open - Runda 2 - Mecze
Groth bardzo młody, utalentowany zawodnik. Przebijał sie do tego turnieju przez kwalifikacje gdzie rozegrał 3 spotkania. Pokonał w nich samego Janko Tipsarevica co na pewno jest lekką niespodzianką. Dzisiaj w swoim pierwszym spotkaniu już w głównym turnieju pokonał reprezentanta gospodarzy Jamie&#39;go Bakera.
Swój typ opieram przede wszystkim na tym że Simon jest typem zawodnika, którego gra do końca mnie nie przekonuje. Rzadko grywa na trawie. Dzisiaj pokonał Amerykanina Younga, jutro może mu odbić ????
Myślę że młody Australijczyk jest w stanie kontynuować swój piękny sen. Jeżeli zacznie trafiać serwisem, a ma ponoć bardzo mocny (wysoki zawodnik 194 cm) może to spotkanie wygrać.
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
Stepanek R. - Spadea V. 1 1,20

Wlasciwie nie ma sie co rozpisywac. Wczoraj gladko z Isnerem dzis moze miec troche trudniej ale Radek ma forme co powtarzam juz jakis czas. 2H2 remisowo 3:3 ale... obydwa mecze grane w Europie Radek wygral. Spadea troche wymeczyl Benneteau w RG (2:3) pozniej jeszcze epizod w Prostojevie i Londynie. Spadea z kwalifikacji, Radek to tuniejowa jedynka.

Karlovic I. - Querrey S. 1 1,25

Nawierzchnia pod Ivo, Sam cos tam proboje ugrac z roznym skutkiem. Jesli Ivo nie chce popelnic bledu z RG i odpasc w I rundzie w Wimbledonie musi sie odpowiednio do turnieju przygotowac, a najlepiej to zrobi zachodzac wysoko na turnieju o tej samej nawierzchni, bo sam trening nie wystarczy. Zagral dobry mecz z Nadalem minimalnie przegrywajac 7:6 6:7 6:7. Amerykanin jest nieprzewidywalny ale mysle ze z Ivo nie wygra. 2H2 0:2 dla Sama ale oba spotkania byly rozegrane w USA.

Simon G. - Groth S. 1 1,30

Co do tego meczu mam najwieksze obawy. Simon cos bez formy ostatnio mimo iz wygral turniej w Casablance, jednak pozniej zaliczyl porazke w I rundzie RG z Stepankiem, kompromitacje w Warszawie z Ch. Rochusem. Wczoraj oddal tylko 5 gemow Youngowi, wiec moze w koncu sie odbije od dna. Co do Grotha. W Europie turnieji za duzo nie grywa, ostatni sukces do cwiercfinal w New Delhi. Roznica w rankingu to prawie 300 miejsc wiec wczorajszy mecz Australijczyka z Bakerem byl jego ostatnim spotkaniem w Nottingham.
 
M 0

mlody16

Użytkownik
Clement A. - Granollers M. 1,40 ✅
Grane sety - Typ: 3 sety 2,20 ✅
Ancic M. - Ferrer D. 2,50
Zakład na set - Typ: 0:2 4,30
Taki kurs na Ferrera biorę z pocałowaniem w rączkę. Hiszpan jest zawodnikiem jak najbardziej uniwersalnym, potrafi grać bardzo dobrze na każdej z nawierzchni. Ancic jak dla mnie trochę przereklamowany na trawie. Wczoraj oglądałem jego mecz z Darcisem i naprawdę nic dobrego w nim nie pokazał, wygrał raczej ze względu na ogromną ilość błędów jakie popełniał Belg. Ferru natomiast dwa świetne mecze w tym turnieju, nie dał rywalom żadnych szans. Hiszpan zawsze walczy na korcie, nigdy, nawet w beznadziejnych sytuacjach nie odpuszcza, Ancic niekoniecznie. Polecam więc grać na Ferrera, osobiście postawie jeszcze, że Hiszpan wygra ten mecz w dwóch setach bo kursik świetny.
 
housekloc 0

housekloc

Użytkownik
Ancic M. - Ferrer D. 2,50
Zakład na set - Typ: 0:2 4,30

Taki kurs na Ferrera biorę z pocałowaniem w rączkę. Hiszpan jest zawodnikiem jak najbardziej uniwersalnym, potrafi grać bardzo dobrze na każdej z nawierzchni. Ancic jak dla mnie trochę przereklamowany na trawie. Wczoraj oglądałem jego mecz z Darcisem i naprawdę nic dobrego w nim nie pokazał, wygrał raczej ze względu na ogromną ilość błędów jakie popełniał Belg. Ferru natomiast dwa świetne mecze w tym turnieju, nie dał rywalom żadnych szans. Hiszpan zawsze walczy na korcie, nigdy, nawet w beznadziejnych sytuacjach nie odpuszcza, Ancic niekoniecznie. Polecam więc grać na Ferrera, osobiście postawie jeszcze, że Hiszpan wygra ten mecz w dwóch setach bo kursik świetny.

tylko skąd według buków taka różnica w kursach ???? ...
bah
Ancic M. - Ferrer D. 19-06-08 11:001,45 2,50
 
A 0

alicja75

Użytkownik
Witam
Mario w pełnej formie z pewnością poknałby Dawida na trawie gdyż posiada więcej atutów potrzebnych przy grze na trawie - przedewszystkim serwis ma zdecydowanie silniejszy , radze nie dotykać tego meczu gdyż Mario z każdym
pojedynkiem staje się coraz silniejszy i jeżeli zagra na 90 % swoich nominalnych możliwości to pokona Hiszpana .
pozdrawiam
 
M 0

mlody16

Użytkownik
Koleżanko Alicjo, chyba nie widziała pani jak Ferrer wygrywał na hardzie z Roddickiem, który serwuje najsilniej w ATP. W tymże meczu Hiszpan zaserwował więcej asów od Amerykanina, co zdecydowanie pokazuje, że David zawsze gra na 100% niezależnie od tego kogo ma po drugiej stronie siatki. Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
A 0

alicja75

Użytkownik
Czas pokaże kto wygra ten pojedynek , kluczowe atuty serwis i gra przy siatce to domena Mario , Chorwat często boryka się z kontuzjami dla tego ma
daleki ranking i ludzie o małym pojęciu tenisowym nie doceniają go .
W nie dalekiej jednak przyszłości napewno będzie w 10 ATP , i takich przebijaczy biegaczy jek Ferrer będzie zjadał na śniadanie.
pozdrawiam
 
M 0

mlody16

Użytkownik
ludzie o małym pojęciu tenisowym nie doceniają go
Sorry, ale z każdym postem udowadniasz, że właśnie ty nie masz zielonego pojęcia o tenisie. Nazywanie Ferrera przebijaczem to gruba przesada. Ancic wcale jakimś ekspertem przy siatce nie jest. Ze względu na wysoki wzrost jest bardzo mały zwrotny i wolniejszy od Ferrera, właśnie dlatego zainwestowałem w Davida.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
mlody16 ale o czym ty tu w ogóle piszesz? To jest trawa więc po co przypominasz pojedynek Ferrera Roddickiem na hardzie? Trawa to nie hard. Mario najbardziej lubi właśnie trawę. Po mału chyba wraca do swojej optymalnej dyspozycji i David nie ma co szukać na tej nawierzchni. Gdyby grali na cegle mógłby powalczyć. Mario ustawia sobie swoje gemy serwisowe serwisem a nawet gdy przegrywa 0-40 to swoje gemy serwisowe wygrywa. Widać Ty nie masz pojęcia o tenisie pisząc, ze jest on dużo mniej zwrotny i wolniejszy od Ferrera. Bzdura. Mario mimo swojego wzrostu jest bardzo zwrotny, szybki i dobrze gra przy siatce. Popieram Alicję, gdyby Mario był w optymalnej formie zjadłby jutro Ferrera. Nie wiadomo czy już wrócił do formy dlatego możliwy jest np. tiebreak w jednym secie oczywiście na korzyść Mario. Maks, co Ferrer osiągnie w tym meczu to właśnie wygranie sześciu gemów w jednym secie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom