>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP - Newport (USA) Grass

Status
Zamknięty.
gusto 695

gusto

Forum VIP
10 lipca 2006 (poniedizałek)

19:00 Reynolds B. (Usa) - Kunitsyn I. (Rus) - Reynolds gra u siebie. Nie analizowałem tego meczu ale moze Amerykanin. 0-2 ⛔

19:00 Kendrick R. (Usa) - Spadea V. (Usa) - Bratobujczy pojedynek :p Faworytem jest Spadea i nie powinno być niespodzianki. 2-1 ⛔

20:30 Muller G. (Lux) - Capdeville P. (Chi) - Tutaj widzę małą niespodziankę w postaci zwycięstwa Chinczyka. (ale błąd :oops: Chilijczyka) 0-2

20:30 Kubot L. (Pol) - De Voest R. (Rsa) - Polski akcent. W USA jest wielu Polaków, może pojawią sie w Newport i niesiony dopingiem Łukasz przejdzie przez 1 rundę. 0-2 ⛔

22:30 Melzer J. (Aut) - Sabau R. (Rom) Raczej Austriak. 2-0 ✅
 
pewniaczek 2

pewniaczek

Użytkownik
Jutrzejsze Propozycje:

Kendrick/Melzer - Mont/R.Ram 1 1.30

Kerr/Thomas - DeVoest/Kubot 1 1.29

Myrnyi/Verdasco - D.Norm/Sanguinetti 1 1.31


Faworyci z Doswiadczeniem Przeciwko Parom Stworzonym Na Potrzebe Turnieju. Większe Obycie Na Poszczególnych Nawierzchniach Powinno Byc Atutem Faworytów. Dobry Serve&amp;Volley, Który Powinien Załatwic Sprawe.


P.S Kursy z Profa Bo w Necie Nie Polecam Grać...
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
13 lipca 2006

Pierwszego dnia kiepsko typowałem ten turniej.

Na dzisiaj dwa mecze plus 3 będą dokańczane.

Murray i Fish - zdecydowanie faworyci i nie widzę niespodzianek. 1.25 i 1.1 bah

Dwa spośród trzech dokańczanych spotkań można dzisiaj obstawić w baw:

17:00 Alex Bogdanovic (GBR) 1.40 George Bastl (SUI) 2.52 Mecz właściwie wczoraj na dobre się nie rozpoczął. 2-1 dla Bogdanovica i 30-0 przy swoim serwie. Ja jednak tak jak przed meczem stawiam na Szwajcara. Jeden break to nie problem i łatwo odwrócić szle zwycięstwa. Kuursy przed meczem były wyrównane a teraz na Bastla jest aż 2.52, myślę że warto.
17:00 Justin Gimelstob (USA) 1.40 Wayne Arthurs (AUS) 2.52 Tutaj Amerykanin wygrał pierwszego seta, powinien sobie poradzić także w drugim przy stanie 2-3, jeśli nie to skończy Austriaka w trzecim.

Trzeci mecz Capdeville - Ples gdzie Ples ma set balla chyba nigdzie nie jest do obstawiania. Ja przed meczem typowałem Chilijczyka i podtrzuję swoje zdanie. Jeśli nie wyciągnie teraz to wygra 2-1.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
16 lipca 2006 (niedziela) - Finał

Philippoussis, Mark - Gimelstob, Justin 1,45 2,59 betgun

Na spontanie tzn. obserwując ich w tym turnieju chciałem postawic Gimelstoba. Gdy zerknąłem na head to head nadal stoję przy swoim zdaniu i postawię na Justina, jednak mecz dopiero o 20tej więc jeszcze zdążę. Dlaczego?? Grali ze soba trzy razy. Wszystkie mecze na kortach twardych. Dwa razy wygrał Mark, natomiast w ostatnim ich spotkaniu w 2000 roku w LA zwyciężył Justin i to jego typuję jako zwycięzcę tego turnieju. Wczoraj bez problemu pokonał faworyzowanego Murraya natomiast Mark męczył się ze śrdenim Melzerem, ale ostatecznie wygrał 2-1. Wczoraj mniej sił stracił, grający z meczu na mecz coraz lepiej, Justin Gimelstob i dlatego moim zdaniem on wygra ten turniej.
 
drago 108

drago

Użytkownik
A o to tenisista który wygrał chelenger&#39;a w Newport&#39;cie mowa o Philipoussis&#39;u który pokonał swojego rywala Gimelstob&#39;a 2:0 w setach na nawierzchni trawiastej jego droga do finału była dość prosta, lecz w półfinale grał z amerykańskim singlista Mardy Fish&#39;em który w tym dniu 14 lipca grał dwa pojedynki... Moim zdaniem organizacja tego turnieju była fatalna i tragiczna Mardy czekal na mecz ponad 2 doby by grać ćwierćfinał z Alves&#39;em wygrał ławtwo 2:0 potem doszła do neigo informacja że musi zagrać z Philipoussis&#39;em w półfinale no i cóż przegrał 2:0 Moim zdaniem gry amerkanin miał jeszcze 1 dzień odpoczynku to nie Philipoussis wygrałby z Gimelstob&#39;em, lecz właśnie amerykanin Newport zapamiętajmy ten turniej jako dobry ale tragicznie rozstawiony przez organizatorów....

by Drago

Oto mój komentarz a ponadto wszystkie 6 spotkań jakie grałem weszło i Philipoussis skończyl mi kartke na pare złotych... Pzdr... @||
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Philiphousis grał w półfinale z Melzerem. Liczylem w finale na Gimelsoba jednak się nie udało. To nie był challenger tylko normalny turniej ATP!!
 
drago 108

drago

Użytkownik
Sorka za błędy ale nadal jestem wkurzony na organizatorów...a pozatym mam pytanko kiedy wstawicie tematy na turnieje które zaczynają się dzisiaj ? Mam gorące typy do wstawienia
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Jeśli chcesz możesz sam założyć temat. ????

Jak coś będzie nie tak to najwyżej naniosę małe poprawki.

Ja później może coś skrobnę. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom